0519 Mannen Zondag reserve

RKDVC 6

Teamleden

Spelers
Patrick van Sambeek Keeper      
Kees van der Aa        
Nick Blok        
Nick van den Brand        
Nicky Brekelmans        
Tim ten Cate        
Luuk Dekkers        
Marc Diters        
Niek Fitters        
Roel Fitters        
Joep Fitters        
Michael van der Heijden        
Rick van Herpt        
Jeroen Krol        
Cas van Loon        
Rob Muskens        
Wouter van Seeters        
Loek Vesters        
Bram Vesters        
Roel van de Wiel        
Glenn van Zutphen        
Jeroen Geurds Reserve ingedeeld      
Joost Karssemakers Reserve ingedeeld      
Kevin Verhoeven Reserve ingedeeld      
Miel van de Water Reserve ingedeeld      
 
Overige teamleden
Rowan Csizmazia Leider
Patrick van Sambeek Leider
Roel van de Wiel Leider
Jeroen van der Aa Trainer

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Accommodatie Veld KK RKDVC KK gast Aanwezig
C 17-11-2019 11:00 Haarsteeg 4 RKDVC 6 76214 Sportpark Haarsteeg - - 09:45
C 24-11-2019 12:30 RKDVC 6 SCG'18 5 J.J.M. (Johan) Verhoeven 75217 Sportpark aan de Duinweg - - 11:30
C 01-12-2019 12:00 RKTVC 3 RKDVC 6 76881 Sportpark De Ridderweide - - 10:25
C 08-12-2019 10:00 DSC 4 RKDVC 6 76454 Sportpark Ipperakkeren - - 08:35
B 15-12-2019 11:00 Wilhelmina Boys 3 RKDVC 6 Afgeschermd 93842 Sportpark Naastenbest - - 09:30
C 09-02-2020 12:00 LSV 2 RKDVC 6 75415 Sportpark LSV - - 10:30
C 16-02-2020 12:30 RKDVC 6 Haarsteeg 4 75218 Sportpark aan de Duinweg - - 11:30
C 08-03-2020 12:00 SV BLC 2 RKDVC 6 76346 - - 10:40
C 15-03-2020 12:30 RKDVC 6 TGG 3 75219 Sportpark aan de Duinweg - - 11:30
C 29-03-2020 12:00 SCG'18 5 RKDVC 6 77003 Sportpark Zegenwerp - - 11:00
C 05-04-2020 12:30 RKDVC 6 RKTVC 3 75220 Sportpark aan de Duinweg - - 11:30
C 19-04-2020 12:30 RKDVC 6 DSC 4 75221 Sportpark aan de Duinweg - - 11:30
C 10-05-2020 11:00 Zwaluw VFC 5 RKDVC 6 76777 Sportpark Bergenshuizen - - 09:40
C 24-05-2020 11:00 Vlijmense Boys 3 RKDVC 6 76067 Sportpark De Hoge Heide - - 09:50
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 17-11-2019 11:00 Haarsteeg 4 RKDVC 6
C 17-11-2019 12:00 TGG 3 SCG'18 5
C 17-11-2019 12:00 LSV 2 DSC 4
C 17-11-2019 12:00 SV BLC 2 RKTVC 3
C 24-11-2019 12:30 RKDVC 6 SCG'18 5
C 24-11-2019 12:00 LSV 2 TGG 3
C 24-11-2019 11:00 Haarsteeg 4 SV BLC 2
C 24-11-2019 10:00 DSC 4 RKTVC 3
C 01-12-2019 12:00 RKTVC 3 RKDVC 6
C 01-12-2019 12:00 SCG'18 5 DSC 4
C 01-12-2019 11:00 Zwaluw VFC 5 LSV 2
C 01-12-2019 11:00 Vlijmense Boys 3 Haarsteeg 4
C 08-12-2019 10:00 DSC 4 RKDVC 6
C 08-12-2019 11:00 Haarsteeg 4 RKTVC 3
C 08-12-2019 11:00 TGG 3 Zwaluw VFC 5
C 08-12-2019 12:00 LSV 2 Vlijmense Boys 3
C 08-12-2019 12:00 SV BLC 2 SCG'18 5

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Eindstand Verslag
C 10-11-2019 12:30 RKDVC 6 LSV 2 Afgeschermd 75216 1 - 3
C 03-11-2019 12:30 RKDVC 6 Vlijmense Boys 3 H (Henk) van Logten 75215 2 - 6
C 27-10-2019 vervallen CHC 7 RKDVC 6 76900
B 20-10-2019 12:30 RKDVC 6 Jan van Arckel 2 Afgeschermd 91979 2 - 1
C 13-10-2019 12:30 RKDVC 6 Zwaluw VFC 5 P.H. (Peter) Hagelaars 75214 1 - 2
C 06-10-2019 12:00 TGG 3 RKDVC 6 Afgeschermd 76277
C 29-09-2019 12:30 RKDVC 6 SV BLC 2 Afgeschermd 75213 6 - 2
B 15-09-2019 12:30 RKDVC 6 SVSSS 3 L (Luc) Vermeegen 17163 7 - 0
B 08-09-2019 11:00 SC Elshout 2 RKDVC 6 Afgeschermd 16434 3 - 3
B 01-09-2019 12:00 RKDVC 6 Uno Animo 3 H.L. (Henri) Hooijmaijers 16109 3 - 2
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 20-10-2019 12:30 RKDVC 6 Jan van Arckel 2 91979 2-1
B 15-09-2019 11:00 SC Elshout 2 Uno Animo 3 17214 2-2
B 15-09-2019 12:30 RKDVC 6 SVSSS 3 17163 7-0
B 08-09-2019 10:00 Uno Animo 3 SVSSS 3 16800 2-4
B 08-09-2019 11:00 SC Elshout 2 RKDVC 6 16434 3-3
B 01-09-2019 11:00 SVSSS 3 SC Elshout 2 16164 2-1
B 01-09-2019 12:00 RKDVC 6 Uno Animo 3 16109 3-2
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 10-11-2019 12:30 RKDVC 6 LSV 2 75216 1-3
C 10-11-2019 12:00 RKTVC 3 TGG 3 76880 3-4
C 10-11-2019 12:00 SCG'18 5 Zwaluw VFC 5 76998 3-6
C 10-11-2019 12:00 Vlijmense Boys 3 SV BLC 2 76061 0-0
C 03-11-2019 10:00 DSC 4 CHC 7 76452 0-0
C 03-11-2019 11:00 Haarsteeg 4 Zwaluw VFC 5 76213 2-1
C 03-11-2019 12:00 SV BLC 2 TGG 3 76342 6-3
C 03-11-2019 12:00 RKTVC 3 SCG'18 5 76879 5-3
C 03-11-2019 12:30 RKDVC 6 Vlijmense Boys 3 75215 2-6
C 27-10-2019 11:00 Vlijmense Boys 3 DSC 4 76060 0-0
C 27-10-2019 11:00 Zwaluw VFC 5 SV BLC 2 76770 5-4
C 27-10-2019 12:00 SCG'18 5 LSV 2 76997 2-1
C 27-10-2019 12:00 CHC 7 RKDVC 6 76900 0-0
C 27-10-2019 12:00 TGG 3 Haarsteeg 4 76278 4-3
C 20-10-2019 10:00 DSC 4 Haarsteeg 4 76450 0-0
C 20-10-2019 12:00 CHC 7 TGG 3 76898 0-0
C 13-10-2019 12:30 RKDVC 6 Zwaluw VFC 5 75214 1-2
C 13-10-2019 12:00 SCG'18 5 CHC 7 76996 0-0
C 13-10-2019 12:00 RKTVC 3 Vlijmense Boys 3 76878 3-7
C 13-10-2019 11:00 Haarsteeg 4 LSV 2 76212 0-3
C 13-10-2019 10:00 DSC 4 TGG 3 76451 3-3
C 06-10-2019 12:00 TGG 3 RKDVC 6 76277 0-0
C 06-10-2019 12:00 CHC 7 RKTVC 3 76899 0-0
C 06-10-2019 12:00 LSV 2 SV BLC 2 75411 4-5
C 06-10-2019 11:00 Zwaluw VFC 5 DSC 4 76769 6-2
C 06-10-2019 11:00 Vlijmense Boys 3 SCG'18 5 76059 3-0
C 29-09-2019 11:00 Vlijmense Boys 3 Zwaluw VFC 5 76058 4-2
C 29-09-2019 12:00 RKTVC 3 LSV 2 76877 1-5
C 29-09-2019 12:30 RKDVC 6 SV BLC 2 75213 6-2
C 22-09-2019 12:00 TGG 3 Vlijmense Boys 3 76276 5-2
C 22-09-2019 12:00 SV BLC 2 DSC 4 76341 6-2
C 22-09-2019 12:00 LSV 2 CHC 7 75410 0-0
C 22-09-2019 11:00 Zwaluw VFC 5 RKTVC 3 76768 7-2
C 22-09-2019 11:00 Haarsteeg 4 SCG'18 5 76211 2-1

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 RKDVC 6 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Wilhelmina Boys 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Zwaluw VFC 5 7 5 0 2 15 29 18 11 0
2 Vlijmense Boys 3 5 4 0 1 12 22 12 10 0
3 TGG 3 5 3 1 1 10 19 17 2 0
4 LSV 2 5 3 0 2 9 16 9 7 0
5 SV BLC 2 5 3 0 2 9 23 20 3 0
6 Haarsteeg 4 4 2 0 2 6 7 9 -2 0
7 RKDVC 6 4 1 0 3 3 10 13 -3 0
8 SCG'18 5 5 1 0 4 3 9 17 -8 0
9 RKTVC 3 5 1 0 4 3 14 26 -12 0
10 DSC 4 3 0 1 2 1 7 15 -8 0

Training

Berichten



Zoeken op de site

RKDVC

Sportlaan 10 
5151 RK Drunen
tel. 0416 -779002
Routebeschrijving
Terug naar boven