0518 Mannen Zondag reserve (A-cat)
RKDVC 2
Teamleden
Spelers | |||||||
Remco van Engelen | Keeper | ||||||
Wessel van Esch | Keeper | ||||||
Mitchell de Jager | Keeper | ||||||
Jelte van der Linden | Keeper | ||||||
Maurice Adegeest | |||||||
Stijn de Bijl | |||||||
Damian van Bijnen | |||||||
Mats van Bokhoven | |||||||
Brian van den Boogaard | |||||||
Timo Boomsluiter | |||||||
Giel Brandts | |||||||
Jan Bullens | |||||||
Kyan Cordes | |||||||
Ruud van Daelen | |||||||
Bram van Delft | |||||||
Guus van Geffen | |||||||
Pascal van Helvoort | |||||||
Randy van den Heuvel | |||||||
Yuri Houtriet | |||||||
Pim van Hulten | |||||||
Cas Hurkmans | |||||||
Ray Kivits | |||||||
Roy Lamers | |||||||
Thijs Lammers | |||||||
Jasper Liefting | |||||||
Rik Lijbers | |||||||
Duuk van der Mee | |||||||
Jasper Molenschot | |||||||
Nick Pelle | |||||||
Sam Pietersen | |||||||
Rico Romijn | |||||||
Jacco van der Sanden | |||||||
Colin Smits | |||||||
Ian Storchart | |||||||
Rik van der Veeken | |||||||
Tycho van der Velden | |||||||
Bas Verhoeven | |||||||
Ingmar Voorhaar | |||||||
Rob Vreeken | |||||||
Simon van der Werff | |||||||
Rick van Woerkom | |||||||
Gok Deniz Yazici | |||||||
Overige teamleden | |||||||
Joost de Gouw | Leider/Trainer | ||||||
Berry Kuijpers | Leider/Trainer | ||||||
Sven Pullens | Leider/Trainer | ||||||
Roel van der Werff | Ass. scheids. | ||||||
Niels Kuijpers | Verzorger |
Wedstrijdplanning
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Accommodatie | Veld | KK RKDVC | KK gast | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 12-05-2024 13:00 | Oirschot Vooruit 2 | RKDVC 2 | H. (Henk) van Rijswijk | 19372 | Sportpark Jumbo Moorland | - | - | ||
C | 20-05-2024 10:30 | RKDVC 2 | SV Valkenswaard 2 | 19350 | Sportpark aan de Duinweg | - | - |
Wedstrijdhistorie
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Eindstand | Verslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
V | 30-04-2024 20:15 | Wadenoijen 1 | RKDVC 2 | 3 - 4 | ||||
C | 21-04-2024 11:15 | ODC 2 | RKDVC 2 | 19307 | 1 - 3 | |||
C | 14-04-2024 10:30 | RKDVC 2 | RKVVO 2 | 19284 | 3 - 2 | |||
C | 07-04-2024 12:00 | SV Unitas'59 2 | RKDVC 2 | 19239 | 1 - 4 | |||
V | 02-04-2024 20:00 | WSC 2 | RKDVC 2 | 0 - 2 | ||||
C | 21-03-2024 20:00 | RKDVC 2 | SBC 2 | 19212 | 1 - 3 | |||
C | 17-03-2024 12:00 | Brabantia 3 | RKDVC 2 | 19171 | 3 - 1 | |||
C | 10-03-2024 11:00 | RKDVC 2 | Reusel Sport/CoTrans 2 | 19140 | 1 - 1 | |||
C | 03-03-2024 11:45 | Emplina 2 | RKDVC 2 | 19105 | 4 - 1 | |||
C | 25-02-2024 13:00 | Beerse Boys 2 | RKDVC 2 | 19038 | 0 - 0 | |||
C | 04-02-2024 11:30 | RKDVC 2 | Helvoirt 2 | 19026 | 4 - 0 | |||
V | 28-01-2024 12:00 | RKDVC 2 | DSC 2 | Nusmir Starcevic | 3 - 0 | |||
V | 25-01-2024 20:00 | RKDVC 2 | RKDVC 3 | Nusmir Starcevic | ||||
V | 23-01-2024 20:30 | TSV Gudok 2 | RKDVC 2 | 1 - 2 | ||||
V | 21-01-2024 afgelast | RKDVC 2 | TSV Gudok 2 | Henk van Logten (Scheidsrechter) | ||||
V | 16-01-2024 afgelast | RKDVC 2 | HVCH 2 | Henk van Logten (Scheidsrechter) | ||||
V | 14-01-2024 11:00 | RKDVC 2 | Uno Animo 2 | Rene Pijnenburg (Scheidsrechter) | 4 - 0 | |||
V | 12-12-2023 20:15 | RKDVC 2 | OJC Rosmalen JO19 | 3 - 1 | ||||
C | 10-12-2023 11:30 | RKDVC 2 | Oirschot Vooruit 2 | 18990 | 5 - 3 | |||
C | 03-12-2023 11:30 | SV Valkenswaard 2 | RKDVC 2 | 18943 | 1 - 3 | |||
C | 26-11-2023 11:30 | RKDVC 2 | ODC 2 | 18924 | 4 - 0 | |||
C | 19-11-2023 12:00 | RKVVO 2 | RKDVC 2 | 18872 | 3 - 3 | |||
C | 12-11-2023 11:30 | RKDVC 2 | SV Unitas'59 2 | 18852 | 5 - 3 | |||
C | 05-11-2023 12:00 | SBC 2 | RKDVC 2 | 18805 | 0 - 0 | |||
C | 29-10-2023 11:30 | RKDVC 2 | Brabantia 3 | 18780 | 5 - 2 | |||
V | 24-10-2023 20:00 | Haarsteeg 2 | RKDVC 2 | 0 - 7 | ||||
V | 19-10-2023 20:00 | Baardwijk 1 | RKDVC 2 | 0-3 | ||||
C | 15-10-2023 12:00 | Reusel Sport/CoTrans 2 | RKDVC 2 | 18738 | 1 - 1 | |||
C | 08-10-2023 11:30 | RKDVC 2 | Emplina 2 | 18708 | 1 - 0 | |||
C | 01-10-2023 11:30 | RKDVC 2 | Beerse Boys 2 | 18666 | 4 - 1 | |||
C | 24-09-2023 12:00 | Helvoirt 2 | RKDVC 2 | 18613 | 1 - 4 | |||
B | 17-09-2023 12:00 | Nieuwkuijk 2 | RKDVC 2 | 854 | 2 - 5 | |||
B | 10-09-2023 11:30 | RKDVC 2 | Nemelaer 2 | 822 | 0 - 1 | |||
V | 05-09-2023 20:00 | GVV'63 2 | RKDVC 2 | |||||
B | 03-09-2023 12:15 | Real Lunet 2 | RKDVC 2 | 826 | 0 - 3 | |||
V | 27-08-2023 12:30 | RKDVC 2 | Wadenoijen 1 | Henk van Logten (Scheidsrechter) | 7 - 1 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 21-04-2024 13:00 | Oirschot Vooruit 2 | Helvoirt 2 | 19294 | 3-0 | ||
C | 21-04-2024 12:00 | RKVVO 2 | Reusel Sport/CoTrans 2 | 19310 | 1-3 | ||
C | 21-04-2024 12:00 | SV Valkenswaard 2 | Beerse Boys 2 | 19297 | 3-0 | ||
C | 21-04-2024 12:00 | SV Unitas'59 2 | Brabantia 3 | 19317 | 2-0 | ||
C | 21-04-2024 11:00 | Emplina 2 | SBC 2 | 19321 | 1-3 | ||
C | 21-04-2024 11:15 | ODC 2 | RKDVC 2 | 19307 | 1-3 | ||
C | 14-04-2024 12:00 | Beerse Boys 2 | ODC 2 | 19254 | 2-2 | ||
C | 14-04-2024 10:30 | RKDVC 2 | RKVVO 2 | 19284 | 3-2 | ||
C | 14-04-2024 12:00 | Reusel Sport/CoTrans 2 | SV Unitas'59 2 | 19278 | 4-1 | ||
C | 14-04-2024 12:00 | Brabantia 3 | SBC 2 | 19273 | 2-2 | ||
C | 14-04-2024 12:00 | Helvoirt 2 | SV Valkenswaard 2 | 19261 | 3-4 | ||
C | 14-04-2024 13:00 | Oirschot Vooruit 2 | Emplina 2 | 19270 | 3-1 | ||
C | 07-04-2024 11:15 | ODC 2 | Helvoirt 2 | 19229 | 2-1 | ||
C | 07-04-2024 11:45 | Emplina 2 | Brabantia 3 | 19249 | 6-1 | ||
C | 07-04-2024 12:00 | RKVVO 2 | Beerse Boys 2 | 19232 | 2-1 | ||
C | 07-04-2024 12:00 | SBC 2 | Reusel Sport/CoTrans 2 | 19243 | 0-3 | ||
C | 07-04-2024 12:00 | SV Unitas'59 2 | RKDVC 2 | 19239 | 1-4 | ||
C | 07-04-2024 12:00 | SV Valkenswaard 2 | Oirschot Vooruit 2 | 19219 | 2-3 | ||
C | 24-03-2024 13:00 | Oirschot Vooruit 2 | ODC 2 | 19198 | 3-1 | ||
C | 24-03-2024 12:00 | Helvoirt 2 | RKVVO 2 | 19189 | 5-1 | ||
C | 24-03-2024 12:00 | SV Valkenswaard 2 | Emplina 2 | 19201 | 1-2 | ||
C | 24-03-2024 12:00 | Reusel Sport/CoTrans 2 | Brabantia 3 | 19206 | 3-0 | ||
C | 24-03-2024 12:00 | Beerse Boys 2 | SV Unitas'59 2 | 19182 | 3-0 | ||
C | 21-03-2024 20:00 | RKDVC 2 | SBC 2 | 19212 | 1-3 | ||
C | 17-03-2024 12:00 | SBC 2 | Beerse Boys 2 | 19165 | 0-3 | ||
C | 17-03-2024 12:00 | Brabantia 3 | RKDVC 2 | 19171 | 3-1 | ||
C | 17-03-2024 12:00 | SV Unitas'59 2 | Helvoirt 2 | 19161 | 3-2 | ||
C | 17-03-2024 12:00 | RKVVO 2 | Oirschot Vooruit 2 | 19154 | 0-2 | ||
C | 17-03-2024 11:00 | Emplina 2 | Reusel Sport/CoTrans 2 | 19177 | 1-0 | ||
C | 17-03-2024 11:15 | ODC 2 | SV Valkenswaard 2 | 19151 | 2-4 | ||
C | 10-03-2024 11:15 | ODC 2 | Emplina 2 | 19139 | 3-3 | ||
C | 10-03-2024 11:00 | RKDVC 2 | Reusel Sport/CoTrans 2 | 19140 | 1-1 | ||
C | 10-03-2024 12:00 | Beerse Boys 2 | Brabantia 3 | 19110 | 0-2 | ||
C | 10-03-2024 12:00 | Helvoirt 2 | SBC 2 | 19117 | 0-1 | ||
C | 10-03-2024 12:00 | SV Valkenswaard 2 | RKVVO 2 | 19129 | 0-0 | ||
C | 10-03-2024 12:30 | Oirschot Vooruit 2 | SV Unitas'59 2 | 19126 | 3-5 | ||
C | 03-03-2024 11:45 | Emplina 2 | RKDVC 2 | 19105 | 4-1 | ||
C | 03-03-2024 12:00 | Brabantia 3 | Helvoirt 2 | 19093 | 1-2 | ||
C | 03-03-2024 11:00 | RKVVO 2 | ODC 2 | 19076 | 2-1 | ||
C | 03-03-2024 12:00 | SBC 2 | Oirschot Vooruit 2 | 19087 | 3-4 | ||
C | 03-03-2024 12:00 | SV Unitas'59 2 | SV Valkenswaard 2 | 19083 | 4-5 | ||
C | 25-02-2024 11:15 | ODC 2 | SV Unitas'59 2 | 19067 | 6-3 | ||
C | 25-02-2024 12:00 | RKVVO 2 | Emplina 2 | 19070 | 1-3 | ||
C | 25-02-2024 12:00 | SV Valkenswaard 2 | SBC 2 | 19057 | 3-1 | ||
C | 25-02-2024 12:00 | Helvoirt 2 | Reusel Sport/CoTrans 2 | 19045 | 2-2 | ||
C | 25-02-2024 13:00 | Beerse Boys 2 | RKDVC 2 | 19038 | 0-0 | ||
C | 25-02-2024 13:00 | Oirschot Vooruit 2 | Brabantia 3 | 19054 | 7-4 | ||
C | 18-02-2024 12:00 | Reusel Sport/CoTrans 2 | Beerse Boys 2 | 19098 | 2-1 | ||
C | 04-02-2024 11:30 | RKDVC 2 | Helvoirt 2 | 19026 | 4-0 | ||
C | 04-02-2024 11:45 | Emplina 2 | Beerse Boys 2 | 19033 | 6-1 | ||
C | 04-02-2024 12:00 | Reusel Sport/CoTrans 2 | Oirschot Vooruit 2 | 19020 | 3-2 | ||
C | 04-02-2024 12:00 | Brabantia 3 | SV Valkenswaard 2 | 19015 | 1-1 | ||
C | 04-02-2024 12:00 | SBC 2 | ODC 2 | 19009 | 2-5 | ||
C | 04-02-2024 12:00 | SV Unitas'59 2 | RKVVO 2 | 19005 | 4-2 | ||
C | 14-01-2024 11:30 | RKVVO 2 | Brabantia 3 | 141808 | 0-3 | ||
C | 10-12-2023 12:00 | Brabantia 3 | ODC 2 | 18979 | 2-2 | ||
C | 10-12-2023 12:00 | SBC 2 | RKVVO 2 | 18973 | 3-2 | ||
C | 10-12-2023 11:30 | Beerse Boys 2 | Helvoirt 2 | 18966 | 0-0 | ||
C | 10-12-2023 11:00 | Reusel Sport/CoTrans 2 | SV Valkenswaard 2 | 18984 | 1-1 | ||
C | 10-12-2023 11:45 | Emplina 2 | SV Unitas'59 2 | 18997 | 3-1 | ||
C | 10-12-2023 11:30 | RKDVC 2 | Oirschot Vooruit 2 | 18990 | 5-3 | ||
C | 03-12-2023 13:00 | Oirschot Vooruit 2 | Beerse Boys 2 | 18940 | 6-1 | ||
C | 03-12-2023 12:00 | Helvoirt 2 | Emplina 2 | 18931 | 1-3 | ||
C | 03-12-2023 11:30 | SV Valkenswaard 2 | RKDVC 2 | 18943 | 1-3 | ||
C | 03-12-2023 10:00 | SV Unitas'59 2 | SBC 2 | 18963 | 0-3 | ||
C | 03-12-2023 11:30 | RKVVO 2 | Brabantia 3 | 18956 | 0-0 | ||
C | 03-12-2023 11:15 | ODC 2 | Reusel Sport/CoTrans 2 | 18953 | 3-1 | ||
C | 26-11-2023 11:30 | RKDVC 2 | ODC 2 | 18924 | 4-0 | ||
C | 26-11-2023 12:00 | Reusel Sport/CoTrans 2 | RKVVO 2 | 18918 | 1-1 | ||
C | 26-11-2023 12:00 | Beerse Boys 2 | SV Valkenswaard 2 | 18894 | 1-1 | ||
C | 26-11-2023 12:00 | Brabantia 3 | SV Unitas'59 2 | 18913 | 3-6 | ||
C | 26-11-2023 12:00 | SBC 2 | Emplina 2 | 18907 | 1-2 | ||
C | 26-11-2023 12:00 | Helvoirt 2 | Oirschot Vooruit 2 | 18901 | 1-3 | ||
C | 19-11-2023 11:15 | ODC 2 | Beerse Boys 2 | 18869 | 2-1 | ||
C | 19-11-2023 11:45 | Emplina 2 | Oirschot Vooruit 2 | 18889 | 5-1 | ||
C | 19-11-2023 12:00 | RKVVO 2 | RKDVC 2 | 18872 | 3-3 | ||
C | 19-11-2023 12:00 | SBC 2 | Brabantia 3 | 18883 | 3-4 | ||
C | 19-11-2023 12:00 | SV Valkenswaard 2 | Helvoirt 2 | 18859 | 4-2 | ||
C | 19-11-2023 12:00 | SV Unitas'59 2 | Reusel Sport/CoTrans 2 | 18879 | 0-3 | ||
C | 12-11-2023 11:30 | RKDVC 2 | SV Unitas'59 2 | 18852 | 5-3 | ||
C | 12-11-2023 12:00 | Beerse Boys 2 | RKVVO 2 | 18822 | 4-5 | ||
C | 12-11-2023 12:00 | Reusel Sport/CoTrans 2 | SBC 2 | 18846 | 2-1 | ||
C | 12-11-2023 12:00 | Helvoirt 2 | ODC 2 | 18829 | 2-4 | ||
C | 12-11-2023 13:00 | Oirschot Vooruit 2 | SV Valkenswaard 2 | 18838 | 0-3 | ||
C | 09-11-2023 20:00 | Brabantia 3 | Emplina 2 | 18841 | 0-4 | ||
C | 05-11-2023 11:15 | ODC 2 | Oirschot Vooruit 2 | 18791 | 5-0 | ||
C | 05-11-2023 11:45 | Emplina 2 | SV Valkenswaard 2 | 18817 | 4-0 | ||
C | 05-11-2023 12:00 | RKVVO 2 | Helvoirt 2 | 18794 | 3-2 | ||
C | 05-11-2023 12:00 | SBC 2 | RKDVC 2 | 18805 | 0-0 | ||
C | 05-11-2023 12:00 | Brabantia 3 | Reusel Sport/CoTrans 2 | 18811 | 0-2 | ||
C | 05-11-2023 12:00 | SV Unitas'59 2 | Beerse Boys 2 | 18801 | 4-0 | ||
C | 29-10-2023 11:30 | RKDVC 2 | Brabantia 3 | 18780 | 5-2 | ||
C | 29-10-2023 12:00 | Reusel Sport/CoTrans 2 | Emplina 2 | 18774 | 2-3 | ||
C | 29-10-2023 11:30 | Beerse Boys 2 | SBC 2 | 18750 | 2-2 | ||
C | 29-10-2023 12:00 | SV Valkenswaard 2 | ODC 2 | 18769 | 3-2 | ||
C | 29-10-2023 12:00 | Helvoirt 2 | SV Unitas'59 2 | 18757 | 2-2 | ||
C | 29-10-2023 12:30 | Oirschot Vooruit 2 | RKVVO 2 | 18766 | 3-1 | ||
C | 15-10-2023 11:45 | Emplina 2 | ODC 2 | 18745 | 3-1 | ||
C | 15-10-2023 12:00 | Reusel Sport/CoTrans 2 | RKDVC 2 | 18738 | 1-1 | ||
C | 15-10-2023 12:00 | RKVVO 2 | SV Valkenswaard 2 | 18716 | 1-2 | ||
C | 15-10-2023 12:00 | SBC 2 | Helvoirt 2 | 18727 | 3-2 | ||
C | 15-10-2023 12:00 | Brabantia 3 | Beerse Boys 2 | 18733 | 2-2 | ||
C | 15-10-2023 12:00 | SV Unitas'59 2 | Oirschot Vooruit 2 | 18723 | 2-4 | ||
C | 12-10-2023 20:00 | Helvoirt 2 | Brabantia 3 | 18685 | 6-2 | ||
C | 08-10-2023 12:00 | Beerse Boys 2 | Reusel Sport/CoTrans 2 | 18678 | 1-3 | ||
C | 08-10-2023 11:15 | ODC 2 | RKVVO 2 | 18707 | 4-1 | ||
C | 08-10-2023 11:30 | RKDVC 2 | Emplina 2 | 18708 | 1-0 | ||
C | 08-10-2023 12:00 | SV Valkenswaard 2 | SV Unitas'59 2 | 18697 | 3-1 | ||
C | 08-10-2023 13:00 | Oirschot Vooruit 2 | SBC 2 | 18694 | 1-2 | ||
C | 01-10-2023 11:45 | Emplina 2 | RKVVO 2 | 18673 | 4-2 | ||
C | 01-10-2023 11:30 | RKDVC 2 | Beerse Boys 2 | 18666 | 4-1 | ||
C | 01-10-2023 12:00 | Reusel Sport/CoTrans 2 | Helvoirt 2 | 18660 | 3-0 | ||
C | 01-10-2023 12:00 | Brabantia 3 | Oirschot Vooruit 2 | 18655 | 1-6 | ||
C | 01-10-2023 12:30 | SBC 2 | SV Valkenswaard 2 | 18649 | 1-1 | ||
C | 01-10-2023 12:00 | SV Unitas'59 2 | ODC 2 | 18645 | 2-5 | ||
C | 24-09-2023 13:00 | Oirschot Vooruit 2 | Reusel Sport/CoTrans 2 | 18622 | 1-5 | ||
C | 24-09-2023 12:00 | Helvoirt 2 | RKDVC 2 | 18613 | 1-4 | ||
C | 24-09-2023 12:00 | SV Valkenswaard 2 | Brabantia 3 | 18625 | 1-4 | ||
C | 24-09-2023 12:00 | Beerse Boys 2 | Emplina 2 | 18606 | 0-2 | ||
C | 24-09-2023 12:00 | RKVVO 2 | SV Unitas'59 2 | 18638 | 3-3 | ||
C | 24-09-2023 11:15 | ODC 2 | SBC 2 | 18635 | 2-1 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
B | 17-09-2023 11:30 | Real Lunet 2 | Nemelaer 2 | 850 | 1-4 | ||
B | 17-09-2023 12:00 | Nieuwkuijk 2 | RKDVC 2 | 854 | 2-5 | ||
B | 10-09-2023 11:30 | RKDVC 2 | Nemelaer 2 | 822 | 0-1 | ||
B | 10-09-2023 12:00 | Nieuwkuijk 2 | Real Lunet 2 | 868 | 7-3 | ||
B | 03-09-2023 12:15 | Real Lunet 2 | RKDVC 2 | 826 | 0-3 | ||
B | 03-09-2023 12:00 | Nemelaer 2 | Nieuwkuijk 2 | 811 | 4-1 |
Standen
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Emplina 2 | 20 | 16 | 1 | 3 | 49 | 60 | 24 | 36 | 0 |
2 | Reusel Sport/CoTrans 2 | 20 | 12 | 5 | 3 | 41 | 45 | 21 | 24 | 0 |
3 | RKDVC 2 | 20 | 12 | 5 | 3 | 41 | 53 | 30 | 23 | 0 |
4 | Oirschot Vooruit 2 | 20 | 12 | 0 | 8 | 36 | 58 | 50 | 8 | 0 |
5 | SV Valkenswaard 2 | 20 | 10 | 5 | 5 | 35 | 43 | 36 | 7 | 0 |
6 | ODC 2 | 20 | 10 | 3 | 7 | 33 | 53 | 43 | 10 | 0 |
7 | SBC 2 | 20 | 7 | 4 | 9 | 25 | 35 | 40 | -5 | 0 |
8 | SV Unitas'59 2 | 20 | 6 | 2 | 12 | 20 | 47 | 63 | -16 | 0 |
9 | RKVVO 2 | 20 | 4 | 4 | 12 | 16 | 33 | 54 | -21 | 0 |
10 | Brabantia 3 | 20 | 5 | 4 | 11 | 16 | 37 | 61 | -24 | 3 |
11 | Helvoirt 2 | 20 | 3 | 3 | 14 | 12 | 34 | 52 | -18 | 0 |
12 | Beerse Boys 2 | 20 | 2 | 6 | 12 | 12 | 24 | 48 | -24 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nemelaer 2 | 3 | 3 | 0 | 0 | 9 | 9 | 2 | 7 | 0 |
2 | RKDVC 2 | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | 8 | 3 | 5 | 0 |
3 | Nieuwkuijk 2 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 10 | 12 | -2 | 0 |
4 | Real Lunet 2 | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | 4 | 14 | -10 | 0 |
Training
Wekelijkse trainingen
dag | tijd | veld | Kleedkamer | type | periode | status | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
dinsdag | 19:45 - 21:15 | 2 (k.gr.) | 2 | Team training | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
donderdag | 19:45 - 21:15 | 2 (k.gr.) | 2 | Team training | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|