Mannen Zondag reserve nacompetitie 1e ronde, Hoofdklasse/1e klasse 2
RKDVC 2
Teamleden
Spelers | |||||||
Mike van de Laar | Keeper | ||||||
Bram Bakkers | |||||||
Wessel Brok | |||||||
Stijn Brokx | |||||||
Ruud van Daelen | |||||||
Koen Douwes | |||||||
Joep Fitters | |||||||
Joris Hendriks | |||||||
Lars Kievits | |||||||
Sven Pullens | |||||||
Rick van Woerkom | |||||||
Overige teamleden | |||||||
Marcel van Hulten | Keeperstrainer | ||||||
Mark van Engeland | Verzorger | ||||||
Martin Elshout | PR |
Wedstrijdplanning
Geen wedstrijden gevonden |
Wedstrijdhistorie
Geen wedstrijden gevonden |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
N | 21-05-2017 12:00 | DESK 2 | RKDVC 2 | Fitters, A.J.M. | 138008 | 0-0 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 14-05-2017 12:00 | EFC 2 | UNA 2 | 30678 | 0-2 | ||
C | 14-05-2017 12:00 | Dongen 2 | Madese Boys 2 | 30942 | 8-0 | ||
C | 14-05-2017 12:00 | Nuenen 2 | JEKA 2 | 30569 | 4-0 | ||
C | 14-05-2017 12:00 | Gestel 2 | Baronie 2 | 30802 | 1-6 | ||
C | 14-05-2017 12:00 | RKDVC 2 | OJC ROSMALEN 2 | 31691 | 2-0 | ||
C | 14-05-2017 12:00 | Sarto 2 | Rood Wit V 2 | 31099 | 8-0 | ||
C | 14-05-2017 12:00 | Geldrop 2 | Brabantia 2 | 31105 | 2-2 | ||
C | 10-05-2017 19:30 | UNA 2 | Gestel 2 | 31906 | 2-1 | ||
C | 07-05-2017 11:30 | JEKA 2 | EFC 2 | 31746 | 1-1 | ||
C | 07-05-2017 12:00 | Madese Boys 2 | Nuenen 2 | 31635 | 0-6 | ||
C | 07-05-2017 12:00 | Rood Wit V 2 | Dongen 2 | 30380 | 3-5 | ||
C | 07-05-2017 12:00 | Brabantia 2 | RKDVC 2 | 31457 | 4-1 | ||
C | 07-05-2017 11:30 | Baronie 2 | Sarto 2 | 31751 | 1-3 | ||
C | 07-05-2017 11:00 | OJC ROSMALEN 2 | Geldrop 2 | 31009 | 1-0 | ||
C | 02-05-2017 19:00 | JEKA 2 | Gestel 2 | 137386 | 5-0 | ||
C | 30-04-2017 12:00 | Brabantia 2 | JEKA 2 | 31665 | 2-4 | ||
C | 30-04-2017 11:30 | RKDVC 2 | Madese Boys 2 | 32337 | 4-2 | ||
C | 30-04-2017 11:45 | EFC 2 | OJC ROSMALEN 2 | 32254 | 1-2 | ||
C | 30-04-2017 11:45 | Geldrop 2 | Baronie 2 | 30362 | 2-1 | ||
C | 30-04-2017 12:00 | Dongen 2 | UNA 2 | 32409 | 4-3 | ||
C | 30-04-2017 12:00 | Nuenen 2 | Sarto 2 | 30812 | 1-1 | ||
C | 30-04-2017 12:00 | Gestel 2 | Rood Wit V 2 | 32166 | 0-5 | ||
C | 23-04-2017 11:00 | OJC ROSMALEN 2 | Nuenen 2 | 30953 | 0-1 | ||
C | 23-04-2017 11:30 | Baronie 2 | EFC 2 | 32162 | 0-0 | ||
C | 23-04-2017 11:30 | JEKA 2 | RKDVC 2 | 31593 | 3-1 | ||
C | 23-04-2017 12:00 | Madese Boys 2 | Gestel 2 | 30528 | 3-1 | ||
C | 23-04-2017 12:00 | UNA 2 | Brabantia 2 | 32191 | 5-2 | ||
C | 23-04-2017 12:30 | Sarto 2 | Dongen 2 | 31324 | 2-0 | ||
C | 22-04-2017 17:00 | Rood Wit V 2 | Geldrop 2 | 31774 | 5-1 | ||
C | 17-04-2017 12:00 | Gestel 2 | Dongen 2 | 137316 | 1-3 | ||
C | 15-04-2017 17:30 | RKDVC 2 | Brabantia 2 | 102199 | 1-0 | ||
C | 13-04-2017 18:30 | JEKA 2 | Gestel 2 | 137334 | 0-0 | ||
C | 09-04-2017 11:45 | EFC 2 | Sarto 2 | 30879 | 3-1 | ||
C | 09-04-2017 11:30 | JEKA 2 | Gestel 2 | 31695 | 0-0 | ||
C | 09-04-2017 11:00 | OJC ROSMALEN 2 | Rood Wit V 2 | 30433 | 1-0 | ||
C | 09-04-2017 11:45 | Geldrop 2 | Nuenen 2 | 32109 | 0-2 | ||
C | 09-04-2017 12:00 | Madese Boys 2 | Baronie 2 | 31881 | 2-6 | ||
C | 09-04-2017 12:00 | Brabantia 2 | Dongen 2 | 32372 | 2-3 | ||
C | 09-04-2017 12:00 | UNA 2 | RKDVC 2 | 32407 | 5-0 | ||
C | 06-04-2017 18:30 | Dongen 2 | JEKA 2 | 137284 | 2-2 | ||
C | 06-04-2017 18:30 | EFC 2 | Brabantia 2 | 136412 | 0-2 | ||
C | 06-04-2017 19:30 | Sarto 2 | UNA 2 | 137305 | 3-2 | ||
C | 02-04-2017 11:30 | Baronie 2 | OJC ROSMALEN 2 | 31169 | 2-1 | ||
C | 02-04-2017 12:00 | Nuenen 2 | Brabantia 2 | 32145 | 4-1 | ||
C | 02-04-2017 12:00 | Gestel 2 | Geldrop 2 | 31876 | 1-5 | ||
C | 02-04-2017 12:00 | Rood Wit V 2 | Madese Boys 2 | 32364 | 4-0 | ||
C | 02-04-2017 12:00 | Dongen 2 | JEKA 2 | 32345 | 0-0 | ||
C | 02-04-2017 12:30 | Sarto 2 | UNA 2 | 31678 | 0-0 | ||
C | 02-04-2017 11:30 | RKDVC 2 | EFC 2 | 32355 | 1-4 | ||
C | 26-03-2017 11:00 | OJC ROSMALEN 2 | Sarto 2 | 30654 | 2-0 | ||
C | 26-03-2017 11:30 | JEKA 2 | Madese Boys 2 | 31322 | 0-1 | ||
C | 26-03-2017 11:45 | Geldrop 2 | Dongen 2 | 30829 | 4-1 | ||
C | 26-03-2017 11:45 | EFC 2 | Nuenen 2 | 30610 | 0-1 | ||
C | 26-03-2017 12:00 | Brabantia 2 | Rood Wit V 2 | 31503 | 3-0 | ||
C | 26-03-2017 12:00 | UNA 2 | Baronie 2 | 30461 | 0-0 | ||
C | 26-03-2017 12:00 | Gestel 2 | RKDVC 2 | 30903 | 1-4 | ||
C | 19-03-2017 11:30 | Baronie 2 | JEKA 2 | 31656 | 4-0 | ||
C | 19-03-2017 11:30 | RKDVC 2 | Geldrop 2 | 30986 | 0-2 | ||
C | 19-03-2017 12:00 | Dongen 2 | EFC 2 | 31470 | 0-3 | ||
C | 19-03-2017 12:00 | Nuenen 2 | Gestel 2 | 31934 | 4-1 | ||
C | 19-03-2017 12:00 | Madese Boys 2 | OJC ROSMALEN 2 | 32113 | 0-2 | ||
C | 19-03-2017 12:00 | Rood Wit V 2 | UNA 2 | 31877 | 2-2 | ||
C | 19-03-2017 12:30 | Sarto 2 | Brabantia 2 | 30481 | 0-4 | ||
C | 12-03-2017 11:00 | OJC ROSMALEN 2 | JEKA 2 | 32043 | 2-0 | ||
C | 12-03-2017 11:30 | RKDVC 2 | Nuenen 2 | 31785 | 0-4 | ||
C | 12-03-2017 11:45 | Geldrop 2 | Sarto 2 | 30541 | 0-2 | ||
C | 12-03-2017 11:45 | EFC 2 | Rood Wit V 2 | 32255 | 2-1 | ||
C | 12-03-2017 11:45 | Brabantia 2 | Baronie 2 | 31895 | 2-2 | ||
C | 12-03-2017 12:00 | UNA 2 | Madese Boys 2 | 31880 | 8-0 | ||
C | 12-03-2017 12:00 | Gestel 2 | Dongen 2 | 30644 | 1-0 | ||
C | 05-03-2017 11:30 | EFC 2 | Brabantia 2 | 31900 | 0-0 | ||
C | 05-03-2017 11:30 | Madese Boys 2 | Rood Wit V 2 | 101087 | 1-0 | ||
C | 05-03-2017 11:30 | RKDVC 2 | Dongen 2 | 30847 | 1-3 | ||
C | 19-02-2017 11:00 | OJC ROSMALEN 2 | Brabantia 2 | 31818 | 5-0 | ||
C | 19-02-2017 11:30 | JEKA 2 | UNA 2 | 31238 | 1-1 | ||
C | 19-02-2017 11:30 | Baronie 2 | Rood Wit V 2 | 31727 | 7-0 | ||
C | 19-02-2017 11:30 | EFC 2 | Gestel 2 | 31366 | 1-2 | ||
C | 19-02-2017 12:00 | Dongen 2 | Nuenen 2 | 31165 | 0-0 | ||
C | 19-02-2017 12:30 | Sarto 2 | RKDVC 2 | 31030 | 2-0 | ||
C | 19-02-2017 12:00 | Madese Boys 2 | Geldrop 2 | 30426 | 0-2 | ||
C | 12-02-2017 11:45 | Brabantia 2 | Madese Boys 2 | 30431 | 3-0 | ||
C | 12-02-2017 11:45 | Geldrop 2 | EFC 2 | 31211 | 1-2 | ||
C | 12-02-2017 12:00 | UNA 2 | OJC ROSMALEN 2 | 32052 | 3-1 | ||
C | 12-02-2017 12:00 | Nuenen 2 | Baronie 2 | 30993 | 1-0 | ||
C | 12-02-2017 12:00 | Gestel 2 | Sarto 2 | 30735 | 2-6 | ||
C | 12-02-2017 12:00 | Rood Wit V 2 | JEKA 2 | 31937 | 2-2 | ||
C | 05-02-2017 11:00 | OJC ROSMALEN 2 | Dongen 2 | 30834 | 3-0 | ||
C | 05-02-2017 11:30 | Baronie 2 | RKDVC 2 | 31317 | 1-1 | ||
C | 05-02-2017 11:30 | JEKA 2 | Sarto 2 | 30422 | 1-1 | ||
C | 05-02-2017 11:45 | Brabantia 2 | Gestel 2 | 31569 | 7-1 | ||
C | 05-02-2017 12:00 | Rood Wit V 2 | Nuenen 2 | 32378 | 0-2 | ||
C | 05-02-2017 12:00 | UNA 2 | Geldrop 2 | 32016 | 1-1 | ||
C | 05-02-2017 12:00 | Madese Boys 2 | EFC 2 | 30437 | 1-4 | ||
C | 29-01-2017 12:30 | Sarto 2 | Madese Boys 2 | 32157 | 4-0 | ||
C | 29-01-2017 12:00 | Dongen 2 | Baronie 2 | 31241 | 0-2 | ||
C | 29-01-2017 12:00 | Gestel 2 | OJC ROSMALEN 2 | 31835 | 1-1 | ||
C | 29-01-2017 12:00 | Nuenen 2 | UNA 2 | 30665 | 2-1 | ||
C | 29-01-2017 11:45 | Geldrop 2 | JEKA 2 | 31602 | 2-2 | ||
C | 29-01-2017 11:30 | RKDVC 2 | Rood Wit V 2 | 30411 | 5-2 | ||
C | 11-12-2016 11:00 | OJC ROSMALEN 2 | RKDVC 2 | 30291 | 2-2 | ||
C | 11-12-2016 11:30 | JEKA 2 | Nuenen 2 | 32042 | 0-2 | ||
C | 11-12-2016 11:30 | Baronie 2 | Gestel 2 | 32258 | 4-2 | ||
C | 11-12-2016 11:45 | Brabantia 2 | Geldrop 2 | 31519 | 4-1 | ||
C | 11-12-2016 12:00 | Rood Wit V 2 | Sarto 2 | 31608 | 0-0 | ||
C | 11-12-2016 12:00 | UNA 2 | EFC 2 | 32401 | 4-0 | ||
C | 11-12-2016 12:00 | Madese Boys 2 | Dongen 2 | 31633 | 0-1 | ||
C | 04-12-2016 11:30 | RKDVC 2 | Brabantia 2 | 30957 | 0-0 | ||
C | 04-12-2016 11:30 | EFC 2 | JEKA 2 | 32151 | 2-0 | ||
C | 04-12-2016 11:45 | Geldrop 2 | OJC ROSMALEN 2 | 31467 | 0-1 | ||
C | 04-12-2016 12:00 | Dongen 2 | Rood Wit V 2 | 30533 | 3-1 | ||
C | 04-12-2016 12:00 | Nuenen 2 | Madese Boys 2 | 32271 | 4-0 | ||
C | 04-12-2016 12:00 | Gestel 2 | UNA 2 | 31475 | 1-2 | ||
C | 04-12-2016 12:30 | Sarto 2 | Baronie 2 | 30841 | 4-1 | ||
C | 27-11-2016 11:00 | OJC ROSMALEN 2 | EFC 2 | 30827 | 1-0 | ||
C | 27-11-2016 11:30 | Baronie 2 | Geldrop 2 | 30348 | 3-4 | ||
C | 27-11-2016 11:30 | JEKA 2 | Brabantia 2 | 32002 | 3-3 | ||
C | 27-11-2016 12:00 | Rood Wit V 2 | Gestel 2 | 32389 | 3-1 | ||
C | 27-11-2016 12:00 | UNA 2 | Dongen 2 | 32057 | 3-0 | ||
C | 27-11-2016 12:30 | Sarto 2 | Nuenen 2 | 31738 | 1-2 | ||
C | 27-11-2016 12:00 | Madese Boys 2 | RKDVC 2 | 32357 | 2-2 | ||
C | 13-11-2016 11:30 | EFC 2 | Baronie 2 | 31323 | 1-1 | ||
C | 13-11-2016 11:30 | RKDVC 2 | JEKA 2 | 31604 | 7-3 | ||
C | 13-11-2016 11:45 | Brabantia 2 | UNA 2 | 31358 | 1-2 | ||
C | 13-11-2016 11:45 | Geldrop 2 | Rood Wit V 2 | 31402 | 2-1 | ||
C | 13-11-2016 12:00 | Nuenen 2 | OJC ROSMALEN 2 | 30650 | 0-0 | ||
C | 13-11-2016 12:00 | Gestel 2 | Madese Boys 2 | 30959 | 4-2 | ||
C | 13-11-2016 12:00 | Dongen 2 | Sarto 2 | 31515 | 5-1 | ||
C | 06-11-2016 11:30 | Baronie 2 | Brabantia 2 | 31648 | 4-1 | ||
C | 06-11-2016 11:30 | JEKA 2 | OJC ROSMALEN 2 | 30357 | 1-0 | ||
C | 06-11-2016 12:00 | Nuenen 2 | RKDVC 2 | 32317 | 5-2 | ||
C | 06-11-2016 12:00 | Rood Wit V 2 | EFC 2 | 32010 | 2-5 | ||
C | 06-11-2016 12:00 | Dongen 2 | Gestel 2 | 31394 | 4-0 | ||
C | 06-11-2016 12:30 | Sarto 2 | Geldrop 2 | 31041 | 3-2 | ||
C | 06-11-2016 14:30 | Madese Boys 2 | UNA 2 | 30952 | 1-0 | ||
C | 30-10-2016 11:00 | OJC ROSMALEN 2 | Baronie 2 | 30344 | 2-2 | ||
C | 30-10-2016 11:30 | JEKA 2 | Dongen 2 | 31007 | 2-0 | ||
C | 30-10-2016 11:30 | EFC 2 | RKDVC 2 | 30319 | 3-1 | ||
C | 30-10-2016 11:45 | Brabantia 2 | Nuenen 2 | 31308 | 1-2 | ||
C | 30-10-2016 11:45 | Geldrop 2 | Gestel 2 | 31034 | 1-2 | ||
C | 30-10-2016 12:00 | UNA 2 | Sarto 2 | 30673 | 0-0 | ||
C | 30-10-2016 14:30 | Madese Boys 2 | Rood Wit V 2 | 30555 | 0-0 | ||
C | 16-10-2016 11:30 | RKDVC 2 | UNA 2 | 31687 | 1-2 | ||
C | 16-10-2016 11:30 | Baronie 2 | Madese Boys 2 | 32264 | 8-1 | ||
C | 16-10-2016 12:00 | Rood Wit V 2 | OJC ROSMALEN 2 | 31697 | 3-4 | ||
C | 16-10-2016 12:00 | Dongen 2 | Brabantia 2 | 31017 | 3-4 | ||
C | 16-10-2016 12:00 | Nuenen 2 | Geldrop 2 | 31170 | 5-0 | ||
C | 16-10-2016 12:00 | Gestel 2 | JEKA 2 | 31061 | 4-3 | ||
C | 16-10-2016 12:30 | Sarto 2 | EFC 2 | 31466 | 1-0 | ||
C | 09-10-2016 11:30 | JEKA 2 | Baronie 2 | 32055 | 3-2 | ||
C | 09-10-2016 11:30 | EFC 2 | Dongen 2 | 32158 | 2-1 | ||
C | 09-10-2016 11:45 | Brabantia 2 | Sarto 2 | 30881 | 6-1 | ||
C | 09-10-2016 11:45 | Geldrop 2 | RKDVC 2 | 31883 | 0-0 | ||
C | 09-10-2016 12:00 | UNA 2 | Rood Wit V 2 | 31518 | 3-1 | ||
C | 09-10-2016 13:00 | Gestel 2 | Nuenen 2 | 30611 | 0-3 | ||
C | 09-10-2016 11:00 | OJC ROSMALEN 2 | Madese Boys 2 | 31321 | 6-0 | ||
C | 02-10-2016 11:30 | Baronie 2 | UNA 2 | 32336 | 1-6 | ||
C | 02-10-2016 11:30 | RKDVC 2 | Gestel 2 | 30870 | 4-2 | ||
C | 02-10-2016 12:00 | Nuenen 2 | EFC 2 | 30906 | 0-0 | ||
C | 02-10-2016 12:00 | Rood Wit V 2 | Brabantia 2 | 31637 | 1-2 | ||
C | 02-10-2016 12:00 | Dongen 2 | Geldrop 2 | 30996 | 0-0 | ||
C | 02-10-2016 12:30 | Sarto 2 | OJC ROSMALEN 2 | 30445 | 0-1 | ||
C | 02-10-2016 11:30 | Madese Boys 2 | JEKA 2 | 31113 | 0-2 | ||
C | 25-09-2016 11:30 | RKDVC 2 | Sarto 2 | 31062 | 1-6 | ||
C | 25-09-2016 11:45 | Geldrop 2 | Madese Boys 2 | 30470 | 4-0 | ||
C | 25-09-2016 12:00 | Nuenen 2 | Dongen 2 | 32318 | 3-3 | ||
C | 25-09-2016 12:00 | Gestel 2 | EFC 2 | 32305 | 0-0 | ||
C | 25-09-2016 12:00 | Rood Wit V 2 | Baronie 2 | 30499 | 2-2 | ||
C | 25-09-2016 12:00 | Brabantia 2 | OJC ROSMALEN 2 | 31357 | 2-0 | ||
C | 25-09-2016 12:00 | UNA 2 | JEKA 2 | 30403 | 4-1 | ||
C | 18-09-2016 11:00 | OJC ROSMALEN 2 | UNA 2 | 30505 | 0-3 | ||
C | 18-09-2016 11:30 | Baronie 2 | Nuenen 2 | 31201 | 0-3 | ||
C | 18-09-2016 11:30 | EFC 2 | Geldrop 2 | 30466 | 2-2 | ||
C | 18-09-2016 11:30 | JEKA 2 | Rood Wit V 2 | 31264 | 0-3 | ||
C | 18-09-2016 12:00 | Dongen 2 | RKDVC 2 | 30778 | 4-2 | ||
C | 18-09-2016 12:30 | Sarto 2 | Gestel 2 | 31913 | 2-0 | ||
C | 18-09-2016 14:30 | Madese Boys 2 | Brabantia 2 | 30670 | 2-3 | ||
C | 11-09-2016 11:30 | RKDVC 2 | Baronie 2 | 31649 | 4-3 | ||
C | 11-09-2016 11:30 | EFC 2 | Madese Boys 2 | 31915 | 2-2 | ||
C | 11-09-2016 11:45 | Geldrop 2 | UNA 2 | 30781 | 1-0 | ||
C | 11-09-2016 12:00 | Gestel 2 | Brabantia 2 | 31327 | 0-5 | ||
C | 11-09-2016 12:00 | Dongen 2 | OJC ROSMALEN 2 | 30329 | 1-1 | ||
C | 11-09-2016 12:00 | Nuenen 2 | Rood Wit V 2 | 30878 | 1-1 | ||
C | 11-09-2016 12:30 | Sarto 2 | JEKA 2 | 30338 | 3-1 | ||
C | 04-09-2016 11:30 | Baronie 2 | Dongen 2 | 31867 | 2-1 | ||
C | 04-09-2016 11:30 | JEKA 2 | Geldrop 2 | 32089 | 3-3 | ||
C | 04-09-2016 11:45 | Brabantia 2 | EFC 2 | 31925 | 2-0 | ||
C | 04-09-2016 12:00 | UNA 2 | Nuenen 2 | 31817 | 0-0 | ||
C | 04-09-2016 12:00 | Rood Wit V 2 | RKDVC 2 | 30593 | 2-0 | ||
C | 04-09-2016 14:30 | Madese Boys 2 | Sarto 2 | 30948 | 0-3 | ||
C | 04-09-2016 11:00 | OJC ROSMALEN 2 | Gestel 2 | 32330 | 1-1 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
B | 28-08-2016 12:00 | Nieuwkuijk 2 ZO | Vlijmense Boys 2 ZO | Rijn, J.M.L.A. van | 9521 | 4-1 | |
B | 28-08-2016 12:00 | Haarsteeg 2 ZO | RKDVC 2 ZO | Hupkes, J.W.C. | 10268 | 5-1 | |
B | 25-08-2016 18:45 | RKDVC 2 ZO | Vlijmense Boys 2 ZO | Hagelaars, P.H. | 9182 | 7-0 | |
B | 25-08-2016 18:45 | Haarsteeg 2 ZO | Nieuwkuijk 2 ZO | Oort, W.K.P.H. van | 10267 | 3-1 | |
B | 21-08-2016 11:30 | Vlijmense Boys 2 ZO | Haarsteeg 2 ZO | Tezemir, M. | 10103 | 0-2 | |
B | 21-08-2016 12:00 | Nieuwkuijk 2 ZO | RKDVC 2 ZO | Bonth, A.L.J. de | 9520 | 0-0 |
Standen
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nuenen 2 | 26 | 19 | 7 | 0 | 64 | 62 | 12 | 50 | 0 |
2 | Sarto 2 | 26 | 15 | 4 | 7 | 49 | 58 | 35 | 23 | 0 |
3 | UNA 2 | 26 | 15 | 6 | 5 | 48 | 64 | 25 | 39 | 3 |
4 | Brabantia 2 | 26 | 14 | 3 | 9 | 45 | 68 | 47 | 21 | 0 |
5 | OJC ROSMALEN 2 | 26 | 13 | 6 | 7 | 45 | 40 | 25 | 15 | 0 |
6 | Dongen 2 | 26 | 11 | 5 | 10 | 38 | 55 | 47 | 8 | 0 |
7 | Baronie 2 | 26 | 10 | 7 | 9 | 37 | 65 | 47 | 18 | 0 |
8 | Geldrop 2 | 26 | 9 | 7 | 10 | 34 | 42 | 44 | -2 | 0 |
9 | EFC 2 | 26 | 10 | 7 | 9 | 33 | 38 | 32 | 6 | 4 |
10 | JEKA 2 | 26 | 7 | 8 | 11 | 29 | 43 | 56 | -13 | 0 |
11 | RKDVC 2 | 26 | 8 | 4 | 14 | 28 | 47 | 67 | -20 | 0 |
12 | Rood Wit V 2 | 26 | 6 | 5 | 15 | 23 | 44 | 62 | -18 | 0 |
13 | Gestel 2 | 26 | 4 | 3 | 19 | 12 | 30 | 86 | -56 | 3 |
14 | Madese Boys 2 | 26 | 4 | 2 | 20 | 11 | 20 | 91 | -71 | 3 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Haarsteeg 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Nieuwkuijk 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | RKDVC 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Vlijmense Boys 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Training
Wekelijkse trainingen
dag | tijd | veld | Kleedkamer | type | periode | status | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
dinsdag | 19:45 - 21:15 | 4-A | 2 | Team training | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
donderdag | 19:45 - 21:15 | 1-A (k.gr.) | 2 | Team training | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|