0237 Onder 17 competitie (voorjaar)

RKDVC JO17-2

Teamleden

Spelers
Niels van Dommelen Keeper      
Bjorn Dumont        
Guus van Geffen        
Marijn Kouwenberg        
Rens Kouwenberg        
Gert-Jan Kuijsten        
Luuk Lambrechts        
Amir Mohamed Mohamud        
Iben Pollmann        
Jacco van der Sanden        
Dominic Smith        
Tunahan Tosun        
Rik van der Veeken        
 
Overige teamleden
Thijs Elshout Leider/Trainer
Nico de Gouw Leider
Rinie van Spijk Ass. scheids.
Peter Paul Luijben Keeperstrainer
Roel Bijsterbosch HJO Bovenbouw

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Accommodatie Veld KK RKDVC KK gast Aanwezig
C 07-03-2020 14:45 VOAB JO17-2 RKDVC JO17-2 101302 Sportpark Van den Wildenberg - - 13:00
C 14-03-2020 12:45 RKDVC JO17-2 Riel JO17-1 102591 Sportpark aan de Duinweg - - 11:35
C 28-03-2020 12:45 RKDVC JO17-2 Audacia JO17-1 99988 Sportpark aan de Duinweg - - 11:35
C 04-04-2020 12:15 ODC JO17-2 RKDVC JO17-2 99755 Sportpark Molenwijk - - 10:40
C 18-04-2020 12:30 FC Tilburg JO17-2 RKDVC JO17-2 98749 Sportpark Spoordijk - - 10:50
C 09-05-2020 12:45 RKDVC JO17-2 Nemelaer JO17-1 98443 Sportpark aan de Duinweg - - 11:35
C 16-05-2020 14:45 Helvoirt JO17-1 RKDVC JO17-2 102287 Sportpark Burg.van Hovell - - 13:20
C 23-05-2020 12:45 RKDVC JO17-2 Dongen JO17-2 101546 Sportpark aan de Duinweg - - 11:35
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 29-02-2020 12:15 ODC JO17-2 VOAB JO17-2
C 07-03-2020 14:45 Jong Brabant JO17-2 Helvoirt JO17-1
C 07-03-2020 14:45 VOAB JO17-2 RKDVC JO17-2
C 07-03-2020 14:30 ST RKDSV/EDN '56 JO17-1 Nemelaer JO17-1
C 07-03-2020 14:30 Riel JO17-1 FC Tilburg JO17-2
C 07-03-2020 14:00 ZIGO JO17-1 ODC JO17-2
C 07-03-2020 10:00 Dongen JO17-2 Audacia JO17-1
C 14-03-2020 11:30 Dongen JO17-2 Jong Brabant JO17-2
C 14-03-2020 12:15 ODC JO17-2 ST RKDSV/EDN '56 JO17-1
C 14-03-2020 12:45 RKDVC JO17-2 Riel JO17-1
C 14-03-2020 13:00 Nemelaer JO17-1 FC Tilburg JO17-2
C 14-03-2020 14:30 Audacia JO17-1 ZIGO JO17-1
C 14-03-2020 14:45 Helvoirt JO17-1 VOAB JO17-2

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Eindstand Verslag
C 15-02-2020 12:45 RKDVC JO17-2 ZIGO JO17-1 R. (Rinie) van Spijk… (+1) 98489 2 - 2
C 08-02-2020 14:30 ST RKDSV/EDN '56 JO17-1 RKDVC JO17-2 R. (Rinie) van Spijk 99201 2 - 1
C 01-02-2020 12:45 RKDVC JO17-2 Jong Brabant JO17-2 R. (Rinie) van Spijk… (+1) 98842 3 - 2
C 14-12-2019 12:45 RKDVC JO17-2 Sleeuwijk JO17-1 R. (Rinie) van Spijk… (+1) 31710 1 - 2
C 07-12-2019 vervallen OJC ROSMALEN JO17-3 RKDVC JO17-2 33855
C 30-11-2019 10:30 VV Papendrecht JO17-1 RKDVC JO17-2 R. (Rinie) van Spijk 32256 4 - 2
C 23-11-2019 12:45 RKDVC JO17-2 RCD JO17-1 R. (Rinie) van Spijk… (+1) 31522 1 - 3
C 16-11-2019 12:00 Drechtstreek JO17-1 RKDVC JO17-2 R. (Rinie) van Spijk 33943 6 - 0
C 09-11-2019 12:45 RKDVC JO17-2 Lekvogels JO17-1 R. (Rinie) van Spijk… (+1) 32574 3 - 5
C 02-11-2019 10:15 De Alblas JO17-1 RKDVC JO17-2 W.J. (Willy) Heussen 32984 1 - 0
C 26-10-2019 12:45 RKDVC JO17-2 RKTVC JO17-1 R. (Rinie) van Spijk… (+1) 31862 1 - 4
C 05-10-2019 10:15 SteDoCo JO17-1 RKDVC JO17-2 R. (Rinie) van Spijk 33626 2 - 0
C 28-09-2019 13:15 FC Engelen JO17-2 RKDVC JO17-2 J. (John) Sluyter 34034 1 - 2
C 21-09-2019 12:45 RKDVC JO17-2 DSC JO17-1 R. (Rinie) van Spijk… (+1) 32143 0 - 2
B 14-09-2019 14:45 Helvoirt JO17-1 RKDVC JO17-2 F. (Ferry) Mallo 7733 3 - 3
B 07-09-2019 14:45 Haarsteeg JO17-1 RKDVC JO17-2 G.M.A. (Gijs) Kool 7632 2 - 0
B 31-08-2019 12:45 RKDVC JO17-2 OVC'26 JO17-1 Afgeschermd… (+1) 7376 4 - 2
V 24-08-2019 12:00 RKDVC JO17-2 vv Oosterhout JO17-2 Wout Otte (Scheidsrechter) 9-1
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 15-02-2020 14:45 Helvoirt JO17-1 Dongen JO17-2 100635 1-7
C 15-02-2020 13:00 Audacia JO17-1 Jong Brabant JO17-2 100445 3-0
C 15-02-2020 13:00 Nemelaer JO17-1 Riel JO17-1 101944 1-1
C 15-02-2020 12:45 RKDVC JO17-2 ZIGO JO17-1 98489 2-2
C 15-02-2020 12:30 FC Tilburg JO17-2 ST RKDSV/EDN '56 JO17-1 98833 2-0
C 08-02-2020 14:45 Jong Brabant JO17-2 FC Tilburg JO17-2 103000 0-0
C 08-02-2020 14:45 VOAB JO17-2 Audacia JO17-1 98675 0-6
C 08-02-2020 14:45 Helvoirt JO17-1 ODC JO17-2 100073 0-0
C 08-02-2020 14:30 ST RKDSV/EDN '56 JO17-1 RKDVC JO17-2 99201 2-1
C 08-02-2020 14:00 ZIGO JO17-1 Riel JO17-1 101648 4-3
C 08-02-2020 11:30 Dongen JO17-2 Nemelaer JO17-1 100550 5-0
C 01-02-2020 14:30 Audacia JO17-1 Helvoirt JO17-1 98722 2-5
C 01-02-2020 14:30 Riel JO17-1 ST RKDSV/EDN '56 JO17-1 101196 1-2
C 01-02-2020 13:00 Nemelaer JO17-1 ZIGO JO17-1 99055 0-7
C 01-02-2020 12:45 RKDVC JO17-2 Jong Brabant JO17-2 98842 3-2
C 01-02-2020 12:30 FC Tilburg JO17-2 VOAB JO17-2 98641 2-1
C 01-02-2020 12:15 ODC JO17-2 Dongen JO17-2 102101 5-1
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 14-09-2019 14:30 OVC'26 JO17-1 Haarsteeg JO17-1 7848 0-7
B 14-09-2019 14:45 Helvoirt JO17-1 RKDVC JO17-2 7733 3-3
B 07-09-2019 14:30 OVC'26 JO17-1 Helvoirt JO17-1 7424 4-3
B 07-09-2019 14:45 Haarsteeg JO17-1 RKDVC JO17-2 7632 2-0
B 31-08-2019 12:45 RKDVC JO17-2 OVC'26 JO17-1 7376 4-2
B 31-08-2019 14:45 Helvoirt JO17-1 Haarsteeg JO17-1 7170 1-4
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 18-01-2020 10:15 SteDoCo JO17-1 Drechtstreek JO17-1 32456 0-3
C 21-12-2019 12:30 RCD JO17-1 FC Engelen JO17-2 31590 8-1
C 21-12-2019 12:00 Drechtstreek JO17-1 DSC JO17-1 32815 2-0
C 14-12-2019 11:30 DSC JO17-1 FC Engelen JO17-2 32548 4-0
C 14-12-2019 12:45 RKDVC JO17-2 Sleeuwijk JO17-1 31710 1-2
C 14-12-2019 12:00 Lekvogels JO17-1 De Alblas JO17-1 31657 2-1
C 14-12-2019 10:30 VV Papendrecht JO17-1 RCD JO17-1 31861 0-0
C 07-12-2019 10:15 De Alblas JO17-1 SteDoCo JO17-1 33693 1-1
C 07-12-2019 10:15 Sleeuwijk JO17-1 DSC JO17-1 32190 3-2
C 07-12-2019 12:00 Lekvogels JO17-1 RKTVC JO17-1 32842 0-5
C 07-12-2019 11:45 Drechtstreek JO17-1 VV Papendrecht JO17-1 32568 5-0
C 30-11-2019 10:15 SteDoCo JO17-1 Lekvogels JO17-1 31760 1-0
C 30-11-2019 10:30 VV Papendrecht JO17-1 RKDVC JO17-2 32256 4-2
C 30-11-2019 13:30 RKTVC JO17-1 De Alblas JO17-1 31674 2-2
C 30-11-2019 11:30 FC Engelen JO17-2 Sleeuwijk JO17-1 32207 1-3
C 30-11-2019 11:00 DSC JO17-1 RCD JO17-1 31801 0-0
C 23-11-2019 10:00 VV Papendrecht JO17-1 FC Engelen JO17-2 33573 5-2
C 23-11-2019 10:15 SteDoCo JO17-1 DSC JO17-1 32259 1-4
C 23-11-2019 12:00 Lekvogels JO17-1 Sleeuwijk JO17-1 32950 5-2
C 23-11-2019 12:45 RKDVC JO17-2 RCD JO17-1 31522 1-3
C 23-11-2019 13:30 RKTVC JO17-1 Drechtstreek JO17-1 32827 2-3
C 16-11-2019 10:15 Sleeuwijk JO17-1 De Alblas JO17-1 34046 0-0
C 16-11-2019 12:00 Drechtstreek JO17-1 RKDVC JO17-2 33943 6-0
C 16-11-2019 15:15 DSC JO17-1 RKTVC JO17-1 31734 2-2
C 16-11-2019 12:30 RCD JO17-1 Lekvogels JO17-1 32665 6-0
C 16-11-2019 15:30 FC Engelen JO17-2 SteDoCo JO17-1 32465 0-0
C 09-11-2019 13:15 FC Engelen JO17-2 Drechtstreek JO17-1 34053 0-8
C 09-11-2019 12:45 RKDVC JO17-2 Lekvogels JO17-1 32574 3-5
C 09-11-2019 12:30 RCD JO17-1 Sleeuwijk JO17-1 32073 5-7
C 09-11-2019 10:30 VV Papendrecht JO17-1 De Alblas JO17-1 33120 0-0
C 09-11-2019 10:15 SteDoCo JO17-1 RKTVC JO17-1 32406 2-1
C 02-11-2019 13:30 RKTVC JO17-1 RCD JO17-1 32610 5-1
C 02-11-2019 12:00 Lekvogels JO17-1 VV Papendrecht JO17-1 32840 1-2
C 02-11-2019 10:15 De Alblas JO17-1 RKDVC JO17-2 32984 1-0
C 02-11-2019 10:15 Sleeuwijk JO17-1 SteDoCo JO17-1 33816 3-3
C 26-10-2019 10:30 VV Papendrecht JO17-1 SteDoCo JO17-1 33919 0-0
C 26-10-2019 12:30 RCD JO17-1 Drechtstreek JO17-1 33771 2-1
C 26-10-2019 12:45 RKDVC JO17-2 RKTVC JO17-1 31862 1-4
C 26-10-2019 15:15 DSC JO17-1 Lekvogels JO17-1 32734 1-2
C 19-10-2019 13:15 FC Engelen JO17-2 De Alblas JO17-1 32872 2-0
C 12-10-2019 10:15 De Alblas JO17-1 DSC JO17-1 32425 1-4
C 05-10-2019 10:15 SteDoCo JO17-1 RKDVC JO17-2 33626 2-0
C 05-10-2019 12:00 Drechtstreek JO17-1 Sleeuwijk JO17-1 33221 3-1
C 05-10-2019 12:00 Lekvogels JO17-1 FC Engelen JO17-2 32677 5-0
C 05-10-2019 13:30 RKTVC JO17-1 VV Papendrecht JO17-1 33328 4-1
C 05-10-2019 13:00 OJC ROSMALEN JO17-3 RCD JO17-1 32484 0-0
C 28-09-2019 10:15 Sleeuwijk JO17-1 RKTVC JO17-1 31782 2-1
C 28-09-2019 12:00 Drechtstreek JO17-1 De Alblas JO17-1 32592 5-0
C 28-09-2019 12:30 RCD JO17-1 SteDoCo JO17-1 33456 1-3
C 28-09-2019 13:15 FC Engelen JO17-2 RKDVC JO17-2 34034 1-2
C 28-09-2019 14:45 OJC ROSMALEN JO17-3 Lekvogels JO17-1 32882 0-0
C 28-09-2019 15:15 DSC JO17-1 VV Papendrecht JO17-1 32654 10-1
C 21-09-2019 13:30 RKTVC JO17-1 FC Engelen JO17-2 33073 9-1
C 21-09-2019 12:45 RKDVC JO17-2 DSC JO17-1 32143 0-2
C 21-09-2019 12:00 Lekvogels JO17-1 Drechtstreek JO17-1 32196 1-1
C 21-09-2019 10:30 VV Papendrecht JO17-1 Sleeuwijk JO17-1 33638 0-1
C 21-09-2019 10:15 SteDoCo JO17-1 OJC ROSMALEN JO17-3 32532 0-0
C 21-09-2019 10:15 De Alblas JO17-1 RCD JO17-1 31789 0-6

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 ZIGO JO17-1 3 2 1 0 7 13 5 8 0
2 FC Tilburg JO17-2 2 2 0 0 6 4 1 3 0
3 Dongen JO17-2 3 2 0 1 6 13 6 7 0
4 Audacia JO17-1 3 2 0 1 6 11 5 6 0
5 ST RKDSV/EDN '56 JO17-1 3 2 0 1 6 4 4 0 0
6 RKDVC JO17-2 3 1 1 1 4 6 6 0 0
7 ODC JO17-2 1 1 0 0 3 5 1 4 0
8 Helvoirt JO17-1 2 1 0 1 3 6 9 -3 0
9 Riel JO17-1 3 0 1 2 1 5 7 -2 0
10 Nemelaer JO17-1 3 0 1 2 1 1 13 -12 0
11 Jong Brabant JO17-2 2 0 0 2 0 2 6 -4 0
12 VOAB JO17-2 2 0 0 2 0 1 8 -7 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Haarsteeg JO17-1 3 3 0 0 9 13 1 12 0
2 RKDVC JO17-2 3 1 1 1 4 7 7 0 0
3 OVC'26 JO17-1 3 1 0 2 3 6 14 -8 0
4 Helvoirt JO17-1 3 0 1 2 1 7 11 -4 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Drechtstreek JO17-1 10 8 1 1 25 37 6 31 0
2 Sleeuwijk JO17-1 9 6 1 2 19 24 21 3 0
3 RKTVC JO17-1 10 5 2 3 17 35 15 20 0
4 DSC JO17-1 9 5 1 3 16 29 12 17 0
5 Lekvogels JO17-1 10 5 1 4 16 21 22 -1 0
6 RCD JO17-1 8 5 0 3 15 32 18 14 0
7 SteDoCo JO17-1 9 4 3 2 15 13 13 0 0
8 VV Papendrecht JO17-1 9 3 2 4 11 13 25 -12 0
9 De Alblas JO17-1 9 1 3 5 6 6 22 -16 0
10 FC Engelen JO17-2 9 1 0 8 3 8 44 -36 0
11 RKDVC JO17-2 10 1 0 9 3 10 30 -20 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld Kleedkamer type periode status
maandag 19:45 - 21:15 Tr. veld 4-B 18 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld Kleedkamer type periode status
ma 08-07-19 19:45 - 21:15 Tr. veld 4-B Team training gaat_door
ma 15-07-19 19:45 - 21:15 Tr. veld 4-B Team training gaat_door
ma 22-07-19 19:45 - 21:15 Tr. veld 4-B Team training gaat_door
ma 29-07-19 19:45 - 21:15 Tr. veld 4-B Team training gaat_door
ma 05-08-19 19:45 - 21:15 Tr. veld 4-B Team training gaat_door
ma 12-08-19 19:45 - 21:15 Tr. veld 4-B 18 Team training gaat_door
ma 19-08-19 19:45 - 21:15 Tr. veld 4-B 18 Team training gaat_door
ma 26-08-19 19:45 - 21:15 Tr. veld 4-B 18 Team training gaat_door
ma 02-09-19 19:45 - 21:15 Tr. veld 4-B 18 Team training gaat_door
ma 09-09-19 19:45 - 21:15 Tr. veld 4-B 18 Team training gaat_door
ma 16-09-19 19:45 - 21:15 Tr. veld 4-B 18 Team training gaat_door
ma 23-09-19 19:45 - 21:15 Tr. veld 4-B 18 Team training gaat_door
ma 30-09-19 19:45 - 21:15 Tr. veld 4-B 18 Team training gaat_door
ma 07-10-19 19:45 - 21:15 Tr. veld 4-B 18 Team training gaat_door
ma 14-10-19 19:45 - 21:15 Tr. veld 4-B 18 Team training gaat_door
ma 21-10-19 19:45 - 21:15 Tr. veld 4-B 18 Team training gaat_door
ma 28-10-19 19:45 - 21:15 Tr. veld 4-B 18 Team training gaat_door
ma 04-11-19 19:45 - 21:15 Tr. veld 4-B 18 Team training gaat_door
ma 11-11-19 19:45 - 21:15 Tr. veld 4-B 18 Team training gaat_door
ma 18-11-19 19:45 - 21:15 Tr. veld 4-B 18 Team training gaat_door
ma 25-11-19 19:45 - 21:15 Tr. veld 4-B 18 Team training gaat_door
ma 02-12-19 19:45 - 21:15 Tr. veld 4-B 18 Team training gaat_door
ma 09-12-19 19:45 - 21:15 Tr. veld 4-B 18 Team training gaat_door
ma 16-12-19 19:45 - 21:15 Tr. veld 4-B 18 Team training gaat_door
ma 23-12-19 19:45 - 21:15 Tr. veld 4-B 18 Team training gaat_door
ma 30-12-19 19:45 - 21:15 Tr. veld 4-B 18 Team training gaat_door
ma 06-01-20 19:45 - 21:15 Tr. veld 4-B 18 Team training gaat_door
ma 13-01-20 19:45 - 21:15 Tr. veld 4-B 18 Team training gaat_door
ma 20-01-20 19:45 - 21:15 Tr. veld 4-B 18 Team training gaat_door
ma 27-01-20 19:45 - 21:15 Tr. veld 4-B 18 Team training gaat_door
ma 03-02-20 19:45 - 21:15 Tr. veld 4-B 18 Team training gaat_door
ma 10-02-20 19:45 - 21:15 Tr. veld 4-B 18 Team training gaat_door
ma 17-02-20 19:45 - 21:15 Tr. veld 4-B 18 Team training gaat_door
ma 24-02-20 19:45 - 21:15 Tr. veld 4-B 18 Team training gaat_door
ma 02-03-20 19:45 - 21:15 Tr. veld 4-B 18 Team training gaat_door
ma 09-03-20 19:45 - 21:15 Tr. veld 4-B 18 Team training gaat_door
ma 16-03-20 19:45 - 21:15 Tr. veld 4-B 18 Team training gaat_door
ma 23-03-20 19:45 - 21:15 Tr. veld 4-B 18 Team training gaat_door
ma 30-03-20 19:45 - 21:15 Tr. veld 4-B 18 Team training gaat_door
ma 06-04-20 19:45 - 21:15 Tr. veld 4-B 18 Team training gaat_door
ma 13-04-20 19:45 - 21:15 Tr. veld 4-B 18 Team training gaat_door
ma 20-04-20 19:45 - 21:15 Tr. veld 4-B 18 Team training gaat_door
ma 27-04-20 19:45 - 21:15 Tr. veld 4-B 18 Team training gaat_door
ma 04-05-20 19:45 - 21:15 Tr. veld 4-B 18 Team training gaat_door
ma 11-05-20 19:45 - 21:15 Tr. veld 4-B 18 Team training gaat_door
ma 18-05-20 19:45 - 21:15 Tr. veld 4-B 18 Team training gaat_door
ma 25-05-20 19:45 - 21:15 Tr. veld 4-B 18 Team training gaat_door
ma 01-06-20 19:45 - 21:15 Tr. veld 4-B 18 Team training gaat_door
ma 08-06-20 19:45 - 21:15 Tr. veld 4-B 18 Team training gaat_door
ma 15-06-20 19:45 - 21:15 Tr. veld 4-B 18 Team training gaat_door
ma 22-06-20 19:45 - 21:15 Tr. veld 4-B 18 Team training gaat_door
ma 29-06-20 19:45 - 21:15 Tr. veld 4-B 18 Team training gaat_door
donderdag 18:15 - 19:30 1-B (k.gr.) 17 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld Kleedkamer type periode status
do 04-07-19 18:15 - 19:30 1-B (k.gr.) Team training gaat_door
do 11-07-19 18:15 - 19:30 1-B (k.gr.) Team training gaat_door
do 18-07-19 18:15 - 19:30 1-B (k.gr.) Team training gaat_door
do 25-07-19 18:15 - 19:30 1-B (k.gr.) Team training gaat_door
do 01-08-19 18:15 - 19:30 1-B (k.gr.) Team training gaat_door
do 08-08-19 18:15 - 19:30 1-B (k.gr.) 8 Team training gaat_door
do 15-08-19 18:15 - 19:30 1-B (k.gr.) 8 Team training gaat_door
do 22-08-19 18:15 - 19:30 1-B (k.gr.) 8 Team training gaat_door
do 29-08-19 18:15 - 19:30 1-B (k.gr.) 17 Team training gaat_door
do 05-09-19 18:15 - 19:30 1-B (k.gr.) 17 Team training gaat_door
do 12-09-19 18:15 - 19:30 1-B (k.gr.) 17 Team training gaat_door
do 19-09-19 18:15 - 19:30 1-B (k.gr.) 17 Team training gaat_door
do 26-09-19 18:15 - 19:30 1-B (k.gr.) 17 Team training gaat_door
do 03-10-19 18:15 - 19:30 1-B (k.gr.) 17 Team training gaat_door
do 10-10-19 18:15 - 19:30 1-B (k.gr.) 17 Team training gaat_door
do 17-10-19 18:15 - 19:30 1-B (k.gr.) 17 Team training gaat_door
do 24-10-19 18:15 - 19:30 1-B (k.gr.) 17 Team training gaat_door
do 31-10-19 18:15 - 19:30 1-B (k.gr.) 17 Team training gaat_door
do 07-11-19 18:15 - 19:30 1-B (k.gr.) 17 Team training gaat_door
do 14-11-19 18:15 - 19:30 1-B (k.gr.) 17 Team training gaat_door
do 21-11-19 18:15 - 19:30 1-B (k.gr.) 17 Team training gaat_door
do 28-11-19 18:15 - 19:30 1-B (k.gr.) 17 Team training gaat_door
do 05-12-19 18:15 - 19:30 1-B (k.gr.) 17 Team training gaat_door
do 12-12-19 18:15 - 19:30 1-B (k.gr.) 17 Team training gaat_door
do 19-12-19 18:15 - 19:30 1-B (k.gr.) 17 Team training gaat_door
do 26-12-19 18:15 - 19:30 1-B (k.gr.) 17 Team training gaat_door
do 02-01-20 18:15 - 19:30 1-B (k.gr.) 17 Team training gaat_door
do 09-01-20 18:15 - 19:30 1-B (k.gr.) 17 Team training gaat_door
do 16-01-20 18:15 - 19:30 1-B (k.gr.) 17 Team training gaat_door
do 23-01-20 18:15 - 19:30 1-B (k.gr.) 17 Team training gaat_door
do 30-01-20 18:15 - 19:30 1-B (k.gr.) 17 Team training gaat_door
do 06-02-20 18:15 - 19:30 1-B (k.gr.) 17 Team training gaat_door
do 13-02-20 18:15 - 19:30 1-B (k.gr.) 17 Team training gaat_door
do 20-02-20 18:15 - 19:30 1-B (k.gr.) 17 Team training gaat_door
do 27-02-20 18:15 - 19:30 1-B (k.gr.) 17 Team training gaat_door
do 05-03-20 18:15 - 19:30 1-B (k.gr.) 17 Team training gaat_door
do 12-03-20 18:15 - 19:30 1-B (k.gr.) 17 Team training gaat_door
do 19-03-20 18:15 - 19:30 1-B (k.gr.) 17 Team training gaat_door
do 26-03-20 18:15 - 19:30 1-B (k.gr.) 17 Team training gaat_door
do 02-04-20 18:15 - 19:30 1-B (k.gr.) 17 Team training gaat_door
do 09-04-20 18:15 - 19:30 1-B (k.gr.) 17 Team training gaat_door
do 16-04-20 18:15 - 19:30 1-B (k.gr.) 17 Team training gaat_door
do 23-04-20 18:15 - 19:30 1-B (k.gr.) 17 Team training gaat_door
do 30-04-20 18:15 - 19:30 1-B (k.gr.) 17 Team training gaat_door
do 07-05-20 18:15 - 19:30 1-B (k.gr.) 17 Team training gaat_door
do 14-05-20 18:15 - 19:30 1-B (k.gr.) 17 Team training gaat_door
do 21-05-20 18:15 - 19:30 1-B (k.gr.) 17 Team training gaat_door
do 28-05-20 18:15 - 19:30 1-B (k.gr.) 17 Team training gaat_door
do 04-06-20 18:15 - 19:30 1-B (k.gr.) 17 Team training gaat_door
do 11-06-20 18:15 - 19:30 1-B (k.gr.) 17 Team training gaat_door
do 18-06-20 18:15 - 19:30 1-B (k.gr.) 17 Team training gaat_door
do 25-06-20 18:15 - 19:30 1-B (k.gr.) 17 Team training gaat_door

Berichten



Zoeken op de site

RKDVC

Sportlaan 10 
5151 RK Drunen
tel. 0416 -779002
Routebeschrijving
Terug naar boven