0257 Onder 13 competitie (voorjaar)
RKDVC JO13-2
Teamleden
Spelers | |||||||
Yannick van den Boogaard | Keeper | ||||||
Milan Bakker | |||||||
Job de Bonth | |||||||
Nick Geerts | |||||||
Dominique van de Griendt | |||||||
Stan van Hees | |||||||
Salman Kabaseke | |||||||
Pepijn Keetels | |||||||
Nathan Lommers | |||||||
Yoran Niewold | |||||||
Bryan van der Velden | |||||||
Noël Verhoeven | |||||||
Fabian Wientjens | |||||||
Overige teamleden | |||||||
Luc Koevoets | Leider/Trainer | ||||||
Harrie Verhoeven | Leider/Trainer | ||||||
Folkert Gorter | JBC |
Wedstrijdplanning
Geen wedstrijden gevonden |
Wedstrijdhistorie
Geen wedstrijden gevonden |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 23-05-2020 12:30 | Audacia JO13-1 | Were Di JO13-2 | 111049 | 0-0 | ||
C | 23-05-2020 10:45 | Dongen JO13-2 | SVG JO13-1 | 113867 | 0-0 | ||
C | 23-05-2020 10:30 | SV Reeshof JO13-2 | Uno Animo JO13-1 | 110941 | 0-0 | ||
C | 23-05-2020 09:45 | Waspik JO13-1 | ZIGO JO13-2 | 111803 | 0-0 | ||
C | 23-05-2020 09:45 | TSV Gudok JO13-2 | RKDVC JO13-2 | 112056 | 0-0 | ||
C | 23-05-2020 09:00 | Willem II JO13-1 | ONI JO13-1 | 112607 | 0-0 | ||
C | 16-05-2020 11:00 | Uno Animo JO13-1 | Willem II JO13-1 | 112151 | 0-0 | ||
C | 16-05-2020 11:00 | ONI JO13-1 | SV Reeshof JO13-2 | 110720 | 0-0 | ||
C | 16-05-2020 11:00 | ZIGO JO13-2 | Dongen JO13-2 | 114545 | 0-0 | ||
C | 16-05-2020 09:00 | Were Di JO13-2 | TSV Gudok JO13-2 | 114472 | 0-0 | ||
C | 16-05-2020 11:15 | RKDVC JO13-2 | Audacia JO13-1 | 114418 | 0-0 | ||
C | 16-05-2020 11:00 | SVG JO13-1 | Waspik JO13-1 | 115392 | 0-0 | ||
C | 09-05-2020 10:00 | Dongen JO13-2 | Willem II JO13-1 | 115507 | 0-0 | ||
C | 09-05-2020 09:45 | TSV Gudok JO13-2 | ZIGO JO13-2 | 114344 | 0-0 | ||
C | 09-05-2020 11:00 | SVG JO13-1 | Were Di JO13-2 | 110953 | 0-0 | ||
C | 09-05-2020 11:00 | Waspik JO13-1 | ONI JO13-1 | 112673 | 0-0 | ||
C | 09-05-2020 11:15 | RKDVC JO13-2 | Uno Animo JO13-1 | 115617 | 0-0 | ||
C | 09-05-2020 12:30 | Audacia JO13-1 | SV Reeshof JO13-2 | 112505 | 0-0 | ||
C | 18-04-2020 09:00 | Willem II JO13-1 | ZIGO JO13-2 | 115240 | 0-0 | ||
C | 18-04-2020 09:00 | Were Di JO13-2 | RKDVC JO13-2 | 115227 | 0-0 | ||
C | 18-04-2020 11:00 | Waspik JO13-1 | Audacia JO13-1 | 113203 | 0-0 | ||
C | 18-04-2020 11:15 | TSV Gudok JO13-2 | SVG JO13-1 | 110838 | 0-0 | ||
C | 18-04-2020 12:15 | SV Reeshof JO13-2 | Dongen JO13-2 | 114368 | 0-0 | ||
C | 18-04-2020 12:45 | ONI JO13-1 | Uno Animo JO13-1 | 113913 | 0-0 | ||
C | 11-04-2020 09:00 | Were Di JO13-2 | ONI JO13-1 | 115556 | 0-0 | ||
C | 04-04-2020 09:00 | Were Di JO13-2 | Waspik JO13-1 | 115473 | 0-0 | ||
C | 04-04-2020 11:00 | SVG JO13-1 | SV Reeshof JO13-2 | 112492 | 0-0 | ||
C | 04-04-2020 11:00 | Uno Animo JO13-1 | Dongen JO13-2 | 112383 | 0-0 | ||
C | 04-04-2020 11:00 | ZIGO JO13-2 | Audacia JO13-1 | 111968 | 0-0 | ||
C | 04-04-2020 11:00 | ONI JO13-1 | TSV Gudok JO13-2 | 114301 | 0-0 | ||
C | 04-04-2020 11:15 | RKDVC JO13-2 | Willem II JO13-1 | 113171 | 0-0 | ||
C | 28-03-2020 12:30 | Audacia JO13-1 | SVG JO13-1 | 112286 | 0-0 | ||
C | 28-03-2020 12:15 | SV Reeshof JO13-2 | ZIGO JO13-2 | 113052 | 0-0 | ||
C | 28-03-2020 11:30 | Dongen JO13-2 | ONI JO13-1 | 114540 | 0-0 | ||
C | 28-03-2020 09:45 | Waspik JO13-1 | RKDVC JO13-2 | 113907 | 0-0 | ||
C | 28-03-2020 09:45 | TSV Gudok JO13-2 | Uno Animo JO13-1 | 111993 | 0-0 | ||
C | 28-03-2020 09:00 | Willem II JO13-1 | Were Di JO13-2 | 111378 | 0-0 | ||
C | 21-03-2020 11:00 | ONI JO13-1 | ZIGO JO13-2 | 113010 | 0-0 | ||
C | 21-03-2020 09:00 | Willem II JO13-1 | Audacia JO13-1 | 114268 | 0-0 | ||
C | 21-03-2020 09:00 | Were Di JO13-2 | Dongen JO13-2 | 115144 | 0-0 | ||
C | 14-03-2020 11:00 | SVG JO13-1 | RKDVC JO13-2 | 113985 | 0-0 | ||
C | 14-03-2020 08:30 | Dongen JO13-2 | TSV Gudok JO13-2 | 111385 | 0-0 | ||
C | 14-03-2020 09:00 | Willem II JO13-1 | SV Reeshof JO13-2 | 112334 | 0-0 | ||
C | 14-03-2020 11:00 | ZIGO JO13-2 | Were Di JO13-2 | 114682 | 0-0 | ||
C | 14-03-2020 11:00 | ONI JO13-1 | Audacia JO13-1 | 115228 | 0-0 | ||
C | 14-03-2020 11:00 | Uno Animo JO13-1 | Waspik JO13-1 | 114834 | 0-0 | ||
C | 07-03-2020 09:30 | SVG JO13-1 | ONI JO13-1 | 110689 | 1-3 | ||
C | 07-03-2020 11:00 | Waspik JO13-1 | Willem II JO13-1 | 111207 | 2-2 | ||
C | 07-03-2020 11:15 | RKDVC JO13-2 | ZIGO JO13-2 | 112574 | 3-1 | ||
C | 07-03-2020 11:15 | TSV Gudok JO13-2 | SV Reeshof JO13-2 | 115533 | 12-3 | ||
C | 07-03-2020 12:30 | Audacia JO13-1 | Uno Animo JO13-1 | 110815 | 4-6 | ||
C | 15-02-2020 11:00 | ZIGO JO13-2 | SVG JO13-1 | 112667 | 0-4 | ||
C | 15-02-2020 09:00 | Willem II JO13-1 | TSV Gudok JO13-2 | 111008 | 0-7 | ||
C | 15-02-2020 12:00 | SV Reeshof JO13-2 | Waspik JO13-1 | 112802 | 1-10 | ||
C | 15-02-2020 10:30 | Dongen JO13-2 | Audacia JO13-1 | 113286 | 6-1 | ||
C | 15-02-2020 12:00 | ONI JO13-1 | RKDVC JO13-2 | 113809 | 0-0 | ||
C | 15-02-2020 11:00 | Uno Animo JO13-1 | Were Di JO13-2 | 115106 | 7-0 | ||
C | 08-02-2020 13:00 | Waspik JO13-1 | Dongen JO13-2 | 113290 | 2-2 | ||
C | 08-02-2020 09:30 | SVG JO13-1 | Willem II JO13-1 | 113949 | 1-1 | ||
C | 08-02-2020 11:00 | ZIGO JO13-2 | Uno Animo JO13-1 | 111672 | 2-6 | ||
C | 08-02-2020 11:15 | RKDVC JO13-2 | SV Reeshof JO13-2 | 114234 | 3-0 | ||
C | 08-02-2020 12:30 | Audacia JO13-1 | TSV Gudok JO13-2 | 111727 | 0-3 | ||
C | 01-02-2020 11:00 | Uno Animo JO13-1 | SVG JO13-1 | 114947 | 5-5 | ||
C | 01-02-2020 10:30 | Dongen JO13-2 | RKDVC JO13-2 | 111001 | 2-1 | ||
C | 01-02-2020 10:15 | SV Reeshof JO13-2 | Were Di JO13-2 | 112785 | 2-5 | ||
C | 01-02-2020 11:15 | TSV Gudok JO13-2 | Waspik JO13-1 | 114024 | 5-3 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 14-12-2019 11:30 | Jong Brabant JO13-2 | Nivo Sparta JO13-2 | 41420 | 0-0 | ||
C | 14-12-2019 11:15 | RKDVC JO13-2 | Emplina JO13-3 | 42645 | 1-1 | ||
C | 14-12-2019 10:00 | SVSSS JO13-2 | Zwaluw VFC JO13-6 | 41471 | 1-1 | ||
C | 14-12-2019 08:30 | FC Engelen JO13-2 | Hedel JO13-1 | 40532 | 5-1 | ||
C | 14-12-2019 09:30 | B.V.V. JO13-1 | OJC ROSMALEN JO13-4 | 88080 | 1-2 | ||
C | 14-12-2019 08:45 | Achilles Veen JO13-1 | Haarsteeg JO13-2 | 40735 | 7-1 | ||
C | 07-12-2019 09:30 | B.V.V. JO13-1 | RKDVC JO13-2 | 88079 | 0-2 | ||
C | 07-12-2019 10:00 | OJC ROSMALEN JO13-4 | SVSSS JO13-2 | 75160 | 3-0 | ||
C | 07-12-2019 10:15 | Nivo Sparta JO13-2 | Hedel JO13-1 | 41218 | 2-2 | ||
C | 07-12-2019 11:30 | Zwaluw VFC JO13-6 | Jong Brabant JO13-2 | 41586 | 1-7 | ||
C | 07-12-2019 11:30 | Haarsteeg JO13-2 | FC Engelen JO13-2 | 41488 | 0-2 | ||
C | 07-12-2019 11:30 | Emplina JO13-3 | Achilles Veen JO13-1 | 42037 | 0-0 | ||
C | 30-11-2019 10:00 | SVSSS JO13-2 | B.V.V. JO13-1 | 88078 | 1-2 | ||
C | 30-11-2019 10:00 | FC Engelen JO13-2 | Nivo Sparta JO13-2 | 40692 | 6-0 | ||
C | 30-11-2019 11:15 | RKDVC JO13-2 | OJC ROSMALEN JO13-4 | 75159 | 0-1 | ||
C | 30-11-2019 11:30 | Jong Brabant JO13-2 | Achilles Veen JO13-1 | 42019 | 1-2 | ||
C | 30-11-2019 10:30 | Hedel JO13-1 | Haarsteeg JO13-2 | 40332 | 1-3 | ||
C | 30-11-2019 11:30 | Emplina JO13-3 | Zwaluw VFC JO13-6 | 40348 | 6-2 | ||
C | 23-11-2019 08:45 | Achilles Veen JO13-1 | Nivo Sparta JO13-2 | 42454 | 1-2 | ||
C | 23-11-2019 09:30 | B.V.V. JO13-1 | Haarsteeg JO13-2 | 88077 | 5-2 | ||
C | 23-11-2019 10:00 | SVSSS JO13-2 | FC Engelen JO13-2 | 41709 | 0-7 | ||
C | 23-11-2019 10:00 | OJC ROSMALEN JO13-4 | Emplina JO13-3 | 75158 | 5-1 | ||
C | 23-11-2019 11:15 | RKDVC JO13-2 | Zwaluw VFC JO13-6 | 40736 | 6-0 | ||
C | 23-11-2019 11:30 | Jong Brabant JO13-2 | Hedel JO13-1 | 42256 | 3-4 | ||
C | 16-11-2019 10:00 | Nivo Sparta JO13-2 | B.V.V. JO13-1 | 88076 | 1-6 | ||
C | 16-11-2019 11:45 | FC Engelen JO13-2 | RKDVC JO13-2 | 42229 | 3-0 | ||
C | 16-11-2019 11:30 | Zwaluw VFC JO13-6 | Achilles Veen JO13-1 | 42620 | 6-1 | ||
C | 16-11-2019 11:30 | Emplina JO13-3 | Jong Brabant JO13-2 | 42133 | 2-2 | ||
C | 16-11-2019 11:30 | Haarsteeg JO13-2 | OJC ROSMALEN JO13-4 | 75157 | 1-2 | ||
C | 16-11-2019 11:30 | Hedel JO13-1 | SVSSS JO13-2 | 42600 | 2-0 | ||
C | 09-11-2019 11:45 | FC Engelen JO13-2 | Emplina JO13-3 | 41107 | 3-0 | ||
C | 09-11-2019 10:00 | Jong Brabant JO13-2 | OJC ROSMALEN JO13-4 | 75156 | 2-6 | ||
C | 09-11-2019 11:30 | Hedel JO13-1 | Zwaluw VFC JO13-6 | 42218 | 2-1 | ||
C | 09-11-2019 10:15 | Nivo Sparta JO13-2 | Haarsteeg JO13-2 | 42531 | 1-2 | ||
C | 09-11-2019 10:00 | SVSSS JO13-2 | RKDVC JO13-2 | 40046 | 0-0 | ||
C | 09-11-2019 08:45 | Achilles Veen JO13-1 | B.V.V. JO13-1 | 88075 | 0-1 | ||
C | 02-11-2019 10:00 | OJC ROSMALEN JO13-4 | Achilles Veen JO13-1 | 75155 | 4-3 | ||
C | 02-11-2019 09:30 | B.V.V. JO13-1 | Jong Brabant JO13-2 | 88074 | 5-1 | ||
C | 02-11-2019 11:30 | Emplina JO13-3 | Hedel JO13-1 | 40850 | 1-3 | ||
C | 02-11-2019 11:15 | RKDVC JO13-2 | Nivo Sparta JO13-2 | 41812 | 3-2 | ||
C | 02-11-2019 11:30 | Zwaluw VFC JO13-6 | FC Engelen JO13-2 | 40803 | 1-7 | ||
C | 02-11-2019 11:30 | Haarsteeg JO13-2 | SVSSS JO13-2 | 41918 | 3-2 | ||
C | 26-10-2019 08:45 | Achilles Veen JO13-1 | RKDVC JO13-2 | 40937 | 2-3 | ||
C | 26-10-2019 10:00 | FC Engelen JO13-2 | B.V.V. JO13-1 | 88073 | 9-0 | ||
C | 26-10-2019 10:15 | Nivo Sparta JO13-2 | Zwaluw VFC JO13-6 | 40009 | 3-1 | ||
C | 26-10-2019 11:30 | Haarsteeg JO13-2 | Emplina JO13-3 | 41633 | 1-3 | ||
C | 26-10-2019 11:30 | Jong Brabant JO13-2 | SVSSS JO13-2 | 40245 | 3-3 | ||
C | 26-10-2019 11:30 | Hedel JO13-1 | OJC ROSMALEN JO13-4 | 75154 | 1-2 | ||
C | 05-10-2019 10:00 | SVSSS JO13-2 | Achilles Veen JO13-1 | 40811 | 2-3 | ||
C | 05-10-2019 10:00 | OJC ROSMALEN JO13-4 | FC Engelen JO13-2 | 75153 | 3-2 | ||
C | 05-10-2019 11:15 | RKDVC JO13-2 | Jong Brabant JO13-2 | 40618 | 2-1 | ||
C | 05-10-2019 11:30 | Emplina JO13-3 | Nivo Sparta JO13-2 | 40060 | 0-3 | ||
C | 05-10-2019 11:30 | Zwaluw VFC JO13-6 | Haarsteeg JO13-2 | 41919 | 2-1 | ||
C | 05-10-2019 09:30 | B.V.V. JO13-1 | Hedel JO13-1 | 88072 | 2-1 | ||
C | 28-09-2019 10:15 | Nivo Sparta JO13-2 | SVSSS JO13-2 | 42203 | 4-3 | ||
C | 28-09-2019 10:00 | FC Engelen JO13-2 | Jong Brabant JO13-2 | 42552 | 8-1 | ||
C | 28-09-2019 11:30 | Haarsteeg JO13-2 | RKDVC JO13-2 | 40784 | 2-2 | ||
C | 28-09-2019 11:30 | Hedel JO13-1 | Achilles Veen JO13-1 | 40440 | 1-3 | ||
C | 28-09-2019 10:15 | Zwaluw VFC JO13-6 | OJC ROSMALEN JO13-4 | 75152 | 2-6 | ||
C | 28-09-2019 11:30 | Emplina JO13-3 | B.V.V. JO13-1 | 88071 | 1-7 | ||
C | 21-09-2019 10:00 | OJC ROSMALEN JO13-4 | Nivo Sparta JO13-2 | 75151 | 1-1 | ||
C | 21-09-2019 09:30 | B.V.V. JO13-1 | Zwaluw VFC JO13-6 | 88070 | 5-5 | ||
C | 21-09-2019 11:30 | Jong Brabant JO13-2 | Haarsteeg JO13-2 | 41183 | 5-3 | ||
C | 21-09-2019 11:15 | RKDVC JO13-2 | Hedel JO13-1 | 42181 | 1-6 | ||
C | 21-09-2019 10:00 | SVSSS JO13-2 | Emplina JO13-3 | 41080 | 4-0 | ||
C | 21-09-2019 08:45 | Achilles Veen JO13-1 | FC Engelen JO13-2 | 40220 | 1-5 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
B | 19-10-2019 10:00 | SVSSS JO13-1 | RKDVC JO13-2 | 92623 | 6-0 | ||
B | 14-09-2019 10:45 | SC Elshout JO13-1 | GDC JO13-1 | 10257 | 6-1 | ||
B | 14-09-2019 11:15 | RKDVC JO13-2 | WSC JO13-4 | 10093 | 5-2 | ||
B | 07-09-2019 09:00 | GDC JO13-1 | WSC JO13-4 | 9907 | 9-1 | ||
B | 07-09-2019 10:45 | SC Elshout JO13-1 | RKDVC JO13-2 | 9820 | 1-6 | ||
B | 31-08-2019 10:30 | WSC JO13-4 | SC Elshout JO13-1 | 9578 | 0-6 | ||
B | 31-08-2019 11:15 | RKDVC JO13-2 | GDC JO13-1 | 9502 | 9-0 |
Standen
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | TSV Gudok JO13-2 | 4 | 4 | 0 | 0 | 12 | 27 | 6 | 21 | 0 |
2 | Uno Animo JO13-1 | 4 | 3 | 1 | 0 | 10 | 24 | 11 | 13 | 0 |
3 | Dongen JO13-2 | 3 | 2 | 1 | 0 | 7 | 10 | 4 | 6 | 0 |
4 | RKDVC JO13-2 | 4 | 2 | 1 | 1 | 7 | 7 | 3 | 4 | 0 |
5 | Waspik JO13-1 | 4 | 1 | 2 | 1 | 5 | 17 | 10 | 7 | 0 |
6 | SVG JO13-1 | 4 | 1 | 2 | 1 | 5 | 11 | 9 | 2 | 0 |
7 | ONI JO13-1 | 2 | 1 | 1 | 0 | 4 | 3 | 1 | 2 | 0 |
8 | Were Di JO13-2 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 5 | 9 | -4 | 0 |
9 | Willem II JO13-1 | 3 | 0 | 2 | 1 | 2 | 3 | 10 | -7 | 0 |
10 | Audacia JO13-1 | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | 5 | 15 | -10 | 0 |
11 | ZIGO JO13-2 | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | 3 | 13 | -10 | 0 |
12 | SV Reeshof JO13-2 | 4 | 0 | 0 | 4 | 0 | 6 | 30 | -24 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | OJC ROSMALEN JO13-4 | 11 | 10 | 1 | 0 | 31 | 35 | 14 | 21 | 0 |
2 | FC Engelen JO13-2 | 11 | 10 | 0 | 1 | 30 | 57 | 7 | 50 | 0 |
3 | B.V.V. JO13-1 | 11 | 7 | 1 | 3 | 22 | 34 | 25 | 9 | 0 |
4 | RKDVC JO13-2 | 10 | 5 | 2 | 3 | 17 | 20 | 18 | 2 | 0 |
5 | Hedel JO13-1 | 11 | 5 | 1 | 5 | 16 | 24 | 23 | 1 | 0 |
6 | Nivo Sparta JO13-2 | 10 | 4 | 2 | 4 | 14 | 19 | 25 | -6 | 0 |
7 | Achilles Veen JO13-1 | 10 | 4 | 0 | 6 | 12 | 23 | 26 | -3 | 0 |
8 | Haarsteeg JO13-2 | 11 | 3 | 1 | 7 | 10 | 19 | 32 | -13 | 0 |
9 | Jong Brabant JO13-2 | 10 | 2 | 2 | 6 | 8 | 26 | 36 | -10 | 0 |
10 | Emplina JO13-3 | 10 | 2 | 2 | 6 | 8 | 15 | 31 | -16 | 0 |
11 | Zwaluw VFC JO13-6 | 11 | 2 | 2 | 7 | 8 | 22 | 45 | -23 | 0 |
12 | SVSSS JO13-2 | 10 | 1 | 2 | 7 | 5 | 16 | 28 | -12 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SVSSS JO13-1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 6 | 0 | 6 | 0 |
2 | RKDVC JO13-2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 6 | -6 | 0 |
Training
Wekelijkse trainingen
dag | tijd | veld | Kleedkamer | type | periode | status | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
maandag | 18:15 - 19:30 | 2 (k.gr.) | 13 | Team training | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
woensdag | 18:15 - 19:30 | Tr. veld 4-B | 13 | Team training | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|