0519 Mannen Zondag reserve
RKDVC 7
Teamleden
Spelers | |||||||
Julian Verbeek | Keeper | ||||||
Patrick Adegeest | |||||||
Bauke Bakkers | |||||||
Gijs Bouwhuis | |||||||
Ralph de Bruin | |||||||
Olaf van den Dries | |||||||
Thom van Drunen | |||||||
Sander de Gier | |||||||
Jesse Heffels | |||||||
Stef van den Hoven | |||||||
Jochem Klerks | |||||||
Willem Kuijsten | |||||||
Gert-Jan Kuijsten | |||||||
Niels Kuipers | |||||||
Johan Mulder | |||||||
Joris Nass | |||||||
Berend Pijnenburg | |||||||
Thijs Dekkers | Speler/Leider | ||||||
Bas van Kuik | Speler/Leider | ||||||
Hugo Galesloot | Reserve ingedeeld | ||||||
Sven van Heeswijk | Reserve ingedeeld |
Wedstrijdplanning
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Accommodatie | Veld | KK RKDVC | KK gast | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 12-05-2024 12:30 | RKDVC 7 | Emplina 11 | Afgeschermd | 93093 | Sportpark aan de Duinweg | - | - | ||
C | 14-05-2024 19:30 | RKDVC 7 | WSC 2 | H (Henk) van Logten | 76203 | Sportpark aan de Duinweg | - | - | ||
C | 20-05-2024 12:00 | Helvoirt 5 | RKDVC 7 | M.G.C.M. (Michel) de Otter | 76271 | Sportpark Burg.van Hovell | - | - |
Wedstrijdhistorie
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Eindstand | Verslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 28-04-2024 12:15 | RKDVC 7 | Haarsteeg 6 | 75395 | 2 - 2 | |||
C | 14-04-2024 11:00 | RWB 2 | RKDVC 7 | 76084 | 2 - 4 | |||
C | 07-04-2024 12:15 | RKDVC 7 | Blauw Wit'81 2 | 75933 | 3 - 1 | |||
C | 01-04-2024 13:00 | Blauw Wit'81 2 | RKDVC 7 | 74623 | 1 - 1 | |||
C | 24-03-2024 vervallen | FC Drunen 2 | RKDVC 7 | 75762 | ||||
C | 17-03-2024 12:15 | RKDVC 7 | Emplina 4 | 75663 | 1 - 1 | |||
C | 10-03-2024 11:30 | SC Elshout 3 | RKDVC 7 | 75558 | 0 - 3 | |||
C | 25-02-2024 11:00 | HHC'09 2 | RKDVC 7 | 75354 | 6 - 2 | |||
C | 28-01-2024 12:30 | RKDVC 7 | RWB 2 | 74693 | 4 - 1 | |||
V | 14-01-2024 12:45 | RKDVC 7 | Zwaluw VFC 4 | Nusmir Starcevic | ||||
C | 10-12-2023 14:30 | Emplina 11 | RKDVC 7 | 93084 | 1 - 2 | |||
C | 10-12-2023 vervallen | Zwaluw VFC 3 | RKDVC 7 | 75120 | ||||
C | 03-12-2023 12:15 | RKDVC 7 | Helvoirt 5 | 74983 | 3 - 2 | |||
C | 26-11-2023 10:30 | WSC 2 | RKDVC 7 | 74827 | 4 - 4 | |||
C | 19-11-2023 12:30 | RKDVC 7 | SC Elshout 3 | 74154 | 5 - 0 | |||
C | 05-11-2023 vervallen | RKDVC 7 | FC Drunen 2 | 74425 | ||||
C | 29-10-2023 10:30 | Emplina 4 | RKDVC 7 | 74289 | 7 - 3 | |||
B | 22-10-2023 12:30 | RKDVC 7 | BMC 5 | 92961 | 2 - 2 (3 - 4) | |||
C | 08-10-2023 12:00 | Haarsteeg 6 | RKDVC 7 | 74083 | 0 - 1 | |||
C | 01-10-2023 12:15 | RKDVC 7 | HHC'09 2 | 73887 | 2 - 5 | |||
V | 24-09-2023 vervallen | RKDVC 7 | Bladella 4 | |||||
B | 17-09-2023 12:30 | RKDVC 7 | GVV 2 | 68000 | 6 - 1 | |||
B | 14-09-2023 20:00 | Buren 2 | RKDVC 7 | 68203 | 0 - 4 | |||
V | 10-09-2023 12:45 | RKDVC 7 | Helvoirt 4 | |||||
B | 03-09-2023 12:30 | RKDVC 7 | Maliskamp 3 | 67999 | 5 - 1 | |||
V | 27-08-2023 13:00 | RKDVC 7 | RKDVC 6 | Rene Pijnenburg (Scheidsrechter) |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 08-05-2024 19:30 | Emplina 11 | RWB 2 | 93088 | 5-1 | ||
C | 05-05-2024 12:00 | Blauw Wit'81 2 | HHC'09 2 | 74872 | 1-4 | ||
C | 28-04-2024 12:15 | RKDVC 7 | Haarsteeg 6 | 75395 | 2-2 | ||
C | 28-04-2024 12:00 | Blauw Wit'81 2 | SC Elshout 3 | 75099 | 2-4 | ||
C | 21-04-2024 14:30 | Emplina 11 | Helvoirt 5 | 93092 | 4-0 | ||
C | 21-04-2024 11:30 | SC Elshout 3 | Emplina 4 | 76137 | 4-1 | ||
C | 21-04-2024 11:00 | HHC'09 2 | Blauw Wit'81 2 | 76181 | 4-2 | ||
C | 17-04-2024 19:30 | Emplina 11 | SC Elshout 3 | 93085 | 3-3 | ||
C | 14-04-2024 11:00 | RWB 2 | RKDVC 7 | 76084 | 2-4 | ||
C | 14-04-2024 10:30 | WSC 2 | Helvoirt 5 | 76068 | 0-1 | ||
C | 14-04-2024 11:30 | SC Elshout 3 | Emplina 11 | 93091 | 4-0 | ||
C | 10-04-2024 20:00 | WSC 2 | Emplina 11 | 93081 | 4-6 | ||
C | 07-04-2024 12:00 | Helvoirt 5 | RWB 2 | 75961 | 3-1 | ||
C | 07-04-2024 11:00 | HHC'09 2 | Emplina 4 | 75911 | 3-1 | ||
C | 07-04-2024 11:00 | Emplina 11 | WSC 2 | 93090 | 4-5 | ||
C | 07-04-2024 12:00 | Haarsteeg 6 | SC Elshout 3 | 75880 | 4-3 | ||
C | 07-04-2024 12:15 | RKDVC 7 | Blauw Wit'81 2 | 75933 | 3-1 | ||
C | 01-04-2024 13:00 | Blauw Wit'81 2 | RKDVC 7 | 74623 | 1-1 | ||
C | 01-04-2024 11:00 | Helvoirt 5 | WSC 2 | 74720 | 1-2 | ||
C | 01-04-2024 14:30 | Emplina 11 | HHC'09 2 | 93078 | 2-3 | ||
C | 30-03-2024 14:00 | Haarsteeg 6 | Helvoirt 5 | 75325 | 2-2 | ||
C | 27-03-2024 19:30 | HHC'09 2 | SC Elshout 3 | 74403 | 3-0 | ||
C | 24-03-2024 12:00 | Haarsteeg 6 | Emplina 11 | 93089 | 4-3 | ||
C | 24-03-2024 12:30 | SC Elshout 3 | HHC'09 2 | 75806 | 2-5 | ||
C | 24-03-2024 11:15 | Blauw Wit'81 2 | Helvoirt 5 | 75863 | 5-1 | ||
C | 17-03-2024 12:15 | RKDVC 7 | Emplina 4 | 75663 | 1-1 | ||
C | 17-03-2024 11:00 | HHC'09 2 | Haarsteeg 6 | 75641 | 8-0 | ||
C | 17-03-2024 10:30 | WSC 2 | Blauw Wit'81 2 | 75716 | 0-2 | ||
C | 10-03-2024 11:00 | HHC'09 2 | Emplina 11 | 93087 | 5-1 | ||
C | 10-03-2024 10:30 | Emplina 4 | Helvoirt 5 | 75528 | 3-2 | ||
C | 10-03-2024 13:00 | Blauw Wit'81 2 | RWB 2 | 75615 | 5-1 | ||
C | 10-03-2024 11:30 | SC Elshout 3 | RKDVC 7 | 75558 | 0-3 | ||
C | 03-03-2024 10:30 | WSC 2 | Emplina 4 | 75446 | 2-3 | ||
C | 03-03-2024 12:00 | Helvoirt 5 | SC Elshout 3 | 75421 | 1-2 | ||
C | 25-02-2024 14:30 | Emplina 11 | Blauw Wit'81 2 | 93086 | 7-4 | ||
C | 25-02-2024 11:30 | SC Elshout 3 | WSC 2 | 75312 | 0-1 | ||
C | 25-02-2024 11:00 | HHC'09 2 | RKDVC 7 | 75354 | 6-2 | ||
C | 25-02-2024 10:30 | Emplina 4 | RWB 2 | 75282 | 2-7 | ||
C | 18-02-2024 11:00 | Helvoirt 5 | Emplina 11 | 93082 | 1-1 | ||
C | 18-02-2024 11:00 | RWB 2 | Haarsteeg 6 | 75073 | 1-2 | ||
C | 04-02-2024 11:00 | RWB 2 | SC Elshout 3 | 75194 | 1-0 | ||
C | 04-02-2024 12:00 | Blauw Wit'81 2 | Emplina 4 | 75222 | 2-5 | ||
C | 04-02-2024 12:00 | Helvoirt 5 | HHC'09 2 | 75154 | 1-0 | ||
C | 04-02-2024 10:30 | WSC 2 | Haarsteeg 6 | 75176 | 4-0 | ||
C | 28-01-2024 12:30 | RKDVC 7 | RWB 2 | 74693 | 4-1 | ||
C | 28-01-2024 12:00 | Haarsteeg 6 | Emplina 4 | 74640 | 2-1 | ||
C | 14-01-2024 12:00 | Blauw Wit'81 2 | Emplina 11 | 93077 | 2-2 | ||
C | 17-12-2023 11:00 | Helvoirt 5 | Blauw Wit'81 2 | 74453 | 3-2 | ||
C | 17-12-2023 12:00 | Haarsteeg 6 | WSC 2 | 73837 | 0-3 | ||
C | 10-12-2023 14:30 | Emplina 11 | RKDVC 7 | 93084 | 1-2 | ||
C | 10-12-2023 10:30 | WSC 2 | HHC'09 2 | 75055 | 2-3 | ||
C | 03-12-2023 12:15 | RKDVC 7 | Helvoirt 5 | 74983 | 3-2 | ||
C | 03-12-2023 12:00 | Haarsteeg 6 | Blauw Wit'81 2 | 74931 | 3-3 | ||
C | 03-12-2023 11:00 | HHC'09 2 | RWB 2 | 74962 | 2-6 | ||
C | 03-12-2023 10:30 | Emplina 4 | Emplina 11 | 93083 | 1-2 | ||
C | 26-11-2023 10:30 | WSC 2 | RKDVC 7 | 74827 | 4-4 | ||
C | 26-11-2023 10:30 | Emplina 4 | SC Elshout 3 | 74784 | 7-0 | ||
C | 19-11-2023 12:30 | RKDVC 7 | SC Elshout 3 | 74154 | 5-0 | ||
C | 12-11-2023 11:30 | SC Elshout 3 | Haarsteeg 6 | 74565 | 1-4 | ||
C | 12-11-2023 11:00 | RWB 2 | Helvoirt 5 | 74597 | 5-0 | ||
C | 12-11-2023 10:30 | Emplina 4 | HHC'09 2 | 74537 | 1-1 | ||
C | 05-11-2023 10:30 | WSC 2 | RWB 2 | 74478 | 2-3 | ||
C | 05-11-2023 14:30 | Emplina 11 | Haarsteeg 6 | 93080 | 4-1 | ||
C | 29-10-2023 12:00 | Haarsteeg 6 | HHC'09 2 | 74331 | 3-3 | ||
C | 29-10-2023 11:15 | Blauw Wit'81 2 | WSC 2 | 74376 | 3-5 | ||
C | 29-10-2023 11:00 | RWB 2 | Emplina 11 | 93079 | 3-2 | ||
C | 29-10-2023 10:30 | Emplina 4 | RKDVC 7 | 74289 | 7-3 | ||
C | 15-10-2023 10:30 | WSC 2 | FC Drunen 2 | 74207 | 0-0 | ||
C | 15-10-2023 11:00 | RWB 2 | Blauw Wit'81 2 | 74225 | 5-2 | ||
C | 15-10-2023 12:00 | Helvoirt 5 | Emplina 4 | 74182 | 2-0 | ||
C | 15-10-2023 12:00 | Zwaluw VFC 3 | HHC'09 2 | 74252 | 0-0 | ||
C | 08-10-2023 13:00 | Blauw Wit'81 2 | Zwaluw VFC 3 | 74127 | 0-0 | ||
C | 08-10-2023 11:30 | SC Elshout 3 | Helvoirt 5 | 74071 | 1-0 | ||
C | 08-10-2023 10:30 | Emplina 4 | WSC 2 | 74042 | 0-0 | ||
C | 08-10-2023 12:00 | Haarsteeg 6 | RKDVC 7 | 74083 | 0-1 | ||
C | 08-10-2023 11:30 | FC Drunen 2 | RWB 2 | 74027 | 0-0 | ||
C | 01-10-2023 10:30 | WSC 2 | SC Elshout 3 | 73937 | 3-1 | ||
C | 01-10-2023 11:00 | RWB 2 | Emplina 4 | 73955 | 0-6 | ||
C | 01-10-2023 12:00 | Helvoirt 5 | Haarsteeg 6 | 73914 | 2-1 | ||
C | 01-10-2023 12:00 | Blauw Wit'81 2 | FC Drunen 2 | 73983 | 0-0 | ||
C | 01-10-2023 12:15 | RKDVC 7 | HHC'09 2 | 73887 | 2-5 | ||
C | 24-09-2023 10:30 | Emplina 4 | Blauw Wit'81 2 | 73793 | 3-4 | ||
C | 24-09-2023 11:30 | SC Elshout 3 | RWB 2 | 73824 | 1-4 | ||
C | 24-09-2023 11:30 | FC Drunen 2 | Zwaluw VFC 3 | 73778 | 0-0 | ||
C | 24-09-2023 11:00 | HHC'09 2 | Helvoirt 5 | 73866 | 3-1 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
B | 22-10-2023 12:30 | RKDVC 7 | BMC 5 | 92961 | 2-2 | ||
B | 17-09-2023 11:00 | Buren 2 | Maliskamp 3 | 68204 | 0-2 | ||
B | 17-09-2023 12:30 | RKDVC 7 | GVV 2 | 68000 | 6-1 | ||
B | 14-09-2023 20:00 | Buren 2 | RKDVC 7 | 68203 | 0-4 | ||
B | 10-09-2023 11:30 | Maliskamp 3 | GVV 2 | 68002 | 5-1 | ||
B | 03-09-2023 11:00 | GVV 2 | Buren 2 | 68176 | 2-3 | ||
B | 03-09-2023 12:30 | RKDVC 7 | Maliskamp 3 | 67999 | 5-1 |
Standen
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | HHC'09 2 | 16 | 12 | 2 | 2 | 38 | 58 | 27 | 31 | 0 |
2 | RKDVC 7 | 15 | 8 | 4 | 3 | 28 | 40 | 33 | 7 | 0 |
3 | RWB 2 | 15 | 8 | 0 | 7 | 24 | 41 | 40 | 1 | 0 |
4 | WSC 2 | 15 | 7 | 2 | 6 | 23 | 37 | 31 | 6 | 0 |
5 | Emplina 4 | 16 | 6 | 3 | 7 | 21 | 42 | 35 | 7 | 0 |
6 | Emplina 11 | 16 | 6 | 3 | 7 | 21 | 47 | 43 | 4 | 0 |
7 | Helvoirt 5 | 17 | 6 | 2 | 9 | 20 | 23 | 35 | -12 | 0 |
8 | Haarsteeg 6 | 15 | 5 | 4 | 6 | 19 | 28 | 41 | -13 | 0 |
9 | SC Elshout 3 | 17 | 5 | 1 | 11 | 16 | 26 | 47 | -21 | 0 |
10 | Blauw Wit'81 2 | 16 | 4 | 3 | 9 | 15 | 41 | 51 | -10 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | BMC 5 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 2 | 2 | 0 | 0 |
2 | RKDVC 7 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 |
Training
Wekelijkse trainingen
dag | tijd | veld | Kleedkamer | type | periode | status | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
dinsdag | 19:45 - 21:15 | Tr. veld 4-B | 7 | Team training | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|