Wedstrijden

Natuurgrasvelden zaterdag 7 december afgekeurd Voor zaterdag 7 december heeft de consul de natuurgrasvelden afgekeurd. Hierdoor gaan een aantal wedstrijden niet door. Bij het bepalen van welke teams door gaan en welke niet moeten wij, op basis van de regelementen van de KNVB, de teams uitkomend in de A-categorie voorrang geven. Hiernaast proberen we zoveel mogelijk ook de andere teams doorgang te laten vinden. 
De volgende wedstrijden zijn afgelast:
  • 07-12-2019 afgelast     RKDVC JO19-2 - The Gunners JO19-1
  • 07-12-2019 afgelast     RKDVC JO17-4 - Jong Brabant JO17-5
  • 07-12-2019 afgelast     RKDVC JO14-2 - FC Engelen JO14-2
  • 07-12-2019 afgelast     RKDVC MO17-1 - Den Dungen MO17-1
  • 07-12-2019 afgelast     RKDVC JO12-2 - Haarsteeg JO12-1

Toon komende 7 dagen   of selecteer een datum:



  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Aanwezig Wedstrijd nr. Accommodatie Veld KK RKDVC KK gast
C 07-12-2019 14:30 RKDVC JO19-1 FC Eindhoven JO19-1 D. (Dennis) van Gils 13:15 28163 Sportpark aan de Duinweg 2 (k.gr.) 1 19
C 07-12-2019 afgelast RKDVC JO19-2 The Gunners JO19-1 30704 Sportpark aan de Duinweg 3 9 14
C 07-12-2019 14:30 RKDVC JO19-3 Helvoirt JO19-2 Afgeschermd… (+1) 13:30 29604 Sportpark aan de Duinweg 1 (k.gr.) 3 13
C 07-12-2019 15:00 Zwaluw VFC JO19-3 RKDVC JO19-4 13:40 30077 Sportpark Bergenshuizen - -
C 07-12-2019 15:00 Den Dungen JO17-1 RKDVC JO17-1 P.L. (Piet) Jonkers 13:25 31321 Sportpark Jacobskamp - -
C 07-12-2019 afgelast RKDVC JO17-4 Jong Brabant JO17-5 Afgeschermd… (+1) 32536 Sportpark aan de Duinweg 2 (k.gr.) 10 12
C 07-12-2019 12:45 RKDVC JO15-1 Sarto JO15-1 E.W.J. (Eddie) Koningstein 11:15 35046 Sportpark aan de Duinweg 2 (k.gr.) 2 18
C 07-12-2019 13:00 RKDVC JO15-2 Willem II JO15-2 J.P.A. (Jasper) van Beurden… (+1) 12:00 93530 Sportpark aan de Duinweg 1 (k.gr.) 4 17
C 07-12-2019 13:00 SC Elshout JO15-1 RKDVC JO15-3 CAM (Kees) van den Hoven 12:05 37559 Sportpark Den Donk - -
V 07-12-2019 11:15 SCG'18 JO14-1 RKDVC JO14-1 10:35 - -
C 07-12-2019 afgelast RKDVC JO14-2 FC Engelen JO14-2 J.J.J.A. (Jules) van den Elshout… (+1) 39046 Sportpark aan de Duinweg 4 7 15
C 07-12-2019 afgelast RKDVC MO17-1 Den Dungen MO17-1 63101 Sportpark aan de Duinweg 2 (k.gr.) 6 16
C 07-12-2019 11:15 RKDVC JO13-1 Bavel JO13-1 W.C. (Wout) Otte… (+1) 10:00 39796 Sportpark aan de Duinweg 2 (k.gr.) 1 19
C 07-12-2019 09:30 B.V.V. JO13-1 RKDVC JO13-2 Afgeschermd 08:25 88079 - -
C 07-12-2019 11:15 RKDVC JO13-3 Rijen JO13-4 S.S. (Sjoerd) Bouman… (+1) 10:30 91641 Sportpark aan de Duinweg 1 (k.gr.) 3 13
C 07-12-2019 afgelast RKDVC JO12-2 Haarsteeg JO12-1 Afgeschermd… (+1) 43382 Sportpark aan de Duinweg 3-A 10 12
C 07-12-2019 10:15 Haarsteeg JO12-2 RKDVC JO12-3 09:15 43639 Sportpark Haarsteeg - -
C 07-12-2019 10:00 Emplina JO11-2 RKDVC JO11-1 09:00 48691 - -
C 07-12-2019 08:30 OJC ROSMALEN JO11-3 RKDVC JO11-2 07:40 45416 Sportpark De Groote Wielen - -
C 07-12-2019 08:45 RKDVC JO11-3 VV Trinitas Oisterwijk JO11-4 R.H (Roy) Heeswijk… (+1) 08:15 92301 Sportpark aan de Duinweg 2-B (k.gr.) 10 12
C 07-12-2019 10:15 FC Engelen JO11-4 RKDVC JO11-4 Afgeschermd 09:20 46397 - -
C 07-12-2019 08:45 SV Reeshof JO11-3 RKDVC JO11-5 J. (Jayden) Ouwerling 07:45 89995 Sportpark Campenhoef - -
C 07-12-2019 10:15 BMC JO10-1 RKDVC JO10-1 09:20 51242 Sportpark De Brand - -
C 07-12-2019 10:00 SVSSS JO10-1 RKDVC JO10-2 09:10 92313 Sportpark Zeshoeven - -
C 07-12-2019 08:45 RKDVC JO10-3 WSC JO10-3 08:15 52713 Sportpark aan de Duinweg 1-A (k.gr.) 1 19
C 07-12-2019 09:00 Helvoirt JO10-2 RKDVC JO10-4 08:15 92324 Sportpark Burg.van Hovell - -
C 07-12-2019 10:15 RKDVC JO9-1 VOAB JO9-2 09:45 53902 Sportpark aan de Duinweg 1-A (k.gr.) 9 18
C 07-12-2019 10:00 RKDVC MO13-1 OJC ROSMALEN MO13-3 M.H.T.M (Menno) van den Berk… (+1) 09:00 64121 Sportpark aan de Duinweg 2 (k.gr.) 6 Li 16 Li
C 07-12-2019 08:45 RKDVC MO11-1 Zwaluw VFC MO11-2 Afgeschermd… (+1) 08:15 65395 Sportpark aan de Duinweg 2-A (k.gr.) 6 Re 16 Re
C 07-12-2019 11:00 FC Engelen JO8-1 RKDVC JO8-1 10:15 59241 - -
P 07-12-2019 09:00 Club Brugge (Baardwijk) Paris Saint-Germain (WSC)
P 07-12-2019 09:00 Manchester United FC (Baardwijk) RSC Anderlecht (Baardwijk)
P 07-12-2019 09:30 Eindhoven (Baardwijk) RKC (SC Elshout)
P 07-12-2019 09:30 NAC (WSC) Go Ahead Eagles (Baardwijk)
P 07-12-2019 09:30 FC Emmen (Baardwijk) Feyenoord (WSC)
P 07-12-2019 10:00 De Graafschap (mix team) (SC Elshout) FC Twente (WSC)
P 07-12-2019 09:30 Willem II (WSC) VVV Venlo (RKDVC)
P 07-12-2019 10:00 Vitesse (Baardwijk) FC Utrecht (RKDVC)
P 07-12-2019 10:00 FC Bayern München (RKDVC) Borussia Dordmund 2 (SC Elshout) 1-B (k.gr.) 2 Li 14 Li
P 07-12-2019 10:00 Chelsea (RKDVC) FC Barcelona (RKDVC) 1-B (k.gr.) 4 Li 2 Re
P 07-12-2019 10:00 Real Madrid (RKDVC) Borussia Dortmund (SC Elshout) 1-B (k.gr.) 4 Re 14 Re
P 07-12-2019 09:30 Almere City (RKDVC) FC Den Bosch (RKDVC)
P 07-12-2019 09:30 Heracles (RKDVC) AJAX (RKDVC)
P 07-12-2019 09:30 MVV (RKDVC) Fortuna Sittard (RKDVC)
P 07-12-2019 10:00 FC Groningen (RKDVC) Excelsior (M ) (Baardwijk)
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Aanwezig Wedstrijd nr. Accommodatie Veld KK RKDVC KK gast
C 07-12-2019 14:30 RKDVC JO19-1 FC Eindhoven JO19-1 D. (Dennis) van Gils 13:15 28163 Sportpark aan de Duinweg 2 (k.gr.) 1 19
C 07-12-2019 afgelast RKDVC JO19-2 The Gunners JO19-1 30704 Sportpark aan de Duinweg 3 9 14
C 07-12-2019 14:30 RKDVC JO19-3 Helvoirt JO19-2 Afgeschermd… (+1) 13:30 29604 Sportpark aan de Duinweg 1 (k.gr.) 3 13
C 07-12-2019 15:00 Zwaluw VFC JO19-3 RKDVC JO19-4 13:40 30077 Sportpark Bergenshuizen - -
C 07-12-2019 15:00 Den Dungen JO17-1 RKDVC JO17-1 P.L. (Piet) Jonkers 13:25 31321 Sportpark Jacobskamp - -
C 07-12-2019 afgelast RKDVC JO17-4 Jong Brabant JO17-5 Afgeschermd… (+1) 32536 Sportpark aan de Duinweg 2 (k.gr.) 10 12
C 07-12-2019 12:45 RKDVC JO15-1 Sarto JO15-1 E.W.J. (Eddie) Koningstein 11:15 35046 Sportpark aan de Duinweg 2 (k.gr.) 2 18
C 07-12-2019 13:00 RKDVC JO15-2 Willem II JO15-2 J.P.A. (Jasper) van Beurden… (+1) 12:00 93530 Sportpark aan de Duinweg 1 (k.gr.) 4 17
C 07-12-2019 13:00 SC Elshout JO15-1 RKDVC JO15-3 CAM (Kees) van den Hoven 12:05 37559 Sportpark Den Donk - -
C 07-12-2019 afgelast RKDVC JO14-2 FC Engelen JO14-2 J.J.J.A. (Jules) van den Elshout… (+1) 39046 Sportpark aan de Duinweg 4 7 15
C 07-12-2019 afgelast RKDVC MO17-1 Den Dungen MO17-1 63101 Sportpark aan de Duinweg 2 (k.gr.) 6 16
C 07-12-2019 11:15 RKDVC JO13-1 Bavel JO13-1 W.C. (Wout) Otte… (+1) 10:00 39796 Sportpark aan de Duinweg 2 (k.gr.) 1 19
C 07-12-2019 09:30 B.V.V. JO13-1 RKDVC JO13-2 Afgeschermd 08:25 88079 - -
C 07-12-2019 11:15 RKDVC JO13-3 Rijen JO13-4 S.S. (Sjoerd) Bouman… (+1) 10:30 91641 Sportpark aan de Duinweg 1 (k.gr.) 3 13
C 07-12-2019 afgelast RKDVC JO12-2 Haarsteeg JO12-1 Afgeschermd… (+1) 43382 Sportpark aan de Duinweg 3-A 10 12
C 07-12-2019 10:15 Haarsteeg JO12-2 RKDVC JO12-3 09:15 43639 Sportpark Haarsteeg - -
C 07-12-2019 10:00 Emplina JO11-2 RKDVC JO11-1 09:00 48691 - -
C 07-12-2019 08:30 OJC ROSMALEN JO11-3 RKDVC JO11-2 07:40 45416 Sportpark De Groote Wielen - -
C 07-12-2019 08:45 RKDVC JO11-3 VV Trinitas Oisterwijk JO11-4 R.H (Roy) Heeswijk… (+1) 08:15 92301 Sportpark aan de Duinweg 2-B (k.gr.) 10 12
C 07-12-2019 10:15 FC Engelen JO11-4 RKDVC JO11-4 Afgeschermd 09:20 46397 - -
C 07-12-2019 08:45 SV Reeshof JO11-3 RKDVC JO11-5 J. (Jayden) Ouwerling 07:45 89995 Sportpark Campenhoef - -
C 07-12-2019 10:15 BMC JO10-1 RKDVC JO10-1 09:20 51242 Sportpark De Brand - -
C 07-12-2019 10:00 SVSSS JO10-1 RKDVC JO10-2 09:10 92313 Sportpark Zeshoeven - -
C 07-12-2019 08:45 RKDVC JO10-3 WSC JO10-3 08:15 52713 Sportpark aan de Duinweg 1-A (k.gr.) 1 19
C 07-12-2019 09:00 Helvoirt JO10-2 RKDVC JO10-4 08:15 92324 Sportpark Burg.van Hovell - -
C 07-12-2019 10:15 RKDVC JO9-1 VOAB JO9-2 09:45 53902 Sportpark aan de Duinweg 1-A (k.gr.) 9 18
C 07-12-2019 10:00 RKDVC MO13-1 OJC ROSMALEN MO13-3 M.H.T.M (Menno) van den Berk… (+1) 09:00 64121 Sportpark aan de Duinweg 2 (k.gr.) 6 Li 16 Li
C 07-12-2019 08:45 RKDVC MO11-1 Zwaluw VFC MO11-2 Afgeschermd… (+1) 08:15 65395 Sportpark aan de Duinweg 2-A (k.gr.) 6 Re 16 Re
C 07-12-2019 11:00 FC Engelen JO8-1 RKDVC JO8-1 10:15 59241 - -
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Aanwezig Wedstrijd nr. Accommodatie Veld KK RKDVC KK gast
V 07-12-2019 11:15 SCG'18 JO14-1 RKDVC JO14-1 10:35 - -
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Aanwezig Wedstrijd nr. Accommodatie Veld KK RKDVC KK gast
P 07-12-2019 09:00 Club Brugge (Baardwijk) Paris Saint-Germain (WSC)
P 07-12-2019 09:00 Manchester United FC (Baardwijk) RSC Anderlecht (Baardwijk)
P 07-12-2019 09:30 Eindhoven (Baardwijk) RKC (SC Elshout)
P 07-12-2019 09:30 NAC (WSC) Go Ahead Eagles (Baardwijk)
P 07-12-2019 09:30 FC Emmen (Baardwijk) Feyenoord (WSC)
P 07-12-2019 10:00 De Graafschap (mix team) (SC Elshout) FC Twente (WSC)
P 07-12-2019 09:30 Willem II (WSC) VVV Venlo (RKDVC)
P 07-12-2019 10:00 Vitesse (Baardwijk) FC Utrecht (RKDVC)
P 07-12-2019 10:00 FC Bayern München (RKDVC) Borussia Dordmund 2 (SC Elshout) 1-B (k.gr.) 2 Li 14 Li
P 07-12-2019 10:00 Chelsea (RKDVC) FC Barcelona (RKDVC) 1-B (k.gr.) 4 Li 2 Re
P 07-12-2019 10:00 Real Madrid (RKDVC) Borussia Dortmund (SC Elshout) 1-B (k.gr.) 4 Re 14 Re
P 07-12-2019 09:30 Almere City (RKDVC) FC Den Bosch (RKDVC)
P 07-12-2019 09:30 Heracles (RKDVC) AJAX (RKDVC)
P 07-12-2019 09:30 MVV (RKDVC) Fortuna Sittard (RKDVC)
P 07-12-2019 10:00 FC Groningen (RKDVC) Excelsior (M ) (Baardwijk)

Zoeken op de site

RKDVC

Sportlaan 10 
5151 RK Drunen
tel. 0416 -779002
Routebeschrijving
Terug naar boven