Wedstrijden


Toon komende 7 dagen   of selecteer een datum:



  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Aanwezig Wedstrijd nr. Accommodatie Veld KK RKDVC KK gast
C 16-11-2019 14:30 RKDVC JO19-1 AZSV JO19-1 J.C. (Sjef) van Gestel 13:15 28331 Sportpark aan de Duinweg HV 1 19
C 16-11-2019 12:45 RKDVC JO19-2 Beek Vooruit JO19-2 Afgeschermd… (+1) 11:30 30061 Sportpark aan de Duinweg 4 9 13
C 16-11-2019 14:30 RKDVC JO19-3 FC Engelen JO19-2 Afgeschermd… (+1) 13:30 30620 Sportpark aan de Duinweg 3 3 17
C 16-11-2019 15:00 B.V.V. JO19-2 RKDVC JO19-4 W. (Wil) Lensen 13:40 89194 - -
C 16-11-2019 14:30 RKDVC JO17-1 SVSSS JO17-1 J.M.E. (Jan) van Dorst 13:20 31471 Sportpark aan de Duinweg 2 (k.gr.) 10 12
C 16-11-2019 12:00 Drechtstreek JO17-1 RKDVC JO17-2 10:10 33943 Sportpark Oostpolder - -
C 16-11-2019 14:30 RKDVC JO17-4 ODC JO17-4 Afgeschermd… (+1) 13:30 32246 Sportpark aan de Duinweg 1 (k.gr.) 8 14
C 16-11-2019 12:45 RKDVC JO15-1 Roosendaal JO15-1 L. (Lodewijk) Versteeg 11:15 35024 Sportpark aan de Duinweg HV 2 18
C 16-11-2019 13:00 RKDVC JO15-2 Jong Brabant JO15-2 Afgeschermd… (+1) 12:00 93527 Sportpark aan de Duinweg 1 (k.gr.) 5 6
C 16-11-2019 09:00 GDC JO15-1 RKDVC JO15-3 G.A. (Benjamin) Vos 07:55 93147 Sportpark GDC - -
C 16-11-2019 13:00 RKDVC JO14-2 B.V.V. JO14-2 F.A.C (Roy) Otten… (+1) 12:30 38627 Sportpark aan de Duinweg 2 (k.gr.) 4 Re 16 Re
C 16-11-2019 11:00 SV BLC MO17-2 RKDVC MO17-1 M. (Maurice) van Abeelen 09:55 63065 - -
C 16-11-2019 13:00 RKDVC G1 Virtus G1G J.H.F (John) Hensen 12:30 4086 Sportpark aan de Duinweg 3-A 7 15
C 16-11-2019 11:15 RKDVC JG1 Spoordonkse Boys JG1 J.W.C (John) van de Griendt… (+1) 10:30 3603 Sportpark aan de Duinweg 3-A 4 Li 16 Li
C 16-11-2019 11:15 RKDVC JO13-1 Dongen JO13-1 J.J.E.J. (Jerry) Koningstein… (+1) 10:00 39918 Sportpark aan de Duinweg HV 1 19
C 16-11-2019 11:45 FC Engelen JO13-2 RKDVC JO13-2 10:45 42229 - -
C 16-11-2019 11:15 RKDVC JO13-3 Jong Brabant JO13-3 S.S. (Sjoerd) Bouman… (+1) 10:30 41519 Sportpark aan de Duinweg 1 (k.gr.) 8 14
C 16-11-2019 11:15 RKDVC JO12-1 TSC JO12-2 Afgeschermd… (+1) 10:35 44264 Sportpark aan de Duinweg 2-A (k.gr.) 10 12
C 16-11-2019 11:15 RKDVC JO12-2 Emplina JO12-4 Afgeschermd… (+1) 10:45 43929 Sportpark aan de Duinweg 2-B (k.gr.) 3 17
C 16-11-2019 10:45 SC Elshout JO12-1 RKDVC JO12-3 09:50 43947 Sportpark Den Donk - -
C 16-11-2019 10:00 DSC JO11-1 RKDVC JO11-1 08:55 89321 Sportpark Ipperakkeren - -
C 16-11-2019 08:45 RKDVC JO11-2 Zwaluw VFC JO11-2 Afgeschermd… (+1) 08:15 46130 Sportpark aan de Duinweg 2-A (k.gr.) 1 19
C 16-11-2019 11:30 SVSOS JO11-1G RKDVC JO11-3 11:00 92298 Sportpark De Stevort - -
C 16-11-2019 10:00 DSC JO11-3 RKDVC JO11-4 08:55 47024 Sportpark Ipperakkeren - -
C 16-11-2019 08:45 RKDVC JO11-5 Zwaluw VFC JO11-5 R.H (Roy) Heeswijk… (+1) 08:15 88728 Sportpark aan de Duinweg 2-B (k.gr.) 8 14
C 16-11-2019 08:45 ODC JO10-1 RKDVC JO10-1 07:50 51510 Sportpark Wagenaars - -
C 16-11-2019 09:00 VOAB JO10-2 RKDVC JO10-2 07:55 92310 Sportpark Van den Wildenberg - -
C 16-11-2019 08:45 RKDVC JO10-3 Haarsteeg JO10-3 08:15 52088 Sportpark aan de Duinweg 1-A (k.gr.) 10 12
C 16-11-2019 10:00 Spoordonkse Boys JO10-1 RKDVC JO10-4 08:55 92321 Sportpark 't Horstje - -
C 16-11-2019 10:15 RKDVC JO9-1 VV Trinitas Oisterwijk JO9-1 09:45 55974 Sportpark aan de Duinweg 1-A (k.gr.) 2 18
C 16-11-2019 09:30 MVV'58 MO13-1 RKDVC MO13-1 E. (Erik) Wesselink 08:00 64194 Sportpark Achterveld - -
C 16-11-2019 09:00 Rijen MO11-1 RKDVC MO11-1 08:05 65438 Sportpark de Vijf Eiken - -
C 16-11-2019 09:00 VOAB JO8-1 RKDVC JO8-1 07:55 59316 Sportpark Van den Wildenberg - -
P 16-11-2019 09:30 Willem II (WSC) Feyenoord (WSC)
P 16-11-2019 09:30 Paris Saint-Germain (WSC) Olympic Lyon (meisjes) (WSC)
P 16-11-2019 10:00 Vitesse (Baardwijk) Excelsior (M ) (Baardwijk)
P 16-11-2019 10:00 RSC Anderlecht (Baardwijk) Club Brugge (Baardwijk)
P 16-11-2019 10:00 Manchester United FC (Baardwijk) FC Bayern München (RKDVC)
P 16-11-2019 10:00 Eindhoven (Baardwijk) AJAX (RKDVC)
P 16-11-2019 10:00 FC Emmen (Baardwijk) Fortuna Sittard (RKDVC)
P 16-11-2019 09:30 NAC (WSC) MVV (RKDVC)
P 16-11-2019 09:30 De Graafschap (mix team) (SC Elshout) FC Groningen (RKDVC)
P 16-11-2019 10:00 FC Barcelona (RKDVC) Chelsea (RKDVC) HV 9 Li 6
P 16-11-2019 10:00 Real Madrid (RKDVC) Borussia Dortmund (SC Elshout) HV 5 Li 15 Li
P 16-11-2019 10:15 Almere City (RKDVC) RKC (SC Elshout) 2 (k.gr.) 7 Re 15 Re
P 16-11-2019 10:15 FC Den Bosch (RKDVC) PSV (WSC) 2 (k.gr.) 9 Re 13 Li
P 16-11-2019 10:15 VVV Venlo (RKDVC) Go Ahead Eagles (Baardwijk) 2 (k.gr.) 5 Re 16 Re
P 16-11-2019 10:15 FC Utrecht (RKDVC) FC Twente (WSC) 2 (k.gr.) 7 Li 13 Re
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Aanwezig Wedstrijd nr. Accommodatie Veld KK RKDVC KK gast
C 16-11-2019 14:30 RKDVC JO19-1 AZSV JO19-1 J.C. (Sjef) van Gestel 13:15 28331 Sportpark aan de Duinweg HV 1 19
C 16-11-2019 12:45 RKDVC JO19-2 Beek Vooruit JO19-2 Afgeschermd… (+1) 11:30 30061 Sportpark aan de Duinweg 4 9 13
C 16-11-2019 14:30 RKDVC JO19-3 FC Engelen JO19-2 Afgeschermd… (+1) 13:30 30620 Sportpark aan de Duinweg 3 3 17
C 16-11-2019 15:00 B.V.V. JO19-2 RKDVC JO19-4 W. (Wil) Lensen 13:40 89194 - -
C 16-11-2019 14:30 RKDVC JO17-1 SVSSS JO17-1 J.M.E. (Jan) van Dorst 13:20 31471 Sportpark aan de Duinweg 2 (k.gr.) 10 12
C 16-11-2019 12:00 Drechtstreek JO17-1 RKDVC JO17-2 10:10 33943 Sportpark Oostpolder - -
C 16-11-2019 14:30 RKDVC JO17-4 ODC JO17-4 Afgeschermd… (+1) 13:30 32246 Sportpark aan de Duinweg 1 (k.gr.) 8 14
C 16-11-2019 12:45 RKDVC JO15-1 Roosendaal JO15-1 L. (Lodewijk) Versteeg 11:15 35024 Sportpark aan de Duinweg HV 2 18
C 16-11-2019 13:00 RKDVC JO15-2 Jong Brabant JO15-2 Afgeschermd… (+1) 12:00 93527 Sportpark aan de Duinweg 1 (k.gr.) 5 6
C 16-11-2019 09:00 GDC JO15-1 RKDVC JO15-3 G.A. (Benjamin) Vos 07:55 93147 Sportpark GDC - -
C 16-11-2019 13:00 RKDVC JO14-2 B.V.V. JO14-2 F.A.C (Roy) Otten… (+1) 12:30 38627 Sportpark aan de Duinweg 2 (k.gr.) 4 Re 16 Re
C 16-11-2019 11:00 SV BLC MO17-2 RKDVC MO17-1 M. (Maurice) van Abeelen 09:55 63065 - -
C 16-11-2019 13:00 RKDVC G1 Virtus G1G J.H.F (John) Hensen 12:30 4086 Sportpark aan de Duinweg 3-A 7 15
C 16-11-2019 11:15 RKDVC JG1 Spoordonkse Boys JG1 J.W.C (John) van de Griendt… (+1) 10:30 3603 Sportpark aan de Duinweg 3-A 4 Li 16 Li
C 16-11-2019 11:15 RKDVC JO13-1 Dongen JO13-1 J.J.E.J. (Jerry) Koningstein… (+1) 10:00 39918 Sportpark aan de Duinweg HV 1 19
C 16-11-2019 11:45 FC Engelen JO13-2 RKDVC JO13-2 10:45 42229 - -
C 16-11-2019 11:15 RKDVC JO13-3 Jong Brabant JO13-3 S.S. (Sjoerd) Bouman… (+1) 10:30 41519 Sportpark aan de Duinweg 1 (k.gr.) 8 14
C 16-11-2019 11:15 RKDVC JO12-1 TSC JO12-2 Afgeschermd… (+1) 10:35 44264 Sportpark aan de Duinweg 2-A (k.gr.) 10 12
C 16-11-2019 11:15 RKDVC JO12-2 Emplina JO12-4 Afgeschermd… (+1) 10:45 43929 Sportpark aan de Duinweg 2-B (k.gr.) 3 17
C 16-11-2019 10:45 SC Elshout JO12-1 RKDVC JO12-3 09:50 43947 Sportpark Den Donk - -
C 16-11-2019 10:00 DSC JO11-1 RKDVC JO11-1 08:55 89321 Sportpark Ipperakkeren - -
C 16-11-2019 08:45 RKDVC JO11-2 Zwaluw VFC JO11-2 Afgeschermd… (+1) 08:15 46130 Sportpark aan de Duinweg 2-A (k.gr.) 1 19
C 16-11-2019 11:30 SVSOS JO11-1G RKDVC JO11-3 11:00 92298 Sportpark De Stevort - -
C 16-11-2019 10:00 DSC JO11-3 RKDVC JO11-4 08:55 47024 Sportpark Ipperakkeren - -
C 16-11-2019 08:45 RKDVC JO11-5 Zwaluw VFC JO11-5 R.H (Roy) Heeswijk… (+1) 08:15 88728 Sportpark aan de Duinweg 2-B (k.gr.) 8 14
C 16-11-2019 08:45 ODC JO10-1 RKDVC JO10-1 07:50 51510 Sportpark Wagenaars - -
C 16-11-2019 09:00 VOAB JO10-2 RKDVC JO10-2 07:55 92310 Sportpark Van den Wildenberg - -
C 16-11-2019 08:45 RKDVC JO10-3 Haarsteeg JO10-3 08:15 52088 Sportpark aan de Duinweg 1-A (k.gr.) 10 12
C 16-11-2019 10:00 Spoordonkse Boys JO10-1 RKDVC JO10-4 08:55 92321 Sportpark 't Horstje - -
C 16-11-2019 10:15 RKDVC JO9-1 VV Trinitas Oisterwijk JO9-1 09:45 55974 Sportpark aan de Duinweg 1-A (k.gr.) 2 18
C 16-11-2019 09:30 MVV'58 MO13-1 RKDVC MO13-1 E. (Erik) Wesselink 08:00 64194 Sportpark Achterveld - -
C 16-11-2019 09:00 Rijen MO11-1 RKDVC MO11-1 08:05 65438 Sportpark de Vijf Eiken - -
C 16-11-2019 09:00 VOAB JO8-1 RKDVC JO8-1 07:55 59316 Sportpark Van den Wildenberg - -
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Aanwezig Wedstrijd nr. Accommodatie Veld KK RKDVC KK gast
P 16-11-2019 09:30 Willem II (WSC) Feyenoord (WSC)
P 16-11-2019 09:30 Paris Saint-Germain (WSC) Olympic Lyon (meisjes) (WSC)
P 16-11-2019 10:00 Vitesse (Baardwijk) Excelsior (M ) (Baardwijk)
P 16-11-2019 10:00 RSC Anderlecht (Baardwijk) Club Brugge (Baardwijk)
P 16-11-2019 10:00 Manchester United FC (Baardwijk) FC Bayern München (RKDVC)
P 16-11-2019 10:00 Eindhoven (Baardwijk) AJAX (RKDVC)
P 16-11-2019 10:00 FC Emmen (Baardwijk) Fortuna Sittard (RKDVC)
P 16-11-2019 09:30 NAC (WSC) MVV (RKDVC)
P 16-11-2019 09:30 De Graafschap (mix team) (SC Elshout) FC Groningen (RKDVC)
P 16-11-2019 10:00 FC Barcelona (RKDVC) Chelsea (RKDVC) HV 9 Li 6
P 16-11-2019 10:00 Real Madrid (RKDVC) Borussia Dortmund (SC Elshout) HV 5 Li 15 Li
P 16-11-2019 10:15 Almere City (RKDVC) RKC (SC Elshout) 2 (k.gr.) 7 Re 15 Re
P 16-11-2019 10:15 FC Den Bosch (RKDVC) PSV (WSC) 2 (k.gr.) 9 Re 13 Li
P 16-11-2019 10:15 VVV Venlo (RKDVC) Go Ahead Eagles (Baardwijk) 2 (k.gr.) 5 Re 16 Re
P 16-11-2019 10:15 FC Utrecht (RKDVC) FC Twente (WSC) 2 (k.gr.) 7 Li 13 Re

Zoeken op de site

RKDVC

Sportlaan 10 
5151 RK Drunen
tel. 0416 -779002
Routebeschrijving
Terug naar boven