Onder 15 competitie (district A-cat), 3e divisie C
RKDVC JO15-1
Teamleden
Spelers | |||||||
Brian van den Boogaard | |||||||
Bram van Delft | |||||||
Brent van Erp | |||||||
Tygo van Helvoirt | |||||||
Pascal van Helvoort | |||||||
Willem Kuijsten | |||||||
Jasper Molenschot | |||||||
Bart Scholte | |||||||
Overige teamleden | |||||||
Michael Ketelaars | Leider/Trainer | ||||||
Peter van Helvoirt | Ass. scheids. | ||||||
Joep Fitters | Trainer |
Wedstrijdplanning
Geen wedstrijden gevonden |
Wedstrijdhistorie
Geen wedstrijden gevonden |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 13-05-2017 13:00 | Oranje Wit JO15-1 | Emplina JO15-1 | 32922 | 0-8 | ||
C | 06-05-2017 13:00 | OJC ROSMALEN JO15-1 | Haarsteeg JO15-1 | 32944 | 14-0 | ||
C | 06-05-2017 10:15 | Wieldrecht JO15-1 | Sarto JO15-1 | 32977 | 2-1 | ||
C | 06-05-2017 11:45 | Roosendaal JO15-1 | RKDVC JO15-1 | 32955 | 9-0 | ||
C | 06-05-2017 12:00 | Dongen JO15-1 | Oranje Wit JO15-1 | 32878 | 4-0 | ||
C | 06-05-2017 13:00 | Emplina JO15-1 | Unitas'30 JO15-1 | 32988 | 7-1 | ||
C | 06-05-2017 13:00 | MOC'17 JO15-1 | SC 't Zand JO15-1 | 32900 | 2-2 | ||
C | 29-04-2017 13:30 | Unitas'30 JO15-1 | OJC ROSMALEN JO15-1 | 32966 | 1-0 | ||
C | 29-04-2017 12:45 | SC 't Zand JO15-1 | Dongen JO15-1 | 32867 | 2-0 | ||
C | 22-04-2017 12:45 | RKDVC JO15-1 | Wieldrecht JO15-1 | 32911 | 4-3 | ||
C | 15-04-2017 13:00 | Haarsteeg JO15-1 | MOC'17 JO15-1 | 32933 | 0-4 | ||
C | 15-04-2017 11:00 | Sarto JO15-1 | Roosendaal JO15-1 | 32889 | 1-1 | ||
C | 08-04-2017 09:45 | Wieldrecht JO15-1 | Oranje Wit JO15-1 | 32976 | 0-2 | ||
C | 08-04-2017 13:00 | Emplina JO15-1 | OJC ROSMALEN JO15-1 | 32987 | 0-3 | ||
C | 08-04-2017 13:00 | MOC'17 JO15-1 | Unitas'30 JO15-1 | 32899 | 9-2 | ||
C | 08-04-2017 12:00 | Dongen JO15-1 | RKDVC JO15-1 | 32877 | 2-2 | ||
C | 08-04-2017 11:45 | Roosendaal JO15-1 | Haarsteeg JO15-1 | 32954 | 6-0 | ||
C | 08-04-2017 13:15 | Sarto JO15-1 | SC 't Zand JO15-1 | 32888 | 3-1 | ||
C | 01-04-2017 12:45 | SC 't Zand JO15-1 | Roosendaal JO15-1 | 32866 | 1-1 | ||
C | 01-04-2017 13:30 | Unitas'30 JO15-1 | Wieldrecht JO15-1 | 32965 | 3-0 | ||
C | 01-04-2017 13:00 | OJC ROSMALEN JO15-1 | Dongen JO15-1 | 32943 | 2-0 | ||
C | 01-04-2017 13:00 | Haarsteeg JO15-1 | Emplina JO15-1 | 32932 | 2-2 | ||
C | 01-04-2017 12:45 | RKDVC JO15-1 | MOC'17 JO15-1 | 32910 | 1-0 | ||
C | 01-04-2017 10:30 | Oranje Wit JO15-1 | Sarto JO15-1 | 32921 | 1-1 | ||
C | 25-03-2017 09:45 | Wieldrecht JO15-1 | OJC ROSMALEN JO15-1 | 32975 | 1-2 | ||
C | 25-03-2017 11:30 | Dongen JO15-1 | Haarsteeg JO15-1 | 32876 | 7-2 | ||
C | 25-03-2017 11:45 | Roosendaal JO15-1 | Unitas'30 JO15-1 | 32953 | 1-0 | ||
C | 25-03-2017 12:45 | SC 't Zand JO15-1 | Oranje Wit JO15-1 | 32865 | 2-1 | ||
C | 25-03-2017 13:15 | Sarto JO15-1 | RKDVC JO15-1 | 32887 | 7-0 | ||
C | 18-03-2017 12:45 | RKDVC JO15-1 | SC 't Zand JO15-1 | 32909 | 2-3 | ||
C | 18-03-2017 10:30 | Oranje Wit JO15-1 | Roosendaal JO15-1 | 32920 | 0-1 | ||
C | 18-03-2017 13:00 | OJC ROSMALEN JO15-1 | MOC'17 JO15-1 | 32942 | 2-0 | ||
C | 18-03-2017 13:00 | Emplina JO15-1 | Dongen JO15-1 | 32986 | 0-4 | ||
C | 18-03-2017 13:30 | Unitas'30 JO15-1 | Sarto JO15-1 | 32964 | 2-1 | ||
C | 18-03-2017 13:00 | Haarsteeg JO15-1 | Wieldrecht JO15-1 | 32931 | 0-3 | ||
C | 11-03-2017 09:45 | Wieldrecht JO15-1 | Emplina JO15-1 | 32974 | 2-0 | ||
C | 11-03-2017 11:00 | Oranje Wit JO15-1 | RKDVC JO15-1 | 32919 | 3-0 | ||
C | 11-03-2017 11:45 | Roosendaal JO15-1 | OJC ROSMALEN JO15-1 | 32952 | 1-3 | ||
C | 11-03-2017 12:45 | SC 't Zand JO15-1 | Unitas'30 JO15-1 | 32864 | 3-0 | ||
C | 11-03-2017 13:00 | MOC'17 JO15-1 | Dongen JO15-1 | 32897 | 0-0 | ||
C | 11-03-2017 13:15 | Sarto JO15-1 | Haarsteeg JO15-1 | 32886 | 7-0 | ||
C | 04-03-2017 10:00 | Wieldrecht JO15-1 | Dongen JO15-1 | 32973 | 0-2 | ||
C | 04-03-2017 12:45 | RKDVC JO15-1 | OJC ROSMALEN JO15-1 | 32908 | 3-2 | ||
C | 04-03-2017 11:45 | Roosendaal JO15-1 | Emplina JO15-1 | 32951 | 4-1 | ||
C | 04-03-2017 13:15 | Sarto JO15-1 | MOC'17 JO15-1 | 32885 | 2-2 | ||
C | 04-03-2017 12:45 | SC 't Zand JO15-1 | Haarsteeg JO15-1 | 32863 | 8-0 | ||
C | 18-02-2017 13:00 | Emplina JO15-1 | SC 't Zand JO15-1 | 32985 | 0-0 | ||
C | 18-02-2017 13:00 | MOC'17 JO15-1 | Wieldrecht JO15-1 | 32896 | 1-2 | ||
C | 18-02-2017 13:00 | Haarsteeg JO15-1 | Oranje Wit JO15-1 | 32930 | 0-5 | ||
C | 18-02-2017 13:00 | OJC ROSMALEN JO15-1 | Sarto JO15-1 | 32941 | 1-1 | ||
C | 18-02-2017 13:30 | Unitas'30 JO15-1 | RKDVC JO15-1 | 32963 | 2-2 | ||
C | 18-02-2017 14:00 | Dongen JO15-1 | Roosendaal JO15-1 | 32875 | 5-2 | ||
C | 11-02-2017 10:30 | Oranje Wit JO15-1 | Unitas'30 JO15-1 | 32918 | 3-3 | ||
C | 28-01-2017 11:15 | MOC'17 JO15-1 | Emplina JO15-1 | 32898 | 5-1 | ||
C | 17-12-2016 12:00 | Dongen JO15-1 | SC 't Zand JO15-1 | 32873 | 4-2 | ||
C | 10-12-2016 10:15 | Wieldrecht JO15-1 | SC 't Zand JO15-1 | 32972 | 1-3 | ||
C | 10-12-2016 12:00 | Dongen JO15-1 | Unitas'30 JO15-1 | 32874 | 2-2 | ||
C | 10-12-2016 13:00 | MOC'17 JO15-1 | Roosendaal JO15-1 | 32895 | 1-3 | ||
C | 10-12-2016 13:00 | Haarsteeg JO15-1 | RKDVC JO15-1 | 32929 | 1-2 | ||
C | 10-12-2016 13:00 | OJC ROSMALEN JO15-1 | Oranje Wit JO15-1 | 32940 | 2-1 | ||
C | 10-12-2016 13:00 | Emplina JO15-1 | Sarto JO15-1 | 32984 | 3-3 | ||
C | 03-12-2016 13:30 | Unitas'30 JO15-1 | Haarsteeg JO15-1 | 32962 | 5-0 | ||
C | 03-12-2016 13:15 | Sarto JO15-1 | Dongen JO15-1 | 32884 | 0-1 | ||
C | 03-12-2016 12:45 | RKDVC JO15-1 | Emplina JO15-1 | 32907 | 1-2 | ||
C | 03-12-2016 12:45 | SC 't Zand JO15-1 | OJC ROSMALEN JO15-1 | 32862 | 0-4 | ||
C | 03-12-2016 11:45 | Roosendaal JO15-1 | Wieldrecht JO15-1 | 32950 | 5-0 | ||
C | 03-12-2016 10:30 | Oranje Wit JO15-1 | MOC'17 JO15-1 | 32917 | 3-2 | ||
C | 26-11-2016 13:00 | OJC ROSMALEN JO15-1 | Unitas'30 JO15-1 | 32939 | 2-1 | ||
C | 26-11-2016 13:00 | Emplina JO15-1 | Oranje Wit JO15-1 | 32983 | 0-1 | ||
C | 26-11-2016 11:45 | Roosendaal JO15-1 | Sarto JO15-1 | 32949 | 0-1 | ||
C | 26-11-2016 11:15 | MOC'17 JO15-1 | Haarsteeg JO15-1 | 32894 | 11-0 | ||
C | 26-11-2016 10:15 | Wieldrecht JO15-1 | RKDVC JO15-1 | 32971 | 3-4 | ||
C | 12-11-2016 10:30 | Oranje Wit JO15-1 | Dongen JO15-1 | 32916 | 1-0 | ||
C | 12-11-2016 12:45 | SC 't Zand JO15-1 | MOC'17 JO15-1 | 32861 | 3-2 | ||
C | 12-11-2016 12:45 | RKDVC JO15-1 | Roosendaal JO15-1 | 32906 | 2-2 | ||
C | 12-11-2016 13:00 | Haarsteeg JO15-1 | OJC ROSMALEN JO15-1 | 32928 | 0-3 | ||
C | 12-11-2016 13:15 | Sarto JO15-1 | Wieldrecht JO15-1 | 32883 | 3-0 | ||
C | 12-11-2016 15:15 | Unitas'30 JO15-1 | Emplina JO15-1 | 32961 | 0-4 | ||
C | 05-11-2016 11:15 | Dongen JO15-1 | MOC'17 JO15-1 | 32872 | 1-0 | ||
C | 05-11-2016 13:00 | Haarsteeg JO15-1 | Sarto JO15-1 | 32927 | 0-7 | ||
C | 05-11-2016 12:45 | RKDVC JO15-1 | Oranje Wit JO15-1 | 32905 | 1-1 | ||
C | 05-11-2016 13:00 | OJC ROSMALEN JO15-1 | Roosendaal JO15-1 | 32938 | 0-0 | ||
C | 05-11-2016 13:00 | Emplina JO15-1 | Wieldrecht JO15-1 | 32982 | 3-1 | ||
C | 05-11-2016 13:30 | Unitas'30 JO15-1 | SC 't Zand JO15-1 | 32960 | 4-1 | ||
C | 29-10-2016 10:15 | Wieldrecht JO15-1 | Unitas'30 JO15-1 | 32970 | 0-5 | ||
C | 29-10-2016 11:45 | Roosendaal JO15-1 | SC 't Zand JO15-1 | 32948 | 2-2 | ||
C | 29-10-2016 12:00 | Dongen JO15-1 | OJC ROSMALEN JO15-1 | 32871 | 2-3 | ||
C | 29-10-2016 13:00 | Emplina JO15-1 | Haarsteeg JO15-1 | 32981 | 6-1 | ||
C | 29-10-2016 13:00 | MOC'17 JO15-1 | RKDVC JO15-1 | 32893 | 2-1 | ||
C | 29-10-2016 13:15 | Sarto JO15-1 | Oranje Wit JO15-1 | 32882 | 3-1 | ||
C | 15-10-2016 10:30 | Oranje Wit JO15-1 | Wieldrecht JO15-1 | 32915 | 6-2 | ||
C | 15-10-2016 12:45 | SC 't Zand JO15-1 | Sarto JO15-1 | 32860 | 1-1 | ||
C | 15-10-2016 12:45 | RKDVC JO15-1 | Dongen JO15-1 | 32904 | 0-1 | ||
C | 15-10-2016 13:00 | OJC ROSMALEN JO15-1 | Emplina JO15-1 | 32937 | 1-1 | ||
C | 15-10-2016 13:00 | Haarsteeg JO15-1 | Roosendaal JO15-1 | 32926 | 0-2 | ||
C | 15-10-2016 13:45 | Unitas'30 JO15-1 | MOC'17 JO15-1 | 32959 | 1-1 | ||
C | 08-10-2016 10:15 | Wieldrecht JO15-1 | Haarsteeg JO15-1 | 32969 | 7-2 | ||
C | 08-10-2016 11:45 | Roosendaal JO15-1 | Oranje Wit JO15-1 | 32947 | 4-1 | ||
C | 08-10-2016 12:00 | Dongen JO15-1 | Emplina JO15-1 | 32870 | 3-2 | ||
C | 08-10-2016 12:45 | SC 't Zand JO15-1 | RKDVC JO15-1 | 32859 | 2-1 | ||
C | 08-10-2016 13:00 | MOC'17 JO15-1 | OJC ROSMALEN JO15-1 | 32892 | 0-1 | ||
C | 08-10-2016 13:15 | Sarto JO15-1 | Unitas'30 JO15-1 | 32881 | 1-0 | ||
C | 01-10-2016 12:45 | RKDVC JO15-1 | Sarto JO15-1 | 32903 | 1-1 | ||
C | 01-10-2016 13:00 | OJC ROSMALEN JO15-1 | Wieldrecht JO15-1 | 32936 | 4-0 | ||
C | 01-10-2016 13:00 | Emplina JO15-1 | MOC'17 JO15-1 | 32980 | 2-1 | ||
C | 01-10-2016 13:00 | Haarsteeg JO15-1 | Dongen JO15-1 | 32925 | 0-0 | ||
C | 01-10-2016 13:15 | Unitas'30 JO15-1 | Roosendaal JO15-1 | 32958 | 2-2 | ||
C | 01-10-2016 10:45 | Oranje Wit JO15-1 | SC 't Zand JO15-1 | 32914 | 0-5 | ||
C | 24-09-2016 10:15 | Wieldrecht JO15-1 | MOC'17 JO15-1 | 32968 | 1-5 | ||
C | 24-09-2016 10:30 | Oranje Wit JO15-1 | Haarsteeg JO15-1 | 32913 | 5-0 | ||
C | 24-09-2016 11:45 | Roosendaal JO15-1 | Dongen JO15-1 | 32946 | 4-1 | ||
C | 24-09-2016 12:45 | RKDVC JO15-1 | Unitas'30 JO15-1 | 32902 | 0-1 | ||
C | 24-09-2016 12:45 | SC 't Zand JO15-1 | Emplina JO15-1 | 32858 | 6-2 | ||
C | 24-09-2016 13:15 | Sarto JO15-1 | OJC ROSMALEN JO15-1 | 32880 | 2-4 | ||
C | 17-09-2016 12:30 | Unitas'30 JO15-1 | Oranje Wit JO15-1 | 32957 | 4-3 | ||
C | 17-09-2016 13:00 | Emplina JO15-1 | Roosendaal JO15-1 | 32979 | 0-3 | ||
C | 17-09-2016 13:00 | MOC'17 JO15-1 | Sarto JO15-1 | 32891 | 3-1 | ||
C | 17-09-2016 13:00 | Haarsteeg JO15-1 | SC 't Zand JO15-1 | 32924 | 0-8 | ||
C | 17-09-2016 13:00 | OJC ROSMALEN JO15-1 | RKDVC JO15-1 | 32935 | 3-0 | ||
C | 17-09-2016 14:00 | Dongen JO15-1 | Wieldrecht JO15-1 | 32869 | 5-1 | ||
C | 10-09-2016 09:45 | Oranje Wit JO15-1 | OJC ROSMALEN JO15-1 | 32912 | 3-1 | ||
C | 10-09-2016 11:15 | SC 't Zand JO15-1 | Wieldrecht JO15-1 | 32857 | 6-1 | ||
C | 10-09-2016 12:45 | RKDVC JO15-1 | Haarsteeg JO15-1 | 32901 | 5-1 | ||
C | 10-09-2016 13:00 | Unitas'30 JO15-1 | Dongen JO15-1 | 32956 | 3-0 | ||
C | 10-09-2016 13:15 | Sarto JO15-1 | Emplina JO15-1 | 32879 | 4-4 | ||
C | 10-09-2016 11:45 | Roosendaal JO15-1 | MOC'17 JO15-1 | 32945 | 1-1 | ||
C | 03-09-2016 10:30 | Wieldrecht JO15-1 | Roosendaal JO15-1 | Kaminski, M. | 32967 | 1-3 | |
C | 03-09-2016 13:00 | Emplina JO15-1 | RKDVC JO15-1 | 32978 | 2-1 | ||
C | 03-09-2016 13:00 | OJC ROSMALEN JO15-1 | SC 't Zand JO15-1 | 32934 | 1-3 | ||
C | 03-09-2016 13:00 | Haarsteeg JO15-1 | Unitas'30 JO15-1 | 32923 | 0-5 | ||
C | 03-09-2016 13:00 | MOC'17 JO15-1 | Oranje Wit JO15-1 | 32890 | 0-4 | ||
C | 03-09-2016 12:00 | Dongen JO15-1 | Sarto JO15-1 | 32868 | 4-1 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
B | 19-11-2016 13:00 | FC Engelen JO15-1 ZA | RKDVC JO15-1 ZA | Eijnden, J.F.A van den | 4296 | 1-3 | |
B | 19-11-2016 13:00 | FC Eindhoven JO15-1 ZA | WSC JO15-1 ZA | Ven, L van de | 4336 | 4-3 | |
B | 22-10-2016 12:45 | RKDVC JO15-1 ZA | WSC JO15-1 ZA | Legierse, KCWH | 4207 | 3-2 | |
B | 22-10-2016 13:00 | FC Engelen JO15-1 ZA | FC Eindhoven JO15-1 ZA | Eijnden, J.F.A van den | 4295 | 1-5 | |
B | 27-08-2016 12:00 | WSC JO15-1 ZA | FC Engelen JO15-1 ZA | Dongen, H. van | 4318 | 4-1 | |
B | 27-08-2016 13:00 | FC Eindhoven JO15-1 ZA | RKDVC JO15-1 ZA | Kaanders, B | 4335 | 6-1 |
Standen
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | OJC ROSMALEN JO15-1 | 22 | 15 | 3 | 4 | 48 | 58 | 20 | 38 | 0 |
2 | SC 't Zand JO15-1 | 22 | 13 | 5 | 4 | 44 | 64 | 32 | 32 | 0 |
3 | Roosendaal JO15-1 | 22 | 12 | 7 | 3 | 43 | 57 | 23 | 34 | 0 |
4 | Dongen JO15-1 | 22 | 12 | 4 | 6 | 40 | 48 | 29 | 19 | 0 |
5 | Unitas'30 JO15-1 | 22 | 10 | 5 | 7 | 35 | 47 | 42 | 5 | 0 |
6 | Oranje Wit JO15-1 | 22 | 10 | 3 | 9 | 33 | 45 | 43 | 2 | 0 |
7 | Sarto JO15-1 | 22 | 8 | 8 | 6 | 32 | 52 | 32 | 20 | 0 |
8 | Emplina JO15-1 | 22 | 8 | 5 | 9 | 29 | 50 | 47 | 3 | 0 |
9 | MOC'17 JO15-1 | 22 | 7 | 5 | 10 | 26 | 52 | 34 | 18 | 0 |
10 | RKDVC JO15-1 | 22 | 6 | 5 | 11 | 23 | 33 | 53 | -20 | 0 |
11 | Wieldrecht JO15-1 | 22 | 5 | 0 | 17 | 15 | 31 | 69 | -38 | 0 |
12 | Haarsteeg JO15-1 | 22 | 0 | 2 | 20 | 2 | 9 | 122 | -113 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FC Eindhoven JO15-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | FC Engelen JO15-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | RKDVC JO15-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | WSC JO15-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Training
Wekelijkse trainingen
dag | tijd | veld | Kleedkamer | type | periode | status | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
maandag | 18:15 - 19:30 | Tr. veld 4-A | 8 | Team training | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
woensdag | 18:15 - 19:30 | 1-A (k.gr.) | 8 | Team training | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|