Wedstrijden


Toon komende 7 dagen   of selecteer een datum:



  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Aanwezig Wedstrijd nr. Accommodatie Veld KK RKDVC KK gast
C 17-11-2018 14:30 RKDVC VR1 ZA Blauw Wit'81 VR1 A.J.M. (Ad) vanDelft 13:30 65704 Sportpark aan de Duinweg 4 6 Li 16 Li
C 17-11-2018 14:30 RKDVC JO19-1 Orion JO19-1 B.F.P. (Bernard) Schenk 13:15 62221 Sportpark aan de Duinweg Hoofdveld 1 19
C 17-11-2018 12:45 RKDVC JO19-2 Emplina JO19-2 Afgeschermd… (+1) 11:30 78984 Sportpark aan de Duinweg 1 (k.gr.) 10 13
C 17-11-2018 11:00 SCO JO19-2 RKDVC JO19-3 Afgeschermd 09:40 32910 Sportpark de Elskens - -
C 17-11-2018 14:30 RKDVC JO19-4 OJC ROSMALEN JO19-6 M.J.C.M. (Marthy) Kleyssen… (+1) 13:30 33331 Sportpark aan de Duinweg 3 11 12
C 17-11-2018 14:35 Dongen JO17-1 RKDVC JO17-1 W.H.A. (William) Verhoeve 13:00 34584 Sportpark De Biezen - -
C 17-11-2018 14:45 RKDVC JO17-2 CHC JO17-1 R. (Rinie) vanSpijk 13:35 36315 Sportpark aan de Duinweg 2 (k.gr.) 3 17
C 17-11-2018 14:30 RKDVC JO17-3 GVV JO17-1 J.P.A. (Jasper) vanBeurden… (+1) 13:30 37554 Sportpark aan de Duinweg 1 (k.gr.) 9 14
C 17-11-2018 15:00 Emplina JO17-4 RKDVC JO17-4 C.A.M (Kees) vanMook 13:40 35573 Sportpark Empel Zuid - -
C 17-11-2018 12:45 RKDVC JO15-1 WSC JO15-1 L. (Lodewijk) Versteeg 11:15 38644 Sportpark aan de Duinweg Hoofdveld 2 18 Re
C 17-11-2018 13:00 RKDVC JO15-2 FC Tilburg JO15-1 E. (Eelco) Moree 12:00 39069 Sportpark aan de Duinweg 2 (k.gr.) 4 15
C 17-11-2018 12:00 SSC'55 JO15-1 RKDVC JO15-3 A (Antoine) Boer 10:45 40094 Sportpark Van Wijlen - -
C 17-11-2018 13:00 RKDVC JO15-4 Hedel JO15-2 D. (Dennis) Vissers… (+1) 12:15 40249 Sportpark aan de Duinweg 4 5 8
C 17-11-2018 11:15 RKDVC JO14-1 Rhelico JO14-1 G.J (Gerard) Kivits… (+1) 10:35 91803 Sportpark aan de Duinweg 2 (k.gr.) 1 19
C 17-11-2018 12:45 RKDVC MO17-1 Wilhelmina MO17-1 A (Andre) van deWestelaken… (+1) 12:00 95828 Sportpark aan de Duinweg 3 6 Re 16 Re
C 17-11-2018 11:15 RKDVC G1 SVG G3 J.H.F (John) Hensen 10:45 20735 Sportpark aan de Duinweg 3-A 9 14
C 17-11-2018 11:15 RKDVC JG1 Brederodes JG1 J.W.C (John) van deGriendt… (+1) 10:30 92154 Sportpark aan de Duinweg 3-B 7 18 Li
C 17-11-2018 11:30 Berghem Sport JO13-1 RKDVC JO13-1 C.M.M. (Kees) vanVeldhoven 10:00 12697 Sportpark de Koppelsteeg - -
C 17-11-2018 10:15 FC Tilburg JO13-2 RKDVC JO13-2 P. (Perry) vanBoxtel 09:00 46839 Sportpark Spoordijk - -
C 17-11-2018 11:15 RKDVC JO13-3 Vlijmense Boys JO13-1G F.H. (Fabienne) Maas… (+1) 10:30 45403 Sportpark aan de Duinweg 1 (k.gr.) 11 12
C 17-11-2018 11:00 SV BLC JO12-1 RKDVC JO12-1 W.M.A. (Wilma) Roijackers 10:10 47565 Sportpark De Meerendonk - -
C 17-11-2018 10:30 ONI JO12-1 RKDVC JO12-2 A.A.M. (Ad) Broeders 09:40 47732 Sportpark 't Wiel - -
C 17-11-2018 09:00 RKDVC JO12-3 Emplina JO12-5 J.P.A. (Jasper) vanBeurden… (+1) 08:15 47415 Sportpark aan de Duinweg 2-A (k.gr.) 3 17 Li
C 17-11-2018 11:15 RKDVC JO12-4 HHC'09 JO12-1 J.P.A. (Jasper) vanBeurden… (+1) 10:30 46998 Sportpark aan de Duinweg 4-A 3 17 Li
C 17-11-2018 10:00 RWB JO11-1 RKDVC JO11-1 R. (Rens) vanHal 09:05 49747 Sportpark De Gaard - -
C 17-11-2018 09:00 RKDVC JO11-2 ST Alem/RKVSC JO11-1 Afgeschermd… (+1) 08:30 93863 Sportpark aan de Duinweg 2-B (k.gr.) 1 19
C 17-11-2018 09:00 Haarsteeg JO11-2 RKDVC JO11-3 08:05 52473 Sportpark Haarsteeg - -
C 17-11-2018 09:30 WSC JO9-1 RKDVC JO9-1 08:50 104177 Sportpark Eikendonk - -
C 17-11-2018 09:00 RKDVC MO11-1 WSC MO11-1 R.H (Roy) Heeswijk… (+1) 08:30 69221 Sportpark aan de Duinweg 1-A (k.gr.) 6 16
C 17-11-2018 11:15 RKDVC MO13-1 Zwaluw VFC MO13-2 T.P.A. (Thijs) van deWiel… (+1) 10:15 94710 Sportpark aan de Duinweg Hoofdveld 6 Li 16 Li
C 18-11-2018 14:30 Nieuwkuijk 1 RKDVC 1 L.A. (Roy) Schuurmans 71755 Sportpark Nieuwkuijk - -
C 18-11-2018 13:00 JEKA 3 RKDVC 2 M. (Maik) Schrama 11:15 74262 Sportpark Beukenlaan - -
C 18-11-2018 14:00 RKDVC 3 JEKA 2 G.F. (Bert) van Rooden 12:50 73163 Sportpark aan de Duinweg Hoofdveld 7 16
C 18-11-2018 12:30 RKDVC 4 Den Dungen 2 M.A.J. (Mari) van der Heijden 11:45 73057 Sportpark aan de Duinweg 2 (k.gr.) 4 14
C 18-11-2018 11:30 Vlijmense Boys 2 RKDVC 5 JH (Jack) Netten 08:40 73850 Sportpark De Hoge Heide - -
C 18-11-2018 10:30 RKDVC 6 Zwaluw VFC 3 A.L.H. (Adri) Pulles 09:30 73006 Sportpark aan de Duinweg 2 (k.gr.) 9 18
C 18-11-2018 10:30 RKDVC 7 Essche Boys 5 L (Luc) Vermeegen 81867 Sportpark aan de Duinweg 4 10 19
C 18-11-2018 12:30 RKDVC 8 OJC ROSMALEN 14 P.H. (Peter) Hagelaars 80223 Sportpark aan de Duinweg 1 (k.gr.) 2 13
C 18-11-2018 12:30 RKDVC 9 Real Lunet 3 J.J.M. (Johan) Verhoeven 11:45 84261 Sportpark aan de Duinweg 3 5 15
C 18-11-2018 10:00 RKDVC 10 RWB 6 Afgeschermd 09:15 85074 Sportpark aan de Duinweg 1 (k.gr.) 8 12
C 18-11-2018 11:00 Nemelaer 5 RKDVC 13 09:55 90102 Sportpark De Walzaad - -
C 18-11-2018 12:30 OJC ROSMALEN 12 RKDVC 14 R. (Rien) van den Broek 11:40 87609 Sportpark De Groote Wielen - -
C 24-11-2018 14:30 GDC VR1 RKDVC VR1 ZA H.M.J. (Henri) van Hemert 13:10 66117 Sportpark GDC - -
C 24-11-2018 15:00 SV Venray JO19-1 RKDVC JO19-1 H.M.H. (Henk) Heuts 12:45 62184 Sportpark De Wieen - -
C 24-11-2018 14:45 OJC ROSMALEN JO19-3 RKDVC JO19-2 13:10 78985 Sportpark De Groote Wielen - -
C 24-11-2018 14:30 RKDVC JO19-3 WSC JO19-4 13:30 32935 Sportpark aan de Duinweg - -
C 24-11-2018 12:15 Nivo Sparta JO19-5 RKDVC JO19-4 10:50 33000 Sportpark De Watertoren - -
C 24-11-2018 12:45 RKDVC JO17-1 Unitas'30 JO17-1 11:35 34641 Sportpark aan de Duinweg - -
C 24-11-2018 14:30 RKDVC JO17-3 GVV'63 JO17-2G 13:30 96078 Sportpark aan de Duinweg - -
C 24-11-2018 13:00 OJC ROSMALEN JO17-8 RKDVC JO17-4 11:40 37593 Sportpark De Groote Wielen - -
C 24-11-2018 12:45 SC 't Zand JO15-1 RKDVC JO15-1 Afgeschermd 10:50 38610 Sportpark Bijstervelden - -
C 24-11-2018 12:30 Uno Animo JO15-1 RKDVC JO15-2 I. (Ibrahim) Khanfour 11:10 39311 Sportpark de Klokkenberg - -
C 24-11-2018 09:00 Achilles Veen JO15-2 RKDVC JO15-4 07:55 40286 Sportpark De Hanen Weide - -
C 24-11-2018 12:00 Wadenoijen JO14-1 RKDVC JO14-1 10:50 91804 Sportpark de Iepengaard - -
C 24-11-2018 11:45 Emplina MO17-2 RKDVC MO17-1 10:40 95829 Sportpark Empel Zuid - -
C 24-11-2018 11:15 RKDVC JO13-1 Unitas'59 JO13-1 10:15 12632 Sportpark aan de Duinweg - -
C 24-11-2018 11:15 RKDVC JO13-2 GSBW JO13-1 Thijs van de Wiel (Scheidsrechter) 10:30 44251 Sportpark aan de Duinweg - -
C 24-11-2018 11:30 Blauw Wit'81 JO13-1G RKDVC JO13-3 10:15 44203 Sportpark De Moer - -
C 24-11-2018 11:15 RKDVC JO12-1 Pelikaan JO12-1 Jasper van Beurden (Scheidsrechter) 10:45 95515 Sportpark aan de Duinweg - -
C 24-11-2018 11:15 RKDVC JO12-2 Sarto JO12-3 Gijs Stevens (Scheidsrechter) 10:45 48291 Sportpark aan de Duinweg - -
C 24-11-2018 11:30 OSC'45 JO12-1 RKDVC JO12-3 10:30 47594 Sportpark De Hambaken - -
C 24-11-2018 09:00 Achilles Veen JO12-2 RKDVC JO12-4 07:55 48036 Sportpark De Hanen Weide - -
C 24-11-2018 09:00 RKDVC JO11-1 GRC-14 JO11-1 Jasper van Beurden (Scheidsrechter) 08:20 52474 Sportpark aan de Duinweg - -
C 24-11-2018 10:00 Emplina JO11-2 RKDVC JO11-2 09:10 102268 Sportpark Empel Zuid - -
C 24-11-2018 09:00 RKDVC JO11-3 HHC'09 JO11-1G Bart Verhoeven (Scheidsrechter) 08:20 101027 Sportpark aan de Duinweg - -
C 24-11-2018 08:30 Unitas JO10-1 RKDVC JO10-1 07:30 104586 Sportpark Molenvliet - -
C 24-11-2018 09:00 RKDVC JO10-2 FC Engelen JO10-3 08:30 53387 Sportpark aan de Duinweg - -
C 24-11-2018 09:00 RKDVC JO10-3 Hilvaria JO10-2 08:30 104647 Sportpark aan de Duinweg - -
C 24-11-2018 11:00 DESK JO10-2 RKDVC JO10-4 10:15 55767 Sportpark Eikendijk - -
C 24-11-2018 09:00 RKDVC JO10-5 Haarsteeg JO10-5 08:30 55078 Sportpark aan de Duinweg - -
C 24-11-2018 09:00 Uno Animo JO10-3 RKDVC JO10-6 08:10 55800 Sportpark de Klokkenberg - -
C 24-11-2018 10:15 RKDVC JO9-1 Emplina JO9-1 09:45 104178 Sportpark aan de Duinweg - -
C 24-11-2018 08:30 NEO'25 MO11-1 RKDVC MO11-1 07:45 68950 Sportpark De Gaard - -
C 24-11-2018 10:15 OJC ROSMALEN MO13-3 RKDVC MO13-1 08:55 94700 Sportpark De Groote Wielen - -
P 17-11-2018 09:30 Paris Saint-Germain (WSC) Borussia Dortmund (SC Elshout)
P 17-11-2018 09:30 Willem II (WSC) Excelsior (M) (Baardwijk)
P 17-11-2018 10:00 Manchester United FC (Baardwijk) RSC Anderlecht (Baardwijk)
P 17-11-2018 10:00 Vitesse (Baardwijk) FC Twente (WSC)
P 17-11-2018 10:30 PSV (WSC) Go Ahead Eagles (Baardwijk)
P 17-11-2018 10:30 Feyenoord (WSC) Cambuur (RKDVC)
P 17-11-2018 10:00 Eindhoven (Baardwijk) FC Groningen (RKDVC)
P 17-11-2018 10:00 FC Bayern München (RKDVC) Club Brugge (Baardwijk) Hoofdveld 10 Li 13 Re
P 17-11-2018 10:00 FC Barcelona (RKDVC) Juventus (RKDVC) Hoofdveld 2 Li 8 Re
P 17-11-2018 10:00 Real Madrid (RKDVC) Chelsea (RKDVC) Hoofdveld 4 Li 15 Li
P 17-11-2018 10:15 VVV Venlo (RKDVC) NAC (WSC) 1 (k.gr.) 10 Re 18 Re
P 17-11-2018 10:15 AZ (RKDVC) Roda JC (Baardwijk) 1 (k.gr.) 2 Re 13 Li
P 17-11-2018 10:15 FC Utrecht (RKDVC) AJAX (RKDVC) 1 (k.gr.) 4 Re 8 Li
P 17-11-2018 10:15 NEC (RKDVC) MVV (RKDVC) 1 (k.gr.) 5 Re 15 Re
P 24-11-2018 09:30 NAC (WSC) PSV (WSC)
P 24-11-2018 09:30 Paris Saint-Germain (WSC) RSC Anderlecht (Baardwijk)
P 24-11-2018 10:00 Go Ahead Eagles (Baardwijk) Willem II (WSC)
P 24-11-2018 10:00 Manchester United FC (Baardwijk) Club Brugge (Baardwijk)
P 24-11-2018 09:30 Feyenoord (WSC) AZ (RKDVC)
P 24-11-2018 10:00 Vitesse (Baardwijk) FC Groningen (RKDVC)
P 24-11-2018 09:30 FC Twente (WSC) FC Utrecht (RKDVC)
P 24-11-2018 10:00 Roda JC (Baardwijk) NEC (RKDVC)
P 24-11-2018 10:00 FC Bayern München (RKDVC) Juventus (RKDVC)
P 24-11-2018 10:00 FC Bayern München (RKDVC) Juventus (RKDVC)
P 24-11-2018 10:00 Chelsea (RKDVC) Borussia Dortmund (SC Elshout)
P 24-11-2018 10:15 VVV Venlo (RKDVC) Excelsior (M) (Baardwijk)
P 24-11-2018 10:15 AJAX (RKDVC) Eindhoven (Baardwijk)
P 24-11-2018 10:15 MVV (RKDVC) BV De Graafschap (SC Elshout)
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Aanwezig Wedstrijd nr. Accommodatie Veld KK RKDVC KK gast
C 17-11-2018 14:30 RKDVC VR1 ZA Blauw Wit'81 VR1 A.J.M. (Ad) vanDelft 13:30 65704 Sportpark aan de Duinweg 4 6 Li 16 Li
C 17-11-2018 14:30 RKDVC JO19-1 Orion JO19-1 B.F.P. (Bernard) Schenk 13:15 62221 Sportpark aan de Duinweg Hoofdveld 1 19
C 17-11-2018 12:45 RKDVC JO19-2 Emplina JO19-2 Afgeschermd… (+1) 11:30 78984 Sportpark aan de Duinweg 1 (k.gr.) 10 13
C 17-11-2018 11:00 SCO JO19-2 RKDVC JO19-3 Afgeschermd 09:40 32910 Sportpark de Elskens - -
C 17-11-2018 14:30 RKDVC JO19-4 OJC ROSMALEN JO19-6 M.J.C.M. (Marthy) Kleyssen… (+1) 13:30 33331 Sportpark aan de Duinweg 3 11 12
C 17-11-2018 14:35 Dongen JO17-1 RKDVC JO17-1 W.H.A. (William) Verhoeve 13:00 34584 Sportpark De Biezen - -
C 17-11-2018 14:45 RKDVC JO17-2 CHC JO17-1 R. (Rinie) vanSpijk 13:35 36315 Sportpark aan de Duinweg 2 (k.gr.) 3 17
C 17-11-2018 14:30 RKDVC JO17-3 GVV JO17-1 J.P.A. (Jasper) vanBeurden… (+1) 13:30 37554 Sportpark aan de Duinweg 1 (k.gr.) 9 14
C 17-11-2018 15:00 Emplina JO17-4 RKDVC JO17-4 C.A.M (Kees) vanMook 13:40 35573 Sportpark Empel Zuid - -
C 17-11-2018 12:45 RKDVC JO15-1 WSC JO15-1 L. (Lodewijk) Versteeg 11:15 38644 Sportpark aan de Duinweg Hoofdveld 2 18 Re
C 17-11-2018 13:00 RKDVC JO15-2 FC Tilburg JO15-1 E. (Eelco) Moree 12:00 39069 Sportpark aan de Duinweg 2 (k.gr.) 4 15
C 17-11-2018 12:00 SSC'55 JO15-1 RKDVC JO15-3 A (Antoine) Boer 10:45 40094 Sportpark Van Wijlen - -
C 17-11-2018 13:00 RKDVC JO15-4 Hedel JO15-2 D. (Dennis) Vissers… (+1) 12:15 40249 Sportpark aan de Duinweg 4 5 8
C 17-11-2018 11:15 RKDVC JO14-1 Rhelico JO14-1 G.J (Gerard) Kivits… (+1) 10:35 91803 Sportpark aan de Duinweg 2 (k.gr.) 1 19
C 17-11-2018 12:45 RKDVC MO17-1 Wilhelmina MO17-1 A (Andre) van deWestelaken… (+1) 12:00 95828 Sportpark aan de Duinweg 3 6 Re 16 Re
C 17-11-2018 11:15 RKDVC G1 SVG G3 J.H.F (John) Hensen 10:45 20735 Sportpark aan de Duinweg 3-A 9 14
C 17-11-2018 11:15 RKDVC JG1 Brederodes JG1 J.W.C (John) van deGriendt… (+1) 10:30 92154 Sportpark aan de Duinweg 3-B 7 18 Li
C 17-11-2018 11:30 Berghem Sport JO13-1 RKDVC JO13-1 C.M.M. (Kees) vanVeldhoven 10:00 12697 Sportpark de Koppelsteeg - -
C 17-11-2018 10:15 FC Tilburg JO13-2 RKDVC JO13-2 P. (Perry) vanBoxtel 09:00 46839 Sportpark Spoordijk - -
C 17-11-2018 11:15 RKDVC JO13-3 Vlijmense Boys JO13-1G F.H. (Fabienne) Maas… (+1) 10:30 45403 Sportpark aan de Duinweg 1 (k.gr.) 11 12
C 17-11-2018 11:00 SV BLC JO12-1 RKDVC JO12-1 W.M.A. (Wilma) Roijackers 10:10 47565 Sportpark De Meerendonk - -
C 17-11-2018 10:30 ONI JO12-1 RKDVC JO12-2 A.A.M. (Ad) Broeders 09:40 47732 Sportpark 't Wiel - -
C 17-11-2018 09:00 RKDVC JO12-3 Emplina JO12-5 J.P.A. (Jasper) vanBeurden… (+1) 08:15 47415 Sportpark aan de Duinweg 2-A (k.gr.) 3 17 Li
C 17-11-2018 11:15 RKDVC JO12-4 HHC'09 JO12-1 J.P.A. (Jasper) vanBeurden… (+1) 10:30 46998 Sportpark aan de Duinweg 4-A 3 17 Li
C 17-11-2018 10:00 RWB JO11-1 RKDVC JO11-1 R. (Rens) vanHal 09:05 49747 Sportpark De Gaard - -
C 17-11-2018 09:00 RKDVC JO11-2 ST Alem/RKVSC JO11-1 Afgeschermd… (+1) 08:30 93863 Sportpark aan de Duinweg 2-B (k.gr.) 1 19
C 17-11-2018 09:00 Haarsteeg JO11-2 RKDVC JO11-3 08:05 52473 Sportpark Haarsteeg - -
C 17-11-2018 09:30 WSC JO9-1 RKDVC JO9-1 08:50 104177 Sportpark Eikendonk - -
C 17-11-2018 09:00 RKDVC MO11-1 WSC MO11-1 R.H (Roy) Heeswijk… (+1) 08:30 69221 Sportpark aan de Duinweg 1-A (k.gr.) 6 16
C 17-11-2018 11:15 RKDVC MO13-1 Zwaluw VFC MO13-2 T.P.A. (Thijs) van deWiel… (+1) 10:15 94710 Sportpark aan de Duinweg Hoofdveld 6 Li 16 Li
C 18-11-2018 14:30 Nieuwkuijk 1 RKDVC 1 L.A. (Roy) Schuurmans 71755 Sportpark Nieuwkuijk - -
C 18-11-2018 13:00 JEKA 3 RKDVC 2 M. (Maik) Schrama 11:15 74262 Sportpark Beukenlaan - -
C 18-11-2018 14:00 RKDVC 3 JEKA 2 G.F. (Bert) van Rooden 12:50 73163 Sportpark aan de Duinweg Hoofdveld 7 16
C 18-11-2018 12:30 RKDVC 4 Den Dungen 2 M.A.J. (Mari) van der Heijden 11:45 73057 Sportpark aan de Duinweg 2 (k.gr.) 4 14
C 18-11-2018 11:30 Vlijmense Boys 2 RKDVC 5 JH (Jack) Netten 08:40 73850 Sportpark De Hoge Heide - -
C 18-11-2018 10:30 RKDVC 6 Zwaluw VFC 3 A.L.H. (Adri) Pulles 09:30 73006 Sportpark aan de Duinweg 2 (k.gr.) 9 18
C 18-11-2018 10:30 RKDVC 7 Essche Boys 5 L (Luc) Vermeegen 81867 Sportpark aan de Duinweg 4 10 19
C 18-11-2018 12:30 RKDVC 8 OJC ROSMALEN 14 P.H. (Peter) Hagelaars 80223 Sportpark aan de Duinweg 1 (k.gr.) 2 13
C 18-11-2018 12:30 RKDVC 9 Real Lunet 3 J.J.M. (Johan) Verhoeven 11:45 84261 Sportpark aan de Duinweg 3 5 15
C 18-11-2018 10:00 RKDVC 10 RWB 6 Afgeschermd 09:15 85074 Sportpark aan de Duinweg 1 (k.gr.) 8 12
C 18-11-2018 11:00 Nemelaer 5 RKDVC 13 09:55 90102 Sportpark De Walzaad - -
C 18-11-2018 12:30 OJC ROSMALEN 12 RKDVC 14 R. (Rien) van den Broek 11:40 87609 Sportpark De Groote Wielen - -
C 24-11-2018 14:30 GDC VR1 RKDVC VR1 ZA H.M.J. (Henri) van Hemert 13:10 66117 Sportpark GDC - -
C 24-11-2018 15:00 SV Venray JO19-1 RKDVC JO19-1 H.M.H. (Henk) Heuts 12:45 62184 Sportpark De Wieen - -
C 24-11-2018 14:45 OJC ROSMALEN JO19-3 RKDVC JO19-2 13:10 78985 Sportpark De Groote Wielen - -
C 24-11-2018 14:30 RKDVC JO19-3 WSC JO19-4 13:30 32935 Sportpark aan de Duinweg - -
C 24-11-2018 12:15 Nivo Sparta JO19-5 RKDVC JO19-4 10:50 33000 Sportpark De Watertoren - -
C 24-11-2018 12:45 RKDVC JO17-1 Unitas'30 JO17-1 11:35 34641 Sportpark aan de Duinweg - -
C 24-11-2018 14:30 RKDVC JO17-3 GVV'63 JO17-2G 13:30 96078 Sportpark aan de Duinweg - -
C 24-11-2018 13:00 OJC ROSMALEN JO17-8 RKDVC JO17-4 11:40 37593 Sportpark De Groote Wielen - -
C 24-11-2018 12:45 SC 't Zand JO15-1 RKDVC JO15-1 Afgeschermd 10:50 38610 Sportpark Bijstervelden - -
C 24-11-2018 12:30 Uno Animo JO15-1 RKDVC JO15-2 I. (Ibrahim) Khanfour 11:10 39311 Sportpark de Klokkenberg - -
C 24-11-2018 09:00 Achilles Veen JO15-2 RKDVC JO15-4 07:55 40286 Sportpark De Hanen Weide - -
C 24-11-2018 12:00 Wadenoijen JO14-1 RKDVC JO14-1 10:50 91804 Sportpark de Iepengaard - -
C 24-11-2018 11:45 Emplina MO17-2 RKDVC MO17-1 10:40 95829 Sportpark Empel Zuid - -
C 24-11-2018 11:15 RKDVC JO13-1 Unitas'59 JO13-1 10:15 12632 Sportpark aan de Duinweg - -
C 24-11-2018 11:15 RKDVC JO13-2 GSBW JO13-1 Thijs van de Wiel (Scheidsrechter) 10:30 44251 Sportpark aan de Duinweg - -
C 24-11-2018 11:30 Blauw Wit'81 JO13-1G RKDVC JO13-3 10:15 44203 Sportpark De Moer - -
C 24-11-2018 11:15 RKDVC JO12-1 Pelikaan JO12-1 Jasper van Beurden (Scheidsrechter) 10:45 95515 Sportpark aan de Duinweg - -
C 24-11-2018 11:15 RKDVC JO12-2 Sarto JO12-3 Gijs Stevens (Scheidsrechter) 10:45 48291 Sportpark aan de Duinweg - -
C 24-11-2018 11:30 OSC'45 JO12-1 RKDVC JO12-3 10:30 47594 Sportpark De Hambaken - -
C 24-11-2018 09:00 Achilles Veen JO12-2 RKDVC JO12-4 07:55 48036 Sportpark De Hanen Weide - -
C 24-11-2018 09:00 RKDVC JO11-1 GRC-14 JO11-1 Jasper van Beurden (Scheidsrechter) 08:20 52474 Sportpark aan de Duinweg - -
C 24-11-2018 10:00 Emplina JO11-2 RKDVC JO11-2 09:10 102268 Sportpark Empel Zuid - -
C 24-11-2018 09:00 RKDVC JO11-3 HHC'09 JO11-1G Bart Verhoeven (Scheidsrechter) 08:20 101027 Sportpark aan de Duinweg - -
C 24-11-2018 08:30 Unitas JO10-1 RKDVC JO10-1 07:30 104586 Sportpark Molenvliet - -
C 24-11-2018 09:00 RKDVC JO10-2 FC Engelen JO10-3 08:30 53387 Sportpark aan de Duinweg - -
C 24-11-2018 09:00 RKDVC JO10-3 Hilvaria JO10-2 08:30 104647 Sportpark aan de Duinweg - -
C 24-11-2018 11:00 DESK JO10-2 RKDVC JO10-4 10:15 55767 Sportpark Eikendijk - -
C 24-11-2018 09:00 RKDVC JO10-5 Haarsteeg JO10-5 08:30 55078 Sportpark aan de Duinweg - -
C 24-11-2018 09:00 Uno Animo JO10-3 RKDVC JO10-6 08:10 55800 Sportpark de Klokkenberg - -
C 24-11-2018 10:15 RKDVC JO9-1 Emplina JO9-1 09:45 104178 Sportpark aan de Duinweg - -
C 24-11-2018 08:30 NEO'25 MO11-1 RKDVC MO11-1 07:45 68950 Sportpark De Gaard - -
C 24-11-2018 10:15 OJC ROSMALEN MO13-3 RKDVC MO13-1 08:55 94700 Sportpark De Groote Wielen - -
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Aanwezig Wedstrijd nr. Accommodatie Veld KK RKDVC KK gast
P 17-11-2018 09:30 Paris Saint-Germain (WSC) Borussia Dortmund (SC Elshout)
P 17-11-2018 09:30 Willem II (WSC) Excelsior (M) (Baardwijk)
P 17-11-2018 10:00 Manchester United FC (Baardwijk) RSC Anderlecht (Baardwijk)
P 17-11-2018 10:00 Vitesse (Baardwijk) FC Twente (WSC)
P 17-11-2018 10:30 PSV (WSC) Go Ahead Eagles (Baardwijk)
P 17-11-2018 10:30 Feyenoord (WSC) Cambuur (RKDVC)
P 17-11-2018 10:00 Eindhoven (Baardwijk) FC Groningen (RKDVC)
P 17-11-2018 10:00 FC Bayern München (RKDVC) Club Brugge (Baardwijk) Hoofdveld 10 Li 13 Re
P 17-11-2018 10:00 FC Barcelona (RKDVC) Juventus (RKDVC) Hoofdveld 2 Li 8 Re
P 17-11-2018 10:00 Real Madrid (RKDVC) Chelsea (RKDVC) Hoofdveld 4 Li 15 Li
P 17-11-2018 10:15 VVV Venlo (RKDVC) NAC (WSC) 1 (k.gr.) 10 Re 18 Re
P 17-11-2018 10:15 AZ (RKDVC) Roda JC (Baardwijk) 1 (k.gr.) 2 Re 13 Li
P 17-11-2018 10:15 FC Utrecht (RKDVC) AJAX (RKDVC) 1 (k.gr.) 4 Re 8 Li
P 17-11-2018 10:15 NEC (RKDVC) MVV (RKDVC) 1 (k.gr.) 5 Re 15 Re
P 24-11-2018 09:30 NAC (WSC) PSV (WSC)
P 24-11-2018 09:30 Paris Saint-Germain (WSC) RSC Anderlecht (Baardwijk)
P 24-11-2018 10:00 Go Ahead Eagles (Baardwijk) Willem II (WSC)
P 24-11-2018 10:00 Manchester United FC (Baardwijk) Club Brugge (Baardwijk)
P 24-11-2018 09:30 Feyenoord (WSC) AZ (RKDVC)
P 24-11-2018 10:00 Vitesse (Baardwijk) FC Groningen (RKDVC)
P 24-11-2018 09:30 FC Twente (WSC) FC Utrecht (RKDVC)
P 24-11-2018 10:00 Roda JC (Baardwijk) NEC (RKDVC)
P 24-11-2018 10:00 FC Bayern München (RKDVC) Juventus (RKDVC)
P 24-11-2018 10:00 FC Bayern München (RKDVC) Juventus (RKDVC)
P 24-11-2018 10:00 Chelsea (RKDVC) Borussia Dortmund (SC Elshout)
P 24-11-2018 10:15 VVV Venlo (RKDVC) Excelsior (M) (Baardwijk)
P 24-11-2018 10:15 AJAX (RKDVC) Eindhoven (Baardwijk)
P 24-11-2018 10:15 MVV (RKDVC) BV De Graafschap (SC Elshout)

Zoeken op de site

RKDVC

Sportlaan 10 
5151 RK Drunen
tel. 0416 -779002
Routebeschrijving
Terug naar boven