RKDVC 1

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Berkdijk 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Blauw Wit'81 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Jong Brabant 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 RKDVC 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Baardwijk 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 B.V.V. 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 CHC 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 DSC 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 DVG 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 FC Engelen 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Haarsteeg 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Nieuwkuijk 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 ODC 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 RKDVC 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 TGG 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 VV Trinitas Oisterwijk 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
13 Vlijmense Boys 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
14 Zwaluw VFC 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

RKDVC 2

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Baardwijk 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 RKDVC 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 TGG 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Wilhelmina 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Beerse Boys 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Best Vooruit 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 BMC 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Brabantia 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Den Dungen 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Helvoirt 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 OJC ROSMALEN 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Reusel Sport/CoTrans 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 RKDVC 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 RKVVO 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Rood Wit V 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 SBC 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
13 SV Unitas'59 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
14 SV Valkenswaard 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0

RKDVC 3

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Nieuwkuijk 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 RKDVC 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Vlijmense Boys 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 WSC 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Baardwijk 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Bavel 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 DESK 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 DIA 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Gilze 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 JEKA 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Madese Boys 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 RKDVC 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Roosendaal 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Terheijden 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 FC Tilburg 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Waspik 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0

RKDVC 4

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Baardwijk 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Haarsteeg 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 RKDVC 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 WSC 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 DSC 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Emplina 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 FC Engelen 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Jong Brabant 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Nieuwkuijk 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 OJC ROSMALEN 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Real Lunet 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 RKDVC 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 SCG'18 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 SVSSS 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Uno Animo 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Wilhelmina 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0

RKDVC 5

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 DESK 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 FC Engelen 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 OSC'45 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 RKDVC 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Baardwijk 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 BMC 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 HHC'09 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 JEKA 6 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 SV Reeshof 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 RKDVC 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 RWB 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Sarto 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 TSV Gudok 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Were Di 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 WSC 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 ZIGO 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0

RKDVC 6

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 SC Elshout 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 RKDVC 6 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 SVSSS 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Uno Animo 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 SV BLC 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 DSC 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Haarsteeg 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 LSV 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 RKDVC 6 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 RKTVC 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 SCG'18 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 TGG 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Vlijmense Boys 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Wilhelmina 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Zwaluw VFC 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0

RKDVC 7

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Boxtel 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Emplina 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Helvoirt 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Jong Brabant 7 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Maliskamp 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Nemelaer 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 ODC 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 OJC ROSMALEN 6 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 RKDVC 7 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 SCG'18 8 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Vlijmense Boys 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Zwaluw VFC 6 0 0 0 0 0 0 0 0 0

RKDVC 8

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Buren 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Helvoirt 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 OJC ROSMALEN 8 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 RKDVC 8 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Baardwijk 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Boxtel 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Haarsteeg 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Helvoirt 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Maliskamp 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Nieuwkuijk 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 OJC ROSMALEN 9 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 RKDVC 8 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 RWB 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 SCG'18 7 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 WSC 6 0 0 0 0 0 0 0 0 0

RKDVC 9

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Baardwijk 7 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 FC Drunen 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 RKDVC 9 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 WSC 7 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 BMC 6 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 B.V.V. 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 CHC 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Den Dungen 6 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Emplina 6 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 FC Engelen 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 OJC ROSMALEN 12 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 OSC'45 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 RKDVC 9 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 RKKSV 6 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 TGG 6 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Wilhelmina 6 0 0 0 0 0 0 0 0 0

RKDVC 10

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Blauw Wit'81 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 FC Drunen 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 RKDVC 10 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Uno Animo 6 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Baardwijk 6 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 FC Drunen 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 SC Elshout 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Haarsteeg 7 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Nieuwkuijk 6 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 RKC Waalwijk 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 RKDVC 10 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 RWB 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Sarto 12 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Waspik 6 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Wilhelmina 7 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 WSC 7 0 0 0 0 0 0 0 0 0

RKDVC 11

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 SC Elshout 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 HHC'09 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Nieuwkuijk 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 RKDVC 11 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 FC Drunen 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Essche Boys 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Jong Brabant 8 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Nemelaer 7 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 ODC 6 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Real Lunet 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 RKDVC 11 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 SVSSS 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 VCB 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Wilhelmina 10 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 ZIGO 7 0 0 0 0 0 0 0 0 0

RKDVC 12

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 FC Drunen 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 RKC Waalwijk 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 RKDVC 12 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 WSC 8 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Boxtel 6 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Essche Boys 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Helvoirt 7 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Nemelaer 8 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Nieuwkuijk 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 ODC 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Real Lunet 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 RKDVC 12 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 VV Trinitas Oisterwijk 10 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 VCB 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Vlijmense Boys 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Wilhelmina 9 0 0 0 0 0 0 0 0 0

RKDVC 13

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 FC Drunen 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 RKDVC 13 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 SVSSS 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 VCB 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Baardwijk 7 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 CHC 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 FC Drunen 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 SC Elshout 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 FC Engelen 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Haarsteeg 6 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 HHC'09 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Nieuwkuijk 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 RKDVC 13 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 RWB 6 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 WSC 8 0 0 0 0 0 0 0 0 0

RKDVC 14



Veteranen



RKDVC VR1

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Haarsteeg VR1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 MEC'07 VR1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Nieuwkuijk VR2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 RKDVC VR1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Baronie VR3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Beerse Boys VR2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Hilvaria VR1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Nemelaer VR2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 ODC VR1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 OVV'67 VR2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 RKDVC VR1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 RWB VR1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 ST Were Di / FC Tilburg VR2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 VV Trinitas Oisterwijk VR1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 SC 't Zand VR3 0 0 0 0 0 0 0 0 0

RKDVC VR2

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Baardwijk VR2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 DESK VR2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 SC Elshout VR2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Haarsteeg VR2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Helvoirt VR2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Nieuwkuijk VR2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 ODC VR2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 RKDVC VR2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 SVSSS VR2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 VCB VR2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Waspik VR2 0 0 0 0 0 0 0 0 0

RKDVC JO19-1

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 DESK JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 RKDVC JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 RWB JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 WSC JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Achilles '29 JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 AZSV JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Blauw Geel'38/JUMBO JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 FC Eindhoven JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Geldrop JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Gemert JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 RKSV Nuenen JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 OJC ROSMALEN JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Orion JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 RKDVC JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 SV Venray JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Wittenhorst JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

RKDVC JO19-2

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Bavel JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 RKDVC JO19-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Sarto JO19-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Uno Animo JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Beek Vooruit JO19-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Chaam JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Gloria UC JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 The Gunners JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Olympia'60 JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 OVC'26 JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 RFC JO19-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 RKDVC JO19-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Sarto JO19-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 SCO JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 UVV'40 JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 VOAB JO19-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0

RKDVC JO19-3

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 DESK JO19-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 GDC JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 RKDVC JO19-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 WSC JO19-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 BMC JO19-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 SC Elshout JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Emplina JO19-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 FC Engelen JO19-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Helvoirt JO19-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Nieuwkuijk JO19-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 ODC JO19-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 RKDVC JO19-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 SCG'18 JO19-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 VV Trinitas Oisterwijk JO19-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Wilhelmina'26 JO19-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 WSC JO19-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0

RKDVC JO19-4

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Baardwijk JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 SC Elshout JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 RKDVC JO19-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 WSC JO19-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 BMC JO19-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Den Dungen JO19-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Emplina JO19-5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Hedel JO19-2G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 OJC ROSMALEN JO19-6 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 OSC'45 JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 RKDVC JO19-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 SCG'18 JO19-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Teisterbanders JO19-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Wilhelmina JO19-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Zwaluw VFC JO19-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0

RKDVC JO17-1

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Hilvaria JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 RKDVC JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 RWB JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 WSC JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 B.V.V. JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Den Dungen JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 DESK JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 FC Engelen JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Hilvaria JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Jong Brabant JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Nivo Sparta JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Oirschot Vooruit JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 RKDVC JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 SVSSS JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 VV Trinitas Oisterwijk JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Zwaluw VFC JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

RKDVC JO17-2

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Haarsteeg JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Helvoirt JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 OVC'26 JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 RKDVC JO17-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 De Alblas JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Drechtstreek JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 DSC JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 FC Engelen JO17-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Lekvogels JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 OJC ROSMALEN JO17-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 VV Papendrecht JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 RCD JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 RKDVC JO17-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 RKTVC JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Sleeuwijk JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 SteDoCo JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

RKDVC JO17-3

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Essche Boys JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 RKDVC JO17-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 VCB JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Zwaluw VFC JO17-5 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 DESK JO17-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 SC Elshout JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 GDC JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 HHC'09 JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 NEO'25 JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 NOAD'32 JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 OJC ROSMALEN JO17-6 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 RKDVC JO17-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Sparta'30 JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Wilhelmina'26 JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 WSC JO17-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 SC 't Zand JO17-7 0 0 0 0 0 0 0 0 0

RKDVC JO17-4

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 SC Elshout JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Haarsteeg JO17-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 RKDVC JO17-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 WSC JO17-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Essche Boys JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Haarsteeg JO17-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Helvoirt JO17-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Jong Brabant JO17-5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Nemelaer JO17-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 ODC JO17-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 OJC ROSMALEN JO17-8 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Real Lunet JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 RKDVC JO17-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Sarto JO17-6 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 SC 't Zand JO17-6 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Zwaluw VFC JO17-6 0 0 0 0 0 0 0 0 0

RKDVC JO15-1

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 DESK JO15-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 RKDVC JO15-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 RWB JO15-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 WSC JO15-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Baronie JO15-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Dongen JO15-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Hilvaria JO15-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 JEKA JO15-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Kloetinge JO15-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 RBC JO15-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 RKDVC JO15-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Roosendaal JO15-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Sarto JO15-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Unitas'30 JO15-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Willem II Tilburg BV JO15-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 SC 't Zand JO15-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

RKDVC JO15-2

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Boxtel JO15-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Haarsteeg JO15-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 RKDVC JO15-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 SBC JO15-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Haarsteeg JO15-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Helvoirt JO15-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Nieuwkuijk JO15-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 OVC'26 JO15-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 RKDVC JO15-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 RWB JO15-2G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 TSV Gudok JO15-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Uno Animo JO15-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Wilhelmina JO15-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Willem II JO15-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 WSC JO15-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0

RKDVC JO15-3

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 SC Elshout JO15-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 RKDVC JO15-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Vlijmense Boys JO15-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 WSC JO15-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Audacia JO15-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 SC Elshout JO15-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Haarsteeg JO15-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 HHC'09 JO15-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 OJC ROSMALEN JO15-6 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 OSC'45 JO15-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 RKDVC JO15-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 SCG'18 JO15-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Wilhelmina JO15-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 WSC JO15-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 SC 't Zand JO15-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 ZIGO JO15-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0

RKDVC JO15-4



RKDVC JO14-1

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 ODC JO14-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 RKDVC Jo14-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Wilhelmina JO14-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Zwaluw VFC JO14-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Bavel JO14-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Beek Vooruit JO14-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 BSC JO14-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 RKDVC Jo14-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 TSV Gudok JO14-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Unitas JO14-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 VOAB JO14-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 The White Boys JO14-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 SC 't Zand JO14-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

RKDVC JO14-2

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 DESK JO14-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 ODC JO14-3G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 RKDVC JO14-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Zwaluw VFC JO14-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 SV BLC JO14-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 BMC JO14-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 B.V.V. JO14-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Emplina JO14-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 FC Engelen JO14-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Margriet JO14-4G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 ODC JO14-3G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 RKDVC JO14-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 SBC JO14-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 SV Unitas'59 JO14-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Zwaluw VFC JO14-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Zwaluw VFC JO14-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0

RKDVC JO14-3

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Baardwijk JO14-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 NEO'25 JO14-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 RKDVC JO14-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Baardwijk JO14-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Blauw Wit'81 JO14-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 SV Capelle JO14-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 DESK JO14-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 GDC JO14-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 NEO'25 JO14-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 SV Reeshof JO14-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 RKDVC JO14-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 SSC'55 JO14-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 FC Tilburg JO14-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Uno Animo JO14-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 VOAB JO14-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0

RKDVC MO17-1

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 DESK MO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 GDC MO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Haarsteeg MO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 RKDVC MO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 SV BLC MO17-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Den Dungen MO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 DSC MO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Emplina MO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Haarsteeg MO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Helvoirt MO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 ODC MO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 OJC ROSMALEN MO17-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 RKDVC MO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 RKKSV MO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 FC Tilburg MO17-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Wilhelmina MO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

RKDVC G1

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Bladella G1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 DOSKO'32 G1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Haarsteeg G1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Rhelico G1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 RKDVC G1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Roosendaal G1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 RPC G1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 SVG G3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Virtus G1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 RKDVC G1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Sarto G2 0 0 0 0 0 0 0 0 0

RKDVC JG1

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Brederodes JG1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 HRC'14 JG1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 MOC'17 JG1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 RKSV Nuenen JG1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 OJC ROSMALEN JG2G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Rijen JG2G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 RKDVC JG1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Spoordonkse Boys JG1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 TSC JG1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

RKDVC JG2



RKDVC JO13-1

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Jong Brabant JO13-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 RKDVC JO13-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 WSC JO13-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Zwaluw VFC JO13-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Bavel JO13-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Dongen JO13-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Hardinxveld JO13-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Kozakken Boys JO13-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Madese Boys JO13-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 RFC JO13-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 RKDVC JO13-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Sliedrecht JO13-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 TSV Gudok JO13-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 The White Boys JO13-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 WSC JO13-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

RKDVC JO13-2

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 SC Elshout JO13-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 GDC JO13-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 RKDVC JO13-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 WSC JO13-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Achilles Veen JO13-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Emplina JO13-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 FC Engelen JO13-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Haarsteeg JO13-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Hedel JO13-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Jong Brabant JO13-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Nivo Sparta JO13-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 OJC ROSMALEN JO13-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 RKDVC JO13-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 SVSSS JO13-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Zwaluw VFC JO13-6 0 0 0 0 0 0 0 0 0

RKDVC JO13-3

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 DESK JO13-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Haarsteeg JO13-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 HHC'09 JO13-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 RKDVC JO13-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 DESK JO13-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Dongen JO13-5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Helvoirt JO13-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 JEKA JO14-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Jong Brabant JO13-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 RKDVC JO13-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 SSC'55 JO13-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 SVSSS JO13-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 VV Trinitas Oisterwijk JO13-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Uno Animo JO13-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Were Di JO13-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 SC 't Zand JO13-5G 0 0 0 0 0 0 0 0 0

RKDVC JO12-1

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Jong Brabant JO12-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 RKDVC JO12-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 VV Trinitas Oisterwijk JO12-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 DIA JO12-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 SV Reeshof JO12-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 RKDVC JO12-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 TSC JO12-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 TSV Gudok JO12-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Were Di JO12-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

RKDVC JO12-2

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 SV Capelle JO12-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 RKDVC JO12-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 RWB JO12-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Vlijmense Boys JO12-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Best Vooruit JO12-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Boxtel JO12-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 CHC JO12-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Emplina JO12-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Haarsteeg JO12-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 ODC JO12-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 RKDVC JO12-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 SCG'18 JO12-2G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 SVSSS JO12-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 VCB JO12-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Vlijmense Boys JO12-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Zwaluw VFC JO12-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0

RKDVC JO12-3

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Baardwijk JO12-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 FC Drunen JO12-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 SC Elshout JO12-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 RKDVC JO12-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Achilles Veen JO12-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Baardwijk JO12-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 FC Drunen JO12-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 SC Elshout JO12-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Haarsteeg JO12-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Nieuwkuijk JO12-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Raamsdonk JO12-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 RKDVC JO12-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 RWB JO12-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Sparta'30 JO12-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Well JO12-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Wilhelmina'26 JO12-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

RKDVC JO11-1

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 NEO'25 JO11-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 RKDVC JO11-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 RWB JO11-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 WSC JO11-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 SV BLC JO11-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 BMC JO11-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Emplina JO11-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Haarsteeg JO11-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Maliskamp JO11-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 OJC ROSMALEN JO11-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 RKDVC JO11-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 SCG'18 JO11-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Wilhelmina JO11-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 WSC JO11-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

RKDVC JO11-2

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 DESK JO11-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 RKDVC JO11-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 SSC'55 JO11-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 WSC JO11-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Boxtel JO11-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Den Dungen JO11-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Essche Boys JO11-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Hedel JO11-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Jong Brabant JO11-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Maliskamp JO11-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Nivo Sparta JO11-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 OJC ROSMALEN JO11-7 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 OJC ROSMALEN JO11-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 RKDVC JO11-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 SBC JO11-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 VV Trinitas Oisterwijk JO11-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
13 Zwaluw VFC JO11-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0

RKDVC JO11-3

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 HHC'09 JO11-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Nieuwkuijk JO11-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 RKDVC JO11-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 WSC JO11-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 BMC JO11-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 B.V.V. JO11-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Den Dungen JO11-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Emplina JO11-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 GDC JO11-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 GVV JO11-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Hedel JO11-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Helvoirt JO11-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 HHC'09 JO11-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 NEO'25 JO11-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Nieuwkuijk JO11-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 RKDVC JO11-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
13 WSC JO11-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
14 Zwaluw VFC JO11-5 0 0 0 0 0 0 0 0 0

RKDVC JO11-4

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 SV BLC JO11-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 FC Drunen JO11-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 DSC JO11-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 SC Elshout JO11-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 FC Engelen JO11-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Haarsteeg JO11-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 HRC'14 JO11-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Jan van Arckel JO11-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Kerkwijk JO11-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Nieuwkuijk JO11-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 NOAD'32 JO11-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 RKDVC JO11-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Haarsteeg JO11-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Nieuwkuijk JO11-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 RKDVC JO11-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Vlijmense Boys JO11-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0

RKDVC JO11-5

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 FC Drunen JO11-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 SC Elshout JO11-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 NOAD'32 JO11-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 RKDVC JO11-5 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Audacia JO11-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Jong Brabant JO11-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Maliskamp JO11-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 SV Reeshof JO11-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Rijen JO11-8 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 RKDVC JO11-5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Sarto JO11-7 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 SVG JO11-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 SVSOS JO11-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 VV Trinitas Oisterwijk JO11-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Uno Animo JO11-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 ZIGO JO11-6 0 0 0 0 0 0 0 0 0

RKDVC JO10-1

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 NEO'25 JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 RWB JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 RKDVC JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 WSC JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Zwaluw VFC JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 RKDVC JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 FC Tilburg JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 SV BLC JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 BMC JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Theole JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Nivo Sparta JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Emplina JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 FC Engelen JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 WSC JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 ODC JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Jong Brabant JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

RKDVC JO10-2

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Haarsteeg JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 RKDVC JO10-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 FC Engelen JO10-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Nieuwkuijk JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 ODC JO10-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Zwaluw VFC JO10-5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 SCG'18 JO10-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Baardwijk JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Den Dungen JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 OJC ROSMALEN JO10-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 DESK JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Boxtel JO10-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Haarsteeg JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Nemelaer JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Helvoirt JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 RKDVC JO10-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0

RKDVC JO10-3

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Baardwijk JO10-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 RKDVC JO10-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 WSC JO10-5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 DESK JO10-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Wilhelmina JO10-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 HHC'09 JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 WSC JO10-3G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Haarsteeg JO10-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 ODC JO10-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 FC Engelen JO10-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 GVV JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 RKDVC JO10-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 OJC ROSMALEN JO10-7 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 SV BLC JO10-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 NOAD'32 JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Zwaluw VFC JO10-8 0 0 0 0 0 0 0 0 0

RKDVC JO10-4

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Jong Brabant JO10-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 SVSSS JO10-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 RKDVC JO10-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 VCB JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 SC 't Zand JO10-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 SSC'55 JO10-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 NEO'25 JO10-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 RKDVC JO10-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 WSC JO10-5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Baardwijk JO10-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Jong Brabant JO10-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 VOAB JO10-5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 WSC JO10-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 RWB JO10-3G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 DESK JO10-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Uno Animo JO10-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0

RKDVC JO9-1

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 WSC JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 RKDVC JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 DESK JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 RWB JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 DESK JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 SV Reeshof JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 SVSSS JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 VV Trinitas Oisterwijk JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 FC Tilburg JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 SC 't Zand JO9-3G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 RWB JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Helvoirt JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 VOAB JO9-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Rijen JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 RKDVC JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

RKDVC MO13-1

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Haarsteeg MO13-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 OJC ROSMALEN MO13-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 RKDVC MO13-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Zwaluw VFC MO13-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 SV BLC MO13-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 BZC'14 MO13-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Emplina MO13-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Haarsteeg MO13-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 MVV'58 MO13-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 OJC ROSMALEN MO13-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Rhelico MO13-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 RKDVC MO13-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 SCG'18 MO13-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Theole MO13-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 WNC MO13-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Zwaluw VFC MO13-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0

RKDVC MO11-1

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Baardwijk MO11-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 DESK MO11-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 RKDVC MO11-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 WSC MO11-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Baardwijk MO11-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Boxtel MO11-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 DESK MO11-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 DSC MO11-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Gilze MO11-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Rijen MO11-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 RKDVC MO11-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 SCG'18 MO11-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 SVSSS MO11-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 FC Tilburg MO11-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 VV Trinitas Oisterwijk MO11-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 VOAB MO11-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
13 SC 't Zand MO11-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
14 Zwaluw VFC MO11-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0

RKDVC JO8-1

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Haarsteeg JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 DESK JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 RKDVC JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Jong Brabant JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 TSC JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 JEKA JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 RKDVC JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 SV Unitas'59 JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Wilhelmina JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Bavel JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 VOAB JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 FC Engelen JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 DESK JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 SC't Zand Jo8-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Sarto JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Almere City



FC Den Bosch



Stand 4X4 Poule najaar 2018


Stand 4X4 Poule najaar 2019


Stand 4X4 Poule voorjaar 2018


Stand 4X4 Poule voorjaar 2019


Stand A Poule najaar 2018


Stand A Poule najaar 2019


Stand A Poule voorjaar 2019


Stand A1 Poule voorjaar 2018


Stand A2 Poule voorjaar 2018


Stand B Poule najaar 2018


Stand B poule najaar 2019


Stand B Poule voorjaar 2018


Stand B Poule voorjaar 2019


Stand C Poule najaar 2018


Stand C Poule najaar 2019


Stand C Poule voorjaar 2018


Stand C Poule voorjaar 2019


Zoeken op de site

RKDVC

Sportlaan 10 
5151 RK Drunen
tel. 0416 -779002
Routebeschrijving
Terug naar boven