0245 Onder 15 competitie (najaar)

RKDVC JO15-2

Teamleden

Spelers
Tygo Dankbaar Keeper      
Bram Adriaansen        
Akif Albayrak        
Mustafa Biktash        
Mauro Cruz        
Teun Fitters        
Dirk van Geffen        
Roy van Heeswijk        
Kaan Kose        
Joris Nass        
Renzo Strik        
Senna Stupers        
Benjamin Sullings        
 
Overige teamleden
Rene Fitters Leider/Trainer
Michiel Nass Leider/Trainer
Dennis Vissers Leider
Erik van Geffen Trainer

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Accommodatie Veld KK RKDVC KK gast Aanwezig
C 07-12-2019 13:00 RKDVC JO15-2 Willem II JO15-2 J.P.A. (Jasper) van Beurden… (+1) 93530 Sportpark aan de Duinweg 1 (k.gr.) 4 17 12:00
C 14-12-2019 10:30 Were Di JO15-2 RKDVC JO15-2 93531 Sportpark Moerenburg - - 09:00
C 14-12-2019 vervallen Nieuwkuijk JO15-1 RKDVC JO15-2 37585 Sportpark Nieuwkuijk - - 23:50
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 07-12-2019 11:30 DESK JO15-2 VV Trinitas Oisterwijk JO15-2
C 07-12-2019 12:30 ZIGO JO15-3 Were Di JO15-2
C 07-12-2019 12:45 Sarto JO15-3 GSBW JO15-1
C 07-12-2019 13:00 Jong Brabant JO15-2 FC Tilburg JO15-2G
C 07-12-2019 13:00 VOAB JO15-2 Hilvaria JO15-2
C 07-12-2019 13:00 RKDVC JO15-2 Willem II JO15-2
C 14-12-2019 13:00 GSBW JO15-1 ZIGO JO15-3
C 14-12-2019 12:30 Hilvaria JO15-2 Willem II JO15-2
C 14-12-2019 12:30 FC Tilburg JO15-2G DESK JO15-2
C 14-12-2019 12:00 VV Trinitas Oisterwijk JO15-2 VOAB JO15-2
C 14-12-2019 10:30 Were Di JO15-2 RKDVC JO15-2
C 14-12-2019 13:00 Jong Brabant JO15-2 Sarto JO15-3

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Eindstand Verslag
C 30-11-2019 vervallen RKDVC JO15-2 TSV Gudok JO15-2 RKDVC7 (Scheidsrechter) 36870
C 30-11-2019 12:30 Hilvaria JO15-2 RKDVC JO15-2 Afgeschermd 93529 2 - 4
C 26-11-2019 19:00 FC Tilburg JO15-2G RKDVC JO15-2 P.F. (Piet) IJsselstijn 93525 7 - 0
C 23-11-2019 12:00 VV Trinitas Oisterwijk JO15-2 RKDVC JO15-2 J.P. (Johan) Zijp 93528 1 - 1
C 23-11-2019 vervallen Willem II JO15-1 RKDVC JO15-2 37630
C 16-11-2019 13:00 RKDVC JO15-2 Jong Brabant JO15-2 Afgeschermd… (+1) 93527 0 - 4
C 09-11-2019 13:00 RKDVC JO15-2 VOAB JO15-2 J.P.A. (Jasper) van Beurden… (+1) 93526 0 - 11
C 09-11-2019 vervallen SC 't Zand JO15-2 RKDVC JO15-2 93178
C 02-11-2019 vervallen RKDVC JO15-2 Haarsteeg JO15-2 37945
C 26-10-2019 13:00 RKDVC JO15-2 ZIGO JO15-3 Afgeschermd… (+1) 93524 2 - 1
C 21-10-2019 19:15 RKDVC JO15-2 GSBW JO15-1 P. (Pascal) Schenkels 93522 10 - 1
C 12-10-2019 13:00 Sarto JO15-3 RKDVC JO15-2 Y.W.M.C. (Yannick) van Gorp 93521 4 - 2
C 05-10-2019 vervallen RKDVC JO15-2 RWB JO15-2 Sander van Engelen (Scheidsrechter) 35989
C 05-10-2019 11:30 DESK JO15-2 RKDVC JO15-2 J. (Jorn) Hanneman 93523 7 - 0
C 28-09-2019 13:00 RKDVC JO15-2 Wilhelmina JO15-1 Afgeschermd… (+1) 37459 2 - 9
C 21-09-2019 11:00 WSC JO15-2 RKDVC JO15-2 W.C.M. (Wilburt) van den Oetelaar 37438 8 - 1
B 18-09-2019 18:45 Haarsteeg JO15-2 RKDVC JO15-2 W.C. (Wout) Otte… (+1) 8806 6 - 3
B 07-09-2019 13:15 SBC JO15-2 RKDVC JO15-2 N. (Niels) van Nuland 8707 15 - 0
B 04-09-2019 19:30 RKDVC JO15-2 Boxtel JO15-1 W.C. (Wout) Otte… (+1) 8399 1 - 18
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 18-09-2019 18:45 Haarsteeg JO15-2 RKDVC JO15-2 8806 6-3
B 14-09-2019 13:15 Boxtel JO15-1 SBC JO15-2 8950 4-2
B 07-09-2019 13:15 SBC JO15-2 RKDVC JO15-2 8707 15-0
B 07-09-2019 13:15 Boxtel JO15-1 Haarsteeg JO15-2 8522 4-1
B 04-09-2019 19:30 RKDVC JO15-2 Boxtel JO15-1 8399 1-18
B 31-08-2019 13:00 Haarsteeg JO15-2 SBC JO15-2 8235 2-3
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 30-11-2019 10:30 Were Di JO15-2 VV Trinitas Oisterwijk JO15-2 37717 3-1
C 30-11-2019 13:00 GSBW JO15-1 Jong Brabant JO15-2 35598 1-4
C 30-11-2019 12:30 Hilvaria JO15-2 RKDVC JO15-2 93529 2-4
C 30-11-2019 12:30 FC Tilburg JO15-2G Sarto JO15-3 36499 5-3
C 30-11-2019 11:30 DESK JO15-2 ZIGO JO15-3 36493 3-2
C 30-11-2019 10:00 Willem II JO15-2 VOAB JO15-2 37651 3-9
C 26-11-2019 19:00 FC Tilburg JO15-2G RKDVC JO15-2 93525 7-0
C 23-11-2019 13:00 Jong Brabant JO15-2 VOAB JO15-2 35845 2-2
C 23-11-2019 10:30 Were Di JO15-2 Willem II JO15-2 36011 2-1
C 23-11-2019 12:00 VV Trinitas Oisterwijk JO15-2 RKDVC JO15-2 93528 1-1
C 23-11-2019 12:30 FC Tilburg JO15-2G ZIGO JO15-3 35581 7-0
C 23-11-2019 12:45 Sarto JO15-3 DESK JO15-2 37234 1-3
C 23-11-2019 13:00 GSBW JO15-1 Hilvaria JO15-2 37899 2-4
C 16-11-2019 11:30 DESK JO15-2 Were Di JO15-2 37804 2-2
C 16-11-2019 11:45 Willem II JO15-2 GSBW JO15-1 36451 6-4
C 16-11-2019 11:15 Hilvaria JO15-2 FC Tilburg JO15-2G 36508 3-5
C 16-11-2019 12:30 ZIGO JO15-3 VV Trinitas Oisterwijk JO15-2 36611 2-0
C 16-11-2019 13:00 VOAB JO15-2 Sarto JO15-3 36862 7-5
C 16-11-2019 13:00 RKDVC JO15-2 Jong Brabant JO15-2 93527 0-4
C 09-11-2019 10:30 Were Di JO15-2 Sarto JO15-3 36972 5-3
C 09-11-2019 12:00 Hilvaria JO15-2 DESK JO15-2 35812 2-2
C 09-11-2019 11:00 Willem II JO15-2 ZIGO JO15-3 35778 3-1
C 09-11-2019 13:00 RKDVC JO15-2 VOAB JO15-2 93526 0-11
C 09-11-2019 13:00 GSBW JO15-1 FC Tilburg JO15-2G 37791 2-9
C 09-11-2019 12:15 VV Trinitas Oisterwijk JO15-2 Jong Brabant JO15-2 36580 0-1
C 02-11-2019 13:00 VOAB JO15-2 GSBW JO15-1 35904 6-1
C 02-11-2019 11:30 DESK JO15-2 Willem II JO15-2 37422 4-1
C 02-11-2019 12:30 ZIGO JO15-3 Hilvaria JO15-2 35662 2-8
C 02-11-2019 13:00 Jong Brabant JO15-2 Were Di JO15-2 37805 1-0
C 02-11-2019 13:00 Sarto JO15-3 VV Trinitas Oisterwijk JO15-2 35777 2-1
C 26-10-2019 10:30 Were Di JO15-2 GSBW JO15-1 36097 7-2
C 26-10-2019 13:00 RKDVC JO15-2 ZIGO JO15-3 93524 2-1
C 26-10-2019 13:00 VOAB JO15-2 DESK JO15-2 37160 4-1
C 26-10-2019 12:30 Hilvaria JO15-2 Jong Brabant JO15-2 35866 1-3
C 26-10-2019 12:00 VV Trinitas Oisterwijk JO15-2 FC Tilburg JO15-2G 35923 0-4
C 26-10-2019 10:45 Willem II JO15-2 Sarto JO15-3 36649 8-2
C 26-10-2019 11:30 Uno Animo JO15-1 Nieuwkuijk JO15-1 36336 0-0
C 26-10-2019 12:45 SC 't Zand JO15-2 Wilhelmina JO15-1 93177 0-0
C 26-10-2019 13:00 OVC'26 JO15-1 RKDVC JO15-2 38070 0-0
C 26-10-2019 13:00 Haarsteeg JO15-2 Willem II JO15-1 37694 0-0
C 26-10-2019 13:00 Helvoirt JO15-1 WSC JO15-2 36590 0-0
C 21-10-2019 19:15 RKDVC JO15-2 GSBW JO15-1 93522 10-1
C 12-10-2019 13:00 Sarto JO15-3 RKDVC JO15-2 93521 4-2
C 12-10-2019 12:45 SC 't Zand JO15-2 Helvoirt JO15-1 93175 0-0
C 05-10-2019 12:30 ZIGO JO15-3 VOAB JO15-2 37748 4-9
C 05-10-2019 12:30 FC Tilburg JO15-2G Were Di JO15-2 37174 8-2
C 05-10-2019 11:30 DESK JO15-2 RKDVC JO15-2 93523 7-0
C 05-10-2019 11:45 Willem II JO15-1 SC 't Zand JO15-2 93176 0-0
C 05-10-2019 14:30 Nieuwkuijk JO15-1 Helvoirt JO15-1 37415 0-0
C 05-10-2019 13:00 Wilhelmina JO15-1 Haarsteeg JO15-2 37039 0-0
C 05-10-2019 13:00 RKDVC JO15-2 RWB JO15-2 35989 0-0
C 05-10-2019 11:15 TSV Gudok JO15-2 OVC'26 JO15-1 37081 0-0
C 05-10-2019 11:00 WSC JO15-2 Uno Animo JO15-1 37384 0-0
C 05-10-2019 13:00 Sarto JO15-3 Hilvaria JO15-2 38018 2-7
C 05-10-2019 13:00 Jong Brabant JO15-2 Willem II JO15-2 37448 7-3
C 05-10-2019 13:15 GSBW JO15-1 VV Trinitas Oisterwijk JO15-2 37958 1-2
C 28-09-2019 13:00 RKDVC JO15-2 Wilhelmina JO15-1 37459 2-9
C 28-09-2019 13:00 OVC'26 JO15-1 Nieuwkuijk JO15-1 36741 1-0
C 28-09-2019 11:15 TSV Gudok JO15-2 Willem II JO15-1 35976 0-0
C 28-09-2019 11:30 RWB JO15-2 WSC JO15-2 36622 3-1
C 28-09-2019 13:00 Haarsteeg JO15-2 Uno Animo JO15-1 35938 1-2
C 28-09-2019 11:45 Willem II JO15-2 VV Trinitas Oisterwijk JO15-2 36570 3-2
C 28-09-2019 12:30 ZIGO JO15-3 Sarto JO15-3 37906 5-3
C 28-09-2019 13:00 DESK JO15-2 Jong Brabant JO15-2 35877 2-1
C 28-09-2019 13:00 VOAB JO15-2 FC Tilburg JO15-2G 37826 3-6
C 28-09-2019 13:45 Hilvaria JO15-2 Were Di JO15-2 37918 1-1
C 21-09-2019 13:00 Helvoirt JO15-1 OVC'26 JO15-1 37656 5-2
C 21-09-2019 14:30 Nieuwkuijk JO15-1 Haarsteeg JO15-2 37337 3-3
C 21-09-2019 13:00 Wilhelmina JO15-1 TSV Gudok JO15-2 37936 0-0
C 21-09-2019 10:30 Were Di JO15-2 VOAB JO15-2 35850 4-6
C 21-09-2019 12:00 VV Trinitas Oisterwijk JO15-2 Hilvaria JO15-2 36997 1-4
C 21-09-2019 12:30 FC Tilburg JO15-2G Willem II JO15-2 36525 6-3
C 21-09-2019 13:00 GSBW JO15-1 DESK JO15-2 35573 4-3
C 21-09-2019 13:00 Jong Brabant JO15-2 ZIGO JO15-3 35477 3-0
C 21-09-2019 11:00 WSC JO15-2 RKDVC JO15-2 37438 8-1
C 21-09-2019 11:45 Willem II JO15-1 RWB JO15-2 35565 3-4

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Boxtel JO15-1 3 3 0 0 9 26 4 22 0
2 SBC JO15-2 3 2 0 1 6 20 6 14 0
3 Haarsteeg JO15-2 3 1 0 2 3 9 10 -1 0
4 RKDVC JO15-2 3 0 0 3 0 4 39 -35 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 FC Tilburg JO15-2G 9 9 0 0 27 57 16 41 0
2 VOAB JO15-2 9 7 1 1 22 57 26 31 0
3 Jong Brabant JO15-2 9 7 1 1 22 26 9 17 0
4 DESK JO15-2 9 5 2 2 17 27 17 10 0
5 Hilvaria JO15-2 9 4 2 3 14 32 22 10 0
6 Were Di JO15-2 9 4 2 3 14 26 25 1 0
7 Willem II JO15-2 9 4 0 5 12 31 37 -6 0
8 RKDVC JO15-2 9 3 1 5 10 19 38 -19 0
9 Sarto JO15-3 9 2 0 7 6 25 43 -18 0
10 ZIGO JO15-3 9 2 0 7 6 17 38 -21 0
11 VV Trinitas Oisterwijk JO15-2 9 1 1 7 4 8 21 -13 0
12 GSBW JO15-1 9 1 0 8 3 18 51 -33 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld Kleedkamer type periode status
dinsdag 18:15 - 19:30 2-A (k.gr.) 18 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld Kleedkamer type periode status
di 02-07-19 18:15 - 19:30 2-A (k.gr.) Team training gaat_door
di 09-07-19 18:15 - 19:30 2-A (k.gr.) Team training gaat_door
di 16-07-19 18:15 - 19:30 2-A (k.gr.) Team training gaat_door
di 23-07-19 18:15 - 19:30 2-A (k.gr.) Team training gaat_door
di 30-07-19 18:15 - 19:30 2-A (k.gr.) Team training gaat_door
di 06-08-19 18:15 - 19:30 2-A (k.gr.) Team training gaat_door
di 13-08-19 18:15 - 19:30 2-A (k.gr.) 18 Team training gaat_door
di 20-08-19 18:15 - 19:30 2-A (k.gr.) 18 Team training gaat_door
di 27-08-19 18:15 - 19:30 2-A (k.gr.) 18 Team training gaat_door
di 03-09-19 18:15 - 19:30 2-A (k.gr.) 18 Team training gaat_door
di 10-09-19 18:15 - 19:30 2-A (k.gr.) 18 Team training gaat_door
di 17-09-19 18:15 - 19:30 2-A (k.gr.) 18 Team training gaat_door
di 24-09-19 18:15 - 19:30 2-A (k.gr.) 18 Team training gaat_door
di 01-10-19 18:15 - 19:30 2-A (k.gr.) 18 Team training gaat_door
di 08-10-19 18:15 - 19:30 2-A (k.gr.) 18 Team training gaat_door
di 15-10-19 18:15 - 19:30 2-A (k.gr.) 18 Team training gaat_door
di 22-10-19 18:15 - 19:30 2-A (k.gr.) 18 Team training gaat_door
di 29-10-19 18:15 - 19:30 2-A (k.gr.) 18 Team training gaat_door
di 05-11-19 18:15 - 19:30 2-A (k.gr.) 18 Team training gaat_door
di 12-11-19 18:15 - 19:30 2-A (k.gr.) 18 Team training gaat_door
di 19-11-19 18:15 - 19:30 2-A (k.gr.) 18 Team training gaat_door
di 26-11-19 18:15 - 19:30 2-A (k.gr.) 18 Team training gaat_door
di 03-12-19 18:15 - 19:30 2-A (k.gr.) 18 Team training gaat_door
di 10-12-19 18:15 - 19:30 2-A (k.gr.) 18 Team training gaat_door
di 17-12-19 18:15 - 19:30 2-A (k.gr.) 18 Team training gaat_door
di 24-12-19 18:15 - 19:30 2-A (k.gr.) 18 Team training gaat_door
di 31-12-19 18:15 - 19:30 2-A (k.gr.) 18 Team training gaat_door
di 07-01-20 18:15 - 19:30 2-A (k.gr.) 18 Team training gaat_door
di 14-01-20 18:15 - 19:30 2-A (k.gr.) 18 Team training gaat_door
di 21-01-20 18:15 - 19:30 2-A (k.gr.) 18 Team training gaat_door
di 28-01-20 18:15 - 19:30 2-A (k.gr.) 18 Team training gaat_door
di 04-02-20 18:15 - 19:30 2-A (k.gr.) 18 Team training gaat_door
di 11-02-20 18:15 - 19:30 2-A (k.gr.) 18 Team training gaat_door
di 18-02-20 18:15 - 19:30 2-A (k.gr.) 18 Team training gaat_door
di 25-02-20 18:15 - 19:30 2-A (k.gr.) 18 Team training gaat_door
di 03-03-20 18:15 - 19:30 2-A (k.gr.) 18 Team training gaat_door
di 10-03-20 18:15 - 19:30 2-A (k.gr.) 18 Team training gaat_door
di 17-03-20 18:15 - 19:30 2-A (k.gr.) 18 Team training gaat_door
di 24-03-20 18:15 - 19:30 2-A (k.gr.) 18 Team training gaat_door
di 31-03-20 18:15 - 19:30 2-A (k.gr.) 18 Team training gaat_door
di 07-04-20 18:15 - 19:30 2-A (k.gr.) 18 Team training gaat_door
di 14-04-20 18:15 - 19:30 2-A (k.gr.) 18 Team training gaat_door
di 21-04-20 18:15 - 19:30 2-A (k.gr.) 18 Team training gaat_door
di 28-04-20 18:15 - 19:30 2-A (k.gr.) 18 Team training gaat_door
di 05-05-20 18:15 - 19:30 2-A (k.gr.) 18 Team training gaat_door
di 12-05-20 18:15 - 19:30 2-A (k.gr.) 18 Team training gaat_door
di 19-05-20 18:15 - 19:30 2-A (k.gr.) 18 Team training gaat_door
di 26-05-20 18:15 - 19:30 2-A (k.gr.) 18 Team training gaat_door
di 02-06-20 18:15 - 19:30 2-A (k.gr.) 18 Team training gaat_door
di 09-06-20 18:15 - 19:30 2-A (k.gr.) 18 Team training gaat_door
di 16-06-20 18:15 - 19:30 2-A (k.gr.) 18 Team training gaat_door
di 23-06-20 18:15 - 19:30 2-A (k.gr.) 18 Team training gaat_door
di 30-06-20 18:15 - 19:30 2-A (k.gr.) 18 Team training gaat_door
donderdag 18:15 - 19:30 Tr. veld 4-B 18 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld Kleedkamer type periode status
do 04-07-19 18:15 - 19:30 Tr. veld 4-B Team training gaat_door
do 11-07-19 18:15 - 19:30 Tr. veld 4-B Team training gaat_door
do 18-07-19 18:15 - 19:30 Tr. veld 4-B Team training gaat_door
do 25-07-19 18:15 - 19:30 Tr. veld 4-B Team training gaat_door
do 01-08-19 18:15 - 19:30 Tr. veld 4-B Team training gaat_door
do 08-08-19 18:15 - 19:30 Tr. veld 4-B 18 Team training gaat_door
do 15-08-19 18:15 - 19:30 Tr. veld 4-B 18 Team training gaat_door
do 22-08-19 18:15 - 19:30 Tr. veld 4-B 18 Team training gaat_door
do 29-08-19 18:15 - 19:30 Tr. veld 4-B 18 Team training gaat_door
do 05-09-19 18:15 - 19:30 Tr. veld 4-B 18 Team training gaat_door
do 12-09-19 18:15 - 19:30 Tr. veld 4-B 18 Team training gaat_door
do 19-09-19 18:15 - 19:30 Tr. veld 4-B 18 Team training gaat_door
do 26-09-19 18:15 - 19:30 Tr. veld 4-B 18 Team training gaat_door
do 03-10-19 18:15 - 19:30 Tr. veld 4-B 18 Team training gaat_door
do 10-10-19 18:15 - 19:30 Tr. veld 4-B 18 Team training gaat_door
do 17-10-19 18:15 - 19:30 Tr. veld 4-B 18 Team training gaat_door
do 24-10-19 18:15 - 19:30 Tr. veld 4-B 18 Team training gaat_door
do 31-10-19 18:15 - 19:30 Tr. veld 4-B 18 Team training gaat_door
do 07-11-19 18:15 - 19:30 Tr. veld 4-B 18 Team training gaat_door
do 14-11-19 18:15 - 19:30 Tr. veld 4-B 18 Team training gaat_door
do 21-11-19 18:15 - 19:30 Tr. veld 4-B 18 Team training gaat_door
do 28-11-19 18:15 - 19:30 Tr. veld 4-B 18 Team training gaat_door
do 05-12-19 18:15 - 19:30 Tr. veld 4-B 18 Team training gaat_door
do 12-12-19 18:15 - 19:30 Tr. veld 4-B 18 Team training gaat_door
do 19-12-19 18:15 - 19:30 Tr. veld 4-B 18 Team training gaat_door
do 26-12-19 18:15 - 19:30 Tr. veld 4-B 18 Team training gaat_door
do 02-01-20 18:15 - 19:30 Tr. veld 4-B 18 Team training gaat_door
do 09-01-20 18:15 - 19:30 Tr. veld 4-B 18 Team training gaat_door
do 16-01-20 18:15 - 19:30 Tr. veld 4-B 18 Team training gaat_door
do 23-01-20 18:15 - 19:30 Tr. veld 4-B 18 Team training gaat_door
do 30-01-20 18:15 - 19:30 Tr. veld 4-B 18 Team training gaat_door
do 06-02-20 18:15 - 19:30 Tr. veld 4-B 18 Team training gaat_door
do 13-02-20 18:15 - 19:30 Tr. veld 4-B 18 Team training gaat_door
do 20-02-20 18:15 - 19:30 Tr. veld 4-B 18 Team training gaat_door
do 27-02-20 18:15 - 19:30 Tr. veld 4-B 18 Team training gaat_door
do 05-03-20 18:15 - 19:30 Tr. veld 4-B 18 Team training gaat_door
do 12-03-20 18:15 - 19:30 Tr. veld 4-B 18 Team training gaat_door
do 19-03-20 18:15 - 19:30 Tr. veld 4-B 18 Team training gaat_door
do 26-03-20 18:15 - 19:30 Tr. veld 4-B 18 Team training gaat_door
do 02-04-20 18:15 - 19:30 Tr. veld 4-B 18 Team training gaat_door
do 09-04-20 18:15 - 19:30 Tr. veld 4-B 18 Team training gaat_door
do 16-04-20 18:15 - 19:30 Tr. veld 4-B 18 Team training gaat_door
do 23-04-20 18:15 - 19:30 Tr. veld 4-B 18 Team training gaat_door
do 30-04-20 18:15 - 19:30 Tr. veld 4-B 18 Team training gaat_door
do 07-05-20 18:15 - 19:30 Tr. veld 4-B 18 Team training gaat_door
do 14-05-20 18:15 - 19:30 Tr. veld 4-B 18 Team training gaat_door
do 21-05-20 18:15 - 19:30 Tr. veld 4-B 18 Team training gaat_door
do 28-05-20 18:15 - 19:30 Tr. veld 4-B 18 Team training gaat_door
do 04-06-20 18:15 - 19:30 Tr. veld 4-B 18 Team training gaat_door
do 11-06-20 18:15 - 19:30 Tr. veld 4-B 18 Team training gaat_door
do 18-06-20 18:15 - 19:30 Tr. veld 4-B 18 Team training gaat_door
do 25-06-20 18:15 - 19:30 Tr. veld 4-B 18 Team training gaat_door

Berichten



Zoeken op de site

RKDVC

Sportlaan 10 
5151 RK Drunen
tel. 0416 -779002
Routebeschrijving
Terug naar boven