0267 Onder 11 competitie (voorjaar)
RKDVC JO11-3
Teamleden
Spelers | |||||||
Dominique van de Griendt | |||||||
Tobias Hermsen | |||||||
Yoran Niewold | |||||||
Cas van der Veeken | |||||||
Wessel Verhoeven | |||||||
Noël Verhoeven | |||||||
Fabian Wientjens | |||||||
Overige teamleden | |||||||
Bram Bakkers | Trainer | ||||||
Folkert Gorter | Jeugdcoördinator | ||||||
Bart Verhoeven | Jeugdcoördinator |
Wedstrijdplanning
Geen wedstrijden gevonden |
Wedstrijdhistorie
Geen wedstrijden gevonden |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 02-06-2018 09:30 | S.C.I. JO11-2 | CHC JO11-1 | 118091 | 4-0 | ||
C | 02-06-2018 08:30 | FC Engelen JO11-4 | Den Dungen JO11-3 | 119079 | 5-3 | ||
C | 02-06-2018 10:15 | Zwaluw VFC JO11-6 | RKDVC JO11-3 | 122349 | 8-2 | ||
C | 30-05-2018 18:30 | Sint Michielsgestel JO11-2 | Helvoirt JO11-2 | 119118 | 1-1 | ||
C | 30-05-2018 18:30 | FC Engelen JO11-4 | Zwaluw VFC JO11-6 | 143068 | 3-6 | ||
C | 30-05-2018 18:45 | SC Elshout JO11-1 | Emplina JO11-6 | 121225 | 8-1 | ||
C | 26-05-2018 08:45 | Den Dungen JO11-3 | SC Elshout JO11-1 | 118764 | 0-6 | ||
C | 26-05-2018 09:00 | RKDVC JO11-3 | Helvoirt JO11-2 | 119595 | 11-1 | ||
C | 26-05-2018 09:45 | Emplina JO11-6 | Sint Michielsgestel JO11-2 | 120964 | 3-3 | ||
C | 26-05-2018 10:30 | CHC JO11-1 | FC Engelen JO11-4 | 120957 | 1-1 | ||
C | 22-05-2018 18:00 | FC Engelen JO11-4 | Zwaluw VFC JO11-6 | 117704 | 0-0 | ||
C | 19-05-2018 10:45 | SC Elshout JO11-1 | RKDVC JO11-3 | 120600 | 3-1 | ||
C | 19-05-2018 09:30 | S.C.I. JO11-2 | Emplina JO11-6 | 121318 | 10-0 | ||
C | 19-05-2018 09:00 | Helvoirt JO11-2 | CHC JO11-1 | 119281 | 0-10 | ||
C | 16-05-2018 19:00 | Zwaluw VFC JO11-6 | CHC JO11-1 | 120093 | 3-3 | ||
C | 16-05-2018 18:30 | Sint Michielsgestel JO11-2 | SC Elshout JO11-1 | 121603 | 2-4 | ||
C | 14-05-2018 18:30 | Sint Michielsgestel JO11-2 | Zwaluw VFC JO11-6 | 118462 | 2-6 | ||
C | 14-05-2018 18:30 | RKDVC JO11-3 | FC Engelen JO11-4 | 120920 | 6-6 | ||
C | 12-05-2018 09:00 | S.C.I. JO11-2 | SC Elshout JO11-1 | 117855 | 2-4 | ||
C | 12-05-2018 08:45 | Den Dungen JO11-3 | Sint Michielsgestel JO11-2 | 120230 | 4-3 | ||
C | 12-05-2018 08:30 | FC Engelen JO11-4 | Helvoirt JO11-2 | 118202 | 10-3 | ||
C | 09-05-2018 18:30 | S.C.I. JO11-2 | Sint Michielsgestel JO11-2 | 120199 | 4-1 | ||
C | 08-05-2018 18:00 | FC Engelen JO11-4 | Emplina JO11-6 | 120313 | 7-2 | ||
C | 05-05-2018 08:45 | Den Dungen JO11-3 | RKDVC JO11-3 | 121229 | 3-8 | ||
C | 05-05-2018 10:45 | SC Elshout JO11-1 | CHC JO11-1 | 118761 | 5-2 | ||
C | 21-04-2018 10:30 | CHC JO11-1 | Den Dungen JO11-3 | 120055 | 3-2 | ||
C | 21-04-2018 09:00 | Helvoirt JO11-2 | Emplina JO11-6 | 122498 | 3-1 | ||
C | 18-04-2018 18:45 | SC Elshout JO11-1 | FC Engelen JO11-4 | 121805 | 1-3 | ||
C | 14-04-2018 10:15 | Zwaluw VFC JO11-6 | S.C.I. JO11-2 | 118586 | 0-4 | ||
C | 14-04-2018 09:00 | Vlijmense Boys JO11-1G | CHC JO11-1 | 119825 | 0-0 | ||
C | 14-04-2018 09:00 | RKDVC JO11-3 | Emplina JO11-6 | 120138 | 7-4 | ||
C | 14-04-2018 08:45 | Den Dungen JO11-3 | Helvoirt JO11-2 | 118062 | 8-2 | ||
C | 14-04-2018 08:30 | FC Engelen JO11-4 | Sint Michielsgestel JO11-2 | 117104 | 4-3 | ||
C | 11-04-2018 18:30 | Helvoirt JO11-2 | S.C.I. JO11-2 | 121659 | 0-8 | ||
C | 09-04-2018 19:00 | Emplina JO11-6 | Zwaluw VFC JO11-6 | 119446 | 1-8 | ||
C | 07-04-2018 10:45 | SC Elshout JO11-1 | Vlijmense Boys JO11-1G | 120202 | 0-0 | ||
C | 07-04-2018 10:30 | CHC JO11-1 | RKDVC JO11-3 | 119605 | 5-1 | ||
C | 07-04-2018 09:45 | Emplina JO11-6 | Den Dungen JO11-3 | 120295 | 6-5 | ||
C | 07-04-2018 09:00 | Helvoirt JO11-2 | Zwaluw VFC JO11-6 | 120710 | 2-9 | ||
C | 07-04-2018 09:00 | S.C.I. JO11-2 | FC Engelen JO11-4 | 122383 | 2-3 | ||
C | 24-03-2018 09:00 | Vlijmense Boys JO11-1G | Helvoirt JO11-2 | 120653 | 0-0 | ||
C | 24-03-2018 09:45 | Emplina JO11-6 | CHC JO11-1 | 120544 | 5-2 | ||
C | 24-03-2018 08:45 | Den Dungen JO11-3 | S.C.I. JO11-2 | 118276 | 1-13 | ||
C | 24-03-2018 09:00 | RKDVC JO11-3 | Sint Michielsgestel JO11-2 | 118595 | 3-4 | ||
C | 24-03-2018 10:15 | Zwaluw VFC JO11-6 | SC Elshout JO11-1 | 120706 | 5-2 | ||
C | 10-03-2018 08:45 | Den Dungen JO11-3 | Zwaluw VFC JO11-6 | 117661 | 1-6 | ||
C | 10-03-2018 09:00 | Helvoirt JO11-2 | SC Elshout JO11-1 | 119689 | 3-5 | ||
C | 10-03-2018 09:00 | Vlijmense Boys JO11-1G | FC Engelen JO11-4 | 119041 | 0-5 | ||
C | 10-03-2018 09:00 | RKDVC JO11-3 | S.C.I. JO11-2 | 122662 | 3-8 | ||
C | 10-03-2018 10:30 | CHC JO11-1 | Sint Michielsgestel JO11-2 | 122091 | 0-6 | ||
C | 03-03-2018 10:15 | Zwaluw VFC JO11-6 | Vlijmense Boys JO11-1G | 117722 | 0-0 | ||
C | 24-02-2018 09:00 | Vlijmense Boys JO11-1G | Den Dungen JO11-3 | 121970 | 0-0 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 27-01-2018 11:00 | Nieuwkuijk JO11-1 | DSC JO11-2 | 99628 | 0-0 | ||
C | 20-01-2018 10:30 | Jan van Arckel JO11-1 | Nieuwkuijk JO11-1 | 99638 | 2-8 | ||
C | 10-01-2018 18:30 | Nieuwkuijk JO11-1 | Hedel JO11-1 | 99630 | 7-2 | ||
C | 16-12-2017 10:15 | Jan van Arckel JO11-1 | Achilles Veen JO11-1 | 74070 | 4-3 | ||
C | 16-12-2017 08:30 | FC Engelen JO11-3 | CHC JO11-1 | 73723 | 0-0 | ||
C | 16-12-2017 08:45 | Wilhelmina JO11-3 | DSC JO11-2 | 72883 | 0-0 | ||
C | 16-12-2017 09:45 | Emplina JO11-3 | RKDVC JO11-3 | 73641 | 0-0 | ||
C | 16-12-2017 10:15 | Hedel JO11-1 | OJC ROSMALEN JO11-3 | 72396 | 2-6 | ||
C | 09-12-2017 10:15 | Zwaluw VFC JO11-3 | Achilles Veen JO11-1 | 71619 | 0-0 | ||
C | 02-12-2017 10:30 | CHC JO11-1 | Jan van Arckel JO11-1 | 73731 | 0-0 | ||
C | 02-12-2017 10:15 | Achilles Veen JO11-1 | Emplina JO11-3 | 75233 | 2-5 | ||
C | 02-12-2017 09:00 | OJC ROSMALEN JO11-3 | Wilhelmina JO11-3 | 70092 | 6-1 | ||
C | 02-12-2017 09:00 | Nieuwkuijk JO11-1 | FC Engelen JO11-3 | 99637 | 6-1 | ||
C | 02-12-2017 09:00 | RKDVC JO11-3 | Hedel JO11-1 | 71577 | 4-2 | ||
C | 02-12-2017 10:00 | DSC JO11-2 | Zwaluw VFC JO11-3 | 71375 | 2-17 | ||
C | 25-11-2017 08:30 | FC Engelen JO11-3 | Achilles Veen JO11-1 | 74674 | 6-3 | ||
C | 25-11-2017 09:45 | Emplina JO11-3 | Hedel JO11-1 | 74736 | 4-1 | ||
C | 25-11-2017 08:45 | Wilhelmina JO11-3 | CHC JO11-1 | 73417 | 13-1 | ||
C | 25-11-2017 09:00 | OJC ROSMALEN JO11-3 | Nieuwkuijk JO11-1 | 99636 | 2-7 | ||
C | 25-11-2017 10:15 | Zwaluw VFC JO11-3 | RKDVC JO11-3 | 73272 | 4-1 | ||
C | 25-11-2017 10:15 | Jan van Arckel JO11-1 | DSC JO11-2 | 69569 | 6-3 | ||
C | 18-11-2017 10:15 | Hedel JO11-1 | Zwaluw VFC JO11-3 | 72806 | 2-3 | ||
C | 18-11-2017 10:00 | DSC JO11-2 | CHC JO11-1 | 70505 | 5-0 | ||
C | 18-11-2017 09:00 | RKDVC JO11-3 | Jan van Arckel JO11-1 | 71359 | 3-3 | ||
C | 18-11-2017 10:15 | Nieuwkuijk JO11-1 | Wilhelmina JO11-3 | 99635 | 8-3 | ||
C | 18-11-2017 09:00 | Achilles Veen JO11-1 | OJC ROSMALEN JO11-3 | 70232 | 2-7 | ||
C | 18-11-2017 08:30 | FC Engelen JO11-3 | Emplina JO11-3 | 74437 | 2-1 | ||
C | 11-11-2017 09:00 | OJC ROSMALEN JO11-3 | RKDVC JO11-3 | 74353 | 9-0 | ||
C | 11-11-2017 09:45 | Emplina JO11-3 | DSC JO11-2 | 71057 | 10-2 | ||
C | 11-11-2017 08:45 | Wilhelmina JO11-3 | Hedel JO11-1 | 71740 | 8-2 | ||
C | 11-11-2017 10:15 | Zwaluw VFC JO11-3 | FC Engelen JO11-3 | 70102 | 5-4 | ||
C | 11-11-2017 10:30 | CHC JO11-1 | Nieuwkuijk JO11-1 | 99634 | 0-11 | ||
C | 04-11-2017 09:00 | RKDVC JO11-3 | Achilles Veen JO11-1 | 73352 | 2-6 | ||
C | 04-11-2017 10:15 | Zwaluw VFC JO11-3 | Wilhelmina JO11-3 | 71285 | 4-2 | ||
C | 04-11-2017 10:15 | Jan van Arckel JO11-1 | OJC ROSMALEN JO11-3 | 72888 | 4-8 | ||
C | 04-11-2017 10:15 | Hedel JO11-1 | CHC JO11-1 | 73187 | 0-1 | ||
C | 04-11-2017 09:45 | Emplina JO11-3 | Nieuwkuijk JO11-1 | 99633 | 3-3 | ||
C | 04-11-2017 08:30 | FC Engelen JO11-3 | DSC JO11-2 | 74475 | 15-1 | ||
C | 28-10-2017 09:00 | Nieuwkuijk JO11-1 | Zwaluw VFC JO11-3 | 99632 | 5-4 | ||
C | 28-10-2017 09:00 | Achilles Veen JO11-1 | Hedel JO11-1 | 71644 | 10-1 | ||
C | 28-10-2017 10:30 | CHC JO11-1 | Emplina JO11-3 | 74767 | 0-8 | ||
C | 28-10-2017 10:00 | DSC JO11-2 | RKDVC JO11-3 | 72848 | 2-5 | ||
C | 28-10-2017 09:00 | OJC ROSMALEN JO11-3 | FC Engelen JO11-3 | 72395 | 6-2 | ||
C | 28-10-2017 08:45 | Wilhelmina JO11-3 | Jan van Arckel JO11-1 | 71718 | 1-1 | ||
C | 14-10-2017 08:30 | FC Engelen JO11-3 | Wilhelmina JO11-3 | 72648 | 2-0 | ||
C | 14-10-2017 09:00 | Achilles Veen JO11-1 | CHC JO11-1 | 70241 | 8-1 | ||
r | 14-10-2017 09:00 | RKDVC JO11-3 | Roda Boys/Bom. JO11-1 | 70914 | 0-0 | ||
C | 14-10-2017 09:45 | Emplina JO11-3 | OJC ROSMALEN JO11-3 | 71570 | 0-6 | ||
C | 14-10-2017 10:15 | Zwaluw VFC JO11-3 | Jan van Arckel JO11-1 | 71554 | 8-0 | ||
C | 14-10-2017 10:15 | Hedel JO11-1 | DSC JO11-2 | 71205 | 7-0 | ||
C | 14-10-2017 09:00 | RKDVC JO11-3 | Nieuwkuijk JO11-1 | 99631 | 0-16 | ||
C | 07-10-2017 08:45 | Wilhelmina JO11-3 | Emplina JO11-3 | 72554 | 2-3 | ||
C | 07-10-2017 09:00 | OJC ROSMALEN JO11-3 | Zwaluw VFC JO11-3 | 69751 | 3-1 | ||
r | 07-10-2017 09:30 | Roda Boys/Bom. JO11-1 | Hedel JO11-1 | 74578 | 0-0 | ||
C | 07-10-2017 10:00 | DSC JO11-2 | Achilles Veen JO11-1 | 74198 | 0-6 | ||
C | 07-10-2017 10:15 | Jan van Arckel JO11-1 | FC Engelen JO11-3 | 73242 | 3-4 | ||
C | 07-10-2017 10:30 | CHC JO11-1 | RKDVC JO11-3 | 72419 | 3-3 | ||
C | 30-09-2017 10:30 | CHC JO11-1 | Zwaluw VFC JO11-3 | 70145 | 2-5 | ||
C | 30-09-2017 09:00 | RKDVC JO11-3 | Wilhelmina JO11-3 | 70110 | 2-5 | ||
r | 30-09-2017 09:00 | Achilles Veen JO11-1 | Roda Boys/Bom. JO11-1 | 70574 | 0-0 | ||
C | 30-09-2017 10:00 | DSC JO11-2 | OJC ROSMALEN JO11-3 | 73070 | 0-6 | ||
C | 30-09-2017 09:45 | Emplina JO11-3 | Jan van Arckel JO11-1 | 70953 | 3-2 | ||
C | 30-09-2017 10:15 | Hedel JO11-1 | FC Engelen JO11-3 | 74746 | 1-4 | ||
C | 23-09-2017 08:30 | FC Engelen JO11-3 | RKDVC JO11-3 | 73891 | 2-1 | ||
C | 23-09-2017 10:15 | Zwaluw VFC JO11-3 | Emplina JO11-3 | 71801 | 2-2 | ||
r | 23-09-2017 09:30 | Roda Boys/Bom. JO11-1 | DSC JO11-2 | 74896 | 0-0 | ||
C | 23-09-2017 09:00 | OJC ROSMALEN JO11-3 | CHC JO11-1 | 70316 | 7-3 | ||
C | 23-09-2017 08:45 | Wilhelmina JO11-3 | Achilles Veen JO11-1 | 72961 | 5-7 | ||
C | 23-09-2017 10:15 | Jan van Arckel JO11-1 | Hedel JO11-1 | 70952 | 4-2 |
Standen
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zwaluw VFC JO11-6 | 9 | 7 | 1 | 1 | 22 | 51 | 20 | 31 | 0 |
2 | S.C.I. JO11-2 | 9 | 7 | 0 | 2 | 21 | 55 | 12 | 43 | 0 |
3 | SC Elshout JO11-1 | 9 | 7 | 0 | 2 | 21 | 38 | 19 | 19 | 0 |
4 | FC Engelen JO11-4 | 9 | 6 | 2 | 1 | 20 | 42 | 27 | 15 | 0 |
5 | CHC JO11-1 | 9 | 3 | 2 | 4 | 11 | 26 | 27 | -1 | 0 |
6 | RKDVC JO11-3 | 9 | 3 | 1 | 5 | 10 | 42 | 42 | 0 | 0 |
7 | Sint Michielsgestel JO11-2 | 9 | 2 | 2 | 5 | 8 | 25 | 29 | -4 | 0 |
8 | Emplina JO11-6 | 9 | 2 | 1 | 6 | 7 | 23 | 53 | -30 | 0 |
9 | Den Dungen JO11-3 | 9 | 2 | 0 | 7 | 6 | 27 | 52 | -25 | 0 |
10 | Helvoirt JO11-2 | 9 | 1 | 1 | 7 | 4 | 15 | 63 | -48 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zwaluw VFC JO11-4 | 3 | 3 | 0 | 0 | 9 | 15 | 5 | 10 | 0 |
2 | ZIGO JO11-3 | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | 12 | 6 | 6 | 0 |
3 | RKDVC JO11-3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 11 | 8 | 3 | 0 |
4 | SSC'55 JO11-1 | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | 2 | 21 | -19 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | OJC ROSMALEN JO11-3 | 11 | 10 | 0 | 1 | 30 | 66 | 22 | 44 | 0 |
2 | Nieuwkuijk JO11-1 | 9 | 8 | 1 | 0 | 25 | 71 | 17 | 54 | 0 |
3 | Zwaluw VFC JO11-3 | 10 | 7 | 1 | 2 | 22 | 53 | 23 | 30 | 0 |
4 | FC Engelen JO11-3 | 10 | 7 | 0 | 3 | 21 | 42 | 27 | 15 | 0 |
5 | Emplina JO11-3 | 10 | 6 | 2 | 2 | 20 | 39 | 22 | 17 | 0 |
6 | Achilles Veen JO11-1 | 9 | 5 | 0 | 4 | 15 | 47 | 31 | 16 | 0 |
7 | Jan van Arckel JO11-1 | 10 | 3 | 2 | 5 | 11 | 29 | 43 | -14 | 0 |
8 | Wilhelmina JO11-3 | 10 | 3 | 1 | 6 | 10 | 40 | 36 | 4 | 0 |
9 | RKDVC JO11-3 | 10 | 2 | 2 | 6 | 8 | 21 | 52 | -31 | 0 |
10 | CHC JO11-1 | 9 | 1 | 1 | 7 | 4 | 11 | 60 | -49 | 0 |
11 | DSC JO11-2 | 9 | 1 | 0 | 8 | 3 | 15 | 72 | -57 | 0 |
12 | Hedel JO11-1 | 11 | 1 | 0 | 10 | 3 | 22 | 51 | -29 | 0 |
Training
Wekelijkse trainingen
dag | tijd | veld | Kleedkamer | type | periode | status | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
maandag | 18:15 - 19:30 | 1-A (k.gr.) | Team training | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
woensdag | 18:15 - 19:30 | 2-B (k.gr.) | Team training | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|