Uitslagen
Seizoen:
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Uitslag | Verslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 17-03-2024 14:30 | DSC 1 | RKDVC 1 | 1 - 1 | |||
C | 17-03-2024 12:00 | Brabantia 3 | RKDVC 2 | 3 - 1 | |||
C | 17-03-2024 11:45 | RKDVC 3 | Jong Brabant 2 | 6 - 2 | |||
C | 17-03-2024 11:00 | SC Elshout 2 | RKDVC 6 | 2 - 4 | |||
C | 17-03-2024 12:15 | RKDVC 7 | Emplina 4 | 1 - 1 | |||
C | 17-03-2024 10:30 | RKDVC 8 | Nemelaer 9 | 2 - 3 | |||
C | 17-03-2024 10:30 | RKDVC 9 | Vlijmense Boys 2 | 2 - 9 | |||
C | 17-03-2024 12:00 | Nieuwkuijk 3 | RKDVC 10 | 15 - 0 | |||
C | 17-03-2024 12:30 | RKDVC 11 | FC Drunen 4 | 1 - 4 | |||
C | 17-03-2024 10:00 | Jong Brabant VR1 | RKDVC VR2 | 12 - 0 | |||
C | 16-03-2024 13:00 | RKDVC G1 | VVAC G1 | Peter van Helvoirt (Scheidsrechter) | 8 - 2 | ||
C | 16-03-2024 10:00 | HRC'14 JG1JM | RKDVC JG-1 | 1 - 2 | |||
C | 16-03-2024 14:45 | RKDVC JO19-1 | EVV Echt JO19-1 | 1 - 4 | |||
C | 16-03-2024 14:45 | RKDVC JO19-2 | ZIGO JO19-2 | Peter van de Pol (Scheidsrechter) | 4 - 1 | ||
C | 16-03-2024 13:30 | Irene MO20-1 | RKDVC MO20-1 | 2 - 5 | |||
C | 16-03-2024 13:15 | TSV Gudok JO17-1 | RKDVC JO17-1 | 1 - 0 | |||
C | 16-03-2024 14:45 | RKDVC JO17-2 | WSC JO17-2 | Thijs van de Wiel (Scheidsrechter) | 1 - 0 | ||
C | 16-03-2024 13:30 | Were Di JO17-2 | RKDVC JO17-3 | 1 - 5 | |||
C | 16-03-2024 11:00 | ONI JO17-1 | RKDVC JO17-4 | 3 - 0 | |||
C | 16-03-2024 15:00 | UNA JO17-3 | RKDVC JO17-5 | 2 - 1 | |||
C | 16-03-2024 12:45 | RKDVC MO17-1 | Gloria UC MO17-1 | Peter van de Pol (Scheidsrechter) | 1 - 4 | ||
C | 16-03-2024 12:45 | RKDVC JO15-1 | Wilhelmina JO15-1 | Bram Tausch (Scheidsrechter) | 1 - 2 | ||
C | 16-03-2024 11:15 | RKDVC JO15-2 | VV Trinitas Oisterwijk JO15-3 | Sjoerd Bouman (Scheidsrechter) | 3 - 0 | ||
C | 16-03-2024 12:45 | Waspik JO15-1 | RKDVC JO15-3 | 5 - 3 | |||
C | 16-03-2024 12:30 | Emplina JO15-5 | RKDVC JO15-4 | 3 - 1 | |||
C | 16-03-2024 13:00 | RKDVC JO15-5 | Nulandia JO15-3 | Thijs van de Wiel (Scheidsrechter) | 2 - 1 | ||
C | 16-03-2024 13:00 | EFC JO15-4JM | RKDVC JO15-6 | 3 - 9 | |||
C | 16-03-2024 11:15 | RKDVC JO13-1 | HVCH JO13-1 | Vince Wientjens (Scheidsrechter) | 4 - 0 | ||
C | 16-03-2024 11:30 | Den Dungen JO13-3 | RKDVC JO13-3 | 3 - 3 | |||
C | 16-03-2024 11:30 | Nulandia JO13-3 | RKDVC JO13-4 | 2 - 7 | |||
C | 16-03-2024 11:15 | RKDVC JO12-1 | SV Reeshof JO12-1 | Toon van Heeswijk (Scheidsrechter) | 2 - 1 | ||
C | 16-03-2024 09:45 | RKDVC JO12-3 | Haarsteeg JO12-1 | Pascal Roeken (Scheidsrechter) | 7 - 2 | ||
C | 16-03-2024 11:15 | RKDVC JO12-4 | SSC'55 JO12-2JM | Sam Dekkers (Scheidsrechter) | 1 - 2 | ||
C | 16-03-2024 10:00 | Haarsteeg JO12-3 | RKDVC JO12-5 | 2 - 7 | |||
C | 16-03-2024 08:30 | Haarsteeg JO12-4 | RKDVC JO12-6 | 5 - 5 | |||
C | 16-03-2024 08:45 | RKDVC JO11-1 | RWB JO11-1 | Mert Civelek (Scheidsrechter) | 2 - 4 | ||
C | 16-03-2024 08:45 | Helvoirt JO11-1 | RKDVC JO11-2 | 5 - 2 | |||
C | 16-03-2024 08:45 | RKDVC JO11-3 | SSC'55 JO11-2JM | Jaylinn Smits (Scheidsrechter) | 4 - 5 | ||
C | 16-03-2024 10:15 | Jong Brabant JO11-3 | RKDVC JO11-4 | 8 - 1 | |||
C | 16-03-2024 11:00 | Woudrichem JO9-1 | RKDVC JO9-2 | ||||
C | 16-03-2024 09:15 | VCB MO9-1 | RKDVC JO9-5 | ||||
C | 16-03-2024 11:00 | Sarto JO8-2 | RKDVC JO8-2 | 3-4 | |||
C | 15-03-2024 21:30 | RKDVC VR30+1 | Den Dungen VR30+1 | 1 - 0 | |||
C | 15-03-2024 19:30 | DESK VR30+1 | RKDVC VR30+1 | 0 - 4 | |||
C | 15-03-2024 20:00 | RKDVC VR30+1 | Wilhelmina VR30+1 | 1 - 0 | |||
C | 15-03-2024 21:00 | Hedel VR30+1 | RKDVC VR30+1 | 0 - 2 | |||
C | 15-03-2024 21:00 | RKDVC 35+1 | SSC'55 35+1 | 4 - 0 | |||
C | 15-03-2024 19:30 | Dussense Boys 35+1 | RKDVC 35+1 | 2 - 3 | |||
C | 15-03-2024 20:00 | RKDVC 35+1 | Almkerk 35+1 | 0 - 2 | |||
C | 13-03-2024 18:30 | VV Trinitas Oisterwijk JO12-6 | RKDVC JO12-6 | 5 - 0 | |||
C | 10-03-2024 14:30 | RKDVC 1 | EVVC 1 | 2 - 1 | |||
C | 10-03-2024 11:00 | RKDVC 2 | Reusel Sport/CoTrans 2 | 1 - 1 | |||
C | 10-03-2024 10:00 | Were Di 2 | RKDVC 3 | 7 - 2 | |||
C | 10-03-2024 12:30 | RKDVC 5 | RKKSV 2 | 1 - 0 | |||
C | 10-03-2024 12:30 | RKDVC 6 | SV BLC 2 | 3 - 2 | |||
C | 10-03-2024 11:30 | SC Elshout 3 | RKDVC 7 | 0 - 3 | |||
C | 10-03-2024 10:00 | VCB 3 | RKDVC 8 | 3 - 4 | |||
C | 10-03-2024 12:30 | OJC ROSMALEN 6 | RKDVC 9 | 2 - 2 | |||
C | 10-03-2024 12:30 | RKDVC 10 | Baardwijk 3 | 0 - 4 | |||
C | 10-03-2024 10:00 | Vlijmense Boys 3 | RKDVC 11 | 3 - 2 | |||
C | 10-03-2024 10:00 | RKDVC VR1 | DAW Schaijk VR1 | 1 - 3 | |||
C | 10-03-2024 10:30 | RKDVC VR2 | Hilvaria VR1 | 0 - 12 | |||
C | 09-03-2024 14:45 | RKDVC JO19-1 | Wittenhorst JO19-1 | 0 - 2 | |||
C | 09-03-2024 14:45 | RKDVC JO19-2 | Zwaluw VFC JO19-3 | Roel Fitters (Scheidsrechter) | 5 - 1 | ||
C | 09-03-2024 12:45 | RKDVC JO17-1 | Dongen JO17-1 | 6 - 0 | |||
C | 09-03-2024 12:45 | RKDVC MO20-1 | Emplina MO20-1 | Flynn van Mook (Scheidsrechter) | 0 - 6 | ||
C | 09-03-2024 14:45 | Helvoirt JO17-1 | RKDVC JO17-2 | 1 - 4 | |||
V | 09-03-2024 12:45 | RKDVC JO17-3 | Haarsteeg JO18-1 | Peter van de Pol (Scheidsrechter) | |||
C | 09-03-2024 11:30 | Haarsteeg JO15-1 | RKDVC JO15-2 | 4 - 0 | |||
T | 09-03-2024 13:00 | RKDVC JO15-3 | RKDVC JO15-4 | ||||
T | 09-03-2024 13:00 | RKDVC JO15-6 | RKDVC JO15-5 | ||||
C | 09-03-2024 11:15 | RKDVC JO13-2 | SVSSS JO13-1 | Sjoerd Bouman (Scheidsrechter) | 1 - 4 | ||
C | 09-03-2024 12:15 | SCO JO12-1 | RKDVC JO12-1 | I. (Ingrid) Hoogwerf | |||
C | 09-03-2024 11:15 | RKDVC JO12-2 | FC Engelen JO12-2 | Jelle van Bijnen (Scheidsrechter) | 6 - 4 | ||
C | 09-03-2024 09:00 | DESK JO12-2 | RKDVC JO12-3 | 5 - 4 | |||
C | 09-03-2024 09:30 | Dongen JO12-1 | RKDVC JO12-4 | 5 - 2 | |||
C | 09-03-2024 11:15 | RKDVC JO12-5 | SC Elshout JO12-1JM | Sam Dekkers (Scheidsrechter) | 1 - 2 | ||
C | 09-03-2024 11:15 | RKDVC JO12-6 | Jong Brabant JO12-4 | Toon van Heeswijk (Scheidsrechter) | 10 - 3 | ||
C | 09-03-2024 11:30 | Nieuwkuijk JO11-1 | RKDVC JO11-1 | 1 - 2 | |||
C | 09-03-2024 08:45 | RKDVC JO11-2 | Wilhelmina JO11-1 | Mert Civelek (Scheidsrechter) | 2 - 9 | ||
C | 09-03-2024 10:00 | NOAD'32 JO11-1 | RKDVC JO11-3 | 4 - 5 | |||
C | 09-03-2024 08:45 | RKDVC JO11-4 | VV Trinitas Oisterwijk JO11-5 | Stijn van Hulten (Scheidsrechter) | 2 - 9 | ||
C | 09-03-2024 11:00 | SV Reeshof JO10-2JM | RKDVC JO10-3 | ||||
C | 09-03-2024 09:45 | Baardwijk JO10-5JM | RKDVC JO10-6 | ||||
C | 09-03-2024 08:30 | Baardwijk JO9-1 | RKDVC JO9-3 | ||||
C | 09-03-2024 09:30 | SV Capelle JO8-1 | RKDVC JO8-4 | ||||
V | 05-03-2024 20:00 | Jan van Arckel 1 | RKDVC 1 | 0-5 | |||
C | 03-03-2024 14:30 | DBN'22 1 | RKDVC 1 | 1 - 4 | |||
C | 03-03-2024 11:45 | Emplina 2 | RKDVC 2 | 4 - 1 | |||
C | 03-03-2024 11:45 | RKDVC 3 | BMC 2 | 5 - 0 | |||
C | 03-03-2024 12:30 | RKDVC 4 | Sarto 3 | 4 - 1 | |||
C | 03-03-2024 12:00 | Boxtel 2 | RKDVC 5 | 1 - 1 | |||
C | 03-03-2024 10:30 | RKDVC 8 | Wilhelmina 3 | 0 - 3 | |||
C | 03-03-2024 11:00 | DESK 2 | RKDVC 10 | 5 - 1 | |||
C | 03-03-2024 12:30 | RKDVC 11 | FC Engelen 4 | 1 - 3 | |||
C | 03-03-2024 10:00 | SVSSS VR1 | RKDVC VR1 | 0 - 0 | |||
C | 03-03-2024 10:00 | SVSSS VR2 | RKDVC VR2 | 13 - 0 | |||
C | 02-03-2024 11:15 | Unitas G1-JM | RKDVC G1 | 8 - 2 | |||
C | 02-03-2024 11:15 | RKDVC JG-1 | Dubbeldam JG1 | Peter van Delft (Scheidsrechter) | 8 - 0 | ||
C | 02-03-2024 15:00 | VOAB JO19-1 | RKDVC JO19-1 | 2 - 0 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Uitslag | Verslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 17-03-2024 14:30 | DSC 1 | RKDVC 1 | 1 - 1 | |||
C | 17-03-2024 12:00 | Brabantia 3 | RKDVC 2 | 3 - 1 | |||
C | 17-03-2024 11:45 | RKDVC 3 | Jong Brabant 2 | 6 - 2 | |||
C | 17-03-2024 11:00 | SC Elshout 2 | RKDVC 6 | 2 - 4 | |||
C | 17-03-2024 12:15 | RKDVC 7 | Emplina 4 | 1 - 1 | |||
C | 17-03-2024 10:30 | RKDVC 8 | Nemelaer 9 | 2 - 3 | |||
C | 17-03-2024 10:30 | RKDVC 9 | Vlijmense Boys 2 | 2 - 9 | |||
C | 17-03-2024 12:00 | Nieuwkuijk 3 | RKDVC 10 | 15 - 0 | |||
C | 17-03-2024 12:30 | RKDVC 11 | FC Drunen 4 | 1 - 4 | |||
C | 17-03-2024 10:00 | Jong Brabant VR1 | RKDVC VR2 | 12 - 0 | |||
C | 16-03-2024 13:00 | RKDVC G1 | VVAC G1 | Peter van Helvoirt (Scheidsrechter) | 8 - 2 | ||
C | 16-03-2024 10:00 | HRC'14 JG1JM | RKDVC JG-1 | 1 - 2 | |||
C | 16-03-2024 14:45 | RKDVC JO19-1 | EVV Echt JO19-1 | 1 - 4 | |||
C | 16-03-2024 14:45 | RKDVC JO19-2 | ZIGO JO19-2 | Peter van de Pol (Scheidsrechter) | 4 - 1 | ||
C | 16-03-2024 13:30 | Irene MO20-1 | RKDVC MO20-1 | 2 - 5 | |||
C | 16-03-2024 13:15 | TSV Gudok JO17-1 | RKDVC JO17-1 | 1 - 0 | |||
C | 16-03-2024 14:45 | RKDVC JO17-2 | WSC JO17-2 | Thijs van de Wiel (Scheidsrechter) | 1 - 0 | ||
C | 16-03-2024 13:30 | Were Di JO17-2 | RKDVC JO17-3 | 1 - 5 | |||
C | 16-03-2024 11:00 | ONI JO17-1 | RKDVC JO17-4 | 3 - 0 | |||
C | 16-03-2024 15:00 | UNA JO17-3 | RKDVC JO17-5 | 2 - 1 | |||
C | 16-03-2024 12:45 | RKDVC MO17-1 | Gloria UC MO17-1 | Peter van de Pol (Scheidsrechter) | 1 - 4 | ||
C | 16-03-2024 12:45 | RKDVC JO15-1 | Wilhelmina JO15-1 | Bram Tausch (Scheidsrechter) | 1 - 2 | ||
C | 16-03-2024 11:15 | RKDVC JO15-2 | VV Trinitas Oisterwijk JO15-3 | Sjoerd Bouman (Scheidsrechter) | 3 - 0 | ||
C | 16-03-2024 12:45 | Waspik JO15-1 | RKDVC JO15-3 | 5 - 3 | |||
C | 16-03-2024 12:30 | Emplina JO15-5 | RKDVC JO15-4 | 3 - 1 | |||
C | 16-03-2024 13:00 | RKDVC JO15-5 | Nulandia JO15-3 | Thijs van de Wiel (Scheidsrechter) | 2 - 1 | ||
C | 16-03-2024 13:00 | EFC JO15-4JM | RKDVC JO15-6 | 3 - 9 | |||
C | 16-03-2024 11:15 | RKDVC JO13-1 | HVCH JO13-1 | Vince Wientjens (Scheidsrechter) | 4 - 0 | ||
C | 16-03-2024 11:30 | Den Dungen JO13-3 | RKDVC JO13-3 | 3 - 3 | |||
C | 16-03-2024 11:30 | Nulandia JO13-3 | RKDVC JO13-4 | 2 - 7 | |||
C | 16-03-2024 11:15 | RKDVC JO12-1 | SV Reeshof JO12-1 | Toon van Heeswijk (Scheidsrechter) | 2 - 1 | ||
C | 16-03-2024 09:45 | RKDVC JO12-3 | Haarsteeg JO12-1 | Pascal Roeken (Scheidsrechter) | 7 - 2 | ||
C | 16-03-2024 11:15 | RKDVC JO12-4 | SSC'55 JO12-2JM | Sam Dekkers (Scheidsrechter) | 1 - 2 | ||
C | 16-03-2024 10:00 | Haarsteeg JO12-3 | RKDVC JO12-5 | 2 - 7 | |||
C | 16-03-2024 08:30 | Haarsteeg JO12-4 | RKDVC JO12-6 | 5 - 5 | |||
C | 16-03-2024 08:45 | RKDVC JO11-1 | RWB JO11-1 | Mert Civelek (Scheidsrechter) | 2 - 4 | ||
C | 16-03-2024 08:45 | Helvoirt JO11-1 | RKDVC JO11-2 | 5 - 2 | |||
C | 16-03-2024 08:45 | RKDVC JO11-3 | SSC'55 JO11-2JM | Jaylinn Smits (Scheidsrechter) | 4 - 5 | ||
C | 16-03-2024 10:15 | Jong Brabant JO11-3 | RKDVC JO11-4 | 8 - 1 | |||
C | 16-03-2024 11:00 | Woudrichem JO9-1 | RKDVC JO9-2 | ||||
C | 16-03-2024 09:15 | VCB MO9-1 | RKDVC JO9-5 | ||||
C | 16-03-2024 11:00 | Sarto JO8-2 | RKDVC JO8-2 | 3-4 | |||
C | 15-03-2024 21:30 | RKDVC VR30+1 | Den Dungen VR30+1 | 1 - 0 | |||
C | 15-03-2024 19:30 | DESK VR30+1 | RKDVC VR30+1 | 0 - 4 | |||
C | 15-03-2024 20:00 | RKDVC VR30+1 | Wilhelmina VR30+1 | 1 - 0 | |||
C | 15-03-2024 21:00 | Hedel VR30+1 | RKDVC VR30+1 | 0 - 2 | |||
C | 15-03-2024 21:00 | RKDVC 35+1 | SSC'55 35+1 | 4 - 0 | |||
C | 15-03-2024 19:30 | Dussense Boys 35+1 | RKDVC 35+1 | 2 - 3 | |||
C | 15-03-2024 20:00 | RKDVC 35+1 | Almkerk 35+1 | 0 - 2 | |||
C | 13-03-2024 18:30 | VV Trinitas Oisterwijk JO12-6 | RKDVC JO12-6 | 5 - 0 | |||
C | 10-03-2024 14:30 | RKDVC 1 | EVVC 1 | 2 - 1 | |||
C | 10-03-2024 11:00 | RKDVC 2 | Reusel Sport/CoTrans 2 | 1 - 1 | |||
C | 10-03-2024 10:00 | Were Di 2 | RKDVC 3 | 7 - 2 | |||
C | 10-03-2024 12:30 | RKDVC 5 | RKKSV 2 | 1 - 0 | |||
C | 10-03-2024 12:30 | RKDVC 6 | SV BLC 2 | 3 - 2 | |||
C | 10-03-2024 11:30 | SC Elshout 3 | RKDVC 7 | 0 - 3 | |||
C | 10-03-2024 10:00 | VCB 3 | RKDVC 8 | 3 - 4 | |||
C | 10-03-2024 12:30 | OJC ROSMALEN 6 | RKDVC 9 | 2 - 2 | |||
C | 10-03-2024 12:30 | RKDVC 10 | Baardwijk 3 | 0 - 4 | |||
C | 10-03-2024 10:00 | Vlijmense Boys 3 | RKDVC 11 | 3 - 2 | |||
C | 10-03-2024 10:00 | RKDVC VR1 | DAW Schaijk VR1 | 1 - 3 | |||
C | 10-03-2024 10:30 | RKDVC VR2 | Hilvaria VR1 | 0 - 12 | |||
C | 09-03-2024 14:45 | RKDVC JO19-1 | Wittenhorst JO19-1 | 0 - 2 | |||
C | 09-03-2024 14:45 | RKDVC JO19-2 | Zwaluw VFC JO19-3 | Roel Fitters (Scheidsrechter) | 5 - 1 | ||
C | 09-03-2024 12:45 | RKDVC JO17-1 | Dongen JO17-1 | 6 - 0 | |||
C | 09-03-2024 12:45 | RKDVC MO20-1 | Emplina MO20-1 | Flynn van Mook (Scheidsrechter) | 0 - 6 | ||
C | 09-03-2024 14:45 | Helvoirt JO17-1 | RKDVC JO17-2 | 1 - 4 | |||
C | 09-03-2024 11:30 | Haarsteeg JO15-1 | RKDVC JO15-2 | 4 - 0 | |||
C | 09-03-2024 11:15 | RKDVC JO13-2 | SVSSS JO13-1 | Sjoerd Bouman (Scheidsrechter) | 1 - 4 | ||
C | 09-03-2024 12:15 | SCO JO12-1 | RKDVC JO12-1 | I. (Ingrid) Hoogwerf | |||
C | 09-03-2024 11:15 | RKDVC JO12-2 | FC Engelen JO12-2 | Jelle van Bijnen (Scheidsrechter) | 6 - 4 | ||
C | 09-03-2024 09:00 | DESK JO12-2 | RKDVC JO12-3 | 5 - 4 | |||
C | 09-03-2024 09:30 | Dongen JO12-1 | RKDVC JO12-4 | 5 - 2 | |||
C | 09-03-2024 11:15 | RKDVC JO12-5 | SC Elshout JO12-1JM | Sam Dekkers (Scheidsrechter) | 1 - 2 | ||
C | 09-03-2024 11:15 | RKDVC JO12-6 | Jong Brabant JO12-4 | Toon van Heeswijk (Scheidsrechter) | 10 - 3 | ||
C | 09-03-2024 11:30 | Nieuwkuijk JO11-1 | RKDVC JO11-1 | 1 - 2 | |||
C | 09-03-2024 08:45 | RKDVC JO11-2 | Wilhelmina JO11-1 | Mert Civelek (Scheidsrechter) | 2 - 9 | ||
C | 09-03-2024 10:00 | NOAD'32 JO11-1 | RKDVC JO11-3 | 4 - 5 | |||
C | 09-03-2024 08:45 | RKDVC JO11-4 | VV Trinitas Oisterwijk JO11-5 | Stijn van Hulten (Scheidsrechter) | 2 - 9 | ||
C | 09-03-2024 11:00 | SV Reeshof JO10-2JM | RKDVC JO10-3 | ||||
C | 09-03-2024 09:45 | Baardwijk JO10-5JM | RKDVC JO10-6 | ||||
C | 09-03-2024 08:30 | Baardwijk JO9-1 | RKDVC JO9-3 | ||||
C | 09-03-2024 09:30 | SV Capelle JO8-1 | RKDVC JO8-4 | ||||
C | 03-03-2024 14:30 | DBN'22 1 | RKDVC 1 | 1 - 4 | |||
C | 03-03-2024 11:45 | Emplina 2 | RKDVC 2 | 4 - 1 | |||
C | 03-03-2024 11:45 | RKDVC 3 | BMC 2 | 5 - 0 | |||
C | 03-03-2024 12:30 | RKDVC 4 | Sarto 3 | 4 - 1 | |||
C | 03-03-2024 12:00 | Boxtel 2 | RKDVC 5 | 1 - 1 | |||
C | 03-03-2024 10:30 | RKDVC 8 | Wilhelmina 3 | 0 - 3 | |||
C | 03-03-2024 11:00 | DESK 2 | RKDVC 10 | 5 - 1 | |||
C | 03-03-2024 12:30 | RKDVC 11 | FC Engelen 4 | 1 - 3 | |||
C | 03-03-2024 10:00 | SVSSS VR1 | RKDVC VR1 | 0 - 0 | |||
C | 03-03-2024 10:00 | SVSSS VR2 | RKDVC VR2 | 13 - 0 | |||
C | 02-03-2024 11:15 | Unitas G1-JM | RKDVC G1 | 8 - 2 | |||
C | 02-03-2024 11:15 | RKDVC JG-1 | Dubbeldam JG1 | Peter van Delft (Scheidsrechter) | 8 - 0 | ||
C | 02-03-2024 15:00 | VOAB JO19-1 | RKDVC JO19-1 | 2 - 0 | |||
C | 02-03-2024 14:30 | Viola JO19-1 | RKDVC JO19-2 | 2 - 0 | |||
C | 02-03-2024 12:30 | SV TOP JO17-1 | RKDVC JO17-1 | 2 - 3 | |||
C | 02-03-2024 17:15 | Margriet MO20-1 | RKDVC MO20-1 | 5 - 1 | |||
C | 02-03-2024 14:45 | RKDVC JO17-2 | FC Tilburg JO17-1 | Rene Smit (Scheidsrechter) | 1 - 0 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Uitslag | Verslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
B | 31-01-2024 19:45 | RKDVC JO19-2 | Zwaluw VFC JO19-4 | Roel Fitters (Scheidsrechter) | 2 - 3 | ||
B | 14-01-2024 10:00 | Gilze 3 | RKDVC 4 | 6 - 3 | |||
B | 17-12-2023 12:30 | RKDVC 6 | JEKA 9 | 0 - 5 | |||
B | 16-12-2023 18:00 | RKDVC 1 | Dongen | 1 - 3 | |||
B | 19-11-2023 10:00 | Jong Brabant 4 | RKDVC 6 | 4 - 6 | |||
B | 22-10-2023 14:30 | RKDVC 1 | VV Trinitas Oisterwijk 1 | 3 - 0 | |||
B | 22-10-2023 13:00 | Emplina 3 | RKDVC 4 | 4 - 5 | |||
B | 22-10-2023 10:00 | Jong Brabant 4 | RKDVC 5 | 3 - 1 | |||
B | 22-10-2023 12:30 | RKDVC 7 | BMC 5 | 2 - 2 (3 - 4) | |||
B | 17-09-2023 14:30 | VCB 1 | RKDVC 1 | 1 - 6 | |||
B | 17-09-2023 12:00 | Nieuwkuijk 2 | RKDVC 2 | 2 - 5 | |||
B | 17-09-2023 12:30 | RKDVC 3 | Uno Animo 2 | 1 - 2 | |||
B | 17-09-2023 11:00 | Haarsteeg 3 | RKDVC 4 | 3 - 7 | |||
B | 17-09-2023 10:00 | Waspik 3 | RKDVC 5 | 3 - 3 | |||
B | 17-09-2023 11:00 | OJC ROSMALEN 2 | RKDVC 6 | 1 - 6 | |||
B | 17-09-2023 12:30 | RKDVC 7 | GVV 2 | 6 - 1 | |||
B | 17-09-2023 11:00 | SC Elshout 4 | RKDVC 8 | 3 - 0 | |||
B | 17-09-2023 10:30 | RKDVC 9 | Baardwijk 2 | 1 - 5 | |||
B | 17-09-2023 12:15 | RKDVC 11 | Vlijmense Boys 2 | 2 - 7 | |||
B | 16-09-2023 14:45 | RKDVC JO19-1 | Schijndel/DE WIT JO19-1 | 1 - 1 | |||
B | 16-09-2023 13:00 | SC 't Zand JO17-1 | RKDVC JO17-1 | 2 - 0 | |||
B | 14-09-2023 20:00 | Buren 2 | RKDVC 7 | 0 - 4 | |||
B | 10-09-2023 14:30 | RKDVC 1 | FC Drunen 1 | 4 - 2 | |||
B | 10-09-2023 11:30 | RKDVC 2 | Nemelaer 2 | 0 - 1 | |||
B | 10-09-2023 12:00 | Waspik 2 | RKDVC 3 | 0 - 2 | |||
B | 10-09-2023 12:15 | RKDVC 4 | DBN'22 2 | 2 - 2 | |||
B | 10-09-2023 12:30 | RKDVC 5 | SC Elshout 2 | 3 - 1 | |||
B | 10-09-2023 10:00 | Helvoirt 3 | RKDVC 6 | 6 - 2 | |||
B | 10-09-2023 10:30 | RKDVC 8 | FC Drunen 4 | 2 - 5 | |||
B | 10-09-2023 10:30 | WSC 3 | RKDVC 9 | 1 - 1 | |||
B | 10-09-2023 12:30 | RKDVC 10 | Haarsteeg 4 | 0 - 3 | |||
B | 10-09-2023 10:30 | FC Drunen 3 | RKDVC 11 | 3 - 2 | |||
B | 09-09-2023 15:15 | Zwaluw VFC JO19-1 | RKDVC JO19-1 | 0 - 5 | |||
B | 09-09-2023 13:30 | FC Engelen JO17-1 | RKDVC JO17-1 | 3 - 3 | |||
B | 09-09-2023 10:00 | WSC JO15-1 | RKDVC JO15-1 | 10 - 0 | |||
B | 07-09-2023 20:00 | RKDVC 3 | Dongen 2 | 2 - 4 | |||
B | 06-09-2023 19:30 | RKDVC JO17-1 | Dongen JO17-1 | 4 - 1 | |||
B | 03-09-2023 14:00 | Baardwijk 1 | RKDVC 1 | 1 - 5 | |||
B | 03-09-2023 12:15 | Real Lunet 2 | RKDVC 2 | 0 - 3 | |||
B | 03-09-2023 11:30 | DSC 3 | RKDVC 4 | 1 - 4 | |||
B | 03-09-2023 11:00 | Haarsteeg 2 | RKDVC 5 | 3 - 4 | |||
B | 03-09-2023 12:00 | RKDVC 6 | Jong Brabant 6 | 4 - 1 | |||
B | 03-09-2023 12:30 | RKDVC 7 | Maliskamp 3 | 5 - 1 | |||
B | 03-09-2023 11:00 | Baardwijk 3 | RKDVC 8 | 3 - 1 | |||
B | 03-09-2023 10:30 | RKDVC 9 | SC Elshout 5 | 1 - 1 | |||
B | 03-09-2023 11:00 | Nieuwkuijk 6 | RKDVC 10 | 1 - 2 | |||
B | 03-09-2023 12:15 | RKDVC 11 | Nieuwkuijk 5 | 4 - 3 | |||
B | 03-09-2023 12:30 | RKDVC VR1 | SVSSS VR1 | 0 - 5 | |||
B | 02-09-2023 14:45 | RKDVC JO19-1 | UDI'19/CSU JO19-1 | 0 - 4 | |||
B | 02-09-2023 12:45 | RKDVC JO15-1 | Unitas JO15-1 | 0 - 6 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Uitslag | Verslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
V | 09-03-2024 12:45 | RKDVC JO17-3 | Haarsteeg JO18-1 | Peter van de Pol (Scheidsrechter) | |||
V | 05-03-2024 20:00 | Jan van Arckel 1 | RKDVC 1 | 0-5 | |||
V | 24-02-2024 afgelast | RKDVC JO15-4 | RFC JO15-3 | ||||
V | 24-02-2024 10:15 | BAYERN MUNCHEN | welpen ( R.k.d.v.c) | ||||
V | 24-02-2024 10:15 | Welpen | Bayern Munchen ( R ) | ||||
V | 21-02-2024 19:45 | RKDVC JO17-2 | OJC Rosmalen JO17-2 | Kelvin Legierse (Scheidsrechter) | |||
V | 18-02-2024 11:30 | RKDVC 3 | RKDVC 2 | Peter Hagelaars (Scheidsrechter) | |||
V | 17-02-2024 13:15 | OJC Rosmalen JO17-1 | RKDVC JO17-1 | ||||
V | 17-02-2024 12:45 | RKDVC JO17-3 | Groen Wit JO17-2 | Steijn Voorthuijsen (Scheidsrechter) | |||
V | 17-02-2024 11:15 | RKDVC JO15-1 | VVR JO15-1 | Pascal Roeken (Scheidsrechter) | |||
V | 17-02-2024 11:15 | RKDVC JO13-1 | Juliana Mill JO13-1 | Kelvin Legierse (Scheidsrechter) | |||
V | 17-02-2024 09:30 | Fc Engelen JO13-1 | RKDVC JO13-2 | ||||
V | 17-02-2024 10:15 | RKDVC JO8-1 | RKDVC JO8-2 | ||||
V | 28-01-2024 12:00 | RKDVC 2 | DSC 2 | Nusmir Starcevic | 3 - 0 | ||
V | 27-01-2024 14:45 | RKDVC JO19-2 | Be Ready JO18-1 | Wout Otte (Scheidsrechter) | |||
V | 27-01-2024 12:45 | RKDVC JO17-1 | Blauw Geel JO17-1 | ||||
V | 27-01-2024 12:45 | RKDVC JO17-2 | ZIGO JO17-2 | John van de Griendt (Scheidsrechter) | |||
V | 27-01-2024 10:15 | REAL MADRID | welpen ( rkdvc) | ||||
V | 27-01-2024 10:15 | Welpen | REAL MADRID ( RKDVC) | ||||
V | 25-01-2024 20:00 | RKDVC 2 | RKDVC 3 | Nusmir Starcevic | |||
V | 24-01-2024 19:45 | RKDVC JO17-1 | Schijndel JO17-1 | Kelvin Legierse (Scheidsrechter) | |||
V | 23-01-2024 20:30 | TSV Gudok 2 | RKDVC 2 | 1 - 2 | |||
V | 21-01-2024 afgelast | RKDVC 2 | TSV Gudok 2 | Henk van Logten (Scheidsrechter) | |||
V | 20-01-2024 afgelast | RKDVC JO19-1 | AWC JO19-1 | Rene Tausch (Scheidsrechter) | |||
V | 20-01-2024 afgelast | RKDVC JO17-1 | DBS JO17-1 | ||||
V | 20-01-2024 afgelast | RKDVC JO17-5 | RKDVC JO17-4 | ||||
V | 20-01-2024 afgelast | RKDVC JO15-1 | Drechtstreek JO15-1 | Kelvin Legierse (Scheidsrechter) | |||
V | 20-01-2024 afgelast | RKDVC JO15-2 | RKDVC JO15-3 | ||||
V | 20-01-2024 afgelast | RKDVC JO13-1 | Geldrop JO13-1 | Pascal Roeken (Scheidsrechter) | |||
V | 20-01-2024 afgelast | RKDVC JO11-1 | RKDVC JO11-2 | ||||
V | 16-01-2024 afgelast | RKDVC 2 | HVCH 2 | Henk van Logten (Scheidsrechter) | |||
V | 14-01-2024 11:00 | RKDVC 1 | Uno Animo 1 | Roel van der Werff (Scheidsrechter) | 0 - 3 | ||
V | 14-01-2024 11:00 | RKDVC 2 | Uno Animo 2 | Rene Pijnenburg (Scheidsrechter) | 4 - 0 | ||
V | 14-01-2024 12:45 | RKDVC 7 | Zwaluw VFC 4 | Nusmir Starcevic | |||
V | 13-01-2024 afgelast | RKDVC JO19-1 | TOP Oss JO19-1 | ||||
V | 13-01-2024 14:30 | RKDVC JO17-1 | ZIGO JO17-1 | Rob Robben (Scheidsrechter) | |||
V | 13-01-2024 13:00 | RKDVC JO17-3 | Emplina JO17-4 | Rene Smit (Scheidsrechter) | |||
V | 13-01-2024 12:30 | Margriet JO15-1 | RKDVC JO15-1 | ||||
V | 13-01-2024 11:15 | RKDVC JO13-1 | Margriet JO13-1 | Peter van de Pol (Scheidsrechter) | |||
V | 13-01-2024 10:15 | RKDVC JO13-2 | RKDVC JO12-1/2 | Vince Wientjens (Scheidsrechter) | |||
V | 13-01-2024 10:15 | RKDVC JO10-4 | Baardwijk | ||||
V | 13-01-2024 10:00 | AJAX | PEC ZWOLLE (R) | ||||
V | 13-01-2024 10:00 | AZ '67 | Fc Utrecht ( rkdvc) | ||||
V | 13-01-2024 10:00 | PEC ZWOLLE | AJAX (RKDVC | ||||
V | 13-01-2024 10:00 | FC UTRECHT | AZ (R ) | ||||
V | 13-01-2024 10:00 | BAYERN MUNCHEN | REAL MADRID ( RKDVC) | ||||
V | 13-01-2024 10:00 | REAL MADRID | Bayern Munchen ( R ) | ||||
V | 09-01-2024 20:00 | Oosterhout 1 | RKDVC 1 | 6 - 1 | |||
V | 16-12-2023 13:00 | RKDVC JO17-1 | SV TOP JO17-1 | Kelvin Legierse (Scheidsrechter) | 3 - 2 | ||
V | 16-12-2023 10:15 | AJAX | Fc Utrecht ( rkdvc) | ||||
V | 16-12-2023 vervallen | AZ '67 | Rkc ( Nieuwkuijk) | ||||
V | 16-12-2023 10:15 | FC UTRECHT | AJAX (RKDVC | ||||
V | 12-12-2023 20:15 | RKDVC 2 | OJC Rosmalen JO19 | 3 - 1 | |||
V | 29-11-2023 19:45 | RKDVC JO17-1 | Kozakken Boys JO17-1 | ||||
V | 25-11-2023 10:15 | REAL MADRID | welpen ( rkdvc) | ||||
V | 25-11-2023 10:15 | Welpen | REAL MADRID ( RKDVC) | ||||
V | 07-11-2023 afgelast | RKDVC 1 | CHC 1 | Roel van der Werff (Scheidsrechter) | |||
V | 04-11-2023 afgelast | RKDVC JO17-1 | Zwaluw VFC JO17-2 | Bram Tausch (Scheidsrechter) | |||
V | 25-10-2023 19:45 | RKDVC JO17-1 | TSC JO17-1 | Bram Tausch (Scheidsrechter) | |||
V | 24-10-2023 20:00 | Haarsteeg 2 | RKDVC 2 | 0 - 7 | |||
V | 21-10-2023 afgelast | RKDVC JO17-1 | Jong Brabant JO17-1 | ||||
V | 21-10-2023 13:00 | RKDVC JO17-3 | RKDVC JO17-2 | Rene Smit (Scheidsrechter) | |||
V | 21-10-2023 10:15 | RKDVC JO8-2 | RKDVC JO8-1 | ||||
V | 19-10-2023 20:00 | Baardwijk 1 | RKDVC 2 | 0-3 | |||
V | 14-10-2023 11:15 | RKDVC JO11-3 | RKDVC JO11-4 | ||||
V | 07-10-2023 10:00 | BAYERN MUNCHEN | Manchester United (Baardwijk) /PARIS GAINT GERMAIN (WSC) | ||||
V | 26-09-2023 20:30 | WSC 1 | RKDVC 1 | ||||
V | 24-09-2023 vervallen | RKDVC 7 | Bladella 4 | ||||
V | 17-09-2023 11:30 | RKDVC VR1 | Haarsteeg VR1 | Wout Otte (Scheidsrechter) | |||
V | 12-09-2023 20:15 | RKDVC 1 | RFC 1 | Rene Tausch (Scheidsrechter) | 6 - 1 | ||
V | 10-09-2023 12:45 | RKDVC 7 | Helvoirt 4 | ||||
V | 09-09-2023 11:00 | RKDVC MO20-1 | training | ||||
V | 07-09-2023 20:00 | Zwaluw VFC 1 | RKDVC 1 | 4 - 2 | |||
V | 05-09-2023 20:00 | GVV'63 2 | RKDVC 2 | ||||
V | 05-09-2023 afgelast | RKDVC VR1 | Blauw Wit'81 VR1 | Henk van Logten (Scheidsrechter) | |||
V | 30-08-2023 19:45 | RKDVC JO17-1 | WSC JO17-1 | Kelvin Legierse (Scheidsrechter) | |||
V | 28-08-2023 19:00 | RKDVC JO15-1 | Bavel JO15-1 | Bram Tausch (Scheidsrechter) | |||
V | 28-08-2023 18:15 | RKDVC JO12-2 | RKDVC JO11-1 | ||||
V | 27-08-2023 13:00 | Terheijden 1 | RKDVC 1 | 5 - 6 | |||
V | 27-08-2023 12:30 | RKDVC 2 | Wadenoijen 1 | Henk van Logten (Scheidsrechter) | 7 - 1 | ||
V | 27-08-2023 13:00 | RKDVC 7 | RKDVC 6 | Rene Pijnenburg (Scheidsrechter) | |||
V | 27-08-2023 10:30 | RKDVC 11 | RKDVC 10 | ||||
V | 27-08-2023 11:00 | RKDVC VR1 | Merlijn VR1 | ||||
V | 26-08-2023 12:45 | RKDVC JO17-2 | Were Di JO17-1 | Thijs van de Wiel (Scheidsrechter) | |||
V | 26-08-2023 12:45 | RKDVC JO15-1 | Wilhelmina | Peter van de Pol (Scheidsrechter) | |||
V | 26-08-2023 10:00 | RKDVC JO12-1 | RKDVC-JO11-1 | Pascal Roeken (Scheidsrechter) | |||
V | 22-08-2023 19:30 | WSC JO19-1 | RKDVC JO19-1 | 1 - 4 | |||
V | 20-08-2023 13:00 | RKDVC 1 | SC Elshout 1 | Peter Hagelaars (Scheidsrechter) | 6 - 0 | ||
V | 15-08-2023 20:00 | RKDVC 1 | Baardwijk 1 | Roel van der Werff (Scheidsrechter) | 5 - 1 | ||
V | 01-07-2023 10:30 | RKDVC JO15-4 | RKDVC JO15-5 en JO15-6 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Uitslag | Verslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
T | 09-03-2024 13:00 | RKDVC JO15-3 | RKDVC JO15-4 | ||||
T | 09-03-2024 13:00 | RKDVC JO15-6 | RKDVC JO15-5 | ||||
T | 04-11-2023 10:00 | Manchester United (Baardwijk) | BAYERN MUNCHEN | ||||
T | 28-10-2023 09:30 | PARIS GAINT GERMAIN (WSC) | BAYERN MUNCHEN | ||||
T | 07-10-2023 10:00 | BAYERN MUNCHEN | Manchester United (Baardwijk) /PARIS GAINT GERMAIN (WSC) | ||||
T | 30-09-2023 11:00 | Manchester United (Baardwijk) | BAYERN MUNCHEN | ||||
T | 23-09-2023 09:30 | PARIS GAINT GERMAIN (WSC) | BAYERN MUNCHEN | ||||
T | 16-09-2023 10:00 | BAYERN MUNCHEN | Manchester United (Baardwijk) /PARIS GAINT GERMAIN (WSC) | ||||
T | 09-09-2023 08:45 | AJAX | Rkc ( Nieuwkuijk) | ||||
T | 09-09-2023 08:45 | AZ '67 | PSV (W.S.C) | ||||
T | 09-09-2023 08:45 | FC UTRECHT | De Graafschap ( sc Elshout ) | ||||
T | 26-08-2023 10:00 | CHC | RKDVC JO19-1 | 5e |