0264 Onder 10 competitie (voorjaar)

RKDVC JO10-1

Teamleden

Spelers
Teun Antonioli        
Jop Bolluijt        
Siebe van Delft        
Tibbe Van Dongen        
Pars Gedik        
Sem van Heeswijk        
Jens Lommers        
Jim Moorees        
Beau Stupers        
 
Overige teamleden
Rob van Delft Leider
Bram Bakkers Leider/Trainer
Stijn Holtslag Leider/Trainer
Folkert Gorter Jeugdcoördinator
Michiel Nass Jeugdcoördinator

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Accommodatie Veld KK RKDVC KK gast Aanwezig
C 23-03-2019 09:00 RKDVC JO10-1 VOAB JO10-2 127498 Sportpark aan de Duinweg - - 08:30
C 06-04-2019 09:00 Taxandria JO10-1 RKDVC JO10-1 127858 Sportpark De Gemullehoeken - - 08:05
C 13-04-2019 09:00 RKDVC JO10-1 SSC'55 JO10-1 128597 Sportpark aan de Duinweg - - 08:30
C 04-05-2019 09:00 RKDVC JO10-1 Nevelo JO10-1 127287 Sportpark aan de Duinweg - - 08:30
C 11-05-2019 09:00 Dongen JO10-1 RKDVC JO10-1 126595 Sportpark De Biezen - - 08:05
C 18-05-2019 09:00 RKDVC JO10-1 Jong Brabant JO10-1 127418 Sportpark aan de Duinweg - - 08:30
C 25-05-2019 10:00 SVSSS JO10-1 RKDVC JO10-1 127935 Sportpark Zeshoeven - - 09:10
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 23-03-2019 10:00 SVSSS JO10-1 SC 't Zand JO10-3
C 23-03-2019 09:00 Taxandria JO10-1 Sarto JO10-2
C 23-03-2019 09:00 Nevelo JO10-1 DESK JO10-1
C 23-03-2019 09:00 Jong Brabant JO10-1 NEO'25 JO10-1
C 23-03-2019 09:00 RKDVC JO10-1 VOAB JO10-2
C 23-03-2019 09:00 Dongen JO10-1 SSC'55 JO10-1
C 27-03-2019 18:30 Taxandria JO10-1 VOAB JO10-2
C 30-03-2019 09:00 Dongen JO10-1 Nevelo JO10-1
C 30-03-2019 11:05 DESK JO10-1 SSC'55 JO10-1
C 30-03-2019 09:15 NEO'25 JO10-1 Taxandria JO10-1
C 06-04-2019 09:00 Taxandria JO10-1 RKDVC JO10-1
C 06-04-2019 11:00 DESK JO10-1 SC 't Zand JO10-3
C 06-04-2019 09:15 NEO'25 JO10-1 Dongen JO10-1
C 06-04-2019 08:30 SSC'55 JO10-1 Jong Brabant JO10-1
C 06-04-2019 08:45 Sarto JO10-2 SVSSS JO10-1
C 06-04-2019 09:00 VOAB JO10-2 Nevelo JO10-1
C 10-04-2019 18:30 SVSSS JO10-1 Dongen JO10-1
C 10-04-2019 18:30 VOAB JO10-2 Jong Brabant JO10-1
C 10-04-2019 18:30 SC 't Zand JO10-3 Nevelo JO10-1
C 13-04-2019 09:00 RKDVC JO10-1 SSC'55 JO10-1
C 13-04-2019 09:00 Dongen JO10-1 VOAB JO10-2
C 13-04-2019 09:00 Jong Brabant JO10-1 DESK JO10-1
C 13-04-2019 09:00 Nevelo JO10-1 Sarto JO10-2
C 13-04-2019 10:00 SC 't Zand JO10-3 NEO'25 JO10-1
C 13-04-2019 10:00 SVSSS JO10-1 Taxandria JO10-1

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Eindstand Verslag
C 16-03-2019 vervallen Sarto JO10-2 RKDVC JO10-1 128196
C 23-02-2019 vervallen RKDVC JO10-1 DESK JO10-1 128360
C 16-02-2019 vervallen NEO'25 JO10-1 RKDVC JO10-1 128027
C 09-02-2019 vervallen RKDVC JO10-1 SC 't Zand JO10-3 126261
V 02-02-2019 09:00 DAW JO10-1 RKDVC JO10-1
V 26-01-2019 afgelast RKDVC JO10-1 Hilvaria JO10-1
C 08-12-2018 vervallen RKDVC JO10-1 Zwaluw VFC JO10-2 56019
C 01-12-2018 vervallen DSC JO10-1 RKDVC JO10-1 54741
C 01-12-2018 vervallen RKDVC JO10-1 SV BLC JO10-1 104588
C 24-11-2018 vervallen RKDVC JO10-1 Wilhelmina JO10-1 53994
C 24-11-2018 vervallen Unitas JO10-1 RKDVC JO10-1 104586
C 17-11-2018 vervallen Wilhelmina JO10-1 RKDVC JO10-1 104584
C 10-11-2018 vervallen RKDVC JO10-1 DSC JO10-1 104580
C 03-11-2018 vervallen FC Engelen JO10-1 RKDVC JO10-1 96582
C 03-11-2018 vervallen SV BLC JO10-1 RKDVC JO10-1 54611
C 27-10-2018 vervallen RKDVC JO10-1 Unitas JO10-1 103675
C 20-10-2018 vervallen RKDVC JO10-1 OJC ROSMALEN JO10-2 104560
C 13-10-2018 vervallen Theole JO10-1 RKDVC JO10-1 53458
C 06-10-2018 vervallen RKDVC JO10-1 Den Dungen JO10-1 54805
C 29-09-2018 vervallen OJC ROSMALEN JO10-2 RKDVC JO10-1 55894
B 15-09-2018 09:00 RKDVC JO10-1 SVSSS JO10-1 11713 10 - 6
B 08-09-2018 09:00 Haarsteeg JO10-2 RKDVC JO10-1 12030 1 - 9
B 01-09-2018 09:00 RKDVC JO10-1 Jong Brabant JO10-1 12987 3 - 10
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 19-03-2019 18:00 Dongen JO10-1 SC 't Zand JO10-3 126300 0-0
C 16-03-2019 08:45 Sarto JO10-2 RKDVC JO10-1 128196 0-0
C 09-03-2019 09:00 Nevelo JO10-1 NEO'25 JO10-1 129220 0-0
C 09-03-2019 08:30 SSC'55 JO10-1 Sarto JO10-2 126473 0-0
C 23-02-2019 09:00 Jong Brabant JO10-1 SVSSS JO10-1 126469 0-0
C 23-02-2019 09:00 RKDVC JO10-1 DESK JO10-1 128360 0-0
C 16-02-2019 10:00 SC 't Zand JO10-3 Jong Brabant JO10-1 128035 0-0
C 16-02-2019 11:00 DESK JO10-1 Sarto JO10-2 128962 0-0
C 16-02-2019 08:30 NEO'25 JO10-1 RKDVC JO10-1 128027 0-0
C 16-02-2019 09:00 VOAB JO10-2 SVSSS JO10-1 126490 0-0
C 16-02-2019 09:00 Dongen JO10-1 Nevelo JO10-1 128359 0-0
C 16-02-2019 10:00 SSC'55 JO10-1 Taxandria JO10-1 129010 0-0
C 09-02-2019 10:00 SVSSS JO10-1 NEO'25 JO10-1 128680 0-0
C 09-02-2019 09:00 Taxandria JO10-1 DESK JO10-1 128301 0-0
C 09-02-2019 09:00 Nevelo JO10-1 SSC'55 JO10-1 126754 0-0
C 09-02-2019 09:00 Jong Brabant JO10-1 Dongen JO10-1 126622 0-0
C 09-02-2019 09:00 RKDVC JO10-1 SC 't Zand JO10-3 126261 0-0
C 09-02-2019 08:45 Sarto JO10-2 VOAB JO10-2 127349 0-0
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 15-09-2018 09:00 RKDVC JO10-1 SVSSS JO10-1 11713 10-6
B 15-09-2018 09:00 Haarsteeg JO10-2 Jong Brabant JO10-1 12739 0-10
B 08-09-2018 09:00 Haarsteeg JO10-2 RKDVC JO10-1 12030 1-9
B 08-09-2018 09:00 Jong Brabant JO10-1 SVSSS JO10-1 12799 9-2
B 01-09-2018 09:00 RKDVC JO10-1 Jong Brabant JO10-1 12987 3-10
B 01-09-2018 10:00 SVSSS JO10-1 Haarsteeg JO10-2 12252 9-3
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 15-12-2018 10:00 Zwaluw VFC JO10-2 RKTVC JO10-1 104598 0-0
C 15-12-2018 11:00 SV BLC JO10-1 Theole JO10-1 104558 0-0
C 15-12-2018 09:00 OJC ROSMALEN JO10-2 Den Dungen JO10-1 104562 0-0
C 15-12-2018 10:00 Emplina JO10-2 Wilhelmina JO10-1 104561 0-0
C 08-12-2018 10:00 Den Dungen JO10-1 Theole JO10-1 104589 0-0
C 08-12-2018 09:00 RKDVC JO10-1 Zwaluw VFC JO10-2 56019 0-0
C 08-12-2018 09:00 RKTVC JO10-1 Wilhelmina JO10-1 104605 0-0
C 08-12-2018 09:45 Unitas JO10-1 Emplina JO10-2 103676 0-0
C 08-12-2018 09:00 OJC ROSMALEN JO10-2 Maliskamp JO10-1 55039 0-0
C 01-12-2018 08:30 FC Engelen JO10-1 RKTVC JO10-1 104604 0-0
C 01-12-2018 09:00 RKDVC JO10-1 SV BLC JO10-1 104588 0-0
C 01-12-2018 10:00 DSC JO10-1 Maliskamp JO10-1 53235 0-0
C 01-12-2018 10:00 Zwaluw VFC JO10-2 Unitas JO10-1 103680 0-0
C 01-12-2018 10:00 Emplina JO10-2 Den Dungen JO10-1 53852 0-0
C 24-11-2018 08:30 Unitas JO10-1 RKDVC JO10-1 104586 0-0
C 24-11-2018 09:00 RKTVC JO10-1 DSC JO10-1 104603 0-0
C 24-11-2018 10:00 Den Dungen JO10-1 FC Engelen JO10-1 104587 0-0
C 24-11-2018 11:00 SV BLC JO10-1 Zwaluw VFC JO10-2 53902 0-0
C 24-11-2018 09:00 OJC ROSMALEN JO10-2 Theole JO10-1 55709 0-0
C 24-11-2018 09:00 Maliskamp JO10-1 Wilhelmina JO10-1 55682 0-0
C 17-11-2018 08:30 Theole JO10-1 Emplina JO10-2 104582 0-0
C 17-11-2018 09:00 Maliskamp JO10-1 Unitas JO10-1 104583 0-0
C 17-11-2018 09:00 RKTVC JO10-1 SV BLC JO10-1 104602 0-0
C 17-11-2018 10:00 DSC JO10-1 Den Dungen JO10-1 104585 0-0
C 17-11-2018 08:30 FC Engelen JO10-1 Zwaluw VFC JO10-2 96580 0-0
C 17-11-2018 10:15 Wilhelmina JO10-1 RKDVC JO10-1 104584 0-0
C 10-11-2018 08:30 Unitas JO10-1 Wilhelmina JO10-1 104579 0-0
C 10-11-2018 08:45 Zwaluw VFC JO10-2 Theole JO10-1 104578 0-0
C 10-11-2018 10:00 Emplina JO10-2 FC Engelen JO10-1 104581 0-0
C 10-11-2018 09:00 RKDVC JO10-1 DSC JO10-1 104580 0-0
C 10-11-2018 10:00 Den Dungen JO10-1 RKTVC JO10-1 104601 0-0
C 10-11-2018 11:00 SV BLC JO10-1 OJC ROSMALEN JO10-2 55125 0-0
C 03-11-2018 11:00 SV BLC JO10-1 RKDVC JO10-1 54611 0-0
C 03-11-2018 10:00 Den Dungen JO10-1 Maliskamp JO10-1 54773 0-0
C 03-11-2018 09:00 OJC ROSMALEN JO10-2 DSC JO10-1 53729 0-0
C 03-11-2018 09:00 Maliskamp JO10-1 SV BLC JO10-1 53504 0-0
C 03-11-2018 08:30 Theole JO10-1 Wilhelmina JO10-1 53334 0-0
C 03-11-2018 11:30 FC Engelen JO10-1 RKDVC JO10-1 96582 0-0
C 03-11-2018 10:00 Den Dungen JO10-1 Unitas JO10-1 103674 0-0
C 03-11-2018 10:00 DSC JO10-1 Emplina JO10-2 104575 0-0
C 03-11-2018 09:00 OJC ROSMALEN JO10-2 Zwaluw VFC JO10-2 104576 0-0
C 03-11-2018 10:15 Wilhelmina JO10-1 Theole JO10-1 104577 0-0
C 27-10-2018 11:00 SV BLC JO10-1 Den Dungen JO10-1 104574 0-0
C 27-10-2018 10:00 Emplina JO10-2 RKTVC JO10-1 104600 0-0
C 27-10-2018 08:30 Unitas JO10-1 OJC ROSMALEN JO10-2 103679 0-0
C 27-10-2018 08:30 Theole JO10-1 FC Engelen JO10-1 96583 0-0
C 27-10-2018 10:00 DSC JO10-1 Theole JO10-1 54990 0-0
C 27-10-2018 10:15 Zwaluw VFC JO10-2 OJC ROSMALEN JO10-2 53362 0-0
C 27-10-2018 10:15 Wilhelmina JO10-1 FC Engelen JO10-1 96579 0-0
C 27-10-2018 09:00 RKDVC JO10-1 Unitas JO10-1 103675 0-0
C 20-10-2018 10:15 Zwaluw VFC JO10-2 Maliskamp JO10-1 104559 0-0
C 20-10-2018 09:00 RKDVC JO10-1 OJC ROSMALEN JO10-2 104560 0-0
C 13-10-2018 10:15 Zwaluw VFC JO10-2 Wilhelmina JO10-1 53940 0-0
C 13-10-2018 11:00 SV BLC JO10-1 Unitas JO10-1 104570 0-0
C 13-10-2018 10:00 Den Dungen JO10-1 Haarsteeg JO10-2 56168 0-0
C 13-10-2018 09:00 RKTVC JO10-1 Emplina JO10-2 55180 0-0
C 13-10-2018 08:30 Theole JO10-1 RKDVC JO10-1 53458 0-0
C 13-10-2018 11:00 SV BLC JO10-1 DSC JO10-1 55562 0-0
C 13-10-2018 09:00 OJC ROSMALEN JO10-2 Emplina JO10-2 104571 0-0
C 13-10-2018 09:00 Maliskamp JO10-1 FC Engelen JO10-1 104573 0-0
C 13-10-2018 09:00 RKTVC JO10-1 Theole JO10-1 104599 0-0
C 13-10-2018 08:30 FC Engelen JO10-1 Emplina JO10-2 96578 0-0
C 13-10-2018 10:15 Wilhelmina JO10-1 DSC JO10-1 104572 0-0
C 06-10-2018 09:00 Haarsteeg JO10-2 SV BLC JO10-1 53526 0-0
C 06-10-2018 09:00 Maliskamp JO10-1 Zwaluw VFC JO10-2 53018 0-0
C 06-10-2018 09:00 RKDVC JO10-1 Den Dungen JO10-1 54805 0-0
C 06-10-2018 10:00 Emplina JO10-2 Theole JO10-1 53664 0-0
C 06-10-2018 10:15 Wilhelmina JO10-1 OJC ROSMALEN JO10-2 53841 0-0
C 06-10-2018 10:00 DSC JO10-1 RKTVC JO10-1 54516 0-0
C 06-10-2018 08:30 Unitas JO10-1 SV BLC JO10-1 103673 0-0
C 06-10-2018 10:00 DSC JO10-1 FC Engelen JO10-1 96577 0-0
C 29-09-2018 09:00 RKTVC JO10-1 Den Dungen JO10-1 55221 0-0
C 29-09-2018 09:00 OJC ROSMALEN JO10-2 RKDVC JO10-1 55894 0-0
C 29-09-2018 08:30 Theole JO10-1 SV BLC JO10-1 53724 0-0
C 29-09-2018 09:00 Maliskamp JO10-1 Haarsteeg JO10-2 54998 0-0
C 29-09-2018 10:15 Zwaluw VFC JO10-2 DSC JO10-1 54258 0-0
C 29-09-2018 10:15 Wilhelmina JO10-1 Emplina JO10-2 56105 0-0
C 29-09-2018 08:30 FC Engelen JO10-1 Den Dungen JO10-1 96576 0-0
C 22-09-2018 10:00 Den Dungen JO10-1 Zwaluw VFC JO10-2 54879 0-0
C 22-09-2018 10:00 Emplina JO10-2 OJC ROSMALEN JO10-2 55544 0-0
C 22-09-2018 10:00 DSC JO10-1 Wilhelmina JO10-1 55669 0-0
C 22-09-2018 11:00 SV BLC JO10-1 RKTVC JO10-1 54135 0-0
C 22-09-2018 09:00 RKDVC JO10-1 Maliskamp JO10-1 55097 0-0
C 22-09-2018 11:00 SV BLC JO10-1 FC Engelen JO10-1 96575 0-0
C 22-09-2018 09:00 Haarsteeg JO10-2 Theole JO10-1 53035 0-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Jong Brabant JO10-1 3 3 0 0 9 29 5 24 0
2 RKDVC JO10-1 3 2 0 1 6 22 17 5 0
3 SVSSS JO10-1 3 1 0 2 3 17 22 -5 0
4 Haarsteeg JO10-2 3 0 0 3 0 4 28 -24 0



Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
dinsdag 18:00 - 19:00 Trainingsveld 2 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 14-08-18 18:00 - 19:00 Trainingsveld 1 Team training gaat_door
di 21-08-18 18:00 - 19:00 Trainingsveld 1 Team training gaat_door
di 28-08-18 18:00 - 19:00 Trainingsveld 1 Team training gaat_door
di 04-09-18 19:00 - 20:00 2-A (k.gr.) Team training gaat_door
di 11-09-18 19:00 - 20:00 2-A (k.gr.) Team training gaat_door
di 18-09-18 19:00 - 20:00 2-A (k.gr.) Team training gaat_door
di 25-09-18 19:00 - 20:00 2-A (k.gr.) Team training gaat_door
di 02-10-18 18:00 - 19:00 Trainingsveld 2 Team training gaat_door
di 09-10-18 18:00 - 19:00 Trainingsveld 2 Team training gaat_door
di 16-10-18 18:00 - 19:00 Trainingsveld 2 Team training gaat_door
di 23-10-18 18:00 - 19:00 Trainingsveld 2 Team training gaat_door
di 30-10-18 18:00 - 19:00 Trainingsveld 2 Team training gaat_door
di 06-11-18 18:00 - 19:00 Trainingsveld 2 Team training gaat_door
di 13-11-18 18:00 - 19:00 Trainingsveld 2 Team training gaat_door
di 20-11-18 18:00 - 19:00 Trainingsveld 2 Team training gaat_door
di 27-11-18 18:00 - 19:00 Trainingsveld 2 Team training gaat_door
di 04-12-18 18:00 - 19:00 Trainingsveld 2 Team training gaat_door
di 11-12-18 18:00 - 19:00 Trainingsveld 2 Team training gaat_door
di 18-12-18 18:00 - 19:00 Trainingsveld 2 Team training gaat_door
di 25-12-18 18:00 - 19:00 Trainingsveld 2 Team training gaat_door
di 01-01-19 18:00 - 19:00 Trainingsveld 2 Team training gaat_door
di 08-01-19 18:00 - 19:00 Trainingsveld 2 Team training gaat_door
di 15-01-19 18:00 - 19:00 Trainingsveld 2 Team training gaat_door
di 22-01-19 18:00 - 19:00 Trainingsveld 2 Team training gaat_door
di 29-01-19 18:00 - 19:00 Trainingsveld 2 Team training gaat_door
di 05-02-19 18:00 - 19:00 Trainingsveld 2 Team training gaat_door
di 12-02-19 18:00 - 19:00 Trainingsveld 2 Team training gaat_door
di 19-02-19 18:00 - 19:00 Trainingsveld 2 Team training gaat_door
di 26-02-19 18:00 - 19:00 Trainingsveld 2 Team training gaat_door
di 05-03-19 18:00 - 19:00 Trainingsveld 2 Team training gaat_door
di 12-03-19 18:00 - 19:00 Trainingsveld 2 Team training gaat_door
di 19-03-19 18:00 - 19:00 Trainingsveld 2 Team training gaat_door
di 26-03-19 18:00 - 19:00 Trainingsveld 2 Team training gaat_door
di 02-04-19 18:00 - 19:00 Trainingsveld 2 Team training gaat_door
di 09-04-19 18:00 - 19:00 Trainingsveld 2 Team training gaat_door
di 16-04-19 18:00 - 19:00 Trainingsveld 2 Team training gaat_door
di 23-04-19 18:00 - 19:00 Trainingsveld 2 Team training gaat_door
di 30-04-19 18:00 - 19:00 Trainingsveld 2 Team training gaat_door
di 07-05-19 18:00 - 19:00 Trainingsveld 2 Team training gaat_door
di 14-05-19 18:00 - 19:00 Trainingsveld 2 Team training gaat_door
di 21-05-19 18:00 - 19:00 Trainingsveld 2 Team training gaat_door
di 28-05-19 18:00 - 19:00 Trainingsveld 2 Team training gaat_door
di 04-06-19 18:00 - 19:00 Trainingsveld 2 Team training gaat_door
di 11-06-19 18:00 - 19:00 Trainingsveld 2 Team training gaat_door
di 18-06-19 18:00 - 19:00 Trainingsveld 2 Team training gaat_door
di 25-06-19 18:00 - 19:00 Trainingsveld 2 Team training gaat_door
donderdag 18:15 - 19:30 1-A (k.gr.) Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
vr 17-08-18 18:15 - 19:30 1 (k.gr.) Team training gaat_door
do 23-08-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 1 Team training gaat_door
do 30-08-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 1 Team training gaat_door
do 06-09-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 1 Team training gaat_door
do 13-09-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 1 Team training gaat_door
do 20-09-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 1 Team training gaat_door
do 27-09-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 1 Team training gaat_door
do 04-10-18 18:15 - 19:30 1-A (k.gr.) Team training gaat_door
do 11-10-18 18:15 - 19:30 1-A (k.gr.) Team training gaat_door
do 18-10-18 18:15 - 19:30 1-A (k.gr.) Team training gaat_door
do 25-10-18 18:15 - 19:30 1-A (k.gr.) Team training gaat_door
do 01-11-18 18:15 - 19:30 1-A (k.gr.) Team training gaat_door
do 08-11-18 18:15 - 19:30 1-A (k.gr.) Team training gaat_door
do 15-11-18 18:15 - 19:30 1-A (k.gr.) Team training gaat_door
do 22-11-18 18:15 - 19:30 1-A (k.gr.) Team training gaat_door
do 29-11-18 18:15 - 19:30 1-A (k.gr.) Team training gaat_door
do 06-12-18 18:15 - 19:30 1-A (k.gr.) Team training gaat_door
do 13-12-18 18:15 - 19:30 1-A (k.gr.) Team training gaat_door
do 20-12-18 18:15 - 19:30 1-A (k.gr.) Team training gaat_door
do 27-12-18 18:15 - 19:30 1-A (k.gr.) Team training gaat_door
do 03-01-19 18:15 - 19:30 1-A (k.gr.) Team training gaat_door
do 10-01-19 18:15 - 19:30 1-A (k.gr.) Team training gaat_door
do 17-01-19 18:15 - 19:30 1-A (k.gr.) Team training gaat_door
do 24-01-19 18:15 - 19:30 1-A (k.gr.) Team training gaat_door
do 31-01-19 18:15 - 19:30 1-A (k.gr.) Team training gaat_door
do 07-02-19 18:15 - 19:30 1-A (k.gr.) Team training gaat_door
do 14-02-19 18:15 - 19:30 1-A (k.gr.) Team training gaat_door
do 21-02-19 18:15 - 19:30 1-A (k.gr.) Team training gaat_door
do 28-02-19 18:15 - 19:30 1-A (k.gr.) Team training gaat_door
do 07-03-19 18:15 - 19:30 1-A (k.gr.) Team training gaat_door
do 14-03-19 18:15 - 19:30 1-A (k.gr.) Team training gaat_door
do 21-03-19 18:15 - 19:30 1-A (k.gr.) Team training gaat_door
do 28-03-19 18:15 - 19:30 1-A (k.gr.) Team training gaat_door
do 04-04-19 18:15 - 19:30 1-A (k.gr.) Team training gaat_door
do 11-04-19 18:15 - 19:30 1-A (k.gr.) Team training gaat_door
do 18-04-19 18:15 - 19:30 1-A (k.gr.) Team training gaat_door
do 25-04-19 18:15 - 19:30 1-A (k.gr.) Team training gaat_door
do 02-05-19 18:15 - 19:30 1-A (k.gr.) Team training gaat_door
do 09-05-19 18:15 - 19:30 1-A (k.gr.) Team training gaat_door
do 16-05-19 18:15 - 19:30 1-A (k.gr.) Team training gaat_door
do 23-05-19 18:15 - 19:30 1-A (k.gr.) Team training gaat_door
do 30-05-19 18:15 - 19:30 1-A (k.gr.) Team training gaat_door
do 06-06-19 18:15 - 19:30 1-A (k.gr.) Team training gaat_door
do 13-06-19 18:15 - 19:30 1-A (k.gr.) Team training gaat_door
do 20-06-19 18:15 - 19:30 1-A (k.gr.) Team training gaat_door
do 27-06-19 18:15 - 19:30 1-A (k.gr.) Team training gaat_door

Berichten



Zoeken op de site

RKDVC

Sportlaan 10 
5151 RK Drunen
tel. 0416 -779002
Routebeschrijving
Terug naar boven