0240 Onder 15 competitie (district A-cat)
RKDVC JO15-1
Teamleden
Spelers | |||||||
Mats van Bokhoven | |||||||
Brian van den Boogaard | |||||||
Kyan Cordes | |||||||
Guus van Geffen | |||||||
Nick Pelle | |||||||
Colin Smits | |||||||
Gok Deniz Yazici | |||||||
Overige teamleden | |||||||
Stijn Brokx | Leider/Trainer | ||||||
Edwin Cordes | Leider |
Wedstrijdplanning
Geen wedstrijden gevonden |
Wedstrijdhistorie
Geen wedstrijden gevonden |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 29-05-2018 19:00 | Dongen JO15-1 | Sarto JO15-1 | 59033 | 7-1 | ||
C | 26-05-2018 13:45 | Unitas'30 JO15-1 | Emplina JO15-1 | 58982 | 7-2 | ||
C | 26-05-2018 13:15 | Roosendaal JO15-1 | SC 't Zand JO15-1 | 58980 | 3-3 | ||
C | 26-05-2018 13:00 | Oirschot Vooruit JO15-1 | MOC'17 JO15-1 | 58972 | 0-4 | ||
C | 26-05-2018 13:45 | RKDVC JO15-1 | Oranje Wit JO15-1 | 59019 | 1-0 | ||
C | 26-05-2018 12:30 | TSC JO15-1 | RBC JO15-1 | 58988 | 4-0 | ||
C | 19-05-2018 11:15 | MOC'17 JO15-1 | Roosendaal JO15-1 | 58963 | 3-2 | ||
C | 19-05-2018 12:45 | SC 't Zand JO15-1 | Oirschot Vooruit JO15-1 | 59041 | 9-1 | ||
C | 19-05-2018 12:45 | Emplina JO15-1 | RKDVC JO15-1 | 59005 | 0-2 | ||
C | 19-05-2018 13:15 | Sarto JO15-1 | TSC JO15-1 | 59032 | 2-4 | ||
C | 19-05-2018 13:00 | RBC JO15-1 | Unitas'30 JO15-1 | 59017 | 2-2 | ||
C | 19-05-2018 10:30 | Oranje Wit JO15-1 | Dongen JO15-1 | 59056 | 0-0 | ||
C | 12-05-2018 12:30 | RBC JO15-1 | Sarto JO15-1 | 58960 | 2-3 | ||
C | 12-05-2018 11:15 | MOC'17 JO15-1 | Oranje Wit JO15-1 | 59029 | 4-0 | ||
C | 12-05-2018 12:00 | Dongen JO15-1 | Emplina JO15-1 | 59055 | 3-1 | ||
C | 12-05-2018 12:15 | Unitas'30 JO15-1 | TSC JO15-1 | 58968 | 3-0 | ||
C | 12-05-2018 12:45 | RKDVC JO15-1 | SC 't Zand JO15-1 | 58993 | 1-0 | ||
C | 10-05-2018 12:45 | Emplina JO15-1 | Oirschot Vooruit JO15-1 | 58965 | 4-0 | ||
C | 10-05-2018 12:30 | RBC JO15-1 | RKDVC JO15-1 | 58964 | 2-1 | ||
C | 07-05-2018 19:00 | Emplina JO15-1 | Sarto JO15-1 | 59014 | 4-1 | ||
C | 05-05-2018 11:15 | MOC'17 JO15-1 | SC 't Zand JO15-1 | 59065 | 2-2 | ||
C | 05-05-2018 10:30 | Oranje Wit JO15-1 | TSC JO15-1 | 59036 | 1-3 | ||
C | 05-05-2018 14:00 | Unitas'30 JO15-1 | Oirschot Vooruit JO15-1 | 59069 | 3-0 | ||
C | 05-05-2018 14:30 | RBC JO15-1 | Roosendaal JO15-1 | 59007 | 0-5 | ||
C | 05-05-2018 12:45 | RKDVC JO15-1 | Dongen JO15-1 | 59028 | 1-0 | ||
C | 28-04-2018 14:00 | Unitas'30 JO15-1 | Dongen JO15-1 | 58957 | 0-3 | ||
C | 28-04-2018 11:15 | MOC'17 JO15-1 | TSC JO15-1 | 59070 | 1-0 | ||
C | 28-04-2018 10:30 | Oranje Wit JO15-1 | Roosendaal JO15-1 | 59039 | 3-3 | ||
C | 25-04-2018 19:30 | Oirschot Vooruit JO15-1 | RKDVC JO15-1 | 59011 | 1-4 | ||
C | 21-04-2018 13:00 | Oirschot Vooruit JO15-1 | Dongen JO15-1 | 59015 | 0-4 | ||
C | 21-04-2018 12:45 | Emplina JO15-1 | MOC'17 JO15-1 | 59054 | 3-0 | ||
C | 21-04-2018 12:45 | SC 't Zand JO15-1 | Unitas'30 JO15-1 | 59082 | 4-2 | ||
C | 21-04-2018 13:15 | Sarto JO15-1 | Roosendaal JO15-1 | 58983 | 1-2 | ||
C | 21-04-2018 10:30 | Oranje Wit JO15-1 | RBC JO15-1 | 59062 | 2-1 | ||
C | 21-04-2018 12:30 | TSC JO15-1 | RKDVC JO15-1 | 59075 | 1-0 | ||
C | 14-04-2018 12:00 | Dongen JO15-1 | Roosendaal JO15-1 | 58998 | 1-1 | ||
C | 14-04-2018 12:45 | Emplina JO15-1 | Oranje Wit JO15-1 | 58989 | 2-0 | ||
C | 14-04-2018 12:45 | RKDVC JO15-1 | Sarto JO15-1 | 58996 | 3-2 | ||
C | 14-04-2018 13:00 | Oirschot Vooruit JO15-1 | TSC JO15-1 | 58955 | 1-4 | ||
C | 14-04-2018 14:00 | Unitas'30 JO15-1 | MOC'17 JO15-1 | 58986 | 1-1 | ||
C | 14-04-2018 14:30 | RBC JO15-1 | SC 't Zand JO15-1 | 58978 | 0-2 | ||
C | 10-04-2018 19:00 | SC 't Zand JO15-1 | Sarto JO15-1 | 59047 | 4-0 | ||
C | 07-04-2018 10:30 | Oranje Wit JO15-1 | Oirschot Vooruit JO15-1 | 58997 | 5-0 | ||
C | 07-04-2018 11:15 | MOC'17 JO15-1 | RBC JO15-1 | 59035 | 1-2 | ||
C | 07-04-2018 12:30 | TSC JO15-1 | Dongen JO15-1 | 59081 | 2-3 | ||
C | 07-04-2018 12:45 | SC 't Zand JO15-1 | Emplina JO15-1 | 59022 | 2-0 | ||
C | 07-04-2018 13:15 | Sarto JO15-1 | Unitas'30 JO15-1 | 59004 | 3-1 | ||
C | 07-04-2018 13:15 | Roosendaal JO15-1 | RKDVC JO15-1 | 59042 | 4-1 | ||
C | 31-03-2018 11:45 | Roosendaal JO15-1 | Oirschot Vooruit JO15-1 | 59045 | 4-0 | ||
C | 24-03-2018 13:15 | Roosendaal JO15-1 | TSC JO15-1 | 58991 | 3-1 | ||
C | 24-03-2018 12:00 | Dongen JO15-1 | SC 't Zand JO15-1 | 59066 | 2-3 | ||
C | 24-03-2018 12:45 | RKDVC JO15-1 | MOC'17 JO15-1 | 58967 | 3-0 | ||
C | 24-03-2018 13:00 | Oirschot Vooruit JO15-1 | Sarto JO15-1 | 58984 | 0-9 | ||
C | 24-03-2018 13:30 | Unitas'30 JO15-1 | Oranje Wit JO15-1 | 59044 | 2-1 | ||
C | 24-03-2018 14:30 | RBC JO15-1 | Emplina JO15-1 | 59043 | 0-0 | ||
C | 10-03-2018 12:00 | Dongen JO15-1 | MOC'17 JO15-1 | 59050 | 3-1 | ||
C | 10-03-2018 12:30 | TSC JO15-1 | SC 't Zand JO15-1 | 59024 | 2-2 | ||
C | 10-03-2018 12:45 | RKDVC JO15-1 | Unitas'30 JO15-1 | 59063 | 1-3 | ||
C | 10-03-2018 13:00 | Oirschot Vooruit JO15-1 | RBC JO15-1 | 59071 | 0-5 | ||
C | 10-03-2018 13:15 | Roosendaal JO15-1 | Emplina JO15-1 | 58956 | 4-0 | ||
C | 10-03-2018 13:15 | Sarto JO15-1 | Oranje Wit JO15-1 | 58994 | 3-1 | ||
C | 24-02-2018 12:00 | Dongen JO15-1 | RBC JO15-1 | 59023 | 0-2 | ||
C | 24-02-2018 12:30 | TSC JO15-1 | Emplina JO15-1 | 59083 | 1-2 | ||
C | 24-02-2018 12:45 | SC 't Zand JO15-1 | Oranje Wit JO15-1 | 58959 | 6-1 | ||
C | 24-02-2018 13:15 | Roosendaal JO15-1 | Unitas'30 JO15-1 | 58966 | 2-0 | ||
C | 24-02-2018 13:15 | Sarto JO15-1 | MOC'17 JO15-1 | 59051 | 1-2 | ||
C | 16-12-2017 12:45 | Emplina JO15-1 | Unitas'30 JO15-1 | 59048 | 6-2 | ||
C | 09-12-2017 11:00 | Oranje Wit JO15-1 | RKDVC JO15-1 | 59067 | 1-1 | ||
C | 09-12-2017 11:15 | MOC'17 JO15-1 | Oirschot Vooruit JO15-1 | 58970 | 8-1 | ||
C | 09-12-2017 09:45 | Sarto JO15-1 | Dongen JO15-1 | 59008 | 0-0 | ||
C | 09-12-2017 12:45 | SC 't Zand JO15-1 | Roosendaal JO15-1 | 59076 | 1-0 | ||
C | 09-12-2017 14:30 | RBC JO15-1 | TSC JO15-1 | 58987 | 1-0 | ||
C | 02-12-2017 12:00 | Dongen JO15-1 | Oranje Wit JO15-1 | 59003 | 2-2 | ||
C | 02-12-2017 14:00 | Unitas'30 JO15-1 | RBC JO15-1 | 58990 | 1-3 | ||
C | 02-12-2017 13:15 | Roosendaal JO15-1 | MOC'17 JO15-1 | 59038 | 4-1 | ||
C | 02-12-2017 13:00 | Oirschot Vooruit JO15-1 | SC 't Zand JO15-1 | 59046 | 0-4 | ||
C | 02-12-2017 12:45 | RKDVC JO15-1 | Emplina JO15-1 | 58969 | 0-2 | ||
C | 02-12-2017 12:30 | TSC JO15-1 | Sarto JO15-1 | 59037 | 2-2 |
Standen
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Roosendaal JO15-1 | 22 | 14 | 4 | 4 | 46 | 54 | 24 | 30 | 0 |
2 | SC 't Zand JO15-1 | 22 | 12 | 5 | 5 | 41 | 63 | 34 | 29 | 0 |
3 | Dongen JO15-1 | 22 | 12 | 4 | 6 | 40 | 48 | 33 | 15 | 0 |
4 | Unitas'30 JO15-1 | 22 | 12 | 3 | 7 | 39 | 59 | 38 | 21 | 0 |
5 | Emplina JO15-1 | 22 | 12 | 3 | 7 | 39 | 48 | 36 | 12 | 0 |
6 | RBC JO15-1 | 22 | 9 | 4 | 9 | 31 | 33 | 35 | -2 | 0 |
7 | MOC'17 JO15-1 | 22 | 8 | 5 | 9 | 29 | 42 | 38 | 4 | 0 |
8 | Sarto JO15-1 | 22 | 8 | 3 | 11 | 27 | 44 | 44 | 0 | 0 |
9 | RKDVC JO15-1 | 22 | 8 | 3 | 11 | 27 | 26 | 34 | -8 | 0 |
10 | Oranje Wit JO15-1 | 22 | 7 | 5 | 10 | 26 | 35 | 41 | -6 | 0 |
11 | TSC JO15-1 | 22 | 7 | 5 | 10 | 26 | 40 | 47 | -7 | 0 |
12 | Oirschot Vooruit JO15-1 | 22 | 0 | 2 | 20 | 2 | 9 | 97 | -88 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | WSC JO15-1 | 3 | 3 | 0 | 0 | 9 | 10 | 5 | 5 | 0 |
2 | RKDVC JO15-1 | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 9 | 6 | 3 | 0 |
3 | OJC ROSMALEN JO15-2 | 3 | 0 | 2 | 1 | 2 | 5 | 7 | -2 | 0 |
4 | RWB JO15-1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 1 | 3 | 9 | -6 | 0 |
Training
Wekelijkse trainingen
dag | tijd | veld | Kleedkamer | type | periode | status | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
dinsdag | 18:15 - 19:30 | 1-A (k.gr.) | 9 | Team training | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
donderdag | 18:15 - 19:30 | Tr. veld 4-A | 9 | Team training | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|