0267 Onder 11 competitie (voorjaar)

RKDVC JO11-3

Teamleden

Spelers
Kyano Dumoulin Keeper      
Dominique van de Griendt        
Tobias Hermsen        
Yoran Niewold        
Cas van der Veeken        
Wessel Verhoeven        
Noël Verhoeven        
Rhivano Volk        
Fabian Wientjens        
 
Overige teamleden
Bram Bakkers Trainer
Luuk Coolen Leider/Trainer
Folkert Gorter Jeugdcoördinator
Bart Verhoeven Jeugdcoördinator

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

Geen wedstrijden gevonden
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 02-06-2018 09:30 S.C.I. JO11-2 CHC JO11-1 118091 4-0
C 02-06-2018 08:30 FC Engelen JO11-4 Den Dungen JO11-3 119079 5-3
C 02-06-2018 10:15 Zwaluw VFC JO11-6 RKDVC JO11-3 122349 8-2
C 30-05-2018 18:30 Sint Michielsgestel JO11-2 Helvoirt JO11-2 119118 1-1
C 30-05-2018 18:30 FC Engelen JO11-4 Zwaluw VFC JO11-6 143068 3-6
C 30-05-2018 18:45 SC Elshout JO11-1 Emplina JO11-6 121225 8-1
C 26-05-2018 08:45 Den Dungen JO11-3 SC Elshout JO11-1 118764 0-6
C 26-05-2018 09:00 RKDVC JO11-3 Helvoirt JO11-2 119595 11-1
C 26-05-2018 09:45 Emplina JO11-6 Sint Michielsgestel JO11-2 120964 3-3
C 26-05-2018 10:30 CHC JO11-1 FC Engelen JO11-4 120957 1-1
C 22-05-2018 18:00 FC Engelen JO11-4 Zwaluw VFC JO11-6 117704 0-0
C 19-05-2018 10:45 SC Elshout JO11-1 RKDVC JO11-3 120600 3-1
C 19-05-2018 09:30 S.C.I. JO11-2 Emplina JO11-6 121318 10-0
C 19-05-2018 09:00 Helvoirt JO11-2 CHC JO11-1 119281 0-10
C 16-05-2018 19:00 Zwaluw VFC JO11-6 CHC JO11-1 120093 3-3
C 16-05-2018 18:30 Sint Michielsgestel JO11-2 SC Elshout JO11-1 121603 2-4
C 14-05-2018 18:30 Sint Michielsgestel JO11-2 Zwaluw VFC JO11-6 118462 2-6
C 14-05-2018 18:30 RKDVC JO11-3 FC Engelen JO11-4 120920 6-6
C 12-05-2018 09:00 S.C.I. JO11-2 SC Elshout JO11-1 117855 2-4
C 12-05-2018 08:45 Den Dungen JO11-3 Sint Michielsgestel JO11-2 120230 4-3
C 12-05-2018 08:30 FC Engelen JO11-4 Helvoirt JO11-2 118202 10-3
C 09-05-2018 18:30 S.C.I. JO11-2 Sint Michielsgestel JO11-2 120199 4-1
C 08-05-2018 18:00 FC Engelen JO11-4 Emplina JO11-6 120313 7-2
C 05-05-2018 08:45 Den Dungen JO11-3 RKDVC JO11-3 121229 3-8
C 05-05-2018 10:45 SC Elshout JO11-1 CHC JO11-1 118761 5-2
C 21-04-2018 10:30 CHC JO11-1 Den Dungen JO11-3 120055 3-2
C 21-04-2018 09:00 Helvoirt JO11-2 Emplina JO11-6 122498 3-1
C 18-04-2018 18:45 SC Elshout JO11-1 FC Engelen JO11-4 121805 1-3
C 14-04-2018 10:15 Zwaluw VFC JO11-6 S.C.I. JO11-2 118586 0-4
C 14-04-2018 09:00 Vlijmense Boys JO11-1G CHC JO11-1 119825 0-0
C 14-04-2018 09:00 RKDVC JO11-3 Emplina JO11-6 120138 7-4
C 14-04-2018 08:45 Den Dungen JO11-3 Helvoirt JO11-2 118062 8-2
C 14-04-2018 08:30 FC Engelen JO11-4 Sint Michielsgestel JO11-2 117104 4-3
C 11-04-2018 18:30 Helvoirt JO11-2 S.C.I. JO11-2 121659 0-8
C 09-04-2018 19:00 Emplina JO11-6 Zwaluw VFC JO11-6 119446 1-8
C 07-04-2018 10:45 SC Elshout JO11-1 Vlijmense Boys JO11-1G 120202 0-0
C 07-04-2018 10:30 CHC JO11-1 RKDVC JO11-3 119605 5-1
C 07-04-2018 09:45 Emplina JO11-6 Den Dungen JO11-3 120295 6-5
C 07-04-2018 09:00 Helvoirt JO11-2 Zwaluw VFC JO11-6 120710 2-9
C 07-04-2018 09:00 S.C.I. JO11-2 FC Engelen JO11-4 122383 2-3
C 24-03-2018 09:00 Vlijmense Boys JO11-1G Helvoirt JO11-2 120653 0-0
C 24-03-2018 09:45 Emplina JO11-6 CHC JO11-1 120544 5-2
C 24-03-2018 08:45 Den Dungen JO11-3 S.C.I. JO11-2 118276 1-13
C 24-03-2018 09:00 RKDVC JO11-3 Sint Michielsgestel JO11-2 118595 3-4
C 24-03-2018 10:15 Zwaluw VFC JO11-6 SC Elshout JO11-1 120706 5-2
C 10-03-2018 08:45 Den Dungen JO11-3 Zwaluw VFC JO11-6 117661 1-6
C 10-03-2018 09:00 Helvoirt JO11-2 SC Elshout JO11-1 119689 3-5
C 10-03-2018 09:00 Vlijmense Boys JO11-1G FC Engelen JO11-4 119041 0-5
C 10-03-2018 09:00 RKDVC JO11-3 S.C.I. JO11-2 122662 3-8
C 10-03-2018 10:30 CHC JO11-1 Sint Michielsgestel JO11-2 122091 0-6
C 03-03-2018 10:15 Zwaluw VFC JO11-6 Vlijmense Boys JO11-1G 117722 0-0
C 24-02-2018 09:00 Vlijmense Boys JO11-1G Den Dungen JO11-3 121970 0-0
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 27-01-2018 11:00 Nieuwkuijk JO11-1 DSC JO11-2 99628 0-0
C 20-01-2018 10:30 Jan van Arckel JO11-1 Nieuwkuijk JO11-1 99638 2-8
C 10-01-2018 18:30 Nieuwkuijk JO11-1 Hedel JO11-1 99630 7-2
C 16-12-2017 10:15 Jan van Arckel JO11-1 Achilles Veen JO11-1 74070 4-3
C 16-12-2017 08:30 FC Engelen JO11-3 CHC JO11-1 73723 0-0
C 16-12-2017 08:45 Wilhelmina JO11-3 DSC JO11-2 72883 0-0
C 16-12-2017 09:45 Emplina JO11-3 RKDVC JO11-3 73641 0-0
C 16-12-2017 10:15 Hedel JO11-1 OJC ROSMALEN JO11-3 72396 2-6
C 09-12-2017 10:15 Zwaluw VFC JO11-3 Achilles Veen JO11-1 71619 0-0
C 02-12-2017 10:30 CHC JO11-1 Jan van Arckel JO11-1 73731 0-0
C 02-12-2017 10:15 Achilles Veen JO11-1 Emplina JO11-3 75233 2-5
C 02-12-2017 09:00 OJC ROSMALEN JO11-3 Wilhelmina JO11-3 70092 6-1
C 02-12-2017 09:00 Nieuwkuijk JO11-1 FC Engelen JO11-3 99637 6-1
C 02-12-2017 09:00 RKDVC JO11-3 Hedel JO11-1 71577 4-2
C 02-12-2017 10:00 DSC JO11-2 Zwaluw VFC JO11-3 71375 2-17
C 25-11-2017 08:30 FC Engelen JO11-3 Achilles Veen JO11-1 74674 6-3
C 25-11-2017 09:45 Emplina JO11-3 Hedel JO11-1 74736 4-1
C 25-11-2017 08:45 Wilhelmina JO11-3 CHC JO11-1 73417 13-1
C 25-11-2017 09:00 OJC ROSMALEN JO11-3 Nieuwkuijk JO11-1 99636 2-7
C 25-11-2017 10:15 Zwaluw VFC JO11-3 RKDVC JO11-3 73272 4-1
C 25-11-2017 10:15 Jan van Arckel JO11-1 DSC JO11-2 69569 6-3
C 18-11-2017 10:15 Hedel JO11-1 Zwaluw VFC JO11-3 72806 2-3
C 18-11-2017 10:00 DSC JO11-2 CHC JO11-1 70505 5-0
C 18-11-2017 09:00 RKDVC JO11-3 Jan van Arckel JO11-1 71359 3-3
C 18-11-2017 10:15 Nieuwkuijk JO11-1 Wilhelmina JO11-3 99635 8-3
C 18-11-2017 09:00 Achilles Veen JO11-1 OJC ROSMALEN JO11-3 70232 2-7
C 18-11-2017 08:30 FC Engelen JO11-3 Emplina JO11-3 74437 2-1
C 11-11-2017 09:00 OJC ROSMALEN JO11-3 RKDVC JO11-3 74353 9-0
C 11-11-2017 09:45 Emplina JO11-3 DSC JO11-2 71057 10-2
C 11-11-2017 08:45 Wilhelmina JO11-3 Hedel JO11-1 71740 8-2
C 11-11-2017 10:15 Zwaluw VFC JO11-3 FC Engelen JO11-3 70102 5-4
C 11-11-2017 10:30 CHC JO11-1 Nieuwkuijk JO11-1 99634 0-11
C 04-11-2017 09:00 RKDVC JO11-3 Achilles Veen JO11-1 73352 2-6
C 04-11-2017 10:15 Zwaluw VFC JO11-3 Wilhelmina JO11-3 71285 4-2
C 04-11-2017 10:15 Jan van Arckel JO11-1 OJC ROSMALEN JO11-3 72888 4-8
C 04-11-2017 10:15 Hedel JO11-1 CHC JO11-1 73187 0-1
C 04-11-2017 09:45 Emplina JO11-3 Nieuwkuijk JO11-1 99633 3-3
C 04-11-2017 08:30 FC Engelen JO11-3 DSC JO11-2 74475 15-1
C 28-10-2017 09:00 Nieuwkuijk JO11-1 Zwaluw VFC JO11-3 99632 5-4
C 28-10-2017 09:00 Achilles Veen JO11-1 Hedel JO11-1 71644 10-1
C 28-10-2017 10:30 CHC JO11-1 Emplina JO11-3 74767 0-8
C 28-10-2017 10:00 DSC JO11-2 RKDVC JO11-3 72848 2-5
C 28-10-2017 09:00 OJC ROSMALEN JO11-3 FC Engelen JO11-3 72395 6-2
C 28-10-2017 08:45 Wilhelmina JO11-3 Jan van Arckel JO11-1 71718 1-1
C 14-10-2017 08:30 FC Engelen JO11-3 Wilhelmina JO11-3 72648 2-0
C 14-10-2017 09:00 Achilles Veen JO11-1 CHC JO11-1 70241 8-1
r 14-10-2017 09:00 RKDVC JO11-3 Roda Boys/Bom. JO11-1 70914 0-0
C 14-10-2017 09:45 Emplina JO11-3 OJC ROSMALEN JO11-3 71570 0-6
C 14-10-2017 10:15 Zwaluw VFC JO11-3 Jan van Arckel JO11-1 71554 8-0
C 14-10-2017 10:15 Hedel JO11-1 DSC JO11-2 71205 7-0
C 14-10-2017 09:00 RKDVC JO11-3 Nieuwkuijk JO11-1 99631 0-16
C 07-10-2017 08:45 Wilhelmina JO11-3 Emplina JO11-3 72554 2-3
C 07-10-2017 09:00 OJC ROSMALEN JO11-3 Zwaluw VFC JO11-3 69751 3-1
r 07-10-2017 09:30 Roda Boys/Bom. JO11-1 Hedel JO11-1 74578 0-0
C 07-10-2017 10:00 DSC JO11-2 Achilles Veen JO11-1 74198 0-6
C 07-10-2017 10:15 Jan van Arckel JO11-1 FC Engelen JO11-3 73242 3-4
C 07-10-2017 10:30 CHC JO11-1 RKDVC JO11-3 72419 3-3
C 30-09-2017 10:30 CHC JO11-1 Zwaluw VFC JO11-3 70145 2-5
C 30-09-2017 09:00 RKDVC JO11-3 Wilhelmina JO11-3 70110 2-5
r 30-09-2017 09:00 Achilles Veen JO11-1 Roda Boys/Bom. JO11-1 70574 0-0
C 30-09-2017 10:00 DSC JO11-2 OJC ROSMALEN JO11-3 73070 0-6
C 30-09-2017 09:45 Emplina JO11-3 Jan van Arckel JO11-1 70953 3-2
C 30-09-2017 10:15 Hedel JO11-1 FC Engelen JO11-3 74746 1-4
C 23-09-2017 08:30 FC Engelen JO11-3 RKDVC JO11-3 73891 2-1
C 23-09-2017 10:15 Zwaluw VFC JO11-3 Emplina JO11-3 71801 2-2
r 23-09-2017 09:30 Roda Boys/Bom. JO11-1 DSC JO11-2 74896 0-0
C 23-09-2017 09:00 OJC ROSMALEN JO11-3 CHC JO11-1 70316 7-3
C 23-09-2017 08:45 Wilhelmina JO11-3 Achilles Veen JO11-1 72961 5-7
C 23-09-2017 10:15 Jan van Arckel JO11-1 Hedel JO11-1 70952 4-2

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Zwaluw VFC JO11-6 9 7 1 1 22 51 20 31 0
2 S.C.I. JO11-2 9 7 0 2 21 55 12 43 0
3 SC Elshout JO11-1 9 7 0 2 21 38 19 19 0
4 FC Engelen JO11-4 9 6 2 1 20 42 27 15 0
5 CHC JO11-1 9 3 2 4 11 26 27 -1 0
6 RKDVC JO11-3 9 3 1 5 10 42 42 0 0
7 Sint Michielsgestel JO11-2 9 2 2 5 8 25 29 -4 0
8 Emplina JO11-6 9 2 1 6 7 23 53 -30 0
9 Den Dungen JO11-3 9 2 0 7 6 27 52 -25 0
10 Helvoirt JO11-2 9 1 1 7 4 15 63 -48 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Zwaluw VFC JO11-4 3 3 0 0 9 15 5 10 0
2 ZIGO JO11-3 3 2 0 1 6 12 6 6 0
3 RKDVC JO11-3 3 1 0 2 3 11 8 3 0
4 SSC'55 JO11-1 3 0 0 3 0 2 21 -19 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 OJC ROSMALEN JO11-3 11 10 0 1 30 66 22 44 0
2 Nieuwkuijk JO11-1 9 8 1 0 25 71 17 54 0
3 Zwaluw VFC JO11-3 10 7 1 2 22 53 23 30 0
4 FC Engelen JO11-3 10 7 0 3 21 42 27 15 0
5 Emplina JO11-3 10 6 2 2 20 39 22 17 0
6 Achilles Veen JO11-1 9 5 0 4 15 47 31 16 0
7 Jan van Arckel JO11-1 10 3 2 5 11 29 43 -14 0
8 Wilhelmina JO11-3 10 3 1 6 10 40 36 4 0
9 RKDVC JO11-3 10 2 2 6 8 21 52 -31 0
10 CHC JO11-1 9 1 1 7 4 11 60 -49 0
11 DSC JO11-2 9 1 0 8 3 15 72 -57 0
12 Hedel JO11-1 11 1 0 10 3 22 51 -29 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
maandag 18:15 - 19:30 1-A (k.gr.) Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 17-07-17 18:15 - 19:30 1 (k.gr.) Team training gaat_door
ma 24-07-17 18:15 - 19:30 1 (k.gr.) Team training gaat_door
ma 31-07-17 18:15 - 19:30 1 (k.gr.) Team training gaat_door
ma 07-08-17 18:15 - 19:30 1 (k.gr.) Team training gaat_door
ma 14-08-17 18:15 - 19:30 1 (k.gr.) Team training gaat_door
ma 21-08-17 18:15 - 19:30 1 (k.gr.) Team training gaat_door
ma 28-08-17 18:15 - 19:30 1 (k.gr.) Team training gaat_door
ma 04-09-17 18:15 - 19:30 1-A (k.gr.) Team training gaat_door
ma 11-09-17 18:15 - 19:30 1-A (k.gr.) Team training gaat_door
ma 18-09-17 18:15 - 19:30 1-A (k.gr.) Team training gaat_door
ma 25-09-17 18:15 - 19:30 1-A (k.gr.) Team training gaat_door
ma 02-10-17 18:15 - 19:30 1-A (k.gr.) Team training gaat_door
ma 09-10-17 18:15 - 19:30 1-A (k.gr.) Team training gaat_door
ma 16-10-17 18:15 - 19:30 1-A (k.gr.) Team training gaat_door
ma 23-10-17 18:15 - 19:30 1-A (k.gr.) Team training gaat_door
ma 30-10-17 18:15 - 19:30 1-A (k.gr.) Team training gaat_door
ma 06-11-17 18:15 - 19:30 1-A (k.gr.) Team training gaat_door
ma 13-11-17 18:15 - 19:30 1-A (k.gr.) Team training gaat_door
ma 20-11-17 18:15 - 19:30 1-A (k.gr.) Team training gaat_door
ma 27-11-17 18:15 - 19:30 1-A (k.gr.) Team training gaat_door
ma 04-12-17 18:15 - 19:30 1-A (k.gr.) Team training gaat_door
ma 11-12-17 18:15 - 19:30 1-A (k.gr.) Team training gaat_door
ma 18-12-17 18:15 - 19:30 1-A (k.gr.) Team training gaat_door
ma 25-12-17 18:15 - 19:30 1-A (k.gr.) Team training gaat_door
ma 01-01-18 18:15 - 19:30 1-A (k.gr.) Team training gaat_door
ma 08-01-18 18:15 - 19:30 1-A (k.gr.) Team training gaat_door
ma 15-01-18 18:15 - 19:30 1-A (k.gr.) Team training gaat_door
ma 22-01-18 18:15 - 19:30 1-A (k.gr.) Team training gaat_door
ma 29-01-18 18:15 - 19:30 1-A (k.gr.) Team training gaat_door
ma 05-02-18 18:15 - 19:30 1-A (k.gr.) Team training gaat_door
ma 12-02-18 18:15 - 19:30 1-A (k.gr.) Team training gaat_door
ma 19-02-18 18:15 - 19:30 1-A (k.gr.) Team training gaat_door
ma 26-02-18 18:15 - 19:30 1-A (k.gr.) Team training gaat_door
ma 05-03-18 18:15 - 19:30 1-A (k.gr.) Team training gaat_door
ma 12-03-18 18:15 - 19:30 1-A (k.gr.) Team training gaat_door
ma 19-03-18 18:15 - 19:30 1-A (k.gr.) Team training gaat_door
ma 26-03-18 18:15 - 19:30 1-A (k.gr.) Team training gaat_door
ma 02-04-18 18:15 - 19:30 1-A (k.gr.) Team training gaat_door
ma 09-04-18 18:15 - 19:30 1-A (k.gr.) Team training gaat_door
ma 16-04-18 18:15 - 19:30 1-A (k.gr.) Team training gaat_door
ma 23-04-18 18:15 - 19:30 1-A (k.gr.) Team training gaat_door
ma 30-04-18 18:15 - 19:30 1-A (k.gr.) Team training gaat_door
ma 07-05-18 18:15 - 19:30 1-A (k.gr.) Team training gaat_door
ma 14-05-18 18:15 - 19:30 1-A (k.gr.) Team training gaat_door
ma 21-05-18 18:15 - 19:30 1-A (k.gr.) Team training gaat_door
ma 28-05-18 18:15 - 19:30 1-A (k.gr.) Team training gaat_door
ma 04-06-18 18:15 - 19:30 1-A (k.gr.) Team training gaat_door
ma 11-06-18 18:15 - 19:30 1-A (k.gr.) Team training gaat_door
ma 18-06-18 18:15 - 19:30 1-A (k.gr.) Team training gaat_door
ma 25-06-18 18:15 - 19:30 1-A (k.gr.) Team training gaat_door
woensdag 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
wo 12-07-17 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) Team training gaat_door
wo 19-07-17 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) Team training gaat_door
wo 26-07-17 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) Team training gaat_door
wo 02-08-17 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) Team training gaat_door
wo 09-08-17 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) Team training gaat_door
wo 16-08-17 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) Team training gaat_door
wo 23-08-17 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) Team training gaat_door
wo 30-08-17 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) Team training gaat_door
wo 06-09-17 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) Team training gaat_door
wo 13-09-17 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) Team training gaat_door
wo 20-09-17 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) Team training gaat_door
wo 27-09-17 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) Team training gaat_door
wo 04-10-17 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) Team training gaat_door
wo 11-10-17 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) Team training gaat_door
wo 18-10-17 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) Team training gaat_door
wo 25-10-17 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) Team training gaat_door
wo 01-11-17 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) Team training gaat_door
wo 08-11-17 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) Team training gaat_door
wo 15-11-17 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) Team training gaat_door
wo 22-11-17 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) Team training gaat_door
wo 29-11-17 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) Team training gaat_door
wo 06-12-17 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) Team training gaat_door
wo 13-12-17 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) Team training gaat_door
wo 20-12-17 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) Team training gaat_door
wo 27-12-17 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) Team training gaat_door
wo 03-01-18 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) Team training gaat_door
wo 10-01-18 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) Team training gaat_door
wo 17-01-18 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) Team training gaat_door
wo 24-01-18 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) Team training gaat_door
wo 31-01-18 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) Team training gaat_door
wo 07-02-18 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) Team training gaat_door
wo 14-02-18 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) Team training gaat_door
wo 21-02-18 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) Team training gaat_door
wo 28-02-18 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) Team training gaat_door
wo 07-03-18 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) Team training gaat_door
wo 14-03-18 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) Team training gaat_door
wo 21-03-18 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) Team training gaat_door
wo 28-03-18 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) Team training gaat_door
wo 04-04-18 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) Team training gaat_door
wo 11-04-18 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) Team training gaat_door
wo 18-04-18 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) Team training gaat_door
wo 25-04-18 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) Team training gaat_door
wo 02-05-18 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) Team training gaat_door
wo 09-05-18 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) Team training gaat_door
wo 16-05-18 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) Team training gaat_door
wo 23-05-18 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) Team training gaat_door
wo 30-05-18 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) Team training gaat_door
wo 06-06-18 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) Team training gaat_door
wo 13-06-18 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) Team training gaat_door
wo 20-06-18 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) Team training gaat_door
wo 27-06-18 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) Team training gaat_door

Berichten



Zoeken op de site

RKDVC

Sportlaan 10 
5151 RK Drunen
tel. 0416 -779002
Routebeschrijving
Terug naar boven