0519 Mannen Zondag reserve
RKDVC 10
Teamleden
Spelers | |||||||
Dirk Vermeulen | Keeper | ||||||
Ryan van Damme | |||||||
Sjors Donders | |||||||
Timon van Iersel | |||||||
Quinten van Iersel | |||||||
Mitchell de Jager | |||||||
Nick de Jager | |||||||
Marijn Kouwenberg | |||||||
Luke Linders | |||||||
Luuk Meijeren | |||||||
Erik Pullens | |||||||
Martijn van der Sanden | |||||||
Tom De Vaan | |||||||
Bram van der Velden | |||||||
Pieter Verhoeven | |||||||
Rik de Vries | |||||||
Kevin Heijmans | Speler/Leider | ||||||
Chiron Rengers | Speler/Leider | ||||||
John Luijten | Reserve ingedeeld | ||||||
Thijs van de Wiel | Reserve ingedeeld |
Wedstrijdplanning
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Accommodatie | Veld | KK RKDVC | KK gast | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 12-05-2024 12:30 | RKDVC 10 | Berkdijk 2 | Afgeschermd | 82699 | Sportpark aan de Duinweg | - | - | ||
C | 20-05-2024 10:30 | FC Drunen 3 | RKDVC 10 | M. (Murat) Toksoy | 82341 | Sportpark Duinzicht | - | - | ||
C | 26-05-2024 12:30 | RKDVC 10 | FC Tilburg 9 | Afgeschermd | 82075 | Sportpark aan de Duinweg | - | - |
Wedstrijdhistorie
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Eindstand | Verslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 14-04-2024 12:15 | RKDVC 10 | RWB 4 | 81882 | 1 - 8 | |||
C | 07-04-2024 13:00 | Blauw Wit'81 3 | RKDVC 10 | 81486 | 6 - 0 | |||
C | 24-03-2024 12:45 | RKDVC 10 | VCB 4 | 81305 | 0 - 8 | |||
C | 17-03-2024 12:00 | Nieuwkuijk 3 | RKDVC 10 | 80934 | 15 - 0 | |||
C | 10-03-2024 12:30 | RKDVC 10 | Baardwijk 3 | 80730 | 0 - 4 | |||
C | 03-03-2024 11:00 | DESK 2 | RKDVC 10 | 80406 | 5 - 1 | |||
C | 25-02-2024 12:30 | RKDVC 10 | WSC 3 | 80154 | 2 - 1 | |||
C | 04-02-2024 12:00 | SVSSS 5 | RKDVC 10 | 79893 | 6 - 2 | |||
C | 28-01-2024 10:30 | RWB 4 | RKDVC 10 | 78823 | 10 - 2 | |||
C | 17-12-2023 10:00 | VCB 4 | RKDVC 10 | 78034 | 8 - 1 | |||
C | 10-12-2023 11:00 | Berkdijk 2 | RKDVC 10 | 79637 | 10 - 4 | |||
C | 03-12-2023 12:30 | RKDVC 10 | FC Drunen 3 | 79244 | 0 - 9 | |||
C | 26-11-2023 10:00 | FC Tilburg 9 | RKDVC 10 | 78954 | 7 - 0 | |||
C | 12-11-2023 12:15 | RKDVC 10 | Blauw Wit'81 3 | 78426 | 0 - 10 | |||
C | 29-10-2023 12:15 | RKDVC 10 | Nieuwkuijk 3 | 77851 | 2 - 14 | |||
C | 15-10-2023 11:00 | Baardwijk 3 | RKDVC 10 | 77476 | 6 - 1 | |||
C | 08-10-2023 12:15 | RKDVC 10 | DESK 2 | 77274 | 0 - 8 | |||
C | 01-10-2023 10:30 | WSC 3 | RKDVC 10 | 76972 | 4 - 0 | |||
C | 24-09-2023 12:30 | RKDVC 10 | SVSSS 5 | 76699 | 1 - 6 | |||
B | 17-09-2023 vervallen | CHC 3 | RKDVC 10 | 68664 | ||||
B | 10-09-2023 12:30 | RKDVC 10 | Haarsteeg 4 | 68894 | 0 - 3 | |||
B | 03-09-2023 11:00 | Nieuwkuijk 6 | RKDVC 10 | 68440 | 1 - 2 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 05-05-2024 12:00 | Nieuwkuijk 3 | RWB 4 | 80262 | 2-1 | ||
C | 05-05-2024 10:00 | VCB 4 | Baardwijk 3 | 80243 | 4-1 | ||
C | 05-05-2024 11:00 | Berkdijk 2 | Blauw Wit'81 3 | 82516 | 1-0 | ||
C | 28-04-2024 10:00 | VCB 4 | RWB 4 | 80819 | 7-1 | ||
C | 28-04-2024 10:30 | FC Drunen 3 | Baardwijk 3 | 81189 | 4-1 | ||
C | 21-04-2024 12:00 | RWB 4 | DESK 2 | 82279 | 2-1 | ||
C | 21-04-2024 10:00 | VCB 4 | Berkdijk 2 | 82163 | 6-0 | ||
C | 21-04-2024 11:00 | Baardwijk 3 | WSC 3 | 82227 | 4-1 | ||
C | 21-04-2024 13:00 | Blauw Wit'81 3 | FC Drunen 3 | 82110 | 0-1 | ||
C | 14-04-2024 10:30 | WSC 3 | DESK 2 | 81917 | 1-6 | ||
C | 14-04-2024 10:00 | FC Tilburg 9 | Blauw Wit'81 3 | 81832 | 3-1 | ||
C | 14-04-2024 11:00 | Berkdijk 2 | Nieuwkuijk 3 | 81989 | 0-4 | ||
C | 14-04-2024 12:15 | RKDVC 10 | RWB 4 | 81882 | 1-8 | ||
C | 14-04-2024 13:00 | SVSSS 5 | Baardwijk 3 | 81958 | 2-2 | ||
C | 14-04-2024 10:30 | FC Drunen 3 | VCB 4 | 81764 | 0-5 | ||
C | 07-04-2024 13:00 | Blauw Wit'81 3 | RKDVC 10 | 81486 | 6-0 | ||
C | 07-04-2024 10:00 | VCB 4 | FC Tilburg 9 | 81539 | 3-2 | ||
C | 07-04-2024 11:00 | DESK 2 | SVSSS 5 | 81655 | 1-4 | ||
C | 07-04-2024 10:30 | RWB 4 | WSC 3 | 81704 | 1-0 | ||
C | 07-04-2024 12:00 | Nieuwkuijk 3 | FC Drunen 3 | 81559 | 5-0 | ||
C | 24-03-2024 13:00 | Blauw Wit'81 3 | RWB 4 | 81341 | 2-1 | ||
C | 24-03-2024 11:00 | Berkdijk 2 | DESK 2 | 81413 | 0-0 | ||
C | 24-03-2024 12:00 | SVSSS 5 | WSC 3 | 81381 | 3-0 | ||
C | 24-03-2024 10:00 | FC Tilburg 9 | Nieuwkuijk 3 | 81257 | 1-3 | ||
C | 24-03-2024 12:45 | RKDVC 10 | VCB 4 | 81305 | 0-8 | ||
C | 17-03-2024 10:00 | VCB 4 | Blauw Wit'81 3 | 80914 | 4-0 | ||
C | 17-03-2024 10:30 | RWB 4 | SVSSS 5 | 81128 | 0-2 | ||
C | 17-03-2024 10:30 | WSC 3 | Berkdijk 2 | 81101 | 3-5 | ||
C | 17-03-2024 11:00 | Baardwijk 3 | FC Tilburg 9 | 80979 | 1-2 | ||
C | 17-03-2024 11:00 | DESK 2 | FC Drunen 3 | 81030 | 2-1 | ||
C | 17-03-2024 12:00 | Nieuwkuijk 3 | RKDVC 10 | 80934 | 15-0 | ||
C | 10-03-2024 10:00 | FC Tilburg 9 | DESK 2 | 80681 | 2-1 | ||
C | 10-03-2024 10:30 | FC Drunen 3 | WSC 3 | 80612 | 2-0 | ||
C | 10-03-2024 11:00 | Berkdijk 2 | SVSSS 5 | 80838 | 0-0 | ||
C | 10-03-2024 12:30 | RKDVC 10 | Baardwijk 3 | 80730 | 0-4 | ||
C | 10-03-2024 13:00 | Blauw Wit'81 3 | Nieuwkuijk 3 | 80766 | 1-4 | ||
C | 03-03-2024 10:30 | RWB 4 | Berkdijk 2 | 80551 | 3-0 | ||
C | 03-03-2024 10:30 | WSC 3 | FC Tilburg 9 | 80477 | 3-1 | ||
C | 03-03-2024 11:00 | Baardwijk 3 | Blauw Wit'81 3 | 80354 | 5-3 | ||
C | 03-03-2024 11:00 | DESK 2 | RKDVC 10 | 80406 | 5-1 | ||
C | 03-03-2024 10:00 | Nieuwkuijk 3 | VCB 4 | 80311 | 1-2 | ||
C | 03-03-2024 12:00 | SVSSS 5 | FC Drunen 3 | 80517 | 1-0 | ||
C | 25-02-2024 12:30 | RKDVC 10 | WSC 3 | 80154 | 2-1 | ||
C | 25-02-2024 10:30 | FC Drunen 3 | Berkdijk 2 | 80037 | 3-0 | ||
C | 25-02-2024 10:00 | FC Tilburg 9 | SVSSS 5 | 80105 | 0-2 | ||
C | 25-02-2024 13:00 | Blauw Wit'81 3 | DESK 2 | 80190 | 0-1 | ||
C | 18-02-2024 10:30 | WSC 3 | RWB 4 | 78461 | 1-4 | ||
C | 18-02-2024 11:00 | Baardwijk 3 | DESK 2 | 79395 | 2-1 | ||
C | 04-02-2024 11:00 | Baardwijk 3 | Nieuwkuijk 3 | 79731 | 1-6 | ||
C | 04-02-2024 10:30 | WSC 3 | Blauw Wit'81 3 | 79852 | 2-2 | ||
C | 04-02-2024 11:00 | Berkdijk 2 | FC Tilburg 9 | 79925 | 3-3 | ||
C | 04-02-2024 11:00 | DESK 2 | VCB 4 | 79783 | 0-3 | ||
C | 04-02-2024 12:00 | SVSSS 5 | RKDVC 10 | 79893 | 6-2 | ||
C | 04-02-2024 10:30 | RWB 4 | FC Drunen 3 | 79976 | 2-5 | ||
C | 28-01-2024 10:00 | VCB 4 | FC Drunen 3 | 78659 | 11-1 | ||
C | 28-01-2024 10:30 | RWB 4 | RKDVC 10 | 78823 | 10-2 | ||
C | 28-01-2024 12:00 | Nieuwkuijk 3 | Berkdijk 2 | 78678 | 7-0 | ||
C | 28-01-2024 11:00 | Baardwijk 3 | SVSSS 5 | 78723 | 5-2 | ||
C | 28-01-2024 13:00 | Blauw Wit'81 3 | FC Tilburg 9 | 78606 | 2-5 | ||
C | 28-01-2024 11:00 | DESK 2 | WSC 3 | 78774 | 7-1 | ||
C | 14-01-2024 10:30 | RWB 4 | VCB 4 | 77673 | 0-2 | ||
C | 17-12-2023 10:00 | VCB 4 | RKDVC 10 | 78034 | 8-1 | ||
C | 17-12-2023 10:30 | FC Drunen 3 | Nieuwkuijk 3 | 78309 | 3-1 | ||
C | 17-12-2023 11:00 | DESK 2 | FC Tilburg 9 | 77528 | 3-2 | ||
C | 10-12-2023 12:00 | SVSSS 5 | Blauw Wit'81 3 | 79605 | 2-0 | ||
C | 10-12-2023 11:00 | DESK 2 | Nieuwkuijk 3 | 79495 | 1-5 | ||
C | 10-12-2023 11:00 | Berkdijk 2 | RKDVC 10 | 79637 | 10-4 | ||
C | 10-12-2023 10:30 | WSC 3 | VCB 4 | 79566 | 0-1 | ||
C | 10-12-2023 10:30 | FC Drunen 3 | FC Tilburg 9 | 79461 | 2-1 | ||
C | 10-12-2023 10:30 | RWB 4 | Baardwijk 3 | 79688 | 2-7 | ||
C | 03-12-2023 10:00 | FC Tilburg 9 | RWB 4 | 79194 | 3-2 | ||
C | 03-12-2023 10:00 | VCB 4 | SVSSS 5 | 79331 | 2-1 | ||
C | 03-12-2023 12:00 | Nieuwkuijk 3 | WSC 3 | 79350 | 9-1 | ||
C | 03-12-2023 12:30 | RKDVC 10 | FC Drunen 3 | 79244 | 0-9 | ||
C | 03-12-2023 13:00 | Blauw Wit'81 3 | Berkdijk 2 | 79279 | 5-2 | ||
C | 26-11-2023 11:00 | Berkdijk 2 | VCB 4 | 79111 | 0-2 | ||
C | 26-11-2023 10:00 | FC Tilburg 9 | RKDVC 10 | 78954 | 7-0 | ||
C | 26-11-2023 10:30 | FC Drunen 3 | Blauw Wit'81 3 | 78885 | 7-3 | ||
C | 26-11-2023 10:30 | WSC 3 | Baardwijk 3 | 79039 | 2-8 | ||
C | 26-11-2023 11:00 | DESK 2 | RWB 4 | 78968 | 2-4 | ||
C | 26-11-2023 13:00 | SVSSS 5 | Nieuwkuijk 3 | 79079 | 1-1 | ||
C | 19-11-2023 10:00 | FC Tilburg 9 | Berkdijk 2 | 76650 | 6-1 | ||
C | 19-11-2023 11:00 | Baardwijk 3 | FC Drunen 3 | 78099 | 2-8 | ||
C | 12-11-2023 10:00 | FC Tilburg 9 | VCB 4 | 78377 | 1-0 | ||
C | 12-11-2023 11:00 | Berkdijk 2 | Baardwijk 3 | 78534 | 3-2 | ||
C | 12-11-2023 12:15 | RKDVC 10 | Blauw Wit'81 3 | 78426 | 0-10 | ||
C | 12-11-2023 12:00 | SVSSS 5 | DESK 2 | 78502 | 2-1 | ||
C | 05-11-2023 11:00 | DESK 2 | Berkdijk 2 | 78150 | 1-2 | ||
C | 05-11-2023 10:30 | WSC 3 | SVSSS 5 | 78221 | 0-4 | ||
C | 05-11-2023 10:30 | RWB 4 | Blauw Wit'81 3 | 78247 | 3-0 | ||
C | 05-11-2023 12:00 | Nieuwkuijk 3 | FC Tilburg 9 | 78054 | 5-3 | ||
C | 29-10-2023 10:00 | FC Tilburg 9 | Baardwijk 3 | 77801 | 4-2 | ||
C | 29-10-2023 10:30 | FC Drunen 3 | DESK 2 | 77733 | 1-0 | ||
C | 29-10-2023 11:00 | Berkdijk 2 | WSC 3 | 77958 | 6-1 | ||
C | 29-10-2023 12:00 | SVSSS 5 | RWB 4 | 77926 | 8-2 | ||
C | 29-10-2023 12:15 | RKDVC 10 | Nieuwkuijk 3 | 77851 | 2-14 | ||
C | 29-10-2023 13:00 | Blauw Wit'81 3 | VCB 4 | 77885 | 0-6 | ||
C | 22-10-2023 11:00 | Baardwijk 3 | VCB 4 | 76851 | 4-2 | ||
C | 15-10-2023 10:30 | WSC 3 | FC Drunen 3 | 77599 | 1-3 | ||
C | 15-10-2023 11:00 | Baardwijk 3 | RKDVC 10 | 77476 | 6-1 | ||
C | 15-10-2023 12:00 | Nieuwkuijk 3 | Blauw Wit'81 3 | 77431 | 7-0 | ||
C | 15-10-2023 12:00 | SVSSS 5 | Berkdijk 2 | 77639 | 2-0 | ||
C | 08-10-2023 10:00 | FC Tilburg 9 | WSC 3 | 77224 | 4-1 | ||
C | 08-10-2023 10:00 | VCB 4 | Nieuwkuijk 3 | 77362 | 3-3 | ||
C | 08-10-2023 10:30 | FC Drunen 3 | SVSSS 5 | 77157 | 2-2 | ||
C | 08-10-2023 11:00 | Berkdijk 2 | RWB 4 | 77381 | 0-5 | ||
C | 08-10-2023 12:15 | RKDVC 10 | DESK 2 | 77274 | 0-8 | ||
C | 08-10-2023 10:00 | Blauw Wit'81 3 | Baardwijk 3 | 77309 | 0-5 | ||
C | 01-10-2023 10:30 | RWB 4 | Nieuwkuijk 3 | 77095 | 4-7 | ||
C | 01-10-2023 11:00 | DESK 2 | Blauw Wit'81 3 | 76901 | 2-1 | ||
C | 01-10-2023 11:00 | Berkdijk 2 | FC Drunen 3 | 77045 | 2-2 | ||
C | 01-10-2023 12:00 | SVSSS 5 | FC Tilburg 9 | 77013 | 2-2 | ||
C | 01-10-2023 10:30 | WSC 3 | RKDVC 10 | 76972 | 4-0 | ||
C | 24-09-2023 13:00 | Blauw Wit'81 3 | WSC 3 | 76734 | 4-0 | ||
C | 24-09-2023 12:30 | RKDVC 10 | SVSSS 5 | 76699 | 1-6 | ||
C | 24-09-2023 12:00 | Nieuwkuijk 3 | Baardwijk 3 | 76807 | 7-1 | ||
C | 24-09-2023 10:30 | FC Drunen 3 | RWB 4 | 76581 | 3-1 | ||
C | 24-09-2023 10:00 | VCB 4 | DESK 2 | 76787 | 5-0 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
B | 17-09-2023 10:30 | CHC 3 | RKDVC 10 | 68664 | 0-0 | ||
B | 17-09-2023 11:00 | Nieuwkuijk 6 | Haarsteeg 4 | 68441 | 2-2 | ||
B | 10-09-2023 10:30 | CHC 3 | Nieuwkuijk 6 | 68663 | 0-0 | ||
B | 10-09-2023 12:30 | RKDVC 10 | Haarsteeg 4 | 68894 | 0-3 | ||
B | 03-09-2023 11:00 | Nieuwkuijk 6 | RKDVC 10 | 68440 | 1-2 | ||
B | 03-09-2023 12:00 | Haarsteeg 4 | CHC 3 | 68631 | 0-0 |
Standen
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | VCB 4 | 20 | 17 | 1 | 2 | 52 | 84 | 16 | 68 | 0 |
2 | Nieuwkuijk 3 | 19 | 15 | 2 | 2 | 47 | 106 | 25 | 81 | 0 |
3 | SVSSS 5 | 19 | 12 | 5 | 2 | 41 | 52 | 21 | 31 | 0 |
4 | FC Drunen 3 | 20 | 13 | 2 | 5 | 41 | 57 | 40 | 17 | 0 |
5 | FC Tilburg 9 | 19 | 10 | 2 | 7 | 32 | 52 | 37 | 15 | 0 |
6 | Baardwijk 3 | 19 | 10 | 1 | 8 | 31 | 63 | 54 | 9 | 0 |
7 | RWB 4 | 20 | 9 | 0 | 11 | 27 | 56 | 55 | 1 | 0 |
8 | DESK 2 | 20 | 8 | 1 | 11 | 25 | 43 | 39 | 4 | 0 |
9 | Berkdijk 2 | 20 | 6 | 4 | 10 | 22 | 35 | 59 | -24 | 0 |
10 | Blauw Wit'81 3 | 21 | 5 | 1 | 15 | 16 | 40 | 61 | -21 | 0 |
11 | WSC 3 | 20 | 2 | 1 | 17 | 7 | 23 | 76 | -53 | 0 |
12 | RKDVC 10 | 19 | 1 | 0 | 18 | 3 | 17 | 145 | -128 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Haarsteeg 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 4 | 5 | 2 | 3 | 0 |
2 | RKDVC 10 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 2 | 4 | -2 | 0 |
3 | Nieuwkuijk 6 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | 3 | 4 | -1 | 0 |
Training
Wekelijkse trainingen
dag | tijd | veld | Kleedkamer | type | periode | status | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
dinsdag | 19:45 - 21:15 | Tr. veld 3 | 10 | Team training | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|