0519 Mannen Zondag reserve
RKDVC 4
Teamleden
Spelers | |||||||
Bram Bakkers | |||||||
Guus Berens | |||||||
Nick Boes | |||||||
Dennis Damen | |||||||
Julian Groenendijk | |||||||
Stijn Holtslag | |||||||
Stan van den Hout | |||||||
Peter Klerks | |||||||
Thomas Kost | |||||||
Nick van de Laar | |||||||
Kelvin Legierse | |||||||
Jeroen Pelders | |||||||
Stijn Robben | |||||||
Sander Rodenburg | |||||||
Danny Rotnicki | |||||||
Sam Verhoeven | |||||||
Timo Vogels | |||||||
Robert de Brouwer | Speler/Leider | ||||||
Stijn Brokx | Reserve ingedeeld | ||||||
Erwin van de Griend | Reserve ingedeeld | ||||||
Norbert Kolen | Reserve ingedeeld | ||||||
Jordi van Mook | Reserve ingedeeld | ||||||
Richard Pelders | Reserve ingedeeld | ||||||
Jeroen Smits | Reserve ingedeeld | ||||||
Henri Toet | Reserve ingedeeld | ||||||
Luc van de Wiel | Reserve ingedeeld |
Wedstrijdplanning
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Accommodatie | Veld | KK RKDVC | KK gast | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 12-05-2024 12:00 | Audacia 2 | RKDVC 4 | 72495 | Sportpark Audacia | - | - | |||
C | 20-05-2024 11:00 | RKDVC 4 | Viola 2 | 72466 | Sportpark aan de Duinweg | - | - |
Wedstrijdhistorie
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Eindstand | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 02-05-2024 19:00 | RKDVC 4 | Nemelaer 3 | 72326 | 4 - 1 | ||
C | 21-04-2024 12:30 | RKDVC 4 | Jong Brabant 3 | 72439 | 3 - 1 | ||
C | 14-04-2024 12:00 | SV Reeshof 2 | RKDVC 4 | 72401 | 3 - 1 | ||
C | 07-04-2024 12:30 | RKDVC 4 | ZIGO 2 | 72382 | 3 - 0 | ||
C | 10-03-2024 vervallen | TVC Breda 3 | RKDVC 4 | 72294 | |||
C | 03-03-2024 12:30 | RKDVC 4 | Sarto 3 | 72270 | 4 - 1 | ||
C | 25-02-2024 12:00 | Be Ready 2 | RKDVC 4 | 72243 | 2 - 4 | ||
C | 18-02-2024 12:00 | ZIGO 2 | RKDVC 4 | 72070 | 2 - 2 | ||
C | 04-02-2024 12:30 | RKDVC 4 | FC Right-Oh 2 | 72214 | 8 - 0 | ||
C | 28-01-2024 12:00 | RKDVC 4 | SV Reeshof 2 | 72102 | 5 - 1 | ||
B | 14-01-2024 10:00 | Gilze 3 | RKDVC 4 | 141692 | 6 - 3 | ||
C | 10-12-2023 12:15 | RKDVC 4 | Audacia 2 | 72187 | 3 - 1 | ||
C | 03-12-2023 12:00 | Viola 2 | RKDVC 4 | 72138 | 2 - 1 | ||
C | 26-11-2023 12:00 | Jong Brabant 3 | RKDVC 4 | 72120 | 3 - 1 | ||
C | 05-11-2023 vervallen | RKDVC 4 | JEKA 5 | 72046 | |||
C | 29-10-2023 10:00 | Nemelaer 3 | RKDVC 4 | 72014 | 2 - 4 | ||
B | 22-10-2023 13:00 | Emplina 3 | RKDVC 4 | 93272 | 4 - 5 | ||
C | 15-10-2023 12:30 | RKDVC 4 | TVC Breda 3 | 71990 | 3 - 3 | ||
C | 08-10-2023 12:00 | Sarto 3 | RKDVC 4 | 71964 | 4 - 2 | ||
C | 01-10-2023 12:30 | RKDVC 4 | Be Ready 2 | 71934 | 7 - 4 | ||
C | 24-09-2023 12:00 | FC Right-Oh 2 | RKDVC 4 | 71883 | 1 - 5 | ||
B | 17-09-2023 11:00 | Haarsteeg 3 | RKDVC 4 | 67904 | 3 - 7 | ||
B | 10-09-2023 12:15 | RKDVC 4 | DBN'22 2 | 67768 | 2 - 2 | ||
B | 03-09-2023 11:30 | DSC 3 | RKDVC 4 | 67974 | 1 - 4 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 05-05-2024 12:00 | ZIGO 2 | Jong Brabant 3 | 72405 | 3-2 | ||
C | 02-05-2024 19:00 | RKDVC 4 | Nemelaer 3 | 72326 | 4-1 | ||
C | 21-04-2024 12:30 | RKDVC 4 | Jong Brabant 3 | 72439 | 3-1 | ||
C | 21-04-2024 12:00 | SV Reeshof 2 | Viola 2 | 72419 | 3-0 | ||
C | 21-04-2024 12:00 | Be Ready 2 | Nemelaer 3 | 72431 | 7-0 | ||
C | 21-04-2024 12:00 | Audacia 2 | ZIGO 2 | 72435 | 1-2 | ||
C | 18-04-2024 20:00 | Nemelaer 3 | Audacia 2 | 72406 | 2-0 | ||
C | 14-04-2024 12:00 | Sarto 3 | Be Ready 2 | 72412 | 7-2 | ||
C | 14-04-2024 12:00 | SV Reeshof 2 | RKDVC 4 | 72401 | 3-1 | ||
C | 07-04-2024 12:00 | Jong Brabant 3 | Nemelaer 3 | 72381 | 5-1 | ||
C | 07-04-2024 12:30 | RKDVC 4 | ZIGO 2 | 72382 | 3-0 | ||
C | 07-04-2024 12:00 | Audacia 2 | Sarto 3 | 72374 | 3-4 | ||
C | 24-03-2024 10:30 | Nemelaer 3 | ZIGO 2 | 72351 | 1-1 | ||
C | 24-03-2024 12:00 | Viola 2 | Be Ready 2 | 72338 | 1-2 | ||
C | 24-03-2024 12:00 | Sarto 3 | Jong Brabant 3 | 72357 | 1-1 | ||
C | 24-03-2024 11:30 | FC Right-Oh 2 | Audacia 2 | 72331 | 0-0 | ||
C | 17-03-2024 12:00 | Jong Brabant 3 | FC Right-Oh 2 | 72320 | 0-0 | ||
C | 17-03-2024 13:00 | ZIGO 2 | Sarto 3 | 72325 | 3-1 | ||
C | 17-03-2024 12:00 | Be Ready 2 | SV Reeshof 2 | 72309 | 2-2 | ||
C | 17-03-2024 12:00 | Audacia 2 | Viola 2 | 72313 | 0-2 | ||
C | 14-03-2024 20:00 | Viola 2 | Nemelaer 3 | 72227 | 4-1 | ||
C | 10-03-2024 11:30 | FC Right-Oh 2 | ZIGO 2 | 72275 | 0-0 | ||
C | 10-03-2024 12:00 | Sarto 3 | Nemelaer 3 | 72300 | 4-0 | ||
C | 10-03-2024 12:00 | SV Reeshof 2 | Audacia 2 | 72287 | 1-2 | ||
C | 10-03-2024 12:00 | Jong Brabant 3 | Viola 2 | 71979 | 3-0 | ||
C | 03-03-2024 12:30 | RKDVC 4 | Sarto 3 | 72270 | 4-1 | ||
C | 03-03-2024 12:00 | Jong Brabant 3 | SV Reeshof 2 | 72259 | 2-3 | ||
C | 03-03-2024 13:00 | ZIGO 2 | Viola 2 | 72264 | 3-2 | ||
C | 03-03-2024 10:30 | Nemelaer 3 | FC Right-Oh 2 | 72266 | 0-0 | ||
C | 27-02-2024 20:00 | FC Right-Oh 2 | Nemelaer 3 | 71939 | 0-0 | ||
C | 25-02-2024 12:00 | SV Reeshof 2 | ZIGO 2 | 72233 | 1-1 | ||
C | 25-02-2024 12:00 | Be Ready 2 | RKDVC 4 | 72243 | 2-4 | ||
C | 25-02-2024 11:30 | TVC Breda 3 | Audacia 2 | 72239 | 0-0 | ||
C | 25-02-2024 11:30 | FC Right-Oh 2 | Sarto 3 | 72219 | 0-3 | ||
C | 18-02-2024 12:00 | ZIGO 2 | RKDVC 4 | 72070 | 2-2 | ||
C | 04-02-2024 10:30 | Nemelaer 3 | SV Reeshof 2 | 72205 | 1-3 | ||
C | 04-02-2024 12:00 | Sarto 3 | Viola 2 | 72211 | 4-2 | ||
C | 04-02-2024 12:00 | Jong Brabant 3 | TVC Breda 3 | 72198 | 0-0 | ||
C | 04-02-2024 12:30 | RKDVC 4 | FC Right-Oh 2 | 72214 | 8-0 | ||
C | 04-02-2024 12:00 | Audacia 2 | Be Ready 2 | 72191 | 2-2 | ||
C | 28-01-2024 11:30 | TVC Breda 3 | FC Right-Oh 2 | 72085 | 0-0 | ||
C | 28-01-2024 12:00 | Audacia 2 | Nemelaer 3 | 72094 | 5-1 | ||
C | 28-01-2024 12:00 | Be Ready 2 | Sarto 3 | 72090 | 0-2 | ||
C | 28-01-2024 12:00 | Jong Brabant 3 | ZIGO 2 | 72101 | 3-0 | ||
C | 28-01-2024 12:00 | RKDVC 4 | SV Reeshof 2 | 72102 | 5-1 | ||
C | 21-01-2024 13:30 | FC Right-Oh 2 | Be Ready 2 | 72051 | 0-0 | ||
C | 10-12-2023 12:15 | RKDVC 4 | Audacia 2 | 72187 | 3-1 | ||
C | 10-12-2023 12:00 | Jong Brabant 3 | Be Ready 2 | 72171 | 5-0 | ||
C | 10-12-2023 12:00 | ZIGO 2 | TVC Breda 3 | 72176 | 1-0 | ||
C | 10-12-2023 12:00 | Sarto 3 | SV Reeshof 2 | 72184 | 1-3 | ||
C | 10-12-2023 12:15 | FC Right-Oh 2 | Viola 2 | 72163 | 0-3 | ||
C | 03-12-2023 12:00 | Viola 2 | RKDVC 4 | 72138 | 2-1 | ||
C | 03-12-2023 11:30 | TVC Breda 3 | Nemelaer 3 | 72151 | 4-3 | ||
C | 03-12-2023 11:30 | SV Reeshof 2 | FC Right-Oh 2 | 72144 | 13-0 | ||
C | 03-12-2023 11:30 | Be Ready 2 | ZIGO 2 | 72156 | 0-0 | ||
C | 03-12-2023 12:00 | Audacia 2 | Jong Brabant 3 | 72160 | 5-2 | ||
C | 26-11-2023 12:00 | Viola 2 | SV Reeshof 2 | 72115 | 3-0 | ||
C | 26-11-2023 12:00 | Jong Brabant 3 | RKDVC 4 | 72120 | 3-1 | ||
C | 26-11-2023 12:30 | Nemelaer 3 | Be Ready 2 | 72126 | 0-3 | ||
C | 26-11-2023 12:00 | ZIGO 2 | Audacia 2 | 72124 | 6-2 | ||
C | 26-11-2023 12:00 | Sarto 3 | TVC Breda 3 | 72132 | 7-2 | ||
C | 12-11-2023 12:30 | Nemelaer 3 | Jong Brabant 3 | 72072 | 1-1 | ||
C | 12-11-2023 12:00 | Viola 2 | TVC Breda 3 | 72059 | 4-1 | ||
C | 12-11-2023 12:00 | Sarto 3 | Audacia 2 | 72076 | 6-0 | ||
C | 05-11-2023 12:00 | Audacia 2 | FC Right-Oh 2 | 72033 | 3-0 | ||
C | 05-11-2023 12:00 | Be Ready 2 | Viola 2 | 72029 | 6-2 | ||
C | 05-11-2023 12:30 | TVC Breda 3 | SV Reeshof 2 | 72024 | 2-5 | ||
C | 05-11-2023 12:00 | ZIGO 2 | Nemelaer 3 | 72045 | 4-1 | ||
C | 05-11-2023 12:00 | Jong Brabant 3 | Sarto 3 | 72040 | 0-2 | ||
C | 29-10-2023 12:00 | Sarto 3 | ZIGO 2 | 72020 | 5-4 | ||
C | 29-10-2023 10:00 | Nemelaer 3 | RKDVC 4 | 72014 | 2-4 | ||
C | 29-10-2023 11:30 | FC Right-Oh 2 | Jong Brabant 3 | 71995 | 0-1 | ||
C | 29-10-2023 12:00 | Viola 2 | Audacia 2 | 72001 | 1-1 | ||
C | 29-10-2023 12:00 | SV Reeshof 2 | Be Ready 2 | 72007 | 4-0 | ||
C | 29-10-2023 14:30 | JEKA 5 | TVC Breda 3 | 72011 | 0-0 | ||
C | 19-10-2023 20:00 | Viola 2 | Jong Brabant 3 | 72282 | 5-1 | ||
C | 15-10-2023 12:30 | RKDVC 4 | TVC Breda 3 | 71990 | 3-3 | ||
C | 15-10-2023 13:00 | ZIGO 2 | FC Right-Oh 2 | 71984 | 5-1 | ||
C | 15-10-2023 12:00 | Audacia 2 | SV Reeshof 2 | 71972 | 2-0 | ||
C | 15-10-2023 10:30 | Nemelaer 3 | Sarto 3 | 71986 | 0-3 | ||
C | 08-10-2023 12:00 | Sarto 3 | RKDVC 4 | 71964 | 4-2 | ||
C | 08-10-2023 12:00 | TVC Breda 3 | Be Ready 2 | 71958 | 4-3 | ||
C | 08-10-2023 12:00 | Viola 2 | ZIGO 2 | 71947 | 4-5 | ||
C | 08-10-2023 12:00 | SV Reeshof 2 | Jong Brabant 3 | 71952 | 1-2 | ||
C | 01-10-2023 10:30 | Nemelaer 3 | Viola 2 | 71925 | 3-2 | ||
C | 01-10-2023 12:00 | Audacia 2 | TVC Breda 3 | 71911 | 6-2 | ||
C | 01-10-2023 12:00 | Sarto 3 | FC Right-Oh 2 | 71931 | 4-0 | ||
C | 01-10-2023 12:00 | ZIGO 2 | SV Reeshof 2 | 71923 | 1-4 | ||
C | 01-10-2023 12:00 | Jong Brabant 3 | JEKA 5 | 71918 | 0-0 | ||
C | 01-10-2023 12:30 | RKDVC 4 | Be Ready 2 | 71934 | 7-4 | ||
C | 28-09-2023 19:30 | Viola 2 | Sarto 3 | 71891 | 3-2 | ||
C | 24-09-2023 12:00 | FC Right-Oh 2 | RKDVC 4 | 71883 | 1-5 | ||
C | 24-09-2023 14:30 | JEKA 5 | ZIGO 2 | 71901 | 0-0 | ||
C | 24-09-2023 12:00 | SV Reeshof 2 | Nemelaer 3 | 71897 | 4-2 | ||
C | 24-09-2023 12:00 | TVC Breda 3 | Jong Brabant 3 | 71903 | 5-5 | ||
C | 24-09-2023 12:00 | Be Ready 2 | Audacia 2 | 71908 | 4-1 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
B | 14-01-2024 10:00 | Gilze 3 | RKDVC 4 | 141692 | 6-3 | ||
B | 22-10-2023 13:00 | Emplina 3 | RKDVC 4 | 93272 | 4-5 | ||
B | 17-09-2023 11:00 | Haarsteeg 3 | RKDVC 4 | 67904 | 3-7 | ||
B | 17-09-2023 12:00 | DSC 3 | DBN'22 2 | 67975 | 3-2 | ||
B | 10-09-2023 11:00 | Haarsteeg 3 | DSC 3 | 67903 | 3-1 | ||
B | 10-09-2023 12:15 | RKDVC 4 | DBN'22 2 | 67768 | 2-2 | ||
B | 03-09-2023 11:30 | DSC 3 | RKDVC 4 | 67974 | 1-4 | ||
B | 03-09-2023 12:00 | DBN'22 2 | Haarsteeg 3 | 67996 | 3-0 |
Standen
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sarto 3 | 15 | 10 | 1 | 4 | 31 | 47 | 27 | 20 | 0 |
2 | RKDVC 4 | 14 | 9 | 1 | 4 | 28 | 44 | 27 | 17 | 0 |
3 | SV Reeshof 2 | 15 | 8 | 2 | 5 | 26 | 33 | 25 | 8 | 0 |
4 | ZIGO 2 | 15 | 7 | 4 | 4 | 25 | 35 | 32 | 3 | 0 |
5 | Jong Brabant 3 | 14 | 6 | 2 | 6 | 20 | 31 | 26 | 5 | 0 |
6 | Viola 2 | 15 | 6 | 1 | 8 | 19 | 33 | 35 | -2 | 0 |
7 | Be Ready 2 | 14 | 5 | 3 | 6 | 18 | 34 | 37 | -3 | 0 |
8 | Audacia 2 | 14 | 4 | 2 | 8 | 14 | 25 | 36 | -11 | 0 |
9 | Nemelaer 3 | 16 | 2 | 2 | 12 | 8 | 17 | 54 | -37 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Gilze 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 6 | 3 | 3 | 0 |
2 | RKDVC 4 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3 | 6 | -3 | 0 |
Training
Wekelijkse trainingen
dag | tijd | veld | Kleedkamer | type | periode | status | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
donderdag | 19:45 - 21:15 | 4 | Team training | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|