0250 Onder 13 competitie (A-cat)
RKDVC JO13-1
Teamleden
Spelers | |||||||
Siem van den Velden | Keeper | ||||||
Celal Can Aydin | |||||||
Goof van Bokhoven | |||||||
Mark van Erp | |||||||
Dirk van Geffen | |||||||
Thijs van Hulten | |||||||
Tim Leijtens | |||||||
Casper Lommers | |||||||
Daan Lucas | |||||||
Bera Tozlu | |||||||
Stein van de Wiel | |||||||
Overige teamleden | |||||||
Michael Ketelaars | Leider/Trainer |
Wedstrijdplanning
Geen wedstrijden gevonden |
Wedstrijdhistorie
Geen wedstrijden gevonden |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 05-06-2018 19:00 | Berghem Sport JO13-1 | Margriet JO13-1 | 12848 | 0-4 | ||
C | 26-05-2018 12:15 | HVCH JO13-1 | Avanti'31 JO13-1 | 12926 | 3-1 | ||
C | 26-05-2018 11:30 | Oirschot Vooruit JO13-1 | OJC ROSMALEN JO13-1 | 12920 | 4-3 | ||
C | 26-05-2018 12:15 | Berghem Sport JO13-1 | RKDVC JO13-1 | 12908 | 0-6 | ||
C | 26-05-2018 11:00 | Emplina JO13-1 | DESK JO13-1 | 12933 | 1-3 | ||
C | 26-05-2018 11:30 | Margriet JO13-1 | SV TOP JO13-1 | 12928 | 2-3 | ||
C | 19-05-2018 11:30 | OJC ROSMALEN JO13-1 | Emplina JO13-1 | 12899 | 10-0 | ||
C | 19-05-2018 10:30 | SV TOP JO13-1 | Berghem Sport JO13-1 | 12895 | 3-0 | ||
C | 19-05-2018 10:15 | DESK JO13-1 | HVCH JO13-1 | 12887 | 5-0 | ||
C | 19-05-2018 11:15 | RKDVC JO13-1 | Margriet JO13-1 | 12884 | 11-0 | ||
C | 17-05-2018 19:00 | Schijndel/DE WIT JO13-1 | Oirschot Vooruit JO13-1 | 12905 | 0-3 | ||
C | 16-05-2018 19:00 | Oirschot Vooruit JO13-1 | HVCH JO13-1 | 12715 | 3-1 | ||
C | 14-05-2018 19:00 | HVCH JO13-1 | Schijndel/DE WIT JO13-1 | 12631 | 2-1 | ||
C | 12-05-2018 11:30 | Oirschot Vooruit JO13-1 | SC 't Zand JO13-1G | 12860 | 2-4 | ||
C | 12-05-2018 10:30 | SV TOP JO13-1 | DESK JO13-1 | 12855 | 2-3 | ||
C | 12-05-2018 12:15 | HVCH JO13-1 | OJC ROSMALEN JO13-1 | 12866 | 1-9 | ||
C | 12-05-2018 11:00 | Emplina JO13-1 | RKDVC JO13-1 | 12873 | 0-6 | ||
C | 09-05-2018 19:00 | Schijndel/DE WIT JO13-1 | Berghem Sport JO13-1 | 12660 | 2-2 | ||
C | 09-05-2018 19:00 | Emplina JO13-1 | HVCH JO13-1 | 12663 | 1-1 | ||
C | 05-05-2018 11:30 | OJC ROSMALEN JO13-1 | Margriet JO13-1 | 12719 | 2-1 | ||
C | 05-05-2018 11:45 | Schijndel/DE WIT JO13-1 | Emplina JO13-1 | 12725 | 0-2 | ||
C | 05-05-2018 11:15 | RKDVC JO13-1 | Avanti'31 JO13-1 | 12699 | 7-0 | ||
C | 28-04-2018 10:15 | DESK JO13-1 | Berghem Sport JO13-1 | 12702 | 4-2 | ||
C | 28-04-2018 11:30 | OJC ROSMALEN JO13-1 | Avanti'31 JO13-1 | 12654 | 2-0 | ||
C | 21-04-2018 11:15 | RKDVC JO13-1 | Oirschot Vooruit JO13-1 | 12824 | 4-2 | ||
C | 21-04-2018 11:45 | Avanti'31 JO13-1 | Berghem Sport JO13-1 | 12819 | 1-2 | ||
C | 21-04-2018 11:30 | Margriet JO13-1 | HVCH JO13-1 | 12843 | 3-1 | ||
C | 21-04-2018 11:30 | OJC ROSMALEN JO13-1 | SV TOP JO13-1 | 12839 | 1-0 | ||
C | 21-04-2018 11:15 | SC 't Zand JO13-1G | Emplina JO13-1 | 12836 | 5-1 | ||
C | 21-04-2018 10:15 | DESK JO13-1 | Schijndel/DE WIT JO13-1 | 12827 | 5-0 | ||
C | 19-04-2018 19:00 | SV TOP JO13-1 | RKDVC JO13-1 | 12645 | 1-3 | ||
C | 18-04-2018 18:45 | Schijndel/DE WIT JO13-1 | Avanti'31 JO13-1 | 12870 | 0-1 | ||
C | 17-04-2018 19:00 | Oirschot Vooruit JO13-1 | Margriet JO13-1 | 12650 | 1-1 | ||
C | 14-04-2018 11:00 | Emplina JO13-1 | Avanti'31 JO13-1 | 12813 | 0-2 | ||
C | 14-04-2018 11:30 | Oirschot Vooruit JO13-1 | SV TOP JO13-1 | 12790 | 1-4 | ||
C | 14-04-2018 11:30 | Margriet JO13-1 | SC 't Zand JO13-1G | 12803 | 1-3 | ||
C | 14-04-2018 11:45 | Schijndel/DE WIT JO13-1 | RKDVC JO13-1 | 12810 | 0-9 | ||
C | 14-04-2018 12:15 | HVCH JO13-1 | Berghem Sport JO13-1 | 12796 | 2-1 | ||
C | 14-04-2018 11:30 | OJC ROSMALEN JO13-1 | DESK JO13-1 | 12799 | 0-0 | ||
C | 07-04-2018 11:45 | Avanti'31 JO13-1 | Oirschot Vooruit JO13-1 | 12759 | 2-2 | ||
C | 07-04-2018 11:15 | SC 't Zand JO13-1G | HVCH JO13-1 | 12786 | 4-1 | ||
C | 07-04-2018 11:15 | RKDVC JO13-1 | OJC ROSMALEN JO13-1 | 12764 | 0-2 | ||
C | 07-04-2018 10:30 | SV TOP JO13-1 | Schijndel/DE WIT JO13-1 | 12780 | 9-0 | ||
C | 07-04-2018 10:30 | Berghem Sport JO13-1 | Emplina JO13-1 | 12773 | 0-1 | ||
C | 07-04-2018 10:15 | DESK JO13-1 | Margriet JO13-1 | 12767 | 1-3 | ||
C | 31-03-2018 11:30 | DESK JO13-1 | SC 't Zand JO13-1G | 12637 | 0-3 | ||
C | 24-03-2018 11:45 | Schijndel/DE WIT JO13-1 | OJC ROSMALEN JO13-1 | 12750 | 0-7 | ||
C | 24-03-2018 12:15 | HVCH JO13-1 | RKDVC JO13-1 | 12741 | 0-5 | ||
C | 24-03-2018 11:30 | Margriet JO13-1 | Avanti'31 JO13-1 | 12743 | 3-2 | ||
C | 24-03-2018 11:30 | Oirschot Vooruit JO13-1 | DESK JO13-1 | 12735 | 3-1 | ||
C | 24-03-2018 11:00 | Emplina JO13-1 | SV TOP JO13-1 | 12753 | 0-6 | ||
C | 24-03-2018 10:30 | Berghem Sport JO13-1 | SC 't Zand JO13-1G | 12728 | 4-3 | ||
C | 21-03-2018 19:30 | Avanti'31 JO13-1 | SC 't Zand JO13-1G | 12879 | 2-8 | ||
C | 17-03-2018 10:30 | SV TOP JO13-1 | SC 't Zand JO13-1G | 12710 | 3-1 | ||
C | 10-03-2018 11:00 | Emplina JO13-1 | Oirschot Vooruit JO13-1 | 12693 | 1-1 | ||
C | 10-03-2018 10:30 | Berghem Sport JO13-1 | OJC ROSMALEN JO13-1 | 12673 | 0-5 | ||
C | 10-03-2018 11:15 | SC 't Zand JO13-1G | RKDVC JO13-1 | 12681 | 3-4 | ||
C | 10-03-2018 11:30 | Margriet JO13-1 | Schijndel/DE WIT JO13-1 | 12688 | 5-0 | ||
C | 10-03-2018 11:45 | Avanti'31 JO13-1 | DESK JO13-1 | 12669 | 0-3 | ||
C | 10-03-2018 12:15 | HVCH JO13-1 | SV TOP JO13-1 | 12686 | 2-3 | ||
C | 24-02-2018 11:30 | Margriet JO13-1 | Emplina JO13-1 | 12633 | 0-0 | ||
C | 24-02-2018 11:15 | SC 't Zand JO13-1G | OJC ROSMALEN JO13-1 | 12626 | 0-2 | ||
C | 24-02-2018 10:30 | Berghem Sport JO13-1 | Oirschot Vooruit JO13-1 | 12618 | 0-4 | ||
C | 24-02-2018 11:45 | Avanti'31 JO13-1 | SV TOP JO13-1 | 12609 | 1-0 | ||
C | 24-02-2018 11:15 | RKDVC JO13-1 | DESK JO13-1 | 12614 | 1-0 | ||
C | 17-02-2018 10:30 | Berghem Sport JO13-1 | SV TOP JO13-1 | 12548 | 0-5 | ||
C | 05-02-2018 19:00 | OJC ROSMALEN JO13-1 | Oirschot Vooruit JO13-1 | 88737 | 8-0 | ||
C | 03-02-2018 11:45 | Avanti'31 JO13-1 | HVCH JO13-1 | 12579 | 1-0 | ||
C | 03-02-2018 11:15 | SC 't Zand JO13-1G | Schijndel/DE WIT JO13-1 | 12916 | 7-0 | ||
C | 03-02-2018 10:15 | DESK JO13-1 | Emplina JO13-1 | 12587 | 1-1 | ||
C | 03-02-2018 10:30 | SV TOP JO13-1 | Margriet JO13-1 | 12595 | 2-2 | ||
C | 03-02-2018 11:30 | OJC ROSMALEN JO13-1 | Oirschot Vooruit JO13-1 | 12599 | 0-0 | ||
C | 03-02-2018 11:15 | RKDVC JO13-1 | Berghem Sport JO13-1 | 12584 | 6-1 | ||
C | 27-01-2018 11:45 | Schijndel/DE WIT JO13-1 | SC 't Zand JO13-1G | 12605 | 0-0 | ||
C | 02-12-2017 11:30 | Margriet JO13-1 | RKDVC JO13-1 | 12568 | 1-3 | ||
C | 02-12-2017 11:15 | SC 't Zand JO13-1G | Avanti'31 JO13-1 | 12556 | 4-1 | ||
C | 02-12-2017 11:00 | Emplina JO13-1 | OJC ROSMALEN JO13-1 | 12573 | 1-3 | ||
C | 02-12-2017 11:30 | Oirschot Vooruit JO13-1 | Schijndel/DE WIT JO13-1 | 12560 | 2-2 | ||
C | 02-12-2017 12:15 | HVCH JO13-1 | DESK JO13-1 | 12566 | 4-1 | ||
C | 25-11-2017 10:30 | SV TOP JO13-1 | Emplina JO13-1 | 12535 | 3-0 | ||
C | 25-11-2017 10:15 | DESK JO13-1 | Oirschot Vooruit JO13-1 | 12527 | 3-0 | ||
C | 25-11-2017 11:15 | RKDVC JO13-1 | HVCH JO13-1 | 12524 | 3-1 | ||
C | 25-11-2017 11:15 | SC 't Zand JO13-1G | Berghem Sport JO13-1 | 12541 | 5-1 | ||
C | 25-11-2017 11:45 | Avanti'31 JO13-1 | Margriet JO13-1 | 12519 | 3-0 | ||
C | 25-11-2017 11:30 | OJC ROSMALEN JO13-1 | Schijndel/DE WIT JO13-1 | 12544 | 5-0 | ||
C | 18-11-2017 12:15 | HVCH JO13-1 | Margriet JO13-1 | 12506 | 3-2 | ||
C | 18-11-2017 11:30 | Oirschot Vooruit JO13-1 | RKDVC JO13-1 | 12500 | 0-6 | ||
C | 18-11-2017 11:00 | Emplina JO13-1 | SC 't Zand JO13-1G | 12513 | 0-8 | ||
C | 18-11-2017 10:30 | SV TOP JO13-1 | OJC ROSMALEN JO13-1 | 12495 | 0-2 | ||
C | 18-11-2017 10:30 | Berghem Sport JO13-1 | Avanti'31 JO13-1 | 12488 | 2-1 | ||
C | 18-11-2017 11:45 | Schijndel/DE WIT JO13-1 | DESK JO13-1 | 12510 | 0-2 |
Standen
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | RKDVC JO13-1 | 22 | 20 | 1 | 1 | 61 | 104 | 17 | 87 | 0 |
2 | OJC ROSMALEN JO13-1 | 22 | 19 | 1 | 2 | 58 | 85 | 11 | 74 | 0 |
3 | SV TOP JO13-1 | 22 | 15 | 2 | 5 | 47 | 63 | 28 | 35 | 0 |
4 | SC 't Zand JO13-1G | 22 | 13 | 2 | 7 | 41 | 72 | 33 | 39 | 0 |
5 | DESK JO13-1 | 22 | 9 | 3 | 10 | 30 | 43 | 42 | 1 | 0 |
6 | Margriet JO13-1 | 22 | 8 | 4 | 10 | 28 | 44 | 46 | -2 | 0 |
7 | Oirschot Vooruit JO13-1 | 22 | 7 | 5 | 10 | 26 | 41 | 60 | -19 | 0 |
8 | Avanti'31 JO13-1 | 22 | 8 | 2 | 12 | 26 | 28 | 49 | -21 | 0 |
9 | Berghem Sport JO13-1 | 22 | 8 | 1 | 13 | 25 | 34 | 67 | -33 | 0 |
10 | HVCH JO13-1 | 22 | 7 | 1 | 14 | 22 | 28 | 57 | -29 | 0 |
11 | Emplina JO13-1 | 22 | 3 | 5 | 14 | 14 | 13 | 64 | -51 | 0 |
12 | Schijndel/DE WIT JO13-1 | 22 | 0 | 3 | 19 | 3 | 14 | 95 | -81 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | OJC ROSMALEN JO13-1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 |
2 | RKDVC JO13-1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 |
Training
Wekelijkse trainingen
dag | tijd | veld | Kleedkamer | type | periode | status | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
maandag | 18:15 - 19:30 | Tr. veld 4-A | 13 | Team training | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
woensdag | 18:15 - 19:30 | 1-B (k.gr.) | 13 | Team training | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|