235 Meiden Onder 17 competitie (voorjaar)

RKDVC MO17-1

Teamleden

Spelers
Eline Plum Keeper      
Merel van den Berk        
Senna Brouwers        
Fenna Bruurmijn        
Luisa van Drunen        
Sanne Van Heeswijk        
Mara Klerx        
Lizzy Krete        
Lieke Kroot        
Floor van der Lee        
Batool Malssi        
Renée Pijnenburg        
Kris Seelen        
Saar van Sluisveld        
Nikki Verboven        
Kimmy van Wezel        
Jade van de Wiel        
Joëlle van Wijk        
 
Overige teamleden
Karin Klerx Leider
Joost van Wely Leider
Wendy van Wijk Leider
Gert-Jan Wiersma Trainer

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Accommodatie Veld KK RKDVC KK gast Aanwezig
C 07-03-2020 11:30 Achilles Veen MO17-1 RKDVC MO17-1 149357 Sportpark De Hanen Weide - - 10:25
C 14-03-2020 12:45 RKDVC MO17-1 Waspik MO17-1 149239 Sportpark aan de Duinweg - - 12:00
C 28-03-2020 14:45 OJC ROSMALEN MO17-4 RKDVC MO17-1 149333 Sportpark De Groote Wielen - - 13:40
C 04-04-2020 12:45 RKDVC MO17-1 Be Ready MO17-1 149391 Sportpark aan de Duinweg - - 12:00
C 18-04-2020 10:30 GDC MO17-1 RKDVC MO17-1 T.H.M. (Kenley) Franke 149095 Sportpark GDC - - 09:25
C 09-05-2020 11:00 SV Capelle MO17-1 RKDVC MO17-1 149607 Sportpark Mandemakers - - 10:00
C 16-05-2020 12:45 RKDVC MO17-1 SSC'55 MO17-1 149754 Sportpark aan de Duinweg - - 12:00
C 23-05-2020 13:00 DESK MO17-1 RKDVC MO17-1 149710 Sportpark Eikendijk - - 12:00
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 29-02-2020 10:00 SSC'55 MO17-1 Achilles Veen MO17-1
C 29-02-2020 11:00 SV Capelle MO17-1 DESK MO17-1
C 07-03-2020 14:30 Waspik MO17-1 SSC'55 MO17-1
C 07-03-2020 11:30 Achilles Veen MO17-1 RKDVC MO17-1
C 07-03-2020 11:00 Roda Boys/Bommelerwaard MO17-1 Raamsdonk MO17-1
C 07-03-2020 11:00 SV Capelle MO17-1 OJC ROSMALEN MO17-4
C 07-03-2020 10:30 Be Ready MO17-1 Haarsteeg MO17-1
C 07-03-2020 10:15 DESK MO17-1 GDC MO17-1
C 14-03-2020 10:00 SSC'55 MO17-1 SV Capelle MO17-1
C 14-03-2020 10:30 GDC MO17-1 OJC ROSMALEN MO17-4
C 14-03-2020 11:00 Roda Boys/Bommelerwaard MO17-1 Achilles Veen MO17-1
C 14-03-2020 12:45 RKDVC MO17-1 Waspik MO17-1
C 14-03-2020 13:00 Haarsteeg MO17-1 DESK MO17-1
C 14-03-2020 13:00 Raamsdonk MO17-1 Be Ready MO17-1

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Eindstand Verslag
C 15-02-2020 12:45 RKDVC MO17-1 Roda Boys/Bommelerwaard MO17-1 N. (Nicole) Dingler 149403 1 - 1
C 08-02-2020 12:45 RKDVC MO17-1 Haarsteeg MO17-1 D. (Danny) van Wezel… (+1) 149192 1 - 5
C 01-02-2020 13:00 Raamsdonk MO17-1 RKDVC MO17-1 D. (Desley) van Strien 149274 2 - 2
C 14-12-2019 13:00 Haarsteeg MO17-1 RKDVC MO17-1 L. (Leen) van Doorn 62596 3 - 1
C 07-12-2019 12:45 RKDVC MO17-1 Den Dungen MO17-1 63101
C 30-11-2019 13:00 OJC ROSMALEN MO17-4 RKDVC MO17-1 H.A.A. (Henrie) van Veghel 63009 3 - 1
C 23-11-2019 12:45 RKDVC MO17-1 RKKSV MO17-1 B. (Bennie) Vissers… (+1) 62820 2 - 1
C 16-11-2019 11:00 SV BLC MO17-2 RKDVC MO17-1 M. (Maurice) van Abeelen 63065 1 - 2
C 09-11-2019 13:00 DSC MO17-1 RKDVC MO17-1 M. (Mari) van der Kammen 62927 1 - 1
C 02-11-2019 14:30 RKDVC MO17-1 ODC MO17-1 M. (Martin) Verschuren… (+1) 63213 0 - 6
C 26-10-2019 13:00 Wilhelmina MO17-1 RKDVC MO17-1 J. (Jaap) Wolvekamp 63061 1 - 3
C 05-10-2019 12:45 RKDVC MO17-1 Emplina MO17-1 Afgeschermd… (+1) 62890 7 - 1
C 28-09-2019 13:00 Helvoirt MO17-1 RKDVC MO17-1 C.F.M. (Kees) Traa 62946 2 - 1
C 21-09-2019 12:45 RKDVC MO17-1 FC Tilburg MO17-2 M.A.T.P (Marco) Van den Besselaar… (+1) 62570 7 - 1
B 14-09-2019 13:00 RKDVC MO17-1 GDC MO17-1 W.C. (Wout) Otte… (+1) 15258 0 - 2
B 07-09-2019 12:45 RKDVC MO17-1 DESK MO17-1 G (Gerard) Klerx… (+1) 15160 6 - 2
B 31-08-2019 13:00 Haarsteeg MO17-1 RKDVC MO17-1 J. (Joep) Verboord 15119 2 - 1
V 24-08-2019 13:30 MOC'17 MO1701 RKDVC MO17-1
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 15-02-2020 12:45 RKDVC MO17-1 Roda Boys/Bommelerwaard MO17-1 149403 1-1
C 15-02-2020 13:00 Raamsdonk MO17-1 Achilles Veen MO17-1 150005 9-3
C 15-02-2020 13:00 OJC ROSMALEN MO17-4 DESK MO17-1 149715 0-0
C 15-02-2020 13:00 Haarsteeg MO17-1 Waspik MO17-1 149978 4-4
C 15-02-2020 10:30 GDC MO17-1 SV Capelle MO17-1 149359 10-0
C 15-02-2020 09:00 SSC'55 MO17-1 Be Ready MO17-1 149105 7-2
C 08-02-2020 14:30 Waspik MO17-1 Raamsdonk MO17-1 149488 0-0
C 08-02-2020 12:45 RKDVC MO17-1 Haarsteeg MO17-1 149192 1-5
C 08-02-2020 13:00 DESK MO17-1 SSC'55 MO17-1 149601 1-8
C 08-02-2020 11:30 Achilles Veen MO17-1 OJC ROSMALEN MO17-4 150011 12-0
C 08-02-2020 11:00 Roda Boys/Bommelerwaard MO17-1 GDC MO17-1 149963 3-1
C 08-02-2020 10:30 Be Ready MO17-1 SV Capelle MO17-1 149720 4-3
C 01-02-2020 13:00 Raamsdonk MO17-1 RKDVC MO17-1 149274 2-2
C 01-02-2020 13:00 OJC ROSMALEN MO17-4 Waspik MO17-1 149411 1-3
C 01-02-2020 13:00 Haarsteeg MO17-1 Roda Boys/Bommelerwaard MO17-1 149467 5-2
C 01-02-2020 10:30 GDC MO17-1 Be Ready MO17-1 149190 2-0
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 14-09-2019 13:00 DESK MO17-1 Haarsteeg MO17-1 15207 0-3
B 14-09-2019 13:00 RKDVC MO17-1 GDC MO17-1 15258 0-2
B 07-09-2019 10:30 GDC MO17-1 Haarsteeg MO17-1 15189 3-0
B 07-09-2019 12:45 RKDVC MO17-1 DESK MO17-1 15160 6-2
B 31-08-2019 13:00 DESK MO17-1 GDC MO17-1 15072 1-7
B 31-08-2019 13:00 Haarsteeg MO17-1 RKDVC MO17-1 15119 2-1
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 25-01-2020 12:30 FC Tilburg MO17-2 Haarsteeg MO17-1 63167 6-3
C 21-12-2019 13:00 OJC ROSMALEN MO17-4 FC Tilburg MO17-2 63258 1-5
C 14-12-2019 13:00 Emplina MO17-1 Wilhelmina MO17-1 62714 0-0
C 14-12-2019 12:30 Den Dungen MO17-1 Helvoirt MO17-1 62706 4-0
C 14-12-2019 13:00 Haarsteeg MO17-1 RKDVC MO17-1 62596 3-1
C 14-12-2019 13:00 OJC ROSMALEN MO17-4 RKKSV MO17-1 63268 2-3
C 14-12-2019 13:00 DSC MO17-1 FC Tilburg MO17-2 63072 1-0
C 14-12-2019 13:30 ODC MO17-1 SV BLC MO17-2 62737 5-3
C 07-12-2019 11:00 SV BLC MO17-2 Emplina MO17-1 62637 0-0
C 07-12-2019 12:30 FC Tilburg MO17-2 Wilhelmina MO17-1 62938 2-1
C 07-12-2019 12:45 RKDVC MO17-1 Den Dungen MO17-1 63101 0-0
C 07-12-2019 13:00 Helvoirt MO17-1 DSC MO17-1 63236 0-0
C 07-12-2019 13:00 RKKSV MO17-1 ODC MO17-1 62788 0-0
C 07-12-2019 13:00 Haarsteeg MO17-1 OJC ROSMALEN MO17-4 62968 9-0
C 30-11-2019 12:30 Den Dungen MO17-1 Haarsteeg MO17-1 62581 4-2
C 30-11-2019 13:00 RKKSV MO17-1 Helvoirt MO17-1 63056 4-2
C 30-11-2019 13:00 Wilhelmina MO17-1 SV BLC MO17-2 63164 0-2
C 30-11-2019 13:00 Emplina MO17-1 FC Tilburg MO17-2 63148 2-1
C 30-11-2019 13:00 DSC MO17-1 ODC MO17-1 63027 1-3
C 30-11-2019 13:00 OJC ROSMALEN MO17-4 RKDVC MO17-1 63009 3-1
C 23-11-2019 13:30 ODC MO17-1 FC Tilburg MO17-2 62678 7-1
C 23-11-2019 13:00 DSC MO17-1 Wilhelmina MO17-1 63064 2-0
C 23-11-2019 13:00 Haarsteeg MO17-1 SV BLC MO17-2 62601 2-1
C 23-11-2019 13:00 OJC ROSMALEN MO17-4 Helvoirt MO17-1 62677 1-10
C 23-11-2019 12:45 RKDVC MO17-1 RKKSV MO17-1 62820 2-1
C 23-11-2019 12:30 Den Dungen MO17-1 Emplina MO17-1 62587 4-0
C 16-11-2019 13:00 RKKSV MO17-1 DSC MO17-1 62916 3-0
C 16-11-2019 13:00 Wilhelmina MO17-1 Den Dungen MO17-1 63161 0-9
C 16-11-2019 11:00 SV BLC MO17-2 RKDVC MO17-1 63065 1-2
C 16-11-2019 13:00 Emplina MO17-1 OJC ROSMALEN MO17-4 63008 2-0
C 16-11-2019 13:00 Helvoirt MO17-1 ODC MO17-1 62540 0-0
C 12-11-2019 19:00 FC Tilburg MO17-2 Helvoirt MO17-1 62985 0-5
C 09-11-2019 13:30 ODC MO17-1 Haarsteeg MO17-1 62564 4-0
C 09-11-2019 13:00 Wilhelmina MO17-1 Helvoirt MO17-1 62732 0-4
C 09-11-2019 13:00 DSC MO17-1 RKDVC MO17-1 62927 1-1
C 09-11-2019 12:30 Den Dungen MO17-1 OJC ROSMALEN MO17-4 62851 13-1
C 09-11-2019 12:30 FC Tilburg MO17-2 SV BLC MO17-2 62861 1-2
C 09-11-2019 11:30 Emplina MO17-1 RKKSV MO17-1 63114 1-6
C 02-11-2019 11:00 SV BLC MO17-2 Den Dungen MO17-1 63155 1-6
C 02-11-2019 13:00 RKKSV MO17-1 Wilhelmina MO17-1 62781 6-1
C 02-11-2019 13:00 Haarsteeg MO17-1 DSC MO17-1 62599 1-1
C 02-11-2019 13:00 Helvoirt MO17-1 Emplina MO17-1 63020 3-0
C 02-11-2019 14:30 RKDVC MO17-1 ODC MO17-1 63213 0-6
C 26-10-2019 11:10 SV BLC MO17-2 RKKSV MO17-1 62657 2-0
C 26-10-2019 13:00 Emplina MO17-1 Haarsteeg MO17-1 62889 1-3
C 26-10-2019 13:00 Wilhelmina MO17-1 RKDVC MO17-1 63061 1-3
C 26-10-2019 13:00 DSC MO17-1 Den Dungen MO17-1 62558 3-2
C 26-10-2019 14:15 ODC MO17-1 OJC ROSMALEN MO17-4 62796 15-0
C 12-10-2019 12:30 Den Dungen MO17-1 ODC MO17-1 62950 0-2
C 12-10-2019 13:00 RKKSV MO17-1 FC Tilburg MO17-2 62821 5-2
C 05-10-2019 12:45 RKDVC MO17-1 Emplina MO17-1 62890 7-1
C 05-10-2019 13:00 Haarsteeg MO17-1 Wilhelmina MO17-1 63251 5-0
C 05-10-2019 13:00 Helvoirt MO17-1 SV BLC MO17-2 62688 2-5
C 05-10-2019 14:45 OJC ROSMALEN MO17-4 DSC MO17-1 63069 4-6
C 28-09-2019 13:00 Wilhelmina MO17-1 ODC MO17-1 62571 0-6
C 28-09-2019 12:30 FC Tilburg MO17-2 Den Dungen MO17-1 63253 3-6
C 28-09-2019 11:00 SV BLC MO17-2 OJC ROSMALEN MO17-4 62758 8-2
C 28-09-2019 13:00 Emplina MO17-1 DSC MO17-1 63241 0-4
C 28-09-2019 13:00 RKKSV MO17-1 Haarsteeg MO17-1 62621 3-3
C 28-09-2019 13:00 Helvoirt MO17-1 RKDVC MO17-1 62946 2-1
C 21-09-2019 12:30 Den Dungen MO17-1 RKKSV MO17-1 62687 5-2
C 21-09-2019 13:15 ODC MO17-1 Emplina MO17-1 62965 2-0
C 21-09-2019 13:00 DSC MO17-1 SV BLC MO17-2 62931 0-0
C 21-09-2019 13:00 OJC ROSMALEN MO17-4 Wilhelmina MO17-1 62664 3-1
C 21-09-2019 13:00 Haarsteeg MO17-1 Helvoirt MO17-1 62794 4-4
C 21-09-2019 12:45 RKDVC MO17-1 FC Tilburg MO17-2 62570 7-1

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Haarsteeg MO17-1 3 2 1 0 7 14 7 7 0
2 SSC'55 MO17-1 2 2 0 0 6 15 3 12 0
3 GDC MO17-1 3 2 0 1 6 13 3 10 0
4 Raamsdonk MO17-1 2 1 1 0 4 11 5 6 0
5 Waspik MO17-1 2 1 1 0 4 7 5 2 0
6 Roda Boys/Bommelerwaard MO17-1 3 1 1 1 4 6 7 -1 0
7 Achilles Veen MO17-1 2 1 0 1 3 15 9 6 0
8 Be Ready MO17-1 3 1 0 2 3 6 12 -6 0
9 RKDVC MO17-1 3 0 2 1 2 4 8 -4 0
10 DESK MO17-1 1 0 0 1 0 1 8 -7 0
11 SV Capelle MO17-1 2 0 0 2 0 3 14 -11 0
12 OJC ROSMALEN MO17-4 2 0 0 2 0 1 15 -14 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 GDC MO17-1 3 3 0 0 9 12 1 11 0
2 Haarsteeg MO17-1 3 2 0 1 6 5 4 1 0
3 RKDVC MO17-1 3 1 0 2 3 7 6 1 0
4 DESK MO17-1 3 0 0 3 0 3 16 -13 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 ODC MO17-1 9 9 0 0 27 50 5 45 0
2 Den Dungen MO17-1 10 8 0 2 24 53 14 39 0
3 RKKSV MO17-1 10 6 1 3 19 33 20 13 0
4 DSC MO17-1 10 5 3 2 18 19 14 5 0
5 Haarsteeg MO17-1 11 5 3 3 18 35 25 10 0
6 SV BLC MO17-2 11 5 2 4 17 25 20 5 0
7 Helvoirt MO17-1 9 5 1 3 16 32 19 13 0
8 RKDVC MO17-1 10 5 1 4 16 25 20 5 0
9 FC Tilburg MO17-2 11 3 0 8 9 22 40 -18 0
10 Emplina MO17-1 10 2 1 7 7 7 30 -23 0
11 OJC ROSMALEN MO17-4 11 2 0 9 6 17 73 -56 0
12 Wilhelmina MO17-1 10 0 0 10 0 4 42 -38 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld Kleedkamer type periode status
maandag 19:45 - 21:15 1-A (k.gr.) 5 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld Kleedkamer type periode status
ma 08-07-19 19:45 - 21:15 Tr. veld 1 Team training gaat_door
ma 15-07-19 19:45 - 21:15 Tr. veld 1 Team training gaat_door
ma 22-07-19 19:45 - 21:15 Tr. veld 1 Team training gaat_door
ma 29-07-19 19:45 - 21:15 Tr. veld 1 Team training gaat_door
ma 05-08-19 19:45 - 21:15 1-A (k.gr.) Team training gaat_door
ma 12-08-19 19:45 - 21:15 1-A (k.gr.) 15 Team training gaat_door
ma 19-08-19 19:45 - 21:15 1-A (k.gr.) 15 Team training gaat_door
ma 26-08-19 19:45 - 21:15 1-A (k.gr.) 15 Team training gaat_door
ma 02-09-19 19:45 - 21:15 1-A (k.gr.) 15 Team training gaat_door
ma 09-09-19 19:45 - 21:15 1-A (k.gr.) 15 Team training gaat_door
ma 16-09-19 19:45 - 21:15 1-A (k.gr.) 15 Team training gaat_door
ma 23-09-19 19:45 - 21:15 1-A (k.gr.) 15 Team training gaat_door
ma 30-09-19 19:45 - 21:15 1-A (k.gr.) 15 Team training gaat_door
ma 07-10-19 19:45 - 21:15 1-A (k.gr.) 15 Team training gaat_door
ma 14-10-19 19:45 - 21:15 1-A (k.gr.) 15 Team training gaat_door
ma 21-10-19 19:45 - 21:15 1-A (k.gr.) 15 Team training gaat_door
ma 28-10-19 19:45 - 21:15 1-A (k.gr.) 15 Team training gaat_door
ma 04-11-19 19:45 - 21:15 1-A (k.gr.) 15 Team training gaat_door
ma 11-11-19 19:45 - 21:15 1-A (k.gr.) 15 Team training gaat_door
ma 18-11-19 19:45 - 21:15 1-A (k.gr.) 15 Team training gaat_door
ma 25-11-19 19:45 - 21:15 1-A (k.gr.) 5 Team training gaat_door
ma 02-12-19 19:45 - 21:15 1-A (k.gr.) 5 Team training gaat_door
ma 09-12-19 19:45 - 21:15 1-A (k.gr.) 5 Team training gaat_door
ma 16-12-19 19:45 - 21:15 1-A (k.gr.) 5 Team training gaat_door
ma 23-12-19 19:45 - 21:15 1-A (k.gr.) 5 Team training gaat_door
ma 30-12-19 19:45 - 21:15 1-A (k.gr.) 5 Team training gaat_door
ma 06-01-20 19:45 - 21:15 1-A (k.gr.) 5 Team training gaat_door
ma 13-01-20 19:45 - 21:15 1-A (k.gr.) 5 Team training gaat_door
ma 20-01-20 19:45 - 21:15 1-A (k.gr.) 5 Team training gaat_door
ma 27-01-20 19:45 - 21:15 1-A (k.gr.) 5 Team training gaat_door
ma 03-02-20 19:45 - 21:15 1-A (k.gr.) 5 Team training gaat_door
ma 10-02-20 19:45 - 21:15 1-A (k.gr.) 5 Team training gaat_door
ma 17-02-20 19:45 - 21:15 1-A (k.gr.) 5 Team training gaat_door
ma 24-02-20 19:45 - 21:15 1-A (k.gr.) 5 Team training gaat_door
ma 02-03-20 19:45 - 21:15 1-A (k.gr.) 5 Team training gaat_door
ma 09-03-20 19:45 - 21:15 1-A (k.gr.) 5 Team training gaat_door
ma 16-03-20 19:45 - 21:15 1-A (k.gr.) 5 Team training gaat_door
ma 23-03-20 19:45 - 21:15 1-A (k.gr.) 5 Team training gaat_door
ma 30-03-20 19:45 - 21:15 1-A (k.gr.) 5 Team training gaat_door
ma 06-04-20 19:45 - 21:15 1-A (k.gr.) 5 Team training gaat_door
ma 13-04-20 19:45 - 21:15 1-A (k.gr.) 5 Team training gaat_door
ma 20-04-20 19:45 - 21:15 1-A (k.gr.) 5 Team training gaat_door
ma 27-04-20 19:45 - 21:15 1-A (k.gr.) 5 Team training gaat_door
ma 04-05-20 19:45 - 21:15 1-A (k.gr.) 5 Team training gaat_door
ma 11-05-20 19:45 - 21:15 1-A (k.gr.) 5 Team training gaat_door
ma 18-05-20 19:45 - 21:15 1-A (k.gr.) 5 Team training gaat_door
ma 25-05-20 19:45 - 21:15 1-A (k.gr.) 5 Team training gaat_door
ma 01-06-20 19:45 - 21:15 1-A (k.gr.) 5 Team training gaat_door
ma 08-06-20 19:45 - 21:15 1-A (k.gr.) 5 Team training gaat_door
ma 15-06-20 19:45 - 21:15 1-A (k.gr.) 5 Team training gaat_door
ma 22-06-20 19:45 - 21:15 1-A (k.gr.) 5 Team training gaat_door
ma 29-06-20 19:45 - 21:15 1-A (k.gr.) 5 Team training gaat_door
woensdag 19:45 - 21:15 Tr. veld 1 5 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld Kleedkamer type periode status
wo 03-07-19 19:45 - 21:15 1 (k.gr.) Team training gaat_door
wo 10-07-19 19:45 - 21:15 1 (k.gr.) Team training gaat_door
wo 17-07-19 19:45 - 21:15 1 (k.gr.) Team training gaat_door
wo 24-07-19 19:45 - 21:15 1 (k.gr.) Team training gaat_door
wo 31-07-19 19:45 - 21:15 1 (k.gr.) Team training gaat_door
wo 07-08-19 19:45 - 21:15 Tr. veld 1 15 Team training gaat_door
wo 14-08-19 19:45 - 21:15 Tr. veld 1 15 Team training gaat_door
wo 21-08-19 19:45 - 21:15 Tr. veld 1 15 Team training gaat_door
wo 28-08-19 19:45 - 21:15 Tr. veld 1 15 Team training gaat_door
wo 04-09-19 19:45 - 21:15 Tr. veld 1 15 Team training gaat_door
wo 11-09-19 19:45 - 21:15 Tr. veld 1 15 Team training gaat_door
wo 18-09-19 19:45 - 21:15 Tr. veld 1 15 Team training gaat_door
wo 25-09-19 19:45 - 21:15 Tr. veld 1 15 Team training gaat_door
wo 02-10-19 19:45 - 21:15 Tr. veld 1 15 Team training gaat_door
wo 09-10-19 19:45 - 21:15 Tr. veld 1 15 Team training gaat_door
wo 16-10-19 19:45 - 21:15 Tr. veld 1 15 Team training gaat_door
wo 23-10-19 19:45 - 21:15 Tr. veld 1 15 Team training gaat_door
wo 30-10-19 19:45 - 21:15 Tr. veld 1 15 Team training gaat_door
wo 06-11-19 19:45 - 21:15 Tr. veld 1 15 Team training gaat_door
wo 13-11-19 19:45 - 21:15 Tr. veld 1 15 Team training gaat_door
wo 20-11-19 19:45 - 21:15 Tr. veld 1 15 Team training gaat_door
wo 27-11-19 19:45 - 21:15 Tr. veld 1 5 Team training gaat_door
wo 04-12-19 19:45 - 21:15 Tr. veld 1 5 Team training gaat_door
wo 11-12-19 19:45 - 21:15 Tr. veld 1 5 Team training gaat_door
wo 18-12-19 19:45 - 21:15 Tr. veld 1 5 Team training gaat_door
wo 25-12-19 19:45 - 21:15 Tr. veld 1 5 Team training gaat_door
wo 01-01-20 19:45 - 21:15 Tr. veld 1 5 Team training gaat_door
wo 08-01-20 19:45 - 21:15 Tr. veld 1 5 Team training gaat_door
wo 15-01-20 19:45 - 21:15 Tr. veld 1 5 Team training gaat_door
wo 22-01-20 19:45 - 21:15 Tr. veld 1 5 Team training gaat_door
wo 29-01-20 19:45 - 21:15 Tr. veld 1 5 Team training gaat_door
wo 05-02-20 19:45 - 21:15 Tr. veld 1 5 Team training gaat_door
wo 12-02-20 19:45 - 21:15 Tr. veld 1 5 Team training gaat_door
wo 19-02-20 19:45 - 21:15 Tr. veld 1 5 Team training gaat_door
wo 26-02-20 19:45 - 21:15 Tr. veld 1 5 Team training gaat_door
wo 04-03-20 19:45 - 21:15 Tr. veld 1 5 Team training gaat_door
wo 11-03-20 19:45 - 21:15 Tr. veld 1 5 Team training gaat_door
wo 18-03-20 19:45 - 21:15 Tr. veld 1 5 Team training gaat_door
wo 25-03-20 19:45 - 21:15 Tr. veld 1 5 Team training gaat_door
wo 01-04-20 19:45 - 21:15 Tr. veld 1 5 Team training gaat_door
wo 08-04-20 19:45 - 21:15 Tr. veld 1 5 Team training gaat_door
wo 15-04-20 19:45 - 21:15 Tr. veld 1 5 Team training gaat_door
wo 22-04-20 19:45 - 21:15 Tr. veld 1 5 Team training gaat_door
wo 29-04-20 19:45 - 21:15 Tr. veld 1 5 Team training gaat_door
wo 06-05-20 19:45 - 21:15 Tr. veld 1 5 Team training gaat_door
wo 13-05-20 19:45 - 21:15 Tr. veld 1 5 Team training gaat_door
wo 20-05-20 19:45 - 21:15 Tr. veld 1 5 Team training gaat_door
wo 27-05-20 19:45 - 21:15 Tr. veld 1 5 Team training gaat_door
wo 03-06-20 19:45 - 21:15 Tr. veld 1 5 Team training gaat_door
wo 10-06-20 19:45 - 21:15 Tr. veld 1 5 Team training gaat_door
wo 17-06-20 19:45 - 21:15 Tr. veld 1 5 Team training gaat_door
wo 24-06-20 19:45 - 21:15 Tr. veld 1 5 Team training gaat_door

Berichten



Zoeken op de site

RKDVC

Sportlaan 10 
5151 RK Drunen
tel. 0416 -779002
Routebeschrijving
Terug naar boven