0518 Mannen Zondag reserve (A-cat)

RKDVC 5

Teamleden

Spelers
Julius Elshout Keeper      
Cas Aerts        
Bram Bakkers        
Guus Berens        
Robert de Brouwer        
Arjan van Drunen        
Erwin van de Griend        
Peter Klerks        
Thomas Kost        
Kelvin Legierse        
Jordi van Mook        
Beni N’Shiya        
Jeroen Pelders        
Stijn Robben        
Sander Rodenburg        
Danny Rotnicki        
Jeroen Smits        
Sam Verhoeven        
Luc van de Wiel        
Nick Boes Reserve ingedeeld      
Steven Koemans Reserve ingedeeld      
 
Overige teamleden
Harold Berkelmans Leider
Robert de Brouwer Leider
Erik van de Pol Leider
John Pelders Ass. scheids.
Thijs Elshout Trainer

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Accommodatie Veld KK RKDVC KK gast Aanwezig
C 26-01-2020 13:00 JEKA 6 RKDVC 5 L.H. (Leo) Berkeveld 24369 Sportpark Beukenlaan - - 11:30
C 02-02-2020 11:30 TSV Gudok 2 RKDVC 5 24391 Sportpark Dalem Zuid - - 10:00
C 09-02-2020 12:30 RKDVC 5 BMC 3 24505 Sportpark aan de Duinweg - - 11:30
C 16-02-2020 11:00 HHC'09 2 RKDVC 5 24530 Sportpark De Oosters - - 09:45
C 08-03-2020 12:30 RKDVC 5 Sarto 3 24626 Sportpark aan de Duinweg - - 11:30
C 15-03-2020 11:45 RWB 2 RKDVC 5 24688 Sportpark De Gaard - - 10:30
C 29-03-2020 12:30 RKDVC 5 Were Di 3 24725 Sportpark aan de Duinweg - - 11:30
C 05-04-2020 10:00 Baardwijk 3 RKDVC 5 24802 Sportpark Olympia - - 08:50
C 19-04-2020 12:30 RKDVC 5 JEKA 6 24868 Sportpark aan de Duinweg - - 11:30
C 10-05-2020 12:30 RKDVC 5 WSC 3 24945 Sportpark aan de Duinweg - - 11:30
C 17-05-2020 12:00 ZIGO 3 RKDVC 5 25004 Sportpark D'n Haaikant - - 10:35
C 24-05-2020 12:30 RKDVC 5 SV Reeshof 2 25055 Sportpark aan de Duinweg - - 11:30

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Eindstand Verslag
C 01-12-2019 12:30 RKDVC 5 Baardwijk 3 Afgeschermd 23864 6 - 0
C 24-11-2019 11:30 SV Reeshof 2 RKDVC 5 Afgeschermd 23789 0 - 10
C 17-11-2019 12:30 RKDVC 5 HHC'09 2 J. (Jelle) van den Corput 23776 7 - 0
C 10-11-2019 11:30 BMC 3 RKDVC 5 Afgeschermd 23720 2 - 4
C 03-11-2019 12:00 Were Di 3 RKDVC 5 Afgeschermd 23613 4 - 6
C 27-10-2019 12:30 RKDVC 5 ZIGO 3 Afgeschermd 23545 2 - 2
C 13-10-2019 11:30 WSC 3 RKDVC 5 Afgeschermd 23503 4 - 4
C 06-10-2019 12:30 RKDVC 5 RWB 2 Afgeschermd 23424 3 - 3
C 29-09-2019 12:15 Sarto 3 RKDVC 5 Afgeschermd 23354 6 - 2
C 22-09-2019 12:30 RKDVC 5 TSV Gudok 2 Afgeschermd 23314 6 - 3
B 15-09-2019 11:30 FC Engelen 2 RKDVC 5 J. (Jaouad) Majiti 17289 8 - 0
B 08-09-2019 12:30 RKDVC 5 DESK 3 Afgeschermd 16894 4 - 6
B 01-09-2019 11:00 OSC'45 2 RKDVC 5 T. (Tjeu) Rijsewijk 15935
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 15-09-2019 11:00 OSC'45 2 DESK 3 16976 0-0
B 15-09-2019 11:30 FC Engelen 2 RKDVC 5 17289 8-0
B 08-09-2019 12:30 RKDVC 5 DESK 3 16894 4-6
B 08-09-2019 14:00 FC Engelen 2 OSC'45 2 16513 0-0
B 01-09-2019 11:00 OSC'45 2 RKDVC 5 15935 0-0
B 01-09-2019 12:00 DESK 3 FC Engelen 2 16307 2-4
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 15-12-2019 11:45 RWB 2 HHC'09 2 93886 0-0
C 15-12-2019 12:00 JEKA 6 WSC 3 23431 0-0
C 08-12-2019 10:00 Baardwijk 3 Sarto 3 24340 1-6
C 08-12-2019 11:30 SV Reeshof 2 HHC'09 2 24320 2-3
C 08-12-2019 11:45 RWB 2 WSC 3 24380 5-0
C 08-12-2019 12:00 ZIGO 3 BMC 3 24344 2-8
C 08-12-2019 12:00 Were Di 3 TSV Gudok 2 24353 5-5
C 08-12-2019 13:00 JEKA 6 RKDVC 5 24369 0-0
C 01-12-2019 10:00 JEKA 6 SV Reeshof 2 23871 1-6
C 01-12-2019 11:00 HHC'09 2 ZIGO 3 23889 0-4
C 01-12-2019 11:30 BMC 3 RWB 2 23918 0-3
C 01-12-2019 11:30 TSV Gudok 2 WSC 3 23882 4-0
C 01-12-2019 12:00 Sarto 3 Were Di 3 23904 4-0
C 01-12-2019 12:30 RKDVC 5 Baardwijk 3 23864 6-0
C 24-11-2019 10:00 Baardwijk 3 JEKA 6 23809 3-1
C 24-11-2019 11:00 HHC'09 2 Sarto 3 23823 2-7
C 24-11-2019 11:30 WSC 3 BMC 3 23844 2-1
C 24-11-2019 11:45 RWB 2 TSV Gudok 2 23838 5-1
C 24-11-2019 11:30 SV Reeshof 2 RKDVC 5 23789 0-10
C 24-11-2019 12:00 Were Di 3 ZIGO 3 23811 2-4
C 17-11-2019 10:00 Baardwijk 3 RWB 2 23743 1-3
C 17-11-2019 12:00 SV Reeshof 2 Sarto 3 23723 2-4
C 17-11-2019 12:00 Were Di 3 WSC 3 23756 2-0
C 17-11-2019 12:00 ZIGO 3 TSV Gudok 2 23747 0-6
C 17-11-2019 12:00 JEKA 6 BMC 3 23783 0-4
C 17-11-2019 12:30 RKDVC 5 HHC'09 2 23776 7-0
C 10-11-2019 11:00 HHC'09 2 Were Di 3 23669 1-5
C 10-11-2019 11:30 WSC 3 Baardwijk 3 23701 3-1
C 10-11-2019 11:30 BMC 3 RKDVC 5 23720 2-4
C 10-11-2019 11:30 TSV Gudok 2 JEKA 6 23662 5-0
C 10-11-2019 11:15 RWB 2 SV Reeshof 2 23695 8-1
C 10-11-2019 12:00 Sarto 3 ZIGO 3 23684 4-2
C 03-11-2019 11:30 TSV Gudok 2 BMC 3 23629 3-1
C 03-11-2019 12:00 Were Di 3 RKDVC 5 23613 4-6
C 03-11-2019 12:00 ZIGO 3 JEKA 6 23604 5-2
C 03-11-2019 11:45 RWB 2 HHC'09 2 23640 0-0
C 03-11-2019 11:30 WSC 3 Sarto 3 23646 1-2
C 03-11-2019 10:00 Baardwijk 3 SV Reeshof 2 23600 3-0
C 27-10-2019 11:00 HHC'09 2 WSC 3 23559 0-6
C 27-10-2019 09:30 JEKA 6 Were Di 3 23552 3-7
C 27-10-2019 11:30 BMC 3 Baardwijk 3 23588 1-0
C 27-10-2019 12:00 SV Reeshof 2 TSV Gudok 2 23525 1-8
C 27-10-2019 12:00 Sarto 3 RWB 2 23574 3-4
C 27-10-2019 12:30 RKDVC 5 ZIGO 3 23545 2-2
C 20-10-2019 11:00 HHC'09 2 JEKA 6 23339 1-2
C 13-10-2019 11:30 BMC 3 HHC'09 2 23522 1-1
C 13-10-2019 11:30 WSC 3 RKDVC 5 23503 4-4
C 13-10-2019 11:45 RWB 2 JEKA 6 23497 7-1
C 13-10-2019 12:00 ZIGO 3 SV Reeshof 2 23461 3-3
C 13-10-2019 12:00 Were Di 3 Baardwijk 3 23470 7-1
C 13-10-2019 11:30 TSV Gudok 2 Sarto 3 23486 1-1
C 06-10-2019 10:00 Baardwijk 3 ZIGO 3 23413 1-2
C 06-10-2019 11:00 HHC'09 2 TSV Gudok 2 23438 0-6
C 06-10-2019 12:00 SV Reeshof 2 Were Di 3 23393 6-0
C 06-10-2019 12:30 RKDVC 5 RWB 2 23424 3-3
C 06-10-2019 12:15 Sarto 3 BMC 3 23453 2-0
C 29-09-2019 12:30 TSV Gudok 2 Baardwijk 3 23332 6-0
C 29-09-2019 11:30 BMC 3 SV Reeshof 2 23390 2-5
C 29-09-2019 11:30 WSC 3 ZIGO 3 23371 1-1
C 29-09-2019 11:45 RWB 2 Were Di 3 23365 3-1
C 29-09-2019 12:15 Sarto 3 RKDVC 5 23354 6-2
C 22-09-2019 10:00 Baardwijk 3 HHC'09 2 23281 2-0
C 22-09-2019 12:00 SV Reeshof 2 WSC 3 23261 5-3
C 22-09-2019 12:00 Were Di 3 BMC 3 23294 4-1
C 22-09-2019 12:00 ZIGO 3 RWB 2 23285 4-3
C 22-09-2019 13:00 JEKA 6 Sarto 3 23321 0-3
C 22-09-2019 12:30 RKDVC 5 TSV Gudok 2 23314 6-3

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 FC Engelen 2 2 2 0 0 6 12 2 10 0
2 DESK 3 2 1 0 1 3 8 8 0 0
3 RKDVC 5 2 0 0 2 0 4 14 -10 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 RWB 2 11 9 1 1 28 48 15 33 0
2 Sarto 3 11 9 1 1 28 42 15 27 0
3 TSV Gudok 2 11 7 2 2 23 48 19 29 0
4 RKDVC 5 10 6 3 1 21 50 24 26 0
5 ZIGO 3 11 5 3 3 18 29 32 -3 0
6 Were Di 3 11 5 1 5 16 37 34 3 0
7 WSC 3 11 4 2 5 14 25 25 0 0
8 SV Reeshof 2 11 4 1 6 13 31 45 -14 0
9 BMC 3 11 3 1 7 10 21 26 -5 0
10 Baardwijk 3 11 3 0 8 9 13 35 -22 0
11 JEKA 6 10 1 0 9 3 10 46 -36 0
12 HHC'09 2 11 1 1 9 1 8 46 -38 3

Training

Berichten



Zoeken op de site

RKDVC

Sportlaan 10 
5151 RK Drunen
tel. 0416 -779002
Routebeschrijving
Terug naar boven