Mannen beker reserve 2e ronde, Groep 4 02
RKDVC 4
Teamleden
Spelers | |||||||
Danny Hagelaars | |||||||
Ronald van Heeswijk | |||||||
Bram Hendriks | |||||||
Hans van den Hooven | |||||||
Joost van den Hooven | |||||||
Ramon Kok | |||||||
Jelle Rennen | |||||||
Maarten Rensink | |||||||
Joey Snoeren | |||||||
Ruud van Son | |||||||
Luc Trommelen | |||||||
Paul Walters | |||||||
Overige teamleden | |||||||
Rob van Delft | Leider | ||||||
Anko Fennema | Ass. scheids. | ||||||
Ad van Heeswijk | Trainer |
Wedstrijdplanning
Geen wedstrijden gevonden |
Wedstrijdhistorie
Geen wedstrijden gevonden |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 03-05-2015 11:00 | ODC 3 | BVV 2 | 16699 | 1-0 | ||
C | 03-05-2015 11:00 | Real Lunet 2 | JongBrabant 2 | 16231 | 3-2 | ||
C | 03-05-2015 11:00 | CHC 2 | OJC ROSMALEN 4 | 16162 | 3-3 | ||
C | 03-05-2015 11:00 | Emplina 2 | St Mich.Gestel 2 | 15918 | 4-1 | ||
C | 03-05-2015 11:00 | Helvoirt 2 | Den Dungen 2 | 15805 | 4-0 | ||
C | 03-05-2015 11:00 | RKDVC 4 | BMC 3 | 14736 | 3-1 | ||
C | 26-04-2015 10:00 | BMC 3 | Real Lunet 2 | 15008 | 1-0 | ||
C | 26-04-2015 11:00 | Den Dungen 2 | Emplina 2 | 15359 | 0-4 | ||
C | 26-04-2015 11:00 | St Mich.Gestel 2 | ODC 3 | 15445 | 0-5 | ||
C | 26-04-2015 11:00 | BVV 2 | RKDVC 4 | 15558 | 1-0 | ||
C | 26-04-2015 12:30 | OJC ROSMALEN 4 | Helvoirt 2 | 16262 | 5-0 | ||
C | 26-04-2015 11:30 | JongBrabant 2 | CHC 2 | 16507 | 2-2 | ||
C | 19-04-2015 11:00 | Den Dungen 2 | St Mich.Gestel 2 | 15356 | 2-2 | ||
C | 19-04-2015 11:45 | Helvoirt 2 | JongBrabant 2 | 15812 | 2-4 | ||
C | 19-04-2015 11:30 | Emplina 2 | BMC 3 | 15916 | 2-1 | ||
C | 19-04-2015 11:00 | CHC 2 | BVV 2 | 16158 | 1-1 | ||
C | 19-04-2015 11:00 | Real Lunet 2 | OJC ROSMALEN 4 | 16230 | 0-1 | ||
C | 19-04-2015 11:00 | ODC 3 | RKDVC 4 | 16695 | 1-2 | ||
C | 12-04-2015 12:30 | RKDVC 4 | CHC 2 | 14742 | 5-1 | ||
C | 12-04-2015 10:00 | BMC 3 | Den Dungen 2 | 15002 | 1-0 | ||
C | 12-04-2015 11:00 | St Mich.Gestel 2 | Helvoirt 2 | 15439 | 0-4 | ||
C | 12-04-2015 11:00 | BVV 2 | Real Lunet 2 | 15565 | 0-2 | ||
C | 12-04-2015 12:30 | OJC ROSMALEN 4 | Emplina 2 | 16263 | 2-5 | ||
C | 12-04-2015 12:00 | JongBrabant 2 | ODC 3 | 16510 | 3-3 | ||
C | 29-03-2015 11:00 | BMC 3 | St Mich.Gestel 2 | 15003 | 0-2 | ||
C | 29-03-2015 11:00 | Den Dungen 2 | OJC ROSMALEN 4 | 15362 | 1-0 | ||
C | 29-03-2015 11:30 | Emplina 2 | JongBrabant 2 | 15924 | 2-3 | ||
C | 29-03-2015 11:45 | Helvoirt 2 | BVV 2 | 15807 | 2-5 | ||
C | 29-03-2015 11:00 | Real Lunet 2 | RKDVC 4 | 16222 | 2-1 | ||
C | 29-03-2015 10:00 | ODC 3 | CHC 2 | 16702 | 6-1 | ||
C | 22-03-2015 11:00 | ODC 3 | Den Dungen 2 | 16697 | 3-1 | ||
C | 22-03-2015 12:00 | JongBrabant 2 | St Mich.Gestel 2 | 16503 | 4-3 | ||
C | 22-03-2015 12:30 | OJC ROSMALEN 4 | BMC 3 | 16258 | 4-0 | ||
C | 22-03-2015 11:00 | CHC 2 | Real Lunet 2 | 16161 | 0-0 | ||
C | 22-03-2015 11:00 | BVV 2 | Emplina 2 | 15563 | 1-2 | ||
C | 22-03-2015 12:30 | RKDVC 4 | Helvoirt 2 | 14740 | 1-1 | ||
C | 15-03-2015 11:00 | Real Lunet 2 | Den Dungen 2 | 16224 | 1-0 | ||
C | 15-03-2015 11:45 | Helvoirt 2 | BMC 3 | 15804 | 5-0 | ||
C | 08-03-2015 11:00 | BMC 3 | JongBrabant 2 | 15010 | 2-2 | ||
C | 08-03-2015 11:00 | Den Dungen 2 | BVV 2 | 15357 | 0-3 | ||
C | 08-03-2015 11:00 | St Mich.Gestel 2 | OJC ROSMALEN 4 | 15443 | 2-0 | ||
C | 08-03-2015 11:45 | Helvoirt 2 | CHC 2 | 15809 | 0-0 | ||
C | 08-03-2015 11:30 | Emplina 2 | RKDVC 4 | 15915 | 5-1 | ||
C | 08-03-2015 11:00 | Real Lunet 2 | ODC 3 | 16232 | 4-1 | ||
C | 01-03-2015 12:30 | RKDVC 4 | OJC ROSMALEN 4 | 14744 | 2-1 | ||
C | 01-03-2015 11:00 | BVV 2 | BMC 3 | 15559 | 2-1 | ||
C | 01-03-2015 11:00 | CHC 2 | St Mich.Gestel 2 | 16157 | 6-4 | ||
C | 01-03-2015 11:00 | Real Lunet 2 | Helvoirt 2 | 16227 | 2-5 | ||
C | 01-03-2015 10:00 | ODC 3 | Emplina 2 | 16701 | 3-2 | ||
C | 01-03-2015 12:00 | JongBrabant 2 | Den Dungen 2 | 16502 | 0-1 | ||
C | 22-02-2015 11:00 | BMC 3 | CHC 2 | 15007 | 1-0 | ||
C | 22-02-2015 11:00 | Den Dungen 2 | RKDVC 4 | 15354 | 2-1 | ||
C | 22-02-2015 11:45 | Helvoirt 2 | ODC 3 | 15813 | 2-0 | ||
C | 22-02-2015 11:00 | St Mich.Gestel 2 | BVV 2 | 15438 | 4-2 | ||
C | 22-02-2015 11:30 | Emplina 2 | Real Lunet 2 | 15922 | 8-1 | ||
C | 22-02-2015 12:30 | OJC ROSMALEN 4 | JongBrabant 2 | 16266 | 2-3 | ||
C | 08-02-2015 12:30 | RKDVC 4 | St Mich.Gestel 2 | 14738 | 0-1 | ||
C | 08-02-2015 11:00 | BVV 2 | JongBrabant 2 | 15567 | 2-3 | ||
C | 08-02-2015 11:00 | CHC 2 | Emplina 2 | 16160 | 0-1 | ||
C | 08-02-2015 11:00 | ODC 3 | OJC ROSMALEN 4 | 16704 | 1-2 | ||
C | 23-11-2014 11:45 | Helvoirt 2 | St Mich.Gestel 2 | Ozel, B. | 15806 | 0-0 | |
C | 23-11-2014 11:30 | Emplina 2 | OJC ROSMALEN 4 | Yarar, S. | 15923 | 0-0 | |
C | 23-11-2014 11:00 | CHC 2 | RKDVC 4 | Cairo, G.R.E. | 16154 | 0-0 | |
C | 23-11-2014 10:30 | Real Lunet 2 | BVV 2 | Rijswijk, C.P.C. van | 16226 | 0-0 | |
C | 23-11-2014 11:00 | ODC 3 | JongBrabant 2 | Pijnenburg, M.A.A. | 16705 | 0-0 | |
C | 23-11-2014 11:00 | Den Dungen 2 | BMC 3 | Doesburg, A. van | 15355 | 0-0 | |
C | 09-11-2014 12:30 | RKDVC 4 | Real Lunet 2 | 14743 | 3-1 | ||
C | 09-11-2014 11:00 | St Mich.Gestel 2 | BMC 3 | 15436 | 2-2 | ||
C | 09-11-2014 11:00 | BVV 2 | Helvoirt 2 | 15562 | 3-2 | ||
C | 09-11-2014 12:30 | OJC ROSMALEN 4 | Den Dungen 2 | 16259 | 2-0 | ||
C | 09-11-2014 11:30 | JongBrabant 2 | Emplina 2 | 16506 | 2-2 | ||
C | 09-11-2014 11:00 | CHC 2 | ODC 3 | 16164 | 1-0 |
Standen
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | BVV 2 | 22 | 11 | 5 | 6 | 38 | 43 | 29 | 14 | 0 |
2 | Emplina 2 | 22 | 11 | 4 | 7 | 37 | 68 | 42 | 26 | 0 |
3 | RKDVC 4 | 22 | 10 | 3 | 9 | 33 | 49 | 46 | 3 | 0 |
4 | JongBrabant 2 | 22 | 9 | 5 | 8 | 32 | 56 | 58 | -2 | 0 |
5 | ODC 3 | 22 | 9 | 4 | 9 | 31 | 50 | 44 | 6 | 0 |
6 | Helvoirt 2 | 22 | 9 | 4 | 9 | 31 | 47 | 43 | 4 | 0 |
7 | BMC 3 | 22 | 9 | 4 | 9 | 31 | 28 | 36 | -8 | 0 |
8 | St Mich.Gestel 2 | 22 | 9 | 3 | 10 | 30 | 41 | 52 | -11 | 0 |
9 | OJC ROSMALEN 4 | 22 | 9 | 2 | 11 | 29 | 44 | 36 | 8 | 0 |
10 | Den Dungen 2 | 22 | 9 | 2 | 11 | 29 | 29 | 42 | -13 | 0 |
11 | CHC 2 | 22 | 7 | 6 | 9 | 27 | 42 | 50 | -8 | 0 |
12 | Real Lunet 2 | 22 | 8 | 2 | 12 | 26 | 35 | 54 | -19 | 0 |
Training
Wekelijkse trainingen
dag | tijd | veld | Kleedkamer | type | periode | status | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
dinsdag | 19:45 - 21:15 | 4 | Team training | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
donderdag | 19:45 - 21:15 | Tr. veld 2 | 4 | Team training | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|