216 Vrouwen Zaterdag

RKDVC VR1 ZA

Teamleden

Spelers
Fleur van Delft        
Bo Didden        
Evi Eijkemans        
Esmée Janssen        
Maud van der Lee        
Evi Liefting        
Meike Mimpen        
Malou Schapendonk        
Lynn Stupers        
Amber Tausch        
Manon Vingerhoets        
Lesley Wiersma        
 
Overige teamleden
Marcel Schapendonk Leider
Patrick van der Steen Leider

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Eindstand Verslag
C 04-05-2019 14:30 RKDVC VR1 ZA RWB VR1 Afgeschermd 65681 1 - 2
C 01-05-2019 20:00 Altena VR1 RKDVC VR1 ZA H.A. (Huub) van Breugel 65181 1 - 3
C 23-04-2019 19:30 Woudrichem VR1 RKDVC VR1 ZA R. (Remco) Pronk 65773 4 - 0
C 20-04-2019 13:00 RKDVC VR1 ZA Almkerk VR2 Afgeschermd 65676 0 - 6
C 16-04-2019 20:00 Blauw Wit'81 VR1 RKDVC VR1 ZA R.A. (Robert) Verstijnen 65604 4 - 4
C 13-04-2019 14:30 RKDVC VR1 ZA Achilles Veen VR1 Afgeschermd 65816 3 - 8
C 06-04-2019 12:00 SV Capelle VR1 RKDVC VR1 ZA J.W. (Jolanda) Verduyn-Pruissers 65454 2 - 2
C 30-03-2019 14:30 RKDVC VR1 ZA RFC VR2 A.P. Kallemein 143503 2 - 1
C 09-03-2019 14:30 RKDVC VR1 ZA GRC-14 VR1 Afgeschermd 66009 3 - 4
C 16-02-2019 12:00 SSC'55 VR2 RKDVC VR1 ZA Afgeschermd 100312 2 - 2
C 09-02-2019 14:30 RKDVC VR1 ZA Sparta'30 VR1 Afgeschermd 65911 0 - 4
C 08-12-2018 11:30 Achilles Veen VR1 RKDVC VR1 ZA C. (Carlo) v.d.Heijden 65356 11 - 1
C 01-12-2018 14:30 RKDVC VR1 ZA SV Capelle VR1 J.W. (Jolanda) Verduyn-Pruissers 66156 0 - 6
C 29-11-2018 19:45 GDC VR1 RKDVC VR1 ZA M.W.J (Marcel) Schapendonk 66117 3 - 3
C 17-11-2018 14:30 RKDVC VR1 ZA Blauw Wit\'81 VR1 A.J.M. (Ad) vanDelft 65704 2 - 5
C 10-11-2018 11:00 GRC-14 VR1 RKDVC VR1 ZA W. (Wim) vanTilborg 65851 11 - 1
C 03-11-2018 14:30 RKDVC VR1 ZA Woudrichem VR1 A.J.M. (Ad) vanDelft 65328 2 - 6
C 27-10-2018 12:30 RWB VR1 RKDVC VR1 ZA C. (Cor) Pulles 65223 9 - 3
C 13-10-2018 14:30 RKDVC VR1 ZA Altena VR1 A.J.M. (Ad) vanDelft… (+1) 65677 2 - 3
C 06-10-2018 12:00 Almkerk VR2 RKDVC VR1 ZA S (Sander) vdBerg 65524 2 - 6
C 29-09-2018 14:30 RKDVC VR1 ZA SSC'55 VR2 A.J.M. (Ad) vanDelft… (+1) 100301 9 - 1
C 22-09-2018 10:30 Sparta'30 VR1 RKDVC VR1 ZA Afgeschermd 65323 10 - 3
B 15-09-2018 14:30 RKDVC VR1 ZA TGG VR1 H (Henk) vanLogten 3677 1 - 12
B 14-09-2018 20:00 RKDVC VR1 ZA Blauw Wit'81 VR1 L (Luc) Vermeegen 21753 4 - 1
B 08-09-2018 12:45 SV BLC VR1 RKDVC VR1 ZA P.W. (Peter) vanHam 3745 5 - 6
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 15-09-2018 12:45 SV BLC VR1 Blauw Wit'81 VR1 21755 2-1
B 15-09-2018 14:30 RKDVC VR1 TGG VR1 3677 1-12
B 14-09-2018 20:00 RKDVC VR1 Blauw Wit'81 VR1 21753 4-1
B 08-09-2018 12:45 SV BLC VR1 RKDVC VR1 3745 5-6
B 08-09-2018 15:30 Blauw Wit'81 VR1 TGG VR1 21754 0-7
B 01-09-2018 14:30 TGG VR1 SV BLC VR1 3685 5-1
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 01-06-2019 12:00 SSC'55 VR2 Altena VR1 100300 0-3
C 28-05-2019 20:00 RFC VR2 Achilles Veen VR1 143509 2-5
C 25-05-2019 12:00 SSC'55 VR2 Blauw Wit'81 VR1 100321 1-6
C 25-05-2019 11:45 Woudrichem VR1 GRC-14 VR1 65724 4-6
C 25-05-2019 09:30 Sparta'30 VR1 SV Capelle VR1 65972 5-0
C 22-05-2019 20:00 Almkerk VR2 RWB VR1 65786 1-4
C 21-05-2019 19:30 RFC VR2 SSC'55 VR2 143506 2-0
C 21-05-2019 20:00 Blauw Wit'81 VR1 Sparta'30 VR1 65883 2-5
C 18-05-2019 11:30 Achilles Veen VR1 SSC'55 VR2 100320 12-0
C 18-05-2019 11:00 GRC-14 VR1 RFC VR2 143508 4-1
C 18-05-2019 12:30 RWB VR1 Altena VR1 65522 2-0
C 15-05-2019 20:00 Altena VR1 SV Capelle VR1 152170 0-0
C 11-05-2019 12:30 RWB VR1 SV Capelle VR1 65282 3-1
C 11-05-2019 12:00 SSC'55 VR2 GRC-14 VR1 100319 0-7
C 11-05-2019 12:00 Almkerk VR2 Blauw Wit'81 VR1 65198 4-1
C 11-05-2019 10:30 Sparta'30 VR1 RFC VR2 143507 6-1
C 08-05-2019 20:00 Altena VR1 Achilles Veen VR1 65253 0-3
C 07-05-2019 19:30 Woudrichem VR1 RFC VR2 143505 3-2
C 07-05-2019 19:30 SV Capelle VR1 Almkerk VR2 65295 7-1
C 04-05-2019 11:00 GRC-14 VR1 Altena VR1 65846 1-2
C 04-05-2019 11:30 Achilles Veen VR1 Sparta'30 VR1 65867 5-1
C 04-05-2019 14:30 RKDVC VR1 RWB VR1 65681 1-2
C 04-05-2019 15:00 Blauw Wit'81 VR1 Woudrichem VR1 65563 2-2
C 01-05-2019 20:00 Altena VR1 RKDVC VR1 65181 1-3
C 23-04-2019 19:30 Woudrichem VR1 RKDVC VR1 65773 4-0
C 20-04-2019 13:00 RKDVC VR1 Almkerk VR2 65676 0-6
C 17-04-2019 20:00 Almkerk VR2 GRC-14 VR1 66139 1-6
C 16-04-2019 20:00 Blauw Wit'81 VR1 RKDVC VR1 65604 4-4
C 16-04-2019 19:30 SSC'55 VR2 SV Capelle VR1 100314 0-3
C 13-04-2019 10:15 Sparta'30 VR1 SSC'55 VR2 100317 12-0
C 13-04-2019 14:30 RKDVC VR1 Achilles Veen VR1 65816 3-8
C 13-04-2019 12:30 RWB VR1 Blauw Wit'81 VR1 65508 6-2
C 10-04-2019 20:00 Achilles Veen VR1 Almkerk VR2 66025 23-0
C 09-04-2019 19:30 RFC VR2 RWB VR1 143504 2-3
C 06-04-2019 10:00 SSC'55 VR2 Woudrichem VR1 100316 1-3
C 06-04-2019 11:00 GRC-14 VR1 Sparta'30 VR1 65988 2-6
C 06-04-2019 12:00 SV Capelle VR1 RKDVC VR1 65454 2-2
C 06-04-2019 15:30 Blauw Wit'81 VR1 Altena VR1 65189 3-2
C 02-04-2019 19:30 Altena VR1 Woudrichem VR1 65833 0-1
C 30-03-2019 12:30 RWB VR1 SSC'55 VR2 100313 3-0
C 30-03-2019 14:30 RKDVC VR1 RFC VR2 143503 2-1
C 30-03-2019 12:00 Altena VR1 SV Capelle VR1 65636 0-0
C 28-03-2019 19:45 SV Capelle VR1 Blauw Wit'81 VR1 65860 5-3
C 26-03-2019 19:30 RFC VR2 Almkerk VR2 143502 6-0
C 23-03-2019 12:00 Almkerk VR2 SSC'55 VR2 100315 2-1
C 23-03-2019 14:30 Woudrichem VR1 Achilles Veen VR1 65167 2-3
C 23-03-2019 12:30 RWB VR1 GRC-14 VR1 66189 3-2
C 23-03-2019 12:00 Altena VR1 Sparta'30 VR1 65674 3-2
C 16-03-2019 11:00 GRC-14 VR1 Achilles Veen VR1 65407 3-3
C 16-03-2019 10:30 Sparta'30 VR1 RWB VR1 65247 6-0
C 09-03-2019 12:00 Almkerk VR2 Altena VR1 65823 2-3
C 09-03-2019 12:00 SV Capelle VR1 RFC VR2 143501 6-0
C 09-03-2019 11:30 Achilles Veen VR1 Blauw Wit'81 VR1 65788 6-1
C 09-03-2019 14:30 Woudrichem VR1 Sparta'30 VR1 65598 1-0
C 09-03-2019 14:30 RKDVC VR1 GRC-14 VR1 66009 3-4
C 23-02-2019 12:00 SSC'55 VR2 Almkerk VR2 100308 2-0
C 23-02-2019 12:00 Altena VR1 Blauw Wit'81 VR1 65748 2-1
C 23-02-2019 12:00 SV Capelle VR1 Woudrichem VR1 65250 5-0
C 16-02-2019 10:30 Sparta'30 VR1 Almkerk VR2 65325 16-0
C 16-02-2019 11:00 GRC-14 VR1 Blauw Wit'81 VR1 65340 11-1
C 16-02-2019 11:30 Achilles Veen VR1 SV Capelle VR1 65335 5-1
C 16-02-2019 12:00 SSC'55 VR2 RKDVC VR1 100312 2-2
C 16-02-2019 12:30 Woudrichem VR1 RWB VR1 65587 2-1
C 16-02-2019 14:45 RFC VR2 Altena VR1 143500 0-1
C 09-02-2019 15:30 Blauw Wit'81 VR1 RFC VR2 143499 1-3
C 09-02-2019 14:30 RKDVC VR1 Sparta'30 VR1 65911 0-4
C 09-02-2019 12:30 RWB VR1 Achilles Veen VR1 65694 1-12
C 09-02-2019 12:00 Altena VR1 SSC'55 VR2 100311 4-0
C 09-02-2019 12:00 SV Capelle VR1 GRC-14 VR1 65298 2-4
C 09-02-2019 12:00 Almkerk VR2 Woudrichem VR1 65890 0-7
C 02-02-2019 10:30 Sparta'30 VR1 Achilles Veen VR1 66181 8-3
C 02-02-2019 12:30 Woudrichem VR1 SSC'55 VR2 100309 3-1
C 02-02-2019 12:00 SV Capelle VR1 Altena VR1 65678 2-2
C 02-02-2019 15:30 Blauw Wit'81 VR1 RWB VR1 65616 3-5
C 19-01-2019 12:00 SSC'55 VR2 Achilles Veen VR1 100302 0-6
C 19-01-2019 13:00 Blauw Wit'81 VR1 SV Capelle VR1 65460 3-3
C 19-12-2018 20:00 Almkerk VR2 Achilles Veen VR1 65759 1-7
C 15-12-2018 12:00 Altena VR1 GRC-14 VR1 65575 1-4
C 15-12-2018 10:30 Sparta'30 VR1 Blauw Wit'81 VR1 66071 9-0
C 15-12-2018 11:30 Achilles Veen VR1 GDC VR1 65444 0-0
C 08-12-2018 12:00 SSC'55 VR2 Sparta'30 VR1 100310 0-11
C 08-12-2018 14:30 GDC VR1 Woudrichem VR1 65738 0-3
C 08-12-2018 11:00 GRC-14 VR1 Almkerk VR2 65686 11-0
C 08-12-2018 11:30 Achilles Veen VR1 RKDVC VR1 65356 11-1
C 01-12-2018 12:30 RWB VR1 GDC VR1 65180 5-0
C 01-12-2018 14:30 RKDVC VR1 SV Capelle VR1 66156 0-6
C 01-12-2018 10:30 Sparta'30 VR1 GRC-14 VR1 65756 4-2
C 29-11-2018 19:45 GDC VR1 RKDVC VR1 66117 3-3
C 27-11-2018 20:00 Sparta'30 VR1 Altena VR1 65191 8-0
C 24-11-2018 11:30 Achilles Veen VR1 Woudrichem VR1 66116 2-1
C 24-11-2018 11:00 GRC-14 VR1 RWB VR1 65967 2-0
C 17-11-2018 10:30 Woudrichem VR1 Altena VR1 65540 1-0
C 17-11-2018 14:30 RKDVC VR1 Blauw Wit'81 VR1 65704 2-5
C 17-11-2018 11:30 Achilles Veen VR1 GRC-14 VR1 66167 4-2
C 17-11-2018 12:00 Almkerk VR2 GDC VR1 65382 2-1
C 17-11-2018 12:00 SV Capelle VR1 SSC'55 VR2 100307 11-0
C 17-11-2018 12:30 RWB VR1 Sparta'30 VR1 65621 1-5
C 10-11-2018 15:00 Blauw Wit'81 VR1 Achilles Veen VR1 65474 2-18
C 10-11-2018 12:00 SSC'55 VR2 RWB VR1 100306 0-7
C 10-11-2018 14:30 GDC VR1 SV Capelle VR1 65671 3-3
C 10-11-2018 10:30 Sparta'30 VR1 Woudrichem VR1 65564 6-2
C 10-11-2018 12:00 Altena VR1 Almkerk VR2 65511 2-0
C 10-11-2018 11:00 GRC-14 VR1 RKDVC VR1 65851 11-1
C 03-11-2018 12:00 SV Capelle VR1 RWB VR1 65263 2-0
C 03-11-2018 14:30 RKDVC VR1 Woudrichem VR1 65328 2-6
C 03-11-2018 15:30 Blauw Wit'81 VR1 Almkerk VR2 65230 2-3
C 03-11-2018 14:30 GDC VR1 Sparta'30 VR1 65280 2-5
C 03-11-2018 11:00 GRC-14 VR1 SSC'55 VR2 100305 11-1
C 03-11-2018 11:30 Achilles Veen VR1 Altena VR1 65995 7-1
C 27-10-2018 12:00 SSC'55 VR2 GDC VR1 100304 0-1
C 27-10-2018 12:00 Almkerk VR2 SV Capelle VR1 65610 0-9
C 27-10-2018 12:30 Woudrichem VR1 Blauw Wit'81 VR1 65277 9-0
C 27-10-2018 12:30 RWB VR1 RKDVC VR1 65223 9-3
C 24-10-2018 19:30 Woudrichem VR1 SV Capelle VR1 65231 0-2
C 17-10-2018 20:00 GRC-14 VR1 SV Capelle VR1 66125 2-1
C 13-10-2018 11:30 GRC-14 VR1 Woudrichem VR1 65994 2-0
C 13-10-2018 12:00 SV Capelle VR1 Sparta'30 VR1 65989 2-1
C 13-10-2018 15:30 Blauw Wit'81 VR1 SSC'55 VR2 100303 1-1
C 13-10-2018 14:30 RKDVC VR1 Altena VR1 65677 2-3
C 13-10-2018 12:30 RWB VR1 Almkerk VR2 65660 4-0
C 06-10-2018 14:30 GDC VR1 GRC-14 VR1 66108 1-10
C 06-10-2018 12:00 Almkerk VR2 RKDVC VR1 65524 2-6
C 06-10-2018 12:00 Altena VR1 RWB VR1 65600 0-2
C 03-10-2018 20:00 Almkerk VR2 Sparta'30 VR1 65494 0-7
C 29-09-2018 12:00 Altena VR1 GDC VR1 65352 4-0
C 29-09-2018 12:00 SV Capelle VR1 Achilles Veen VR1 65986 2-5
C 29-09-2018 15:30 Blauw Wit'81 VR1 GRC-14 VR1 65975 2-15
C 29-09-2018 14:30 RKDVC VR1 SSC'55 VR2 100301 9-1
C 29-09-2018 12:30 RWB VR1 Woudrichem VR1 65296 1-1
C 22-09-2018 14:30 GDC VR1 Blauw Wit'81 VR1 65214 9-1
C 22-09-2018 12:30 Woudrichem VR1 Almkerk VR2 65573 5-0
C 22-09-2018 11:30 Achilles Veen VR1 RWB VR1 65784 4-0
C 22-09-2018 10:30 Sparta'30 VR1 RKDVC VR1 65323 10-3

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 TGG VR1 3 3 0 0 9 24 2 22 0
2 RKDVC VR1 3 2 0 1 6 11 18 -7 0
3 SV BLC VR1 3 1 0 2 3 8 12 -4 0
4 Blauw Wit'81 VR1 3 0 0 3 0 2 13 -11 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Achilles Veen VR1 20 18 1 1 55 147 30 117 0
2 Sparta'30 VR1 20 16 0 4 48 126 26 100 0
3 GRC-14 VR1 20 14 1 5 43 108 39 69 0
4 RWB VR1 20 12 1 7 37 54 47 7 0
5 Woudrichem VR1 20 11 2 7 35 54 34 20 0
6 SV Capelle VR1 20 10 4 6 34 66 36 30 0
7 Altena VR1 20 8 2 10 26 29 44 -15 0
8 Blauw Wit'81 VR1 20 3 4 13 13 44 113 -69 0
9 RKDVC VR1 20 3 3 14 12 47 101 -54 0
10 Almkerk VR2 20 4 0 16 12 23 123 -100 0
11 SSC'55 VR2 20 1 2 17 5 11 116 -105 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
dinsdag 19:45 - 21:30 Trainingsveld 4-B 16 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 21-08-18 19:45 - 21:30 Trainingsveld 4-B 16 Team training gaat_door
di 28-08-18 19:45 - 21:30 Trainingsveld 4-B 16 Team training gaat_door
di 04-09-18 19:45 - 21:30 Trainingsveld 4-B 16 Team training gaat_door
di 11-09-18 19:45 - 21:30 Trainingsveld 4-B 16 Team training gaat_door
di 18-09-18 19:45 - 21:30 Trainingsveld 4-B 16 Team training gaat_door
di 25-09-18 19:45 - 21:30 Trainingsveld 4-B 16 Team training gaat_door
di 02-10-18 19:45 - 21:30 Trainingsveld 4-B 16 Team training gaat_door
di 09-10-18 19:45 - 21:30 Trainingsveld 4-B 16 Team training gaat_door
di 16-10-18 19:45 - 21:30 Trainingsveld 4-B 16 Team training gaat_door
di 23-10-18 19:45 - 21:30 Trainingsveld 4-B 16 Team training gaat_door
di 30-10-18 19:45 - 21:30 Trainingsveld 4-B 16 Team training gaat_door
di 06-11-18 19:45 - 21:30 Trainingsveld 4-B 16 Team training gaat_door
di 13-11-18 19:45 - 21:30 Trainingsveld 4-B 16 Team training gaat_door
di 20-11-18 19:45 - 21:30 Trainingsveld 4-B 16 Team training gaat_door
di 27-11-18 19:45 - 21:30 Trainingsveld 4-B 16 Team training gaat_door
di 04-12-18 19:45 - 21:30 Trainingsveld 4-B 16 Team training gaat_door
di 11-12-18 19:45 - 21:30 Trainingsveld 4-B 16 Team training gaat_door
di 18-12-18 19:45 - 21:30 Trainingsveld 4-B 16 Team training gaat_door
di 25-12-18 19:45 - 21:30 Trainingsveld 4-B 16 Team training gaat_door
di 01-01-19 19:45 - 21:30 Trainingsveld 4-B 16 Team training gaat_door
di 08-01-19 19:45 - 21:30 Trainingsveld 4-B 16 Team training gaat_door
di 15-01-19 19:45 - 21:30 Trainingsveld 4-B 16 Team training gaat_door
di 22-01-19 19:45 - 21:30 Trainingsveld 4-B 16 Team training gaat_door
di 29-01-19 19:45 - 21:30 Trainingsveld 4-B 16 Team training gaat_door
di 05-02-19 19:45 - 21:30 Trainingsveld 4-B 16 Team training gaat_door
di 12-02-19 19:45 - 21:30 Trainingsveld 4-B 16 Team training gaat_door
di 19-02-19 19:45 - 21:30 Trainingsveld 4-B 16 Team training gaat_door
di 26-02-19 19:45 - 21:30 Trainingsveld 4-B 16 Team training gaat_door
di 05-03-19 19:45 - 21:30 Trainingsveld 4-B 16 Team training gaat_door
di 12-03-19 19:45 - 21:30 Trainingsveld 4-B 16 Team training gaat_door
di 19-03-19 19:45 - 21:30 Trainingsveld 4-B 16 Team training gaat_door
di 26-03-19 19:45 - 21:30 Trainingsveld 4-B 16 Team training gaat_door
di 02-04-19 19:45 - 21:30 Trainingsveld 4-B 16 Team training gaat_door
di 09-04-19 19:45 - 21:30 Trainingsveld 4-B 16 Team training gaat_door
di 16-04-19 19:45 - 21:30 Trainingsveld 4-B 16 Team training gaat_door
di 23-04-19 19:45 - 21:30 Trainingsveld 4-B 16 Team training gaat_door
di 30-04-19 19:45 - 21:30 Trainingsveld 4-B 16 Team training gaat_door
di 07-05-19 19:45 - 21:30 Trainingsveld 4-B 16 Team training gaat_door
di 14-05-19 19:45 - 21:30 Trainingsveld 4-B 16 Team training gaat_door
di 21-05-19 19:45 - 21:30 Trainingsveld 4-B 16 Team training gaat_door
di 28-05-19 19:45 - 21:30 Trainingsveld 4-B 16 Team training gaat_door
di 04-06-19 19:45 - 21:30 Trainingsveld 4-B 16 Team training gaat_door
di 11-06-19 19:45 - 21:30 Trainingsveld 4-B 16 Team training gaat_door
di 18-06-19 19:45 - 21:30 Trainingsveld 4-B 16 Team training gaat_door
di 25-06-19 19:45 - 21:30 Trainingsveld 4-B 16 Team training gaat_door
donderdag 19:45 - 21:30 2-B (k.gr.) 16 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
do 23-08-18 19:45 - 21:30 2-B (k.gr.) 16 Team training gaat_door
do 30-08-18 19:45 - 21:30 2-B (k.gr.) 16 Team training gaat_door
do 06-09-18 19:45 - 21:30 2-B (k.gr.) 16 Team training gaat_door
do 13-09-18 19:45 - 21:30 2-B (k.gr.) 16 Team training gaat_door
do 20-09-18 19:45 - 21:30 2-B (k.gr.) 16 Team training gaat_door
do 27-09-18 19:45 - 21:30 2-B (k.gr.) 16 Team training gaat_door
do 04-10-18 19:45 - 21:30 2-B (k.gr.) 16 Team training gaat_door
do 11-10-18 19:45 - 21:30 2-B (k.gr.) 16 Team training gaat_door
do 18-10-18 19:45 - 21:30 2-B (k.gr.) 16 Team training gaat_door
do 25-10-18 19:45 - 21:30 2-B (k.gr.) 16 Team training gaat_door
do 01-11-18 19:45 - 21:30 2-B (k.gr.) 16 Team training gaat_door
do 08-11-18 19:45 - 21:30 2-B (k.gr.) 16 Team training gaat_door
do 15-11-18 19:45 - 21:30 2-B (k.gr.) 16 Team training gaat_door
do 22-11-18 19:45 - 21:30 2-B (k.gr.) 16 Team training gaat_door
do 29-11-18 19:45 - 21:30 2-B (k.gr.) 16 Team training gaat_door
do 06-12-18 19:45 - 21:30 2-B (k.gr.) 16 Team training gaat_door
do 13-12-18 19:45 - 21:30 2-B (k.gr.) 16 Team training gaat_door
do 20-12-18 19:45 - 21:30 2-B (k.gr.) 16 Team training gaat_door
do 27-12-18 19:45 - 21:30 2-B (k.gr.) 16 Team training gaat_door
do 03-01-19 19:45 - 21:30 2-B (k.gr.) 16 Team training gaat_door
do 10-01-19 19:45 - 21:30 2-B (k.gr.) 16 Team training gaat_door
do 17-01-19 19:45 - 21:30 2-B (k.gr.) 16 Team training gaat_door
do 24-01-19 19:45 - 21:30 2-B (k.gr.) 16 Team training gaat_door
do 31-01-19 19:45 - 21:30 2-B (k.gr.) 16 Team training gaat_door
do 07-02-19 19:45 - 21:30 2-B (k.gr.) 16 Team training gaat_door
do 14-02-19 19:45 - 21:30 2-B (k.gr.) 16 Team training gaat_door
do 21-02-19 19:45 - 21:30 2-B (k.gr.) 16 Team training gaat_door
do 28-02-19 19:45 - 21:30 2-B (k.gr.) 16 Team training gaat_door
do 07-03-19 19:45 - 21:30 2-B (k.gr.) 16 Team training gaat_door
do 14-03-19 19:45 - 21:30 2-B (k.gr.) 16 Team training gaat_door
do 21-03-19 19:45 - 21:30 2-B (k.gr.) 16 Team training gaat_door
do 28-03-19 19:45 - 21:30 2-B (k.gr.) 16 Team training gaat_door
do 04-04-19 19:45 - 21:30 2-B (k.gr.) 16 Team training gaat_door
do 11-04-19 19:45 - 21:30 2-B (k.gr.) 16 Team training gaat_door
do 18-04-19 19:45 - 21:30 2-B (k.gr.) 16 Team training gaat_door
do 25-04-19 19:45 - 21:30 2-B (k.gr.) 16 Team training gaat_door
do 02-05-19 19:45 - 21:30 2-B (k.gr.) 16 Team training gaat_door
do 09-05-19 19:45 - 21:30 2-B (k.gr.) 16 Team training gaat_door
do 16-05-19 19:45 - 21:30 2-B (k.gr.) 16 Team training gaat_door
do 23-05-19 19:45 - 21:30 2-B (k.gr.) 16 Team training gaat_door
do 30-05-19 19:45 - 21:30 2-B (k.gr.) 16 Team training gaat_door
do 06-06-19 19:45 - 21:30 2-B (k.gr.) 16 Team training gaat_door
do 13-06-19 19:45 - 21:30 2-B (k.gr.) 16 Team training gaat_door
do 20-06-19 19:45 - 21:30 2-B (k.gr.) 16 Team training gaat_door
do 27-06-19 19:45 - 21:30 2-B (k.gr.) 16 Team training gaat_door

Berichten



Zoeken op de site

RKDVC

Sportlaan 10 
5151 RK Drunen
tel. 0416 -779002
Routebeschrijving
Terug naar boven