0264 Onder 10 competitie (voorjaar)
RKDVC JO10-5
Teamleden
Spelers | |||||||
Ties van Arendonk | |||||||
Vic van Bokhoven | |||||||
Dean Clarke | |||||||
Thomas Hijwegen | |||||||
Sem van der Linden | |||||||
Wout Span | |||||||
Mees Timmermans | |||||||
Finn Willems | |||||||
Overige teamleden | |||||||
Remco van der Linden | Leider/Trainer | ||||||
Maarten van Bokhoven | Leider | ||||||
Peter Clarke | Leider | ||||||
Elise Timmermans | Leider | ||||||
Folkert Gorter | JBC | ||||||
Michiel Nass | Jeugdcoördinator |
Wedstrijdplanning
Geen wedstrijden gevonden |
Wedstrijdhistorie
Geen wedstrijden gevonden |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 25-05-2019 10:00 | Zwaluw VFC JO10-3 | Den Dungen JO10-1 | 128046 | 0-0 | ||
C | 25-05-2019 09:00 | SCG'18 JO10-2 | SVSSS JO10-2 | 145102 | 0-0 | ||
C | 25-05-2019 09:00 | Taxandria JO10-2 | Jong Brabant JO10-3 | 129446 | 0-0 | ||
C | 25-05-2019 09:00 | RKDVC JO10-5 | Nevelo JO10-2 | 127788 | 0-0 | ||
C | 25-05-2019 08:45 | Boxtel JO10-2 | Nemelaer JO10-1 | 129204 | 0-0 | ||
C | 25-05-2019 08:30 | ODC JO10-2 | Helvoirt JO10-2 | 127677 | 0-0 | ||
C | 18-05-2019 09:00 | Jong Brabant JO10-3 | Boxtel JO10-2 | 129264 | 0-0 | ||
C | 18-05-2019 09:00 | Nevelo JO10-2 | Taxandria JO10-2 | 128789 | 0-0 | ||
C | 18-05-2019 09:00 | Helvoirt JO10-2 | SCG'18 JO10-2 | 144391 | 0-0 | ||
C | 18-05-2019 10:00 | Den Dungen JO10-1 | RKDVC JO10-5 | 126533 | 0-0 | ||
C | 18-05-2019 10:00 | SVSSS JO10-2 | ODC JO10-2 | 145101 | 0-0 | ||
C | 18-05-2019 10:15 | Nemelaer JO10-1 | Zwaluw VFC JO10-3 | 129341 | 0-0 | ||
C | 15-05-2019 18:30 | Helvoirt JO10-2 | SVSSS JO10-2 | 145099 | 0-0 | ||
C | 11-05-2019 08:30 | ODC JO10-2 | Den Dungen JO10-1 | 127501 | 0-0 | ||
C | 11-05-2019 08:45 | Boxtel JO10-2 | Helvoirt JO10-2 | 129127 | 0-0 | ||
C | 11-05-2019 09:00 | RKDVC JO10-5 | Nemelaer JO10-1 | 126960 | 0-0 | ||
C | 11-05-2019 09:00 | Taxandria JO10-2 | Zwaluw VFC JO10-3 | 127340 | 0-0 | ||
C | 11-05-2019 09:00 | SCG'18 JO10-2 | Nevelo JO10-2 | 144390 | 0-0 | ||
C | 11-05-2019 10:00 | SVSSS JO10-2 | Jong Brabant JO10-3 | 145100 | 0-0 | ||
C | 04-05-2019 09:00 | Nevelo JO10-2 | Boxtel JO10-2 | 129110 | 0-0 | ||
C | 04-05-2019 10:00 | Den Dungen JO10-1 | Taxandria JO10-2 | 128609 | 0-0 | ||
C | 04-05-2019 10:00 | Zwaluw VFC JO10-3 | RKDVC JO10-5 | 128552 | 0-0 | ||
C | 04-05-2019 10:15 | Nemelaer JO10-1 | ODC JO10-2 | 126141 | 0-0 | ||
C | 20-04-2019 10:00 | SVSSS JO10-2 | RKDVC JO10-5 | 145094 | 0-0 | ||
C | 20-04-2019 10:15 | Nemelaer JO10-1 | Den Dungen JO10-1 | 128801 | 0-0 | ||
C | 13-04-2019 08:30 | ODC JO10-2 | Jong Brabant JO10-3 | 127325 | 0-0 | ||
C | 13-04-2019 08:45 | Boxtel JO10-2 | Zwaluw VFC JO10-3 | 127876 | 0-0 | ||
C | 13-04-2019 09:00 | Taxandria JO10-2 | RKDVC JO10-5 | 127929 | 0-0 | ||
C | 13-04-2019 09:00 | SCG'18 JO10-2 | Nemelaer JO10-1 | 144388 | 0-0 | ||
C | 13-04-2019 10:00 | SVSSS JO10-2 | Nevelo JO10-2 | 145098 | 0-0 | ||
C | 13-04-2019 09:00 | Helvoirt JO10-2 | Den Dungen JO10-1 | 126976 | 0-0 | ||
C | 06-04-2019 10:15 | Nemelaer JO10-1 | Taxandria JO10-2 | 128779 | 0-0 | ||
C | 06-04-2019 10:00 | Zwaluw VFC JO10-3 | SVSSS JO10-2 | 145097 | 0-0 | ||
C | 06-04-2019 10:00 | Den Dungen JO10-1 | SCG'18 JO10-2 | 144387 | 0-0 | ||
C | 06-04-2019 09:00 | Nevelo JO10-2 | ODC JO10-2 | 128453 | 0-0 | ||
C | 06-04-2019 09:00 | Jong Brabant JO10-3 | Helvoirt JO10-2 | 127306 | 0-0 | ||
C | 06-04-2019 09:00 | RKDVC JO10-5 | Boxtel JO10-2 | 126902 | 0-0 | ||
C | 30-03-2019 09:00 | Taxandria JO10-2 | SVSSS JO10-2 | 145095 | 0-0 | ||
C | 30-03-2019 09:00 | Nevelo JO10-2 | Helvoirt JO10-2 | 126472 | 0-0 | ||
C | 30-03-2019 09:00 | Jong Brabant JO10-3 | Zwaluw VFC JO10-3 | 126816 | 0-0 | ||
C | 23-03-2019 09:00 | Helvoirt JO10-2 | Zwaluw VFC JO10-3 | 126981 | 0-0 | ||
C | 23-03-2019 08:30 | ODC JO10-2 | Taxandria JO10-2 | 127163 | 0-0 | ||
C | 23-03-2019 08:45 | Boxtel JO10-2 | Den Dungen JO10-1 | 127599 | 0-0 | ||
C | 23-03-2019 10:00 | SVSSS JO10-2 | Nemelaer JO10-1 | 145096 | 0-0 | ||
C | 23-03-2019 09:00 | SCG'18 JO10-2 | RKDVC JO10-5 | 144386 | 0-0 | ||
C | 23-03-2019 09:00 | Jong Brabant JO10-3 | Nevelo JO10-2 | 127134 | 0-0 | ||
C | 16-03-2019 09:00 | RKDVC JO10-5 | Jong Brabant JO10-3 | 128774 | 0-0 | ||
C | 16-03-2019 10:00 | Zwaluw VFC JO10-3 | SCG'18 JO10-2 | 144385 | 0-0 | ||
C | 16-03-2019 08:30 | ODC JO10-2 | Boxtel JO10-2 | 127094 | 0-0 | ||
C | 09-03-2019 10:00 | Den Dungen JO10-1 | Nevelo JO10-2 | 128449 | 0-0 | ||
C | 09-03-2019 09:00 | SCG'18 JO10-2 | ODC JO10-2 | 144384 | 0-0 | ||
C | 09-03-2019 08:45 | Boxtel JO10-2 | Taxandria JO10-2 | 126348 | 0-0 | ||
C | 23-02-2019 09:00 | Jong Brabant JO10-3 | SCG'18 JO10-2 | 144389 | 0-0 | ||
C | 23-02-2019 09:00 | Helvoirt JO10-2 | Nemelaer JO10-1 | 128363 | 0-0 | ||
C | 16-02-2019 09:00 | Taxandria JO10-2 | SCG'18 JO10-2 | 144383 | 0-0 | ||
C | 16-02-2019 08:45 | Boxtel JO10-2 | ODC JO12-2 | 127410 | 0-0 | ||
C | 16-02-2019 09:00 | RKDVC JO10-5 | Helvoirt JO10-2 | 127265 | 0-0 | ||
C | 16-02-2019 09:00 | Taxandria JO10-2 | SCG'18 JO10-1 | 128747 | 0-0 | ||
C | 16-02-2019 10:00 | Den Dungen JO10-1 | Jong Brabant JO10-3 | 127938 | 0-0 | ||
C | 16-02-2019 10:00 | Zwaluw VFC JO10-3 | ODC JO10-2 | 128455 | 0-0 | ||
C | 16-02-2019 10:15 | Nemelaer JO10-1 | Nevelo JO10-2 | 126120 | 0-0 | ||
C | 16-02-2019 08:45 | Boxtel JO10-2 | SVSSS JO10-2 | 145093 | 0-0 | ||
C | 09-02-2019 09:00 | SCG'18 JO10-1 | Boxtel JO10-2 | 126322 | 0-0 | ||
C | 09-02-2019 09:00 | Helvoirt JO10-2 | Taxandria JO10-2 | 126021 | 0-0 | ||
C | 09-02-2019 09:00 | Jong Brabant JO10-3 | Nemelaer JO10-1 | 128947 | 0-0 | ||
C | 09-02-2019 09:00 | Nevelo JO10-2 | Zwaluw VFC JO10-3 | 127650 | 0-0 | ||
C | 09-02-2019 10:00 | ODC JO12-2 | Den Dungen JO10-1 | 129198 | 0-0 | ||
C | 09-02-2019 10:00 | SVSSS JO10-2 | Den Dungen JO10-1 | 145092 | 0-0 | ||
C | 09-02-2019 09:00 | SCG'18 JO10-2 | Boxtel JO10-2 | 144382 | 0-0 | ||
C | 09-02-2019 08:30 | ODC JO10-2 | RKDVC JO10-5 | 127206 | 0-0 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
B | 15-09-2018 08:30 | WSC JO10-3G | HHC'09 JO10-1 | 12096 | 2-10 | ||
B | 15-09-2018 09:00 | RKDVC JO10-5 | Baardwijk JO10-1 | 12970 | 7-13 | ||
B | 08-09-2018 08:30 | WSC JO10-3G | RKDVC JO10-5 | 11414 | 2-7 | ||
B | 08-09-2018 10:00 | HHC'09 JO10-1 | Baardwijk JO10-1 | 12971 | 14-3 | ||
B | 05-09-2018 18:30 | RKDVC JO10-5 | HHC'09 JO10-1 | 11307 | 1-9 | ||
B | 01-09-2018 08:30 | Baardwijk JO10-1 | WSC JO10-3G | 12235 | 17-4 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 15-12-2018 10:15 | BMC JO10-3 | SCG'18 JO10-3 | 53414 | 0-0 | ||
C | 15-12-2018 10:15 | Zwaluw VFC JO10-8 | Haarsteeg JO10-3 | 98609 | 0-0 | ||
C | 08-12-2018 09:00 | Haarsteeg JO10-5 | OJC ROSMALEN JO10-6 | 53178 | 0-0 | ||
C | 08-12-2018 09:00 | RKDVC JO10-5 | Den Dungen JO10-2 | 55583 | 0-0 | ||
C | 08-12-2018 08:45 | Boxtel JO10-3 | Emplina JO10-6 | 55278 | 0-0 | ||
C | 01-12-2018 09:00 | OJC ROSMALEN JO10-6 | RKDVC JO10-5 | 54492 | 0-0 | ||
C | 01-12-2018 08:45 | Den Dungen JO10-2 | Boxtel JO10-3 | 54555 | 0-0 | ||
C | 01-12-2018 10:00 | Emplina JO10-6 | BMC JO10-3 | 53119 | 0-0 | ||
C | 01-12-2018 09:00 | SCG'18 JO10-3 | Zwaluw VFC JO10-8 | 55571 | 0-0 | ||
C | 01-12-2018 11:30 | FC Engelen JO10-5 | Haarsteeg JO10-5 | 55581 | 0-0 | ||
C | 24-11-2018 10:15 | Zwaluw VFC JO10-8 | Den Dungen JO10-2 | 55891 | 0-0 | ||
C | 24-11-2018 10:15 | BMC JO10-3 | Haarsteeg JO10-3 | 98607 | 0-0 | ||
C | 24-11-2018 09:00 | RKDVC JO10-5 | Haarsteeg JO10-5 | 55078 | 0-0 | ||
C | 24-11-2018 10:00 | Boxtel JO10-3 | FC Engelen JO10-5 | 54727 | 0-0 | ||
C | 24-11-2018 08:30 | ODC JO10-4 | Emplina JO10-6 | 53441 | 0-0 | ||
C | 24-11-2018 09:00 | SCG'18 JO10-3 | OJC ROSMALEN JO10-6 | 54986 | 0-0 | ||
C | 17-11-2018 08:30 | ODC JO10-4 | Zwaluw VFC JO10-8 | 55400 | 0-0 | ||
C | 17-11-2018 10:00 | Emplina JO10-6 | OJC ROSMALEN JO10-6 | 55152 | 0-0 | ||
C | 17-11-2018 09:00 | Haarsteeg JO10-5 | BMC JO10-3 | 55803 | 0-0 | ||
C | 17-11-2018 09:00 | Haarsteeg JO10-3 | Boxtel JO10-3 | 98606 | 0-0 | ||
C | 17-11-2018 09:45 | FC Engelen JO10-5 | RKDVC JO10-5 | 53956 | 0-0 | ||
C | 17-11-2018 10:00 | Den Dungen JO10-2 | SCG'18 JO10-3 | 54101 | 0-0 | ||
C | 10-11-2018 09:00 | RKDVC JO10-5 | ODC JO10-4 | 54851 | 0-0 | ||
C | 10-11-2018 08:45 | Boxtel JO10-3 | Haarsteeg JO10-5 | 54400 | 0-0 | ||
C | 10-11-2018 09:00 | SCG'18 JO10-3 | Emplina JO10-6 | 53646 | 0-0 | ||
C | 10-11-2018 09:00 | OJC ROSMALEN JO10-6 | Haarsteeg JO10-3 | 98605 | 0-0 | ||
C | 10-11-2018 10:15 | BMC JO10-3 | Den Dungen JO10-2 | 55231 | 0-0 | ||
C | 10-11-2018 10:15 | Zwaluw VFC JO10-8 | FC Engelen JO10-5 | 55606 | 0-0 | ||
C | 03-11-2018 08:30 | ODC JO10-4 | OJC ROSMALEN JO10-6 | 53160 | 0-0 | ||
C | 03-11-2018 10:00 | Boxtel JO10-3 | SCG'18 JO10-3 | 53979 | 0-0 | ||
C | 03-11-2018 09:00 | Haarsteeg JO10-5 | Den Dungen JO10-2 | 53158 | 0-0 | ||
C | 03-11-2018 09:00 | RKDVC JO10-5 | Haarsteeg JO10-3 | 98604 | 0-0 | ||
C | 03-11-2018 09:45 | FC Engelen JO10-5 | Emplina JO10-6 | 55178 | 0-0 | ||
C | 03-11-2018 10:15 | Zwaluw VFC JO10-8 | BMC JO10-3 | 55136 | 0-0 | ||
C | 31-10-2018 18:15 | Haarsteeg JO10-5 | ODC JO10-4 | 101810 | 0-0 | ||
C | 31-10-2018 18:15 | Haarsteeg JO10-5 | ODC JO10-4 | 102064 | 0-0 | ||
C | 27-10-2018 09:00 | SCG'18 JO10-3 | ODC JO10-4 | 55379 | 0-0 | ||
C | 27-10-2018 09:00 | OJC ROSMALEN JO10-6 | Zwaluw VFC JO10-8 | 53025 | 0-0 | ||
C | 27-10-2018 09:00 | Haarsteeg JO10-3 | Haarsteeg JO10-5 | 98603 | 0-0 | ||
C | 27-10-2018 10:00 | Den Dungen JO10-2 | FC Engelen JO10-5 | 54606 | 0-0 | ||
C | 27-10-2018 10:00 | Emplina JO10-6 | RKDVC JO10-5 | 54984 | 0-0 | ||
C | 27-10-2018 10:15 | BMC JO10-3 | Boxtel JO10-3 | 55389 | 0-0 | ||
C | 13-10-2018 10:00 | Den Dungen JO10-2 | SV BLC JO10-5 | 54926 | 0-0 | ||
C | 13-10-2018 10:15 | Zwaluw VFC JO10-8 | Emplina JO10-6 | 53209 | 0-0 | ||
C | 13-10-2018 09:00 | RKDVC JO10-5 | BMC JO10-3 | 55499 | 0-0 | ||
C | 13-10-2018 09:00 | Haarsteeg JO10-5 | SCG'18 JO10-3 | 55526 | 0-0 | ||
C | 13-10-2018 10:00 | Den Dungen JO10-2 | Haarsteeg JO10-3 | 98602 | 0-0 | ||
C | 13-10-2018 08:30 | ODC JO10-4 | Boxtel JO10-3 | 53744 | 0-0 | ||
C | 13-10-2018 09:45 | FC Engelen JO10-5 | OJC ROSMALEN JO10-6 | 55407 | 0-0 | ||
C | 06-10-2018 09:00 | SCG'18 JO10-3 | RKDVC JO10-5 | 55729 | 0-0 | ||
C | 06-10-2018 08:45 | Boxtel JO10-3 | Zwaluw VFC JO10-8 | 56123 | 0-0 | ||
C | 06-10-2018 08:30 | SV BLC JO10-5 | FC Engelen JO10-5 | 53083 | 0-0 | ||
C | 06-10-2018 09:00 | OJC ROSMALEN JO10-6 | Den Dungen JO10-2 | 55459 | 0-0 | ||
C | 06-10-2018 10:00 | Emplina JO10-6 | Haarsteeg JO10-5 | 55259 | 0-0 | ||
C | 06-10-2018 09:00 | BMC JO10-3 | ODC JO10-4 | 53943 | 0-0 | ||
C | 06-10-2018 09:00 | Haarsteeg JO10-3 | FC Engelen JO10-5 | 98601 | 0-0 | ||
C | 29-09-2018 08:30 | SV BLC JO10-5 | SCG'18 JO10-3 | 53240 | 0-0 | ||
C | 29-09-2018 09:00 | OJC ROSMALEN JO10-6 | Boxtel JO10-3 | 54302 | 0-0 | ||
C | 29-09-2018 09:00 | RKDVC JO10-5 | Zwaluw VFC JO10-8 | 55452 | 0-0 | ||
C | 29-09-2018 09:00 | Haarsteeg JO10-5 | ODC JO10-4 | 53554 | 0-0 | ||
C | 29-09-2018 10:00 | Den Dungen JO10-2 | Emplina JO10-6 | 55670 | 0-0 | ||
C | 29-09-2018 11:00 | FC Engelen JO10-5 | BMC JO10-3 | 53647 | 0-0 | ||
C | 29-09-2018 09:00 | Haarsteeg JO10-3 | SCG'18 JO10-3 | 98600 | 0-0 | ||
C | 22-09-2018 08:45 | Boxtel JO10-3 | RKDVC JO10-5 | 53031 | 0-0 | ||
C | 22-09-2018 09:00 | SCG'18 JO10-3 | FC Engelen JO10-5 | 54138 | 0-0 | ||
C | 22-09-2018 10:00 | Emplina JO10-6 | SV BLC JO10-5 | 55455 | 0-0 | ||
C | 22-09-2018 10:15 | BMC JO10-3 | OJC ROSMALEN JO10-6 | 53926 | 0-0 | ||
C | 22-09-2018 10:15 | Zwaluw VFC JO10-8 | Haarsteeg JO10-5 | 54841 | 0-0 | ||
C | 22-09-2018 10:00 | Emplina JO10-6 | Haarsteeg JO10-3 | 98599 | 0-0 | ||
C | 22-09-2018 08:30 | ODC JO10-4 | Den Dungen JO10-2 | 55281 | 0-0 |
Standen
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | HHC'09 JO10-1 | 3 | 3 | 0 | 0 | 9 | 33 | 6 | 27 | 0 |
2 | Baardwijk JO10-1 | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | 33 | 25 | 8 | 0 |
3 | RKDVC JO10-5 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 15 | 24 | -9 | 0 |
4 | WSC JO10-3G | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | 8 | 34 | -26 | 0 |
Training
Wekelijkse trainingen
dag | tijd | veld | Kleedkamer | type | periode | status | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
dinsdag | 18:00 - 19:00 | Tr. veld 1 | Team training | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
donderdag | 18:15 - 19:30 | Tr. veld 1 | Team training | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|