0519 Mannen Zondag reserve

RKDVC 6

Teamleden

Spelers
Patrick van Sambeek Keeper      
Kees van der Aa        
Nick Blok        
Nick van den Brand        
Nicky Brekelmans        
Tim ten Cate        
Luuk Dekkers        
Marc Diters        
Niek Fitters        
Roel Fitters        
Joep Fitters        
Michael van der Heijden        
Rick van Herpt        
Jeroen Krol        
Cas van Loon        
Rob Muskens        
Wouter van Seeters        
Loek Vesters        
Bram Vesters        
Roel van de Wiel        
Glenn van Zutphen        
Jeroen Geurds Reserve ingedeeld      
Joost Karssemakers Reserve ingedeeld      
Kevin Verhoeven Reserve ingedeeld      
 
Overige teamleden
Rowan Csizmazia Leider
Patrick van Sambeek Leider
Roel van de Wiel Leider
Jeroen van der Aa Trainer

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Eindstand Verslag
C 24-05-2020 11:00 Vlijmense Boys 3 RKDVC 6 76067
C 10-05-2020 11:00 Zwaluw VFC 5 RKDVC 6 76777
C 19-04-2020 12:30 RKDVC 6 DSC 4 75221
C 05-04-2020 12:30 RKDVC 6 RKTVC 3 Afgeschermd 75220
C 29-03-2020 12:00 SCG'18 5 RKDVC 6 77003
C 22-03-2020 12:00 LSV 2 RKDVC 6 Afgeschermd 75415
C 15-03-2020 12:30 RKDVC 6 TGG 3 H (Henk) van Logten 75219
C 08-03-2020 12:00 SV BLC 2 RKDVC 6 Afgeschermd 76346 4 - 1
C 16-02-2020 12:30 RKDVC 6 Haarsteeg 4 Afgeschermd 75218 0 - 5
C 26-01-2020 12:00 TGG 3 RKDVC 6 H. (Hasan) Cakir 76277 5 - 4
B 15-12-2019 11:00 Wilhelmina Boys 3 RKDVC 6 J.A.F. (Jan) van Hoogstraten 93842 6 - 4
C 08-12-2019 10:00 DSC 4 RKDVC 6 M. (Mari) van der Kammen 76454 2 - 1
C 01-12-2019 12:00 RKTVC 3 RKDVC 6 Afgeschermd 76881 0 - 4
C 24-11-2019 12:30 RKDVC 6 SCG'18 5 J.J.M. (Johan) Verhoeven 75217 1 - 2
C 17-11-2019 11:00 Haarsteeg 4 RKDVC 6 Afgeschermd 76214 2 - 2
C 10-11-2019 12:30 RKDVC 6 LSV 2 Afgeschermd 75216 1 - 3
C 03-11-2019 12:30 RKDVC 6 Vlijmense Boys 3 H (Henk) van Logten 75215 2 - 6
C 27-10-2019 vervallen CHC 7 RKDVC 6 76900
B 20-10-2019 12:30 RKDVC 6 Jan van Arckel 2 Afgeschermd 91979 2 - 1
C 13-10-2019 12:30 RKDVC 6 Zwaluw VFC 5 P.H. (Peter) Hagelaars 75214 1 - 2
C 29-09-2019 12:30 RKDVC 6 SV BLC 2 Afgeschermd 75213 6 - 2
B 15-09-2019 12:30 RKDVC 6 SVSSS 3 L (Luc) Vermeegen 17163 7 - 0
B 08-09-2019 11:00 SC Elshout 2 RKDVC 6 Afgeschermd 16434 3 - 3
B 01-09-2019 12:00 RKDVC 6 Uno Animo 3 H.L. (Henri) Hooijmaijers 16109 3 - 2
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 15-12-2019 11:00 Wilhelmina Boys 3 RKDVC 6 93842 6-4
B 20-10-2019 12:30 RKDVC 6 Jan van Arckel 2 91979 2-1
B 15-09-2019 11:00 SC Elshout 2 Uno Animo 3 17214 2-2
B 15-09-2019 12:30 RKDVC 6 SVSSS 3 17163 7-0
B 08-09-2019 10:00 Uno Animo 3 SVSSS 3 16800 2-4
B 08-09-2019 11:00 SC Elshout 2 RKDVC 6 16434 3-3
B 01-09-2019 11:00 SVSSS 3 SC Elshout 2 16164 2-1
B 01-09-2019 12:00 RKDVC 6 Uno Animo 3 16109 3-2
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 24-05-2020 12:00 TGG 3 LSV 2 76285 0-0
C 24-05-2020 12:00 SCG'18 5 SV BLC 2 77005 0-0
C 24-05-2020 11:00 Vlijmense Boys 3 RKDVC 6 76067 0-0
C 24-05-2020 12:00 RKTVC 3 Haarsteeg 4 76886 0-0
C 17-05-2020 12:00 LSV 2 RKTVC 3 75419 0-0
C 17-05-2020 10:00 DSC 4 Vlijmense Boys 3 76459 0-0
C 17-05-2020 11:00 Haarsteeg 4 TGG 3 76220 0-0
C 17-05-2020 12:00 SV BLC 2 Zwaluw VFC 5 76350 0-0
C 10-05-2020 12:00 SV BLC 2 LSV 2 76349 0-0
C 10-05-2020 12:00 SCG'18 5 Vlijmense Boys 3 77004 0-0
C 10-05-2020 11:00 Zwaluw VFC 5 RKDVC 6 76777 0-0
C 10-05-2020 11:00 Haarsteeg 4 DSC 4 76219 0-0
C 03-05-2020 10:00 DSC 4 SV BLC 2 76455 0-0
C 26-04-2020 12:00 SV BLC 2 Vlijmense Boys 3 76345 0-0
C 26-04-2020 11:00 Zwaluw VFC 5 SCG'18 5 76773 0-0
C 19-04-2020 12:00 RKTVC 3 SV BLC 2 76885 0-0
C 19-04-2020 12:00 LSV 2 Haarsteeg 4 75418 0-0
C 19-04-2020 11:00 Zwaluw VFC 5 TGG 3 76776 0-0
C 19-04-2020 12:30 RKDVC 6 DSC 4 75221 0-0
C 05-04-2020 10:00 DSC 4 SCG'18 5 76458 0-0
C 05-04-2020 11:00 Haarsteeg 4 Vlijmense Boys 3 76218 0-0
C 05-04-2020 12:00 LSV 2 Zwaluw VFC 5 75417 0-0
C 05-04-2020 12:30 RKDVC 6 RKTVC 3 75220 0-0
C 29-03-2020 11:00 Zwaluw VFC 5 Haarsteeg 4 76775 0-0
C 29-03-2020 12:00 SCG'18 5 RKDVC 6 77003 0-0
C 29-03-2020 12:00 TGG 3 SV BLC 2 76283 0-0
C 29-03-2020 12:00 RKTVC 3 DSC 4 76884 0-0
C 29-03-2020 11:00 Vlijmense Boys 3 LSV 2 76066 0-0
C 22-03-2020 12:00 LSV 2 RKDVC 6 75415 0-0
C 22-03-2020 12:00 TGG 3 RKTVC 3 76281 0-0
C 15-03-2020 12:30 RKDVC 6 TGG 3 75219 0-0
C 15-03-2020 12:00 SCG'18 5 RKTVC 3 77002 0-0
C 15-03-2020 10:00 DSC 4 Zwaluw VFC 5 76457 0-0
C 15-03-2020 12:00 SV BLC 2 Haarsteeg 4 76347 0-0
C 08-03-2020 11:00 Zwaluw VFC 5 Vlijmense Boys 3 76774 0-2
C 08-03-2020 12:00 LSV 2 SCG'18 5 75416 2-0
C 08-03-2020 12:00 TGG 3 DSC 4 76282 4-2
C 08-03-2020 12:00 SV BLC 2 RKDVC 6 76346 4-1
C 01-03-2020 11:00 Vlijmense Boys 3 DSC 4 76060 1-1
C 16-02-2020 10:00 DSC 4 LSV 2 76456 0-0
C 16-02-2020 12:00 SCG'18 5 TGG 3 77001 4-2
C 16-02-2020 12:30 RKDVC 6 Haarsteeg 4 75218 0-5
C 16-02-2020 11:00 Vlijmense Boys 3 RKTVC 3 76064 0-0
C 02-02-2020 11:00 Vlijmense Boys 3 TGG 3 76063 0-0
C 02-02-2020 12:00 RKTVC 3 Zwaluw VFC 5 76882 4-0
C 02-02-2020 12:00 SCG'18 5 Haarsteeg 4 77000 0-0
C 26-01-2020 10:00 DSC 4 Haarsteeg 4 76450 6-2
C 26-01-2020 12:00 TGG 3 RKDVC 6 76277 5-4
C 26-01-2020 12:00 Vlijmense Boys 3 SV BLC 2 76061 6-1
C 19-01-2020 12:00 LSV 2 Vlijmense Boys 3 75414 0-0
C 15-12-2019 12:00 LSV 2 DSC 4 75412 4-2
C 08-12-2019 12:00 SV BLC 2 SCG'18 5 76344 10-2
C 08-12-2019 11:00 Haarsteeg 4 RKTVC 3 76216 3-2
C 08-12-2019 10:00 DSC 4 RKDVC 6 76454 2-1
C 08-12-2019 11:00 TGG 3 Zwaluw VFC 5 76280 3-3
C 01-12-2019 12:00 SCG'18 5 DSC 4 76999 0-3
C 01-12-2019 11:00 Vlijmense Boys 3 Haarsteeg 4 76062 5-1
C 01-12-2019 11:00 Zwaluw VFC 5 LSV 2 76772 2-7
C 01-12-2019 12:00 RKTVC 3 RKDVC 6 76881 0-4
C 24-11-2019 12:30 RKDVC 6 SCG'18 5 75217 1-2
C 24-11-2019 12:00 LSV 2 TGG 3 75413 2-3
C 24-11-2019 11:00 Haarsteeg 4 SV BLC 2 76215 0-7
C 24-11-2019 10:00 DSC 4 RKTVC 3 76453 8-0
C 17-11-2019 11:00 Haarsteeg 4 RKDVC 6 76214 2-2
C 17-11-2019 12:00 TGG 3 SCG'18 5 76279 5-2
C 17-11-2019 12:00 SV BLC 2 RKTVC 3 76343 1-6
C 10-11-2019 12:30 RKDVC 6 LSV 2 75216 1-3
C 10-11-2019 12:00 RKTVC 3 TGG 3 76880 3-4
C 10-11-2019 12:00 SCG'18 5 Zwaluw VFC 5 76998 3-6
C 03-11-2019 10:00 DSC 4 CHC 7 76452 0-0
C 03-11-2019 11:00 Haarsteeg 4 Zwaluw VFC 5 76213 2-1
C 03-11-2019 12:00 SV BLC 2 TGG 3 76342 6-3
C 03-11-2019 12:00 RKTVC 3 SCG'18 5 76879 5-3
C 03-11-2019 12:30 RKDVC 6 Vlijmense Boys 3 75215 2-6
C 27-10-2019 12:00 TGG 3 Haarsteeg 4 76278 4-3
C 27-10-2019 11:00 Zwaluw VFC 5 SV BLC 2 76770 5-4
C 27-10-2019 12:00 SCG'18 5 LSV 2 76997 2-1
C 27-10-2019 12:00 CHC 7 RKDVC 6 76900 0-0
C 20-10-2019 12:00 CHC 7 TGG 3 76898 0-0
C 13-10-2019 12:30 RKDVC 6 Zwaluw VFC 5 75214 1-2
C 13-10-2019 12:00 RKTVC 3 Vlijmense Boys 3 76878 3-7
C 13-10-2019 11:00 Haarsteeg 4 LSV 2 76212 0-3
C 13-10-2019 10:00 DSC 4 TGG 3 76451 3-3
C 13-10-2019 12:00 SCG'18 5 CHC 7 76996 0-0
C 06-10-2019 11:00 Zwaluw VFC 5 DSC 4 76769 6-2
C 06-10-2019 11:00 Vlijmense Boys 3 SCG'18 5 76059 3-0
C 06-10-2019 12:00 CHC 7 RKTVC 3 76899 0-0
C 06-10-2019 12:00 LSV 2 SV BLC 2 75411 4-5
C 29-09-2019 11:00 Vlijmense Boys 3 Zwaluw VFC 5 76058 4-2
C 29-09-2019 12:00 RKTVC 3 LSV 2 76877 1-5
C 29-09-2019 12:30 RKDVC 6 SV BLC 2 75213 6-2
C 22-09-2019 11:00 Haarsteeg 4 SCG'18 5 76211 2-1
C 22-09-2019 12:00 SV BLC 2 DSC 4 76341 6-2
C 22-09-2019 12:00 LSV 2 CHC 7 75410 0-0
C 22-09-2019 11:00 Zwaluw VFC 5 RKTVC 3 76768 7-2
C 22-09-2019 12:00 TGG 3 Vlijmense Boys 3 76276 5-2

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Wilhelmina Boys 3 1 1 0 0 3 6 4 2 0
2 RKDVC 6 1 0 0 1 0 4 6 -2 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Vlijmense Boys 3 10 7 2 1 23 36 15 21 0
2 TGG 3 11 7 2 2 23 41 34 7 0
3 LSV 2 10 6 1 3 19 31 16 15 0
4 SV BLC 2 10 6 0 4 18 46 35 11 0
5 Zwaluw VFC 5 11 5 1 5 16 34 34 0 0
6 DSC 4 10 4 2 4 14 31 27 4 0
7 Haarsteeg 4 11 4 2 5 14 20 31 -11 0
8 SCG'18 5 12 3 1 8 10 19 40 -21 0
9 RKTVC 3 10 3 0 7 9 26 42 -16 0
10 RKDVC 6 11 2 1 8 7 23 33 -10 0

Training

Berichten



Zoeken op de site

RKDVC

Sportlaan 10 
5151 RK Drunen
tel. 0416 -779002
Routebeschrijving
Terug naar boven