0519 Mannen Zondag reserve

RKDVC 8

Teamleden

Spelers
Joris van de Wiel Keeper      
Bart de Bijl        
John van Bokhoven        
Jelle Brok        
Wessel Brok        
Marc Buijs        
Roel van Delft        
Rob Didden        
Koen Douwes        
Jules van den Elshout        
Maarten van Kessel        
Rolf van Kessel        
Wesley Klerx        
Stan Klijn        
Kjell Kooijmans        
Stan Liefting        
Tim Poel        
Wouter Rodenburg        
Tom Verharen        
Bas van de Wardt        
Stijn van der Vliet Reserve ingedeeld      
 
Overige teamleden
Ben Klerks Leider/Trainer
Wouter Buijs Leider
Jack Klijn Leider
Johan van Mook Leider
Wouter Pijnenburg Leider
Bas van de Wardt Leider

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Accommodatie Veld KK RKDVC KK gast Aanwezig
C 01-03-2020 10:00 SCG'18 7 RKDVC 8 80193 Sportpark Zegenwerp - -
C 08-03-2020 12:30 OJC ROSMALEN 9 RKDVC 8 79222 Sportpark De Groote Wielen - -
C 15-03-2020 12:30 RKDVC 8 Boxtel 2 77067 Sportpark aan de Duinweg - -
C 22-03-2020 12:30 Baardwijk 5 RKDVC 8 77173 Sportpark Olympia - -
C 29-03-2020 11:00 RWB 3 RKDVC 8 79914 Sportpark De Gaard - -
C 05-04-2020 12:30 RKDVC 8 SCG'18 7 77068 Sportpark aan de Duinweg - -
B 13-04-2020 12:30 RKDVC 8 CHC 3 157411 Sportpark aan de Duinweg - -
C 19-04-2020 12:00 WSC 6 RKDVC 8 79647 Sportpark Eikendonk - -
C 10-05-2020 11:00 Nieuwkuijk 3 RKDVC 8 77697 Sportpark Nieuwkuijk - -
C 17-05-2020 12:30 RKDVC 8 Haarsteeg 5 77069 Sportpark aan de Duinweg - -
C 24-05-2020 11:00 Helvoirt 5 RKDVC 8 78484 Sportpark Burg.van Hovell - -
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 01-03-2020 10:00 SCG'18 7 RKDVC 8
C 01-03-2020 11:00 RWB 3 Boxtel 2
C 08-03-2020 12:30 OJC ROSMALEN 9 RKDVC 8
C 08-03-2020 11:30 Maliskamp 4 SCG'18 7
C 08-03-2020 11:00 Nieuwkuijk 3 Baardwijk 5
C 08-03-2020 11:00 RWB 3 Helvoirt 5
C 08-03-2020 10:00 Boxtel 2 Haarsteeg 5
C 15-03-2020 10:00 SCG'18 7 RWB 3
C 15-03-2020 11:00 Haarsteeg 5 Helvoirt 5
C 15-03-2020 12:00 WSC 6 OJC ROSMALEN 9
C 15-03-2020 12:30 RKDVC 8 Boxtel 2
C 15-03-2020 12:30 Baardwijk 5 Maliskamp 4

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 15-12-2019 12:30 RKDVC 8 Wilhelmina Boys 6 93872 9-4
B 20-10-2019 12:30 RKDVC 8 Baardwijk 4 91943 3-1
B 15-09-2019 10:00 Helvoirt 4 RKDVC 8 17309 0-1
B 15-09-2019 11:00 Buren 2 OJC ROSMALEN 8 17015 6-2
B 08-09-2019 10:00 Helvoirt 4 Buren 2 16535 4-1
B 08-09-2019 11:00 RKDVC 8 OJC ROSMALEN 8 16893 14-0
B 01-09-2019 10:00 OJC ROSMALEN 8 Helvoirt 4 16204 0-5
B 01-09-2019 12:00 Buren 2 RKDVC 8 15973 1-5
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 16-02-2020 12:00 WSC 6 Nieuwkuijk 3 79644 3-2
C 16-02-2020 10:00 Helvoirt 5 Boxtel 2 78481 3-0
C 16-02-2020 11:00 Haarsteeg 5 RWB 3 78871 1-2
C 16-02-2020 10:00 SCG'18 7 OJC ROSMALEN 9 80195 1-0
C 16-02-2020 12:30 RKDVC 8 Maliskamp 4 77066 10-0
C 09-02-2020 11:30 Maliskamp 4 WSC 6 77119 0-0
C 09-02-2020 10:00 Boxtel 2 SCG'18 7 79099 0-0
C 09-02-2020 11:00 Nieuwkuijk 3 Helvoirt 5 77694 0-0
C 09-02-2020 12:30 OJC ROSMALEN 9 RWB 3 79221 0-0
C 09-02-2020 12:30 Baardwijk 5 RKDVC 8 77173 0-0
C 02-02-2020 11:00 Haarsteeg 5 OJC ROSMALEN 9 78870 0-1
C 02-02-2020 12:00 WSC 6 Baardwijk 5 79643 9-2
C 02-02-2020 12:00 Helvoirt 5 Maliskamp 4 78480 3-2
C 02-02-2020 10:00 SCG'18 7 Nieuwkuijk 3 80194 1-3
C 26-01-2020 10:00 Helvoirt 5 WSC 6 78477 1-3
C 26-01-2020 11:00 Nieuwkuijk 3 Boxtel 2 77691 4-1
C 26-01-2020 12:30 RKDVC 8 OJC ROSMALEN 9 77061 9-0
C 19-01-2020 10:00 Boxtel 2 Maliskamp 4 79098 1-4
C 19-01-2020 12:00 Helvoirt 5 RWB 3 78476 4-1
C 08-12-2019 12:30 RKDVC 8 WSC 6 77065 0-0
C 08-12-2019 11:00 Nieuwkuijk 3 RWB 3 77693 3-1
C 08-12-2019 12:30 Baardwijk 5 Helvoirt 5 77172 2-6
C 08-12-2019 11:30 Maliskamp 4 Haarsteeg 5 77118 1-2
C 08-12-2019 12:30 OJC ROSMALEN 9 Boxtel 2 79220 2-5
C 01-12-2019 12:30 OJC ROSMALEN 9 Baardwijk 5 79219 6-0
C 01-12-2019 11:00 Haarsteeg 5 Nieuwkuijk 3 78869 4-4
C 01-12-2019 11:00 RWB 3 WSC 6 79911 4-2
C 24-11-2019 12:30 Baardwijk 5 Boxtel 2 77171 2-2
C 24-11-2019 12:45 RKDVC 8 RWB 3 77064 1-2
C 24-11-2019 12:00 WSC 6 SCG'18 7 79642 3-1
C 24-11-2019 11:30 Maliskamp 4 OJC ROSMALEN 9 77117 1-3
C 24-11-2019 12:00 Helvoirt 5 Haarsteeg 5 78479 9-2
C 17-11-2019 11:30 Maliskamp 4 RKDVC 8 77116 0-9
C 17-11-2019 12:30 Baardwijk 5 Haarsteeg 5 77170 2-0
C 17-11-2019 10:00 Boxtel 2 Helvoirt 5 79097 1-3
C 17-11-2019 11:00 Nieuwkuijk 3 WSC 6 77692 0-1
C 17-11-2019 12:30 OJC ROSMALEN 9 SCG'18 7 79218 1-3
C 10-11-2019 10:00 SCG'18 7 Boxtel 2 80192 0-2
C 10-11-2019 11:00 Helvoirt 5 Nieuwkuijk 3 78478 2-6
C 10-11-2019 11:00 RWB 3 OJC ROSMALEN 9 79910 3-5
C 10-11-2019 12:00 WSC 6 Maliskamp 4 79641 8-3
C 10-11-2019 12:30 RKDVC 8 Baardwijk 5 77063 2-0
C 03-11-2019 11:30 Maliskamp 4 Baardwijk 5 77115 2-3
C 03-11-2019 12:00 WSC 6 Haarsteeg 5 79640 6-3
C 03-11-2019 12:30 RKDVC 8 Helvoirt 5 77062 4-2
C 27-10-2019 12:30 Baardwijk 5 RWB 3 77169 3-0
C 27-10-2019 12:30 OJC ROSMALEN 9 Nieuwkuijk 3 79217 3-2
C 27-10-2019 11:00 Haarsteeg 5 RKDVC 8 78868 1-2
C 27-10-2019 10:00 SCG'18 7 Maliskamp 4 80191 2-1
C 20-10-2019 11:00 RWB 3 SCG'18 7 79909 2-1
C 13-10-2019 10:00 SCG'18 7 Helvoirt 5 80190 1-4
C 13-10-2019 11:00 Nieuwkuijk 3 Maliskamp 4 77690 1-0
C 13-10-2019 11:00 RWB 3 Haarsteeg 5 79908 1-4
C 13-10-2019 12:00 WSC 6 Boxtel 2 79639 6-2
C 06-10-2019 12:30 OJC ROSMALEN 9 WSC 6 79216 1-3
C 06-10-2019 12:30 Baardwijk 5 Nieuwkuijk 3 77168 1-3
C 06-10-2019 11:00 Haarsteeg 5 SCG'18 7 78867 6-2
C 06-10-2019 10:00 Boxtel 2 RKDVC 8 79096 3-6
C 29-09-2019 10:00 SCG'18 7 Baardwijk 5 80189 3-2
C 29-09-2019 11:00 RWB 3 Maliskamp 4 79907 4-3
C 29-09-2019 11:00 Haarsteeg 5 Boxtel 2 78866 1-4
C 29-09-2019 11:00 Helvoirt 5 OJC ROSMALEN 9 78475 4-2
C 29-09-2019 12:30 RKDVC 8 Nieuwkuijk 3 77060 8-1
C 22-09-2019 12:30 OJC ROSMALEN 9 Haarsteeg 5 79215 2-2
C 22-09-2019 12:00 Baardwijk 5 WSC 6 77167 2-4
C 22-09-2019 11:30 Maliskamp 4 Helvoirt 5 77114 1-5
C 22-09-2019 11:00 Nieuwkuijk 3 SCG'18 7 77689 1-3
C 22-09-2019 10:00 Boxtel 2 RWB 3 79095 4-3

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 RKDVC 8 1 1 0 0 3 9 4 5 0
2 Wilhelmina Boys 6 1 0 0 1 0 4 9 -5 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 WSC 6 11 10 0 1 30 48 21 27 0
2 Helvoirt 5 12 9 0 3 27 46 25 21 0
3 RKDVC 8 9 8 0 1 24 51 9 42 0
4 Nieuwkuijk 3 12 6 1 5 19 30 28 2 0
5 OJC ROSMALEN 9 12 5 1 6 16 26 33 -7 0
6 SCG'18 7 11 5 0 6 15 18 25 -7 0
7 RWB 3 11 5 0 6 15 23 31 -8 0
8 Boxtel 2 11 4 1 6 13 25 34 -9 0
9 Haarsteeg 5 12 3 2 7 11 26 36 -10 0
10 Baardwijk 5 11 3 1 7 10 19 37 -18 0
11 Maliskamp 4 12 1 0 11 3 18 51 -33 0

Training

Berichten



Zoeken op de site

RKDVC

Sportlaan 10 
5151 RK Drunen
tel. 0416 -779002
Routebeschrijving
Terug naar boven