0519 Mannen Zondag reserve
RKDVC 10
Teamleden
Spelers | |||||||
Ronnie van Dijk | |||||||
Sjors Donders | |||||||
Matthijs Kamst | |||||||
Ruud ten Westenend | |||||||
Cees den Teuling | Reserve ingedeeld | ||||||
Overige teamleden | |||||||
Christian van Hulten | Trainer |
Wedstrijdplanning
Geen wedstrijden gevonden |
Wedstrijdhistorie
Geen wedstrijden gevonden |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 26-05-2019 12:00 | Haarsteeg 7 | VCB 3 | 83426 | 4-2 | ||
C | 26-05-2019 12:00 | Baardwijk 6 | Uno Animo 6 | 88368 | 3-0 | ||
C | 26-05-2019 11:00 | Nieuwkuijk 5 | WSC 8 | 88059 | 2-1 | ||
C | 26-05-2019 10:30 | RWB 6 | RKC Waalwijk 2 | 89910 | 1-3 | ||
C | 26-05-2019 10:00 | DESK 6 | RKDVC 10 | 90404 | 2-3 | ||
C | 26-05-2019 12:15 | FC Drunen 4 | SC Elshout 3 | 85697 | 6-2 | ||
C | 19-05-2019 10:00 | RKDVC 10 | FC Drunen 4 | 82985 | 0-0 | ||
C | 19-05-2019 10:00 | RKC Waalwijk 2 | Haarsteeg 7 | 81443 | 4-1 | ||
C | 19-05-2019 10:00 | WSC 8 | RWB 6 | 89244 | 2-2 | ||
C | 19-05-2019 10:00 | Uno Animo 6 | Nieuwkuijk 5 | 85695 | 3-2 | ||
C | 19-05-2019 11:00 | SC Elshout 3 | DESK 6 | 89926 | 1-1 | ||
C | 19-05-2019 11:00 | VCB 3 | Baardwijk 6 | 80028 | 1-0 | ||
C | 12-05-2019 10:00 | DESK 6 | WSC 8 | 81709 | 3-1 | ||
C | 12-05-2019 10:00 | RKDVC 10 | RKC Waalwijk 2 | 89787 | 1-5 | ||
C | 12-05-2019 10:30 | RWB 6 | Baardwijk 6 | 90001 | 2-2 | ||
C | 12-05-2019 10:00 | Nieuwkuijk 5 | VCB 3 | 88270 | 1-2 | ||
C | 12-05-2019 12:00 | Haarsteeg 7 | SC Elshout 3 | 88082 | 1-1 | ||
C | 12-05-2019 12:15 | FC Drunen 4 | Uno Animo 6 | 89647 | 6-3 | ||
C | 05-05-2019 10:00 | RKC Waalwijk 2 | DESK 6 | 82581 | 3-1 | ||
C | 05-05-2019 10:00 | WSC 8 | Haarsteeg 7 | 87519 | 2-1 | ||
C | 05-05-2019 11:00 | VCB 3 | FC Drunen 4 | 83721 | 3-8 | ||
C | 05-05-2019 11:00 | SC Elshout 3 | RKDVC 10 | 87727 | 0-2 | ||
C | 05-05-2019 12:00 | Baardwijk 6 | Nieuwkuijk 5 | 81106 | 3-1 | ||
C | 05-05-2019 10:00 | Uno Animo 6 | RWB 6 | 90263 | 5-0 | ||
C | 28-04-2019 10:00 | RKDVC 10 | Nieuwkuijk 5 | 81719 | 3-1 | ||
C | 28-04-2019 10:00 | RKC Waalwijk 2 | Baardwijk 6 | 91463 | 1-6 | ||
C | 28-04-2019 11:00 | SC Elshout 3 | VCB 3 | 83229 | 3-3 | ||
C | 28-04-2019 12:15 | FC Drunen 4 | Haarsteeg 7 | 88472 | 12-0 | ||
C | 28-04-2019 12:00 | Uno Animo 6 | WSC 8 | 84038 | 7-3 | ||
C | 18-04-2019 20:00 | FC Drunen 4 | Nieuwkuijk 5 | 88552 | 2-1 | ||
C | 18-04-2019 19:00 | VCB 3 | Uno Animo 6 | 89235 | 2-7 | ||
C | 17-04-2019 20:00 | RWB 6 | RKDVC 10 | 84166 | 1-5 | ||
C | 14-04-2019 12:15 | FC Drunen 4 | RKC Waalwijk 2 | 89602 | 4-2 | ||
C | 14-04-2019 12:00 | Haarsteeg 7 | Baardwijk 6 | 84120 | 0-6 | ||
C | 14-04-2019 10:30 | RWB 6 | Nieuwkuijk 5 | 86166 | 4-1 | ||
C | 14-04-2019 10:00 | DESK 6 | VCB 3 | 82315 | 0-0 | ||
C | 14-04-2019 10:00 | RKDVC 10 | WSC 8 | 84419 | 4-3 | ||
C | 11-04-2019 18:30 | SC Elshout 3 | Baardwijk 6 | 86622 | 0-3 | ||
C | 11-04-2019 19:30 | Nieuwkuijk 5 | RKDVC 10 | 85041 | 1-0 | ||
C | 10-04-2019 20:00 | RWB 6 | VCB 3 | 106581 | 2-5 | ||
C | 07-04-2019 10:00 | WSC 8 | FC Drunen 4 | 84598 | 0-2 | ||
C | 07-04-2019 10:00 | Uno Animo 6 | DESK 6 | 84478 | 1-5 | ||
C | 07-04-2019 10:00 | RKC Waalwijk 2 | SC Elshout 3 | 86506 | 0-1 | ||
C | 07-04-2019 11:00 | VCB 3 | RWB 6 | 91262 | 3-3 | ||
C | 07-04-2019 12:00 | Baardwijk 6 | RKDVC 10 | 82095 | 2-1 | ||
C | 07-04-2019 11:00 | Nieuwkuijk 5 | Haarsteeg 7 | 81917 | 2-1 | ||
C | 31-03-2019 12:15 | FC Drunen 4 | WSC 8 | 80567 | 3-2 | ||
C | 31-03-2019 10:00 | SC Elshout 3 | RWB 6 | 84273 | 2-1 | ||
C | 31-03-2019 10:00 | RKDVC 10 | Baardwijk 6 | 86654 | 1-1 | ||
C | 31-03-2019 11:00 | VCB 3 | DESK 6 | 85394 | 2-3 | ||
C | 24-03-2019 11:00 | VCB 3 | RKDVC 10 | 86838 | 0-2 | ||
C | 24-03-2019 12:15 | FC Drunen 4 | RWB 6 | 80246 | 2-1 | ||
C | 24-03-2019 12:00 | Haarsteeg 7 | Uno Animo 6 | 85838 | 2-5 | ||
C | 24-03-2019 10:00 | DESK 6 | Nieuwkuijk 5 | 91412 | 3-1 | ||
C | 24-03-2019 10:00 | RKC Waalwijk 2 | WSC 8 | 80807 | 5-1 | ||
C | 17-03-2019 12:00 | Baardwijk 6 | DESK 6 | 91708 | 4-0 | ||
C | 17-03-2019 11:00 | Nieuwkuijk 5 | RKC Waalwijk 2 | 86973 | 2-2 | ||
C | 17-03-2019 10:00 | WSC 8 | SC Elshout 3 | 83495 | 1-3 | ||
C | 10-03-2019 12:00 | Haarsteeg 7 | RWB 6 | 83689 | 2-3 | ||
C | 10-03-2019 10:00 | DESK 6 | FC Drunen 4 | 81419 | 3-2 | ||
C | 24-02-2019 11:00 | SC Elshout 3 | Uno Animo 6 | 87242 | 1-2 | ||
C | 24-02-2019 10:00 | DESK 6 | Haarsteeg 7 | 82483 | 7-4 | ||
C | 24-02-2019 10:00 | RKC Waalwijk 2 | FC Drunen 4 | 88954 | 1-1 | ||
C | 24-02-2019 11:00 | Nieuwkuijk 5 | RWB 6 | 86592 | 4-3 | ||
C | 24-02-2019 10:00 | RKDVC 10 | VCB 3 | 85923 | 4-2 | ||
C | 17-02-2019 12:00 | Baardwijk 6 | FC Drunen 4 | 90233 | 2-1 | ||
C | 17-02-2019 10:30 | RWB 6 | DESK 6 | 88749 | 2-5 | ||
C | 17-02-2019 12:00 | Haarsteeg 7 | RKDVC 10 | 81014 | 0-2 | ||
C | 17-02-2019 11:00 | Nieuwkuijk 5 | SC Elshout 3 | 84766 | 1-0 | ||
C | 17-02-2019 11:00 | VCB 3 | WSC 8 | 85579 | 2-1 | ||
C | 17-02-2019 10:00 | Uno Animo 6 | RKC Waalwijk 2 | 90547 | 0-2 | ||
C | 10-02-2019 10:00 | RKDVC 10 | Uno Animo 6 | 83330 | 3-0 | ||
C | 10-02-2019 10:00 | RKC Waalwijk 2 | VCB 3 | 83484 | 1-1 | ||
C | 10-02-2019 10:00 | WSC 8 | Baardwijk 6 | 91559 | 1-6 | ||
C | 03-02-2019 12:00 | Baardwijk 6 | Haarsteeg 7 | 87919 | 5-4 | ||
C | 19-01-2019 14:30 | Uno Animo 6 | SC Elshout 3 | 86891 | 3-0 | ||
C | 09-12-2018 10:00 | WSC 8 | RKDVC 10 | 82198 | 1-3 | ||
C | 02-12-2018 12:00 | Haarsteeg 7 | Nieuwkuijk 5 | 90190 | 1-3 | ||
C | 02-12-2018 11:00 | SC Elshout 3 | RKC Waalwijk 2 | 89072 | 4-1 | ||
C | 02-12-2018 10:00 | DESK 6 | Uno Animo 6 | 83161 | 7-2 | ||
C | 02-12-2018 10:30 | RWB 6 | VCB 3 | 83747 | 0-1 | ||
C | 25-11-2018 10:00 | WSC 8 | RKC Waalwijk 2 | 80569 | 0-2 | ||
C | 25-11-2018 10:00 | RWB 6 | FC Drunen 4 | 88372 | 2-2 | ||
C | 25-11-2018 11:00 | Nieuwkuijk 5 | DESK 6 | 82688 | 0-3 | ||
C | 25-11-2018 11:45 | Uno Animo 6 | Haarsteeg 7 | 85992 | 4-2 | ||
C | 25-11-2018 12:00 | Baardwijk 6 | SC Elshout 3 | 89845 | 3-0 | ||
C | 18-11-2018 10:00 | RKC Waalwijk 2 | Nieuwkuijk 5 | 88673 | 3-1 | ||
C | 18-11-2018 12:00 | Haarsteeg 7 | FC Drunen 4 | 80175 | 3-1 | ||
C | 18-11-2018 11:00 | SC Elshout 3 | WSC 8 | 88262 | 1-1 | ||
C | 18-11-2018 10:00 | Uno Animo 6 | VCB 3 | 83584 | 3-4 | ||
C | 18-11-2018 10:00 | DESK 6 | Baardwijk 6 | 83264 | 1-3 | ||
C | 18-11-2018 10:00 | RKDVC 10 | RWB 6 | 85074 | 3-1 | ||
C | 11-11-2018 11:00 | VCB 3 | SC Elshout 3 | 81675 | 3-5 | ||
C | 11-11-2018 12:15 | FC Drunen 4 | DESK 6 | 91401 | 1-2 | ||
C | 11-11-2018 10:00 | WSC 8 | Uno Animo 6 | 86318 | 7-4 | ||
C | 11-11-2018 10:30 | RWB 6 | Haarsteeg 7 | 84865 | 2-4 | ||
C | 11-11-2018 12:00 | Baardwijk 6 | RKC Waalwijk 2 | 83390 | 4-0 | ||
C | 04-11-2018 12:00 | Baardwijk 6 | RWB 6 | 89246 | 2-0 | ||
C | 04-11-2018 11:00 | VCB 3 | Nieuwkuijk 5 | 88812 | 1-3 | ||
C | 04-11-2018 11:00 | SC Elshout 3 | Haarsteeg 7 | 88893 | 3-2 | ||
C | 04-11-2018 10:00 | WSC 8 | DESK 6 | 84268 | 1-1 | ||
C | 04-11-2018 10:00 | RKC Waalwijk 2 | RKDVC 10 | 82294 | 1-2 | ||
C | 04-11-2018 10:00 | Uno Animo 6 | FC Drunen 4 | 83145 | 2-2 | ||
C | 28-10-2018 10:00 | RKDVC 10 | SC Elshout 3 | 90790 | 4-1 | ||
C | 28-10-2018 10:00 | DESK 6 | RKC Waalwijk 2 | 87165 | 1-3 | ||
C | 28-10-2018 10:30 | RWB 6 | Uno Animo 6 | 81235 | 1-3 | ||
C | 28-10-2018 11:00 | Nieuwkuijk 5 | Baardwijk 6 | 81558 | 3-5 | ||
C | 28-10-2018 12:15 | FC Drunen 4 | VCB 3 | 87015 | 3-1 | ||
C | 28-10-2018 12:00 | Haarsteeg 7 | WSC 8 | 87871 | 0-3 | ||
C | 14-10-2018 10:00 | WSC 8 | Nieuwkuijk 5 | 82921 | 4-2 | ||
C | 14-10-2018 10:00 | RKDVC 10 | DESK 6 | 86875 | 4-3 | ||
C | 14-10-2018 10:00 | Uno Animo 6 | Baardwijk 6 | 83800 | 1-8 | ||
C | 14-10-2018 10:00 | RKC Waalwijk 2 | RWB 6 | 85531 | 5-0 | ||
C | 14-10-2018 11:00 | SC Elshout 3 | FC Drunen 4 | 90513 | 1-3 | ||
C | 14-10-2018 11:00 | VCB 3 | Haarsteeg 7 | 81469 | 2-0 | ||
C | 07-10-2018 10:00 | DESK 6 | SC Elshout 3 | 90945 | 5-2 | ||
C | 07-10-2018 10:30 | RWB 6 | WSC 8 | 82489 | 3-0 | ||
C | 07-10-2018 11:00 | Nieuwkuijk 5 | Uno Animo 6 | 81814 | 2-2 | ||
C | 07-10-2018 12:00 | Haarsteeg 7 | RKC Waalwijk 2 | 91514 | 2-6 | ||
C | 07-10-2018 12:00 | Baardwijk 6 | VCB 3 | 86253 | 3-2 | ||
C | 07-10-2018 12:15 | FC Drunen 4 | RKDVC 10 | 85136 | 0-1 | ||
C | 30-09-2018 11:00 | SC Elshout 3 | Nieuwkuijk 5 | 84224 | 2-3 | ||
C | 30-09-2018 10:00 | RKDVC 10 | Haarsteeg 7 | 81938 | 4-0 | ||
C | 30-09-2018 10:00 | DESK 6 | RWB 6 | 89409 | 3-3 | ||
C | 30-09-2018 10:00 | RKC Waalwijk 2 | Uno Animo 6 | 82684 | 1-10 | ||
C | 30-09-2018 10:00 | WSC 8 | VCB 3 | 89509 | 1-2 | ||
C | 30-09-2018 12:15 | FC Drunen 4 | Baardwijk 6 | 88920 | 0-1 | ||
C | 23-09-2018 12:00 | Haarsteeg 7 | DESK 6 | 86567 | 2-6 | ||
C | 23-09-2018 12:00 | Baardwijk 6 | WSC 8 | 91188 | 4-2 | ||
C | 23-09-2018 11:00 | VCB 3 | RKC Waalwijk 2 | 82355 | 5-5 | ||
C | 23-09-2018 11:00 | Nieuwkuijk 5 | FC Drunen 4 | 88590 | 2-0 | ||
C | 23-09-2018 10:30 | RWB 6 | SC Elshout 3 | 88399 | 0-2 | ||
C | 23-09-2018 12:00 | Uno Animo 6 | RKDVC 10 | 85812 | 3-1 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
B | 16-09-2018 11:00 | Berkdijk 3 | RKDVC 10 | 20326 | 0-0 | ||
B | 16-09-2018 11:00 | RWB 5 | DESK 7 | 19123 | 0-0 | ||
B | 09-09-2018 10:00 | RKDVC 10 | DESK 7 | 19359 | 2-4 | ||
B | 09-09-2018 11:00 | Berkdijk 3 | RWB 5 | 20219 | 0-0 | ||
B | 02-09-2018 10:00 | DESK 7 | Berkdijk 3 | 18899 | 0-0 | ||
B | 02-09-2018 11:00 | RWB 5 | RKDVC 10 | 18831 | 0-0 |
Standen
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Baardwijk 6 | 22 | 19 | 2 | 1 | 59 | 76 | 22 | 54 | 0 |
2 | RKDVC 10 | 22 | 16 | 2 | 4 | 50 | 53 | 28 | 25 | 0 |
3 | DESK 6 | 22 | 12 | 4 | 6 | 40 | 65 | 45 | 20 | 0 |
4 | FC Drunen 4 | 22 | 11 | 4 | 7 | 37 | 61 | 35 | 26 | 0 |
5 | RKC Waalwijk 2 | 22 | 11 | 4 | 7 | 37 | 56 | 49 | 7 | 0 |
6 | Uno Animo 6 | 22 | 11 | 2 | 9 | 35 | 70 | 64 | 6 | 0 |
7 | Nieuwkuijk 5 | 22 | 9 | 2 | 11 | 29 | 39 | 48 | -9 | 0 |
8 | VCB 3 | 22 | 7 | 5 | 10 | 26 | 48 | 62 | -14 | 0 |
9 | SC Elshout 3 | 22 | 7 | 4 | 11 | 25 | 35 | 49 | -14 | 0 |
10 | WSC 8 | 22 | 4 | 3 | 15 | 15 | 38 | 62 | -24 | 0 |
11 | RWB 6 | 22 | 3 | 5 | 14 | 14 | 37 | 65 | -28 | 0 |
12 | Haarsteeg 7 | 22 | 3 | 1 | 18 | 10 | 36 | 85 | -49 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | DESK 7 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 4 | 2 | 2 | 0 |
2 | RKDVC 10 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 4 | -2 | 0 |
Training
Wekelijkse trainingen
dag | tijd | veld | Kleedkamer | type | periode | status | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
donderdag | 19:45 - 21:15 | 1 (k.gr.), Tr. veld 1 | Team training | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|