Wedstrijden


Toon komende 7 dagen   of selecteer een datum:



  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Aanwezig Wedstrijd nr. Accommodatie Veld KK RKDVC KK gast
C 23-03-2019 14:30 RKDVC JO19-1 SV Venray JO19-1 W.J.M. (Wessel) Timmers 13:15 62219 Sportpark aan de Duinweg - -
C 23-03-2019 14:00 FC Drunen JO19-1 RKDVC JO19-2 M. (Marco) Maas 12:40 108639 Sportpark Duinzicht - -
C 23-03-2019 14:30 DVVC JO19-1 RKDVC JO19-3 13:05 108423 Sportpark Dongekant - -
C 23-03-2019 14:30 RKDVC JO19-4 VOAB JO19-2 Rene Tausch (Scheidsrechter) 13:30 107308 Sportpark aan de Duinweg - -
C 23-03-2019 14:15 Unitas'30 JO17-1 RKDVC JO17-1 R. (Rowdy) Vankan 12:30 34615 Sportpark De Lage Banken - -
C 23-03-2019 14:45 RKDVC JO17-2 Were Di JO17-1 Ad Klerks (Scheidsrechter) 13:35 111547 Sportpark aan de Duinweg - -
C 23-03-2019 13:00 Nieuwkuijk JO17-1 RKDVC JO17-3 11:50 110618 Sportpark Nieuwkuijk - -
C 23-03-2019 14:30 RKDVC JO17-4 Taxandria JO17-4 Danny Rotnicki (RKDVC5) (Scheidsrechter) 13:30 109438 Sportpark aan de Duinweg - -
C 23-03-2019 12:45 RKDVC JO15-1 SC 't Zand JO15-1 R.H.A. (Robert) van Vark 11:15 38593 Sportpark aan de Duinweg - -
C 23-03-2019 13:00 RKDVC JO15-2 OJC ROSMALEN JO15-3 Stijn Robben (Scheidsrechter) 12:00 112790 Sportpark aan de Duinweg - -
C 23-03-2019 11:00 GDC JO15-1 RKDVC JO15-3 J.H. (Henk) van der Kolk 09:55 143243 Sportpark GDC - -
C 23-03-2019 13:00 RKDVC JO15-4 Nieuwkuijk JO15-1 Jordi van Mook (RKDVC 5) (Scheidsrechter) 12:15 115110 Sportpark aan de Duinweg - -
C 23-03-2019 12:00 Be Ready JO14-1G RKDVC JO14-1 11:00 115736 Sportpark De Schiethoek - -
C 23-03-2019 10:00 NOAD'32 MO17-1 RKDVC MO17-1 08:55 140020 Sportpark Korenzand - -
C 23-03-2019 13:00 RKDVC G1 GSBW G1 12:30 143088 Sportpark aan de Duinweg - -
C 23-03-2019 11:15 RKDVC JG1 OJC ROSMALEN JG1G 10:30 142974 Sportpark aan de Duinweg - -
C 23-03-2019 10:00 OJC ROSMALEN JG2G RKDVC JG2 08:55 143165 Sportpark De Groote Wielen - -
C 23-03-2019 11:15 SV Unitas'59 JO13-1 RKDVC JO13-1 J.G.M. (Hans) Floris 09:40 12624 Sportpark Bokt - -
C 23-03-2019 11:30 Haarsteeg JO13-2 RKDVC JO13-2 10:30 117867 Sportpark Haarsteeg - -
C 23-03-2019 11:15 RKDVC JO13-3 Emplina JO13-3 10:30 118517 Sportpark aan de Duinweg - -
C 23-03-2019 10:00 OJC ROSMALEN JO12-1 RKDVC JO12-1 09:10 121319 Sportpark De Groote Wielen - -
C 23-03-2019 11:15 RKDVC JO12-2 Be Ready Jo12-1G Rick Coolen (Scheidsrechter) 10:45 119801 Sportpark aan de Duinweg - -
C 23-03-2019 09:00 RKDVC JO12-3 Jong Brabant JO12-3 Simon Surtel (Scheidsrechter) 08:15 120596 Sportpark aan de Duinweg - -
C 23-03-2019 10:00 OJC ROSMALEN JO12-7 RKDVC JO12-4 08:55 120865 Sportpark De Groote Wielen - -
C 23-03-2019 08:30 SVSSS JO11-1 RKDVC JO11-1 T. (Teun) van Hoof 07:30 125753 Sportpark Zeshoeven - -
C 23-03-2019 09:00 RKDVC JO11-2 Wilhelmina'26 JO11-1 Roy van Heeswijk (Scheidsrechter) 08:30 123513 Sportpark aan de Duinweg - -
C 23-03-2019 08:30 NOAD'32 JO11-2 RKDVC JO11-3 07:30 125807 Sportpark Korenzand - -
C 23-03-2019 09:00 RKDVC JO10-1 VOAB JO10-2 08:30 127498 Sportpark aan de Duinweg - -
C 23-03-2019 09:00 RKDVC JO10-2 Hedel JO10-1 08:30 127791 Sportpark aan de Duinweg - -
C 23-03-2019 11:00 DESK JO10-2 RKDVC JO10-3 10:15 150546 Sportpark Eikendijk - -
C 23-03-2019 09:00 RKDVC JO10-4 Achilles Veen JO10-2 08:30 126476 Sportpark aan de Duinweg - -
C 23-03-2019 09:00 SCG'18 JO10-2 RKDVC JO10-5 08:30 144386 Sportpark Zegenwerp - -
C 23-03-2019 10:00 Emplina JO10-5 RKDVC JO10-6 09:10 150535 - -
C 23-03-2019 10:45 FC Tilburg JO9-1 RKDVC JO9-1 09:45 133882 Sportpark Spoordijk - -
C 23-03-2019 10:15 RKDVC JO9-2 Haarsteeg JO9-1G 09:45 131012 Sportpark aan de Duinweg - -
C 23-03-2019 09:00 RKDVC MO11-1 FC Tilburg MO11-2 08:30 142674 Sportpark aan de Duinweg - -
C 23-03-2019 09:00 Best Vooruit MO11-1 RKDVC MO11-2 07:55 142498 Sportpark De Leemkuilen - -
C 23-03-2019 11:15 RKDVC MO13-1 Boxtel MO13-1 Fabienne Maas (Scheidsrechter) 10:15 141780 Sportpark aan de Duinweg - -
V 23-03-2019 10:00 Fc Drunen Real Madrid 09:25 - -
V 23-03-2019 10:15 m.v.v (rkdvc) AZ 09:45 - -
V 23-03-2019 10:15 Fc Utrecht (rkdvc) FC Groningen 09:00 - -
V 23-03-2019 10:15 FC Utrecht F c groningen (rkdvc) 09:45 - -
V 23-03-2019 10:15 MVV Az (rkdvc) 09:45 - -
P 23-03-2019 09:30 Vitesse (M) (WSC) Fortuna Sittard (RKDVC)
P 23-03-2019 09:30 Feyenoord (WSC) Cambuur (RKDVC)
P 23-03-2019 10:15 PEC Zwolle (RKDVC) BV De Graafschap (SC Elshout)
P 23-03-2019 10:00 FC Barcelona (RKDVC) FC Bayern München (RKDVC)
P 23-03-2019 10:15 VVV Venlo (RKDVC) PSV (WSC)
P 23-03-2019 10:15 AJAX (RKDVC) FC Twente (WSC)
P 23-03-2019 10:15 NEC (RKDVC) NAC (WSC)
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Aanwezig Wedstrijd nr. Accommodatie Veld KK RKDVC KK gast
C 23-03-2019 14:30 RKDVC JO19-1 SV Venray JO19-1 W.J.M. (Wessel) Timmers 13:15 62219 Sportpark aan de Duinweg - -
C 23-03-2019 14:00 FC Drunen JO19-1 RKDVC JO19-2 M. (Marco) Maas 12:40 108639 Sportpark Duinzicht - -
C 23-03-2019 14:30 DVVC JO19-1 RKDVC JO19-3 13:05 108423 Sportpark Dongekant - -
C 23-03-2019 14:30 RKDVC JO19-4 VOAB JO19-2 Rene Tausch (Scheidsrechter) 13:30 107308 Sportpark aan de Duinweg - -
C 23-03-2019 14:15 Unitas'30 JO17-1 RKDVC JO17-1 R. (Rowdy) Vankan 12:30 34615 Sportpark De Lage Banken - -
C 23-03-2019 14:45 RKDVC JO17-2 Were Di JO17-1 Ad Klerks (Scheidsrechter) 13:35 111547 Sportpark aan de Duinweg - -
C 23-03-2019 13:00 Nieuwkuijk JO17-1 RKDVC JO17-3 11:50 110618 Sportpark Nieuwkuijk - -
C 23-03-2019 14:30 RKDVC JO17-4 Taxandria JO17-4 Danny Rotnicki (RKDVC5) (Scheidsrechter) 13:30 109438 Sportpark aan de Duinweg - -
C 23-03-2019 12:45 RKDVC JO15-1 SC 't Zand JO15-1 R.H.A. (Robert) van Vark 11:15 38593 Sportpark aan de Duinweg - -
C 23-03-2019 13:00 RKDVC JO15-2 OJC ROSMALEN JO15-3 Stijn Robben (Scheidsrechter) 12:00 112790 Sportpark aan de Duinweg - -
C 23-03-2019 11:00 GDC JO15-1 RKDVC JO15-3 J.H. (Henk) van der Kolk 09:55 143243 Sportpark GDC - -
C 23-03-2019 13:00 RKDVC JO15-4 Nieuwkuijk JO15-1 Jordi van Mook (RKDVC 5) (Scheidsrechter) 12:15 115110 Sportpark aan de Duinweg - -
C 23-03-2019 12:00 Be Ready JO14-1G RKDVC JO14-1 11:00 115736 Sportpark De Schiethoek - -
C 23-03-2019 10:00 NOAD'32 MO17-1 RKDVC MO17-1 08:55 140020 Sportpark Korenzand - -
C 23-03-2019 13:00 RKDVC G1 GSBW G1 12:30 143088 Sportpark aan de Duinweg - -
C 23-03-2019 11:15 RKDVC JG1 OJC ROSMALEN JG1G 10:30 142974 Sportpark aan de Duinweg - -
C 23-03-2019 10:00 OJC ROSMALEN JG2G RKDVC JG2 08:55 143165 Sportpark De Groote Wielen - -
C 23-03-2019 11:15 SV Unitas'59 JO13-1 RKDVC JO13-1 J.G.M. (Hans) Floris 09:40 12624 Sportpark Bokt - -
C 23-03-2019 11:30 Haarsteeg JO13-2 RKDVC JO13-2 10:30 117867 Sportpark Haarsteeg - -
C 23-03-2019 11:15 RKDVC JO13-3 Emplina JO13-3 10:30 118517 Sportpark aan de Duinweg - -
C 23-03-2019 10:00 OJC ROSMALEN JO12-1 RKDVC JO12-1 09:10 121319 Sportpark De Groote Wielen - -
C 23-03-2019 11:15 RKDVC JO12-2 Be Ready Jo12-1G Rick Coolen (Scheidsrechter) 10:45 119801 Sportpark aan de Duinweg - -
C 23-03-2019 09:00 RKDVC JO12-3 Jong Brabant JO12-3 Simon Surtel (Scheidsrechter) 08:15 120596 Sportpark aan de Duinweg - -
C 23-03-2019 10:00 OJC ROSMALEN JO12-7 RKDVC JO12-4 08:55 120865 Sportpark De Groote Wielen - -
C 23-03-2019 08:30 SVSSS JO11-1 RKDVC JO11-1 T. (Teun) van Hoof 07:30 125753 Sportpark Zeshoeven - -
C 23-03-2019 09:00 RKDVC JO11-2 Wilhelmina'26 JO11-1 Roy van Heeswijk (Scheidsrechter) 08:30 123513 Sportpark aan de Duinweg - -
C 23-03-2019 08:30 NOAD'32 JO11-2 RKDVC JO11-3 07:30 125807 Sportpark Korenzand - -
C 23-03-2019 09:00 RKDVC JO10-1 VOAB JO10-2 08:30 127498 Sportpark aan de Duinweg - -
C 23-03-2019 09:00 RKDVC JO10-2 Hedel JO10-1 08:30 127791 Sportpark aan de Duinweg - -
C 23-03-2019 11:00 DESK JO10-2 RKDVC JO10-3 10:15 150546 Sportpark Eikendijk - -
C 23-03-2019 09:00 RKDVC JO10-4 Achilles Veen JO10-2 08:30 126476 Sportpark aan de Duinweg - -
C 23-03-2019 09:00 SCG'18 JO10-2 RKDVC JO10-5 08:30 144386 Sportpark Zegenwerp - -
C 23-03-2019 10:00 Emplina JO10-5 RKDVC JO10-6 09:10 150535 - -
C 23-03-2019 10:45 FC Tilburg JO9-1 RKDVC JO9-1 09:45 133882 Sportpark Spoordijk - -
C 23-03-2019 10:15 RKDVC JO9-2 Haarsteeg JO9-1G 09:45 131012 Sportpark aan de Duinweg - -
C 23-03-2019 09:00 RKDVC MO11-1 FC Tilburg MO11-2 08:30 142674 Sportpark aan de Duinweg - -
C 23-03-2019 09:00 Best Vooruit MO11-1 RKDVC MO11-2 07:55 142498 Sportpark De Leemkuilen - -
C 23-03-2019 11:15 RKDVC MO13-1 Boxtel MO13-1 Fabienne Maas (Scheidsrechter) 10:15 141780 Sportpark aan de Duinweg - -
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Aanwezig Wedstrijd nr. Accommodatie Veld KK RKDVC KK gast
V 23-03-2019 10:00 Fc Drunen Real Madrid 09:25 - -
V 23-03-2019 10:15 m.v.v (rkdvc) AZ 09:45 - -
V 23-03-2019 10:15 Fc Utrecht (rkdvc) FC Groningen 09:00 - -
V 23-03-2019 10:15 FC Utrecht F c groningen (rkdvc) 09:45 - -
V 23-03-2019 10:15 MVV Az (rkdvc) 09:45 - -
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Aanwezig Wedstrijd nr. Accommodatie Veld KK RKDVC KK gast
P 23-03-2019 09:30 Vitesse (M) (WSC) Fortuna Sittard (RKDVC)
P 23-03-2019 09:30 Feyenoord (WSC) Cambuur (RKDVC)
P 23-03-2019 10:15 PEC Zwolle (RKDVC) BV De Graafschap (SC Elshout)
P 23-03-2019 10:00 FC Barcelona (RKDVC) FC Bayern München (RKDVC)
P 23-03-2019 10:15 VVV Venlo (RKDVC) PSV (WSC)
P 23-03-2019 10:15 AJAX (RKDVC) FC Twente (WSC)
P 23-03-2019 10:15 NEC (RKDVC) NAC (WSC)

Zoeken op de site

RKDVC

Sportlaan 10 
5151 RK Drunen
tel. 0416 -779002
Routebeschrijving
Terug naar boven