0519 Mannen Zondag reserve
RKDVC 6
Teamleden
Spelers | |||||||
Wouter Buijs | Keeper | ||||||
Joris van de Wiel | Keeper | ||||||
Jeroen van der Aa | |||||||
Bart de Bijl | |||||||
Ruud van Bokhoven | |||||||
John van Bokhoven | |||||||
Jelle Brok | |||||||
Wessel Brok | |||||||
Marc Buijs | |||||||
Roel van Delft | |||||||
Rob Didden | |||||||
Koen Douwes | |||||||
Sander van Engelen | |||||||
Roel Fitters | |||||||
Joep Fitters | |||||||
Maarten van Kessel | |||||||
Rolf van Kessel | |||||||
Stan Klijn | |||||||
Kjell Kooijmans | |||||||
Stan Liefting | |||||||
Bram Schuurmans | |||||||
Luuk Dekkers | Reserve ingedeeld | ||||||
Jules van den Elshout | Reserve ingedeeld | ||||||
Wouter Rodenburg | Reserve ingedeeld | ||||||
Bas van de Wardt | Reserve ingedeeld | ||||||
Overige teamleden | |||||||
Jordi Van Engelen | Leider | ||||||
Wouter Pijnenburg | Leider | ||||||
Tim Poel | Leider | ||||||
Bobbe de Wit | Ass. scheids. | ||||||
Mark van Heeswijk | Trainer | ||||||
Stijn van der Vliet | Verzorger |
Wedstrijdplanning
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Accommodatie | Veld | KK RKDVC | KK gast | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 20-05-2024 12:30 | RKDVC 6 | Haarsteeg 3 | H (Henk) van Logten | 73628 | Sportpark aan de Duinweg | - | - |
Wedstrijdhistorie
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Eindstand | Verslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 12-05-2024 11:00 | Essche Boys 2 | RKDVC 6 | 73689 | 1 - 7 | |||
C | 21-04-2024 12:00 | Were Di 4 | RKDVC 6 | 73587 | 0 - 1 | |||
C | 14-04-2024 11:45 | RKDVC 6 | VCB 2 | 73515 | 5 - 3 | |||
C | 07-04-2024 09:45 | SCG'18 2 | RKDVC 6 | 73485 | 1 - 0 | |||
C | 04-04-2024 20:00 | BMC 3 | RKDVC 6 | 73272 | 0 - 5 | |||
C | 24-03-2024 12:30 | RKDVC 6 | Uno Animo 3 | 73403 | 6 - 2 | |||
C | 17-03-2024 11:00 | SC Elshout 2 | RKDVC 6 | 73381 | 2 - 4 | |||
C | 10-03-2024 12:30 | RKDVC 6 | SV BLC 2 | 73291 | 3 - 2 | |||
C | 25-02-2024 12:15 | RKDVC 6 | Jong Brabant 5 | 73179 | 5 - 1 | |||
C | 18-02-2024 12:30 | RKDVC 6 | Essche Boys 2 | 73067 | 6 - 0 | |||
C | 04-02-2024 12:00 | Sarto 4 | RKDVC 6 | 73173 | 0 - 2 | |||
C | 28-01-2024 12:00 | VCB 2 | RKDVC 6 | 72915 | 2 - 5 | |||
B | 17-12-2023 12:30 | RKDVC 6 | JEKA 9 | 141688 | 0 - 5 | |||
C | 03-12-2023 11:00 | Haarsteeg 3 | RKDVC 6 | 73023 | 4 - 1 | |||
C | 26-11-2023 12:30 | RKDVC 6 | Were Di 4 | 72954 | 1 - 1 | |||
B | 19-11-2023 10:00 | Jong Brabant 4 | RKDVC 6 | 140202 | 4 - 6 | |||
C | 12-11-2023 12:30 | RKDVC 6 | SCG'18 2 | 72842 | 0 - 1 | |||
C | 05-11-2023 11:00 | Uno Animo 3 | RKDVC 6 | 72809 | 1 - 6 | |||
C | 29-10-2023 12:30 | RKDVC 6 | SC Elshout 2 | 72730 | 2 - 2 | |||
C | 15-10-2023 12:00 | SV BLC 2 | RKDVC 6 | 72707 | 2 - 2 | |||
C | 08-10-2023 12:30 | RKDVC 6 | BMC 3 | 72618 | 5 - 2 | |||
C | 01-10-2023 12:00 | Jong Brabant 5 | RKDVC 6 | 72605 | 1 - 3 | |||
C | 24-09-2023 12:30 | RKDVC 6 | Sarto 4 | 72506 | 4 - 0 | |||
B | 17-09-2023 11:00 | OJC ROSMALEN 2 | RKDVC 6 | 67929 | 1 - 6 | |||
B | 10-09-2023 10:00 | Helvoirt 3 | RKDVC 6 | 67872 | 6 - 2 | |||
B | 03-09-2023 12:00 | RKDVC 6 | Jong Brabant 6 | 67770 | 4 - 1 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 12-05-2024 12:00 | Were Di 4 | BMC 3 | 73710 | 5-2 | ||
C | 12-05-2024 11:00 | Essche Boys 2 | RKDVC 6 | 73689 | 1-7 | ||
C | 12-05-2024 11:00 | Haarsteeg 3 | Jong Brabant 5 | 73697 | 9-3 | ||
C | 12-05-2024 09:45 | SCG'18 2 | SC Elshout 2 | 73729 | 5-1 | ||
C | 12-05-2024 12:00 | VCB 2 | SV BLC 2 | 73721 | 5-3 | ||
C | 05-05-2024 10:00 | Essche Boys 2 | Sarto 4 | 73015 | 3-4 | ||
C | 28-04-2024 12:00 | VCB 2 | Uno Animo 3 | 73225 | 2-1 | ||
C | 21-04-2024 11:00 | Haarsteeg 3 | Essche Boys 2 | 73575 | 2-2 | ||
C | 21-04-2024 09:45 | SCG'18 2 | BMC 3 | 73607 | 3-3 | ||
C | 21-04-2024 11:00 | Uno Animo 3 | SV BLC 2 | 73613 | 3-2 | ||
C | 21-04-2024 12:00 | VCB 2 | Jong Brabant 5 | 73598 | 2-3 | ||
C | 21-04-2024 12:00 | Were Di 4 | RKDVC 6 | 73587 | 0-1 | ||
C | 21-04-2024 12:00 | Sarto 4 | SC Elshout 2 | 73622 | 2-1 | ||
C | 14-04-2024 11:00 | Haarsteeg 3 | Sarto 4 | 73537 | 2-1 | ||
C | 14-04-2024 10:30 | Essche Boys 2 | Were Di 4 | 73529 | 0-1 | ||
C | 14-04-2024 12:00 | BMC 3 | Uno Animo 3 | 73551 | 6-3 | ||
C | 14-04-2024 12:00 | Jong Brabant 5 | SCG'18 2 | 73567 | 1-2 | ||
C | 14-04-2024 12:00 | SV BLC 2 | SC Elshout 2 | 73547 | 5-1 | ||
C | 14-04-2024 11:45 | RKDVC 6 | VCB 2 | 73515 | 5-3 | ||
C | 07-04-2024 09:45 | SCG'18 2 | RKDVC 6 | 73485 | 1-0 | ||
C | 07-04-2024 11:00 | Uno Animo 3 | Jong Brabant 5 | 73491 | 1-2 | ||
C | 07-04-2024 11:00 | SC Elshout 2 | BMC 3 | 73503 | 0-2 | ||
C | 07-04-2024 12:00 | Sarto 4 | SV BLC 2 | 73509 | 1-3 | ||
C | 07-04-2024 12:00 | VCB 2 | Essche Boys 2 | 73476 | 2-3 | ||
C | 07-04-2024 12:00 | Were Di 4 | Haarsteeg 3 | 73466 | 3-2 | ||
C | 04-04-2024 20:00 | BMC 3 | RKDVC 6 | 73272 | 0-5 | ||
C | 01-04-2024 12:00 | Uno Animo 3 | SC Elshout 2 | 73062 | 3-5 | ||
C | 01-04-2024 12:00 | Jong Brabant 5 | SV BLC 2 | 72782 | 2-1 | ||
C | 30-03-2024 17:00 | Uno Animo 3 | Were Di 4 | 73248 | 5-3 | ||
C | 28-03-2024 20:00 | SV BLC 2 | Essche Boys 2 | 73268 | 1-0 | ||
C | 24-03-2024 11:00 | Haarsteeg 3 | VCB 2 | 73426 | 1-1 | ||
C | 24-03-2024 12:00 | BMC 3 | SV BLC 2 | 73440 | 1-4 | ||
C | 24-03-2024 12:00 | Jong Brabant 5 | SC Elshout 2 | 73456 | 2-1 | ||
C | 24-03-2024 12:00 | Were Di 4 | Sarto 4 | 73438 | 2-2 | ||
C | 24-03-2024 12:30 | RKDVC 6 | Uno Animo 3 | 73403 | 6-2 | ||
C | 24-03-2024 11:00 | Essche Boys 2 | SCG'18 2 | 73418 | 0-3 | ||
C | 17-03-2024 12:00 | Sarto 4 | BMC 3 | 73397 | 1-2 | ||
C | 17-03-2024 12:00 | SV BLC 2 | Jong Brabant 5 | 73390 | 6-1 | ||
C | 17-03-2024 12:00 | VCB 2 | Were Di 4 | 73355 | 1-3 | ||
C | 17-03-2024 11:00 | SC Elshout 2 | RKDVC 6 | 73381 | 2-4 | ||
C | 17-03-2024 11:00 | Uno Animo 3 | Essche Boys 2 | 73369 | 2-1 | ||
C | 17-03-2024 09:45 | SCG'18 2 | Haarsteeg 3 | 73364 | 4-1 | ||
C | 10-03-2024 12:30 | RKDVC 6 | SV BLC 2 | 73291 | 3-2 | ||
C | 10-03-2024 12:00 | VCB 2 | Sarto 4 | 73336 | 2-0 | ||
C | 10-03-2024 10:00 | Jong Brabant 5 | BMC 3 | 73343 | 0-2 | ||
C | 10-03-2024 12:00 | Were Di 4 | SCG'18 2 | 73326 | 2-4 | ||
C | 10-03-2024 11:00 | Haarsteeg 3 | Uno Animo 3 | 73313 | 7-1 | ||
C | 10-03-2024 11:00 | Essche Boys 2 | SC Elshout 2 | 73305 | 4-0 | ||
C | 03-03-2024 09:45 | SCG'18 2 | VCB 2 | 73243 | 2-1 | ||
C | 03-03-2024 12:00 | Sarto 4 | Jong Brabant 5 | 73285 | 2-1 | ||
C | 03-03-2024 11:00 | SC Elshout 2 | Haarsteeg 3 | 73260 | 3-2 | ||
C | 25-02-2024 11:00 | Haarsteeg 3 | SV BLC 2 | 73202 | 1-3 | ||
C | 25-02-2024 11:00 | Essche Boys 2 | BMC 3 | 73194 | 2-2 | ||
C | 25-02-2024 12:00 | Were Di 4 | SC Elshout 2 | 73214 | 0-2 | ||
C | 25-02-2024 09:45 | SCG'18 2 | Sarto 4 | 73233 | 2-0 | ||
C | 25-02-2024 12:15 | RKDVC 6 | Jong Brabant 5 | 73179 | 5-1 | ||
C | 18-02-2024 12:30 | RKDVC 6 | Essche Boys 2 | 73067 | 6-0 | ||
C | 18-02-2024 09:45 | SCG'18 2 | SV BLC 2 | 73056 | 0-0 | ||
C | 04-02-2024 12:00 | SV BLC 2 | Were Di 4 | 73148 | 5-4 | ||
C | 04-02-2024 12:00 | Jong Brabant 5 | Essche Boys 2 | 73167 | 3-1 | ||
C | 04-02-2024 12:00 | Sarto 4 | RKDVC 6 | 73173 | 0-2 | ||
C | 04-02-2024 12:00 | BMC 3 | Haarsteeg 3 | 73151 | 4-3 | ||
C | 04-02-2024 11:00 | SC Elshout 2 | VCB 2 | 73139 | 4-3 | ||
C | 04-02-2024 12:00 | Uno Animo 3 | SCG'18 2 | 73127 | 3-5 | ||
C | 28-01-2024 12:00 | VCB 2 | RKDVC 6 | 72915 | 2-5 | ||
C | 28-01-2024 12:00 | Were Di 4 | Essche Boys 2 | 72905 | 1-1 | ||
C | 28-01-2024 12:00 | Sarto 4 | Haarsteeg 3 | 72948 | 1-3 | ||
C | 28-01-2024 11:00 | SC Elshout 2 | SV BLC 2 | 72942 | 1-4 | ||
C | 28-01-2024 11:00 | Uno Animo 3 | BMC 3 | 72930 | 2-4 | ||
C | 28-01-2024 09:45 | SCG'18 2 | Jong Brabant 5 | 72924 | 0-0 | ||
C | 14-01-2024 12:00 | Sarto 4 | Uno Animo 3 | 73117 | 6-2 | ||
C | 17-12-2023 12:00 | VCB 2 | Haarsteeg 3 | 72795 | 1-2 | ||
C | 17-12-2023 11:00 | SC Elshout 2 | Sarto 4 | 72978 | 1-0 | ||
C | 17-12-2023 12:00 | Were Di 4 | Jong Brabant 5 | 73036 | 1-1 | ||
C | 10-12-2023 11:00 | SC Elshout 2 | SCG'18 2 | 73082 | 2-5 | ||
C | 10-12-2023 12:00 | BMC 3 | Were Di 4 | 73095 | 1-3 | ||
C | 10-12-2023 12:00 | SV BLC 2 | VCB 2 | 73091 | 6-1 | ||
C | 10-12-2023 12:00 | Jong Brabant 5 | Haarsteeg 3 | 73110 | 4-3 | ||
C | 03-12-2023 12:00 | VCB 2 | BMC 3 | 73047 | 1-6 | ||
C | 03-12-2023 11:00 | Haarsteeg 3 | RKDVC 6 | 73023 | 4-1 | ||
C | 26-11-2023 11:00 | Essche Boys 2 | Haarsteeg 3 | 72968 | 1-5 | ||
C | 26-11-2023 12:00 | BMC 3 | SCG'18 2 | 72991 | 1-1 | ||
C | 26-11-2023 12:00 | Jong Brabant 5 | VCB 2 | 73007 | 3-3 | ||
C | 26-11-2023 12:00 | SV BLC 2 | Uno Animo 3 | 72987 | 4-3 | ||
C | 26-11-2023 12:30 | RKDVC 6 | Were Di 4 | 72954 | 1-1 | ||
C | 19-11-2023 12:00 | BMC 3 | Jong Brabant 5 | 72711 | 3-0 | ||
C | 19-11-2023 11:00 | Haarsteeg 3 | Were Di 4 | 72865 | 1-1 | ||
C | 12-11-2023 10:00 | Jong Brabant 5 | Uno Animo 3 | 72894 | 5-2 | ||
C | 12-11-2023 11:00 | Essche Boys 2 | VCB 2 | 72857 | 4-2 | ||
C | 12-11-2023 11:00 | BMC 3 | SC Elshout 2 | 72879 | 3-0 | ||
C | 12-11-2023 12:00 | SV BLC 2 | Sarto 4 | 72875 | 7-3 | ||
C | 12-11-2023 12:30 | RKDVC 6 | SCG'18 2 | 72842 | 0-1 | ||
C | 05-11-2023 09:45 | SCG'18 2 | Essche Boys 2 | 72803 | 2-1 | ||
C | 05-11-2023 11:00 | Uno Animo 3 | RKDVC 6 | 72809 | 1-6 | ||
C | 05-11-2023 11:00 | SC Elshout 2 | Jong Brabant 5 | 72821 | 4-5 | ||
C | 05-11-2023 12:00 | Sarto 4 | Were Di 4 | 72837 | 1-2 | ||
C | 05-11-2023 12:00 | SV BLC 2 | BMC 3 | 72830 | 0-3 | ||
C | 29-10-2023 11:00 | Haarsteeg 3 | SCG'18 2 | 72752 | 2-4 | ||
C | 29-10-2023 11:00 | Essche Boys 2 | Uno Animo 3 | 72744 | 3-0 | ||
C | 29-10-2023 12:00 | BMC 3 | Sarto 4 | 72767 | 8-1 | ||
C | 29-10-2023 12:00 | Were Di 4 | VCB 2 | 72765 | 2-2 | ||
C | 29-10-2023 12:30 | RKDVC 6 | SC Elshout 2 | 72730 | 2-2 | ||
C | 22-10-2023 12:00 | VCB 2 | SCG'18 2 | 72664 | 1-6 | ||
C | 22-10-2023 11:00 | Uno Animo 3 | Haarsteeg 3 | 72687 | 1-1 | ||
C | 15-10-2023 09:45 | SCG'18 2 | Were Di 4 | 72681 | 2-1 | ||
C | 15-10-2023 11:00 | SC Elshout 2 | Essche Boys 2 | 72699 | 3-0 | ||
C | 15-10-2023 12:00 | Sarto 4 | VCB 2 | 72724 | 4-2 | ||
C | 15-10-2023 12:00 | SV BLC 2 | RKDVC 6 | 72707 | 2-2 | ||
C | 08-10-2023 12:30 | RKDVC 6 | BMC 3 | 72618 | 5-2 | ||
C | 08-10-2023 12:00 | Were Di 4 | Uno Animo 3 | 72653 | 2-1 | ||
C | 08-10-2023 11:00 | Essche Boys 2 | SV BLC 2 | 72633 | 1-5 | ||
C | 08-10-2023 11:00 | Haarsteeg 3 | SC Elshout 2 | 72641 | 2-3 | ||
C | 08-10-2023 12:00 | Jong Brabant 5 | Sarto 4 | 72671 | 2-3 | ||
C | 01-10-2023 12:00 | Uno Animo 3 | VCB 2 | 72566 | 2-0 | ||
C | 01-10-2023 11:00 | BMC 3 | Essche Boys 2 | 72590 | 6-1 | ||
C | 01-10-2023 10:00 | Sarto 4 | SCG'18 2 | 72612 | 0-2 | ||
C | 01-10-2023 12:00 | Jong Brabant 5 | RKDVC 6 | 72605 | 1-3 | ||
C | 01-10-2023 12:00 | SV BLC 2 | Haarsteeg 3 | 72586 | 12-2 | ||
C | 01-10-2023 11:00 | SC Elshout 2 | Were Di 4 | 72578 | 2-3 | ||
C | 24-09-2023 09:45 | SCG'18 2 | Uno Animo 3 | 72560 | 2-2 | ||
C | 24-09-2023 12:30 | RKDVC 6 | Sarto 4 | 72506 | 4-0 | ||
C | 24-09-2023 12:00 | VCB 2 | SC Elshout 2 | 72551 | 1-3 | ||
C | 24-09-2023 12:00 | Were Di 4 | SV BLC 2 | 72541 | 1-1 | ||
C | 24-09-2023 11:00 | Essche Boys 2 | Jong Brabant 5 | 72520 | 1-1 | ||
C | 24-09-2023 11:00 | Haarsteeg 3 | BMC 3 | 72528 | 2-3 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
B | 17-12-2023 12:30 | RKDVC 6 | JEKA 9 | 141688 | 0-5 | ||
B | 19-11-2023 10:00 | Jong Brabant 4 | RKDVC 6 | 140202 | 4-6 | ||
B | 28-09-2023 20:00 | Jong Brabant 6 | Helvoirt 3 | 92914 | 5-1 | ||
B | 21-09-2023 20:00 | Jong Brabant 6 | Helvoirt 3 | 67952 | 0-0 | ||
B | 17-09-2023 11:00 | OJC ROSMALEN 2 | RKDVC 6 | 67929 | 1-6 | ||
B | 10-09-2023 10:00 | Helvoirt 3 | RKDVC 6 | 67872 | 6-2 | ||
B | 10-09-2023 12:00 | Jong Brabant 6 | OJC ROSMALEN 2 | 67951 | 3-5 | ||
B | 03-09-2023 11:00 | OJC ROSMALEN 2 | Helvoirt 3 | 67928 | 1-4 | ||
B | 03-09-2023 12:00 | RKDVC 6 | Jong Brabant 6 | 67770 | 4-1 |
Standen
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SCG'18 2 | 20 | 16 | 4 | 0 | 52 | 56 | 22 | 34 | 0 |
2 | RKDVC 6 | 21 | 15 | 3 | 3 | 48 | 73 | 28 | 45 | 0 |
3 | SV BLC 2 | 21 | 13 | 3 | 5 | 42 | 76 | 39 | 37 | 0 |
4 | BMC 3 | 21 | 13 | 3 | 5 | 42 | 64 | 42 | 22 | 0 |
5 | Were Di 4 | 21 | 8 | 7 | 6 | 31 | 41 | 38 | 3 | 0 |
6 | Jong Brabant 5 | 20 | 8 | 3 | 9 | 27 | 41 | 55 | -14 | 0 |
7 | Haarsteeg 3 | 21 | 7 | 4 | 10 | 25 | 57 | 57 | 0 | 0 |
8 | SC Elshout 2 | 21 | 8 | 1 | 12 | 25 | 41 | 57 | -16 | 0 |
9 | Sarto 4 | 20 | 6 | 1 | 13 | 19 | 32 | 53 | -21 | 0 |
10 | Essche Boys 2 | 21 | 4 | 4 | 13 | 16 | 30 | 58 | -28 | 0 |
11 | Uno Animo 3 | 20 | 4 | 2 | 14 | 14 | 40 | 72 | -32 | 0 |
12 | VCB 2 | 21 | 3 | 3 | 15 | 12 | 38 | 68 | -30 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | JEKA 9 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 5 | 0 | 5 | 0 |
2 | RKDVC 6 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 5 | -5 | 0 |
Training
Wekelijkse trainingen
dag | tijd | veld | Kleedkamer | type | periode | status | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
dinsdag | 19:45 - 21:15 | 1-A (k.gr.) | 6 | Team training | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
donderdag | 19:45 - 21:15 | 6 | Team training | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|