Vrouwen beker zaterdag poule

RKDVC VR1 ZA

Teamleden

Spelers
Femke Brok        
Fleur van Delft        
Bo Didden        
Evi Eijkemans        
Juultje Fitters        
Indy Van Geffen        
Esmée Janssen        
Irene Klomp        
Maud van der Lee        
Evi Liefting        
Meike Mimpen        
Malou Schapendonk        
Lynn Stupers        
Amber Tausch        
Manon Vingerhoets        
Lesley Wiersma        
 
Overige teamleden
Marcel Schapendonk Leider
Patrick van der Steen Leider

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Accommodatie Veld KK RKDVC KK gast Aanwezig
C 09-02-2019 14:30 RKDVC VR1 ZA Sparta\'30 VR1 65911 Sportpark aan de Duinweg - - 13:30
C 16-02-2019 12:00 SSC\'55 VR2 RKDVC VR1 ZA 100312 Sportpark Van Wijlen - - 10:45
C 09-03-2019 14:30 RKDVC VR1 ZA GRC-14 VR1 66009 Sportpark aan de Duinweg - - 13:30
C 16-03-2019 15:30 Blauw Wit\'81 VR1 RKDVC VR1 ZA 65604 Sportpark De Moer - - 14:00
C 23-03-2019 14:30 RKDVC VR1 ZA GDC VR1 65814 Sportpark aan de Duinweg - - 13:30
C 06-04-2019 12:00 SV Capelle VR1 RKDVC VR1 ZA 65454 Sportpark Mandemakers - - 10:45
C 13-04-2019 14:30 RKDVC VR1 ZA Achilles Veen VR1 65816 Sportpark aan de Duinweg - - 13:30
C 04-05-2019 14:30 RKDVC VR1 ZA RWB VR1 65681 Sportpark aan de Duinweg - - 13:30
C 11-05-2019 12:30 Woudrichem VR1 RKDVC VR1 ZA 65773 Sportpark Het Bolwerk - - 11:05
C 18-05-2019 14:30 RKDVC VR1 ZA Almkerk VR2 65676 Sportpark aan de Duinweg - - 13:30
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 15-12-2018 10:30 Sparta'30 VR1 Blauw Wit'81 VR1
C 15-12-2018 11:30 Achilles Veen VR1 GDC VR1
C 15-12-2018 12:00 Altena VR1 GRC-14 VR1
C 15-12-2018 12:00 SSC'55 VR2 Almkerk VR2
C 19-12-2018 20:00 Almkerk VR2 Achilles Veen VR1

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 15-09-2018 12:45 SV BLC VR1 Blauw Wit'81 VR1 21755 2-1
B 15-09-2018 14:30 RKDVC VR1 TGG VR1 3677 1-12
B 14-09-2018 20:00 RKDVC VR1 Blauw Wit'81 VR1 21753 4-1
B 08-09-2018 12:45 SV BLC VR1 RKDVC VR1 3745 5-6
B 08-09-2018 15:30 Blauw Wit'81 VR1 TGG VR1 21754 0-7
B 01-09-2018 14:30 TGG VR1 SV BLC VR1 3685 5-1
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 08-12-2018 14:45 Blauw Wit'81 VR1 RWB VR1 65616 0-0
C 08-12-2018 14:30 GDC VR1 Woudrichem VR1 65738 0-3
C 08-12-2018 12:00 SV Capelle VR1 Altena VR1 65678 0-0
C 08-12-2018 12:00 SSC'55 VR2 Sparta'30 VR1 100310 0-11
C 08-12-2018 11:30 Achilles Veen VR1 RKDVC VR1 65356 11-1
C 08-12-2018 11:00 GRC-14 VR1 Almkerk VR2 65686 11-0
C 01-12-2018 10:30 Sparta'30 VR1 GRC-14 VR1 65756 4-2
C 01-12-2018 12:00 Altena VR1 Blauw Wit'81 VR1 65748 0-0
C 01-12-2018 12:30 RWB VR1 GDC VR1 65180 5-0
C 01-12-2018 12:30 Woudrichem VR1 SSC'55 VR2 100309 0-0
C 01-12-2018 14:30 RKDVC VR1 SV Capelle VR1 66156 0-6
C 29-11-2018 19:45 GDC VR1 RKDVC VR1 66117 3-3
C 27-11-2018 20:00 Sparta'30 VR1 Altena VR1 65191 8-0
C 24-11-2018 11:00 GRC-14 VR1 RWB VR1 65967 2-0
C 24-11-2018 11:30 Achilles Veen VR1 Woudrichem VR1 66116 2-1
C 24-11-2018 15:00 Blauw Wit'81 VR1 SV Capelle VR1 65460 0-0
C 17-11-2018 11:30 Achilles Veen VR1 GRC-14 VR1 66167 4-2
C 17-11-2018 12:00 Almkerk VR2 GDC VR1 65382 2-1
C 17-11-2018 12:00 SV Capelle VR1 SSC'55 VR2 100307 11-0
C 17-11-2018 12:30 RWB VR1 Sparta'30 VR1 65621 1-5
C 17-11-2018 10:30 Woudrichem VR1 Altena VR1 65540 1-0
C 17-11-2018 14:30 RKDVC VR1 Blauw Wit'81 VR1 65704 2-5
C 10-11-2018 10:30 Sparta'30 VR1 Woudrichem VR1 65564 6-2
C 10-11-2018 11:00 GRC-14 VR1 RKDVC VR1 65851 11-1
C 10-11-2018 12:00 Altena VR1 Almkerk VR2 65511 2-0
C 10-11-2018 12:00 SSC'55 VR2 RWB VR1 100306 0-7
C 10-11-2018 14:30 GDC VR1 SV Capelle VR1 65671 3-3
C 10-11-2018 15:00 Blauw Wit'81 VR1 Achilles Veen VR1 65474 2-18
C 03-11-2018 15:30 Blauw Wit'81 VR1 Almkerk VR2 65230 2-3
C 03-11-2018 14:30 GDC VR1 Sparta'30 VR1 65280 2-5
C 03-11-2018 14:30 RKDVC VR1 Woudrichem VR1 65328 2-6
C 03-11-2018 12:00 SV Capelle VR1 RWB VR1 65263 2-0
C 03-11-2018 11:30 Achilles Veen VR1 Altena VR1 65995 7-1
C 03-11-2018 11:00 GRC-14 VR1 SSC'55 VR2 100305 11-1
C 27-10-2018 10:30 Sparta'30 VR1 Achilles Veen VR1 66181 0-0
C 27-10-2018 12:00 Almkerk VR2 SV Capelle VR1 65610 0-9
C 27-10-2018 12:00 SSC'55 VR2 GDC VR1 100304 0-1
C 27-10-2018 12:30 RWB VR1 RKDVC VR1 65223 9-3
C 27-10-2018 12:30 Woudrichem VR1 Blauw Wit'81 VR1 65277 9-0
C 24-10-2018 19:30 Woudrichem VR1 SV Capelle VR1 65231 0-2
C 20-10-2018 12:00 SSC'55 VR2 Altena VR1 100300 0-0
C 17-10-2018 20:00 GRC-14 VR1 SV Capelle VR1 66125 2-1
C 13-10-2018 11:30 GRC-14 VR1 Woudrichem VR1 65994 2-0
C 13-10-2018 12:00 SV Capelle VR1 Sparta'30 VR1 65989 2-1
C 13-10-2018 12:30 RWB VR1 Almkerk VR2 65660 4-0
C 13-10-2018 14:30 RKDVC VR1 Altena VR1 65677 2-3
C 13-10-2018 15:30 Blauw Wit'81 VR1 SSC'55 VR2 100303 1-1
C 06-10-2018 14:30 GDC VR1 GRC-14 VR1 66108 1-10
C 06-10-2018 12:00 SSC'55 VR2 Achilles Veen VR1 100302 0-0
C 06-10-2018 12:00 Almkerk VR2 RKDVC VR1 65524 2-6
C 06-10-2018 12:00 Altena VR1 RWB VR1 65600 0-2
C 03-10-2018 20:00 Almkerk VR2 Sparta'30 VR1 65494 0-7
C 29-09-2018 12:00 Altena VR1 GDC VR1 65352 4-0
C 29-09-2018 12:00 SV Capelle VR1 Achilles Veen VR1 65986 2-5
C 29-09-2018 12:30 RWB VR1 Woudrichem VR1 65296 1-1
C 29-09-2018 15:30 Blauw Wit'81 VR1 GRC-14 VR1 65975 2-15
C 29-09-2018 14:30 RKDVC VR1 SSC'55 VR2 100301 9-1
C 22-09-2018 14:30 GDC VR1 Blauw Wit'81 VR1 65214 9-1
C 22-09-2018 12:30 Woudrichem VR1 Almkerk VR2 65573 5-0
C 22-09-2018 11:30 Achilles Veen VR1 RWB VR1 65784 4-0
C 22-09-2018 10:30 Sparta'30 VR1 RKDVC VR1 65323 10-3

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 TGG VR1 3 3 0 0 9 24 2 22 0
2 RKDVC VR1 3 2 0 1 6 11 18 -7 0
3 SV BLC VR1 3 1 0 2 3 8 12 -4 0
4 Blauw Wit'81 VR1 3 0 0 3 0 2 13 -11 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Sparta'30 VR1 9 8 0 1 24 57 12 45 0
2 GRC-14 VR1 10 8 0 2 24 68 14 54 0
3 Achilles Veen VR1 7 7 0 0 21 51 9 42 0
4 SV Capelle VR1 9 6 1 2 19 38 11 27 0
5 Woudrichem VR1 10 5 1 4 16 28 15 13 0
6 RWB VR1 10 5 1 4 16 29 17 12 0
7 Altena VR1 7 3 0 4 9 10 20 -10 0
8 GDC VR1 10 2 2 6 8 20 36 -16 0
9 RKDVC VR1 11 2 1 8 7 32 67 -35 0
10 Almkerk VR2 9 2 0 7 6 7 47 -40 0
11 Blauw Wit'81 VR1 7 1 1 5 4 13 57 -44 0
12 SSC'55 VR2 7 0 1 6 1 3 51 -48 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
dinsdag 19:45 - 21:30 Trainingsveld 4-B 16 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 21-08-18 19:45 - 21:30 Trainingsveld 4-B 16 Team training gaat_door
di 28-08-18 19:45 - 21:30 Trainingsveld 4-B 16 Team training gaat_door
di 04-09-18 19:45 - 21:30 Trainingsveld 4-B 16 Team training gaat_door
di 11-09-18 19:45 - 21:30 Trainingsveld 4-B 16 Team training gaat_door
di 18-09-18 19:45 - 21:30 Trainingsveld 4-B 16 Team training gaat_door
di 25-09-18 19:45 - 21:30 Trainingsveld 4-B 16 Team training gaat_door
di 02-10-18 19:45 - 21:30 Trainingsveld 4-B 16 Team training gaat_door
di 09-10-18 19:45 - 21:30 Trainingsveld 4-B 16 Team training gaat_door
di 16-10-18 19:45 - 21:30 Trainingsveld 4-B 16 Team training gaat_door
di 23-10-18 19:45 - 21:30 Trainingsveld 4-B 16 Team training gaat_door
di 30-10-18 19:45 - 21:30 Trainingsveld 4-B 16 Team training gaat_door
di 06-11-18 19:45 - 21:30 Trainingsveld 4-B 16 Team training gaat_door
di 13-11-18 19:45 - 21:30 Trainingsveld 4-B 16 Team training gaat_door
di 20-11-18 19:45 - 21:30 Trainingsveld 4-B 16 Team training gaat_door
di 27-11-18 19:45 - 21:30 Trainingsveld 4-B 16 Team training gaat_door
di 04-12-18 19:45 - 21:30 Trainingsveld 4-B 16 Team training gaat_door
di 11-12-18 19:45 - 21:30 Trainingsveld 4-B 16 Team training gaat_door
di 18-12-18 19:45 - 21:30 Trainingsveld 4-B 16 Team training gaat_door
di 25-12-18 19:45 - 21:30 Trainingsveld 4-B 16 Team training gaat_door
di 01-01-19 19:45 - 21:30 Trainingsveld 4-B 16 Team training gaat_door
di 08-01-19 19:45 - 21:30 Trainingsveld 4-B 16 Team training gaat_door
di 15-01-19 19:45 - 21:30 Trainingsveld 4-B 16 Team training gaat_door
di 22-01-19 19:45 - 21:30 Trainingsveld 4-B 16 Team training gaat_door
di 29-01-19 19:45 - 21:30 Trainingsveld 4-B 16 Team training gaat_door
di 05-02-19 19:45 - 21:30 Trainingsveld 4-B 16 Team training gaat_door
di 12-02-19 19:45 - 21:30 Trainingsveld 4-B 16 Team training gaat_door
di 19-02-19 19:45 - 21:30 Trainingsveld 4-B 16 Team training gaat_door
di 26-02-19 19:45 - 21:30 Trainingsveld 4-B 16 Team training gaat_door
di 05-03-19 19:45 - 21:30 Trainingsveld 4-B 16 Team training gaat_door
di 12-03-19 19:45 - 21:30 Trainingsveld 4-B 16 Team training gaat_door
di 19-03-19 19:45 - 21:30 Trainingsveld 4-B 16 Team training gaat_door
di 26-03-19 19:45 - 21:30 Trainingsveld 4-B 16 Team training gaat_door
di 02-04-19 19:45 - 21:30 Trainingsveld 4-B 16 Team training gaat_door
di 09-04-19 19:45 - 21:30 Trainingsveld 4-B 16 Team training gaat_door
di 16-04-19 19:45 - 21:30 Trainingsveld 4-B 16 Team training gaat_door
di 23-04-19 19:45 - 21:30 Trainingsveld 4-B 16 Team training gaat_door
di 30-04-19 19:45 - 21:30 Trainingsveld 4-B 16 Team training gaat_door
di 07-05-19 19:45 - 21:30 Trainingsveld 4-B 16 Team training gaat_door
di 14-05-19 19:45 - 21:30 Trainingsveld 4-B 16 Team training gaat_door
di 21-05-19 19:45 - 21:30 Trainingsveld 4-B 16 Team training gaat_door
di 28-05-19 19:45 - 21:30 Trainingsveld 4-B 16 Team training gaat_door
di 04-06-19 19:45 - 21:30 Trainingsveld 4-B 16 Team training gaat_door
di 11-06-19 19:45 - 21:30 Trainingsveld 4-B 16 Team training gaat_door
di 18-06-19 19:45 - 21:30 Trainingsveld 4-B 16 Team training gaat_door
di 25-06-19 19:45 - 21:30 Trainingsveld 4-B 16 Team training gaat_door
donderdag 19:45 - 21:30 2-B (k.gr.) 16 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
do 23-08-18 19:45 - 21:30 2-B (k.gr.) 16 Team training gaat_door
do 30-08-18 19:45 - 21:30 2-B (k.gr.) 16 Team training gaat_door
do 06-09-18 19:45 - 21:30 2-B (k.gr.) 16 Team training gaat_door
do 13-09-18 19:45 - 21:30 2-B (k.gr.) 16 Team training gaat_door
do 20-09-18 19:45 - 21:30 2-B (k.gr.) 16 Team training gaat_door
do 27-09-18 19:45 - 21:30 2-B (k.gr.) 16 Team training gaat_door
do 04-10-18 19:45 - 21:30 2-B (k.gr.) 16 Team training gaat_door
do 11-10-18 19:45 - 21:30 2-B (k.gr.) 16 Team training gaat_door
do 18-10-18 19:45 - 21:30 2-B (k.gr.) 16 Team training gaat_door
do 25-10-18 19:45 - 21:30 2-B (k.gr.) 16 Team training gaat_door
do 01-11-18 19:45 - 21:30 2-B (k.gr.) 16 Team training gaat_door
do 08-11-18 19:45 - 21:30 2-B (k.gr.) 16 Team training gaat_door
do 15-11-18 19:45 - 21:30 2-B (k.gr.) 16 Team training gaat_door
do 22-11-18 19:45 - 21:30 2-B (k.gr.) 16 Team training gaat_door
do 29-11-18 19:45 - 21:30 2-B (k.gr.) 16 Team training gaat_door
do 06-12-18 19:45 - 21:30 2-B (k.gr.) 16 Team training gaat_door
do 13-12-18 19:45 - 21:30 2-B (k.gr.) 16 Team training gaat_door
do 20-12-18 19:45 - 21:30 2-B (k.gr.) 16 Team training gaat_door
do 27-12-18 19:45 - 21:30 2-B (k.gr.) 16 Team training gaat_door
do 03-01-19 19:45 - 21:30 2-B (k.gr.) 16 Team training gaat_door
do 10-01-19 19:45 - 21:30 2-B (k.gr.) 16 Team training gaat_door
do 17-01-19 19:45 - 21:30 2-B (k.gr.) 16 Team training gaat_door
do 24-01-19 19:45 - 21:30 2-B (k.gr.) 16 Team training gaat_door
do 31-01-19 19:45 - 21:30 2-B (k.gr.) 16 Team training gaat_door
do 07-02-19 19:45 - 21:30 2-B (k.gr.) 16 Team training gaat_door
do 14-02-19 19:45 - 21:30 2-B (k.gr.) 16 Team training gaat_door
do 21-02-19 19:45 - 21:30 2-B (k.gr.) 16 Team training gaat_door
do 28-02-19 19:45 - 21:30 2-B (k.gr.) 16 Team training gaat_door
do 07-03-19 19:45 - 21:30 2-B (k.gr.) 16 Team training gaat_door
do 14-03-19 19:45 - 21:30 2-B (k.gr.) 16 Team training gaat_door
do 21-03-19 19:45 - 21:30 2-B (k.gr.) 16 Team training gaat_door
do 28-03-19 19:45 - 21:30 2-B (k.gr.) 16 Team training gaat_door
do 04-04-19 19:45 - 21:30 2-B (k.gr.) 16 Team training gaat_door
do 11-04-19 19:45 - 21:30 2-B (k.gr.) 16 Team training gaat_door
do 18-04-19 19:45 - 21:30 2-B (k.gr.) 16 Team training gaat_door
do 25-04-19 19:45 - 21:30 2-B (k.gr.) 16 Team training gaat_door
do 02-05-19 19:45 - 21:30 2-B (k.gr.) 16 Team training gaat_door
do 09-05-19 19:45 - 21:30 2-B (k.gr.) 16 Team training gaat_door
do 16-05-19 19:45 - 21:30 2-B (k.gr.) 16 Team training gaat_door
do 23-05-19 19:45 - 21:30 2-B (k.gr.) 16 Team training gaat_door
do 30-05-19 19:45 - 21:30 2-B (k.gr.) 16 Team training gaat_door
do 06-06-19 19:45 - 21:30 2-B (k.gr.) 16 Team training gaat_door
do 13-06-19 19:45 - 21:30 2-B (k.gr.) 16 Team training gaat_door
do 20-06-19 19:45 - 21:30 2-B (k.gr.) 16 Team training gaat_door
do 27-06-19 19:45 - 21:30 2-B (k.gr.) 16 Team training gaat_door

Berichten



Zoeken op de site

RKDVC

Sportlaan 10 
5151 RK Drunen
tel. 0416 -779002
Routebeschrijving
Terug naar boven