0265 Onder 11 competitie (najaar)

RKDVC JO11-3

Teamleden

Spelers
Kyano Dumoulin Keeper      
Sander Beek        
Dominique van de Griendt        
Tobias Hermsen        
Yoran Niewold        
Cas van der Veeken        
Wessel Verhoeven        
Noël Verhoeven        
Rhivano Volk        
Fabian Wientjens        
 
Overige teamleden
Bram Bakkers Trainer
Luuk Coolen Leider/Trainer
Folkert Gorter Jeugdcoördinator

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Accommodatie Veld KK RKDVC KK gast Aanwezig
V 13-01-2018 09:00 RKDVC JO11-3 Avanti '31 JO11-3G - - 08:20
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 16-12-2017 10:15 Jan van Arckel JO11-1 Achilles Veen JO11-1

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Eindstand Verslag
C 09-12-2017 09:45 Emplina JO11-3 RKDVC JO11-3 73641 -
C 02-12-2017 09:00 RKDVC JO11-3 Hedel JO11-1 J.P.A. Beurden… (+1) 71577 4 - 2
C 25-11-2017 10:15 Zwaluw VFC JO11-3 RKDVC JO11-3 73272 4 - 1
C 18-11-2017 09:00 RKDVC JO11-3 Jan van Arckel JO11-1 T.P.A. Wiel… (+1) 71359 3 - 3
C 11-11-2017 09:00 OJC ROSMALEN JO11-3 RKDVC JO11-3 74353 9 - 0
C 04-11-2017 09:00 RKDVC JO11-3 Achilles Veen JO11-1 T.P.A. Wiel… (+1) 73352 2 - 6
C 28-10-2017 10:00 DSC JO11-2 RKDVC JO11-3 72848 2 - 5
C 14-10-2017 09:00 RKDVC JO11-3 Nieuwkuijk JO11-1 99631 0 - 16
V 09-10-2017 18:30 RKDVC JO11-3 SC 't Zand JO11-5 1-0
C 07-10-2017 10:30 CHC JO11-1 RKDVC JO11-3 72419 3 - 3
C 30-09-2017 09:00 RKDVC JO11-3 Wilhelmina JO11-3 Noah Kamp (Scheidsrechter) 70110 2 - 5
B 25-09-2017 18:30 RKDVC JO11-3 ZIGO JO11-3 11164 1 - 2
C 23-09-2017 08:30 FC Engelen JO11-3 RKDVC JO11-3 73891 2 - 1
B 16-09-2017 09:00 RKDVC JO11-3 Zwaluw VFC JO11-4 John van de Griendt (Scheidsrechter) 11912 2 - 4
B 02-09-2017 08:30 SSC'55 JO11-1 RKDVC JO11-3 10900 2 - 8
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 09-12-2017 10:15 Hedel JO11-1 OJC ROSMALEN JO11-3 72396 0-0
C 09-12-2017 10:15 Zwaluw VFC JO11-3 Achilles Veen JO11-1 71619 0-0
C 09-12-2017 10:15 Jan van Arckel JO11-1 Nieuwkuijk JO11-1 99638 0-0
C 09-12-2017 09:45 Emplina JO11-3 RKDVC JO11-3 73641 0-0
C 09-12-2017 10:15 Wilhelmina JO11-3 DSC JO11-2 72883 0-0
C 09-12-2017 08:30 FC Engelen JO11-3 CHC JO11-1 73723 0-0
C 02-12-2017 09:00 RKDVC JO11-3 Hedel JO11-1 71577 4-2
C 02-12-2017 09:00 Nieuwkuijk JO11-1 FC Engelen JO11-3 99637 6-1
C 02-12-2017 09:00 OJC ROSMALEN JO11-3 Wilhelmina JO11-3 70092 6-1
C 02-12-2017 10:15 Achilles Veen JO11-1 Emplina JO11-3 75233 2-5
C 02-12-2017 10:00 DSC JO11-2 Zwaluw VFC JO11-3 71375 2-17
C 02-12-2017 10:30 CHC JO11-1 Jan van Arckel JO11-1 73731 0-0
C 25-11-2017 08:30 FC Engelen JO11-3 Achilles Veen JO11-1 74674 6-3
C 25-11-2017 08:45 Wilhelmina JO11-3 CHC JO11-1 73417 13-1
C 25-11-2017 09:00 OJC ROSMALEN JO11-3 Nieuwkuijk JO11-1 99636 2-7
C 25-11-2017 09:45 Emplina JO11-3 Hedel JO11-1 74736 4-1
C 25-11-2017 10:15 Jan van Arckel JO11-1 DSC JO11-2 69569 6-3
C 25-11-2017 10:15 Zwaluw VFC JO11-3 RKDVC JO11-3 73272 4-1
C 18-11-2017 08:30 FC Engelen JO11-3 Emplina JO11-3 74437 2-1
C 18-11-2017 09:00 Achilles Veen JO11-1 OJC ROSMALEN JO11-3 70232 2-7
C 18-11-2017 10:15 Nieuwkuijk JO11-1 Wilhelmina JO11-3 99635 8-3
C 18-11-2017 09:00 RKDVC JO11-3 Jan van Arckel JO11-1 71359 3-3
C 18-11-2017 10:00 DSC JO11-2 CHC JO11-1 70505 5-0
C 18-11-2017 10:15 Hedel JO11-1 Zwaluw VFC JO11-3 72806 2-3
C 11-11-2017 08:45 Wilhelmina JO11-3 Hedel JO11-1 71740 8-2
C 11-11-2017 09:00 OJC ROSMALEN JO11-3 RKDVC JO11-3 74353 9-0
C 11-11-2017 09:45 Emplina JO11-3 DSC JO11-2 71057 10-2
C 11-11-2017 10:30 CHC JO11-1 Nieuwkuijk JO11-1 99634 0-11
C 11-11-2017 10:15 Zwaluw VFC JO11-3 FC Engelen JO11-3 70102 5-4
C 04-11-2017 09:45 Emplina JO11-3 Nieuwkuijk JO11-1 99633 3-3
C 04-11-2017 10:15 Hedel JO11-1 CHC JO11-1 73187 0-1
C 04-11-2017 10:15 Jan van Arckel JO11-1 OJC ROSMALEN JO11-3 72888 4-8
C 04-11-2017 10:15 Zwaluw VFC JO11-3 Wilhelmina JO11-3 71285 4-2
C 04-11-2017 09:00 RKDVC JO11-3 Achilles Veen JO11-1 73352 2-6
C 04-11-2017 08:30 FC Engelen JO11-3 DSC JO11-2 74475 15-1
C 28-10-2017 09:00 OJC ROSMALEN JO11-3 FC Engelen JO11-3 72395 6-2
C 28-10-2017 08:45 Wilhelmina JO11-3 Jan van Arckel JO11-1 71718 1-1
C 28-10-2017 09:00 Achilles Veen JO11-1 Hedel JO11-1 71644 10-1
C 28-10-2017 10:00 DSC JO11-2 RKDVC JO11-3 72848 2-5
C 28-10-2017 10:30 CHC JO11-1 Emplina JO11-3 74767 0-8
C 28-10-2017 09:00 Nieuwkuijk JO11-1 Zwaluw VFC JO11-3 99632 5-4
C 14-10-2017 08:30 FC Engelen JO11-3 Wilhelmina JO11-3 72648 2-0
C 14-10-2017 09:00 Achilles Veen JO11-1 CHC JO11-1 70241 8-1
r 14-10-2017 09:00 RKDVC JO11-3 Roda Boys/Bom. JO11-1 70914 0-0
C 14-10-2017 09:45 Emplina JO11-3 OJC ROSMALEN JO11-3 71570 0-6
C 14-10-2017 10:15 Zwaluw VFC JO11-3 Jan van Arckel JO11-1 71554 8-0
C 14-10-2017 10:15 Hedel JO11-1 DSC JO11-2 71205 7-0
C 14-10-2017 09:00 RKDVC JO11-3 Nieuwkuijk JO11-1 99631 0-16
C 07-10-2017 08:45 Wilhelmina JO11-3 Emplina JO11-3 72554 2-3
C 07-10-2017 09:00 OJC ROSMALEN JO11-3 Zwaluw VFC JO11-3 69751 3-1
r 07-10-2017 09:30 Roda Boys/Bom. JO11-1 Hedel JO11-1 74578 0-0
C 07-10-2017 10:00 DSC JO11-2 Achilles Veen JO11-1 74198 0-6
C 07-10-2017 10:15 Jan van Arckel JO11-1 FC Engelen JO11-3 73242 3-4
C 07-10-2017 10:30 CHC JO11-1 RKDVC JO11-3 72419 3-3
r 30-09-2017 09:00 Achilles Veen JO11-1 Roda Boys/Bom. JO11-1 70574 0-0
C 30-09-2017 09:00 RKDVC JO11-3 Wilhelmina JO11-3 70110 2-5
C 30-09-2017 10:00 DSC JO11-2 OJC ROSMALEN JO11-3 73070 0-6
C 30-09-2017 09:45 Emplina JO11-3 Jan van Arckel JO11-1 70953 3-2
C 30-09-2017 10:15 Hedel JO11-1 FC Engelen JO11-3 74746 1-4
C 30-09-2017 10:30 CHC JO11-1 Zwaluw VFC JO11-3 70145 2-5
C 23-09-2017 10:15 Jan van Arckel JO11-1 Hedel JO11-1 70952 4-2
C 23-09-2017 10:15 Zwaluw VFC JO11-3 Emplina JO11-3 71801 2-2
r 23-09-2017 09:30 Roda Boys/Bom. JO11-1 DSC JO11-2 74896 0-0
C 23-09-2017 09:00 OJC ROSMALEN JO11-3 CHC JO11-1 70316 7-3
C 23-09-2017 08:45 Wilhelmina JO11-3 Achilles Veen JO11-1 72961 5-7
C 23-09-2017 08:30 FC Engelen JO11-3 RKDVC JO11-3 73891 2-1

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 OJC ROSMALEN JO11-3 10 9 0 1 27 60 20 40 0
2 Zwaluw VFC JO11-3 10 7 1 2 22 53 23 30 0
3 FC Engelen JO11-3 10 7 0 3 21 42 27 15 0
4 Emplina JO11-3 10 6 2 2 20 39 22 17 0
5 Nieuwkuijk JO11-1 7 6 1 0 19 56 13 43 0
6 Achilles Veen JO11-1 8 5 0 3 15 44 27 17 0
7 Wilhelmina JO11-3 10 3 1 6 10 40 36 4 0
8 Jan van Arckel JO11-1 8 2 2 4 8 23 32 -9 0
9 RKDVC JO11-3 10 2 2 6 8 21 52 -31 0
10 CHC JO11-1 9 1 1 7 4 11 60 -49 0
11 Hedel JO11-1 9 1 0 8 3 18 38 -20 0
12 DSC JO11-2 9 1 0 8 3 15 72 -57 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode team
maandag 18:15 - 19:30 1-A (k.gr.) Team training RKDVC JO11-3

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
ma 17-07-17 18:15 - 19:30 1 (k.gr.) Team training RKDVC JO11-3
ma 24-07-17 18:15 - 19:30 1 (k.gr.) Team training RKDVC JO11-3
ma 31-07-17 18:15 - 19:30 1 (k.gr.) Team training RKDVC JO11-3
ma 07-08-17 18:15 - 19:30 1 (k.gr.) Team training RKDVC JO11-3
ma 14-08-17 18:15 - 19:30 1 (k.gr.) Team training RKDVC JO11-3
ma 21-08-17 18:15 - 19:30 1 (k.gr.) Team training RKDVC JO11-3
ma 28-08-17 18:15 - 19:30 1 (k.gr.) Team training RKDVC JO11-3
ma 04-09-17 18:15 - 19:30 1-A (k.gr.) Team training RKDVC JO11-3
ma 11-09-17 18:15 - 19:30 1-A (k.gr.) Team training RKDVC JO11-3
ma 18-09-17 18:15 - 19:30 1-A (k.gr.) Team training RKDVC JO11-3
ma 25-09-17 18:15 - 19:30 1-A (k.gr.) Team training RKDVC JO11-3
ma 02-10-17 18:15 - 19:30 1-A (k.gr.) Team training RKDVC JO11-3
ma 09-10-17 18:15 - 19:30 1-A (k.gr.) Team training RKDVC JO11-3
ma 16-10-17 18:15 - 19:30 1-A (k.gr.) Team training RKDVC JO11-3
ma 23-10-17 18:15 - 19:30 1-A (k.gr.) Team training RKDVC JO11-3
ma 30-10-17 18:15 - 19:30 1-A (k.gr.) Team training RKDVC JO11-3
ma 06-11-17 18:15 - 19:30 1-A (k.gr.) Team training RKDVC JO11-3
ma 13-11-17 18:15 - 19:30 1-A (k.gr.) Team training RKDVC JO11-3
ma 20-11-17 18:15 - 19:30 1-A (k.gr.) Team training RKDVC JO11-3
ma 27-11-17 18:15 - 19:30 1-A (k.gr.) Team training RKDVC JO11-3
ma 04-12-17 18:15 - 19:30 1-A (k.gr.) Team training RKDVC JO11-3
ma 11-12-17 18:15 - 19:30 1-A (k.gr.) Team training RKDVC JO11-3
ma 18-12-17 18:15 - 19:30 1-A (k.gr.) Team training RKDVC JO11-3
ma 25-12-17 18:15 - 19:30 1-A (k.gr.) Team training RKDVC JO11-3
ma 01-01-18 18:15 - 19:30 1-A (k.gr.) Team training RKDVC JO11-3
ma 08-01-18 18:15 - 19:30 1-A (k.gr.) Team training RKDVC JO11-3
ma 15-01-18 18:15 - 19:30 1-A (k.gr.) Team training RKDVC JO11-3
ma 22-01-18 18:15 - 19:30 1-A (k.gr.) Team training RKDVC JO11-3
ma 29-01-18 18:15 - 19:30 1-A (k.gr.) Team training RKDVC JO11-3
ma 05-02-18 18:15 - 19:30 1-A (k.gr.) Team training RKDVC JO11-3
ma 12-02-18 18:15 - 19:30 1-A (k.gr.) Team training RKDVC JO11-3
ma 19-02-18 18:15 - 19:30 1-A (k.gr.) Team training RKDVC JO11-3
ma 26-02-18 18:15 - 19:30 1-A (k.gr.) Team training RKDVC JO11-3
ma 05-03-18 18:15 - 19:30 1-A (k.gr.) Team training RKDVC JO11-3
ma 12-03-18 18:15 - 19:30 1-A (k.gr.) Team training RKDVC JO11-3
ma 19-03-18 18:15 - 19:30 1-A (k.gr.) Team training RKDVC JO11-3
ma 26-03-18 18:15 - 19:30 1-A (k.gr.) Team training RKDVC JO11-3
ma 02-04-18 18:15 - 19:30 1-A (k.gr.) Team training RKDVC JO11-3
ma 09-04-18 18:15 - 19:30 1-A (k.gr.) Team training RKDVC JO11-3
ma 16-04-18 18:15 - 19:30 1-A (k.gr.) Team training RKDVC JO11-3
ma 23-04-18 18:15 - 19:30 1-A (k.gr.) Team training RKDVC JO11-3
ma 30-04-18 18:15 - 19:30 1-A (k.gr.) Team training RKDVC JO11-3
ma 07-05-18 18:15 - 19:30 1-A (k.gr.) Team training RKDVC JO11-3
ma 14-05-18 18:15 - 19:30 1-A (k.gr.) Team training RKDVC JO11-3
ma 21-05-18 18:15 - 19:30 1-A (k.gr.) Team training RKDVC JO11-3
ma 28-05-18 18:15 - 19:30 1-A (k.gr.) Team training RKDVC JO11-3
ma 04-06-18 18:15 - 19:30 1-A (k.gr.) Team training RKDVC JO11-3
ma 11-06-18 18:15 - 19:30 1-A (k.gr.) Team training RKDVC JO11-3
ma 18-06-18 18:15 - 19:30 1-A (k.gr.) Team training RKDVC JO11-3
ma 25-06-18 18:15 - 19:30 1-A (k.gr.) Team training RKDVC JO11-3
woensdag 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) Team training RKDVC JO11-3

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
wo 12-07-17 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) Team training RKDVC JO11-3
wo 19-07-17 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) Team training RKDVC JO11-3
wo 26-07-17 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) Team training RKDVC JO11-3
wo 02-08-17 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) Team training RKDVC JO11-3
wo 09-08-17 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) Team training RKDVC JO11-3
wo 16-08-17 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) Team training RKDVC JO11-3
wo 23-08-17 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) Team training RKDVC JO11-3
wo 30-08-17 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) Team training RKDVC JO11-3
wo 06-09-17 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) Team training RKDVC JO11-3
wo 13-09-17 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) Team training RKDVC JO11-3
wo 20-09-17 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) Team training RKDVC JO11-3
wo 27-09-17 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) Team training RKDVC JO11-3
wo 04-10-17 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) Team training RKDVC JO11-3
wo 11-10-17 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) Team training RKDVC JO11-3
wo 18-10-17 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) Team training RKDVC JO11-3
wo 25-10-17 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) Team training RKDVC JO11-3
wo 01-11-17 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) Team training RKDVC JO11-3
wo 08-11-17 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) Team training RKDVC JO11-3
wo 15-11-17 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) Team training RKDVC JO11-3
wo 22-11-17 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) Team training RKDVC JO11-3
wo 29-11-17 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) Team training RKDVC JO11-3
wo 06-12-17 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) Team training RKDVC JO11-3
wo 13-12-17 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) Team training RKDVC JO11-3
wo 20-12-17 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) Team training RKDVC JO11-3
wo 27-12-17 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) Team training RKDVC JO11-3
wo 03-01-18 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) Team training RKDVC JO11-3
wo 10-01-18 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) Team training RKDVC JO11-3
wo 17-01-18 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) Team training RKDVC JO11-3
wo 24-01-18 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) Team training RKDVC JO11-3
wo 31-01-18 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) Team training RKDVC JO11-3
wo 07-02-18 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) Team training RKDVC JO11-3
wo 14-02-18 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) Team training RKDVC JO11-3
wo 21-02-18 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) Team training RKDVC JO11-3
wo 28-02-18 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) Team training RKDVC JO11-3
wo 07-03-18 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) Team training RKDVC JO11-3
wo 14-03-18 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) Team training RKDVC JO11-3
wo 21-03-18 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) Team training RKDVC JO11-3
wo 28-03-18 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) Team training RKDVC JO11-3
wo 04-04-18 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) Team training RKDVC JO11-3
wo 11-04-18 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) Team training RKDVC JO11-3
wo 18-04-18 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) Team training RKDVC JO11-3
wo 25-04-18 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) Team training RKDVC JO11-3
wo 02-05-18 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) Team training RKDVC JO11-3
wo 09-05-18 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) Team training RKDVC JO11-3
wo 16-05-18 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) Team training RKDVC JO11-3
wo 23-05-18 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) Team training RKDVC JO11-3
wo 30-05-18 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) Team training RKDVC JO11-3
wo 06-06-18 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) Team training RKDVC JO11-3
wo 13-06-18 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) Team training RKDVC JO11-3
wo 20-06-18 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) Team training RKDVC JO11-3
wo 27-06-18 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) Team training RKDVC JO11-3

Berichten



Zoeken op de site

RKDVC

Sportlaan 10 
5151 RK Drunen
tel. 0416 -779002
Routebeschrijving
Terug naar boven