0264 Onder 10 competitie (voorjaar)

RKDVC JO10-1

Teamleden

Spelers
Teun Antonioli        
Jop Bolluijt        
Siebe van Delft        
Tibbe Van Dongen        
Pars Gedik        
Sem van Heeswijk        
Jens Lommers        
Jim Moorees        
Beau Stupers        
 
Overige teamleden
Bram Bakkers Leider/Trainer
Stijn Holtslag Leider/Trainer
Rob van Delft Leider
Folkert Gorter JBC
Michiel Nass Jeugdcoördinator

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Eindstand Verslag
C 25-05-2019 vervallen SVSSS JO10-1 RKDVC JO10-1 127935
C 18-05-2019 vervallen RKDVC JO10-1 Jong Brabant JO10-1 127418
C 11-05-2019 vervallen Dongen JO10-1 RKDVC JO10-1 126595
C 04-05-2019 vervallen RKDVC JO10-1 Nevelo JO10-1 127287
V 20-04-2019 10:30 Maliskamp JO10-1 RKDVC JO10-1
C 13-04-2019 vervallen RKDVC JO10-1 SSC'55 JO10-1 128597
C 06-04-2019 09:00 Taxandria JO10-1 RKDVC JO10-1 127858
V 30-03-2019 09:00 RKDVC JO10-1 Emplina JO10-2
C 23-03-2019 vervallen RKDVC JO10-1 VOAB JO10-2 127498
C 16-03-2019 vervallen Sarto JO10-2 RKDVC JO10-1 128196
C 23-02-2019 vervallen RKDVC JO10-1 DESK JO10-1 128360
C 16-02-2019 vervallen NEO'25 JO10-1 RKDVC JO10-1 128027
C 09-02-2019 vervallen RKDVC JO10-1 SC 't Zand JO10-3 126261
V 02-02-2019 09:00 DAW JO10-1 RKDVC JO10-1
V 26-01-2019 afgelast RKDVC JO10-1 Hilvaria JO10-1
C 08-12-2018 vervallen RKDVC JO10-1 Zwaluw VFC JO10-2 56019
C 01-12-2018 vervallen DSC JO10-1 RKDVC JO10-1 54741
C 01-12-2018 vervallen RKDVC JO10-1 SV BLC JO10-1 104588
C 24-11-2018 vervallen RKDVC JO10-1 Wilhelmina JO10-1 53994
C 24-11-2018 vervallen Unitas JO10-1 RKDVC JO10-1 104586
C 17-11-2018 vervallen Wilhelmina JO10-1 RKDVC JO10-1 104584
C 10-11-2018 vervallen RKDVC JO10-1 DSC JO10-1 104580
C 03-11-2018 vervallen FC Engelen JO10-1 RKDVC JO10-1 96582
C 03-11-2018 vervallen SV BLC JO10-1 RKDVC JO10-1 54611
C 27-10-2018 vervallen RKDVC JO10-1 Unitas JO10-1 103675
C 20-10-2018 vervallen RKDVC JO10-1 OJC ROSMALEN JO10-2 104560
C 13-10-2018 vervallen Theole JO10-1 RKDVC JO10-1 53458
C 06-10-2018 vervallen RKDVC JO10-1 Den Dungen JO10-1 54805
C 29-09-2018 vervallen OJC ROSMALEN JO10-2 RKDVC JO10-1 55894
B 15-09-2018 09:00 RKDVC JO10-1 SVSSS JO10-1 11713 10 - 6
B 08-09-2018 09:00 Haarsteeg JO10-2 RKDVC JO10-1 12030 1 - 9
B 01-09-2018 09:00 RKDVC JO10-1 Jong Brabant JO10-1 12987 3 - 10
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 25-05-2019 10:00 SC 't Zand JO10-3 Taxandria JO10-1 126391 0-0
C 25-05-2019 09:15 NEO'25 JO10-1 Sarto JO10-2 127191 0-0
C 25-05-2019 09:00 Jong Brabant JO10-1 Nevelo JO10-1 127841 0-0
C 25-05-2019 09:00 VOAB JO10-2 SSC'55 JO10-1 126347 0-0
C 25-05-2019 09:00 Dongen JO10-1 DESK JO10-1 127639 0-0
C 25-05-2019 10:00 SVSSS JO10-1 RKDVC JO10-1 127935 0-0
C 18-05-2019 09:00 Taxandria JO10-1 Dongen JO10-1 128414 0-0
C 18-05-2019 08:45 Sarto JO10-2 SC 't Zand JO10-3 126839 0-0
C 18-05-2019 09:00 RKDVC JO10-1 Jong Brabant JO10-1 127418 0-0
C 18-05-2019 09:00 Nevelo JO10-1 SVSSS JO10-1 128851 0-0
C 18-05-2019 11:00 DESK JO10-1 VOAB JO10-2 127594 0-0
C 18-05-2019 08:30 SSC'55 JO10-1 NEO'25 JO10-1 126156 0-0
C 11-05-2019 09:00 Dongen JO10-1 RKDVC JO10-1 126595 0-0
C 11-05-2019 09:00 Jong Brabant JO10-1 Sarto JO10-2 126508 0-0
C 11-05-2019 09:00 Nevelo JO10-1 Taxandria JO10-1 128777 0-0
C 11-05-2019 08:30 NEO'25 JO10-1 DESK JO10-1 126374 0-0
C 11-05-2019 10:00 SC 't Zand JO10-3 VOAB JO10-2 127431 0-0
C 11-05-2019 10:00 SVSSS JO10-1 SSC'55 JO10-1 129324 0-0
C 09-05-2019 19:00 VOAB JO10-2 NEO'25 JO10-1 127990 0-0
C 08-05-2019 18:30 Taxandria JO10-1 Jong Brabant JO10-1 127749 0-0
C 04-05-2019 10:00 SSC'55 JO10-1 SC 't Zand JO10-3 126040 0-0
C 04-05-2019 11:00 DESK JO10-1 SVSSS JO10-1 128435 0-0
C 04-05-2019 09:00 RKDVC JO10-1 Nevelo JO10-1 127287 0-0
C 04-05-2019 08:45 Sarto JO10-2 Dongen JO10-1 129391 0-0
C 13-04-2019 09:00 RKDVC JO10-1 SSC'55 JO10-1 128597 0-0
C 13-04-2019 09:00 Dongen JO10-1 VOAB JO10-2 127135 0-0
C 13-04-2019 09:00 Jong Brabant JO10-1 DESK JO10-1 129018 0-0
C 13-04-2019 09:00 Nevelo JO10-1 Sarto JO10-2 127863 0-0
C 13-04-2019 10:00 SVSSS JO10-1 Taxandria JO10-1 126333 0-0
C 13-04-2019 10:00 SC 't Zand JO10-3 NEO'25 JO10-1 126642 0-0
C 10-04-2019 18:30 SVSSS JO10-1 Dongen JO10-1 128452 0-0
C 10-04-2019 18:30 SC 't Zand JO10-3 Nevelo JO10-1 126080 0-0
C 10-04-2019 18:30 VOAB JO10-2 Jong Brabant JO10-1 127948 0-0
C 06-04-2019 11:00 DESK JO10-1 SC 't Zand JO10-3 128819 0-0
C 06-04-2019 09:00 NEO'25 JO10-1 Dongen JO10-1 126637 0-0
C 06-04-2019 09:00 Taxandria JO10-1 RKDVC JO10-1 127858 0-0
C 06-04-2019 09:00 VOAB JO10-2 Nevelo JO10-1 127400 0-0
C 06-04-2019 08:45 Sarto JO10-2 SVSSS JO10-1 126522 0-0
C 06-04-2019 08:30 SSC'55 JO10-1 Jong Brabant JO10-1 127960 0-0
C 03-04-2019 18:30 DESK JO10-1 SSC'55 JO10-1 126169 0-0
C 30-03-2019 09:00 Dongen JO10-1 Nevelo JO10-1 150733 0-0
C 30-03-2019 08:30 NEO'25 JO10-1 Taxandria JO10-1 128787 0-0
C 27-03-2019 18:30 Taxandria JO10-1 VOAB JO10-2 127999 0-0
C 23-03-2019 09:00 RKDVC JO10-1 VOAB JO10-2 127498 0-0
C 23-03-2019 09:00 Jong Brabant JO10-1 NEO'25 JO10-1 128049 0-0
C 23-03-2019 09:00 Nevelo JO10-1 DESK JO10-1 127597 0-0
C 23-03-2019 09:00 Taxandria JO10-1 Sarto JO10-2 128565 0-0
C 23-03-2019 09:00 Dongen JO10-1 SSC'55 JO10-1 126801 0-0
C 23-03-2019 10:00 SVSSS JO10-1 SC 't Zand JO10-3 128875 0-0
C 19-03-2019 18:00 Dongen JO10-1 SC 't Zand JO10-3 126300 0-0
C 16-03-2019 08:45 Sarto JO10-2 RKDVC JO10-1 128196 0-0
C 09-03-2019 08:30 SSC'55 JO10-1 Sarto JO10-2 126473 0-0
C 09-03-2019 09:00 Nevelo JO10-1 NEO'25 JO10-1 129220 0-0
C 23-02-2019 09:00 Jong Brabant JO10-1 SVSSS JO10-1 126469 0-0
C 23-02-2019 09:00 RKDVC JO10-1 DESK JO10-1 128360 0-0
C 16-02-2019 09:00 Dongen JO10-1 Nevelo JO10-1 128359 0-0
C 16-02-2019 10:00 SSC'55 JO10-1 Taxandria JO10-1 129010 0-0
C 16-02-2019 09:00 VOAB JO10-2 SVSSS JO10-1 126490 0-0
C 16-02-2019 08:30 NEO'25 JO10-1 RKDVC JO10-1 128027 0-0
C 16-02-2019 11:00 DESK JO10-1 Sarto JO10-2 128962 0-0
C 16-02-2019 10:00 SC 't Zand JO10-3 Jong Brabant JO10-1 128035 0-0
C 09-02-2019 10:00 SVSSS JO10-1 NEO'25 JO10-1 128680 0-0
C 09-02-2019 09:00 Taxandria JO10-1 DESK JO10-1 128301 0-0
C 09-02-2019 09:00 Nevelo JO10-1 SSC'55 JO10-1 126754 0-0
C 09-02-2019 09:00 Jong Brabant JO10-1 Dongen JO10-1 126622 0-0
C 09-02-2019 09:00 RKDVC JO10-1 SC 't Zand JO10-3 126261 0-0
C 09-02-2019 08:45 Sarto JO10-2 VOAB JO10-2 127349 0-0
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 15-09-2018 09:00 RKDVC JO10-1 SVSSS JO10-1 11713 10-6
B 15-09-2018 09:00 Haarsteeg JO10-2 Jong Brabant JO10-1 12739 0-10
B 08-09-2018 09:00 Haarsteeg JO10-2 RKDVC JO10-1 12030 1-9
B 08-09-2018 09:00 Jong Brabant JO10-1 SVSSS JO10-1 12799 9-2
B 01-09-2018 09:00 RKDVC JO10-1 Jong Brabant JO10-1 12987 3-10
B 01-09-2018 10:00 SVSSS JO10-1 Haarsteeg JO10-2 12252 9-3
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 15-12-2018 10:00 Zwaluw VFC JO10-2 RKTVC JO10-1 104598 0-0
C 15-12-2018 11:00 SV BLC JO10-1 Theole JO10-1 104558 0-0
C 15-12-2018 09:00 OJC ROSMALEN JO10-2 Den Dungen JO10-1 104562 0-0
C 15-12-2018 10:00 Emplina JO10-2 Wilhelmina JO10-1 104561 0-0
C 08-12-2018 10:00 Den Dungen JO10-1 Theole JO10-1 104589 0-0
C 08-12-2018 09:00 RKDVC JO10-1 Zwaluw VFC JO10-2 56019 0-0
C 08-12-2018 09:00 RKTVC JO10-1 Wilhelmina JO10-1 104605 0-0
C 08-12-2018 09:45 Unitas JO10-1 Emplina JO10-2 103676 0-0
C 08-12-2018 09:00 OJC ROSMALEN JO10-2 Maliskamp JO10-1 55039 0-0
C 01-12-2018 08:30 FC Engelen JO10-1 RKTVC JO10-1 104604 0-0
C 01-12-2018 09:00 RKDVC JO10-1 SV BLC JO10-1 104588 0-0
C 01-12-2018 10:00 DSC JO10-1 Maliskamp JO10-1 53235 0-0
C 01-12-2018 10:00 Zwaluw VFC JO10-2 Unitas JO10-1 103680 0-0
C 01-12-2018 10:00 Emplina JO10-2 Den Dungen JO10-1 53852 0-0
C 24-11-2018 08:30 Unitas JO10-1 RKDVC JO10-1 104586 0-0
C 24-11-2018 09:00 RKTVC JO10-1 DSC JO10-1 104603 0-0
C 24-11-2018 10:00 Den Dungen JO10-1 FC Engelen JO10-1 104587 0-0
C 24-11-2018 11:00 SV BLC JO10-1 Zwaluw VFC JO10-2 53902 0-0
C 24-11-2018 09:00 OJC ROSMALEN JO10-2 Theole JO10-1 55709 0-0
C 24-11-2018 09:00 Maliskamp JO10-1 Wilhelmina JO10-1 55682 0-0
C 17-11-2018 08:30 Theole JO10-1 Emplina JO10-2 104582 0-0
C 17-11-2018 09:00 Maliskamp JO10-1 Unitas JO10-1 104583 0-0
C 17-11-2018 09:00 RKTVC JO10-1 SV BLC JO10-1 104602 0-0
C 17-11-2018 10:00 DSC JO10-1 Den Dungen JO10-1 104585 0-0
C 17-11-2018 08:30 FC Engelen JO10-1 Zwaluw VFC JO10-2 96580 0-0
C 17-11-2018 10:15 Wilhelmina JO10-1 RKDVC JO10-1 104584 0-0
C 10-11-2018 08:30 Unitas JO10-1 Wilhelmina JO10-1 104579 0-0
C 10-11-2018 08:45 Zwaluw VFC JO10-2 Theole JO10-1 104578 0-0
C 10-11-2018 10:00 Emplina JO10-2 FC Engelen JO10-1 104581 0-0
C 10-11-2018 09:00 RKDVC JO10-1 DSC JO10-1 104580 0-0
C 10-11-2018 10:00 Den Dungen JO10-1 RKTVC JO10-1 104601 0-0
C 10-11-2018 11:00 SV BLC JO10-1 OJC ROSMALEN JO10-2 55125 0-0
C 03-11-2018 11:00 SV BLC JO10-1 RKDVC JO10-1 54611 0-0
C 03-11-2018 10:00 Den Dungen JO10-1 Maliskamp JO10-1 54773 0-0
C 03-11-2018 09:00 OJC ROSMALEN JO10-2 DSC JO10-1 53729 0-0
C 03-11-2018 09:00 Maliskamp JO10-1 SV BLC JO10-1 53504 0-0
C 03-11-2018 08:30 Theole JO10-1 Wilhelmina JO10-1 53334 0-0
C 03-11-2018 11:30 FC Engelen JO10-1 RKDVC JO10-1 96582 0-0
C 03-11-2018 10:00 Den Dungen JO10-1 Unitas JO10-1 103674 0-0
C 03-11-2018 10:00 DSC JO10-1 Emplina JO10-2 104575 0-0
C 03-11-2018 09:00 OJC ROSMALEN JO10-2 Zwaluw VFC JO10-2 104576 0-0
C 03-11-2018 10:15 Wilhelmina JO10-1 Theole JO10-1 104577 0-0
C 27-10-2018 11:00 SV BLC JO10-1 Den Dungen JO10-1 104574 0-0
C 27-10-2018 10:00 Emplina JO10-2 RKTVC JO10-1 104600 0-0
C 27-10-2018 08:30 Unitas JO10-1 OJC ROSMALEN JO10-2 103679 0-0
C 27-10-2018 08:30 Theole JO10-1 FC Engelen JO10-1 96583 0-0
C 27-10-2018 10:00 DSC JO10-1 Theole JO10-1 54990 0-0
C 27-10-2018 10:15 Zwaluw VFC JO10-2 OJC ROSMALEN JO10-2 53362 0-0
C 27-10-2018 10:15 Wilhelmina JO10-1 FC Engelen JO10-1 96579 0-0
C 27-10-2018 09:00 RKDVC JO10-1 Unitas JO10-1 103675 0-0
C 20-10-2018 10:15 Zwaluw VFC JO10-2 Maliskamp JO10-1 104559 0-0
C 20-10-2018 09:00 RKDVC JO10-1 OJC ROSMALEN JO10-2 104560 0-0
C 13-10-2018 10:15 Zwaluw VFC JO10-2 Wilhelmina JO10-1 53940 0-0
C 13-10-2018 11:00 SV BLC JO10-1 Unitas JO10-1 104570 0-0
C 13-10-2018 10:00 Den Dungen JO10-1 Haarsteeg JO10-2 56168 0-0
C 13-10-2018 09:00 RKTVC JO10-1 Emplina JO10-2 55180 0-0
C 13-10-2018 08:30 Theole JO10-1 RKDVC JO10-1 53458 0-0
C 13-10-2018 11:00 SV BLC JO10-1 DSC JO10-1 55562 0-0
C 13-10-2018 09:00 OJC ROSMALEN JO10-2 Emplina JO10-2 104571 0-0
C 13-10-2018 09:00 Maliskamp JO10-1 FC Engelen JO10-1 104573 0-0
C 13-10-2018 09:00 RKTVC JO10-1 Theole JO10-1 104599 0-0
C 13-10-2018 08:30 FC Engelen JO10-1 Emplina JO10-2 96578 0-0
C 13-10-2018 10:15 Wilhelmina JO10-1 DSC JO10-1 104572 0-0
C 06-10-2018 09:00 Haarsteeg JO10-2 SV BLC JO10-1 53526 0-0
C 06-10-2018 09:00 Maliskamp JO10-1 Zwaluw VFC JO10-2 53018 0-0
C 06-10-2018 09:00 RKDVC JO10-1 Den Dungen JO10-1 54805 0-0
C 06-10-2018 10:00 Emplina JO10-2 Theole JO10-1 53664 0-0
C 06-10-2018 10:15 Wilhelmina JO10-1 OJC ROSMALEN JO10-2 53841 0-0
C 06-10-2018 10:00 DSC JO10-1 RKTVC JO10-1 54516 0-0
C 06-10-2018 08:30 Unitas JO10-1 SV BLC JO10-1 103673 0-0
C 06-10-2018 10:00 DSC JO10-1 FC Engelen JO10-1 96577 0-0
C 29-09-2018 09:00 RKTVC JO10-1 Den Dungen JO10-1 55221 0-0
C 29-09-2018 09:00 OJC ROSMALEN JO10-2 RKDVC JO10-1 55894 0-0
C 29-09-2018 08:30 Theole JO10-1 SV BLC JO10-1 53724 0-0
C 29-09-2018 09:00 Maliskamp JO10-1 Haarsteeg JO10-2 54998 0-0
C 29-09-2018 10:15 Zwaluw VFC JO10-2 DSC JO10-1 54258 0-0
C 29-09-2018 10:15 Wilhelmina JO10-1 Emplina JO10-2 56105 0-0
C 29-09-2018 08:30 FC Engelen JO10-1 Den Dungen JO10-1 96576 0-0
C 22-09-2018 10:00 Den Dungen JO10-1 Zwaluw VFC JO10-2 54879 0-0
C 22-09-2018 10:00 Emplina JO10-2 OJC ROSMALEN JO10-2 55544 0-0
C 22-09-2018 10:00 DSC JO10-1 Wilhelmina JO10-1 55669 0-0
C 22-09-2018 11:00 SV BLC JO10-1 RKTVC JO10-1 54135 0-0
C 22-09-2018 09:00 RKDVC JO10-1 Maliskamp JO10-1 55097 0-0
C 22-09-2018 11:00 SV BLC JO10-1 FC Engelen JO10-1 96575 0-0
C 22-09-2018 09:00 Haarsteeg JO10-2 Theole JO10-1 53035 0-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Jong Brabant JO10-1 3 3 0 0 9 29 5 24 0
2 RKDVC JO10-1 3 2 0 1 6 22 17 5 0
3 SVSSS JO10-1 3 1 0 2 3 17 22 -5 0
4 Haarsteeg JO10-2 3 0 0 3 0 4 28 -24 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
dinsdag 18:00 - 19:00 Trainingsveld 2 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 14-08-18 18:00 - 19:00 Trainingsveld 1 Team training gaat_door
di 21-08-18 18:00 - 19:00 Trainingsveld 1 Team training gaat_door
di 28-08-18 18:00 - 19:00 Trainingsveld 1 Team training gaat_door
di 04-09-18 19:00 - 20:00 2-A (k.gr.) Team training gaat_door
di 11-09-18 19:00 - 20:00 2-A (k.gr.) Team training gaat_door
di 18-09-18 19:00 - 20:00 2-A (k.gr.) Team training gaat_door
di 25-09-18 19:00 - 20:00 2-A (k.gr.) Team training gaat_door
di 02-10-18 18:00 - 19:00 Trainingsveld 2 Team training gaat_door
di 09-10-18 18:00 - 19:00 Trainingsveld 2 Team training gaat_door
di 16-10-18 18:00 - 19:00 Trainingsveld 2 Team training gaat_door
di 23-10-18 18:00 - 19:00 Trainingsveld 2 Team training gaat_door
di 30-10-18 18:00 - 19:00 Trainingsveld 2 Team training gaat_door
di 06-11-18 18:00 - 19:00 Trainingsveld 2 Team training gaat_door
di 13-11-18 18:00 - 19:00 Trainingsveld 2 Team training gaat_door
di 20-11-18 18:00 - 19:00 Trainingsveld 2 Team training gaat_door
di 27-11-18 18:00 - 19:00 Trainingsveld 2 Team training gaat_door
di 04-12-18 18:00 - 19:00 Trainingsveld 2 Team training gaat_door
di 11-12-18 18:00 - 19:00 Trainingsveld 2 Team training gaat_door
di 18-12-18 18:00 - 19:00 Trainingsveld 2 Team training gaat_door
di 25-12-18 18:00 - 19:00 Trainingsveld 2 Team training gaat_door
di 01-01-19 18:00 - 19:00 Trainingsveld 2 Team training gaat_door
di 08-01-19 18:00 - 19:00 Trainingsveld 2 Team training gaat_door
di 15-01-19 18:00 - 19:00 Trainingsveld 2 Team training gaat_door
di 22-01-19 18:00 - 19:00 Trainingsveld 2 Team training gaat_door
di 29-01-19 18:00 - 19:00 Trainingsveld 2 Team training gaat_door
di 05-02-19 18:00 - 19:00 Trainingsveld 2 Team training gaat_door
di 12-02-19 18:00 - 19:00 Trainingsveld 2 Team training gaat_door
di 19-02-19 18:00 - 19:00 Trainingsveld 2 Team training gaat_door
di 26-02-19 18:00 - 19:00 Trainingsveld 2 Team training gaat_door
di 05-03-19 18:00 - 19:00 Trainingsveld 2 Team training gaat_door
di 12-03-19 18:00 - 19:00 Trainingsveld 2 Team training gaat_door
di 19-03-19 18:00 - 19:00 Trainingsveld 2 Team training gaat_door
di 26-03-19 18:00 - 19:00 Trainingsveld 2 Team training gaat_door
di 02-04-19 18:00 - 19:00 Trainingsveld 2 Team training gaat_door
di 09-04-19 18:00 - 19:00 Trainingsveld 2 Team training gaat_door
di 16-04-19 18:00 - 19:00 Trainingsveld 2 Team training gaat_door
di 23-04-19 18:00 - 19:00 Trainingsveld 2 Team training gaat_door
di 30-04-19 18:00 - 19:00 Trainingsveld 2 Team training gaat_door
di 07-05-19 18:00 - 19:00 Trainingsveld 2 Team training gaat_door
di 14-05-19 18:00 - 19:00 Trainingsveld 2 Team training gaat_door
di 21-05-19 18:00 - 19:00 Trainingsveld 2 Team training gaat_door
di 28-05-19 18:00 - 19:00 Trainingsveld 2 Team training gaat_door
di 04-06-19 18:00 - 19:00 Trainingsveld 2 Team training gaat_door
di 11-06-19 18:00 - 19:00 Trainingsveld 2 Team training gaat_door
di 18-06-19 18:00 - 19:00 Trainingsveld 2 Team training gaat_door
di 25-06-19 18:00 - 19:00 Trainingsveld 2 Team training gaat_door
donderdag 18:15 - 19:30 1-A (k.gr.) Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
vr 17-08-18 18:15 - 19:30 1 (k.gr.) Team training gaat_door
do 23-08-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 1 Team training gaat_door
do 30-08-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 1 Team training gaat_door
do 06-09-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 1 Team training gaat_door
do 13-09-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 1 Team training gaat_door
do 20-09-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 1 Team training gaat_door
do 27-09-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 1 Team training gaat_door
do 04-10-18 18:15 - 19:30 1-A (k.gr.) Team training gaat_door
do 11-10-18 18:15 - 19:30 1-A (k.gr.) Team training gaat_door
do 18-10-18 18:15 - 19:30 1-A (k.gr.) Team training gaat_door
do 25-10-18 18:15 - 19:30 1-A (k.gr.) Team training gaat_door
do 01-11-18 18:15 - 19:30 1-A (k.gr.) Team training gaat_door
do 08-11-18 18:15 - 19:30 1-A (k.gr.) Team training gaat_door
do 15-11-18 18:15 - 19:30 1-A (k.gr.) Team training gaat_door
do 22-11-18 18:15 - 19:30 1-A (k.gr.) Team training gaat_door
do 29-11-18 18:15 - 19:30 1-A (k.gr.) Team training gaat_door
do 06-12-18 18:15 - 19:30 1-A (k.gr.) Team training gaat_door
do 13-12-18 18:15 - 19:30 1-A (k.gr.) Team training gaat_door
do 20-12-18 18:15 - 19:30 1-A (k.gr.) Team training gaat_door
do 27-12-18 18:15 - 19:30 1-A (k.gr.) Team training gaat_door
do 03-01-19 18:15 - 19:30 1-A (k.gr.) Team training gaat_door
do 10-01-19 18:15 - 19:30 1-A (k.gr.) Team training gaat_door
do 17-01-19 18:15 - 19:30 1-A (k.gr.) Team training gaat_door
do 24-01-19 18:15 - 19:30 1-A (k.gr.) Team training gaat_door
do 31-01-19 18:15 - 19:30 1-A (k.gr.) Team training gaat_door
do 07-02-19 18:15 - 19:30 1-A (k.gr.) Team training gaat_door
do 14-02-19 18:15 - 19:30 1-A (k.gr.) Team training gaat_door
do 21-02-19 18:15 - 19:30 1-A (k.gr.) Team training gaat_door
do 28-02-19 18:15 - 19:30 1-A (k.gr.) Team training gaat_door
do 07-03-19 18:15 - 19:30 1-A (k.gr.) Team training gaat_door
do 14-03-19 18:15 - 19:30 1-A (k.gr.) Team training gaat_door
do 21-03-19 18:15 - 19:30 1-A (k.gr.) Team training gaat_door
do 28-03-19 18:15 - 19:30 1-A (k.gr.) Team training gaat_door
do 04-04-19 18:15 - 19:30 1-A (k.gr.) Team training gaat_door
do 11-04-19 18:15 - 19:30 1-A (k.gr.) Team training gaat_door
do 18-04-19 18:15 - 19:30 1-A (k.gr.) Team training gaat_door
do 25-04-19 18:15 - 19:30 1-A (k.gr.) Team training gaat_door
do 02-05-19 18:15 - 19:30 1-A (k.gr.) Team training gaat_door
do 09-05-19 18:15 - 19:30 1-A (k.gr.) Team training gaat_door
do 16-05-19 18:15 - 19:30 1-A (k.gr.) Team training gaat_door
do 23-05-19 18:15 - 19:30 1-A (k.gr.) Team training gaat_door
do 30-05-19 18:15 - 19:30 1-A (k.gr.) Team training gaat_door
do 06-06-19 18:15 - 19:30 1-A (k.gr.) Team training gaat_door
do 13-06-19 18:15 - 19:30 1-A (k.gr.) Team training gaat_door
do 20-06-19 18:15 - 19:30 1-A (k.gr.) Team training gaat_door
do 27-06-19 18:15 - 19:30 1-A (k.gr.) Team training gaat_door

Berichten



Zoeken op de site

RKDVC

Sportlaan 10 
5151 RK Drunen
tel. 0416 -779002
Routebeschrijving
Terug naar boven