B4330 Zwaluwen jeugdbeker Onder 10 2e ronde

RKDVC JO10-2

Teamleden

Spelers
Carlos Antonissen        
Tom van Bijnen        
Julian Bos        
Egehan Demir        
Tigo van Duren        
Just de Hart        
Mees van der Pol        
Finn Vergouwe        
 
Overige teamleden
Bram Bakkers Trainer
Stijn Holtslag Trainer
Folkert Gorter Jeugdcoördinator
Michiel Nass Jeugdcoördinator

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Accommodatie Veld KK RKDVC KK gast Aanwezig
V 26-01-2019 10:00 VOAB JO10-3 RKDVC JO10-2 - - 08:55
V 02-02-2019 10:00 Emplina JO10-2/3 RKDVC JO10-2 - - 09:10

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Eindstand Verslag
C 08-12-2018 vervallen Willem II JO10-1 RKDVC JO10-2 100113
C 01-12-2018 vervallen RKDVC JO10-2 GDC JO10-1 53924
C 24-11-2018 vervallen RKDVC JO10-2 FC Engelen JO10-3 53387
C 17-11-2018 vervallen Wilhelmina JO10-2 RKDVC JO10-2 54971
C 10-11-2018 vervallen RKDVC JO10-2 Wilhelmina'26 JO10-1 54315
C 03-11-2018 vervallen OSC'45 JO10-1 RKDVC JO10-2 56159
C 27-10-2018 vervallen RKDVC JO10-2 HHC'09 JO10-1 54342
B 25-10-2018 18:30 RKDVC JO10-2 VCW JO10-1 103089
C 13-10-2018 vervallen TGG JO10-1 RKDVC JO10-2 54108
C 06-10-2018 vervallen RKDVC JO10-2 Emplina JO10-3 54914
C 29-09-2018 vervallen Zwaluw VFC JO10-4 RKDVC JO10-2 54815
B 15-09-2018 09:00 Uno Animo JO10-1 RKDVC JO10-2 C. (Cas) van denHoudt 11499 3 - 5
B 08-09-2018 09:00 RKDVC JO10-2 DESK JO10-2 11936 16 - 3
B 01-09-2018 11:00 RWB JO10-2 RKDVC JO10-2 12207 5 - 8
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 25-10-2018 18:30 RKDVC JO10-2 VCW JO10-1 103089 13-3
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 15-09-2018 09:00 Uno Animo JO10-1 RKDVC JO10-2 11499 3-5
B 15-09-2018 11:00 RWB JO10-2 DESK JO10-2 12354 15-1
B 08-09-2018 09:00 RKDVC JO10-2 DESK JO10-2 11936 16-3
B 08-09-2018 09:00 Uno Animo JO10-1 RWB JO10-2 11843 5-4
B 01-09-2018 11:00 RWB JO10-2 RKDVC JO10-2 12207 5-8
B 01-09-2018 11:00 DESK JO10-2 Uno Animo JO10-1 11684 3-11
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 15-12-2018 09:30 Willem II JO10-1 FC Engelen JO10-3 100103 0-0
C 15-12-2018 08:45 Boxtel JO10-2 Wilhelmina JO10-2 104869 0-0
C 08-12-2018 08:45 Boxtel JO10-2 Helvoirt JO10-1 104879 0-0
C 08-12-2018 09:00 GDC JO10-1 Zwaluw VFC JO10-4 53877 0-0
C 08-12-2018 09:15 TGG JO10-1 FC Engelen JO10-3 54199 0-0
C 08-12-2018 09:30 OSC'45 JO10-1 Wilhelmina'26 JO10-1 53063 0-0
C 08-12-2018 10:00 Emplina JO10-3 Wilhelmina JO10-2 54100 0-0
C 08-12-2018 09:30 Willem II JO10-1 RKDVC JO10-2 100113 0-0
C 01-12-2018 08:45 Wilhelmina JO10-2 OSC'45 JO10-1 53123 0-0
C 01-12-2018 09:00 RKDVC JO10-2 GDC JO10-1 53924 0-0
C 01-12-2018 09:00 Helvoirt JO10-1 TGG JO10-1 54213 0-0
C 01-12-2018 09:00 Wilhelmina'26 JO10-1 Willem II JO10-1 100112 0-0
C 01-12-2018 10:00 Zwaluw VFC JO10-4 Boxtel JO10-2 104878 0-0
C 01-12-2018 11:30 FC Engelen JO10-3 Emplina JO10-3 55760 0-0
C 24-11-2018 08:45 Boxtel JO10-2 Wilhelmina'26 JO10-1 104877 0-0
C 24-11-2018 09:00 RKDVC JO10-2 FC Engelen JO10-3 53387 0-0
C 24-11-2018 09:30 OSC'45 JO10-1 Helvoirt JO10-1 54048 0-0
C 24-11-2018 09:00 GDC JO10-1 Wilhelmina JO10-2 53201 0-0
C 24-11-2018 09:30 Willem II JO10-1 Zwaluw VFC JO10-4 100111 0-0
C 24-11-2018 10:00 Emplina JO10-3 TGG JO10-1 55969 0-0
C 17-11-2018 08:45 Wilhelmina JO10-2 RKDVC JO10-2 54971 0-0
C 17-11-2018 08:45 Boxtel JO10-2 GDC JO10-1 104876 0-0
C 17-11-2018 09:00 Wilhelmina'26 JO10-1 FC Engelen JO10-3 54080 0-0
C 17-11-2018 09:00 Helvoirt JO10-1 Emplina JO10-3 53709 0-0
C 17-11-2018 09:15 TGG JO10-1 Willem II JO10-1 100110 0-0
C 17-11-2018 10:15 Zwaluw VFC JO10-4 OSC'45 JO10-1 54145 0-0
C 10-11-2018 09:00 GDC JO10-1 Helvoirt JO10-1 54762 0-0
C 10-11-2018 09:00 RKDVC JO10-2 Wilhelmina'26 JO10-1 54315 0-0
C 10-11-2018 09:30 OSC'45 JO10-1 TGG JO10-1 53581 0-0
C 10-11-2018 09:30 Willem II JO10-1 Wilhelmina JO10-2 100109 0-0
C 10-11-2018 10:00 Emplina JO10-3 Boxtel JO10-2 104875 0-0
C 10-11-2018 09:45 FC Engelen JO10-3 Zwaluw VFC JO10-4 54270 0-0
C 03-11-2018 10:00 Emplina JO10-3 Zwaluw VFC JO10-4 55102 0-0
C 03-11-2018 08:45 Boxtel JO10-2 FC Engelen JO10-3 104874 0-0
C 03-11-2018 09:30 OSC'45 JO10-1 RKDVC JO10-2 56159 0-0
C 03-11-2018 09:15 TGG JO10-1 Wilhelmina JO10-2 55843 0-0
C 03-11-2018 09:00 GDC JO10-1 Willem II JO10-1 100108 0-0
C 03-11-2018 09:00 Helvoirt JO10-1 Wilhelmina'26 JO10-1 54763 0-0
C 27-10-2018 08:30 FC Engelen JO10-3 GDC JO10-1 53013 0-0
C 27-10-2018 08:45 Wilhelmina JO10-2 Helvoirt JO10-1 53062 0-0
C 27-10-2018 09:00 Wilhelmina'26 JO10-1 Emplina JO10-3 53050 0-0
C 27-10-2018 10:00 Willem II JO10-1 OSC'45 JO10-1 100107 0-0
C 27-10-2018 10:15 Zwaluw VFC JO10-4 TGG JO10-1 54113 0-0
C 20-10-2018 09:00 GDC JO10-1 Wilhelmina'26 JO10-1 54210 0-0
C 13-10-2018 09:45 Emplina JO10-3 Haarsteeg JO10-3 54453 0-0
C 13-10-2018 10:00 HHC'09 JO10-1 OSC'45 JO10-1 55346 0-0
C 13-10-2018 09:15 TGG JO10-1 RKDVC JO10-2 54108 0-0
C 13-10-2018 08:45 Wilhelmina JO10-2 Zwaluw VFC JO10-4 53318 0-0
C 13-10-2018 10:00 Emplina JO10-3 Willem II JO10-1 100106 0-0
C 13-10-2018 09:00 Helvoirt JO10-1 FC Engelen JO10-3 53486 0-0
C 06-10-2018 09:00 Wilhelmina'26 JO10-1 TGG JO10-1 54003 0-0
C 06-10-2018 09:00 RKDVC JO10-2 Emplina JO10-3 54914 0-0
C 06-10-2018 08:30 FC Engelen JO10-3 Wilhelmina JO10-2 54775 0-0
C 06-10-2018 09:00 Haarsteeg JO10-3 HHC'09 JO10-1 54314 0-0
C 06-10-2018 09:30 OSC'45 JO10-1 GDC JO10-1 56193 0-0
C 06-10-2018 10:15 Zwaluw VFC JO10-4 Helvoirt JO10-1 54824 0-0
C 06-10-2018 10:00 Willem II JO10-1 HHC'09 JO10-1 100105 0-0
C 29-09-2018 08:30 FC Engelen JO10-3 OSC'45 JO10-1 55884 0-0
C 29-09-2018 08:45 Wilhelmina JO10-2 Wilhelmina'26 JO10-1 54618 0-0
C 29-09-2018 09:00 Helvoirt JO10-1 Haarsteeg JO10-3 55315 0-0
C 29-09-2018 10:00 Emplina JO10-3 GDC JO10-1 53696 0-0
C 29-09-2018 10:15 Zwaluw VFC JO10-4 RKDVC JO10-2 54815 0-0
C 29-09-2018 09:15 TGG JO10-1 HHC'09 JO10-1 54992 0-0
C 29-09-2018 09:00 Helvoirt JO10-1 Willem II JO10-1 100104 0-0
C 26-09-2018 18:30 HHC'09 JO10-1 Wilhelmina JO10-2 53830 0-0
C 22-09-2018 09:30 OSC'45 JO10-1 Emplina JO10-3 55926 0-0
C 22-09-2018 09:00 GDC JO10-1 TGG JO10-1 55239 0-0
C 22-09-2018 09:00 Haarsteeg JO10-3 FC Engelen JO10-3 55868 0-0
C 22-09-2018 09:00 Wilhelmina'26 JO10-1 Zwaluw VFC JO10-4 55219 0-0
C 22-09-2018 09:00 RKDVC JO10-2 Helvoirt JO10-1 54411 0-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 RKDVC JO10-2 1 1 0 0 3 13 3 10 0
2 VCW JO10-1 1 0 0 1 0 3 13 -10 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 RKDVC JO10-2 3 3 0 0 9 29 11 18 0
2 Uno Animo JO10-1 3 2 0 1 6 19 12 7 0
3 RWB JO10-2 3 1 0 2 3 24 14 10 0
4 DESK JO10-2 3 0 0 3 0 7 42 -35 0



Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
dinsdag 18:00 - 19:00 Trainingsveld 2 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 14-08-18 18:00 - 19:00 Trainingsveld 1 Team training gaat_door
di 21-08-18 18:00 - 19:00 Trainingsveld 1 Team training gaat_door
di 28-08-18 18:00 - 19:00 Trainingsveld 1 Team training gaat_door
di 04-09-18 19:00 - 20:00 2-A (k.gr.) Team training gaat_door
di 11-09-18 19:00 - 20:00 2-A (k.gr.) Team training gaat_door
di 18-09-18 19:00 - 20:00 2-A (k.gr.) Team training gaat_door
di 25-09-18 19:00 - 20:00 2-A (k.gr.) Team training gaat_door
di 02-10-18 18:00 - 19:00 Trainingsveld 2 Team training gaat_door
di 09-10-18 18:00 - 19:00 Trainingsveld 2 Team training gaat_door
di 16-10-18 18:00 - 19:00 Trainingsveld 2 Team training gaat_door
di 23-10-18 18:00 - 19:00 Trainingsveld 2 Team training gaat_door
di 30-10-18 18:00 - 19:00 Trainingsveld 2 Team training gaat_door
di 06-11-18 18:00 - 19:00 Trainingsveld 2 Team training gaat_door
di 13-11-18 18:00 - 19:00 Trainingsveld 2 Team training gaat_door
di 20-11-18 18:00 - 19:00 Trainingsveld 2 Team training gaat_door
di 27-11-18 18:00 - 19:00 Trainingsveld 2 Team training gaat_door
di 04-12-18 18:00 - 19:00 Trainingsveld 2 Team training gaat_door
di 11-12-18 18:00 - 19:00 Trainingsveld 2 Team training gaat_door
di 18-12-18 18:00 - 19:00 Trainingsveld 2 Team training gaat_door
di 25-12-18 18:00 - 19:00 Trainingsveld 2 Team training gaat_door
di 01-01-19 18:00 - 19:00 Trainingsveld 2 Team training gaat_door
di 08-01-19 18:00 - 19:00 Trainingsveld 2 Team training gaat_door
di 15-01-19 18:00 - 19:00 Trainingsveld 2 Team training gaat_door
di 22-01-19 18:00 - 19:00 Trainingsveld 2 Team training gaat_door
di 29-01-19 18:00 - 19:00 Trainingsveld 2 Team training gaat_door
di 05-02-19 18:00 - 19:00 Trainingsveld 2 Team training gaat_door
di 12-02-19 18:00 - 19:00 Trainingsveld 2 Team training gaat_door
di 19-02-19 18:00 - 19:00 Trainingsveld 2 Team training gaat_door
di 26-02-19 18:00 - 19:00 Trainingsveld 2 Team training gaat_door
di 05-03-19 18:00 - 19:00 Trainingsveld 2 Team training gaat_door
di 12-03-19 18:00 - 19:00 Trainingsveld 2 Team training gaat_door
di 19-03-19 18:00 - 19:00 Trainingsveld 2 Team training gaat_door
di 26-03-19 18:00 - 19:00 Trainingsveld 2 Team training gaat_door
di 02-04-19 18:00 - 19:00 Trainingsveld 2 Team training gaat_door
di 09-04-19 18:00 - 19:00 Trainingsveld 2 Team training gaat_door
di 16-04-19 18:00 - 19:00 Trainingsveld 2 Team training gaat_door
di 23-04-19 18:00 - 19:00 Trainingsveld 2 Team training gaat_door
di 30-04-19 18:00 - 19:00 Trainingsveld 2 Team training gaat_door
di 07-05-19 18:00 - 19:00 Trainingsveld 2 Team training gaat_door
di 14-05-19 18:00 - 19:00 Trainingsveld 2 Team training gaat_door
di 21-05-19 18:00 - 19:00 Trainingsveld 2 Team training gaat_door
di 28-05-19 18:00 - 19:00 Trainingsveld 2 Team training gaat_door
di 04-06-19 18:00 - 19:00 Trainingsveld 2 Team training gaat_door
di 11-06-19 18:00 - 19:00 Trainingsveld 2 Team training gaat_door
di 18-06-19 18:00 - 19:00 Trainingsveld 2 Team training gaat_door
di 25-06-19 18:00 - 19:00 Trainingsveld 2 Team training gaat_door
donderdag 18:15 - 19:30 1-A (k.gr.) Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
vr 17-08-18 18:15 - 19:30 1 (k.gr.) Team training gaat_door
do 23-08-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 1 Team training gaat_door
do 30-08-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 1 Team training gaat_door
do 06-09-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 1 Team training gaat_door
do 13-09-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 1 Team training gaat_door
do 20-09-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 1 Team training gaat_door
do 27-09-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 1 Team training gaat_door
do 04-10-18 18:15 - 19:30 1-A (k.gr.) Team training gaat_door
do 11-10-18 18:15 - 19:30 1-A (k.gr.) Team training gaat_door
do 18-10-18 18:15 - 19:30 1-A (k.gr.) Team training gaat_door
do 25-10-18 18:15 - 19:30 1-A (k.gr.) Team training gaat_door
do 01-11-18 18:15 - 19:30 1-A (k.gr.) Team training gaat_door
do 08-11-18 18:15 - 19:30 1-A (k.gr.) Team training gaat_door
do 15-11-18 18:15 - 19:30 1-A (k.gr.) Team training gaat_door
do 22-11-18 18:15 - 19:30 1-A (k.gr.) Team training gaat_door
do 29-11-18 18:15 - 19:30 1-A (k.gr.) Team training gaat_door
do 06-12-18 18:15 - 19:30 1-A (k.gr.) Team training gaat_door
do 13-12-18 18:15 - 19:30 1-A (k.gr.) Team training gaat_door
do 20-12-18 18:15 - 19:30 1-A (k.gr.) Team training gaat_door
do 27-12-18 18:15 - 19:30 1-A (k.gr.) Team training gaat_door
do 03-01-19 18:15 - 19:30 1-A (k.gr.) Team training gaat_door
do 10-01-19 18:15 - 19:30 1-A (k.gr.) Team training gaat_door
do 17-01-19 18:15 - 19:30 1-A (k.gr.) Team training gaat_door
do 24-01-19 18:15 - 19:30 1-A (k.gr.) Team training gaat_door
do 31-01-19 18:15 - 19:30 1-A (k.gr.) Team training gaat_door
do 07-02-19 18:15 - 19:30 1-A (k.gr.) Team training gaat_door
do 14-02-19 18:15 - 19:30 1-A (k.gr.) Team training gaat_door
do 21-02-19 18:15 - 19:30 1-A (k.gr.) Team training gaat_door
do 28-02-19 18:15 - 19:30 1-A (k.gr.) Team training gaat_door
do 07-03-19 18:15 - 19:30 1-A (k.gr.) Team training gaat_door
do 14-03-19 18:15 - 19:30 1-A (k.gr.) Team training gaat_door
do 21-03-19 18:15 - 19:30 1-A (k.gr.) Team training gaat_door
do 28-03-19 18:15 - 19:30 1-A (k.gr.) Team training gaat_door
do 04-04-19 18:15 - 19:30 1-A (k.gr.) Team training gaat_door
do 11-04-19 18:15 - 19:30 1-A (k.gr.) Team training gaat_door
do 18-04-19 18:15 - 19:30 1-A (k.gr.) Team training gaat_door
do 25-04-19 18:15 - 19:30 1-A (k.gr.) Team training gaat_door
do 02-05-19 18:15 - 19:30 1-A (k.gr.) Team training gaat_door
do 09-05-19 18:15 - 19:30 1-A (k.gr.) Team training gaat_door
do 16-05-19 18:15 - 19:30 1-A (k.gr.) Team training gaat_door
do 23-05-19 18:15 - 19:30 1-A (k.gr.) Team training gaat_door
do 30-05-19 18:15 - 19:30 1-A (k.gr.) Team training gaat_door
do 06-06-19 18:15 - 19:30 1-A (k.gr.) Team training gaat_door
do 13-06-19 18:15 - 19:30 1-A (k.gr.) Team training gaat_door
do 20-06-19 18:15 - 19:30 1-A (k.gr.) Team training gaat_door
do 27-06-19 18:15 - 19:30 1-A (k.gr.) Team training gaat_door

Berichten



Zoeken op de site

RKDVC

Sportlaan 10 
5151 RK Drunen
tel. 0416 -779002
Routebeschrijving
Terug naar boven