0512 Mannen Zondag standaard (A-cat)
RKDVC 1
Senioren selectie - mannen RKDVC
Teamleden
Spelers | |||||||
Jelte van der Linden | Keeper | ||||||
Maurice Adegeest | |||||||
Bauke Bakkers | |||||||
Damian van Bijnen | |||||||
Ruud van Bokhoven | |||||||
Giel Brandts | |||||||
Ralph de Bruin | |||||||
Jan Bullens | |||||||
Steven ten Cate | |||||||
Ruud van Daelen | |||||||
Sander van Engelen | |||||||
Randy van den Heuvel | |||||||
Stijn Holtslag | |||||||
Yuri Houtriet | |||||||
Pim van Hulten | |||||||
Ray Kivits | |||||||
Ramon Kok | |||||||
Nick van de Laar | |||||||
Roy Lamers | |||||||
Jasper Liefting | |||||||
Rik Lijbers | |||||||
Sam Pietersen | |||||||
Sven Pullens | |||||||
Bas van der Velden | |||||||
Bas Verhoeven | |||||||
Simon van der Werff | |||||||
Rick van Woerkom | |||||||
Yannick van Zutphen | |||||||
Overige teamleden | |||||||
Hans Melis | Leider/Trainer | ||||||
Stanley Pietersen | Leider/Trainer | ||||||
Gaston van der Lee | Ass. scheids. | ||||||
Edwin van Wijk | Trainer | ||||||
Berry van Bladel | Keeperstrainer | ||||||
Martin Elshout | PR |
Wedstrijdplanning
Geen wedstrijden gevonden |
Wedstrijdhistorie
Geen wedstrijden gevonden |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 24-05-2020 14:30 | Baardwijk 1 | Vlijmense Boys 1 | 22572 | 0-0 | ||
C | 24-05-2020 14:30 | DSC 1 | Zwaluw VFC 1 | 22544 | 0-0 | ||
C | 24-05-2020 14:30 | FC Engelen 1 | TGG 1 | 22650 | 0-0 | ||
C | 24-05-2020 14:30 | B.V.V. 1 | RKDVC 1 | 22581 | 0-0 | ||
C | 24-05-2020 14:30 | Haarsteeg 1 | VV Trinitas Oisterwijk 1 | 22598 | 0-0 | ||
C | 24-05-2020 14:30 | Nieuwkuijk 1 | CHC 1 | 22619 | 0-0 | ||
C | 24-05-2020 14:30 | DVG 1 | ODC 1 | 22629 | 0-0 | ||
C | 17-05-2020 14:30 | VV Trinitas Oisterwijk 1 | DSC 1 | 22440 | 0-0 | ||
C | 17-05-2020 14:30 | CHC 1 | Haarsteeg 1 | 22461 | 0-0 | ||
C | 17-05-2020 14:30 | ODC 1 | Nieuwkuijk 1 | 22426 | 0-0 | ||
C | 17-05-2020 14:30 | Vlijmense Boys 1 | DVG 1 | 22480 | 0-0 | ||
C | 17-05-2020 14:30 | TGG 1 | B.V.V. 1 | 22516 | 0-0 | ||
C | 17-05-2020 14:30 | RKDVC 1 | FC Engelen 1 | 22539 | 0-0 | ||
C | 17-05-2020 14:30 | Zwaluw VFC 1 | Baardwijk 1 | 22491 | 0-0 | ||
C | 10-05-2020 14:00 | B.V.V. 1 | Zwaluw VFC 1 | 22347 | 0-0 | ||
C | 10-05-2020 14:00 | FC Engelen 1 | ODC 1 | 22415 | 0-0 | ||
C | 10-05-2020 14:30 | Baardwijk 1 | VV Trinitas Oisterwijk 1 | 22338 | 0-0 | ||
C | 10-05-2020 14:30 | Haarsteeg 1 | RKDVC 1 | 22364 | 0-0 | ||
C | 10-05-2020 14:30 | Nieuwkuijk 1 | TGG 1 | 22384 | 0-0 | ||
C | 10-05-2020 14:30 | DVG 1 | CHC 1 | 22394 | 0-0 | ||
C | 10-05-2020 14:30 | DSC 1 | Vlijmense Boys 1 | 22310 | 0-0 | ||
C | 26-04-2020 14:00 | RKDVC 1 | Nieuwkuijk 1 | 22288 | 0-0 | ||
C | 26-04-2020 14:00 | FC Engelen 1 | B.V.V. 1 | 22298 | 0-0 | ||
C | 26-04-2020 14:30 | ODC 1 | DSC 1 | 22192 | 0-0 | ||
C | 26-04-2020 14:30 | CHC 1 | Baardwijk 1 | 22210 | 0-0 | ||
C | 26-04-2020 14:30 | Vlijmense Boys 1 | VV Trinitas Oisterwijk 1 | 22229 | 0-0 | ||
C | 26-04-2020 14:30 | Zwaluw VFC 1 | DVG 1 | 22240 | 0-0 | ||
C | 26-04-2020 14:30 | TGG 1 | Haarsteeg 1 | 22265 | 0-0 | ||
C | 19-04-2020 14:00 | B.V.V. 1 | CHC 1 | 22129 | 0-0 | ||
C | 19-04-2020 14:30 | VV Trinitas Oisterwijk 1 | Zwaluw VFC 1 | 22072 | 0-0 | ||
C | 19-04-2020 14:30 | DSC 1 | TGG 1 | 22093 | 0-0 | ||
C | 19-04-2020 14:30 | Baardwijk 1 | ODC 1 | 22120 | 0-0 | ||
C | 19-04-2020 14:30 | Haarsteeg 1 | Vlijmense Boys 1 | 22146 | 0-0 | ||
C | 19-04-2020 14:30 | Nieuwkuijk 1 | FC Engelen 1 | 22167 | 0-0 | ||
C | 19-04-2020 14:30 | DVG 1 | RKDVC 1 | 22177 | 0-0 | ||
C | 13-04-2020 14:30 | Baardwijk 1 | Haarsteeg 1 | 21352 | 0-0 | ||
C | 11-04-2020 17:00 | Nieuwkuijk 1 | Vlijmense Boys 1 | 21182 | 0-0 | ||
C | 11-04-2020 17:00 | TGG 1 | VV Trinitas Oisterwijk 1 | 156515 | 0-0 | ||
C | 11-04-2020 17:00 | RKDVC 1 | CHC 1 | 21235 | 0-0 | ||
C | 11-04-2020 17:00 | Haarsteeg 1 | ODC 1 | 21161 | 0-0 | ||
C | 05-04-2020 14:00 | RKDVC 1 | TGG 1 | 22071 | 0-0 | ||
C | 05-04-2020 14:30 | ODC 1 | CHC 1 | 21958 | 0-0 | ||
C | 05-04-2020 14:30 | Haarsteeg 1 | FC Engelen 1 | 22047 | 0-0 | ||
C | 05-04-2020 14:30 | DSC 1 | Baardwijk 1 | 22027 | 0-0 | ||
C | 05-04-2020 14:30 | VV Trinitas Oisterwijk 1 | DVG 1 | 21972 | 0-0 | ||
C | 05-04-2020 14:30 | Zwaluw VFC 1 | Nieuwkuijk 1 | 22007 | 0-0 | ||
C | 05-04-2020 14:30 | Vlijmense Boys 1 | B.V.V. 1 | 21996 | 0-0 | ||
C | 29-03-2020 14:30 | CHC 1 | Vlijmense Boys 1 | 21843 | 0-0 | ||
C | 29-03-2020 14:00 | B.V.V. 1 | DSC 1 | 21863 | 0-0 | ||
C | 29-03-2020 14:00 | RKDVC 1 | Zwaluw VFC 1 | 21937 | 0-0 | ||
C | 29-03-2020 14:00 | FC Engelen 1 | Baardwijk 1 | 21947 | 0-0 | ||
C | 29-03-2020 14:30 | DVG 1 | Haarsteeg 1 | 21893 | 0-0 | ||
C | 29-03-2020 14:30 | Nieuwkuijk 1 | VV Trinitas Oisterwijk 1 | 21883 | 0-0 | ||
C | 29-03-2020 14:30 | TGG 1 | ODC 1 | 21914 | 0-0 | ||
C | 22-03-2020 14:30 | VV Trinitas Oisterwijk 1 | RKDVC 1 | 21738 | 0-0 | ||
C | 22-03-2020 14:30 | ODC 1 | B.V.V. 1 | 21724 | 0-0 | ||
C | 22-03-2020 14:30 | Vlijmense Boys 1 | FC Engelen 1 | 21762 | 0-0 | ||
C | 22-03-2020 14:30 | Zwaluw VFC 1 | TGG 1 | 21773 | 0-0 | ||
C | 22-03-2020 14:30 | DSC 1 | CHC 1 | 21792 | 0-0 | ||
C | 22-03-2020 14:30 | Baardwijk 1 | DVG 1 | 21820 | 0-0 | ||
C | 22-03-2020 14:30 | Haarsteeg 1 | Nieuwkuijk 1 | 21829 | 0-0 | ||
C | 15-03-2020 14:00 | RKDVC 1 | DSC 1 | 21703 | 0-0 | ||
C | 15-03-2020 14:00 | FC Engelen 1 | DVG 1 | 21713 | 0-0 | ||
C | 15-03-2020 14:30 | Nieuwkuijk 1 | B.V.V. 1 | 21667 | 0-0 | ||
C | 15-03-2020 14:30 | TGG 1 | Baardwijk 1 | 21681 | 0-0 | ||
C | 15-03-2020 14:30 | Zwaluw VFC 1 | Haarsteeg 1 | 21639 | 0-0 | ||
C | 15-03-2020 14:30 | ODC 1 | Vlijmense Boys 1 | 21607 | 0-0 | ||
C | 15-03-2020 14:30 | CHC 1 | VV Trinitas Oisterwijk 1 | 21626 | 0-0 | ||
C | 08-03-2020 14:00 | B.V.V. 1 | Haarsteeg 1 | 21578 | 2-0 | ||
C | 08-03-2020 14:30 | Baardwijk 1 | RKDVC 1 | 21569 | 0-3 | ||
C | 08-03-2020 14:30 | DVG 1 | Nieuwkuijk 1 | 21592 | 3-3 | ||
C | 08-03-2020 14:30 | VV Trinitas Oisterwijk 1 | ODC 1 | 21487 | 1-1 | ||
C | 08-03-2020 14:30 | Vlijmense Boys 1 | Zwaluw VFC 1 | 21527 | 1-0 | ||
C | 08-03-2020 14:30 | CHC 1 | TGG 1 | 21508 | 6-3 | ||
C | 08-03-2020 14:30 | DSC 1 | FC Engelen 1 | 21541 | 4-1 | ||
C | 05-03-2020 20:30 | DSC 1 | Nieuwkuijk 1 | 157621 | 1-1 | ||
C | 01-03-2020 14:30 | ODC 1 | RKDVC 1 | 21256 | 1-3 | ||
C | 01-03-2020 14:30 | VV Trinitas Oisterwijk 1 | FC Engelen 1 | 21270 | 2-1 | ||
C | 01-03-2020 14:30 | Vlijmense Boys 1 | TGG 1 | 21310 | 4-2 | ||
C | 01-03-2020 14:30 | DSC 1 | Nieuwkuijk 1 | 21324 | 0-1 | ||
C | 01-03-2020 14:30 | DVG 1 | B.V.V. 1 | 21358 | 2-1 | ||
C | 01-03-2020 14:30 | CHC 1 | Zwaluw VFC 1 | 21292 | 1-0 | ||
C | 16-02-2020 14:30 | Nieuwkuijk 1 | Baardwijk 1 | 21432 | 1-1 | ||
C | 16-02-2020 14:30 | TGG 1 | DVG 1 | 21446 | 1-0 | ||
C | 16-02-2020 14:30 | Haarsteeg 1 | DSC 1 | 21411 | 1-2 | ||
C | 16-02-2020 14:30 | Zwaluw VFC 1 | ODC 1 | 21371 | 1-1 | ||
C | 16-02-2020 14:00 | FC Engelen 1 | CHC 1 | 21479 | 0-4 | ||
C | 16-02-2020 14:00 | RKDVC 1 | Vlijmense Boys 1 | 21469 | 2-2 | ||
C | 16-02-2020 14:00 | B.V.V. 1 | VV Trinitas Oisterwijk 1 | 21395 | 0-1 | ||
C | 02-02-2020 14:30 | DVG 1 | DSC 1 | 21191 | 1-1 | ||
C | 02-02-2020 14:30 | TGG 1 | VV Trinitas Oisterwijk 1 | 21212 | 0-0 | ||
C | 02-02-2020 14:00 | B.V.V. 1 | Baardwijk 1 | 21144 | 1-3 | ||
C | 02-02-2020 14:00 | FC Engelen 1 | Zwaluw VFC 1 | 21245 | 2-1 | ||
C | 26-01-2020 14:30 | DSC 1 | B.V.V. 1 | 21107 | 2-0 | ||
C | 26-01-2020 14:30 | CHC 1 | DVG 1 | 21057 | 2-0 | ||
C | 26-01-2020 14:30 | ODC 1 | TGG 1 | 21022 | 1-1 | ||
C | 26-01-2020 14:30 | VV Trinitas Oisterwijk 1 | Nieuwkuijk 1 | 21035 | 2-1 | ||
C | 26-01-2020 14:30 | Vlijmense Boys 1 | Haarsteeg 1 | 21076 | 5-1 | ||
C | 26-01-2020 14:30 | Baardwijk 1 | FC Engelen 1 | 21135 | 0-4 | ||
C | 26-01-2020 14:30 | Zwaluw VFC 1 | RKDVC 1 | 21087 | 2-3 | ||
C | 19-01-2020 14:30 | TGG 1 | RKDVC 1 | 153794 | 4-2 | ||
C | 19-01-2020 14:00 | Nieuwkuijk 1 | Zwaluw VFC 1 | 20964 | 1-2 | ||
C | 19-01-2020 14:30 | TGG 1 | RKDVC 1 | 20995 | 4-2 | ||
C | 15-12-2019 14:00 | Haarsteeg 1 | CHC 1 | 20943 | 0-2 | ||
C | 15-12-2019 14:00 | DVG 1 | VV Trinitas Oisterwijk 1 | 20974 | 2-0 | ||
C | 15-12-2019 14:00 | B.V.V. 1 | ODC 1 | 20926 | 1-3 | ||
C | 15-12-2019 14:00 | Baardwijk 1 | DSC 1 | 20917 | 1-5 | ||
C | 15-12-2019 14:00 | FC Engelen 1 | Vlijmense Boys 1 | 21011 | 5-2 | ||
C | 08-12-2019 14:00 | RKDVC 1 | DVG 1 | 20901 | 3-1 | ||
C | 08-12-2019 14:00 | ODC 1 | Baardwijk 1 | 20788 | 8-1 | ||
C | 08-12-2019 14:00 | Vlijmense Boys 1 | DSC 1 | 20842 | 2-0 | ||
C | 08-12-2019 14:00 | VV Trinitas Oisterwijk 1 | Haarsteeg 1 | 20802 | 1-2 | ||
C | 08-12-2019 14:00 | TGG 1 | FC Engelen 1 | 20878 | 0-0 | ||
C | 08-12-2019 14:00 | Zwaluw VFC 1 | B.V.V. 1 | 20853 | 8-3 | ||
C | 08-12-2019 14:00 | CHC 1 | Nieuwkuijk 1 | 20824 | 8-0 | ||
C | 01-12-2019 14:00 | FC Engelen 1 | Haarsteeg 1 | 20777 | 1-1 | ||
C | 01-12-2019 14:00 | B.V.V. 1 | TGG 1 | 20725 | 1-2 | ||
C | 01-12-2019 14:30 | DSC 1 | VV Trinitas Oisterwijk 1 | 20689 | 1-0 | ||
C | 01-12-2019 14:30 | Baardwijk 1 | Zwaluw VFC 1 | 20717 | 2-2 | ||
C | 01-12-2019 14:30 | Nieuwkuijk 1 | RKDVC 1 | 20746 | 1-0 | ||
C | 01-12-2019 14:30 | CHC 1 | ODC 1 | 20673 | 2-3 | ||
C | 01-12-2019 14:30 | DVG 1 | Vlijmense Boys 1 | 20756 | 0-2 | ||
C | 24-11-2019 14:00 | RKDVC 1 | B.V.V. 1 | 20667 | 5-0 | ||
C | 24-11-2019 14:30 | ODC 1 | FC Engelen 1 | 20554 | 3-1 | ||
C | 24-11-2019 14:30 | VV Trinitas Oisterwijk 1 | CHC 1 | 20568 | 0-4 | ||
C | 24-11-2019 14:30 | Vlijmense Boys 1 | Baardwijk 1 | 20592 | 5-0 | ||
C | 24-11-2019 14:30 | Zwaluw VFC 1 | DSC 1 | 20603 | 3-3 | ||
C | 24-11-2019 14:30 | Haarsteeg 1 | DVG 1 | 20626 | 0-0 | ||
C | 24-11-2019 14:30 | TGG 1 | Nieuwkuijk 1 | 20644 | 2-1 | ||
C | 17-11-2019 14:30 | Nieuwkuijk 1 | DVG 1 | 19879 | 3-3 | ||
C | 10-11-2019 14:00 | FC Engelen 1 | VV Trinitas Oisterwijk 1 | 20543 | 4-1 | ||
C | 10-11-2019 14:00 | B.V.V. 1 | Nieuwkuijk 1 | 20492 | 2-2 | ||
C | 10-11-2019 14:30 | Vlijmense Boys 1 | ODC 1 | 20441 | 0-5 | ||
C | 10-11-2019 14:30 | DSC 1 | RKDVC 1 | 20455 | 3-1 | ||
C | 10-11-2019 14:30 | Baardwijk 1 | CHC 1 | 20483 | 0-5 | ||
C | 10-11-2019 14:30 | Haarsteeg 1 | Zwaluw VFC 1 | 20509 | 0-1 | ||
C | 10-11-2019 14:30 | DVG 1 | TGG 1 | 20523 | 1-1 | ||
C | 03-11-2019 14:00 | B.V.V. 1 | FC Engelen 1 | 20308 | 1-4 | ||
C | 03-11-2019 14:00 | RKDVC 1 | ODC 1 | 20383 | 1-1 | ||
C | 03-11-2019 14:30 | VV Trinitas Oisterwijk 1 | Vlijmense Boys 1 | 20267 | 0-1 | ||
C | 03-11-2019 14:30 | CHC 1 | DSC 1 | 20289 | 5-0 | ||
C | 03-11-2019 14:30 | Nieuwkuijk 1 | Haarsteeg 1 | 20329 | 1-1 | ||
C | 03-11-2019 14:30 | DVG 1 | Baardwijk 1 | 20339 | 3-1 | ||
C | 03-11-2019 14:30 | TGG 1 | Zwaluw VFC 1 | 20360 | 0-4 | ||
C | 27-10-2019 14:00 | FC Engelen 1 | Nieuwkuijk 1 | 20259 | 3-2 | ||
C | 27-10-2019 14:30 | Baardwijk 1 | TGG 1 | 20232 | 2-3 | ||
C | 27-10-2019 14:30 | Haarsteeg 1 | B.V.V. 1 | 20241 | 3-1 | ||
C | 27-10-2019 14:30 | Vlijmense Boys 1 | RKDVC 1 | 20174 | 1-2 | ||
C | 27-10-2019 14:30 | Zwaluw VFC 1 | CHC 1 | 20185 | 4-3 | ||
C | 27-10-2019 14:30 | ODC 1 | VV Trinitas Oisterwijk 1 | 20153 | 1-1 | ||
C | 27-10-2019 14:30 | DSC 1 | DVG 1 | 20205 | 1-3 | ||
C | 20-10-2019 14:00 | RKDVC 1 | Haarsteeg 1 | 20149 | 5-1 | ||
C | 20-10-2019 14:30 | CHC 1 | B.V.V. 1 | 20072 | 4-1 | ||
C | 20-10-2019 14:30 | ODC 1 | Zwaluw VFC 1 | 20036 | 4-2 | ||
C | 20-10-2019 14:30 | VV Trinitas Oisterwijk 1 | Baardwijk 1 | 20050 | 2-1 | ||
C | 20-10-2019 14:30 | Nieuwkuijk 1 | DSC 1 | 20095 | 4-2 | ||
C | 20-10-2019 14:30 | DVG 1 | FC Engelen 1 | 20105 | 2-2 | ||
C | 20-10-2019 14:30 | TGG 1 | Vlijmense Boys 1 | 20126 | 1-2 | ||
C | 13-10-2019 14:30 | Vlijmense Boys 1 | CHC 1 | 19923 | 3-3 | ||
C | 13-10-2019 14:00 | FC Engelen 1 | RKDVC 1 | 20025 | 2-1 | ||
C | 13-10-2019 14:00 | B.V.V. 1 | DVG 1 | 19991 | 2-2 | ||
C | 13-10-2019 14:30 | Baardwijk 1 | Nieuwkuijk 1 | 19982 | 1-2 | ||
C | 13-10-2019 14:30 | Haarsteeg 1 | TGG 1 | 20008 | 1-1 | ||
C | 13-10-2019 14:30 | DSC 1 | ODC 1 | 19954 | 4-0 | ||
C | 12-10-2019 19:00 | Zwaluw VFC 1 | VV Trinitas Oisterwijk 1 | 19934 | 2-1 | ||
C | 06-10-2019 14:00 | RKDVC 1 | Baardwijk 1 | 19915 | 1-1 | ||
C | 06-10-2019 14:30 | Zwaluw VFC 1 | Vlijmense Boys 1 | 19851 | 1-1 | ||
C | 06-10-2019 14:30 | ODC 1 | Haarsteeg 1 | 19802 | 1-2 | ||
C | 06-10-2019 14:30 | VV Trinitas Oisterwijk 1 | B.V.V. 1 | 19816 | 3-1 | ||
C | 06-10-2019 14:30 | CHC 1 | FC Engelen 1 | 19838 | 1-1 | ||
C | 06-10-2019 14:30 | TGG 1 | DSC 1 | 19893 | 2-4 | ||
C | 29-09-2019 14:30 | TGG 1 | CHC 1 | 19759 | 1-4 | ||
C | 29-09-2019 14:00 | RKDVC 1 | VV Trinitas Oisterwijk 1 | 19782 | 1-1 | ||
C | 29-09-2019 14:00 | FC Engelen 1 | DSC 1 | 19791 | 3-0 | ||
C | 29-09-2019 14:00 | B.V.V. 1 | Vlijmense Boys 1 | 19690 | 0-4 | ||
C | 29-09-2019 14:30 | Nieuwkuijk 1 | ODC 1 | 19728 | 3-0 | ||
C | 29-09-2019 14:30 | DVG 1 | Zwaluw VFC 1 | 19738 | 3-2 | ||
C | 29-09-2019 14:30 | Haarsteeg 1 | Baardwijk 1 | 19707 | 3-1 | ||
C | 22-09-2019 14:30 | Vlijmense Boys 1 | Nieuwkuijk 1 | 19622 | 3-3 | ||
C | 22-09-2019 14:00 | Zwaluw VFC 1 | FC Engelen 1 | 19633 | 3-2 | ||
C | 22-09-2019 14:30 | ODC 1 | DVG 1 | 19568 | 2-0 | ||
C | 22-09-2019 14:30 | VV Trinitas Oisterwijk 1 | TGG 1 | 19582 | 2-2 | ||
C | 22-09-2019 14:30 | DSC 1 | Haarsteeg 1 | 19653 | 3-1 | ||
C | 22-09-2019 14:30 | Baardwijk 1 | B.V.V. 1 | 19681 | 4-3 | ||
C | 22-09-2019 14:30 | CHC 1 | RKDVC 1 | 19603 | 5-1 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
B | 15-09-2019 14:30 | Jong Brabant 1 | RKDVC 1 | 3027 | 2-1 | ||
B | 14-09-2019 17:00 | Blauw Wit'81 1 | Berkdijk 1 | 3119 | 3-1 | ||
B | 08-09-2019 14:30 | Blauw Wit'81 1 | Jong Brabant 1 | 2824 | 3-4 | ||
B | 07-09-2019 17:00 | Berkdijk 1 | RKDVC 1 | 2912 | 1-4 | ||
B | 01-09-2019 14:30 | RKDVC 1 | Blauw Wit'81 1 | 2810 | 6-0 | ||
B | 31-08-2019 17:00 | Jong Brabant 1 | Berkdijk 1 | 2635 | 7-0 |
Standen
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | CHC 1 | 16 | 12 | 2 | 2 | 38 | 59 | 17 | 42 | 0 |
2 | Vlijmense Boys 1 | 16 | 9 | 4 | 3 | 31 | 38 | 25 | 13 | 0 |
3 | DSC 1 | 17 | 9 | 3 | 5 | 30 | 36 | 29 | 7 | 0 |
4 | FC Engelen 1 | 17 | 8 | 4 | 5 | 28 | 36 | 28 | 8 | 0 |
5 | ODC 1 | 16 | 7 | 5 | 4 | 26 | 35 | 24 | 11 | 0 |
6 | RKDVC 1 | 16 | 7 | 4 | 5 | 25 | 34 | 26 | 8 | 0 |
7 | Zwaluw VFC 1 | 17 | 7 | 4 | 6 | 25 | 38 | 31 | 7 | 0 |
8 | DVG 1 | 17 | 5 | 7 | 5 | 22 | 26 | 27 | -1 | 0 |
9 | TGG 1 | 16 | 5 | 5 | 6 | 20 | 26 | 35 | -9 | 0 |
10 | Nieuwkuijk 1 | 16 | 4 | 7 | 5 | 19 | 29 | 34 | -5 | 0 |
11 | VV Trinitas Oisterwijk 1 | 16 | 5 | 4 | 7 | 19 | 18 | 25 | -7 | 0 |
12 | Haarsteeg 1 | 15 | 4 | 4 | 7 | 16 | 17 | 27 | -10 | 0 |
13 | Baardwijk 1 | 16 | 2 | 3 | 11 | 9 | 19 | 51 | -32 | 0 |
14 | B.V.V. 1 | 17 | 1 | 2 | 14 | 5 | 20 | 52 | -32 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jong Brabant 1 | 3 | 3 | 0 | 0 | 9 | 13 | 4 | 9 | 0 |
2 | RKDVC 1 | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | 11 | 3 | 8 | 0 |
3 | Blauw Wit'81 1 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 6 | 11 | -5 | 0 |
4 | Berkdijk 1 | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | 2 | 14 | -12 | 0 |
Training
Wekelijkse trainingen
dag | tijd | veld | Kleedkamer | type | periode | status | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
dinsdag | 19:45 - 21:15 | Tr. veld 4-A | 1 | Team training | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
donderdag | 19:45 - 21:15 | 2 (k.gr.) | 1 | Team training | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|