0227 Onder 19 competitie (voorjaar)

RKDVC JO19-4

Teamleden

Spelers
Daan Groot Keeper      
Asaad Aldurmiz        
Mike Bakker        
Luuk Coolen        
Rick Coolen        
Mika Van Geffen        
Lars Houtriet        
Pieter Jansen        
Jochem Klerks        
Bart van Mensfoort        
Stan Schapendonk        
Hoeman Sezavar Shooshtari        
Mark Verschuren        
Bram van Vugt        
 
Overige teamleden
Mark Bakker Leider/Trainer
Anton van Mensfoort Leider
Wilbert Verschuren Ass. scheids.
Joost de Gouw Trainer
Peter Houtriet Trainer

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Accommodatie Veld KK RKDVC KK gast Aanwezig
C 07-03-2020 14:30 RKDVC JO19-4 WSC JO19-3 RKDVC 1 (Scheidsrechter) 96982 Sportpark aan de Duinweg - - 13:30
C 14-03-2020 10:30 Wilhelmina'26 JO19-2 RKDVC JO19-4 97552 Sportpark De Ebbe - - 09:15
C 28-03-2020 12:45 RKDVC JO19-4 Haarsteeg JO19-1 97587 Sportpark aan de Duinweg - - 11:45
C 04-04-2020 12:45 RWB JO19-2 RKDVC JO19-4 94750 Sportpark De Gaard - - 11:30
C 18-04-2020 14:30 RKDVC JO19-4 DESK JO19-2 156447 Sportpark aan de Duinweg - - 13:30
C 09-05-2020 14:30 RKDVC JO19-4 Baardwijk JO19-1 95074 Sportpark aan de Duinweg - - 13:30
C 16-05-2020 14:30 Uno Animo JO19-2 RKDVC JO19-4 97150 Sportpark de Klokkenberg - - 13:10
C 23-05-2020 14:30 RKDVC JO19-4 Wilhelmina JO19-3 97061 Sportpark aan de Duinweg - - 13:30
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 04-03-2020 19:45 Wilhelmina'26 JO19-2 RWB JO19-3
C 07-03-2020 14:45 Wilhelmina JO19-3 Baardwijk JO19-1
C 07-03-2020 14:30 RWB JO19-3 Haarsteeg JO19-1
C 07-03-2020 14:30 SC Elshout JO19-1 Emplina JO19-5
C 07-03-2020 14:30 Uno Animo JO19-2 Wilhelmina'26 JO19-2
C 07-03-2020 14:30 RKDVC JO19-4 WSC JO19-3
C 07-03-2020 13:00 DESK JO19-2 RWB JO19-2
C 14-03-2020 10:30 Wilhelmina'26 JO19-2 RKDVC JO19-4
C 14-03-2020 12:30 Baardwijk JO19-1 Uno Animo JO19-2
C 14-03-2020 13:00 DESK JO19-2 Wilhelmina JO19-3
C 14-03-2020 14:30 RWB JO19-2 RWB JO19-3
C 14-03-2020 14:45 Haarsteeg JO19-1 SC Elshout JO19-1
C 14-03-2020 15:00 Emplina JO19-5 WSC JO19-3

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Eindstand Verslag
C 15-02-2020 11:00 Emplina JO19-5 RKDVC JO19-4 A.H. (Ad) Mateijsen 97605 2 - 1
C 08-02-2020 vervallen FC Engelen JO19-2 RKDVC JO19-4 94783
C 08-02-2020 14:30 RWB JO19-3 RKDVC JO19-4 C. (Cees) Vroegrijk 156195 0 - 16
C 01-02-2020 14:30 RKDVC JO19-4 SC Elshout JO19-1 R.J.W. (Rick) Hansen… (+1) 95288 3 - 4
C 14-12-2019 14:45 RKDVC JO19-4 Wilhelmina JO19-3 R.A.A.M. (Rob) Robben… (+1) 29506 10 - 0
C 07-12-2019 15:00 Zwaluw VFC JO19-3 RKDVC JO19-4 T. (Tijn) van der Gugten 30077 3 - 1
C 30-11-2019 13:30 Teisterbanders JO19-2 RKDVC JO19-4 P.H. (Peter) Kabalt 30342 3 - 0
C 23-11-2019 14:30 RKDVC JO19-4 Den Dungen JO19-3 W.J.A.M. (Werner) van Vught… (+1) 30510 7 - 1
C 16-11-2019 15:00 B.V.V. JO19-2 RKDVC JO19-4 W. (Wil) Lensen 89194 0-0
C 09-11-2019 14:30 RKDVC JO19-4 Emplina JO19-5 J. (Jordi) Vennings… (+1) 28874 1 - 0
C 02-11-2019 14:30 Hedel JO19-2G RKDVC JO19-4 P.R.A. (Patrick) Olde Scholtenhuis 30290 0 - 10
C 26-10-2019 14:30 RKDVC JO19-4 OJC ROSMALEN JO19-6 MAC (Mark) Pulles… (+1) 30207 3 - 3
V 16-10-2019 16:00 CF Almoradí JO19-1 RKDVC JO19-4 1 - 1
C 05-10-2019 15:00 BMC JO19-3 RKDVC JO19-4 J. (Jarno) v Oorschot 30247 1 - 5
C 28-09-2019 14:45 Haarsteeg JO19-1 RKDVC JO19-4 T. (Ton) Derriks 90693 3 - 1
C 21-09-2019 14:30 RKDVC JO19-4 SCG'18 JO19-4 J.A.W. (John) van Vught… (+1) 29332 1 - 1
B 14-09-2019 14:30 SC Elshout JO19-1 RKDVC JO19-4 B. (Bart) Pulles 6998 1 - 3
B 07-09-2019 14:30 WSC JO19-4 RKDVC JO19-4 LM (Leo) Huysmans 6800 2 - 3
B 31-08-2019 14:30 RKDVC JO19-4 Baardwijk JO19-1 H.M.M. (Rene) Tausch… (+1) 6606 0 - 1
V 24-08-2019 14:30 Haarsteeg JO19-1 RKDVC JO19-4 2-6
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 15-02-2020 12:30 Baardwijk JO19-1 DESK JO19-2 156442 0-0
C 15-02-2020 10:30 Wilhelmina'26 JO19-2 FC Engelen JO19-2 96733 0-0
C 15-02-2020 12:30 Baardwijk JO19-1 DESK JO19-4 95867 0-0
C 15-02-2020 14:30 RWB JO19-2 Wilhelmina JO19-3 97218 2-1
C 15-02-2020 14:30 WSC JO19-3 SC Elshout JO19-1 96658 3-3
C 15-02-2020 11:00 Emplina JO19-5 RKDVC JO19-4 97605 2-1
C 15-02-2020 14:45 Haarsteeg JO19-1 Uno Animo JO19-2 96646 6-3
C 08-02-2020 14:30 RWB JO19-3 RKDVC JO19-4 156195 0-16
C 08-02-2020 13:00 DESK JO19-2 Emplina JO19-5 156441 6-0
C 08-02-2020 15:30 FC Engelen JO19-2 RKDVC JO19-4 94783 0-0
C 08-02-2020 14:45 Wilhelmina JO19-3 WSC JO19-3 96165 2-0
C 08-02-2020 14:30 SC Elshout JO19-1 Wilhelmina'26 JO19-2 95593 2-4
C 08-02-2020 14:30 Uno Animo JO19-2 RWB JO19-2 95606 2-3
C 08-02-2020 13:00 DESK JO19-4 Emplina JO19-5 97547 0-0
C 08-02-2020 14:30 Baardwijk JO19-1 Haarsteeg JO19-1 97410 3-1
C 01-02-2020 14:30 RKDVC JO19-4 SC Elshout JO19-1 95288 3-4
C 01-02-2020 14:45 Haarsteeg JO19-1 DESK JO19-2 156440 3-1
C 01-02-2020 14:30 RWB JO19-2 Baardwijk JO19-1 96193 0-0
C 01-02-2020 14:30 Emplina JO19-5 RWB JO19-3 156194 15-0
C 01-02-2020 14:30 WSC JO19-3 Uno Animo JO19-2 95382 0-3
C 01-02-2020 15:00 Emplina JO19-5 FC Engelen JO19-2 96650 0-0
C 01-02-2020 14:45 Haarsteeg JO19-1 DESK JO19-4 95578 0-0
C 01-02-2020 10:30 Wilhelmina'26 JO19-2 Wilhelmina JO19-3 95364 6-5
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 14-09-2019 14:30 Baardwijk JO19-1 WSC JO19-4 7098 7-2
B 14-09-2019 14:30 SC Elshout JO19-1 RKDVC JO19-4 6998 1-3
B 07-09-2019 12:30 Baardwijk JO19-1 SC Elshout JO19-1 6724 5-1
B 07-09-2019 14:30 WSC JO19-4 RKDVC JO19-4 6800 2-3
B 31-08-2019 14:30 RKDVC JO19-4 Baardwijk JO19-1 6606 0-1
B 31-08-2019 14:30 SC Elshout JO19-1 WSC JO19-4 6494 2-0
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 25-01-2020 14:45 Wilhelmina JO19-3 Hedel JO19-2G 30215 6-3
C 21-12-2019 14:30 B.V.V. JO19-2 Hedel JO19-2G 89190 10-0
C 14-12-2019 15:00 SCG'18 JO19-4 Haarsteeg JO19-1 90702 0-3
C 14-12-2019 15:00 Emplina JO19-5 Hedel JO19-2G 30164 12-0
C 14-12-2019 13:30 Teisterbanders JO19-2 Den Dungen JO19-3 29780 0-0
C 14-12-2019 14:45 RKDVC JO19-4 Wilhelmina JO19-3 29506 10-0
C 14-12-2019 13:00 OJC ROSMALEN JO19-6 Zwaluw VFC JO19-3 29539 0-3
C 14-12-2019 15:00 BMC JO19-3 B.V.V. JO19-2 89198 0-0
C 07-12-2019 15:00 Emplina JO19-5 OJC ROSMALEN JO19-6 30660 4-0
C 07-12-2019 14:45 Hedel JO19-2G BMC JO19-3 29094 2-6
C 07-12-2019 14:45 Wilhelmina JO19-3 SCG'18 JO19-4 30124 5-1
C 07-12-2019 14:30 B.V.V. JO19-2 Teisterbanders JO19-2 89197 7-3
C 07-12-2019 15:00 Zwaluw VFC JO19-3 RKDVC JO19-4 30077 3-1
C 07-12-2019 15:00 Den Dungen JO19-3 Haarsteeg JO19-1 90701 1-6
C 30-11-2019 13:30 Teisterbanders JO19-2 RKDVC JO19-4 30342 3-0
C 30-11-2019 14:45 OJC ROSMALEN JO19-6 Hedel JO19-2G 28899 8-0
C 30-11-2019 14:45 Haarsteeg JO19-1 Wilhelmina JO19-3 90700 9-1
C 30-11-2019 15:00 SCG'18 JO19-4 Den Dungen JO19-3 30640 5-0
C 30-11-2019 15:00 Zwaluw VFC JO19-3 B.V.V. JO19-2 89196 2-6
C 30-11-2019 15:00 BMC JO19-3 Emplina JO19-5 29839 1-3
C 23-11-2019 14:30 RKDVC JO19-4 Den Dungen JO19-3 30510 7-1
C 23-11-2019 14:30 Emplina JO19-5 Wilhelmina JO19-3 30231 6-2
C 23-11-2019 14:45 Hedel JO19-2G Zwaluw VFC JO19-3 30774 1-4
C 23-11-2019 14:30 Teisterbanders JO19-2 Haarsteeg JO19-1 90699 3-3
C 23-11-2019 14:45 OJC ROSMALEN JO19-6 B.V.V. JO19-2 89195 0-6
C 23-11-2019 15:00 BMC JO19-3 SCG'18 JO19-4 30466 0-3
C 18-11-2019 20:00 OJC ROSMALEN JO19-6 Den Dungen JO19-3 30530 7-1
C 16-11-2019 14:45 Haarsteeg JO19-1 BMC JO19-3 90698 11-0
C 16-11-2019 15:00 B.V.V. JO19-2 RKDVC JO19-4 89194 0-0
C 16-11-2019 14:45 SCG'18 JO19-4 OJC ROSMALEN JO19-6 30156 2-1
C 16-11-2019 15:00 Zwaluw VFC JO19-3 Teisterbanders JO19-2 30370 1-1
C 16-11-2019 15:00 Den Dungen JO19-3 Emplina JO19-5 30478 0-14
C 09-11-2019 15:00 Den Dungen JO19-3 Wilhelmina JO19-3 30674 0-6
C 09-11-2019 15:00 BMC JO19-3 OJC ROSMALEN JO19-6 29297 2-3
C 09-11-2019 15:00 SCG'18 JO19-4 Zwaluw VFC JO19-3 30274 1-3
C 09-11-2019 14:45 Haarsteeg JO19-1 B.V.V. JO19-2 90697 3-5
C 09-11-2019 14:30 Teisterbanders JO19-2 Hedel JO19-2G 29598 8-0
C 09-11-2019 14:30 RKDVC JO19-4 Emplina JO19-5 28874 1-0
C 02-11-2019 14:30 Hedel JO19-2G RKDVC JO19-4 30290 0-10
C 02-11-2019 15:00 Emplina JO19-5 Teisterbanders JO19-2 30401 2-4
C 02-11-2019 14:45 Wilhelmina JO19-3 BMC JO19-3 29560 1-3
C 02-11-2019 15:00 B.V.V. JO19-2 SCG'18 JO19-4 89193 6-2
C 02-11-2019 15:00 Zwaluw VFC JO19-3 Haarsteeg JO19-1 90696 0-6
C 26-10-2019 14:30 RKDVC JO19-4 OJC ROSMALEN JO19-6 30207 3-3
C 26-10-2019 14:30 Teisterbanders JO19-2 BMC JO19-3 29217 10-2
C 26-10-2019 14:45 Wilhelmina JO19-3 Zwaluw VFC JO19-3 29073 6-4
C 26-10-2019 14:45 Haarsteeg JO19-1 Hedel JO19-2G 90695 10-0
C 26-10-2019 15:00 SCG'18 JO19-4 Emplina JO19-5 30114 0-8
C 26-10-2019 15:00 Den Dungen JO19-3 B.V.V. JO19-2 89192 3-16
C 19-10-2019 14:30 Hedel JO19-2G Den Dungen JO19-3 29512 4-2
C 12-10-2019 14:45 OJC ROSMALEN JO19-6 Haarsteeg JO19-1 90692 2-6
C 12-10-2019 15:00 Zwaluw VFC JO19-3 Den Dungen JO19-3 30710 5-0
C 05-10-2019 14:30 Hedel JO19-2G SCG'18 JO19-4 29257 1-3
C 05-10-2019 14:45 OJC ROSMALEN JO19-6 Teisterbanders JO19-2 30773 0-2
C 05-10-2019 15:00 BMC JO19-3 RKDVC JO19-4 30247 1-5
C 05-10-2019 15:00 B.V.V. JO19-2 Wilhelmina JO19-3 89191 8-2
C 05-10-2019 14:30 Emplina JO19-5 Haarsteeg JO19-1 90694 4-1
C 28-09-2019 15:00 Den Dungen JO19-3 BMC JO19-3 29997 3-3
C 28-09-2019 14:45 Haarsteeg JO19-1 RKDVC JO19-4 90693 3-1
C 28-09-2019 15:00 Zwaluw VFC JO19-3 Emplina JO19-5 30420 1-6
C 28-09-2019 15:00 SCG'18 JO19-4 Teisterbanders JO19-2 28982 0-2
C 28-09-2019 14:45 Wilhelmina JO19-3 OJC ROSMALEN JO19-6 29576 1-0
C 21-09-2019 14:30 Teisterbanders JO19-2 Wilhelmina JO19-3 29671 12-2
C 21-09-2019 15:00 BMC JO19-3 Zwaluw VFC JO19-3 30589 3-4
C 21-09-2019 14:30 Emplina JO19-5 B.V.V. JO19-2 89189 11-6
C 21-09-2019 14:30 RKDVC JO19-4 SCG'18 JO19-4 29332 1-1

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Wilhelmina'26 JO19-2 2 2 0 0 6 10 7 3 0
2 RWB JO19-2 2 2 0 0 6 5 3 2 0
3 Emplina JO19-5 3 2 0 1 6 17 7 10 0
4 Haarsteeg JO19-1 3 2 0 1 6 10 7 3 0
5 SC Elshout JO19-1 3 1 1 1 4 9 10 -1 0
6 Baardwijk JO19-1 1 1 0 0 3 3 1 2 0
7 DESK JO19-2 2 1 0 1 3 7 3 4 0
8 RKDVC JO19-4 3 1 0 2 3 20 6 14 0
9 Wilhelmina JO19-3 3 1 0 2 3 8 8 0 0
10 Uno Animo JO19-2 3 1 0 2 3 8 9 -1 0
11 WSC JO19-3 3 0 1 2 1 3 8 -5 0
12 RWB JO19-3 2 0 0 2 0 0 31 -31 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Baardwijk JO19-1 3 3 0 0 9 13 3 10 0
2 RKDVC JO19-4 3 2 0 1 6 6 4 2 0
3 SC Elshout JO19-1 3 1 0 2 3 4 8 -4 0
4 WSC JO19-4 3 0 0 3 0 4 12 -8 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Emplina JO19-5 11 9 0 2 27 70 16 54 0
2 Haarsteeg JO19-1 11 8 1 2 25 61 17 44 0
3 B.V.V. JO19-2 9 8 0 1 24 70 26 44 0
4 Teisterbanders JO19-2 9 6 2 1 20 46 17 29 0
5 Zwaluw VFC JO19-3 11 6 1 4 19 30 31 -1 0
6 RKDVC JO19-4 10 5 2 3 17 39 15 24 0
7 Wilhelmina JO19-3 11 5 0 6 15 32 56 -24 0
8 SCG'18 JO19-4 10 4 1 5 13 18 28 -10 0
9 OJC ROSMALEN JO19-6 11 3 1 7 10 24 30 -6 0
10 BMC JO19-3 10 2 1 7 7 21 45 -24 0
11 Hedel JO19-2G 11 1 0 10 3 11 79 -68 0
12 Den Dungen JO19-3 10 0 1 9 1 11 73 -62 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld Kleedkamer type periode status
woensdag 19:45 - 21:15 Tr. veld 3 18 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld Kleedkamer type periode status
wo 03-07-19 19:45 - 21:15 Tr. veld 3 Team training gaat_door
wo 10-07-19 19:45 - 21:15 Tr. veld 3 Team training gaat_door
wo 17-07-19 19:45 - 21:15 Tr. veld 3 Team training gaat_door
wo 24-07-19 19:45 - 21:15 Tr. veld 3 Team training gaat_door
wo 31-07-19 19:45 - 21:15 Tr. veld 3 Team training gaat_door
wo 07-08-19 19:45 - 21:15 Tr. veld 3 19 Team training gaat_door
wo 14-08-19 19:45 - 21:15 Tr. veld 3 19 Team training gaat_door
wo 21-08-19 19:45 - 21:15 Tr. veld 3 19 Team training gaat_door
wo 28-08-19 19:45 - 21:15 Tr. veld 3 19 Team training gaat_door
wo 04-09-19 19:45 - 21:15 Tr. veld 3 19 Team training gaat_door
wo 11-09-19 19:45 - 21:15 Tr. veld 3 19 Team training gaat_door
wo 18-09-19 19:45 - 21:15 Tr. veld 3 19 Team training gaat_door
wo 25-09-19 19:45 - 21:15 Tr. veld 3 19 Team training gaat_door
wo 02-10-19 19:45 - 21:15 Tr. veld 3 18 Team training gaat_door
wo 09-10-19 19:45 - 21:15 Tr. veld 3 18 Team training gaat_door
wo 16-10-19 19:45 - 21:15 Tr. veld 3 18 Team training gaat_door
wo 23-10-19 19:45 - 21:15 Tr. veld 3 18 Team training gaat_door
wo 30-10-19 19:45 - 21:15 Tr. veld 3 18 Team training gaat_door
wo 06-11-19 19:45 - 21:15 Tr. veld 3 18 Team training gaat_door
wo 13-11-19 19:45 - 21:15 Tr. veld 3 18 Team training gaat_door
wo 20-11-19 19:45 - 21:15 Tr. veld 3 18 Team training gaat_door
wo 27-11-19 19:45 - 21:15 Tr. veld 3 18 Team training gaat_door
wo 04-12-19 19:45 - 21:15 Tr. veld 3 18 Team training gaat_door
wo 11-12-19 19:45 - 21:15 Tr. veld 3 18 Team training gaat_door
wo 18-12-19 19:45 - 21:15 Tr. veld 3 18 Team training gaat_door
wo 25-12-19 19:45 - 21:15 Tr. veld 3 18 Team training gaat_door
wo 01-01-20 19:45 - 21:15 Tr. veld 3 18 Team training gaat_door
wo 08-01-20 19:45 - 21:15 Tr. veld 3 18 Team training gaat_door
wo 15-01-20 19:45 - 21:15 Tr. veld 3 18 Team training gaat_door
wo 22-01-20 19:45 - 21:15 Tr. veld 3 18 Team training gaat_door
wo 29-01-20 19:45 - 21:15 Tr. veld 3 18 Team training gaat_door
wo 05-02-20 19:45 - 21:15 Tr. veld 3 18 Team training gaat_door
wo 12-02-20 19:45 - 21:15 Tr. veld 3 18 Team training gaat_door
wo 19-02-20 19:45 - 21:15 Tr. veld 3 18 Team training gaat_door
wo 26-02-20 19:45 - 21:15 Tr. veld 3 18 Team training gaat_door
wo 04-03-20 19:45 - 21:15 Tr. veld 3 18 Team training gaat_door
wo 11-03-20 19:45 - 21:15 Tr. veld 3 18 Team training gaat_door
wo 18-03-20 19:45 - 21:15 Tr. veld 3 18 Team training gaat_door
wo 25-03-20 19:45 - 21:15 Tr. veld 3 18 Team training gaat_door
wo 01-04-20 19:45 - 21:15 Tr. veld 3 18 Team training gaat_door
wo 08-04-20 19:45 - 21:15 Tr. veld 3 18 Team training gaat_door
wo 15-04-20 19:45 - 21:15 Tr. veld 3 18 Team training gaat_door
wo 22-04-20 19:45 - 21:15 Tr. veld 3 18 Team training gaat_door
wo 29-04-20 19:45 - 21:15 Tr. veld 3 18 Team training gaat_door
wo 06-05-20 19:45 - 21:15 Tr. veld 3 18 Team training gaat_door
wo 13-05-20 19:45 - 21:15 Tr. veld 3 18 Team training gaat_door
wo 20-05-20 19:45 - 21:15 Tr. veld 3 18 Team training gaat_door
wo 27-05-20 19:45 - 21:15 Tr. veld 3 18 Team training gaat_door
wo 03-06-20 19:45 - 21:15 Tr. veld 3 18 Team training gaat_door
wo 10-06-20 19:45 - 21:15 Tr. veld 3 18 Team training gaat_door
wo 17-06-20 19:45 - 21:15 Tr. veld 3 18 Team training gaat_door
wo 24-06-20 19:45 - 21:15 Tr. veld 3 18 Team training gaat_door
vrijdag 19:45 - 21:15 2-B (k.gr.) 1 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld Kleedkamer type periode status
vr 05-07-19 19:45 - 21:15 2-B (k.gr.) Team training gaat_door
vr 12-07-19 19:45 - 21:15 2-B (k.gr.) Team training gaat_door
vr 19-07-19 19:45 - 21:15 2-B (k.gr.) Team training gaat_door
vr 26-07-19 19:45 - 21:15 2-B (k.gr.) Team training gaat_door
vr 02-08-19 19:45 - 21:15 2-B (k.gr.) Team training gaat_door
vr 09-08-19 19:45 - 21:15 2-B (k.gr.) 1 Team training gaat_door
vr 16-08-19 19:45 - 21:15 2-B (k.gr.) 1 Team training gaat_door
vr 23-08-19 19:45 - 21:15 2-B (k.gr.) 1 Team training gaat_door
vr 30-08-19 19:45 - 21:15 2-B (k.gr.) 1 Team training gaat_door
vr 06-09-19 19:45 - 21:15 2-B (k.gr.) 1 Team training gaat_door
vr 13-09-19 19:45 - 21:15 2-B (k.gr.) 1 Team training gaat_door
vr 20-09-19 19:45 - 21:15 2-B (k.gr.) 1 Team training gaat_door
vr 27-09-19 19:45 - 21:15 2-B (k.gr.) 1 Team training gaat_door
vr 04-10-19 19:45 - 21:15 2-B (k.gr.) 1 Team training gaat_door
vr 11-10-19 19:45 - 21:15 2-B (k.gr.) 1 Team training gaat_door
vr 18-10-19 19:45 - 21:15 2-B (k.gr.) 1 Team training gaat_door
vr 25-10-19 19:45 - 21:15 2-B (k.gr.) 1 Team training gaat_door
vr 01-11-19 19:45 - 21:15 2-B (k.gr.) 1 Team training gaat_door
vr 08-11-19 19:45 - 21:15 2-B (k.gr.) 1 Team training gaat_door
vr 15-11-19 19:45 - 21:15 2-B (k.gr.) 1 Team training gaat_door
vr 22-11-19 19:45 - 21:15 2-B (k.gr.) 1 Team training gaat_door
vr 29-11-19 19:45 - 21:15 2-B (k.gr.) 1 Team training gaat_door
vr 06-12-19 19:45 - 21:15 2-B (k.gr.) 1 Team training gaat_door
vr 13-12-19 19:45 - 21:15 2-B (k.gr.) 1 Team training gaat_door
vr 20-12-19 19:45 - 21:15 2-B (k.gr.) 1 Team training gaat_door
vr 27-12-19 19:45 - 21:15 2-B (k.gr.) 1 Team training gaat_door
vr 03-01-20 19:45 - 21:15 2-B (k.gr.) 1 Team training gaat_door
vr 10-01-20 19:45 - 21:15 2-B (k.gr.) 1 Team training gaat_door
vr 17-01-20 19:45 - 21:15 2-B (k.gr.) 1 Team training gaat_door
vr 24-01-20 19:45 - 21:15 2-B (k.gr.) 1 Team training gaat_door
vr 31-01-20 19:45 - 21:15 2-B (k.gr.) 1 Team training gaat_door
vr 07-02-20 19:45 - 21:15 2-B (k.gr.) 1 Team training gaat_door
vr 14-02-20 19:45 - 21:15 2-B (k.gr.) 1 Team training gaat_door
vr 21-02-20 19:45 - 21:15 2-B (k.gr.) 1 Team training gaat_door
vr 28-02-20 19:45 - 21:15 2-B (k.gr.) 1 Team training gaat_door
vr 06-03-20 19:45 - 21:15 2-B (k.gr.) 1 Team training gaat_door
vr 13-03-20 19:45 - 21:15 2-B (k.gr.) 1 Team training gaat_door
vr 20-03-20 19:45 - 21:15 2-B (k.gr.) 1 Team training gaat_door
vr 27-03-20 19:45 - 21:15 2-B (k.gr.) 1 Team training gaat_door
vr 03-04-20 19:45 - 21:15 2-B (k.gr.) 1 Team training gaat_door
vr 10-04-20 19:45 - 21:15 2-B (k.gr.) 1 Team training gaat_door
vr 17-04-20 19:45 - 21:15 2-B (k.gr.) 1 Team training gaat_door
vr 24-04-20 19:45 - 21:15 2-B (k.gr.) 1 Team training gaat_door
vr 01-05-20 19:45 - 21:15 2-B (k.gr.) 1 Team training gaat_door
vr 08-05-20 19:45 - 21:15 2-B (k.gr.) 1 Team training gaat_door
vr 15-05-20 19:45 - 21:15 2-B (k.gr.) 1 Team training gaat_door
vr 22-05-20 19:45 - 21:15 2-B (k.gr.) 1 Team training gaat_door
vr 29-05-20 19:45 - 21:15 2-B (k.gr.) 1 Team training gaat_door
vr 05-06-20 19:45 - 21:15 2-B (k.gr.) 1 Team training gaat_door
vr 12-06-20 19:45 - 21:15 2-B (k.gr.) 1 Team training gaat_door
vr 19-06-20 19:45 - 21:15 2-B (k.gr.) 1 Team training gaat_door
vr 26-06-20 19:45 - 21:15 2-B (k.gr.) 1 Team training gaat_door

Berichten



Zoeken op de site

RKDVC

Sportlaan 10 
5151 RK Drunen
tel. 0416 -779002
Routebeschrijving
Terug naar boven