Wedstrijden

Op deze pagina vindt u het speelschema van de teams van RKDVC
De volgende wedstrijden zijn afgelast:
  • 04-02-2018 afgelast     RKDVC 7 - RWB 6

Toon komende 7 dagen   of selecteer een datum:



  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Aanwezig Wedstrijd nr. Accommodatie Veld KK RKDVC KK gast
V 27-01-2018 14:30 RKDVC JO19-1 Blauw Geel '38/JUMBO JO19-1 Kelvin Legierse (Scheidsrechter) 13:15 - -
V 27-01-2018 14:45 GSBW JO19-1 RKDVC JO19-2 13:00 - -
V 27-01-2018 15:30 DAW JO19-2 RKDVC JO19-3 14:30 VERVALLEN - -
V 27-01-2018 14:30 RKDVC JO19-4 DAW JO19-3 Deventer van H (Scheidsrechter) 13:30 - -
V 27-01-2018 12:45 RKDVC JO17-1 DESK JO17-1 Ad Klerks (Scheidsrechter) - -
V 27-01-2018 14:45 Blauw Geel JO17-2 RKDVC JO17-2 13:35 - -
V 27-01-2018 14:30 RKDVC JO17-3 MVV '58 JO17-2 13:15 - -
V 27-01-2018 14:30 RKDVC JO17-5 DAW JO17-3 13:30 - -
V 27-01-2018 10:00 Kozakken Boys JO15-1 RKDVC JO15-2 08:35 - -
V 27-01-2018 13:00 RKDVC JO15-4 DAW JO15-4 12:15 - -
V 27-01-2018 12:00 Koz.Boys JO15-3 RKDVC JO15-5 11:20 - -
V 27-01-2018 11:15 RKDVC JO13-1 Haarsteeg JO13-1 10:15 - -
V 27-01-2018 13:00 Nieuwkijk JO13-1 RKDVC JO13-2 12:00 - -
V 27-01-2018 11:15 RKDVC JO13-3 Koz.Boys JO13-2 Luc Driesprong (Scheidsrechter) 10:30 - -
V 27-01-2018 10:00 SV Capelle JO13-1 RKDVC JO13-4 09:10 - -
V 27-01-2018 11:15 RKDVC JO13-5 Koz.Boys JO13-3 Thijs van de Wiel (Scheidsrechter) 10:30 - -
V 27-01-2018 10:30 DAW JO13-4 RKDVC JO13-6 09:45 - -
V 27-01-2018 09:00 RKDVC JO11-1 OJC Rosmalen JO11-1(9x9) Jasper van Beurden (Scheidsrechter) 08:20 9x9 - -
V 27-01-2018 09:00 RKDVC JO11-2 OJC Rosmalen JO11-2 08:30 - -
V 27-01-2018 09:00 RKDVC JO11-5 Willem II JO11-1 08:30 - -
V 27-01-2018 10:15 Jong Brabant JO9-1 RKDVC JO9-1 09:45 - -
V 27-01-2018 10:00 Koz.Boys JO9-1 RKDVC JO9-2 09:30 - -
V 27-01-2018 11:45 Boxtel MO13-2 RKDVC MO13-1 10:20 - -
P 27-01-2018 09:30 Sparta (WSC) NAC (WSC)
P 27-01-2018 09:30 PSV (WSC) De Graafschap (SC Elshout)
P 27-01-2018 09:30 Volendam (WSC) Helmond Sport (M) (Baardwijk)
P 27-01-2018 09:30 Liverpool (WSC) Paris Saint-Germain (WSC)
P 27-01-2018 10:00 Excelsior (M) (Baardwijk) Willem II (WSC)
P 27-01-2018 10:00 Manchester United FC (Baardwijk) Borussia Dortmund (SC Elshout)
P 27-01-2018 10:00 FC Eindhoven (Baardwijk) vrij (RKDVC)
P 27-01-2018 10:00 Vitesse (Baardwijk) PEC Zwolle (RKDVC)
P 27-01-2018 09:30 FC Twente (WSC) AJAX (RKDVC)
P 27-01-2018 10:15 AZ (RKDVC) Go Ahead Eagles (Baardwijk)
P 27-01-2018 10:15 Cambuur (RKDVC) FC Utrecht (RKDVC)
P 27-01-2018 10:00 Chelsea (RKDVC) Anderlecht (Baardwijk)
P 27-01-2018 10:15 Fortuna (RKDVC) Fc DenBosch (RKDVC)
P 27-01-2018 10:00 Juventus (RKDVC) Real Madrid (RKDVC)
P 27-01-2018 10:15 NEC (RKDVC) MVV (RKDVC)
P 27-01-2018 00:00 VVV Venlo (RKDVC) vrij (RKDVC)
P 27-01-2018 10:15 Heracles (RKDVC) Heerenveen (SC Elshout)
P 27-01-2018 10:15 Fc Groningen (RKDVC) Ado den Haag (WSC)
P 27-01-2018 10:15 RKC (RKDVC) Roda JC (Baardwijk)
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Aanwezig Wedstrijd nr. Accommodatie Veld KK RKDVC KK gast
V 27-01-2018 14:30 RKDVC JO19-1 Blauw Geel '38/JUMBO JO19-1 Kelvin Legierse (Scheidsrechter) 13:15 - -
V 27-01-2018 14:45 GSBW JO19-1 RKDVC JO19-2 13:00 - -
V 27-01-2018 15:30 DAW JO19-2 RKDVC JO19-3 14:30 VERVALLEN - -
V 27-01-2018 14:30 RKDVC JO19-4 DAW JO19-3 Deventer van H (Scheidsrechter) 13:30 - -
V 27-01-2018 12:45 RKDVC JO17-1 DESK JO17-1 Ad Klerks (Scheidsrechter) - -
V 27-01-2018 14:45 Blauw Geel JO17-2 RKDVC JO17-2 13:35 - -
V 27-01-2018 14:30 RKDVC JO17-3 MVV '58 JO17-2 13:15 - -
V 27-01-2018 14:30 RKDVC JO17-5 DAW JO17-3 13:30 - -
V 27-01-2018 10:00 Kozakken Boys JO15-1 RKDVC JO15-2 08:35 - -
V 27-01-2018 13:00 RKDVC JO15-4 DAW JO15-4 12:15 - -
V 27-01-2018 12:00 Koz.Boys JO15-3 RKDVC JO15-5 11:20 - -
V 27-01-2018 11:15 RKDVC JO13-1 Haarsteeg JO13-1 10:15 - -
V 27-01-2018 13:00 Nieuwkijk JO13-1 RKDVC JO13-2 12:00 - -
V 27-01-2018 11:15 RKDVC JO13-3 Koz.Boys JO13-2 Luc Driesprong (Scheidsrechter) 10:30 - -
V 27-01-2018 10:00 SV Capelle JO13-1 RKDVC JO13-4 09:10 - -
V 27-01-2018 11:15 RKDVC JO13-5 Koz.Boys JO13-3 Thijs van de Wiel (Scheidsrechter) 10:30 - -
V 27-01-2018 10:30 DAW JO13-4 RKDVC JO13-6 09:45 - -
V 27-01-2018 09:00 RKDVC JO11-1 OJC Rosmalen JO11-1(9x9) Jasper van Beurden (Scheidsrechter) 08:20 9x9 - -
V 27-01-2018 09:00 RKDVC JO11-2 OJC Rosmalen JO11-2 08:30 - -
V 27-01-2018 09:00 RKDVC JO11-5 Willem II JO11-1 08:30 - -
V 27-01-2018 10:15 Jong Brabant JO9-1 RKDVC JO9-1 09:45 - -
V 27-01-2018 10:00 Koz.Boys JO9-1 RKDVC JO9-2 09:30 - -
V 27-01-2018 11:45 Boxtel MO13-2 RKDVC MO13-1 10:20 - -
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Aanwezig Wedstrijd nr. Accommodatie Veld KK RKDVC KK gast
P 27-01-2018 09:30 Sparta (WSC) NAC (WSC)
P 27-01-2018 09:30 PSV (WSC) De Graafschap (SC Elshout)
P 27-01-2018 09:30 Volendam (WSC) Helmond Sport (M) (Baardwijk)
P 27-01-2018 09:30 Liverpool (WSC) Paris Saint-Germain (WSC)
P 27-01-2018 10:00 Excelsior (M) (Baardwijk) Willem II (WSC)
P 27-01-2018 10:00 Manchester United FC (Baardwijk) Borussia Dortmund (SC Elshout)
P 27-01-2018 10:00 FC Eindhoven (Baardwijk) vrij (RKDVC)
P 27-01-2018 10:00 Vitesse (Baardwijk) PEC Zwolle (RKDVC)
P 27-01-2018 09:30 FC Twente (WSC) AJAX (RKDVC)
P 27-01-2018 10:15 AZ (RKDVC) Go Ahead Eagles (Baardwijk)
P 27-01-2018 10:15 Cambuur (RKDVC) FC Utrecht (RKDVC)
P 27-01-2018 10:00 Chelsea (RKDVC) Anderlecht (Baardwijk)
P 27-01-2018 10:15 Fortuna (RKDVC) Fc DenBosch (RKDVC)
P 27-01-2018 10:00 Juventus (RKDVC) Real Madrid (RKDVC)
P 27-01-2018 10:15 NEC (RKDVC) MVV (RKDVC)
P 27-01-2018 00:00 VVV Venlo (RKDVC) vrij (RKDVC)
P 27-01-2018 10:15 Heracles (RKDVC) Heerenveen (SC Elshout)
P 27-01-2018 10:15 Fc Groningen (RKDVC) Ado den Haag (WSC)
P 27-01-2018 10:15 RKC (RKDVC) Roda JC (Baardwijk)

Zoeken op de site

RKDVC

Sportlaan 10 
5151 RK Drunen
tel. 0416 -779002
Routebeschrijving
Terug naar boven