513 Vrouwen Zondag

RKDVC VR1

Teamleden

Spelers
Annemiek Wortelboer Keeper      
Demi Boomsluiter        
Dewi Bruijsters        
Marja Bruijsters        
Nicole Dingler        
Iris Douwes        
Youri Van Drunen        
Denise van Gessel        
Nienke van Helvoort        
Nancy Klerks        
Isa Klijn        
Mandy de Kok        
Mieke Koks        
Els van Roessel        
Sanne van der Velden        
Patty Willebrands        
 
Overige teamleden
Robin van Drunen Leider
Eline van Erp Leider
Bert Fitters Leider
Mark van Heeswijk Trainer
Angela Lucas Trainer
Pim Schapendonk Trainer

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Accommodatie Veld KK RKDVC KK gast Aanwezig
C 08-03-2020 10:00 OVV'67 VR2 RKDVC VR1 73408 Sportpark Uilendonck - - 08:05
C 15-03-2020 12:30 RKDVC VR1 Hilvaria VR1 73068 Sportpark aan de Duinweg - - 11:00
C 22-03-2020 11:00 Baronie VR3 RKDVC VR1 73515 Sportpark De Blauwe Kei - - 09:00
C 29-03-2020 12:15 ODC VR1 RKDVC VR1 73334 Sportpark Molenwijk - - 10:20
C 05-04-2020 12:30 RKDVC VR1 ST Were Di / FC Tilburg VR2 73069 Sportpark aan de Duinweg - - 11:00
C 19-04-2020 10:30 RWB VR1 RKDVC VR1 73548 Sportpark De Gaard - - 08:45
C 10-05-2020 12:00 SC 't Zand VR3 RKDVC VR1 73294 Sportpark Bijstervelden - - 10:05
C 17-05-2020 12:30 RKDVC VR1 Nemelaer VR2 73070 Sportpark aan de Duinweg - - 11:00
C 24-05-2020 10:00 VV Trinitas Oisterwijk VR1 RKDVC VR1 73676 Sportpark D'n Donk - - 08:30
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 01-03-2020 10:00 Nemelaer VR2 OVV'67 VR2
C 01-03-2020 10:30 RWB VR1 Baronie VR3
C 08-03-2020 12:15 ODC VR1 VV Trinitas Oisterwijk VR1
C 08-03-2020 12:00 Hilvaria VR1 Nemelaer VR2
C 08-03-2020 12:00 SC 't Zand VR3 Baronie VR3
C 08-03-2020 10:00 OVV'67 VR2 RKDVC VR1
C 08-03-2020 10:00 Beerse Boys VR2 RWB VR1
C 15-03-2020 10:00 Beerse Boys VR2 SC 't Zand VR3
C 15-03-2020 10:00 Nemelaer VR2 VV Trinitas Oisterwijk VR1
C 15-03-2020 10:30 RWB VR1 OVV'67 VR2
C 15-03-2020 11:00 ST Were Di / FC Tilburg VR2 ODC VR1
C 15-03-2020 12:30 RKDVC VR1 Hilvaria VR1

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 20-10-2019 10:30 Emplina VR1 RKDVC VR1 93563 7-1
B 15-09-2019 10:00 Nieuwkuijk VR2 Haarsteeg VR1 17558 0-16
B 15-09-2019 12:45 RKDVC VR1 MEC'07 VR1 17626 2-0
B 12-09-2019 20:00 Haarsteeg VR1 RKDVC VR1 17478 2-1
B 08-09-2019 11:30 MEC'07 VR1 Haarsteeg VR1 17533 0-3
B 08-09-2019 12:30 RKDVC VR1 Nieuwkuijk VR2 17523 15-1
B 01-09-2019 12:00 Nieuwkuijk VR2 MEC'07 VR1 17416 2-3
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 16-02-2020 11:00 ST Were Di / FC Tilburg VR2 OVV'67 VR2 73630 1-1
C 16-02-2020 11:00 Baronie VR3 Beerse Boys VR2 73516 1-0
C 16-02-2020 10:30 RWB VR1 SC 't Zand VR3 73545 0-0
C 16-02-2020 10:00 VV Trinitas Oisterwijk VR1 Hilvaria VR1 73673 1-3
C 16-02-2020 10:00 Nemelaer VR2 ODC VR1 73130 0-11
C 09-02-2020 10:00 Beerse Boys VR2 Nemelaer VR2 73087 0-0
C 09-02-2020 10:00 OVV'67 VR2 ODC VR1 73407 0-0
C 09-02-2020 11:00 Baronie VR3 RKDVC VR1 73515 0-0
C 09-02-2020 12:00 SC 't Zand VR3 VV Trinitas Oisterwijk VR1 73291 0-0
C 09-02-2020 12:00 Hilvaria VR1 ST Were Di / FC Tilburg VR2 73395 0-0
C 02-02-2020 12:30 RKDVC VR1 Beerse Boys VR2 73067 8-0
C 02-02-2020 12:15 ODC VR1 Hilvaria VR1 73332 0-2
C 02-02-2020 11:00 ST Were Di / FC Tilburg VR2 SC 't Zand VR3 73629 1-7
C 26-01-2020 10:00 VV Trinitas Oisterwijk VR1 Beerse Boys VR2 73672 5-1
C 15-12-2019 11:00 ODC VR1 Beerse Boys VR2 73335 1-9
C 15-12-2019 11:00 Baronie VR3 SC 't Zand VR3 73510 2-5
C 15-12-2019 11:00 Nemelaer VR2 ST Were Di / FC Tilburg VR2 73125 1-9
C 13-12-2019 20:30 Baronie VR3 Nemelaer VR2 73512 13-0
C 08-12-2019 10:00 Beerse Boys VR2 ST Were Di / FC Tilburg VR2 73086 1-4
C 08-12-2019 10:00 OVV'67 VR2 Hilvaria VR1 73406 2-2
C 08-12-2019 14:00 Baronie VR3 VV Trinitas Oisterwijk VR1 73514 2-4
C 08-12-2019 12:00 SC 't Zand VR3 ODC VR1 73290 1-3
C 08-12-2019 12:30 RKDVC VR1 RWB VR1 73066 5-0
C 01-12-2019 12:15 ODC VR1 RWB VR1 73331 6-1
C 01-12-2019 11:00 ST Were Di / FC Tilburg VR2 RKDVC VR1 73628 3-4
C 01-12-2019 10:00 Nemelaer VR2 SC 't Zand VR3 73128 0-11
C 01-12-2019 10:00 OVV'67 VR2 Baronie VR3 73405 3-1
C 24-11-2019 10:00 VV Trinitas Oisterwijk VR1 Nemelaer VR2 73671 10-1
C 24-11-2019 10:30 RWB VR1 ST Were Di / FC Tilburg VR2 73543 1-2
C 24-11-2019 12:00 SC 't Zand VR3 Beerse Boys VR2 73289 1-1
C 24-11-2019 12:30 RKDVC VR1 ODC VR1 73065 3-1
C 24-11-2019 11:00 Baronie VR3 Hilvaria VR1 73513 3-0
C 17-11-2019 12:00 Hilvaria VR1 VV Trinitas Oisterwijk VR1 73394 4-2
C 17-11-2019 12:00 SC 't Zand VR3 RWB VR1 73288 4-3
C 17-11-2019 10:00 OVV'67 VR2 ST Were Di / FC Tilburg VR2 73404 2-1
C 17-11-2019 10:00 Beerse Boys VR2 ODC VR1 73085 1-7
C 10-11-2019 12:30 RKDVC VR1 Baronie VR3 73064 5-2
C 10-11-2019 12:15 ODC VR1 OVV'67 VR2 73330 5-0
C 10-11-2019 11:00 ST Were Di / FC Tilburg VR2 Hilvaria VR1 73627 2-1
C 10-11-2019 10:00 Nemelaer VR2 Beerse Boys VR2 73127 0-1
C 10-11-2019 10:00 VV Trinitas Oisterwijk VR1 SC 't Zand VR3 73670 3-4
C 07-11-2019 20:00 Nemelaer VR2 RKDVC VR1 73126 0-7
C 03-11-2019 10:00 Beerse Boys VR2 OVV'67 VR2 73084 0-3
C 03-11-2019 12:00 SC 't Zand VR3 Hilvaria VR1 73287 0-1
C 03-11-2019 12:15 ODC VR1 ST Were Di / FC Tilburg VR2 73329 7-2
C 03-11-2019 10:30 RWB VR1 Nemelaer VR2 73542 7-0
C 03-11-2019 12:30 RKDVC VR1 VV Trinitas Oisterwijk VR1 73063 5-2
C 27-10-2019 12:00 Hilvaria VR1 Beerse Boys VR2 73393 3-0
C 27-10-2019 11:00 Baronie VR3 ODC VR1 73511 1-2
C 27-10-2019 10:00 OVV'67 VR2 SC 't Zand VR3 73403 8-1
C 27-10-2019 10:00 VV Trinitas Oisterwijk VR1 RWB VR1 73669 7-3
C 13-10-2019 10:00 Beerse Boys VR2 Baronie VR3 73083 1-2
C 13-10-2019 11:00 ST Were Di / FC Tilburg VR2 VV Trinitas Oisterwijk VR1 73626 3-4
C 13-10-2019 12:15 ODC VR1 Nemelaer VR2 73328 12-0
C 13-10-2019 10:30 RWB VR1 Hilvaria VR1 73541 1-2
C 13-10-2019 12:30 RKDVC VR1 OVV'67 VR2 73062 5-2
C 06-10-2019 12:00 Hilvaria VR1 RKDVC VR1 73392 4-4
C 06-10-2019 10:00 OVV'67 VR2 RWB VR1 73402 3-5
C 06-10-2019 10:00 VV Trinitas Oisterwijk VR1 ODC VR1 73668 1-2
C 03-10-2019 20:00 Nemelaer VR2 Hilvaria VR1 73124 1-7
C 29-09-2019 10:00 VV Trinitas Oisterwijk VR1 OVV'67 VR2 73667 9-4
C 29-09-2019 10:30 RWB VR1 Beerse Boys VR2 73540 7-1
C 29-09-2019 12:30 RKDVC VR1 SC 't Zand VR3 73061 4-2
C 29-09-2019 11:00 ST Were Di / FC Tilburg VR2 Baronie VR3 73625 3-4
C 22-09-2019 10:00 Beerse Boys VR2 RKDVC VR1 73082 0-7
C 22-09-2019 12:00 Hilvaria VR1 ODC VR1 73391 1-2
C 22-09-2019 10:00 SC 't Zand VR3 ST Were Di / FC Tilburg VR2 73286 2-2
C 22-09-2019 11:00 Baronie VR3 RWB VR1 73509 7-5
C 22-09-2019 10:00 OVV'67 VR2 Nemelaer VR2 73401 4-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Emplina VR1 1 1 0 0 3 7 1 6 0
2 RKDVC VR1 1 0 0 1 0 1 7 -6 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 RKDVC VR1 11 10 1 0 31 57 16 41 0
2 ODC VR1 13 10 0 3 30 59 22 37 0
3 Hilvaria VR1 12 7 2 3 23 30 18 12 0
4 VV Trinitas Oisterwijk VR1 11 6 0 5 18 48 32 16 0
5 Baronie VR3 11 6 0 5 18 38 28 10 0
6 SC 't Zand VR3 11 5 2 4 17 38 28 10 0
7 OVV'67 VR2 11 5 2 4 17 32 30 2 0
8 ST Were Di / FC Tilburg VR2 12 4 2 6 14 33 35 -2 0
9 RWB VR1 10 3 0 7 9 33 37 -4 0
10 Beerse Boys VR2 13 2 1 10 7 16 49 -33 0
11 Nemelaer VR2 11 0 0 11 0 3 92 -89 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld Kleedkamer type periode status
dinsdag 19:45 - 21:15 2-B (k.gr.) 15 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld Kleedkamer type periode status
di 13-08-19 19:45 - 21:15 2-B (k.gr.) 14 Team training gaat_door
di 20-08-19 19:45 - 21:15 2-B (k.gr.) 14 Team training gaat_door
di 27-08-19 19:45 - 21:15 2-B (k.gr.) 16 Team training gaat_door
di 03-09-19 19:45 - 21:15 2-B (k.gr.) 15 Team training gaat_door
di 10-09-19 19:45 - 21:15 2-B (k.gr.) 15 Team training gaat_door
di 17-09-19 19:45 - 21:15 2-B (k.gr.) 15 Team training gaat_door
di 24-09-19 19:45 - 21:15 2-B (k.gr.) 15 Team training gaat_door
di 01-10-19 19:45 - 21:15 2-B (k.gr.) 15 Team training gaat_door
di 08-10-19 19:45 - 21:15 2-B (k.gr.) 15 Team training gaat_door
di 15-10-19 19:45 - 21:15 2-B (k.gr.) 15 Team training gaat_door
di 22-10-19 19:45 - 21:15 2-B (k.gr.) 15 Team training gaat_door
di 29-10-19 19:45 - 21:15 2-B (k.gr.) 15 Team training gaat_door
di 05-11-19 19:45 - 21:15 2-B (k.gr.) 15 Team training gaat_door
di 12-11-19 19:45 - 21:15 2-B (k.gr.) 15 Team training gaat_door
di 19-11-19 19:45 - 21:15 2-B (k.gr.) 15 Team training gaat_door
di 26-11-19 19:45 - 21:15 2-B (k.gr.) 15 Team training gaat_door
di 03-12-19 19:45 - 21:15 2-B (k.gr.) 15 Team training gaat_door
di 10-12-19 19:45 - 21:15 2-B (k.gr.) 15 Team training gaat_door
di 17-12-19 19:45 - 21:15 2-B (k.gr.) 15 Team training gaat_door
di 24-12-19 19:45 - 21:15 2-B (k.gr.) 15 Team training gaat_door
di 31-12-19 19:45 - 21:15 2-B (k.gr.) 15 Team training gaat_door
di 07-01-20 19:45 - 21:15 2-B (k.gr.) 15 Team training gaat_door
di 14-01-20 19:45 - 21:15 2-B (k.gr.) 15 Team training gaat_door
di 21-01-20 19:45 - 21:15 2-B (k.gr.) 15 Team training gaat_door
di 28-01-20 19:45 - 21:15 2-B (k.gr.) 15 Team training gaat_door
di 04-02-20 19:45 - 21:15 2-B (k.gr.) 15 Team training gaat_door
di 11-02-20 19:45 - 21:15 2-B (k.gr.) 15 Team training gaat_door
di 18-02-20 19:45 - 21:15 2-B (k.gr.) 15 Team training gaat_door
di 25-02-20 19:45 - 21:15 2-B (k.gr.) 15 Team training gaat_door
di 03-03-20 19:45 - 21:15 2-B (k.gr.) 15 Team training gaat_door
di 10-03-20 19:45 - 21:15 2-B (k.gr.) 15 Team training gaat_door
di 17-03-20 19:45 - 21:15 2-B (k.gr.) 15 Team training gaat_door
di 24-03-20 19:45 - 21:15 2-B (k.gr.) 15 Team training gaat_door
di 31-03-20 19:45 - 21:15 2-B (k.gr.) 15 Team training gaat_door
di 07-04-20 19:45 - 21:15 2-B (k.gr.) 15 Team training gaat_door
di 14-04-20 19:45 - 21:15 2-B (k.gr.) 15 Team training gaat_door
di 21-04-20 19:45 - 21:15 2-B (k.gr.) 15 Team training gaat_door
di 28-04-20 19:45 - 21:15 2-B (k.gr.) 15 Team training gaat_door
di 05-05-20 19:45 - 21:15 2-B (k.gr.) 15 Team training gaat_door
di 12-05-20 19:45 - 21:15 2-B (k.gr.) 15 Team training gaat_door
di 19-05-20 19:45 - 21:15 2-B (k.gr.) 15 Team training gaat_door
di 26-05-20 19:45 - 21:15 2-B (k.gr.) 15 Team training gaat_door
di 02-06-20 19:45 - 21:15 2-B (k.gr.) 15 Team training gaat_door
di 09-06-20 19:45 - 21:15 2-B (k.gr.) 15 Team training gaat_door
di 16-06-20 19:45 - 21:15 2-B (k.gr.) 15 Team training gaat_door
di 23-06-20 19:45 - 21:15 2-B (k.gr.) 15 Team training gaat_door
di 30-06-20 19:45 - 21:15 2-B (k.gr.) 15 Team training gaat_door
donderdag 19:45 - 21:15 Tr. veld 4-A 15 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld Kleedkamer type periode status
do 15-08-19 19:45 - 21:15 Tr. veld 4-A 14 Team training gaat_door
do 22-08-19 19:45 - 21:15 Tr. veld 4-A 14 Team training gaat_door
do 29-08-19 19:45 - 21:15 Tr. veld 4-A 15 Team training gaat_door
do 05-09-19 19:45 - 21:15 Tr. veld 4-A 15 Team training gaat_door
do 12-09-19 19:45 - 21:15 Tr. veld 4-A 15 Team training gaat_door
do 19-09-19 19:45 - 21:15 Tr. veld 4-A 15 Team training gaat_door
do 26-09-19 19:45 - 21:15 Tr. veld 4-A 15 Team training gaat_door
do 03-10-19 19:45 - 21:15 Tr. veld 4-A 15 Team training gaat_door
do 10-10-19 19:45 - 21:15 Tr. veld 4-A 15 Team training gaat_door
do 17-10-19 19:45 - 21:15 Tr. veld 4-A 15 Team training gaat_door
do 24-10-19 19:45 - 21:15 Tr. veld 4-A 15 Team training gaat_door
do 31-10-19 19:45 - 21:15 Tr. veld 4-A 15 Team training gaat_door
do 07-11-19 19:45 - 21:15 Tr. veld 4-A 15 Team training gaat_door
do 14-11-19 19:45 - 21:15 Tr. veld 4-A 15 Team training gaat_door
do 21-11-19 19:45 - 21:15 Tr. veld 4-A 15 Team training gaat_door
do 28-11-19 19:45 - 21:15 Tr. veld 4-A 15 Team training gaat_door
do 05-12-19 19:45 - 21:15 Tr. veld 4-A 15 Team training gaat_door
do 12-12-19 19:45 - 21:15 Tr. veld 4-A 15 Team training gaat_door
do 19-12-19 19:45 - 21:15 Tr. veld 4-A 15 Team training gaat_door
do 26-12-19 19:45 - 21:15 Tr. veld 4-A 15 Team training gaat_door
do 02-01-20 19:45 - 21:15 Tr. veld 4-A 15 Team training gaat_door
do 09-01-20 19:45 - 21:15 Tr. veld 4-A 15 Team training gaat_door
do 16-01-20 19:45 - 21:15 Tr. veld 4-A 15 Team training gaat_door
do 23-01-20 19:45 - 21:15 Tr. veld 4-A 15 Team training gaat_door
do 30-01-20 19:45 - 21:15 Tr. veld 4-A 15 Team training gaat_door
do 06-02-20 19:45 - 21:15 Tr. veld 4-A 15 Team training gaat_door
do 13-02-20 19:45 - 21:15 Tr. veld 4-A 15 Team training gaat_door
do 20-02-20 19:45 - 21:15 Tr. veld 4-A 15 Team training gaat_door
do 27-02-20 19:45 - 21:15 Tr. veld 4-A 15 Team training gaat_door
do 05-03-20 19:45 - 21:15 Tr. veld 4-A 15 Team training gaat_door
do 12-03-20 19:45 - 21:15 Tr. veld 4-A 15 Team training gaat_door
do 19-03-20 19:45 - 21:15 Tr. veld 4-A 15 Team training gaat_door
do 26-03-20 19:45 - 21:15 Tr. veld 4-A 15 Team training gaat_door
do 02-04-20 19:45 - 21:15 Tr. veld 4-A 15 Team training gaat_door
do 09-04-20 19:45 - 21:15 Tr. veld 4-A 15 Team training gaat_door
do 16-04-20 19:45 - 21:15 Tr. veld 4-A 15 Team training gaat_door
do 23-04-20 19:45 - 21:15 Tr. veld 4-A 15 Team training gaat_door
do 30-04-20 19:45 - 21:15 Tr. veld 4-A 15 Team training gaat_door
do 07-05-20 19:45 - 21:15 Tr. veld 4-A 15 Team training gaat_door
do 14-05-20 19:45 - 21:15 Tr. veld 4-A 15 Team training gaat_door
do 21-05-20 19:45 - 21:15 Tr. veld 4-A 15 Team training gaat_door
do 28-05-20 19:45 - 21:15 Tr. veld 4-A 15 Team training gaat_door
do 04-06-20 19:45 - 21:15 Tr. veld 4-A 15 Team training gaat_door
do 11-06-20 19:45 - 21:15 Tr. veld 4-A 15 Team training gaat_door
do 18-06-20 19:45 - 21:15 Tr. veld 4-A 15 Team training gaat_door
do 25-06-20 19:45 - 21:15 Tr. veld 4-A 15 Team training gaat_door

Berichten



Zoeken op de site

RKDVC

Sportlaan 10 
5151 RK Drunen
tel. 0416 -779002
Routebeschrijving
Terug naar boven