0519 Mannen Zondag reserve
RKDVC 11
Teamleden
Spelers | |||||||
Niels van Dommelen | Keeper | ||||||
Thijmen Coesmans | |||||||
Noell van Drunen | |||||||
Joost van Esdonk | |||||||
Bram Geradts | |||||||
Daan De Jongh | |||||||
Noah Kamp | |||||||
Manuel Kamp | |||||||
Mats van Kasteren | |||||||
Koen van Kuik | |||||||
Yordi Kuis | |||||||
Rick Leijtens | |||||||
Serge Leuering | |||||||
Flynn van Mook | |||||||
Stan de Peffer | |||||||
Tycho Roeffen | |||||||
Pim Schapendonk | |||||||
Rowell Smit | |||||||
Wessel Verhoeven | |||||||
Menno van den Berk | Speler/Leider | ||||||
Overige teamleden | |||||||
Eric Kamp | Leider |
Wedstrijdplanning
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Accommodatie | Veld | KK RKDVC | KK gast | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 20-05-2024 12:30 | RKDVC 11 | Nieuwkuijk 4 | R.J.C. (René) Smit | 82410 | Sportpark aan de Duinweg | - | - |
Wedstrijdhistorie
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Eindstand | Verslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 12-05-2024 10:00 | OJC ROSMALEN 8 | RKDVC 11 | 82823 | 2 - 0 | |||
C | 28-04-2024 11:30 | RKDVC 11 | OJC ROSMALEN 8 | 79530 | 0 - 4 | |||
C | 21-04-2024 10:00 | Helvoirt 6 | RKDVC 11 | 82291 | 3 - 0 | |||
C | 14-04-2024 11:00 | Haarsteeg 4 | RKDVC 11 | 81908 | 2 - 1 | |||
C | 07-04-2024 12:30 | RKDVC 11 | HHC'09 3 | 81689 | 3 - 2 | |||
C | 24-03-2024 12:30 | Wilhelmina 6 | RKDVC 11 | 81432 | 7 - 2 | |||
C | 17-03-2024 12:30 | RKDVC 11 | FC Drunen 4 | 81065 | 1 - 4 | |||
C | 10-03-2024 10:00 | Vlijmense Boys 3 | RKDVC 11 | 80660 | 3 - 2 | |||
C | 03-03-2024 12:30 | RKDVC 11 | FC Engelen 4 | 80441 | 1 - 3 | |||
C | 25-02-2024 11:30 | SC Elshout 5 | RKDVC 11 | 80189 | 4 - 1 | |||
C | 04-02-2024 12:30 | RKDVC 11 | Emplina 8 | 79816 | 3 - 0 | |||
C | 28-01-2024 12:30 | RKDVC 11 | Haarsteeg 4 | 78808 | 1 - 0 | |||
C | 14-01-2024 11:30 | HHC'09 3 | RKDVC 11 | 78509 | 1 - 0 | |||
C | 03-12-2023 11:00 | Nieuwkuijk 4 | RKDVC 11 | 79404 | 3 - 2 | |||
C | 26-11-2023 12:15 | RKDVC 11 | Helvoirt 6 | 79003 | 5 - 5 | |||
C | 19-11-2023 11:00 | FC Engelen 4 | RKDVC 11 | 93231 | 8 - 0 | |||
C | 05-11-2023 12:30 | RKDVC 11 | Wilhelmina 6 | 78185 | 2 - 2 | |||
C | 29-10-2023 11:00 | FC Drunen 4 | RKDVC 11 | 77747 | 3 - 1 | |||
C | 22-10-2023 12:30 | RKDVC 11 | Vlijmense Boys 3 | 77563 | 1 - 2 | |||
C | 08-10-2023 11:00 | FC Engelen 4 | RKDVC 11 | 77247 | 0 - 0 | |||
C | 01-10-2023 12:30 | RKDVC 11 | SC Elshout 5 | 76936 | 1 - 2 | |||
C | 24-09-2023 13:00 | Emplina 8 | RKDVC 11 | 76768 | 1 - 4 | |||
B | 17-09-2023 12:15 | RKDVC 11 | Vlijmense Boys 2 | 68896 | 2 - 7 | |||
B | 10-09-2023 10:30 | FC Drunen 3 | RKDVC 11 | 68597 | 3 - 2 | |||
B | 03-09-2023 12:15 | RKDVC 11 | Nieuwkuijk 5 | 68895 | 4 - 3 | |||
V | 27-08-2023 10:30 | RKDVC 11 | RKDVC 10 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 12-05-2024 13:00 | Emplina 8 | Haarsteeg 4 | 82767 | 2-8 | ||
C | 12-05-2024 10:00 | Vlijmense Boys 3 | FC Drunen 4 | 82628 | 3-2 | ||
C | 12-05-2024 10:00 | OJC ROSMALEN 8 | RKDVC 11 | 82823 | 2-0 | ||
C | 12-05-2024 10:00 | Nieuwkuijk 4 | Helvoirt 6 | 82860 | 2-4 | ||
C | 12-05-2024 11:00 | FC Engelen 4 | Wilhelmina 6 | 82672 | 1-3 | ||
C | 12-05-2024 12:30 | SC Elshout 5 | HHC'09 3 | 82734 | 4-2 | ||
C | 05-05-2024 10:00 | Helvoirt 6 | FC Engelen 4 | 78835 | 2-4 | ||
C | 28-04-2024 12:30 | Wilhelmina 6 | FC Engelen 4 | 79656 | 4-2 | ||
C | 28-04-2024 11:30 | RKDVC 11 | OJC ROSMALEN 8 | 79530 | 0-4 | ||
C | 28-04-2024 11:30 | Haarsteeg 4 | Helvoirt 6 | 78452 | 7-2 | ||
C | 28-04-2024 11:00 | Nieuwkuijk 4 | HHC'09 3 | 78732 | 6-1 | ||
C | 21-04-2024 10:00 | Helvoirt 6 | RKDVC 11 | 82291 | 3-0 | ||
C | 21-04-2024 11:00 | FC Engelen 4 | Vlijmense Boys 3 | 82048 | 1-2 | ||
C | 21-04-2024 13:00 | Emplina 8 | Wilhelmina 6 | 82144 | 0-3 | ||
C | 21-04-2024 12:30 | SC Elshout 5 | FC Drunen 4 | 82109 | 1-1 | ||
C | 21-04-2024 10:00 | OJC ROSMALEN 8 | HHC'09 3 | 82200 | 3-0 | ||
C | 21-04-2024 11:00 | Nieuwkuijk 4 | Haarsteeg 4 | 82235 | 1-4 | ||
C | 14-04-2024 10:00 | Vlijmense Boys 3 | SC Elshout 5 | 81811 | 3-1 | ||
C | 14-04-2024 10:00 | HHC'09 3 | Nieuwkuijk 4 | 81964 | 1-0 | ||
C | 14-04-2024 12:15 | FC Drunen 4 | Emplina 8 | 81778 | 5-2 | ||
C | 14-04-2024 11:00 | FC Engelen 4 | Helvoirt 6 | 81855 | 3-2 | ||
C | 14-04-2024 11:00 | Haarsteeg 4 | RKDVC 11 | 81908 | 2-1 | ||
C | 14-04-2024 12:30 | Wilhelmina 6 | OJC ROSMALEN 8 | 82008 | 8-0 | ||
C | 11-04-2024 20:15 | FC Engelen 4 | SC Elshout 5 | 78399 | 3-2 | ||
C | 07-04-2024 10:00 | Helvoirt 6 | Haarsteeg 4 | 81716 | 3-2 | ||
C | 07-04-2024 12:30 | RKDVC 11 | HHC'09 3 | 81689 | 3-2 | ||
C | 07-04-2024 11:30 | SC Elshout 5 | FC Engelen 4 | 81485 | 1-1 | ||
C | 07-04-2024 11:00 | Nieuwkuijk 4 | Wilhelmina 6 | 81612 | 3-2 | ||
C | 07-04-2024 10:00 | OJC ROSMALEN 8 | FC Drunen 4 | 81576 | 1-3 | ||
C | 07-04-2024 12:45 | Emplina 8 | Vlijmense Boys 3 | 81520 | 5-3 | ||
C | 01-04-2024 12:30 | Wilhelmina 6 | Haarsteeg 4 | 77977 | 0-0 | ||
C | 24-03-2024 10:00 | Vlijmense Boys 3 | OJC ROSMALEN 8 | 81236 | 4-2 | ||
C | 24-03-2024 10:30 | FC Drunen 4 | Nieuwkuijk 4 | 81203 | 2-3 | ||
C | 24-03-2024 11:00 | FC Engelen 4 | Emplina 8 | 81279 | 8-3 | ||
C | 24-03-2024 11:30 | SC Elshout 5 | Helvoirt 6 | 81340 | 2-3 | ||
C | 24-03-2024 12:30 | Wilhelmina 6 | RKDVC 11 | 81432 | 7-2 | ||
C | 24-03-2024 10:00 | HHC'09 3 | Haarsteeg 4 | 81388 | 1-1 | ||
C | 17-03-2024 10:00 | Helvoirt 6 | HHC'09 3 | 81140 | 3-1 | ||
C | 17-03-2024 10:00 | OJC ROSMALEN 8 | FC Engelen 4 | 80951 | 0-2 | ||
C | 17-03-2024 13:00 | Emplina 8 | SC Elshout 5 | 80895 | 2-1 | ||
C | 17-03-2024 11:00 | Nieuwkuijk 4 | Vlijmense Boys 3 | 80988 | 4-2 | ||
C | 17-03-2024 12:00 | Haarsteeg 4 | Wilhelmina 6 | 81092 | 1-3 | ||
C | 17-03-2024 12:30 | RKDVC 11 | FC Drunen 4 | 81065 | 1-4 | ||
C | 10-03-2024 12:30 | Wilhelmina 6 | HHC'09 3 | 80857 | 7-0 | ||
C | 10-03-2024 10:00 | Vlijmense Boys 3 | RKDVC 11 | 80660 | 3-2 | ||
C | 10-03-2024 11:00 | FC Drunen 4 | Haarsteeg 4 | 80626 | 7-0 | ||
C | 10-03-2024 11:00 | FC Engelen 4 | Nieuwkuijk 4 | 80704 | 2-5 | ||
C | 10-03-2024 12:00 | SC Elshout 5 | OJC ROSMALEN 8 | 80765 | 1-2 | ||
C | 03-03-2024 10:00 | Helvoirt 6 | Wilhelmina 6 | 80563 | 1-3 | ||
C | 03-03-2024 10:00 | HHC'09 3 | FC Drunen 4 | 80524 | 0-3 | ||
C | 03-03-2024 10:00 | OJC ROSMALEN 8 | Emplina 8 | 80328 | 2-0 | ||
C | 03-03-2024 11:00 | Nieuwkuijk 4 | SC Elshout 5 | 80363 | 2-0 | ||
C | 03-03-2024 12:30 | RKDVC 11 | FC Engelen 4 | 80441 | 1-3 | ||
C | 03-03-2024 12:00 | Haarsteeg 4 | Vlijmense Boys 3 | 80468 | 3-3 | ||
C | 25-02-2024 10:00 | Vlijmense Boys 3 | HHC'09 3 | 80084 | 3-0 | ||
C | 25-02-2024 11:30 | SC Elshout 5 | RKDVC 11 | 80189 | 4-1 | ||
C | 25-02-2024 11:00 | FC Drunen 4 | Wilhelmina 6 | 80051 | 2-5 | ||
C | 25-02-2024 10:00 | OJC ROSMALEN 8 | Helvoirt 6 | 80279 | 3-3 | ||
C | 25-02-2024 13:00 | Emplina 8 | Nieuwkuijk 4 | 80224 | 1-2 | ||
C | 18-02-2024 10:00 | OJC ROSMALEN 8 | Haarsteeg 4 | 79367 | 1-2 | ||
C | 18-02-2024 13:00 | Emplina 8 | FC Engelen 4 | 78015 | 3-4 | ||
C | 04-02-2024 11:00 | Nieuwkuijk 4 | OJC ROSMALEN 8 | 79740 | 1-4 | ||
C | 04-02-2024 10:00 | HHC'09 3 | FC Engelen 4 | 79900 | 3-6 | ||
C | 04-02-2024 12:00 | Haarsteeg 4 | SC Elshout 5 | 79843 | 2-2 | ||
C | 04-02-2024 12:30 | RKDVC 11 | Emplina 8 | 79816 | 3-0 | ||
C | 04-02-2024 12:30 | Wilhelmina 6 | Vlijmense Boys 3 | 79944 | 1-1 | ||
C | 04-02-2024 10:00 | Helvoirt 6 | FC Drunen 4 | 79988 | 2-2 | ||
C | 28-01-2024 13:00 | Emplina 8 | FC Drunen 4 | 78640 | 4-1 | ||
C | 28-01-2024 12:30 | RKDVC 11 | Haarsteeg 4 | 78808 | 1-0 | ||
C | 28-01-2024 11:30 | SC Elshout 5 | Vlijmense Boys 3 | 78605 | 1-2 | ||
C | 28-01-2024 10:00 | OJC ROSMALEN 8 | Wilhelmina 6 | 78695 | 2-2 | ||
C | 14-01-2024 11:30 | HHC'09 3 | RKDVC 11 | 78509 | 1-0 | ||
C | 17-12-2023 10:00 | Helvoirt 6 | OJC ROSMALEN 8 | 77107 | 3-1 | ||
C | 17-12-2023 11:00 | Nieuwkuijk 4 | FC Engelen 4 | 77485 | 2-1 | ||
C | 17-12-2023 10:00 | Vlijmense Boys 3 | Emplina 8 | 78356 | 4-1 | ||
C | 10-12-2023 10:00 | Helvoirt 6 | Nieuwkuijk 4 | 79700 | 5-0 | ||
C | 10-12-2023 10:00 | HHC'09 3 | SC Elshout 5 | 79612 | 0-2 | ||
C | 10-12-2023 12:00 | Haarsteeg 4 | Emplina 8 | 79557 | 3-5 | ||
C | 10-12-2023 11:00 | FC Drunen 4 | Vlijmense Boys 3 | 79475 | 1-1 | ||
C | 03-12-2023 11:30 | SC Elshout 5 | Wilhelmina 6 | 79278 | 1-0 | ||
C | 03-12-2023 13:00 | Emplina 8 | HHC'09 3 | 79313 | 4-0 | ||
C | 03-12-2023 10:00 | Vlijmense Boys 3 | Helvoirt 6 | 79173 | 3-1 | ||
C | 03-12-2023 11:00 | Nieuwkuijk 4 | RKDVC 11 | 79404 | 3-2 | ||
C | 03-12-2023 11:00 | FC Engelen 4 | FC Drunen 4 | 79217 | 4-5 | ||
C | 26-11-2023 12:30 | Wilhelmina 6 | Emplina 8 | 79130 | 9-3 | ||
C | 26-11-2023 12:00 | Haarsteeg 4 | Nieuwkuijk 4 | 79030 | 1-1 | ||
C | 26-11-2023 10:00 | Vlijmense Boys 3 | FC Engelen 4 | 78933 | 7-2 | ||
C | 26-11-2023 10:00 | HHC'09 3 | OJC ROSMALEN 8 | 79086 | 1-2 | ||
C | 26-11-2023 12:15 | RKDVC 11 | Helvoirt 6 | 79003 | 5-5 | ||
C | 26-11-2023 11:00 | FC Drunen 4 | SC Elshout 5 | 78899 | 6-1 | ||
C | 19-11-2023 12:30 | FC Drunen 4 | OJC ROSMALEN 8 | 78323 | 4-2 | ||
C | 19-11-2023 11:00 | FC Engelen 4 | RKDVC 11 | 93231 | 8-0 | ||
C | 19-11-2023 10:30 | Wilhelmina 6 | Nieuwkuijk 4 | 78553 | 3-1 | ||
C | 05-11-2023 11:00 | Nieuwkuijk 4 | FC Drunen 4 | 78107 | 4-5 | ||
C | 05-11-2023 10:00 | OJC ROSMALEN 8 | Vlijmense Boys 3 | 78071 | 3-1 | ||
C | 05-11-2023 12:00 | Haarsteeg 4 | HHC'09 3 | 78212 | 1-1 | ||
C | 05-11-2023 12:30 | RKDVC 11 | Wilhelmina 6 | 78185 | 2-2 | ||
C | 05-11-2023 10:00 | Helvoirt 6 | SC Elshout 5 | 78259 | 1-2 | ||
C | 29-10-2023 11:30 | SC Elshout 5 | Emplina 8 | 77884 | 3-2 | ||
C | 29-10-2023 10:00 | HHC'09 3 | Helvoirt 6 | 77933 | 1-5 | ||
C | 29-10-2023 10:30 | Vlijmense Boys 3 | Nieuwkuijk 4 | 77780 | 2-1 | ||
C | 29-10-2023 11:00 | FC Engelen 4 | OJC ROSMALEN 8 | 77824 | 1-2 | ||
C | 29-10-2023 11:00 | FC Drunen 4 | RKDVC 11 | 77747 | 3-1 | ||
C | 22-10-2023 12:30 | RKDVC 11 | Vlijmense Boys 3 | 77563 | 1-2 | ||
C | 15-10-2023 12:00 | Haarsteeg 4 | FC Drunen 4 | 77590 | 4-2 | ||
C | 15-10-2023 10:00 | OJC ROSMALEN 8 | SC Elshout 5 | 77448 | 4-1 | ||
C | 15-10-2023 10:00 | Helvoirt 6 | Emplina 8 | 77685 | 2-5 | ||
C | 15-10-2023 10:00 | HHC'09 3 | Wilhelmina 6 | 77646 | 2-1 | ||
C | 08-10-2023 11:00 | FC Engelen 4 | RKDVC 11 | 77247 | 0-0 | ||
C | 08-10-2023 10:00 | Vlijmense Boys 3 | Haarsteeg 4 | 77204 | 2-2 | ||
C | 08-10-2023 11:00 | FC Drunen 4 | HHC'09 3 | 77170 | 5-1 | ||
C | 08-10-2023 11:30 | SC Elshout 5 | Nieuwkuijk 4 | 77308 | 2-2 | ||
C | 08-10-2023 12:30 | Wilhelmina 6 | Helvoirt 6 | 77400 | 4-2 | ||
C | 08-10-2023 13:00 | Emplina 8 | OJC ROSMALEN 8 | 77343 | 5-0 | ||
C | 01-10-2023 11:00 | Nieuwkuijk 4 | Emplina 8 | 76860 | 4-1 | ||
C | 01-10-2023 12:00 | Haarsteeg 4 | FC Engelen 4 | 76963 | 2-1 | ||
C | 01-10-2023 12:30 | RKDVC 11 | SC Elshout 5 | 76936 | 1-2 | ||
C | 01-10-2023 12:30 | Wilhelmina 6 | FC Drunen 4 | 77063 | 1-2 | ||
C | 01-10-2023 10:00 | HHC'09 3 | Vlijmense Boys 3 | 77020 | 4-4 | ||
C | 24-09-2023 13:00 | Emplina 8 | RKDVC 11 | 76768 | 1-4 | ||
C | 24-09-2023 12:30 | SC Elshout 5 | Haarsteeg 4 | 76733 | 4-4 | ||
C | 24-09-2023 11:00 | FC Drunen 4 | Helvoirt 6 | 76595 | 0-2 | ||
C | 24-09-2023 11:00 | FC Engelen 4 | HHC'09 3 | 76673 | 4-2 | ||
C | 24-09-2023 10:00 | OJC ROSMALEN 8 | Nieuwkuijk 4 | 76823 | 1-2 | ||
C | 24-09-2023 10:00 | Vlijmense Boys 3 | Wilhelmina 6 | 76629 | 2-4 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
B | 17-09-2023 10:30 | FC Drunen 3 | Nieuwkuijk 5 | 68598 | 2-1 | ||
B | 17-09-2023 12:15 | RKDVC 11 | Vlijmense Boys 2 | 68896 | 2-7 | ||
B | 10-09-2023 10:30 | FC Drunen 3 | RKDVC 11 | 68597 | 3-2 | ||
B | 10-09-2023 13:00 | Nieuwkuijk 5 | Vlijmense Boys 2 | 68439 | 2-10 | ||
B | 03-09-2023 11:00 | Vlijmense Boys 2 | FC Drunen 3 | 68595 | 8-5 | ||
B | 03-09-2023 12:15 | RKDVC 11 | Nieuwkuijk 5 | 68895 | 4-3 |
Standen
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Wilhelmina 6 | 21 | 13 | 4 | 4 | 43 | 72 | 30 | 42 | 0 |
2 | Vlijmense Boys 3 | 21 | 12 | 5 | 4 | 41 | 57 | 42 | 15 | 0 |
3 | FC Drunen 4 | 21 | 12 | 3 | 6 | 39 | 65 | 43 | 22 | 0 |
4 | Nieuwkuijk 4 | 21 | 11 | 2 | 8 | 35 | 49 | 46 | 3 | 0 |
5 | OJC ROSMALEN 8 | 21 | 10 | 2 | 9 | 32 | 41 | 44 | -3 | 0 |
6 | FC Engelen 4 | 20 | 10 | 1 | 9 | 31 | 61 | 51 | 10 | 0 |
7 | Helvoirt 6 | 20 | 9 | 3 | 8 | 30 | 54 | 50 | 4 | 0 |
8 | Haarsteeg 4 | 20 | 7 | 8 | 5 | 29 | 49 | 43 | 6 | 0 |
9 | SC Elshout 5 | 21 | 7 | 5 | 9 | 26 | 38 | 44 | -6 | 0 |
10 | Emplina 8 | 20 | 7 | 0 | 13 | 21 | 49 | 69 | -20 | 0 |
11 | RKDVC 11 | 21 | 4 | 2 | 15 | 14 | 31 | 61 | -30 | 0 |
12 | HHC'09 3 | 21 | 3 | 3 | 15 | 12 | 24 | 67 | -43 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vlijmense Boys 2 | 3 | 3 | 0 | 0 | 9 | 25 | 9 | 16 | 0 |
2 | FC Drunen 3 | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | 10 | 11 | -1 | 0 |
3 | RKDVC 11 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 8 | 13 | -5 | 0 |
4 | Nieuwkuijk 5 | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | 6 | 16 | -10 | 0 |