Kerstveiling

RKDVC organiseert op vrijdag 15 december een veiling met bijzondere kavels. De opbrengst gaat naar de club en naar Jeugdfonds Sport en Cultuur. Met meer dan 140 kavels zit er voor ieder budget iets tussen. Wat dacht je van een gesigneerd PSV-shirt, lasergamen op een door jou gekozen locatie of met een echte spelersbus naar jouw uitwedstrijd.

Programma
Het programma voor vrijdag 15 december ziet er als volgt uit:
19.00u: inloop
19.30u: eerste kavels
00.30u: bekendmaking eindbedrag

Aanmelden
Om de avond zo goed mogelijk te organiseren, horen we graag vooraf of je komt. Je kunt je hier gratis aanmelden.

Kavels
Op de foto's hieronder zie je al een aantal kavels die geveild gaan worden, voor een volledig overzicht kijk je hier.

Eénmaal, andermaal...

De veilingcommissie
Zoeken op de site

RKDVC

Sportlaan 10
5151 RK Drunen
tel. 0416 -779002
Routebeschrijving
Terug naar boven