Mannen Zondag reserve nacompetitie 2e ronde, 1e klasse/2e klasse 3
RKDVC 4
Teamleden
Spelers | |||||||
Danny Hagelaars | |||||||
Ronald van Heeswijk | |||||||
Bram Hendriks | |||||||
Hans van den Hooven | |||||||
Joost van den Hooven | |||||||
Ramon Kok | |||||||
Jelle Rennen | |||||||
Maarten Rensink | |||||||
Joey Snoeren | |||||||
Ruud van Son | |||||||
Luc Trommelen | |||||||
Paul Walters | |||||||
Overige teamleden | |||||||
Rob van Delft | Leider | ||||||
Anko Fennema | Ass. scheids. | ||||||
Ad van Heeswijk | Trainer |
Wedstrijdplanning
Geen wedstrijden gevonden |
Wedstrijdhistorie
Geen wedstrijden gevonden |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
B | 08-06-2016 20:00 | RKDVC 4 ZO | Geldrop 2 ZO | 138553 | 2-4 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
B | 24-04-2016 12:30 | RKDVC 4 ZO | OJC ROSMALEN 4 ZO | 138255 | 2-1 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
B | 26-03-2016 17:00 | RKDVC 4 ZO | WODAN 2 ZO | 135944 | 4-3 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
B | 25-10-2015 12:30 | RKDVC 4 ZO | BMC 2 ZO | 97650 | 2-1 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 08-05-2016 12:00 | BMC 3 | Beerse Boys 3 | 76396 | 1-6 | ||
C | 08-05-2016 12:00 | St Mich.Gestel 2 | OJC ROSMALEN 4 | Eijndhoven, H. van | 76260 | 5-6 | |
C | 08-05-2016 12:00 | Jong Brabant 2 | Emplina 2 | 75787 | 3-3 | ||
C | 08-05-2016 12:00 | RKDVC 4 | Den Dungen 2 | 75617 | 2-4 | ||
C | 08-05-2016 12:00 | WSC 3 | Vlijmense Boys 2 | 75357 | 1-1 | ||
C | 08-05-2016 12:00 | Helvoirt 2 | Baardwijk 2 | 77042 | 0-1 | ||
C | 01-05-2016 12:00 | Baardwijk 2 | WSC 3 | 75597 | 2-1 | ||
C | 01-05-2016 11:00 | Den Dungen 2 | St Mich.Gestel 2 | 76716 | 2-1 | ||
C | 01-05-2016 11:00 | Beerse Boys 3 | RKDVC 4 | 76785 | 1-5 | ||
C | 01-05-2016 11:30 | Emplina 2 | Helvoirt 2 | 75985 | 2-0 | ||
C | 01-05-2016 12:00 | Vlijmense Boys 2 | BMC 3 | 75993 | 2-3 | ||
C | 01-05-2016 12:30 | OJC ROSMALEN 4 | Jong Brabant 2 | 75375 | 3-1 | ||
C | 17-04-2016 11:00 | WSC 3 | Den Dungen 2 | 75885 | 2-3 | ||
C | 17-04-2016 11:00 | St Mich.Gestel 2 | Emplina 2 | 77090 | 0-3 | ||
C | 17-04-2016 11:45 | Helvoirt 2 | OJC ROSMALEN 4 | 76974 | 2-0 | ||
C | 17-04-2016 12:00 | Baardwijk 2 | Vlijmense Boys 2 | 75678 | 3-1 | ||
C | 17-04-2016 11:00 | BMC 3 | RKDVC 4 | 76360 | 1-3 | ||
C | 17-04-2016 12:00 | Jong Brabant 2 | Beerse Boys 3 | Ploeg, L. van der | 76775 | 3-0 | |
C | 10-04-2016 11:00 | Beerse Boys 3 | St Mich.Gestel 2 | 75222 | 0-3 | ||
C | 10-04-2016 11:00 | Den Dungen 2 | Baardwijk 2 | 76636 | 1-1 | ||
C | 10-04-2016 11:30 | Emplina 2 | WSC 3 | 75822 | 0-2 | ||
C | 10-04-2016 12:00 | Vlijmense Boys 2 | Helvoirt 2 | 76170 | 0-1 | ||
C | 10-04-2016 12:30 | RKDVC 4 | Jong Brabant 2 | 75092 | 4-2 | ||
C | 10-04-2016 12:30 | OJC ROSMALEN 4 | BMC 3 | 75626 | 1-1 | ||
C | 03-04-2016 11:00 | Den Dungen 2 | Vlijmense Boys 2 | 75014 | 1-0 | ||
C | 03-04-2016 11:00 | St Mich.Gestel 2 | RKDVC 4 | 75059 | 1-1 | ||
C | 03-04-2016 11:00 | BMC 3 | Jong Brabant 2 | Lier, T. van | 75433 | 1-3 | |
C | 03-04-2016 11:00 | WSC 3 | OJC ROSMALEN 4 | 75607 | 4-2 | ||
C | 03-04-2016 11:45 | Helvoirt 2 | Beerse Boys 3 | 75596 | 2-1 | ||
C | 03-04-2016 12:00 | Baardwijk 2 | Emplina 2 | 75622 | 2-2 | ||
C | 28-03-2016 11:00 | BMC 3 | Emplina 2 | 75362 | 3-3 | ||
C | 26-03-2016 17:00 | BMC 3 | WSC 3 | 137833 | 0-0 | ||
C | 20-03-2016 11:00 | BMC 3 | Baardwijk 2 | 76506 | 1-0 | ||
C | 20-03-2016 11:30 | Emplina 2 | Den Dungen 2 | 76528 | 1-3 | ||
C | 20-03-2016 12:00 | Beerse Boys 3 | WSC 3 | 76857 | 1-1 | ||
C | 20-03-2016 12:00 | Jong Brabant 2 | St Mich.Gestel 2 | 76009 | 1-1 | ||
C | 20-03-2016 12:30 | OJC ROSMALEN 4 | Vlijmense Boys 2 | 75904 | 2-0 | ||
C | 20-03-2016 12:30 | RKDVC 4 | Helvoirt 2 | 75006 | 0-2 | ||
C | 13-03-2016 11:00 | Den Dungen 2 | OJC ROSMALEN 4 | 75229 | 2-5 | ||
C | 13-03-2016 11:00 | WSC 3 | RKDVC 4 | 76305 | 0-5 | ||
C | 13-03-2016 11:00 | St Mich.Gestel 2 | BMC 3 | 76673 | 8-0 | ||
C | 13-03-2016 11:45 | Helvoirt 2 | Jong Brabant 2 | 75786 | 1-0 | ||
C | 13-03-2016 12:00 | Baardwijk 2 | Beerse Boys 3 | 75464 | 2-2 | ||
C | 13-03-2016 12:00 | Vlijmense Boys 2 | Emplina 2 | 76981 | 0-6 | ||
C | 06-03-2016 11:00 | St Mich.Gestel 2 | Helvoirt 2 | 75825 | 1-0 | ||
C | 06-03-2016 11:00 | BMC 3 | WSC 3 | 76330 | 0-0 | ||
C | 06-03-2016 11:00 | Beerse Boys 3 | Den Dungen 2 | 76658 | 1-3 | ||
C | 06-03-2016 12:00 | Jong Brabant 2 | Vlijmense Boys 2 | 76264 | 4-2 | ||
C | 06-03-2016 12:30 | OJC ROSMALEN 4 | Baardwijk 2 | 76076 | 3-0 | ||
C | 06-03-2016 12:30 | RKDVC 4 | Emplina 2 | 76473 | 1-2 | ||
C | 28-02-2016 11:45 | Helvoirt 2 | Den Dungen 2 | 75366 | 1-0 | ||
C | 28-02-2016 11:00 | WSC 3 | St Mich.Gestel 2 | 75442 | 1-2 | ||
C | 21-02-2016 11:45 | Helvoirt 2 | BMC 3 | 76683 | 3-0 | ||
C | 21-02-2016 11:00 | Den Dungen 2 | Jong Brabant 2 | 76869 | 1-3 | ||
C | 21-02-2016 12:00 | Baardwijk 2 | RKDVC 4 | 76388 | 4-1 | ||
C | 21-02-2016 11:30 | Vlijmense Boys 2 | Beerse Boys 3 | 75123 | 1-1 | ||
C | 21-02-2016 11:30 | Emplina 2 | OJC ROSMALEN 4 | 76587 | 1-0 | ||
C | 14-02-2016 12:30 | RKDVC 4 | Vlijmense Boys 2 | 75687 | 1-1 | ||
C | 14-02-2016 12:00 | Jong Brabant 2 | WSC 3 | 76472 | 2-2 | ||
C | 14-02-2016 11:00 | St Mich.Gestel 2 | Baardwijk 2 | 75519 | 1-2 | ||
C | 14-02-2016 10:00 | Beerse Boys 3 | OJC ROSMALEN 4 | 75701 | 0-3 | ||
C | 13-12-2015 11:00 | BMC 3 | OJC ROSMALEN 4 | 76537 | 0-4 | ||
C | 06-12-2015 12:30 | OJC ROSMALEN 4 | RKDVC 4 | 75272 | 3-3 | ||
C | 06-12-2015 12:00 | Baardwijk 2 | Jong Brabant 2 | 75837 | 1-2 | ||
C | 06-12-2015 12:00 | Vlijmense Boys 2 | St Mich.Gestel 2 | 76938 | 1-1 | ||
C | 06-12-2015 11:30 | Emplina 2 | Beerse Boys 3 | 75645 | 6-4 | ||
C | 06-12-2015 11:00 | WSC 3 | Helvoirt 2 | 76854 | 2-1 | ||
C | 06-12-2015 11:00 | Den Dungen 2 | BMC 3 | 75528 | 0-1 | ||
C | 29-11-2015 12:30 | OJC ROSMALEN 4 | Helvoirt 2 | 76370 | 3-1 | ||
C | 29-11-2015 12:30 | RKDVC 4 | BMC 3 | 75082 | 4-0 | ||
C | 29-11-2015 11:30 | Emplina 2 | St Mich.Gestel 2 | 76436 | 5-0 | ||
C | 29-11-2015 11:30 | Vlijmense Boys 2 | Baardwijk 2 | 75869 | 3-2 | ||
C | 29-11-2015 11:00 | Beerse Boys 3 | Jong Brabant 2 | 76605 | 1-2 | ||
C | 29-11-2015 11:00 | Den Dungen 2 | WSC 3 | 76825 | 2-1 | ||
C | 15-11-2015 11:00 | WSC 3 | Emplina 2 | 77027 | 3-1 | ||
C | 15-11-2015 11:00 | St Mich.Gestel 2 | Beerse Boys 3 | Eijndhoven, H. van | 75426 | 4-2 | |
C | 15-11-2015 11:45 | Helvoirt 2 | Vlijmense Boys 2 | 76350 | 3-1 | ||
C | 15-11-2015 12:00 | Jong Brabant 2 | RKDVC 4 | 75223 | 2-4 | ||
C | 15-11-2015 12:00 | Baardwijk 2 | Den Dungen 2 | 76727 | 1-1 | ||
C | 08-11-2015 11:00 | Beerse Boys 3 | Helvoirt 2 | 75390 | 2-1 | ||
C | 08-11-2015 11:30 | Emplina 2 | Baardwijk 2 | 77059 | 3-1 | ||
C | 08-11-2015 12:00 | Vlijmense Boys 2 | Den Dungen 2 | 76064 | 1-1 | ||
C | 08-11-2015 12:00 | Jong Brabant 2 | BMC 3 | 76023 | 2-0 | ||
C | 08-11-2015 12:30 | RKDVC 4 | St Mich.Gestel 2 | 76311 | 2-2 | ||
C | 08-11-2015 12:30 | OJC ROSMALEN 4 | WSC 3 | 75262 | 1-1 | ||
C | 01-11-2015 11:00 | WSC 3 | Beerse Boys 3 | 76063 | 5-1 | ||
C | 01-11-2015 11:00 | Den Dungen 2 | Emplina 2 | 76782 | 2-1 | ||
C | 01-11-2015 11:00 | St Mich.Gestel 2 | Jong Brabant 2 | Eijndhoven, H. van | 77026 | 0-1 | |
C | 01-11-2015 11:45 | Helvoirt 2 | RKDVC 4 | 76591 | 0-3 | ||
C | 01-11-2015 12:00 | Baardwijk 2 | BMC 3 | 76049 | 2-1 | ||
C | 01-11-2015 12:00 | Vlijmense Boys 2 | OJC ROSMALEN 4 | 77100 | 4-2 | ||
C | 18-10-2015 11:00 | Beerse Boys 3 | Baardwijk 2 | 76531 | 5-0 | ||
C | 18-10-2015 11:00 | BMC 3 | St Mich.Gestel 2 | 76233 | 0-0 | ||
C | 18-10-2015 11:30 | Emplina 2 | Vlijmense Boys 2 | 77000 | 4-2 | ||
C | 18-10-2015 12:00 | Jong Brabant 2 | Helvoirt 2 | 75718 | 1-1 | ||
C | 18-10-2015 12:30 | RKDVC 4 | WSC 3 | 76832 | 5-3 | ||
C | 18-10-2015 12:30 | OJC ROSMALEN 4 | Den Dungen 2 | 75938 | 4-1 | ||
C | 11-10-2015 11:00 | WSC 3 | BMC 3 | 75453 | 4-1 | ||
C | 11-10-2015 11:00 | Den Dungen 2 | Beerse Boys 3 | 76615 | 6-0 | ||
C | 11-10-2015 11:30 | Emplina 2 | RKDVC 4 | 75946 | 6-1 | ||
C | 11-10-2015 11:45 | Helvoirt 2 | St Mich.Gestel 2 | 76444 | 4-0 | ||
C | 11-10-2015 12:00 | Vlijmense Boys 2 | Jong Brabant 2 | 75810 | 0-1 | ||
C | 11-10-2015 12:00 | Baardwijk 2 | OJC ROSMALEN 4 | 75853 | 2-4 | ||
C | 04-10-2015 11:00 | Beerse Boys 3 | Vlijmense Boys 2 | 77057 | 2-3 | ||
C | 04-10-2015 11:00 | St Mich.Gestel 2 | WSC 3 | 76200 | 4-5 | ||
C | 04-10-2015 12:00 | Jong Brabant 2 | Den Dungen 2 | 75337 | 1-2 | ||
C | 04-10-2015 12:30 | OJC ROSMALEN 4 | Emplina 2 | Pennings, J.M. | 76114 | 2-3 | |
C | 04-10-2015 12:30 | RKDVC 4 | Baardwijk 2 | 76446 | 7-0 | ||
C | 04-10-2015 11:00 | BMC 3 | Helvoirt 2 | 76502 | 5-0 | ||
C | 27-09-2015 11:00 | WSC 3 | Jong Brabant 2 | 76936 | 6-0 | ||
C | 27-09-2015 11:00 | Den Dungen 2 | Helvoirt 2 | 75466 | 3-2 | ||
C | 27-09-2015 11:30 | Emplina 2 | BMC 3 | 76184 | 4-1 | ||
C | 27-09-2015 12:00 | Vlijmense Boys 2 | RKDVC 4 | 75803 | 1-2 | ||
C | 27-09-2015 12:00 | Baardwijk 2 | St Mich.Gestel 2 | 76071 | 3-1 | ||
C | 27-09-2015 12:30 | OJC ROSMALEN 4 | Beerse Boys 3 | 75149 | 2-2 | ||
C | 20-09-2015 11:00 | BMC 3 | Den Dungen 2 | 76272 | 0-4 | ||
C | 20-09-2015 12:00 | Jong Brabant 2 | Baardwijk 2 | 76870 | 1-2 | ||
C | 20-09-2015 11:00 | St Mich.Gestel 2 | Vlijmense Boys 2 | 76498 | 4-1 | ||
C | 20-09-2015 12:00 | Helvoirt 2 | WSC 3 | 75764 | 1-3 | ||
C | 20-09-2015 12:00 | Beerse Boys 3 | Emplina 2 | 76352 | 2-4 | ||
C | 20-09-2015 12:30 | RKDVC 4 | OJC ROSMALEN 4 | 76578 | 3-0 | ||
C | 13-09-2015 11:00 | Beerse Boys 3 | BMC 3 | 75249 | 4-0 | ||
C | 13-09-2015 11:00 | Den Dungen 2 | RKDVC 4 | Roy, H.B.M. van | 76108 | 4-0 | |
C | 13-09-2015 12:00 | Baardwijk 2 | Helvoirt 2 | Boezer, H.G.W. | 76214 | 1-3 | |
C | 13-09-2015 12:00 | Vlijmense Boys 2 | WSC 3 | 75658 | 1-3 | ||
C | 13-09-2015 12:30 | OJC ROSMALEN 4 | St Mich.Gestel 2 | 76806 | 3-1 | ||
C | 13-09-2015 11:30 | Emplina 2 | Jong Brabant 2 | 75372 | 0-1 | ||
C | 06-09-2015 12:00 | BMC 3 | Vlijmense Boys 2 | 76800 | 1-2 | ||
C | 06-09-2015 12:30 | RKDVC 4 | Beerse Boys 3 | 76404 | 5-1 | ||
C | 06-09-2015 12:00 | Helvoirt 2 | Emplina 2 | 76083 | 3-6 | ||
C | 06-09-2015 11:00 | St Mich.Gestel 2 | Den Dungen 2 | 75508 | 0-2 | ||
C | 06-09-2015 12:00 | Jong Brabant 2 | OJC ROSMALEN 4 | 75067 | 3-2 | ||
C | 06-09-2015 11:00 | WSC 3 | Baardwijk 2 | 76986 | 5-2 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
B | 30-08-2015 11:00 | CHC 2 ZO | Zwaluw VFC 2 ZO | 4669 | 2-2 | ||
B | 30-08-2015 11:00 | Real Lunet 2 ZO | RKDVC 4 ZO | Someren, F. van | 4674 | 2-1 | |
B | 27-08-2015 18:30 | CHC 2 ZO | Real Lunet 2 ZO | 4668 | 5-4 | ||
B | 27-08-2015 18:30 | Zwaluw VFC 2 ZO | RKDVC 4 ZO | Nijland, P. | 4702 | 3-5 | |
B | 23-08-2015 12:30 | RKDVC 4 ZO | CHC 2 ZO | 4602 | 6-0 | ||
B | 23-08-2015 11:00 | Real Lunet 2 ZO | Zwaluw VFC 2 ZO | Someren, F. van | 4675 | 2-0 |
Standen
Training
Wekelijkse trainingen
dag | tijd | veld | Kleedkamer | type | periode | status | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
dinsdag | 19:45 - 21:15 | Tr. veld 2 | Team training | |||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
donderdag | 19:45 - 21:15 | Tr. veld 2 | 4 | Team training | ||||||||||
Trainingsdagen
|