Mannen beker reserve poule, Groep 14 05
RKDVC 5
Teamleden
Spelers | |||||||
Danny Berkelmans | Keeper | ||||||
Marc Berkelmans | |||||||
Roel Fitters | |||||||
Erwin van de Griend | |||||||
Lars Kievits | |||||||
Peter Klerks | |||||||
Thomas Kost | |||||||
Kelvin Legierse | |||||||
Jordi van Mook | |||||||
Jeroen Pelders | |||||||
Stijn Robben | |||||||
Sander Rodenburg | |||||||
Danny Rotnicki | |||||||
Jeroen Smits | |||||||
Luc van de Wiel | |||||||
Overige teamleden | |||||||
Robert de Brouwer | Leider |
Wedstrijdplanning
Geen wedstrijden gevonden |
Wedstrijdhistorie
Geen wedstrijden gevonden |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 10-05-2015 11:00 | Be Ready 3 | Dongen 5 | Littel, B. | 41774 | 2-1 | |
C | 07-05-2015 19:30 | VOAB 7 | FC Drunen 2 | Snels, S.S. | 42507 | 6-3 | |
C | 03-05-2015 12:00 | Nieuwkuijk 4 | Be Ready 3 | Fitters, M.G.T. | 42360 | 4-4 | |
C | 03-05-2015 11:00 | WSC 4 | HHC'09 2 | Toorn, WE van der | 42697 | 2-5 | |
C | 03-05-2015 12:00 | Dongen 5 | DESK 4 | Netten, R.J.A. | 42626 | 0-4 | |
C | 03-05-2015 12:30 | RKDVC 5 | Baardwijk 3 | Hagelaars, P.H. | 42475 | 6-0 | |
C | 03-05-2015 11:00 | Right'Oh 3 | Dussense Boys 2 | Mayenburg, J.H. | 42264 | 6-2 | |
C | 30-04-2015 18:45 | FC Drunen 2 | WSC 4 | Jong, A.W. de | 41829 | 4-10 | |
C | 26-04-2015 11:30 | HHC'09 2 | Nieuwkuijk 4 | Smit, B.J.O. | 41986 | 1-3 | |
C | 26-04-2015 12:00 | Baardwijk 3 | Right'Oh 3 | Kuijs, J.L.C | 42175 | 1-0 | |
C | 26-04-2015 12:00 | DESK 4 | RKDVC 5 | Ree, J.L.J. van | 41955 | 2-2 | |
C | 26-04-2015 11:00 | Dussense Boys 2 | VOAB 7 | Verhoeven, J. | 41628 | 1-3 | |
C | 19-04-2015 11:00 | Right'Oh 3 | Baardwijk 3 | Verhoeven, P. | 29789 | 4-2 | |
C | 19-04-2015 11:00 | WSC 4 | Dongen 5 | Toorn, WE van der | 37350 | 2-3 | |
C | 19-04-2015 11:00 | Dussense Boys 2 | Nieuwkuijk 4 | Verhoeven, J. | 31530 | 0-1 | |
C | 14-04-2015 19:30 | VOAB 7 | Right'Oh 3 | Spijkers, P.P.J. | 40129 | 3-0 | |
C | 12-04-2015 11:00 | FC Drunen 2 | RKDVC 5 | Jong, A.W. de | 40643 | 2-4 | |
C | 12-04-2015 11:00 | DESK 4 | Nieuwkuijk 4 | IJpelaar, J.M. | 40769 | 2-7 | |
C | 12-04-2015 11:30 | HHC'09 2 | Dongen 5 | Lommers, P. | 40801 | 1-0 | |
C | 12-04-2015 11:00 | Dussense Boys 2 | Be Ready 3 | Verhoeven, J. | 40539 | 3-2 | |
C | 12-04-2015 12:00 | Baardwijk 3 | VOAB 7 | Kuijs, J.L.C | 40986 | 2-0 | |
C | 12-04-2015 11:00 | Right'Oh 3 | WSC 4 | Mayenburg, J.H. | 40480 | 2-4 | |
C | 07-04-2015 20:00 | Dussense Boys 2 | WSC 4 | Verhoeven, J. | 37470 | 0-4 | |
C | 06-04-2015 12:00 | Nieuwkuijk 4 | Right'Oh 3 | 34043 | 0-3 | ||
C | 06-04-2015 12:00 | Baardwijk 3 | RKDVC 5 | Kuijs, J.L.C | 30888 | 2-0 | |
C | 29-03-2015 12:30 | RKDVC 5 | WSC 4 | Vermeegen, L | 40097 | 4-0 | |
C | 29-03-2015 12:00 | Dongen 5 | FC Drunen 2 | Ermes, L. | 40249 | 3-6 | |
C | 29-03-2015 11:00 | Be Ready 3 | HHC'09 2 | Weel, B.A.M. | 40390 | 2-1 | |
C | 29-03-2015 12:00 | Nieuwkuijk 4 | Baardwijk 3 | Blankers, T.A.H.M. | 39983 | 3-2 | |
C | 29-03-2015 11:00 | Dussense Boys 2 | DESK 4 | Littel, B. | 39846 | 0-2 | |
C | 22-03-2015 11:00 | FC Drunen 2 | DESK 4 | Frietman, A.A. | 39457 | 0-2 | |
C | 22-03-2015 11:30 | HHC'09 2 | Dussense Boys 2 | Smit, B.J.O. | 39515 | 3-0 | |
C | 22-03-2015 11:00 | WSC 4 | VOAB 7 | Toorn, WE van der | 39726 | 6-1 | |
C | 22-03-2015 11:00 | Right'Oh 3 | Nieuwkuijk 4 | Langerak, M.T. | 39293 | 1-3 | |
C | 22-03-2015 12:00 | Baardwijk 3 | Dongen 5 | Kuijs, J.L.C | 39699 | 4-1 | |
C | 22-03-2015 12:30 | RKDVC 5 | Be Ready 3 | Hagelaars, P.H. | 39404 | 0-0 | |
C | 17-03-2015 20:00 | RKDVC 5 | Right'Oh 3 | Vermeegen, L | 41184 | 6-1 | |
C | 15-03-2015 12:00 | Dongen 5 | Dussense Boys 2 | Hemert, T. van | 41337 | 5-0 | |
C | 15-03-2015 12:00 | Nieuwkuijk 4 | FC Drunen 2 | Schilders, W.C. | 41069 | 5-2 | |
C | 15-03-2015 12:00 | VOAB 7 | HHC'09 2 | Brekel, G.M. van den | 41216 | 0-5 | |
C | 15-03-2015 11:00 | WSC 4 | Baardwijk 3 | Toorn, WE van der | 41508 | 4-1 | |
C | 15-03-2015 11:00 | Be Ready 3 | DESK 4 | Weel, B.A.M. | 41479 | 2-1 | |
C | 08-03-2015 12:00 | DESK 4 | HHC'09 2 | Hermsen, J. | 39185 | 0-5 | |
C | 08-03-2015 11:00 | Be Ready 3 | Baardwijk 3 | Verschoor, J | 39101 | 1-2 | |
C | 08-03-2015 12:00 | Dongen 5 | Right'Oh 3 | Weel, B.A.M. | 38959 | 2-5 | |
C | 08-03-2015 12:00 | VOAB 7 | RKDVC 5 | Snels, S.S. | 38837 | 1-5 | |
C | 08-03-2015 12:00 | Nieuwkuijk 4 | WSC 4 | Schilders, W.C. | 38791 | 2-2 | |
C | 08-03-2015 11:00 | Dussense Boys 2 | FC Drunen 2 | Verhoeven, J. | 38658 | 2-1 | |
C | 01-03-2015 12:30 | RKDVC 5 | Dongen 5 | Klerks, A.J. | 38214 | 7-2 | |
C | 01-03-2015 12:00 | VOAB 7 | Nieuwkuijk 4 | Snels, S.S. | 38246 | 2-0 | |
C | 01-03-2015 11:00 | FC Drunen 2 | Be Ready 3 | Jong, A.W. de | 38367 | 3-2 | |
C | 01-03-2015 12:00 | Baardwijk 3 | Dussense Boys 2 | Kuijs, J.L.C | 38511 | 9-0 | |
C | 01-03-2015 11:00 | WSC 4 | DESK 4 | Toorn, WE van der | 38538 | 5-0 | |
C | 01-03-2015 11:00 | Right'Oh 3 | HHC'09 2 | Stroop, J. | 38106 | 3-2 | |
C | 22-02-2015 11:00 | Right'Oh 3 | DESK 4 | Stroop, J. | 36918 | 3-2 | |
C | 22-02-2015 11:00 | Be Ready 3 | WSC 4 | Littel, B. | 36526 | 0-2 | |
C | 08-02-2015 12:00 | Nieuwkuijk 4 | Dussense Boys 2 | 37013 | 5-2 | ||
C | 08-02-2015 12:30 | RKDVC 5 | HHC'09 2 | 37129 | 10-0 | ||
C | 08-02-2015 12:00 | VOAB 7 | Be Ready 3 | 37160 | 1-2 | ||
C | 08-02-2015 12:00 | Baardwijk 3 | FC Drunen 2 | 37327 | 7-2 | ||
C | 23-11-2014 12:00 | VOAB 7 | Baardwijk 3 | 35276 | 0-0 | ||
C | 23-11-2014 12:00 | Dongen 5 | HHC'09 2 | 35398 | 0-0 | ||
C | 23-11-2014 11:00 | Be Ready 3 | Dussense Boys 2 | 35539 | 0-0 | ||
C | 23-11-2014 11:00 | WSC 4 | Right'Oh 3 | Leeuw, S.A. de | 35568 | 0-0 | |
C | 23-11-2014 12:30 | RKDVC 5 | FC Drunen 2 | 35244 | 0-0 | ||
C | 23-11-2014 12:00 | Nieuwkuijk 4 | DESK 4 | 35131 | 0-0 | ||
C | 16-11-2014 12:00 | DESK 4 | FC Drunen 2 | 34434 | 4-3 | ||
C | 16-11-2014 12:00 | VOAB 7 | Dongen 5 | 32307 | 3-0 | ||
C | 16-11-2014 11:30 | HHC'09 2 | WSC 4 | 30701 | 3-1 | ||
C | 09-11-2014 12:00 | DESK 4 | Dussense Boys 2 | 34728 | 3-2 | ||
C | 09-11-2014 11:30 | HHC'09 2 | Be Ready 3 | 34760 | 4-0 | ||
C | 09-11-2014 12:00 | Baardwijk 3 | Nieuwkuijk 4 | 34947 | 1-3 | ||
C | 09-11-2014 11:00 | WSC 4 | RKDVC 5 | 34974 | 2-2 | ||
C | 09-11-2014 11:00 | Right'Oh 3 | VOAB 7 | 34542 | 1-5 | ||
C | 09-11-2014 11:00 | FC Drunen 2 | Dongen 5 | 34603 | 1-2 |
Standen
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | RKDVC 5 | 22 | 18 | 3 | 1 | 57 | 112 | 21 | 91 | 0 |
2 | Baardwijk 3 | 22 | 14 | 3 | 5 | 45 | 72 | 38 | 34 | 0 |
3 | HHC'09 2 | 22 | 13 | 1 | 8 | 40 | 65 | 48 | 17 | 0 |
4 | WSC 4 | 22 | 12 | 4 | 6 | 40 | 62 | 46 | 16 | 0 |
5 | Nieuwkuijk 4 | 22 | 12 | 4 | 6 | 40 | 59 | 43 | 16 | 0 |
6 | VOAB 7 | 22 | 12 | 1 | 9 | 37 | 62 | 51 | 11 | 0 |
7 | Right'Oh 3 | 22 | 10 | 0 | 12 | 30 | 50 | 61 | -11 | 0 |
8 | DESK 4 | 22 | 8 | 3 | 11 | 27 | 45 | 74 | -29 | 0 |
9 | Be Ready 3 | 22 | 7 | 5 | 10 | 26 | 30 | 42 | -12 | 0 |
10 | Dussense Boys 2 | 22 | 6 | 0 | 16 | 18 | 29 | 76 | -47 | 0 |
11 | Dongen 5 | 22 | 5 | 1 | 16 | 16 | 36 | 69 | -33 | 0 |
12 | FC Drunen 2 | 22 | 2 | 1 | 19 | 7 | 40 | 93 | -53 | 0 |
Training
Wekelijkse trainingen
dag | tijd | veld | Kleedkamer | type | periode | status | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
dinsdag | 19:45 - 21:15 | 2-B (k.gr.) | 5 | Team training | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
donderdag | 19:45 - 21:15 | 3 (n.gr.) | 5 | Team training | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|