0519 Mannen Zondag reserve

RKDVC 11

Teamleden

Spelers
Peter Paul Luijben Keeper      
Rick Berenschot        
Geert Bertens        
Eddy van de Bosch        
Joep Buitenhek        
Dennis Van Dijk        
Pieter van Erp        
Kars van Gorkum        
Dennis van der Hout        
Christian van Hulten        
Kevin Kiefmeijer        
Luuk de Kort        
Thijs Lammers        
Niels van Loon        
Mark van der Maas        
Tim Mulders        
Roy Schouwenaars        
Gijs Stevens        
Ruud Walravens        
Matthijs van de Wiel        
Serge Dumoulin Reserve ingedeeld      
Johan Meesters Reserve ingedeeld      
Martijn Verweij Reserve ingedeeld      
Robert Voets Reserve ingedeeld      
 
Overige teamleden
Peter Clarke Leider
Pieter van der Hoogt Leider
Mark de Rooy Leider

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Accommodatie Veld KK RKDVC KK gast Aanwezig
C 01-03-2020 11:30 Essche Boys 3 RKDVC 11 83821 Sportpark Essche Boys - - 10:40
C 08-03-2020 10:30 RKDVC 11 VCB 4 P.H. (Peter) Hagelaars 85583 Sportpark aan de Duinweg - - 10:00
C 15-03-2020 10:30 FC Drunen 2 RKDVC 11 82691 Sportpark Duinzicht - - 09:55
C 22-03-2020 10:30 RKDVC 11 ZIGO 7 85582 Sportpark aan de Duinweg - - 10:00
C 29-03-2020 vervallen RKDVC 11 Real Lunet 3 85584 Sportpark aan de Duinweg - - 00:30
C 05-04-2020 12:00 SVSSS 5 RKDVC 11 84710 Sportpark Zeshoeven - - 11:10
C 19-04-2020 12:00 Wilhelmina 10 RKDVC 11 85464 Sportpark De Saren - - 11:10
C 10-05-2020 10:30 RKDVC 11 Jong Brabant 8 85585 Sportpark aan de Duinweg - - 10:00
C 17-05-2020 11:00 Nemelaer 7 RKDVC 11 81469 Sportpark De Walzaad - - 10:10
C 24-05-2020 10:30 RKDVC 11 ODC 6 85586 Sportpark aan de Duinweg - - 10:00
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 01-03-2020 11:30 Essche Boys 3 RKDVC 11
C 01-03-2020 12:00 VCB 4 ODC 6
C 01-03-2020 10:30 FC Drunen 2 SVSSS 5
C 08-03-2020 12:00 Wilhelmina 10 Essche Boys 3
C 08-03-2020 11:00 Nemelaer 7 SVSSS 5
C 08-03-2020 10:30 RKDVC 11 VCB 4
C 08-03-2020 10:00 ZIGO 7 Jong Brabant 8
C 15-03-2020 11:30 Essche Boys 3 Jong Brabant 8
C 15-03-2020 12:00 SVSSS 5 ODC 6
C 15-03-2020 10:30 FC Drunen 2 RKDVC 11
C 15-03-2020 10:00 VCB 4 Wilhelmina 10
C 22-03-2020 12:00 SVSSS 5 VCB 4
C 22-03-2020 10:30 RKDVC 11 ZIGO 7
C 22-03-2020 11:00 Nemelaer 7 Jong Brabant 8
C 22-03-2020 11:00 ODC 6 FC Drunen 2
C 29-03-2020 10:00 ZIGO 7 VCB 4
C 29-03-2020 10:00 Jong Brabant 8 SVSSS 5
C 29-03-2020 11:30 Essche Boys 3 ODC 6
C 29-03-2020 12:00 Wilhelmina 10 Nemelaer 7

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Eindstand Verslag
C 26-01-2020 10:00 ZIGO 7 RKDVC 11 J. (Johan) van Roessel 85783 0 - 9
C 08-12-2019 10:30 RKDVC 11 Wilhelmina 10 Afgeschermd 85581 3 - 0
C 01-12-2019 10:30 RKDVC 11 SVSSS 5 C.F. (Kevin) Heijmans 85580 1 - 0
C 24-11-2019 11:00 ODC 6 RKDVC 11 Afgeschermd 84480 3 - 1
C 03-11-2019 12:00 Real Lunet 3 RKDVC 11 L. (Luuk) de Kort 83591 1 - 7
C 27-10-2019 10:30 RKDVC 11 Nemelaer 7 R (Rick) Berenschot 85579 6 - 1
B 20-10-2019 10:30 FC Drunen 5 RKDVC 11 Afgeschermd 91907 1 - 1 (4 - 3)
C 13-10-2019 10:00 VCB 4 RKDVC 11 E. (Enno) van der Graaf 84605 0 - 8
C 06-10-2019 10:30 RKDVC 11 FC Drunen 2 J. (Jan) Berger 85578 4 - 2
C 29-09-2019 10:00 Jong Brabant 8 RKDVC 11 J.H.M. (Ralf) Denissen 84121 0 - 5
C 22-09-2019 10:30 RKDVC 11 Essche Boys 3 C.G.M. (Coen) van Roosmalen 85577 8 - 2
B 15-09-2019 11:00 SC Elshout 3 RKDVC 11 T.P.A.M. (Tim) Mulders 16953 2 - 1
B 08-09-2019 11:00 Nieuwkuijk 5 RKDVC 11 J.J.C.F (Jelle) Lommers 16863 0 - 3
B 01-09-2019 10:00 RKDVC 11 HHC'09 3 J.J.M. (Johan) Verhoeven 16137 3 - 2
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 20-10-2019 10:30 FC Drunen 5 RKDVC 11 91907 1-1
B 15-09-2019 10:30 HHC'09 3 Nieuwkuijk 5 17186 2-1
B 15-09-2019 11:00 SC Elshout 3 RKDVC 11 16953 2-1
B 08-09-2019 10:30 HHC'09 3 SC Elshout 3 16403 1-1
B 08-09-2019 11:00 Nieuwkuijk 5 RKDVC 11 16863 0-3
B 01-09-2019 10:00 RKDVC 11 HHC'09 3 16137 3-2
B 01-09-2019 11:00 SC Elshout 3 Nieuwkuijk 5 15913 1-1
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 16-02-2020 11:30 Essche Boys 3 ZIGO 7 83822 5-1
C 16-02-2020 10:30 FC Drunen 2 Nemelaer 7 82690 0-0
C 16-02-2020 10:00 Jong Brabant 8 Wilhelmina 10 84128 2-2
C 02-02-2020 10:00 ZIGO 7 Wilhelmina 10 85785 6-2
C 02-02-2020 09:45 Jong Brabant 8 ODC 6 84127 5-2
C 02-02-2020 10:30 FC Drunen 2 SVSSS 5 82689 0-0
C 26-01-2020 11:00 Nemelaer 7 FC Drunen 2 81462 3-8
C 26-01-2020 12:00 SVSSS 5 Jong Brabant 8 84706 2-1
C 26-01-2020 10:00 ZIGO 7 RKDVC 11 85783 0-9
C 19-01-2020 10:00 VCB 4 FC Drunen 2 84609 4-0
C 15-12-2019 12:00 Wilhelmina 10 Real Lunet 3 93769 0-0
C 15-12-2019 12:00 SVSSS 5 Nemelaer 7 84702 3-2
C 08-12-2019 11:00 Nemelaer 7 ZIGO 7 81464 8-0
C 08-12-2019 10:30 RKDVC 11 Wilhelmina 10 85581 3-0
C 08-12-2019 11:00 ODC 6 Essche Boys 3 84481 1-2
C 01-12-2019 10:00 ZIGO 7 FC Drunen 2 85784 1-4
C 01-12-2019 10:00 Jong Brabant 8 Real Lunet 3 84126 0-0
C 01-12-2019 11:30 Essche Boys 3 Nemelaer 7 83820 4-0
C 01-12-2019 10:30 RKDVC 11 SVSSS 5 85580 1-0
C 01-12-2019 12:00 Wilhelmina 10 ODC 6 85461 1-1
C 24-11-2019 12:00 SVSSS 5 Wilhelmina 10 84705 1-0
C 24-11-2019 11:00 ODC 6 RKDVC 11 84480 3-1
C 24-11-2019 11:00 Nemelaer 7 Real Lunet 3 81463 0-0
C 24-11-2019 10:00 Jong Brabant 8 Essche Boys 3 84125 4-1
C 24-11-2019 10:00 VCB 4 ZIGO 7 84608 4-0
C 17-11-2019 11:00 ODC 6 VCB 4 84479 0-3
C 17-11-2019 12:00 Wilhelmina 10 Jong Brabant 8 85460 1-5
C 17-11-2019 12:00 Real Lunet 3 ZIGO 7 83592 3-5
C 17-11-2019 12:00 SVSSS 5 Essche Boys 3 84704 4-2
C 10-11-2019 10:00 VCB 4 SVSSS 5 84607 3-0
C 10-11-2019 09:45 Jong Brabant 8 Nemelaer 7 84124 6-1
C 10-11-2019 10:30 FC Drunen 2 ODC 6 82688 3-3
C 10-11-2019 11:30 Essche Boys 3 Real Lunet 3 83819 2-0
C 03-11-2019 12:00 Real Lunet 3 RKDVC 11 83591 1-7
C 03-11-2019 10:00 VCB 4 Jong Brabant 8 84606 2-2
C 03-11-2019 10:30 FC Drunen 2 Essche Boys 3 82687 7-2
C 03-11-2019 11:00 Nemelaer 7 Wilhelmina 10 81461 2-4
C 03-11-2019 11:00 ODC 6 SVSSS 5 84478 0-2
C 27-10-2019 12:00 SVSSS 5 ZIGO 7 84703 9-2
C 27-10-2019 12:00 Wilhelmina 10 Real Lunet 3 85459 0-0
C 27-10-2019 12:30 Essche Boys 3 VCB 4 83818 0-4
C 27-10-2019 10:30 RKDVC 11 Nemelaer 7 85579 6-1
C 27-10-2019 10:00 Jong Brabant 8 FC Drunen 2 84123 1-3
C 13-10-2019 10:00 ZIGO 7 Essche Boys 3 85782 4-2
C 13-10-2019 10:00 VCB 4 RKDVC 11 84605 0-8
C 13-10-2019 10:30 FC Drunen 2 Wilhelmina 10 82686 3-1
C 13-10-2019 11:00 Nemelaer 7 ODC 6 81460 3-2
C 13-10-2019 12:00 Real Lunet 3 SVSSS 5 83590 3-3
C 06-10-2019 12:00 Wilhelmina 10 VCB 4 85458 1-5
C 06-10-2019 11:00 ODC 6 Real Lunet 3 84477 2-2
C 06-10-2019 10:30 RKDVC 11 FC Drunen 2 85578 4-2
C 06-10-2019 10:00 Jong Brabant 8 ZIGO 7 84122 5-0
C 29-09-2019 10:00 ZIGO 7 ODC 6 85781 1-9
C 29-09-2019 10:00 Jong Brabant 8 RKDVC 11 84121 0-5
C 29-09-2019 10:30 FC Drunen 2 Real Lunet 3 82685 9-1
C 29-09-2019 10:00 VCB 4 Nemelaer 7 84604 3-2
C 29-09-2019 11:30 Essche Boys 3 Wilhelmina 10 83817 1-5
C 22-09-2019 10:30 RKDVC 11 Essche Boys 3 85577 8-2
C 22-09-2019 12:00 SVSSS 5 FC Drunen 2 84701 4-2
C 22-09-2019 12:00 Real Lunet 3 VCB 4 83589 1-6
C 22-09-2019 12:00 Wilhelmina 10 ZIGO 7 85457 5-1
C 22-09-2019 11:00 ODC 6 Jong Brabant 8 84476 4-1

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 FC Drunen 5 1 1 0 0 3 1 1 0 0
2 RKDVC 11 1 0 0 1 0 1 1 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 RKDVC 11 9 8 0 1 24 45 8 37 0
2 VCB 4 9 7 1 1 22 28 13 15 0
3 SVSSS 5 9 7 0 2 21 25 13 12 0
4 Jong Brabant 8 11 5 2 4 17 32 23 9 0
5 FC Drunen 2 9 5 1 3 16 32 23 9 0
6 ODC 6 10 3 2 5 11 25 22 3 0
7 Wilhelmina 10 11 3 2 6 11 22 30 -8 0
8 Essche Boys 3 10 3 0 7 9 21 38 -17 0
9 Nemelaer 7 9 2 0 7 6 22 36 -14 0
10 ZIGO 7 11 2 0 9 6 16 62 -46 0

Training

Berichten



Zoeken op de site

RKDVC

Sportlaan 10 
5151 RK Drunen
tel. 0416 -779002
Routebeschrijving
Terug naar boven