In onderstaand overzicht vind je de standen van de teams

RKDVC 1

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Real Lunet 1 5 4 1 0 13 16 2 14 0
2 Avanti'31 1 5 4 1 0 13 11 4 7 0
3 Zwaluw VFC 1 5 4 0 1 12 16 8 8 0
4 ODC 1 5 4 0 1 12 12 4 8 0
5 BMC 1 5 2 3 0 9 12 7 5 0
6 RKDVC 1 5 3 0 2 9 10 5 5 0
7 FC Engelen 1 5 3 0 2 9 13 11 2 0
8 Sint Michielsgestel 1 5 2 1 2 7 7 8 -1 0
9 Taxandria 1 5 1 2 2 5 8 12 -4 0
10 Haarsteeg 1 5 1 0 4 3 10 16 -6 0
11 Schijndel/DE WIT 1 5 1 0 4 3 5 12 -7 0
12 Vlijmense Boys 1 5 1 0 4 3 9 17 -8 0
13 Wilhelmina 1 5 0 1 4 1 4 14 -10 0
14 Nieuwkuijk 1 5 0 1 4 1 4 17 -13 0

RKDVC 2

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Zeelandia Middelburg 2 5 4 1 0 13 21 9 12 0
2 DESK 2 5 4 1 0 13 14 6 8 0
3 MOC'17 2 5 4 0 1 12 15 11 4 0
4 SC 't Zand 2 5 3 1 1 10 19 9 10 0
5 RKDVC 2 5 3 1 1 10 15 10 5 0
6 RKsv RCD 2 5 3 1 1 10 13 8 5 0
7 JEKA 3 5 3 0 2 9 13 14 -1 0
8 Were Di 2 5 2 1 2 7 16 9 7 0
9 Beek Vooruit 2 5 2 1 2 7 17 12 5 0
10 Madese Boys 2 5 1 1 3 4 5 13 -8 0
11 Moerse Boys 2 5 1 0 4 3 7 13 -6 0
12 Terheijden 2 5 0 1 4 1 6 17 -11 0
13 Dongen 3 5 0 1 4 1 7 19 -12 0
14 Dubbeldam 2 5 0 0 5 0 6 24 -18 0

RKDVC 3

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Wilhelmina Boys 2 5 4 1 0 13 15 7 8 0
2 Haarsteeg 2 5 4 0 1 12 10 4 6 0
3 RKSV Heeze 2 5 3 1 1 10 12 8 4 0
4 WODAN 2 5 3 0 2 9 11 9 2 0
5 Reusel Sport/CoTrans 2 5 3 0 2 9 10 12 -2 0
6 ODC 2 5 2 1 2 7 13 9 4 0
7 BMC 2 5 2 1 2 7 11 9 2 0
8 Emplina 2 5 2 1 2 7 10 8 2 0
9 RKVVO 3 5 2 1 2 7 8 8 0 0
10 OJC ROSMALEN 3 5 2 1 2 7 9 14 -5 0
11 SV Valkenswaard 2 5 1 1 3 4 6 10 -4 0
12 Gestel 2 5 1 0 4 3 6 11 -5 0
13 RKDVC 3 5 1 0 4 3 4 11 -7 0
14 Rood Wit V 2 5 0 2 3 2 6 11 -5 0

RKDVC 4

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 RKDVC 4 3 3 0 0 9 17 7 10 0
2 Helvoirt 2 4 3 0 1 9 16 8 8 0
3 Den Dungen 2 4 3 0 1 9 8 4 4 0
4 TGG 2 4 2 2 0 8 9 6 3 0
5 SVSSS 2 4 2 0 2 6 8 5 3 0
6 Jong Brabant 2 4 1 1 2 4 6 8 -2 0
7 FC Engelen 2 2 1 0 1 3 4 4 0 0
8 ZIGO 2 3 1 0 2 3 8 8 0 0
9 BVV/Timmermans Infra 2 3 1 0 2 3 6 17 -11 0
10 RPC 2 3 0 1 2 1 2 5 -3 0
11 OJC ROSMALEN 4 4 0 0 4 0 2 14 -12 0

RKDVC 5

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 WSC 2 4 3 1 0 10 13 6 7 0
2 TSC 2 4 3 1 0 10 12 6 6 0
3 Rijen 2 4 2 1 1 7 13 7 6 0
4 Gilze 2 4 2 1 1 7 10 6 4 0
5 VOAB 2 4 2 0 2 6 8 8 0 0
6 RKDVC 5 4 2 0 2 6 8 12 -4 0
7 SCO 2 4 2 0 2 6 5 10 -5 0
8 GSBW 2 4 1 1 2 4 9 10 -1 0
9 Roosendaal 3 4 1 1 2 4 5 6 -1 0
10 Uno Animo 2 4 1 0 3 3 8 10 -2 0
11 Waspik 2 4 1 0 3 3 7 9 -2 0
12 Baardwijk 2 4 1 0 3 3 7 15 -8 0

RKDVC 6

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Sint Michielsgestel 4 4 3 1 0 10 20 6 14 0
2 RKDVC 6 4 3 1 0 10 15 6 9 0
3 SC Elshout 2 4 3 0 1 9 8 11 -3 0
4 Uno Animo 3 3 2 1 0 7 6 4 2 0
5 VCB 2 4 2 1 1 7 5 5 0 0
6 S.C.I. 2 4 1 2 1 5 10 6 4 0
7 SVSSS 3 4 1 1 2 4 12 13 -1 0
8 Nieuwkuijk 4 4 1 1 2 4 9 10 -1 0
9 WSC 4 2 0 2 0 2 5 5 0 0
10 Haarsteeg 3 4 0 1 3 1 5 14 -9 0
11 FC Drunen 2 4 0 1 3 1 1 12 -11 0
12 Sarto 6 3 0 0 3 0 4 8 -4 0

RKDVC 7

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 HHC'09 4 4 3 0 1 9 20 5 15 0
2 Berkdijk 3 4 3 0 1 9 20 9 11 0
3 RWB 6 4 3 0 1 9 9 6 3 0
4 DESK 6 4 2 1 1 7 16 9 7 0
5 RKC Waalwijk 2 4 2 1 1 7 12 6 6 0
6 RKDVC 7 4 2 1 1 7 15 10 5 0
7 Dussense Boys 3 4 2 0 2 6 20 15 5 0
8 SC Elshout 4 4 1 1 2 4 6 8 -2 0
9 Baardwijk 8 4 1 1 2 4 11 17 -6 0
10 WSC 8 4 1 0 3 3 10 14 -4 0
11 Waspik 6 4 1 0 3 3 3 21 -18 0
12 Raamsdonk 5 4 0 1 3 1 9 31 -22 0

RKDVC 8

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Zwaluw VFC 5 4 4 0 0 12 24 4 20 0
2 Nemelaer 7 4 3 1 0 10 18 2 16 0
3 Real Lunet 5 4 2 2 0 8 15 10 5 0
4 Essche Boys 4 4 2 1 1 7 15 10 5 0
5 Sint Michielsgestel 7 3 1 1 1 4 14 9 5 0
6 Boxtel 7 3 1 1 1 4 6 8 -2 0
7 RKDVC 8 3 1 1 1 4 7 10 -3 0
8 S.C.I. 5 3 1 0 2 3 8 13 -5 0
9 Helvoirt 5 4 1 0 3 3 12 24 -12 0
10 BMC 6 2 0 1 1 1 4 9 -5 0
11 ODC 8 3 0 0 3 0 8 17 -9 0
12 Haarsteeg 6 3 0 0 3 0 2 17 -15 0

RKDVC 9

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 SV BLC 2 4 4 0 0 12 20 3 17 0
2 Wilhelmina 9 4 4 0 0 12 14 2 12 0
3 CHC 7 4 3 1 0 10 14 5 9 0
4 Zwaluw VFC 7 4 3 0 1 9 34 7 27 0
5 Maliskamp 5 4 3 0 1 9 16 7 9 0
6 RKKSV 4 4 2 0 2 6 8 4 4 0
7 OJC ROSMALEN 15 4 2 0 2 6 10 14 -4 0
8 Boxtel 9 4 1 1 2 4 4 13 -9 0
9 BVV/Timmermans Infra 4 4 1 0 3 3 9 21 -12 0
10 BMC 8 4 0 0 4 0 5 19 -14 0
11 Den Dungen 7 4 0 0 4 0 1 15 -14 0
12 RKDVC 9 4 0 0 4 0 5 30 -25 0

RKDVC 10

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 SVSSS 4 4 3 1 0 10 10 2 8 0
2 Were Di 6 3 3 0 0 9 16 7 9 0
3 RWB 4 4 2 0 2 6 14 16 -2 0
4 DESK 7 3 1 2 0 5 16 10 6 0
5 OVC'26 10 3 1 2 0 5 13 11 2 0
6 Jong Brabant 8 3 1 2 0 5 7 5 2 0
7 RKDVC 10 3 1 1 1 4 3 2 1 0
8 FC Tilburg 9 4 1 1 2 4 17 12 5 0
9 Blauw Wit'81 3 4 1 0 3 3 6 13 -7 0
10 Uno Animo 7 4 0 1 3 1 9 20 -11 0
11 SC 't Zand 5 3 0 0 3 0 5 18 -13 0

RKDVC 11

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Jong Brabant 7 4 3 1 0 10 13 4 9 0
2 Helvoirt 4 4 3 1 0 10 10 3 7 0
3 SVSSS 5 3 3 0 0 9 15 3 12 0
4 Nemelaer 5 4 3 0 1 9 13 4 9 0
5 OVC'26 9 5 3 0 2 9 16 12 4 0
6 RKDVC 11 3 2 1 0 7 22 4 18 0
7 Were Di 7 4 2 1 1 7 18 7 11 0
8 Audacia 7 3 1 1 1 4 5 6 -1 0
9 Taxandria 4 3 0 1 2 1 5 10 -5 0
10 Oisterwijk 3 4 0 0 4 0 2 22 -20 0
11 Nevelo 6 4 0 0 4 0 2 28 -26 0
12 VCB 3 5 0 0 5 0 3 21 -18 0

RKDVC 12

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 CHC 6 4 4 0 0 12 22 3 19 0
2 FC Engelen 3 4 3 0 1 9 16 6 10 0
3 SC Elshout 5 4 3 0 1 9 8 7 1 0
4 Vlijmense Boys 5 4 2 1 1 7 13 11 2 0
5 Nemelaer 6 4 2 1 1 7 6 11 -5 0
6 Helvoirt 6 3 2 0 1 6 17 8 9 0
7 RKDVC 12 4 1 1 2 4 9 12 -3 0
8 Zwaluw VFC 6 4 1 1 2 4 6 12 -6 0
9 Haarsteeg 8 3 1 0 2 3 5 7 -2 0
10 Boxtel 8 4 1 0 3 3 9 8 1 0
11 OJC ROSMALEN 14 4 0 1 3 1 5 15 -10 0
12 Nieuwkuijk 5 4 0 1 3 1 4 20 -16 0

RKDVC 13

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Hilvaria 8 4 3 1 0 10 16 7 9 0
2 OVC'26 7 4 3 1 0 10 11 5 6 0
3 VOAB 10 4 3 0 1 9 19 10 9 0
4 WSJ 4 4 2 1 1 7 19 9 10 0
5 Willem II 4 4 2 1 1 7 16 7 9 0
6 Were Di 9 4 2 1 1 7 9 7 2 0
7 SVG 6 4 2 0 2 6 12 13 -1 0
8 FC Tilburg 12 4 1 2 1 5 11 8 3 0
9 GSBW 7 4 1 1 2 4 9 14 -5 0
10 RKDVC 13 4 1 0 3 3 14 15 -1 0
11 TSVV Merlijn 4 4 0 0 4 0 10 26 -16 0
12 Audacia 5 4 0 0 4 0 4 29 -25 0

RKDVC VR1

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Sarto VR1 4 3 1 0 10 34 5 29 0
2 RKDVC VR1 4 3 0 1 9 18 10 8 0
3 Baardwijk VR2 4 2 1 1 7 18 5 13 0
4 TSVV Merlijn VR2 4 2 1 1 7 8 7 1 0
5 Uno Animo VR2 4 2 0 2 6 12 5 7 0
6 SVSSS VR2 4 2 0 2 6 13 7 6 0
7 FC Tilburg VR2 4 1 2 1 5 8 8 0 0
8 SC Elshout VR1 4 1 1 2 4 7 10 -3 0
9 DESK VR2 4 1 1 2 4 12 19 -7 0
10 Nemelaer VR2 3 0 3 0 3 8 8 0 0
11 ZIGO VR1 3 1 0 2 3 7 16 -9 0
12 WSC VR1 4 0 0 4 0 0 45 -45 0

RKDVC VR2

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Sint Michielsgestel VR2 5 5 0 0 15 36 2 34 0
2 Den Dungen VR2 3 3 0 0 9 12 3 9 0
3 BMC VR1 3 3 0 0 9 9 5 4 0
4 ST RKKSV/Maliskamp VR1 4 3 0 1 9 10 4 6 0
5 Nieuwkuijk VR2 4 3 0 1 9 7 12 -5 0
6 Nemelaer VR3 4 2 0 2 6 14 8 6 0
7 ODC VR2 4 2 0 2 6 9 8 1 0
8 SC Elshout VR2 4 0 2 2 2 3 6 -3 0
9 RKDVC VR2 4 0 2 2 2 3 12 -9 0
10 Helvoirt VR2 4 0 1 3 1 8 14 -6 0
11 RKKSV VR1 5 0 1 4 1 2 16 -14 0
12 Wilhelmina VR3 4 0 0 4 0 2 25 -23 0

RKDVC JO19-1

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Barendrecht JO19-1 4 4 0 0 12 14 2 12 0
2 Feyenoord, sc JO19-1 4 2 2 0 8 10 3 7 0
3 Kampong JO19-1 4 2 2 0 8 10 3 7 0
4 JVOZ JO19-1 4 2 2 0 8 12 6 6 0
5 Kozakken Boys JO19-1 4 2 0 2 6 6 8 -2 0
6 RKDVC JO19-1 4 2 0 2 6 4 8 -4 0
7 Quick JO19-1 4 1 2 1 5 6 8 -2 0
8 VELO JO19-1 4 1 1 2 4 7 7 0 0
9 RKAVV JO19-1 4 1 0 3 3 8 11 -3 0
10 Dongen JO19-1 4 1 0 3 3 6 13 -7 0
11 VFC JO19-1 4 0 2 2 2 2 11 -9 0
12 DHC JO19-1 4 0 1 3 1 3 8 -5 0

RKDVC JO19-2

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Den Dungen JO19-1 4 4 0 0 12 20 4 16 0
2 Helvoirt JO19-1 3 2 1 0 7 6 2 4 0
3 Haarsteeg JO19-1 4 2 1 1 7 9 6 3 0
4 BVV/Timmermans Infra JO19-1 4 1 1 2 4 12 15 -3 0
5 RKTVC JO19-1 4 1 1 2 4 6 9 -3 0
6 DSC JO19-1 1 1 0 0 3 3 1 2 0
7 Wilhelmina JO19-1 2 1 0 1 3 4 4 0 0
8 RKDVC JO19-2 2 0 1 1 1 2 7 -5 0
9 SV BLC JO19-1 3 0 1 2 1 4 10 -6 0
10 Tricht JO19-1 3 0 0 3 0 4 12 -8 0

RKDVC JO19-3

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Herovina JO19-1 4 4 0 0 12 25 5 20 0
2 GJS JO19-3 4 2 2 0 8 11 7 4 0
3 Sleeuwijk JO19-2 4 2 1 1 7 14 21 -7 0
4 DSS'14 JO19-1 3 2 0 1 6 17 6 11 0
5 RKTVC JO19-3 4 2 0 2 6 15 12 3 0
6 WNC JO19-1 3 1 1 1 4 9 7 2 0
7 OSC'45 JO19-1 1 1 0 0 3 13 2 11 0
8 HRC'14 JO19-1 2 1 0 1 3 6 9 -3 0
9 Nivo Sparta JO19-3 3 1 0 2 3 7 10 -3 0
10 RKDVC JO19-3 1 0 0 1 0 2 6 -4 0
11 GVV JO19-1 3 0 0 3 0 2 13 -11 0
12 DSC JO19-2 4 0 0 4 0 5 28 -23 0

RKDVC JO19-4

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 SC Elshout JO19-1 4 4 0 0 12 23 5 18 0
2 RKDVC JO19-4 3 3 0 0 9 33 2 31 0
3 FC Engelen JO19-2 3 2 0 1 6 9 4 5 0
4 Emplina JO19-6 4 2 0 2 6 11 10 1 0
5 Jan van Arckel JO19-2 4 2 0 2 6 14 14 0 0
6 NOAD'32 JO19-2 2 1 1 0 4 8 5 3 0
7 Wilhelmina JO19-4 4 1 1 2 4 12 11 1 0
8 OJC ROSMALEN JO19-6 2 1 0 1 3 5 5 0 0
9 BMC JO19-2 2 1 0 1 3 5 6 -1 0
10 RKKSV JO19-1 3 1 0 2 3 6 8 -2 0
11 Haarsteeg JO19-3 3 0 0 3 0 5 15 -10 0
12 Hedel JO19-2 4 0 0 4 0 3 49 -46 0

RKDVC JO17-1

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 OJC ROSMALEN JO17-1 4 4 0 0 12 15 6 9 0
2 FC Eindhoven JO17-1 4 3 0 1 9 18 7 11 0
3 Geldrop JO17-1 4 2 1 1 7 9 7 2 0
4 UDI'19/CSU JO17-1 4 2 1 1 7 9 10 -1 0
5 Baronie JO17-1 4 2 0 2 6 14 6 8 0
6 De Treffers JO17-1 4 2 0 2 6 6 6 0 0
7 RKSV Nuenen JO17-1 4 2 0 2 6 7 11 -4 0
8 Mierlo Hout JO17-1 4 2 0 2 6 5 11 -6 0
9 UNA JO17-1 4 1 2 1 5 7 6 1 0
10 Schijndel/DE WIT JO17-1 4 1 0 3 3 4 9 -5 0
11 RKDVC JO17-1 4 1 0 3 3 3 9 -6 0
12 Venlosche Boys JO17-1 4 0 0 4 0 1 10 -9 0

RKDVC JO17-2

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 ODC JO17-1 4 3 1 0 10 20 4 16 0
2 S.C.I. JO17-1 4 3 1 0 10 10 2 8 0
3 FC Tilburg JO17-1 3 2 1 0 7 15 8 7 0
4 Nieuwkuijk JO17-1 3 2 1 0 7 10 5 5 0
5 RWB JO17-1 4 2 1 1 7 7 14 -7 0
6 GSBW JO17-1 4 2 0 2 6 13 11 2 0
7 Taxandria JO17-1 3 1 0 2 3 8 7 1 0
8 Reusel Sport/CoTrans JO17-1 4 1 0 3 3 8 12 -4 0
9 WSC JO17-2 4 1 0 3 3 8 14 -6 0
10 ZIGO JO17-1 3 0 1 2 1 5 15 -10 0
11 RKDVC JO17-2 4 0 0 4 0 5 17 -12 0

RKDVC JO17-3

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 BMC JO17-2 4 3 1 0 10 20 7 13 0
2 BVV/Timmermans Infra JO17-1 4 3 0 1 9 13 8 5 0
3 Essche Boys JO17-1 4 2 1 1 7 12 8 4 0
4 Wilhelmina'26 JO17-1 4 2 1 1 7 9 12 -3 0
5 Vlijmense Boys JO17-1 3 2 0 1 6 10 7 3 0
6 Haarsteeg JO17-2 3 2 0 1 6 9 8 1 0
7 Den Dungen JO17-2 4 1 3 0 6 6 1 5 0
8 DSC JO17-2 4 1 1 2 4 7 9 -2 0
9 Zwaluw VFC JO17-3 4 0 3 1 3 3 9 -6 0
10 OJC ROSMALEN JO17-6 4 1 0 3 3 9 16 -7 0
11 Hedel JO17-1 4 1 0 3 3 7 15 -8 0
12 RKDVC JO17-3 4 0 0 4 0 6 11 -5 0

RKDVC JO17-4

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 RKDVC JO17-4 4 4 0 0 12 20 1 19 0
2 FC Tilburg JO17-4 3 3 0 0 9 14 1 13 0
3 Were Di JO17-2 4 3 0 1 9 17 9 8 0
4 Audacia JO17-2 4 2 1 1 7 13 10 3 0
5 WSC JO17-4 3 1 1 1 4 4 4 0 0
6 Sarto JO17-7 4 1 1 2 4 8 14 -6 0
7 SVSSS JO17-3 4 1 1 2 4 8 14 -6 0
8 Olympia'60 JO17-2 2 1 0 1 3 8 8 0 0
9 TSV Gudok JO17-7 3 1 0 2 3 10 11 -1 0
10 ODC JO17-5 3 1 0 2 3 3 12 -9 0
11 Nemelaer JO17-2 4 1 0 3 3 8 14 -6 0
12 SC 't Zand JO17-6 4 0 0 4 0 1 16 -15 0

RKDVC JO17-5

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Helvoirt JO17-2 4 4 0 0 12 19 5 14 0
2 Baardwijk JO17-2 3 3 0 0 9 17 2 15 0
3 FC Drunen JO17-1 2 2 0 0 6 16 0 16 0
4 HHC'09 JO17-1 2 2 0 0 6 17 2 15 0
5 S.C.I. JO17-2 3 2 0 1 6 14 9 5 0
6 FC Engelen JO17-3 3 2 0 1 6 7 5 2 0
7 DESK JO17-4 4 2 0 2 6 21 19 2 0
8 WSC JO17-7 4 2 0 2 6 10 12 -2 0
9 Jong Brabant JO17-5 4 0 1 3 1 4 14 -10 0
10 Nieuwkuijk JO17-2 4 0 1 3 1 0 30 -30 0
11 Haarsteeg JO17-4 3 0 0 3 0 6 12 -6 0
12 RKDVC JO17-5 4 0 0 4 0 6 27 -21 0

RKDVC JO15-1

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Emplina JO15-1 4 3 1 0 10 13 5 8 0
2 Unitas'30 JO15-1 4 3 0 1 9 14 4 10 0
3 Oranje Wit JO15-1 4 3 0 1 9 12 7 5 0
4 Dongen JO15-1 4 3 0 1 9 9 5 4 0
5 Sarto JO15-1 4 2 1 1 7 11 5 6 0
6 Roosendaal JO15-1 4 2 1 1 7 6 5 1 0
7 MOC'17 JO15-1 4 1 1 2 4 6 8 -2 0
8 TSC JO15-1 4 1 1 2 4 7 11 -4 0
9 RBC JO15-1 4 0 2 2 2 3 6 -3 0
10 RKDVC JO15-1 4 0 2 2 2 1 8 -7 0
11 Oirschot Vooruit JO15-1 4 0 2 2 2 2 15 -13 0
12 SC 't Zand JO15-1 4 0 1 3 1 6 11 -5 0

RKDVC JO15-2

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 FC Tilburg JO15-1 4 3 1 0 10 12 3 9 0
2 VOAB JO15-2 3 3 0 0 9 9 1 8 0
3 SVSSS JO15-1 4 3 0 1 9 14 9 5 0
4 RWB JO15-1 4 2 1 1 7 9 9 0 0
5 Uno Animo JO15-1 3 2 0 1 6 9 2 7 0
6 Haarsteeg JO15-1 4 2 0 2 6 11 8 3 0
7 Taxandria JO15-1 3 1 0 2 3 6 9 -3 0
8 Helvoirt JO15-1 4 1 0 3 3 6 11 -5 0
9 RKDVC JO15-2 4 1 0 3 3 4 13 -9 0
10 Were Di JO15-1 3 0 1 2 1 5 8 -3 0
11 ZIGO JO15-1 4 0 1 3 1 4 16 -12 0

RKDVC JO15-3

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Wilhelmina JO15-2 4 2 1 1 7 21 15 6 0
2 Hedel JO15-1 2 2 0 0 6 8 2 6 0
3 BMC JO15-2 3 1 2 0 5 4 2 2 0
4 DSC JO15-2 4 1 2 1 5 4 4 0 0
5 VCB JO15-1 2 1 1 0 4 8 3 5 0
6 ST Alem/RKVSC JO15-1 2 1 1 0 4 6 5 1 0
7 Nieuwkuijk JO15-1 3 1 1 1 4 8 7 1 0
8 Achilles Veen JO15-1 3 1 1 1 4 9 9 0 0
9 OJC ROSMALEN JO15-6 4 1 1 2 4 8 16 -8 0
10 RKDVC JO15-3 2 0 0 2 0 4 8 -4 0
11 Emplina JO15-3 3 0 0 3 0 11 20 -9 0

RKDVC JO15-4

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Taxandria JO15-3 4 4 0 0 12 38 0 38 0
2 ODC JO15-2 4 4 0 0 12 15 3 12 0
3 Den Dungen JO15-2 3 3 0 0 9 12 2 10 0
4 Essche Boys JO15-1 4 3 0 1 9 31 18 13 0
5 SC Elshout JO15-1 4 2 0 2 6 14 8 6 0
6 Boxtel JO15-2 4 1 2 1 5 15 13 2 0
7 Zwaluw VFC JO15-4 3 1 0 2 3 3 5 -2 0
8 OJC ROSMALEN JO15-7 3 1 0 2 3 11 17 -6 0
9 RKDVC JO15-4 4 1 0 3 3 8 19 -11 0
10 ST S.C.I./RKVV Sint Michielsgestel JO15-2 3 0 1 2 1 3 24 -21 0
11 Real Lunet JO15-1 4 0 1 3 1 6 14 -8 0
12 Audacia JO15-2 4 0 0 4 0 2 35 -33 0

RKDVC JO15-5

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Haarsteeg JO15-3 4 4 0 0 12 39 8 31 0
2 WSC JO15-4 4 3 1 0 10 28 5 23 0
3 DESK JO15-3 3 3 0 0 9 29 1 28 0
4 RWB JO15-3 4 3 0 1 9 20 8 12 0
5 GDC JO15-2 4 2 0 2 6 16 9 7 0
6 FC Engelen JO15-3 4 1 1 2 4 5 7 -2 0
7 HHC'09 JO15-1 2 1 0 1 3 12 6 6 0
8 SVSSS JO15-4 3 1 0 2 3 7 18 -11 0
9 SC 't Zand JO15-11 4 1 0 3 3 5 16 -11 0
10 RKDVC JO15-5 4 1 0 3 3 9 24 -15 0
11 Jong Brabant JO15-6 4 1 0 3 3 14 30 -16 0
12 Zwaluw VFC JO15-7 4 0 0 4 0 1 53 -52 0

RKDVC MO17-1

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 SV Budel MO17-1 4 3 1 0 10 12 3 9 0
2 Gilze MO17-1 4 2 1 1 7 8 5 3 0
3 ST RKDSV/EDN'56 MO17-1 4 2 1 1 7 13 14 -1 0
4 Best Vooruit MO17-1 3 2 0 1 6 9 5 4 0
5 RKDVC MO17-1 3 2 0 1 6 13 17 -4 0
6 SV Valkenswaard MO17-1 4 1 1 2 4 11 15 -4 0
7 Beerse Boys MO17-1 1 1 0 0 3 10 1 9 0
8 DBS MO17-1 3 1 0 2 3 8 10 -2 0
9 RFC MO17-1 3 1 0 2 3 6 9 -3 0
10 JEKA MO17-1 4 1 0 3 3 9 14 -5 0
11 DVVC MO17-1 3 0 0 3 0 6 12 -6 0

RKDVC MO15-1

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Helvoirt MO15-1 4 4 0 0 12 16 1 15 0
2 SV BLC MO15-1 4 4 0 0 12 22 9 13 0
3 Baardwijk MO15-1 4 3 0 1 9 20 4 16 0
4 RKDVC MO15-1 4 3 0 1 9 14 7 7 0
5 Uno Animo MO15-1 4 2 0 2 6 25 14 11 0
6 FC Tilburg MO15-1 4 2 0 2 6 9 7 2 0
7 OJC ROSMALEN MO15-3 4 2 0 2 6 6 6 0 0
8 Nevelo MO15-1 4 1 0 3 3 13 10 3 0
9 ODC MO15-1 4 1 0 3 3 10 18 -8 0
10 SVSSS MO15-1 4 1 0 3 3 3 20 -17 0
11 Nieuwkuijk MO15-1 4 1 0 3 3 2 28 -26 0
12 Zwaluw VFC MO15-2 4 0 0 4 0 2 18 -16 0

RKDVC G1

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Best Vooruit G1G 3 3 0 0 9 20 8 12 0
2 SVG G2 4 3 0 1 9 16 14 2 0
3 TEC G2 3 2 1 0 7 23 4 19 0
4 OVC'26 G2G 4 2 1 1 7 18 13 5 0
5 TGG G2G 3 2 0 1 6 17 10 7 0
6 Sarto G2 4 0 2 2 2 6 26 -20 0
7 Roosendaal G1G 2 0 1 1 1 2 7 -5 0
8 Nevelo G1 3 0 1 2 1 3 15 -12 0
9 RKDVC G1G 4 0 0 4 0 9 17 -8 0

RKDVC JG1

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Rijen JG1G 3 2 1 0 7 9 2 7 0
2 RKDVC JG1G 2 1 0 1 3 8 5 3 0
3 Spoordonkse Boys JG1 2 1 0 1 3 8 5 3 0
4 EBOH JG1G 2 1 0 1 3 7 9 -2 0
5 SBC JG1G 2 1 0 1 3 3 5 -2 0
6 Roosendaal JG1 3 0 1 2 1 6 15 -9 0

RKDVC JG2

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 OJC ROSMALEN JG2G 3 3 0 0 9 28 11 17 0
2 EBOH JG2G 4 2 1 1 7 34 27 7 0
3 OJC ROSMALEN JG3 4 2 1 1 7 28 23 5 0
4 HRC'14 JG1G 4 2 1 1 7 27 26 1 0
5 Rijen JG2G 4 2 0 2 6 18 18 0 0
6 GSBW JG3 4 1 1 2 4 16 25 -9 0
7 Brederodes JG2G 4 1 0 3 3 13 26 -13 0
8 RKDVC JG2G 3 0 0 3 0 13 21 -8 0

RKDVC JO13-1

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Berghem Sport JO13-1 4 4 0 0 12 16 4 12 0
2 RKDVC JO13-1 4 3 1 0 10 20 6 14 0
3 SV TOP JO13-1 4 3 1 0 10 9 6 3 0
4 OJC ROSMALEN JO13-1 4 3 0 1 9 12 4 8 0
5 SC 't Zand JO13-1G 4 3 0 1 9 10 3 7 0
6 Avanti'31 JO13-1 4 2 0 2 6 6 7 -1 0
7 HVCH JO13-1 4 2 0 2 6 5 8 -3 0
8 Margriet JO13-1 4 1 1 2 4 4 7 -3 0
9 DESK JO13-1 4 1 0 3 3 7 13 -6 0
10 Emplina JO13-1 4 0 1 3 1 1 6 -5 0
11 Oirschot Vooruit JO13-1 4 0 0 4 0 5 16 -11 0
12 Schijndel/DE WIT JO13-1 4 0 0 4 0 5 20 -15 0

RKDVC JO13-2

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Zwaluw VFC JO13-2 4 3 1 0 10 23 4 19 0
2 Taxandria JO13-1 3 3 0 0 9 21 3 18 0
3 ZIGO JO13-2 4 3 0 1 9 17 7 10 0
4 FC Tilburg JO13-1 4 2 1 1 7 15 9 6 0
5 WSC JO13-2 4 2 1 1 7 13 7 6 0
6 Vlijmense Boys JO13-1G 4 1 1 2 4 15 14 1 0
7 SV Reeshof JO13-2 3 1 0 2 3 10 8 2 0
8 Dongen JO13-2 3 1 0 2 3 10 11 -1 0
9 Nemelaer JO13-1 3 1 0 2 3 8 17 -9 0
10 Nevelo JO13-1 4 1 0 3 3 10 25 -15 0
11 ST RKDSV / EDN'56 JO13-1 4 1 0 3 3 8 26 -18 0
12 RKDVC JO13-2 4 1 0 3 3 11 30 -19 0

RKDVC JO13-3

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Zwaluw VFC JO13-3 4 4 0 0 12 38 8 30 0
2 OJC ROSMALEN JO13-8 4 4 0 0 12 24 5 19 0
3 CHC JO13-1 4 3 0 1 9 17 11 6 0
4 BMC JO13-2 4 2 1 1 7 15 7 8 0
5 SC Elshout JO13-1 4 2 0 2 6 12 8 4 0
6 HHC'09 JO13-1 3 1 1 1 4 10 9 1 0
7 Kerkwijk JO13-1 4 1 1 2 4 15 17 -2 0
8 OJC ROSMALEN JO13-6 4 1 1 2 4 9 12 -3 0
9 Emplina JO13-3 4 1 1 2 4 8 22 -14 0
10 FC Engelen JO13-3 4 1 0 3 3 9 22 -13 0
11 Nieuwkuijk JO13-2 3 0 1 2 1 5 27 -22 0
12 RKDVC JO13-3 4 0 0 4 0 6 20 -14 0

RKDVC JO13-4

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Haarsteeg JO13-3 4 4 0 0 12 37 4 33 0
2 SV BLC JO13-2 4 4 0 0 12 24 5 19 0
3 S.C.I. JO13-2 4 3 0 1 9 25 5 20 0
4 Zwaluw VFC JO13-5 4 3 0 1 9 16 13 3 0
5 Helvoirt JO13-2 3 2 1 0 7 21 6 15 0
6 ODC JO13-4 4 2 0 2 6 11 12 -1 0
7 RKDVC JO13-4 4 2 0 2 6 11 28 -17 0
8 Sint Michielsgestel JO13-2 4 1 1 2 4 9 12 -3 0
9 Vlijmense Boys JO13-2 4 0 2 2 2 10 19 -9 0
10 BMC JO13-3 3 0 0 3 0 2 14 -12 0
11 Boxtel JO13-3 4 0 0 4 0 7 21 -14 0
12 OJC ROSMALEN JO13-9 4 0 0 4 0 1 35 -34 0

RKDVC JO13-5

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 WSC JO13-4 4 4 0 0 12 20 3 17 0
2 Den Dungen JO13-2 4 3 0 1 9 18 7 11 0
3 Nemelaer JO13-2 4 3 0 1 9 12 10 2 0
4 Wilhelmina JO13-5 3 2 0 1 6 9 8 1 0
5 Zwaluw VFC JO13-6 4 2 0 2 6 18 10 8 0
6 OJC ROSMALEN JO13-10 4 2 0 2 6 8 7 1 0
7 SVSSS JO13-3 4 2 0 2 6 8 9 -1 0
8 Taxandria JO13-3 3 1 0 2 3 8 15 -7 0
9 Wilhelmina JO13-4 2 0 1 1 1 4 7 -3 0
10 Haarsteeg JO13-4 4 0 1 3 1 7 22 -15 0
11 Audacia JO13-2 1 0 0 1 0 1 5 -4 0
12 RKDVC JO13-5 3 0 0 3 0 3 13 -10 0

RKDVC JO13-6

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 WSC JO13-5 4 4 0 0 12 31 3 28 0
2 SC 't Zand JO13-4 4 4 0 0 12 27 2 25 0
3 SV Reeshof JO13-4 3 2 1 0 7 21 6 15 0
4 Raamsdonk JO13-1 4 2 1 1 7 23 11 12 0
5 Dongen JO13-4 3 2 0 1 6 11 11 0 0
6 Were Di JO13-4 4 2 0 2 6 18 11 7 0
7 RKDVC JO13-6 4 2 0 2 6 22 23 -1 0
8 Berkdijk JO13-1 4 2 0 2 6 13 16 -3 0
9 ZIGO JO13-5 4 1 0 3 3 6 16 -10 0
10 RWB JO13-4 4 0 1 3 1 4 26 -22 0
11 Jong Brabant JO13-5 4 0 1 3 1 2 29 -27 0
12 Blauw Wit'81 JO13-1G 4 0 0 4 0 3 27 -24 0

RKDVC JO11-1

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 WSC JO11-1 4 3 1 0 10 13 8 5 0
2 ZIGO JO11-1 4 3 0 1 9 30 7 23 0
3 RKDVC JO11-1 4 3 0 1 9 16 5 11 0
4 RWB JO11-1 4 2 1 1 7 12 13 -1 0
5 Jong Brabant JO11-1 3 1 2 0 5 10 8 2 0
6 SVSSS JO11-1 3 1 1 1 4 6 6 0 0
7 OVC'26 JO11-1 3 0 2 1 2 6 7 -1 0
8 Baardwijk JO11-1 3 0 1 2 1 8 14 -6 0
9 Emplina JO11-2 3 0 1 2 1 10 25 -15 0
10 DESK JO11-1 3 0 1 2 1 5 20 -15 0
11 Were Di JO11-1 2 0 0 2 0 6 9 -3 0

RKDVC JO11-2

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 FC Tilburg JO11-1 4 4 0 0 12 28 4 24 0
2 Jong Brabant JO11-2 4 3 1 0 10 22 12 10 0
3 Nevelo JO11-1 4 3 0 1 9 26 10 16 0
4 ZIGO JO11-2 4 3 0 1 9 18 15 3 0
5 VOAB JO11-2 4 2 1 1 7 13 9 4 0
6 Gloria UC JO11-1 4 2 0 2 6 20 14 6 0
7 Dongen JO11-2 4 1 1 2 4 10 12 -2 0
8 ST RKDSV / EDN'56 JO11-1 4 1 1 2 4 13 19 -6 0
9 Gilze JO11-2 4 1 0 3 3 12 22 -10 0
10 JEKA JO11-3G 4 0 2 2 2 5 16 -11 0
11 RKDVC JO11-2 4 0 1 3 1 16 32 -16 0
12 WSC JO11-2 4 0 1 3 1 7 25 -18 0

RKDVC JO11-3

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 OJC ROSMALEN JO11-3 4 4 0 0 12 22 4 18 0
2 FC Engelen JO11-3 4 4 0 0 12 12 5 7 0
3 Achilles Veen JO11-1 3 3 0 0 9 21 6 15 0
4 Zwaluw VFC JO11-3 4 2 1 1 7 16 7 9 0
5 Emplina JO11-3 4 2 1 1 7 8 12 -4 0
6 Nieuwkuijk JO11-1 1 1 0 0 3 16 0 16 0
7 Wilhelmina JO11-3 4 1 0 3 3 12 14 -2 0
8 Jan van Arckel JO11-1 4 1 0 3 3 9 17 -8 0
9 CHC JO11-1 4 0 1 3 1 9 23 -14 0
10 RKDVC JO11-3 4 0 1 3 1 6 26 -20 0
11 Hedel JO11-1 2 0 0 2 0 3 8 -5 0
12 DSC JO11-2 2 0 0 2 0 0 12 -12 0

RKDVC JO11-4

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Zwaluw VFC JO11-6 4 3 1 0 10 17 8 9 0
2 Vlijmense Boys JO11-1G 4 3 0 1 9 10 9 1 0
3 SVSSS JO11-2 3 2 1 0 7 15 5 10 0
4 NEO'25 JO11-1 3 2 0 1 6 15 6 9 0
5 RKDVC JO11-4 4 2 0 2 6 18 12 6 0
6 Helvoirt JO11-2 1 1 0 0 3 5 3 2 0
7 BMC JO11-4 2 1 0 1 3 4 3 1 0
8 SC Elshout JO11-1 3 1 0 2 3 11 14 -3 0
9 NOAD'32 JO11-1 4 1 0 3 3 7 11 -4 0
10 Nevelo JO11-2 4 1 0 3 3 7 16 -9 0
11 Jong Brabant JO11-4 4 1 0 3 3 9 19 -10 0
12 ZIGO JO11-6 4 1 0 3 3 10 22 -12 0

RKDVC JO11-5

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Hilvaria JO11-2 4 4 0 0 12 36 8 28 0
2 RWB JO11-2 4 4 0 0 12 22 6 16 0
3 SVSSS JO11-3 4 3 0 1 9 13 8 5 0
4 OVC'26 JO11-3 3 2 1 0 7 16 9 7 0
5 Dongen JO11-6 4 2 1 1 7 22 21 1 0
6 VOAB JO11-8 3 2 0 1 6 8 8 0 0
7 Riel JO11-2 4 2 0 2 6 11 22 -11 0
8 RKDVC JO11-5 3 1 1 1 4 11 12 -1 0
9 Were Di JO11-4 3 0 1 2 1 11 13 -2 0
10 FC Tilburg JO11-4 4 0 0 4 0 8 18 -10 0
11 Jong Brabant JO11-5 4 0 0 4 0 3 16 -13 0
12 Willem II JO11-3G 4 0 0 4 0 8 28 -20 0

RKDVC JO11-6

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Boxtel JO11-3 4 4 0 0 12 28 9 19 0
2 SVSSS JO11-4 4 3 0 1 9 14 11 3 0
3 Jong Brabant JO11-6 4 2 1 1 7 19 14 5 0
4 Essche Boys JO11-2 3 2 0 1 6 26 8 18 0
5 ODC JO11-3 3 2 0 1 6 12 7 5 0
6 Helvoirt JO11-3 3 2 0 1 6 12 16 -4 0
7 Zwaluw VFC JO11-7 4 1 2 1 5 20 13 7 0
8 RKDVC JO11-6 4 1 2 1 5 12 11 1 0
9 Haarsteeg JO11-3 4 1 1 2 4 19 23 -4 0
10 Sint Michielsgestel JO11-3 4 1 0 3 3 5 23 -18 0
11 Nevelo JO11-3 3 0 0 3 0 8 27 -19 0
12 Uno Animo JO11-2 4 0 0 4 0 13 26 -13 0

RKDVC JO11-7

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Wilhelmina JO11-5 3 3 0 0 9 15 6 9 0
2 SC Elshout JO11-2 4 2 2 0 8 8 4 4 0
3 Den Dungen JO11-4 3 2 1 0 7 21 5 16 0
4 DSC JO11-4 3 2 1 0 7 12 7 5 0
5 RKDVC JO11-7 3 2 0 1 6 9 5 4 0
6 Kerkwijk JO11-2 4 2 0 2 6 18 16 2 0
7 Emplina JO11-7 2 1 0 1 3 5 7 -2 0
8 Haarsteeg JO11-4 3 1 0 2 3 12 10 2 0
9 Sint Michielsgestel JO11-4 4 1 0 3 3 13 18 -5 0
10 Achilles Veen JO11-3 3 0 0 3 0 3 25 -22 0
11 Nieuwkuijk JO11-2 4 0 0 4 0 9 22 -13 0

RKDVC JO11-8

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 WSC JO11-5 4 4 0 0 12 37 5 32 0
2 BMC JO11-5 4 4 0 0 12 21 5 16 0
3 Real Lunet JO11-1G 4 3 0 1 9 18 7 11 0
4 BVV/Timmermans Infra JO11-3 3 2 0 1 6 18 8 10 0
5 Boxtel JO11-4 3 2 0 1 6 16 11 5 0
6 ODC JO11-4 4 2 0 2 6 18 15 3 0
7 JO11-1G 4 1 0 3 3 15 22 -7 0
8 SV BLC JO11-4 4 1 0 3 3 16 25 -9 0
9 DSC JO11-5 4 1 0 3 3 7 41 -34 0
10 Hedel JO11-3 1 0 1 0 1 1 1 0 0
11 Den Dungen JO11-5 4 0 1 3 1 4 23 -19 0
12 RKDVC JO11-8 3 0 0 3 0 8 16 -8 0

RKDVC JO9-1

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Emplina JO9-1 3 3 0 0 9 30 17 13 0
2 Haarsteeg JO9-1G 3 2 0 1 6 38 15 23 0
3 Nivo Sparta JO9-1 3 2 0 1 6 27 13 14 0
4 WSC JO9-1 3 2 0 1 6 27 27 0 0
5 Wilhelmina JO9-1 3 2 0 1 6 14 17 -3 0
6 RKTVC JO9-1 3 2 0 1 6 21 26 -5 0
7 VOAB JO9-1 1 1 0 0 3 9 2 7 0
8 FC Engelen JO9-1 2 1 0 1 3 10 11 -1 0
9 Zwaluw VFC JO9-1 3 1 0 2 3 16 22 -6 0
10 OJC ROSMALEN JO9-1 2 0 0 2 0 9 14 -5 0
11 RKDVC JO9-1 3 0 0 3 0 13 26 -13 0
12 Theole JO9-1 3 0 0 3 0 11 35 -24 0

RKDVC JO9-2

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Maliskamp JO9-1 2 2 0 0 6 15 4 11 0
2 Den Dungen JO9-1 2 2 0 0 6 15 7 8 0
3 BVV/Timmermans Infra JO9-1 3 2 0 1 6 34 7 27 0
4 TGG JO9-1 3 1 2 0 5 14 12 2 0
5 Zwaluw VFC JO9-3 3 1 1 1 4 11 20 -9 0
6 BMC JO9-1 1 1 0 0 3 22 2 20 0
7 RKDVC JO9-2 3 1 0 2 3 16 11 5 0
8 Wilhelmina JO9-2 3 1 0 2 3 16 26 -10 0
9 DSC JO9-2G 3 0 1 2 1 10 18 -8 0
10 OJC ROSMALEN JO9-5 3 0 0 3 0 7 53 -46 0

RKDVC MO13-1

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 GDC MO13-1 4 4 0 0 12 32 1 31 0
2 DSC MO13-1 4 4 0 0 12 19 3 16 0
3 Boxtel MO13-1 4 3 1 0 10 40 3 37 0
4 SC 't Zand MO13-1 4 3 1 0 10 24 5 19 0
5 Uno Animo MO13-1 4 3 0 1 9 18 8 10 0
6 WSC MO13-1 4 2 0 2 6 14 11 3 0
7 Waspik MO13-1 4 2 0 2 6 7 22 -15 0
8 RKDVC MO13-1 4 1 0 3 3 13 10 3 0
9 Nieuwkuijk MO13-1 4 1 0 3 3 5 30 -25 0
10 OVV'67 MO13-1 4 0 0 4 0 2 21 -19 0
11 NEO'25 MO13-1 4 0 0 4 0 2 29 -27 0
12 OJC ROSMALEN MO13-3 4 0 0 4 0 0 33 -33 0

RKDVC MO11-1

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Emplina MO11-1 4 4 0 0 12 51 3 48 0
2 NEO'25 MO11-1 4 3 1 0 10 20 5 15 0
3 WSC MO11-2 4 3 0 1 9 27 7 20 0
4 DESK MO11-1 4 3 0 1 9 25 10 15 0
5 GDC MO11-1 4 2 1 1 7 17 10 7 0
6 FC Tilburg MO11-1 4 2 0 2 6 24 10 14 0
7 RKDVC MO11-1 4 2 0 2 6 9 18 -9 0
8 Uno Animo MO11-2 4 1 1 2 4 9 14 -5 0
9 OJC ROSMALEN MO11-2 4 1 1 2 4 15 21 -6 0
10 Zwaluw VFC MO11-1 4 1 0 3 3 17 18 -1 0
11 OJC ROSMALEN MO11-4 4 0 0 4 0 5 52 -47 0
12 VOAB MO11-1 4 0 0 4 0 1 52 -51 0

Stand 4 tegen 4 poule 2016-2017


Stand 4X4 Poule najaar 2017


Stand A poule 2016-2017


Stand A1 Poule najaar 2017


Positie Team Ws W G V Pnt + - S
1 Fortuna (RKDVC) 5 5 0 0 15 38 18 20
2 AJAX (RKDVC) 5 4 0 1 12 45 19 26
3 FC Den Bosch (RKDVC) 5 1 0 4 3 25 38 -13
4 Heerenveen (SC Elshout) 5 0 0 5 0 16 49 -33
| Ws: gespeeld | W: gewonnen | G: gelijk | V: verloren | Pnt: punten | +: doelpunten voor | -: doelpunten tegen | S: saldo |

Penaltystand A1 Poule najaar 2017

Positie Team Pnt + - S
1 FC Den Bosch (RKDVC) 6 16 14 2
2 Heerenveen (SC Elshout) 6 17 15 2
3 Fortuna (RKDVC) 4 13 14 -1
4 AJAX (RKDVC) 4 14 17 -3
| Pnt: punten | +: doelpunten voor | -: doelpunten tegen | S: saldo |

Stand A2 Poule najaar 2017


Positie Team Ws W G V Pnt + - S
1 Roda JC (Baardwijk) 5 4 1 0 13 44 15 29
2 FC Twente (WSC) 5 3 1 1 10 26 18 8
3 Heracles (RKDVC) 5 1 1 3 4 20 37 -17
4 RKC (RKDVC) 5 0 1 4 1 12 32 -20
| Ws: gespeeld | W: gewonnen | G: gelijk | V: verloren | Pnt: punten | +: doelpunten voor | -: doelpunten tegen | S: saldo |

Penaltystand A2 Poule najaar 2017

Positie Team Pnt + - S
1 RKC (RKDVC) 6 11 11 0
2 Heracles (RKDVC) 6 14 17 -3
3 Roda JC (Baardwijk) 4 17 15 2
4 FC Twente (WSC) 4 18 17 1
| Pnt: punten | +: doelpunten voor | -: doelpunten tegen | S: saldo |

Stand B Poule najaar 2017


Positie Team Ws W G V Pnt + - S
1 Vitesse (Baardwijk) 4 4 0 0 12 33 11 22
2 Pec Zwolle (RKDVC) 4 4 0 0 12 30 10 20
3 Ado den Haag (WSC) 4 3 1 0 10 36 14 22
4 Cambuur (RKDVC) 4 2 1 1 7 26 19 7
5 NAC (WSC) 4 1 1 2 4 12 18 -6
6 Sparta (WSC) 4 1 0 3 3 14 22 -8
7 Go Ahead Eagles (Baardwijk) 4 1 0 3 3 10 42 -32
8 Fc Utrecht (RKDVC) 4 0 2 2 2 13 20 -7
9 Fc Groningen (RKDVC) 4 0 2 2 2 18 28 -10
10 De Graafschap (SC Elshout) 4 0 1 3 1 12 20 -8
| Ws: gespeeld | W: gewonnen | G: gelijk | V: verloren | Pnt: punten | +: doelpunten voor | -: doelpunten tegen | S: saldo |

Penaltystand B Poule najaar 2017

Positie Team Pnt + - S
1 De Graafschap (SC Elshout) 7 17 12 5
2 Fc Groningen (RKDVC) 6 18 15 3
3 Pec Zwolle (RKDVC) 5 20 16 4
4 Ado den Haag (WSC) 4 17 15 2
5 Fc Utrecht (RKDVC) 4 13 14 -1
6 NAC (WSC) 3 13 12 1
7 Vitesse (Baardwijk) 3 14 15 -1
8 Sparta (WSC) 3 13 17 -4
9 Cambuur (RKDVC) 3 12 16 -4
10 Go Ahead Eagles (Baardwijk) 2 11 16 -5
| Pnt: punten | +: doelpunten voor | -: doelpunten tegen | S: saldo |

Stand B1 poule 2016-2017


Stand B2 poule 2016-2017


Stand C poule 2016-2017


Stand C Poule najaar 2017


Positie Team Ws W G V Pnt + - S
1 FC Eindhoven (Baardwijk) 4 3 0 1 9 41 17 24
2 PSV (WSC) 4 3 0 1 9 36 21 15
3 Feyenoord (WSC) 4 2 1 1 7 27 22 5
4 NEC (RKDVC) 4 2 1 1 7 16 20 -4
5 Excelsior (Baardwijk) 4 0 1 3 1 5 23 -18
6 VVV (RKDVC) 4 0 1 3 1 8 30 -22
| Ws: gespeeld | W: gewonnen | G: gelijk | V: verloren | Pnt: punten | +: doelpunten voor | -: doelpunten tegen | S: saldo |

Penaltystand C Poule najaar 2017

Positie Team Pnt + - S
1 PSV (WSC) 7 18 12 6
2 FC Eindhoven (Baardwijk) 5 15 10 5
3 NEC (RKDVC) 5 12 11 1
4 Feyenoord (WSC) 3 13 16 -3
5 VVV (RKDVC) 2 12 14 -2
6 Excelsior (Baardwijk) 2 8 15 -7
| Pnt: punten | +: doelpunten voor | -: doelpunten tegen | S: saldo |
Zoeken op de site

RKDVC

Sportlaan 10 
5151 RK Drunen
tel. 0416 -779002
Routebeschrijving
Terug naar boven