0237 Onder 17 competitie (voorjaar)

RKDVC JO17-1

Teamleden

Spelers
Dennis Otte Keeper      
Mats van Bokhoven        
Brian van den Boogaard        
Kyan Cordes        
Thijmen van Gelder        
Jord Kemmeren        
Jordy van Kempen        
Finn van Loon        
Nick Pelle        
Colin Smits        
Robin Smits        
Tijn van den Velden        
Tycho van der Velden        
Gok Deniz Yazici        
Berkay Zengin        
 
Overige teamleden
Alex van den Boogaard Teammanager
Fouad Kalai Leider/Trainer
Sukru Yazici Ass. scheids.
Peter Paul Luijben Keeperstrainer
Roel Bijsterbosch HJO Bovenbouw

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Eindstand Verslag
C 23-05-2020 14:30 RKDVC JO17-1 FC Tilburg JO17-1 Afgeschermd 102917
C 16-05-2020 12:30 GSBW JO17-1 RKDVC JO17-1 Afgeschermd 100091
C 09-05-2020 14:30 RKDVC JO17-1 TSV Gudok JO16-1 Afgeschermd 100937
C 18-04-2020 15:00 Acht JO17-1 RKDVC JO17-1 Afgeschermd 101406
C 04-04-2020 15:00 Were Di JO17-1 RKDVC JO17-1 Afgeschermd 102155
C 14-03-2020 14:30 RKDVC JO17-1 Oirschot Vooruit JO17-1 Afgeschermd… (+1) 102849
C 07-03-2020 14:45 Sarto JO17-2 RKDVC JO17-1 Afgeschermd 101443 2 - 5
C 15-02-2020 14:30 RKDVC JO17-1 Zwaluw VFC JO17-2 Afgeschermd… (+1) 102386 8 - 0
C 08-02-2020 14:45 Haarsteeg JO17-1 RKDVC JO17-1 Afgeschermd 101350 0 - 0
C 01-02-2020 14:30 RKDVC JO17-1 Uno Animo JO17-1 Afgeschermd… (+1) 100854 3 - 1
V 25-01-2020 12:30 RKDVC JO17-1 RKVV Roosendaal JO17-2 Joost de Gouw (Scheidsrechter)
V 18-01-2020 12:30 RKDVC JO17-1 Sliedrecht JO17-1 Wout Otte (Scheidsrechter)
C 14-12-2019 14:15 RKDVC JO17-1 FC Engelen JO17-1 H.J.T. (Rick) van Verseveld 31359 3 - 3
V 11-12-2019 19:45 RKDVC JO17-1 RKDVC JO18 Wout Otte (Scheidsrechter)
C 07-12-2019 15:00 Den Dungen JO17-1 RKDVC JO17-1 P.L. (Piet) Jonkers 31321 3 - 3
C 30-11-2019 14:30 RKDVC JO17-1 DESK JO17-1 A.W.A.M. (Ad) Scholten 31370 1 - 1
C 23-11-2019 13:00 Jong Brabant JO17-1 RKDVC JO17-1 Afgeschermd 31394 2 - 1
C 16-11-2019 14:30 RKDVC JO17-1 SVSSS JO17-1 J.M.E. (Jan) van Dorst 31471 2 - 2
C 09-11-2019 14:30 RKDVC JO17-1 Oirschot Vooruit JO17-1 Afgeschermd 31442 1 - 0
C 02-11-2019 13:00 Zwaluw VFC JO17-1 RKDVC JO17-1 Afgeschermd 31492 2 - 0
C 26-10-2019 14:30 RKDVC JO17-1 Hilvaria JO17-1 Afgeschermd 31233 1 - 3
V 12-10-2019 13:00 RKDVC JO17-1 The White Boys JO17-1 Wout Otte (Scheidsrechter) 2-0
C 05-10-2019 15:00 B.V.V. JO17-1 RKDVC JO17-1 P.J.A.M. (Paul) Rooijakkers 31457 6 - 1
C 28-09-2019 14:30 RKDVC JO17-1 VV Trinitas Oisterwijk JO17-1 J.W.M. (Willem) van der Veer 31307 0 - 5
C 21-09-2019 15:00 Nivo Sparta JO17-1 RKDVC JO17-1 E. (Elvis) Hodzic 31423 3 - 2
B 14-09-2019 12:00 WSC JO17-1 RKDVC JO17-1 W.A. (Willie) van der Horst 7879 1 - 4
B 07-09-2019 14:30 RKDVC JO17-1 RWB JO17-1 Afgeschermd 7656 0 - 1
B 31-08-2019 14:00 Hilvaria JO17-1 RKDVC JO17-1 J.C.C. (Jack) Saris 7245 1 - 0
V 24-08-2019 14:30 RKDVC JO17-1 Madese Boys JO17-1 Jasper van Beurden (Scheidsrechter) 2-0
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 23-05-2020 15:15 Oirschot Vooruit JO17-1 Uno Animo JO17-1 102120 0-0
C 23-05-2020 15:00 Zwaluw VFC JO17-2 Sarto JO17-2 102217 0-0
C 23-05-2020 14:45 Haarsteeg JO17-1 GSBW JO17-1 100735 0-0
C 23-05-2020 14:30 RKDVC JO17-1 FC Tilburg JO17-1 102917 0-0
C 23-05-2020 14:30 Acht JO17-1 Were Di JO17-1 100059 0-0
C 16-05-2020 12:30 Uno Animo JO17-1 Zwaluw VFC JO17-2 98732 0-0
C 16-05-2020 12:30 GSBW JO17-1 RKDVC JO17-1 100091 0-0
C 16-05-2020 14:30 FC Tilburg JO17-1 Haarsteeg JO17-1 100818 0-0
C 16-05-2020 14:45 Sarto JO17-2 Oirschot Vooruit JO17-1 101123 0-0
C 16-05-2020 15:00 Were Di JO17-1 TSV Gudok JO16-1 101055 0-0
C 09-05-2020 12:30 Uno Animo JO17-1 Were Di JO17-1 102595 0-0
C 09-05-2020 14:30 RKDVC JO17-1 TSV Gudok JO16-1 100937 0-0
C 09-05-2020 14:30 FC Tilburg JO17-1 Sarto JO17-2 98845 0-0
C 09-05-2020 15:00 Zwaluw VFC JO17-2 Acht JO17-1 99153 0-0
C 09-05-2020 15:15 Oirschot Vooruit JO17-1 GSBW JO17-1 102508 0-0
C 18-04-2020 14:45 Sarto JO17-2 Uno Animo JO17-1 99169 0-0
C 18-04-2020 14:45 Haarsteeg JO17-1 Zwaluw VFC JO17-2 99217 0-0
C 18-04-2020 15:00 Acht JO17-1 RKDVC JO17-1 101406 0-0
C 18-04-2020 15:00 TSV Gudok JO16-1 GSBW JO17-1 102097 0-0
C 18-04-2020 15:15 Oirschot Vooruit JO17-1 FC Tilburg JO17-1 102209 0-0
C 11-04-2020 10:00 TSV Gudok JO16-1 Acht JO17-1 100437 0-0
C 04-04-2020 11:45 GSBW JO17-1 Zwaluw VFC JO17-2 100120 0-0
C 04-04-2020 12:30 Uno Animo JO17-1 TSV Gudok JO16-1 99549 0-0
C 04-04-2020 14:45 FC Tilburg JO17-1 Acht JO17-1 101112 0-0
C 04-04-2020 15:00 Were Di JO17-1 RKDVC JO17-1 102155 0-0
C 04-04-2020 14:45 Sarto JO17-2 Haarsteeg JO17-1 99177 0-0
C 28-03-2020 15:15 Oirschot Vooruit JO17-1 Were Di JO17-1 100655 0-0
C 28-03-2020 15:00 Zwaluw VFC JO17-2 FC Tilburg JO17-1 102981 0-0
C 28-03-2020 15:00 TSV Gudok JO16-1 Sarto JO17-2 99693 0-0
C 28-03-2020 15:00 Acht JO17-1 GSBW JO17-1 101178 0-0
C 28-03-2020 14:45 Haarsteeg JO17-1 Uno Animo JO17-1 99937 0-0
C 21-03-2020 13:30 GSBW JO17-1 Were Di JO17-1 102752 0-0
C 21-03-2020 14:45 Haarsteeg JO17-1 TSV Gudok JO16-1 102942 0-0
C 14-03-2020 14:30 RKDVC JO17-1 Oirschot Vooruit JO17-1 102849 0-0
C 14-03-2020 14:30 FC Tilburg JO17-1 Uno Animo JO17-1 98633 0-0
C 14-03-2020 13:15 Were Di JO17-1 Haarsteeg JO17-1 102517 0-0
C 14-03-2020 12:30 GSBW JO17-1 Sarto JO17-2 101854 0-0
C 07-03-2020 15:15 Oirschot Vooruit JO17-1 Acht JO17-1 100272 3-2
C 07-03-2020 15:00 Zwaluw VFC JO17-2 Were Di JO17-1 102042 0-1
C 07-03-2020 14:45 Sarto JO17-2 RKDVC JO17-1 101443 2-5
C 07-03-2020 12:30 Uno Animo JO17-1 GSBW JO17-1 100130 2-0
C 29-02-2020 12:30 GSBW JO17-1 FC Tilburg JO17-1 157517 0-1
C 15-02-2020 15:00 TSV Gudok JO16-1 Oirschot Vooruit JO17-1 98745 1-1
C 15-02-2020 13:15 Acht JO17-1 Haarsteeg JO17-1 102785 1-0
C 15-02-2020 14:30 RKDVC JO17-1 Zwaluw VFC JO17-2 102386 8-0
C 15-02-2020 15:00 Were Di JO17-1 Sarto JO17-2 99994 3-4
C 15-02-2020 12:30 GSBW JO17-1 FC Tilburg JO17-1 99747 0-0
C 08-02-2020 14:45 Haarsteeg JO17-1 RKDVC JO17-1 101350 0-0
C 08-02-2020 14:30 FC Tilburg JO17-1 TSV Gudok JO16-1 99325 1-2
C 08-02-2020 15:00 Zwaluw VFC JO17-2 Oirschot Vooruit JO17-1 101450 1-5
C 08-02-2020 12:30 Uno Animo JO17-1 Acht JO17-1 98588 3-2
C 01-02-2020 15:00 Were Di JO17-1 FC Tilburg JO17-1 99326 1-4
C 01-02-2020 14:45 Oirschot Vooruit JO17-1 Haarsteeg JO17-1 99440 1-2
C 01-02-2020 15:00 TSV Gudok JO16-1 Zwaluw VFC JO17-2 101191 2-4
C 01-02-2020 14:30 RKDVC JO17-1 Uno Animo JO17-1 100854 3-1
C 01-02-2020 15:00 Acht JO17-1 Sarto JO17-2 102055 5-1
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 14-09-2019 14:00 Hilvaria JO17-1 RWB JO17-1 7810 1-1
B 14-09-2019 12:00 WSC JO17-1 RKDVC JO17-1 7879 1-4
B 07-09-2019 14:30 RKDVC JO17-1 RWB JO17-1 7656 0-1
B 07-09-2019 12:00 WSC JO17-1 Hilvaria JO17-1 7456 2-0
B 31-08-2019 14:00 Hilvaria JO17-1 RKDVC JO17-1 7245 1-0
B 31-08-2019 14:30 RWB JO17-1 WSC JO17-1 7356 3-1
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 14-12-2019 14:00 Nivo Sparta JO17-1 Den Dungen JO17-1 31477 2-0
C 14-12-2019 12:30 VV Trinitas Oisterwijk JO17-1 DESK JO17-1 31291 2-2
C 14-12-2019 14:15 RKDVC JO17-1 FC Engelen JO17-1 31359 3-3
C 14-12-2019 13:45 Hilvaria JO17-1 B.V.V. JO17-1 31475 3-0
C 14-12-2019 13:00 Jong Brabant JO17-1 Zwaluw VFC JO17-1 31213 1-1
C 14-12-2019 13:00 SVSSS JO17-1 Oirschot Vooruit JO17-1 31499 4-2
C 07-12-2019 13:00 Zwaluw VFC JO17-1 VV Trinitas Oisterwijk JO17-1 31441 1-2
C 07-12-2019 12:45 Hilvaria JO17-1 SVSSS JO17-1 31285 2-2
C 07-12-2019 14:45 DESK JO17-1 FC Engelen JO17-1 31407 2-1
C 07-12-2019 15:00 Den Dungen JO17-1 RKDVC JO17-1 31321 3-3
C 07-12-2019 12:00 B.V.V. JO17-1 Jong Brabant JO17-1 31256 5-1
C 07-12-2019 15:15 Oirschot Vooruit JO17-1 Nivo Sparta JO17-1 31319 2-1
C 30-11-2019 12:30 VV Trinitas Oisterwijk JO17-1 Nivo Sparta JO17-1 31245 5-0
C 30-11-2019 13:00 Jong Brabant JO17-1 Hilvaria JO17-1 31289 2-1
C 30-11-2019 13:00 SVSSS JO17-1 B.V.V. JO17-1 31317 0-0
C 30-11-2019 14:30 RKDVC JO17-1 DESK JO17-1 31370 1-1
C 30-11-2019 15:15 FC Engelen JO17-1 Den Dungen JO17-1 31469 4-2
C 30-11-2019 15:15 Oirschot Vooruit JO17-1 Zwaluw VFC JO17-1 31428 0-2
C 23-11-2019 12:30 VV Trinitas Oisterwijk JO17-1 FC Engelen JO17-1 31234 3-1
C 23-11-2019 13:00 SVSSS JO17-1 Zwaluw VFC JO17-1 31229 3-0
C 23-11-2019 13:00 Jong Brabant JO17-1 RKDVC JO17-1 31394 2-1
C 23-11-2019 11:45 Hilvaria JO17-1 Den Dungen JO17-1 31257 4-1
C 23-11-2019 15:00 B.V.V. JO17-1 Oirschot Vooruit JO17-1 31231 3-2
C 23-11-2019 15:00 Nivo Sparta JO17-1 DESK JO17-1 31466 0-3
C 16-11-2019 13:00 Zwaluw VFC JO17-1 Nivo Sparta JO17-1 31238 7-1
C 16-11-2019 14:30 RKDVC JO17-1 SVSSS JO17-1 31471 2-2
C 16-11-2019 14:45 DESK JO17-1 Hilvaria JO17-1 31345 3-1
C 16-11-2019 15:00 Den Dungen JO17-1 B.V.V. JO17-1 31366 1-7
C 16-11-2019 15:30 FC Engelen JO17-1 Jong Brabant JO17-1 31397 2-1
C 16-11-2019 15:15 Oirschot Vooruit JO17-1 VV Trinitas Oisterwijk JO17-1 31269 4-6
C 13-11-2019 19:30 Jong Brabant JO17-1 SVSSS JO17-1 31464 2-4
C 09-11-2019 15:30 FC Engelen JO17-1 Zwaluw VFC JO17-1 31400 1-6
C 09-11-2019 15:00 Nivo Sparta JO17-1 Hilvaria JO17-1 31195 1-1
C 09-11-2019 14:45 DESK JO17-1 Den Dungen JO17-1 31498 2-1
C 09-11-2019 14:30 RKDVC JO17-1 Oirschot Vooruit JO17-1 31442 1-0
C 09-11-2019 12:30 VV Trinitas Oisterwijk JO17-1 B.V.V. JO17-1 31436 5-0
C 02-11-2019 13:00 SVSSS JO17-1 DESK JO17-1 31481 3-3
C 02-11-2019 13:00 Zwaluw VFC JO17-1 RKDVC JO17-1 31492 2-0
C 02-11-2019 14:00 Hilvaria JO17-1 VV Trinitas Oisterwijk JO17-1 31226 2-1
C 02-11-2019 15:00 Den Dungen JO17-1 Jong Brabant JO17-1 31389 1-2
C 02-11-2019 15:00 B.V.V. JO17-1 Nivo Sparta JO17-1 31456 1-3
C 02-11-2019 15:15 Oirschot Vooruit JO17-1 FC Engelen JO17-1 31274 3-1
C 26-10-2019 12:30 VV Trinitas Oisterwijk JO17-1 Jong Brabant JO17-1 31253 5-2
C 26-10-2019 14:30 RKDVC JO17-1 Hilvaria JO17-1 31233 1-3
C 26-10-2019 14:45 DESK JO17-1 Zwaluw VFC JO17-1 31463 2-1
C 26-10-2019 15:00 Den Dungen JO17-1 Oirschot Vooruit JO17-1 31264 5-1
C 26-10-2019 15:00 Nivo Sparta JO17-1 SVSSS JO17-1 31303 2-0
C 26-10-2019 15:15 FC Engelen JO17-1 B.V.V. JO17-1 31362 2-1
C 05-10-2019 13:00 Zwaluw VFC JO17-1 Den Dungen JO17-1 31385 5-1
C 05-10-2019 14:45 Jong Brabant JO17-1 Nivo Sparta JO17-1 31483 4-3
C 05-10-2019 13:00 SVSSS JO17-1 VV Trinitas Oisterwijk JO17-1 31201 2-1
C 05-10-2019 14:45 Hilvaria JO17-1 FC Engelen JO17-1 31494 5-0
C 05-10-2019 15:00 B.V.V. JO17-1 RKDVC JO17-1 31457 6-1
C 05-10-2019 15:15 Oirschot Vooruit JO17-1 DESK JO17-1 31374 1-5
C 28-09-2019 15:30 FC Engelen JO17-1 Nivo Sparta JO17-1 31368 1-1
C 28-09-2019 14:30 RKDVC JO17-1 VV Trinitas Oisterwijk JO17-1 31307 0-5
C 28-09-2019 13:00 Zwaluw VFC JO17-1 B.V.V. JO17-1 31207 2-1
C 28-09-2019 14:45 DESK JO17-1 Jong Brabant JO17-1 31414 2-1
C 28-09-2019 15:00 Den Dungen JO17-1 SVSSS JO17-1 31208 0-0
C 28-09-2019 15:15 Oirschot Vooruit JO17-1 Hilvaria JO17-1 31426 2-4
C 21-09-2019 13:00 Jong Brabant JO17-1 Oirschot Vooruit JO17-1 31287 3-1
C 21-09-2019 15:00 Nivo Sparta JO17-1 RKDVC JO17-1 31423 3-2
C 21-09-2019 14:45 SVSSS JO17-1 FC Engelen JO17-1 31356 5-0
C 21-09-2019 14:30 Hilvaria JO17-1 Zwaluw VFC JO17-1 31308 4-2
C 21-09-2019 12:30 VV Trinitas Oisterwijk JO17-1 Den Dungen JO17-1 31439 11-0
C 21-09-2019 15:00 B.V.V. JO17-1 DESK JO17-1 31329 0-5

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 RKDVC JO17-1 4 3 1 0 10 16 3 13 0
2 Oirschot Vooruit JO17-1 4 2 1 1 7 10 6 4 0
3 FC Tilburg JO17-1 3 2 0 1 6 6 3 3 0
4 Uno Animo JO17-1 3 2 0 1 6 6 5 1 0
5 Acht JO17-1 4 2 0 2 6 10 7 3 0
6 Haarsteeg JO17-1 3 1 1 1 4 2 2 0 0
7 TSV Gudok JO16-1 3 1 1 1 4 5 6 -1 0
8 Were Di JO17-1 3 1 0 2 3 5 8 -3 0
9 Sarto JO17-2 3 1 0 2 3 7 13 -6 0
10 Zwaluw VFC JO17-2 4 1 0 3 3 5 16 -11 0
11 GSBW JO17-1 2 0 0 2 0 0 3 -3 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 RWB JO17-1 3 2 1 0 7 5 2 3 0
2 Hilvaria JO17-1 3 1 1 1 4 2 3 -1 0
3 RKDVC JO17-1 3 1 0 2 3 4 3 1 0
4 WSC JO17-1 3 1 0 2 3 4 7 -3 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 DESK JO17-1 11 8 3 0 27 30 12 18 0
2 VV Trinitas Oisterwijk JO17-1 11 8 1 2 25 46 14 32 0
3 Hilvaria JO17-1 11 7 2 2 23 30 15 15 0
4 SVSSS JO17-1 10 5 4 1 19 25 14 11 0
5 Zwaluw VFC JO17-1 11 6 1 4 19 29 16 13 0
6 Jong Brabant JO17-1 11 5 1 5 16 21 26 -5 0
7 Nivo Sparta JO17-1 11 4 2 5 14 17 26 -9 0
8 B.V.V. JO17-1 11 4 1 6 13 24 25 -1 0
9 FC Engelen JO17-1 11 3 2 6 11 16 32 -16 0
10 RKDVC JO17-1 11 1 4 6 7 15 30 -15 0
11 Oirschot Vooruit JO17-1 11 2 0 9 6 18 35 -17 0
12 Den Dungen JO17-1 10 1 1 8 1 15 41 -26 3

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld Kleedkamer type periode status
maandag 19:45 - 21:15 Tr. veld 4-A 19 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld Kleedkamer type periode status
ma 08-07-19 19:45 - 21:15 Tr. veld 4-A Team training gaat_door
ma 15-07-19 19:45 - 21:15 Tr. veld 4-A Team training gaat_door
ma 22-07-19 19:45 - 21:15 Tr. veld 4-A Team training gaat_door
ma 29-07-19 19:45 - 21:15 Tr. veld 4-A Team training gaat_door
ma 05-08-19 19:45 - 21:15 Tr. veld 4-A Team training gaat_door
ma 12-08-19 19:45 - 21:15 Tr. veld 4-A 19 Team training gaat_door
ma 19-08-19 19:45 - 21:15 Tr. veld 4-A 19 Team training gaat_door
ma 26-08-19 19:45 - 21:15 Tr. veld 4-A 19 Team training gaat_door
ma 02-09-19 19:45 - 21:15 Tr. veld 4-A 19 Team training gaat_door
ma 09-09-19 19:45 - 21:15 Tr. veld 4-A 19 Team training gaat_door
ma 16-09-19 19:45 - 21:15 Tr. veld 4-A 19 Team training gaat_door
ma 23-09-19 19:45 - 21:15 Tr. veld 4-A 19 Team training gaat_door
ma 30-09-19 19:45 - 21:15 Tr. veld 4-A 19 Team training gaat_door
ma 07-10-19 19:45 - 21:15 Tr. veld 4-A 19 Team training gaat_door
ma 14-10-19 19:45 - 21:15 Tr. veld 4-A 19 Team training gaat_door
ma 21-10-19 19:45 - 21:15 Tr. veld 4-A 19 Team training gaat_door
ma 28-10-19 19:45 - 21:15 Tr. veld 4-A 19 Team training gaat_door
ma 04-11-19 19:45 - 21:15 Tr. veld 4-A 19 Team training gaat_door
ma 11-11-19 19:45 - 21:15 Tr. veld 4-A 19 Team training gaat_door
ma 18-11-19 19:45 - 21:15 Tr. veld 4-A 19 Team training gaat_door
ma 25-11-19 19:45 - 21:15 Tr. veld 4-A 19 Team training gaat_door
ma 02-12-19 19:45 - 21:15 Tr. veld 4-A 19 Team training gaat_door
ma 09-12-19 19:45 - 21:15 Tr. veld 4-A 19 Team training gaat_door
ma 16-12-19 19:45 - 21:15 Tr. veld 4-A 19 Team training gaat_door
ma 23-12-19 19:45 - 21:15 Tr. veld 4-A 19 Team training gaat_door
ma 30-12-19 19:45 - 21:15 Tr. veld 4-A 19 Team training gaat_door
ma 06-01-20 19:45 - 21:15 Tr. veld 4-A 19 Team training gaat_door
ma 13-01-20 19:45 - 21:15 Tr. veld 4-A 19 Team training gaat_door
ma 20-01-20 19:45 - 21:15 Tr. veld 4-A 19 Team training gaat_door
ma 27-01-20 19:45 - 21:15 Tr. veld 4-A 19 Team training gaat_door
ma 03-02-20 19:45 - 21:15 Tr. veld 4-A 19 Team training gaat_door
ma 10-02-20 19:45 - 21:15 Tr. veld 4-A 19 Team training gaat_door
ma 17-02-20 19:45 - 21:15 Tr. veld 4-A 19 Team training gaat_door
ma 24-02-20 19:45 - 21:15 Tr. veld 4-A 19 Team training gaat_door
ma 02-03-20 19:45 - 21:15 Tr. veld 4-A 19 Team training gaat_door
ma 09-03-20 19:45 - 21:15 Tr. veld 4-A 19 Team training gaat_door
ma 16-03-20 19:45 - 21:15 Tr. veld 4-A 19 Team training gaat_door
ma 23-03-20 19:45 - 21:15 Tr. veld 4-A 19 Team training gaat_door
ma 30-03-20 19:45 - 21:15 Tr. veld 4-A 19 Team training gaat_door
ma 06-04-20 19:45 - 21:15 Tr. veld 4-A 19 Team training gaat_door
ma 13-04-20 19:45 - 21:15 Tr. veld 4-A 19 Team training gaat_door
ma 20-04-20 19:45 - 21:15 Tr. veld 4-A 19 Team training gaat_door
ma 27-04-20 19:45 - 21:15 Tr. veld 4-A 19 Team training gaat_door
ma 04-05-20 19:45 - 21:15 Tr. veld 4-A 19 Team training gaat_door
ma 11-05-20 19:45 - 21:15 Tr. veld 4-A 19 Team training gaat_door
ma 18-05-20 19:45 - 21:15 Tr. veld 4-A 19 Team training gaat_door
ma 25-05-20 19:45 - 21:15 Tr. veld 4-A 19 Team training gaat_door
ma 01-06-20 19:45 - 21:15 Tr. veld 4-A 19 Team training gaat_door
ma 08-06-20 19:45 - 21:15 Tr. veld 4-A 19 Team training gaat_door
ma 15-06-20 19:45 - 21:15 Tr. veld 4-A 19 Team training gaat_door
ma 22-06-20 19:45 - 21:15 Tr. veld 4-A 19 Team training gaat_door
ma 29-06-20 19:45 - 21:15 Tr. veld 4-A 19 Team training gaat_door
woensdag 19:45 - 21:15 2-B (k.gr.) 19 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld Kleedkamer type periode status
do 04-07-19 18:15 - 19:30 1-A (k.gr.) Team training gaat_door
do 11-07-19 18:15 - 19:30 1-A (k.gr.) Team training gaat_door
do 18-07-19 18:15 - 19:30 1-A (k.gr.) Team training gaat_door
do 25-07-19 18:15 - 19:30 1-A (k.gr.) Team training gaat_door
do 01-08-19 18:15 - 19:30 1-A (k.gr.) Team training gaat_door
do 08-08-19 18:15 - 19:30 1-A (k.gr.) 9 Team training gaat_door
do 15-08-19 18:15 - 19:30 1-A (k.gr.) 9 Team training gaat_door
do 22-08-19 18:15 - 19:30 1-A (k.gr.) 9 Team training gaat_door
do 29-08-19 18:15 - 19:30 1-A (k.gr.) 9 Team training gaat_door
do 05-09-19 18:15 - 19:30 1-A (k.gr.) 9 Team training gaat_door
do 12-09-19 18:15 - 19:30 1-A (k.gr.) 9 Team training gaat_door
do 19-09-19 18:15 - 19:30 1-A (k.gr.) 9 Team training gaat_door
do 26-09-19 18:15 - 19:30 1-A (k.gr.) 9 Team training gaat_door
wo 02-10-19 19:45 - 21:15 2-B (k.gr.) 19 Team training gaat_door
wo 09-10-19 19:45 - 21:15 2-B (k.gr.) 19 Team training gaat_door
wo 16-10-19 19:45 - 21:15 2-B (k.gr.) 19 Team training gaat_door
wo 23-10-19 19:45 - 21:15 2-B (k.gr.) 19 Team training gaat_door
wo 30-10-19 19:45 - 21:15 2-B (k.gr.) 19 Team training gaat_door
wo 06-11-19 19:45 - 21:15 2-B (k.gr.) 19 Team training gaat_door
wo 13-11-19 19:45 - 21:15 2-B (k.gr.) 19 Team training gaat_door
wo 20-11-19 19:45 - 21:15 2-B (k.gr.) 19 Team training gaat_door
wo 27-11-19 19:45 - 21:15 2-B (k.gr.) 19 Team training gaat_door
wo 04-12-19 19:45 - 21:15 2-B (k.gr.) 19 Team training gaat_door
wo 11-12-19 19:45 - 21:15 2-B (k.gr.) 19 Team training gaat_door
wo 18-12-19 19:45 - 21:15 2-B (k.gr.) 19 Team training gaat_door
wo 25-12-19 19:45 - 21:15 2-B (k.gr.) 19 Team training gaat_door
wo 01-01-20 19:45 - 21:15 2-B (k.gr.) 19 Team training gaat_door
wo 08-01-20 19:45 - 21:15 2-B (k.gr.) 19 Team training gaat_door
wo 15-01-20 19:45 - 21:15 2-B (k.gr.) 19 Team training gaat_door
wo 22-01-20 19:45 - 21:15 2-B (k.gr.) 19 Team training gaat_door
wo 29-01-20 19:45 - 21:15 2-B (k.gr.) 19 Team training gaat_door
wo 05-02-20 19:45 - 21:15 2-B (k.gr.) 19 Team training gaat_door
wo 12-02-20 19:45 - 21:15 2-B (k.gr.) 14 Team training gaat_door
wo 19-02-20 19:45 - 21:15 2-B (k.gr.) 19 Team training gaat_door
wo 26-02-20 19:45 - 21:15 2-B (k.gr.) 19 Team training gaat_door
wo 04-03-20 19:45 - 21:15 2-B (k.gr.) 19 Team training gaat_door
wo 11-03-20 19:45 - 21:15 2-B (k.gr.) 19 Team training gaat_door
wo 18-03-20 19:45 - 21:15 2-B (k.gr.) 19 Team training gaat_door
wo 25-03-20 19:45 - 21:15 2-B (k.gr.) 19 Team training gaat_door
wo 01-04-20 19:45 - 21:15 2-B (k.gr.) 19 Team training gaat_door
wo 08-04-20 19:45 - 21:15 2-B (k.gr.) 19 Team training gaat_door
wo 15-04-20 19:45 - 21:15 2-B (k.gr.) 19 Team training gaat_door
wo 22-04-20 19:45 - 21:15 2-B (k.gr.) 19 Team training gaat_door
wo 29-04-20 19:45 - 21:15 2-B (k.gr.) 19 Team training gaat_door
wo 06-05-20 19:45 - 21:15 2-B (k.gr.) 19 Team training gaat_door
wo 13-05-20 19:45 - 21:15 2-B (k.gr.) 19 Team training gaat_door
wo 20-05-20 19:45 - 21:15 2-B (k.gr.) 19 Team training gaat_door
wo 27-05-20 19:45 - 21:15 2-B (k.gr.) 19 Team training gaat_door
wo 03-06-20 19:45 - 21:15 2-B (k.gr.) 19 Team training gaat_door
wo 10-06-20 19:45 - 21:15 2-B (k.gr.) 19 Team training gaat_door
wo 17-06-20 19:45 - 21:15 2-B (k.gr.) 19 Team training gaat_door
wo 24-06-20 19:45 - 21:15 2-B (k.gr.) 19 Team training gaat_door

Berichten



Zoeken op de site

RKDVC

Sportlaan 10 
5151 RK Drunen
tel. 0416 -779002
Routebeschrijving
Terug naar boven