294 MO17 (3e fase)
RKDVC MO17-1
Teamleden
Spelers | |||||||
Khloe Arakaza | |||||||
Veerle van Ballegooijen | |||||||
Nessa Dreher | |||||||
Tessa Van den Dries | |||||||
Florence Gorter | |||||||
Britt van den Heuvel | |||||||
Sare Klerks | |||||||
Guusje Koot | |||||||
Melody van Linder | |||||||
Evy van Mensvoort | |||||||
Sanne Nabbe | |||||||
Lotte van Rooij | |||||||
Puk Snels | |||||||
Quinthy Steenema | |||||||
Lenne Van de Wiel | |||||||
Martyna Wozniak | |||||||
Overige teamleden | |||||||
Xamira Gagel | Leider/Trainer | ||||||
Simone de Gouw | Leider | ||||||
Frank Snels | Leider |
Wedstrijdplanning
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Accommodatie | Veld | KK RKDVC | KK gast | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 18-05-2024 12:45 | RKDVC MO17-1 | Best Vooruit MO17-1 | 158529 | Sportpark aan de Duinweg | 3 (n.gr.) | 6 | 16 |
Wedstrijdhistorie
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 11-05-2024 13:00 | Gloria UC MO17-1 | RKDVC MO17-1 | 158911 | 8-0 | ||
C | 11-05-2024 11:15 | SC 't Zand MO17-2 | Wilhelmina Boys MO17-1 (9-tal) | 158366 | 2-1 | ||
C | 04-05-2024 11:00 | SVO De Gaard MO17-1 (9-tal) | Gloria UC MO17-1 | 158637 | 0-11 | ||
C | 20-04-2024 13:00 | SC 't Zand MO17-2 | Best Vooruit MO17-1 | 158919 | 2-3 | ||
C | 20-04-2024 12:45 | RKDVC MO17-1 | Wilhelmina Boys MO17-1 (9-tal) | 159029 | 3-2 | ||
C | 13-04-2024 12:45 | RKDVC MO17-1 | SC 't Zand MO17-2 | 158621 | 4-0 | ||
C | 13-04-2024 13:00 | Gloria UC MO17-1 | Best Vooruit MO17-1 | 158487 | 6-3 | ||
C | 13-04-2024 13:00 | Wilhelmina Boys MO17-1 (9-tal) | SVO De Gaard MO17-1 (9-tal) | 158877 | 3-0 | ||
C | 06-04-2024 11:15 | SC 't Zand MO17-2 | Gloria UC MO17-1 | 158280 | 2-3 | ||
C | 06-04-2024 11:00 | SVO De Gaard MO17-1 (9-tal) | RKDVC MO17-1 | 158103 | 2-2 | ||
C | 06-04-2024 11:30 | Best Vooruit MO17-1 | Wilhelmina Boys MO17-1 (9-tal) | 158954 | 6-2 | ||
C | 30-03-2024 11:00 | Gloria UC MO17-1 | Wilhelmina Boys MO17-1 (9-tal) | 158185 | 3-7 | ||
C | 23-03-2024 13:00 | Best Vooruit MO17-1 | RKDVC MO17-1 | 159036 | 5-2 | ||
C | 23-03-2024 11:15 | SC 't Zand MO17-2 | SVO De Gaard MO17-1 (9-tal) | 158606 | 5-0 | ||
C | 16-03-2024 13:00 | Wilhelmina Boys MO17-1 (9-tal) | SC 't Zand MO17-2 | 158466 | 1-0 | ||
C | 16-03-2024 12:45 | RKDVC MO17-1 | Gloria UC MO17-1 | 158724 | 1-4 | ||
C | 12-03-2024 19:30 | SVO De Gaard MO17-1 (9-tal) | Best Vooruit MO17-1 | 159062 | 0-6 | ||
C | 24-02-2024 13:00 | Best Vooruit MO17-1 | SC 't Zand MO17-2 | 158757 | 1-2 | ||
C | 24-02-2024 13:00 | Gloria UC MO17-1 | SVO De Gaard MO17-1 (9-tal) | 158879 | 7-0 | ||
C | 24-02-2024 13:00 | Wilhelmina Boys MO17-1 (9-tal) | RKDVC MO17-1 | 159156 | 3-1 | ||
C | 03-02-2024 11:15 | SC 't Zand MO17-2 | RKDVC MO17-1 | 159159 | 1-0 | ||
C | 03-02-2024 13:00 | Best Vooruit MO17-1 | Gloria UC MO17-1 | 158440 | 6-3 | ||
C | 03-02-2024 11:00 | SVO De Gaard MO17-1 (9-tal) | Wilhelmina Boys MO17-1 (9-tal) | 159061 | 1-1 | ||
C | 27-01-2024 13:00 | Wilhelmina Boys MO17-1 (9-tal) | Best Vooruit MO17-1 | 158100 | 0-8 | ||
C | 27-01-2024 13:00 | Gloria UC MO17-1 | SC 't Zand MO17-2 | 158670 | 5-1 | ||
C | 27-01-2024 12:45 | RKDVC MO17-1 | SVO De Gaard MO17-1 (9-tal) | 159077 | 8-4 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 16-12-2023 13:00 | Wilhelmina Boys MO17-1 (9-tal) | SVO De Gaard MO17-1 | 141570 | 0-0 | ||
C | 16-12-2023 11:30 | SC 't Zand MO17-2 | Best Vooruit MO17-1 | 103705 | 1-0 | ||
C | 13-12-2023 19:00 | SC 't Zand MO17-2 | SVO De Gaard MO17-1 | 103896 | 3-1 | ||
C | 09-12-2023 12:45 | RKDVC MO17-1 | Gloria UC MO17-1 | 103997 | 2-12 | ||
C | 09-12-2023 13:00 | SC 't Zand MO17-2 | ZIGO MO17-1 | 104015 | 1-2 | ||
C | 09-12-2023 15:00 | Best Vooruit MO17-1 | VOAB MO17-1 | 103978 | 0-0 | ||
C | 09-12-2023 15:00 | Best Vooruit MO17-1 | Wilhelmina Boys MO17-1 (9-tal) | 141573 | 10-0 | ||
C | 02-12-2023 13:00 | Gloria UC MO17-1 | SC 't Zand MO17-2 | 103945 | 2-2 | ||
C | 02-12-2023 12:45 | ZIGO MO17-1 | Best Vooruit MO17-1 | 103932 | 6-2 | ||
C | 02-12-2023 09:30 | SVO De Gaard MO17-1 | RKDVC MO17-1 | 103973 | 1-3 | ||
C | 25-11-2023 14:45 | Wilhelmina Boys MO17-1 (9-tal) | ZIGO MO17-1 | 141572 | 0-0 | ||
C | 25-11-2023 13:00 | VOAB MO17-1 | ZIGO MO17-1 | 103872 | 0-0 | ||
C | 25-11-2023 09:30 | Best Vooruit MO17-1 | Gloria UC MO17-1 | 103854 | 8-0 | ||
C | 18-11-2023 13:00 | Gloria UC MO17-1 | VOAB MO17-1 | 103797 | 0-0 | ||
C | 18-11-2023 12:45 | RKDVC MO17-1 | SC 't Zand MO17-2 | 103830 | 1-1 | ||
C | 18-11-2023 11:00 | SVO De Gaard MO17-1 | Best Vooruit MO17-1 | 103825 | 0-0 | ||
C | 18-11-2023 13:00 | Gloria UC MO17-1 | Wilhelmina Boys MO17-1 (9-tal) | 141571 | 10-3 | ||
C | 15-11-2023 19:45 | ZIGO MO17-1 | RKDVC MO17-1 | 103641 | 5-1 | ||
C | 11-11-2023 11:15 | ZIGO MO17-1 | Gloria UC MO17-1 | 103779 | 9-3 | ||
C | 11-11-2023 13:00 | Best Vooruit MO17-1 | RKDVC MO17-1 | 103730 | 14-0 | ||
C | 11-11-2023 15:00 | VOAB MO17-1 | SVO De Gaard MO17-1 | 103748 | 0-0 | ||
C | 04-11-2023 12:00 | SVO De Gaard MO17-1 | ZIGO MO17-1 | 103682 | 0-5 | ||
C | 04-11-2023 12:45 | RKDVC MO17-1 | VOAB MO17-1 | 103687 | 0-16 | ||
C | 28-10-2023 13:00 | VOAB MO17-1 | SC 't Zand MO17-2 | 103610 | 9-2 | ||
C | 28-10-2023 13:00 | Gloria UC MO17-1 | SVO De Gaard MO17-1 | 103654 | 7-0 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 14-10-2023 10:00 | FC Tilburg MO17-1 | VV Trinitas Oisterwijk MO17-1 (9-tal) | 24288 | 5-2 | ||
C | 07-10-2023 12:45 | ZIGO MO17-1 | FC Tilburg MO17-1 | 24436 | 4-11 | ||
C | 07-10-2023 12:45 | RKDVC MO17-1 | SVSSS MO17-1 | 24471 | 0-10 | ||
C | 07-10-2023 13:30 | SVO De Gaard MO17-1 | VV Trinitas Oisterwijk MO17-1 (9-tal) | 24461 | 0-7 | ||
C | 07-10-2023 11:25 | WSC MO17-1 | DESK MO17-1 | 24411 | 7-0 | ||
C | 04-10-2023 19:45 | WSC MO17-1 | RKDVC MO17-1 | 24215 | 16-0 | ||
C | 30-09-2023 10:15 | DESK MO17-1 | FC Tilburg MO17-1 | 24113 | 5-5 | ||
C | 30-09-2023 13:00 | SVSSS MO17-1 | SVO De Gaard MO17-1 | 24144 | 13-0 | ||
C | 30-09-2023 12:30 | VV Trinitas Oisterwijk MO17-1 (9-tal) | WSC MO17-1 | 24189 | 2-8 | ||
C | 30-09-2023 12:45 | RKDVC MO17-1 | ZIGO MO17-1 | 24153 | 1-10 | ||
C | 27-09-2023 19:00 | DESK MO17-1 | ZIGO MO17-1 | 24333 | 3-2 | ||
C | 23-09-2023 12:45 | ZIGO MO17-1 | SVSSS MO17-1 | 24240 | 2-2 | ||
C | 23-09-2023 12:00 | SVO De Gaard MO17-1 | DESK MO17-1 | 24265 | 0-11 | ||
C | 16-09-2023 13:00 | SVSSS MO17-1 | WSC MO17-1 | 24363 | 2-2 | ||
C | 16-09-2023 13:00 | FC Tilburg MO17-1 | SVO De Gaard MO17-1 | 24313 | 16-0 | ||
C | 16-09-2023 12:30 | VV Trinitas Oisterwijk MO17-1 (9-tal) | RKDVC MO17-1 | 24384 | 11-0 | ||
C | 09-09-2023 12:45 | RKDVC MO17-1 | FC Tilburg MO17-1 | 24642 | 0-20 | ||
C | 09-09-2023 11:15 | WSC MO17-1 | SVO De Gaard MO17-1 | 24607 | 20-0 | ||
C | 09-09-2023 12:30 | VV Trinitas Oisterwijk MO17-1 (9-tal) | ZIGO MO17-1 | 24678 | 0-4 | ||
C | 09-09-2023 13:00 | SVSSS MO17-1 | DESK MO17-1 | 24632 | 5-3 | ||
C | 06-09-2023 19:45 | ZIGO MO17-1 | WSC MO17-1 | 24705 | 1-3 | ||
C | 02-09-2023 13:00 | FC Tilburg MO17-1 | SVSSS MO17-1 | 24753 | 9-1 | ||
C | 02-09-2023 12:00 | SVO De Gaard MO17-1 | RKDVC MO17-1 | 24730 | 0-3 | ||
C | 02-09-2023 10:00 | DESK MO17-1 | VV Trinitas Oisterwijk MO17-1 (9-tal) | 24774 | 4-0 |
Standen
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Gloria UC MO17-1 | 9 | 7 | 0 | 2 | 21 | 50 | 20 | 30 | 0 |
2 | Best Vooruit MO17-1 | 8 | 6 | 0 | 2 | 18 | 38 | 17 | 21 | 0 |
3 | Wilhelmina Boys MO17-1 (9-tal) | 9 | 4 | 1 | 4 | 13 | 20 | 24 | -4 | 0 |
4 | SC 't Zand MO17-2 | 9 | 4 | 0 | 5 | 12 | 15 | 18 | -3 | 0 |
5 | RKDVC MO17-1 | 9 | 3 | 1 | 5 | 10 | 21 | 29 | -8 | 0 |
6 | SVO De Gaard MO17-1 (9-tal) | 8 | 0 | 2 | 6 | 2 | 7 | 43 | -36 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZIGO MO17-1 | 5 | 5 | 0 | 0 | 15 | 27 | 7 | 20 | 0 |
2 | Gloria UC MO17-1 | 6 | 3 | 1 | 2 | 10 | 34 | 24 | 10 | 0 |
3 | Best Vooruit MO17-1 | 5 | 3 | 0 | 2 | 9 | 34 | 7 | 27 | 0 |
4 | SC 't Zand MO17-2 | 5 | 2 | 2 | 1 | 8 | 8 | 6 | 2 | 0 |
5 | RKDVC MO17-1 | 5 | 1 | 1 | 3 | 4 | 7 | 33 | -26 | 0 |
6 | Wilhelmina Boys MO17-1 (9-tal) | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 3 | 20 | -17 | 0 |
7 | SVO De Gaard MO17-1 (9-tal) | 4 | 0 | 0 | 4 | 0 | 2 | 18 | -16 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FC Tilburg MO17-1 | 6 | 5 | 1 | 0 | 16 | 66 | 12 | 54 | 0 |
2 | WSC MO17-1 | 6 | 5 | 1 | 0 | 16 | 56 | 5 | 51 | 0 |
3 | SVSSS MO17-1 | 6 | 3 | 2 | 1 | 11 | 33 | 16 | 17 | 0 |
4 | DESK MO17-1 | 6 | 3 | 1 | 2 | 10 | 26 | 19 | 7 | 0 |
5 | ZIGO MO17-1 | 6 | 2 | 1 | 3 | 7 | 23 | 20 | 3 | 0 |
6 | VV Trinitas Oisterwijk MO17-1 (9-tal) | 6 | 2 | 0 | 4 | 6 | 22 | 21 | 1 | 0 |
7 | RKDVC MO17-1 | 6 | 1 | 0 | 5 | 3 | 4 | 67 | -63 | 0 |
8 | SVO De Gaard MO17-1 (9-tal) | 6 | 0 | 0 | 6 | 0 | 0 | 70 | -70 | 0 |
Training
Wekelijkse trainingen
dag | tijd | veld | Kleedkamer | type | periode | status | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
maandag | 19:45 - 21:15 | Tr. veld 1 | 14 | Team training | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
woensdag | 19:45 - 21:15 | 1-A (k.gr.) | 14 | Team training | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|