0394 Onder 13 (3e fase)
RKDVC JO13-2
Teamleden
Spelers | |||||||
Milan van der Donk | Keeper | ||||||
Cas van Delft | |||||||
Viggo van Essen | |||||||
Tijl van Hulten | |||||||
Sam Janssen | |||||||
Lars Van Meer | |||||||
Mathijs Van Noort | |||||||
Amadeusz Ostrowski | |||||||
Milan Rijkers | |||||||
Cas de Rooij | |||||||
Jaylinn Smits | |||||||
Ties van der Sterren | |||||||
Floyd Veenker | |||||||
Keano Voets | |||||||
Roan van de Wiel | |||||||
Daan van Wijk | |||||||
Overige teamleden | |||||||
Christian van Hulten | Teammanager | ||||||
Ad Rijkers | Trainer | ||||||
Robert Voets | Trainer |
Wedstrijdplanning
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Accommodatie | Veld | KK RKDVC | KK gast | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 11-05-2024 11:30 | Jong Brabant JO13-1 | RKDVC JO13-2 | 181055 | Sportpark Berkelseweg | - | - | |||
C | 18-05-2024 11:15 | RKDVC JO13-2 | SC 't Zand JO13-3 | 181298 | Sportpark aan de Duinweg | 3 (n.gr.) | 9 | 14 |
Wedstrijdhistorie
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 20-04-2024 11:30 | Jong Brabant JO13-1 | Haarsteeg JO13-1 | 183812 | 2-2 | ||
C | 20-04-2024 11:15 | RKDVC JO13-2 | Sarto JO13-2 | 181600 | 1-2 | ||
C | 20-04-2024 11:00 | Willem II JO13-1JM | SC 't Zand JO13-3 | 185085 | 3-0 | ||
C | 20-04-2024 10:00 | FC Tilburg JO13-1 | Baronie JO13-2 | 182553 | 2-5 | ||
C | 20-04-2024 10:15 | DESK JO13-1 | SVSSS JO13-1 | 183993 | 0-1 | ||
C | 17-04-2024 19:00 | RFC JO13-1 | Sarto JO13-2 | 184126 | 2-2 | ||
C | 13-04-2024 11:00 | Willem II JO13-1JM | RKDVC JO13-2 | 183851 | 4-0 | ||
C | 13-04-2024 10:00 | SVSSS JO13-1 | Jong Brabant JO13-1 | 181475 | 2-0 | ||
C | 13-04-2024 10:00 | Haarsteeg JO13-1 | Sarto JO13-2 | 182550 | 1-1 | ||
C | 13-04-2024 09:45 | SC 't Zand JO13-3 | RFC JO13-1 | 184463 | 3-2 | ||
C | 13-04-2024 08:30 | Baronie JO13-2 | DESK JO13-1 | 182353 | 4-1 | ||
C | 06-04-2024 10:15 | RFC JO13-1 | Willem II JO13-1JM | 181892 | 1-0 | ||
C | 06-04-2024 11:00 | FC Tilburg JO13-1 | SC 't Zand JO13-3 | 181366 | 1-5 | ||
C | 06-04-2024 11:15 | RKDVC JO13-2 | Haarsteeg JO13-1 | 180970 | 0-7 | ||
C | 06-04-2024 11:30 | Sarto JO13-2 | SVSSS JO13-1 | 183376 | 0-2 | ||
C | 06-04-2024 11:30 | Jong Brabant JO13-1 | Baronie JO13-2 | 181367 | 2-1 | ||
C | 23-03-2024 11:00 | Willem II JO13-1JM | FC Tilburg JO13-1 | 182528 | 3-4 | ||
C | 23-03-2024 10:00 | SVSSS JO13-1 | Haarsteeg JO13-1 | 184222 | 1-1 | ||
C | 23-03-2024 10:15 | RFC JO13-1 | RKDVC JO13-2 | 184377 | 6-1 | ||
C | 23-03-2024 09:45 | SC 't Zand JO13-3 | DESK JO13-1 | 181829 | 1-6 | ||
C | 23-03-2024 08:30 | Baronie JO13-2 | Sarto JO13-2 | 182412 | 1-4 | ||
C | 16-03-2024 11:30 | Jong Brabant JO13-1 | SC 't Zand JO13-3 | 182125 | 1-0 | ||
C | 16-03-2024 10:30 | FC Tilburg JO13-1 | RFC JO13-1 | 182620 | 4-8 | ||
C | 16-03-2024 10:15 | DESK JO13-1 | Willem II JO13-1JM | 181105 | 3-4 | ||
C | 16-03-2024 10:00 | Haarsteeg JO13-1 | Baronie JO13-2 | 183149 | 3-2 | ||
C | 09-03-2024 11:15 | RKDVC JO13-2 | SVSSS JO13-1 | 185141 | 1-4 | ||
C | 02-03-2024 10:00 | Haarsteeg JO13-1 | SC 't Zand JO13-3 | 184326 | 2-2 | ||
C | 02-03-2024 10:15 | DESK JO13-1 | FC Tilburg JO13-1 | 182425 | 3-2 | ||
C | 02-03-2024 11:15 | Sarto JO13-2 | Willem II JO13-1JM | 184252 | 1-1 | ||
C | 02-03-2024 11:15 | RKDVC JO13-2 | Baronie JO13-2 | 182102 | 2-3 | ||
C | 02-03-2024 11:30 | Jong Brabant JO13-1 | RFC JO13-1 | 181976 | 0-1 | ||
C | 24-02-2024 11:00 | FC Tilburg JO13-1 | Jong Brabant JO13-1 | 184361 | 2-4 | ||
C | 24-02-2024 11:00 | Willem II JO13-1JM | Haarsteeg JO13-1 | 181433 | 3-3 | ||
C | 24-02-2024 11:30 | SC 't Zand JO13-3 | SVSSS JO13-1 | 181234 | 2-2 | ||
C | 24-02-2024 10:15 | DESK JO13-1 | RKDVC JO13-2 | 183242 | 1-1 | ||
C | 03-02-2024 10:00 | Haarsteeg JO13-1 | RFC JO13-1 | 183914 | 0-5 | ||
C | 03-02-2024 08:30 | Baronie JO13-2 | SC 't Zand JO13-3 | 182555 | 0-3 | ||
C | 03-02-2024 10:00 | SVSSS JO13-1 | Willem II JO13-1JM | 183181 | 1-1 | ||
C | 03-02-2024 08:45 | Sarto JO13-2 | FC Tilburg JO13-1 | 182006 | 2-3 | ||
C | 03-02-2024 11:30 | Jong Brabant JO13-1 | DESK JO13-1 | 182852 | 7-1 | ||
C | 27-01-2024 08:30 | Baronie JO13-2 | SVSSS JO13-1 | 183693 | 0-1 | ||
C | 27-01-2024 11:00 | Willem II JO13-1JM | Jong Brabant JO13-1 | 182671 | 3-1 | ||
C | 27-01-2024 11:00 | FC Tilburg JO13-1 | RKDVC JO13-2 | 184297 | 3-3 | ||
C | 27-01-2024 10:15 | RFC JO13-1 | DESK JO13-1 | 183112 | 2-1 | ||
C | 27-01-2024 09:45 | SC 't Zand JO13-3 | Sarto JO13-2 | 181020 | 1-0 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 16-12-2023 10:30 | Emplina JO13-2 | RKDVC JO13-2 | 127554 | 1-5 | ||
C | 09-12-2023 12:45 | DBN'22 JO13-1 | RKDVC JO13-2 | 129389 | 1-3 | ||
C | 09-12-2023 12:45 | Baardwijk JO13-1 | RWB JO13-1 | 129126 | 1-0 | ||
C | 09-12-2023 11:30 | Nieuwkuijk JO13-1 | CHC JO13-1 | 129221 | 5-4 | ||
C | 09-12-2023 10:00 | SCG'18 JO13-2 | Emplina JO13-2 | 129080 | 3-0 | ||
C | 02-12-2023 09:15 | RWB JO13-1 | Nieuwkuijk JO13-1 | 128805 | 2-0 | ||
C | 02-12-2023 10:30 | Emplina JO13-2 | DBN'22 JO13-1 | 128645 | 8-4 | ||
C | 02-12-2023 11:15 | RKDVC JO13-2 | Baardwijk JO13-1 | 128909 | 4-2 | ||
C | 02-12-2023 12:00 | CHC JO13-1 | SCG'18 JO13-2 | 128742 | 4-2 | ||
C | 25-11-2023 12:45 | Baardwijk JO13-1 | DBN'22 JO13-1 | 128418 | 2-2 | ||
C | 25-11-2023 11:30 | Nieuwkuijk JO13-1 | RKDVC JO13-2 | 128499 | 1-2 | ||
C | 25-11-2023 10:30 | Emplina JO13-2 | CHC JO13-1 | 128362 | 1-6 | ||
C | 25-11-2023 10:00 | SCG'18 JO13-2 | RWB JO13-1 | 128272 | 1-5 | ||
C | 18-11-2023 12:30 | DBN'22 JO13-1 | CHC JO13-1 | 128177 | 4-2 | ||
C | 18-11-2023 12:45 | Baardwijk JO13-1 | Nieuwkuijk JO13-1 | 128020 | 2-2 | ||
C | 18-11-2023 11:15 | RKDVC JO13-2 | SCG'18 JO13-2 | 127909 | 4-3 | ||
C | 18-11-2023 09:15 | RWB JO13-1 | Emplina JO13-2 | 127805 | 3-1 | ||
C | 11-11-2023 12:00 | CHC JO13-1 | RWB JO13-1 | 127656 | 4-3 | ||
C | 11-11-2023 11:30 | Nieuwkuijk JO13-1 | DBN'22 JO13-1 | 127709 | 3-2 | ||
C | 11-11-2023 10:00 | SCG'18 JO13-2 | Baardwijk JO13-1 | 127464 | 1-1 | ||
C | 04-11-2023 11:15 | RKDVC JO13-2 | CHC JO13-1 | 126995 | 7-3 | ||
C | 04-11-2023 11:30 | Nieuwkuijk JO13-1 | SCG'18 JO13-2 | 127201 | 2-1 | ||
C | 04-11-2023 12:45 | Baardwijk JO13-1 | Emplina JO13-2 | 127106 | 1-0 | ||
C | 04-11-2023 12:30 | DBN'22 JO13-1 | RWB JO13-1 | 127369 | 2-6 | ||
C | 28-10-2023 12:00 | CHC JO13-1 | Baardwijk JO13-1 | 126828 | 4-3 | ||
C | 28-10-2023 10:30 | Emplina JO13-2 | Nieuwkuijk JO13-1 | 126726 | 2-2 | ||
C | 28-10-2023 10:00 | SCG'18 JO13-2 | DBN'22 JO13-1 | 126642 | 5-1 | ||
C | 28-10-2023 09:15 | RWB JO13-1 | RKDVC JO13-2 | 126891 | 1-1 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 14-10-2023 11:15 | RKDVC JO13-2 | OJC ROSMALEN JO13-4 | 46931 | 1-4 | ||
C | 14-10-2023 10:00 | Zwaluw VFC JO13-2 | Nemelaer JO13-1 | 46863 | 2-7 | ||
C | 14-10-2023 10:00 | Haarsteeg JO13-2 | Helvoirt JO13-1 | 47048 | 0-13 | ||
C | 07-10-2023 11:30 | Nieuwkuijk JO13-1 | Haarsteeg JO13-2 | 47544 | 4-0 | ||
C | 07-10-2023 11:30 | Helvoirt JO13-1 | RKDVC JO13-2 | 47284 | 5-2 | ||
C | 07-10-2023 11:30 | OJC ROSMALEN JO13-4 | Zwaluw VFC JO13-2 | 47376 | 3-5 | ||
C | 07-10-2023 11:30 | Nemelaer JO13-1 | Emplina JO13-3 | 47428 | 0-4 | ||
C | 30-09-2023 11:30 | Haarsteeg JO13-2 | Nemelaer JO13-1 | 46139 | 1-4 | ||
C | 30-09-2023 11:30 | Nieuwkuijk JO13-1 | OJC ROSMALEN JO13-4 | 46229 | 2-7 | ||
C | 30-09-2023 11:15 | RKDVC JO13-2 | Zwaluw VFC JO13-2 | 46025 | 2-1 | ||
C | 30-09-2023 10:30 | Emplina JO13-3 | Helvoirt JO13-1 | 46371 | 2-5 | ||
C | 23-09-2023 11:30 | OJC ROSMALEN JO13-4 | Haarsteeg JO13-2 | 46568 | 5-3 | ||
C | 23-09-2023 12:30 | Helvoirt JO13-1 | Nieuwkuijk JO13-1 | 46477 | 5-0 | ||
C | 23-09-2023 11:45 | Nemelaer JO13-1 | RKDVC JO13-2 | 46621 | 2-1 | ||
C | 23-09-2023 10:00 | Zwaluw VFC JO13-2 | Emplina JO13-3 | 46767 | 2-4 | ||
C | 16-09-2023 11:45 | Nemelaer JO13-1 | OJC ROSMALEN JO13-4 | 47625 | 3-5 | ||
C | 16-09-2023 11:15 | RKDVC JO13-2 | Nieuwkuijk JO13-1 | 47845 | 4-2 | ||
C | 16-09-2023 10:30 | Emplina JO13-3 | Haarsteeg JO13-2 | 47987 | 4-3 | ||
C | 16-09-2023 10:00 | Zwaluw VFC JO13-2 | Helvoirt JO13-1 | 47775 | 2-7 | ||
C | 09-09-2023 10:30 | Emplina JO13-3 | OJC ROSMALEN JO13-4 | 48391 | 3-3 | ||
C | 09-09-2023 11:30 | Nieuwkuijk JO13-1 | Zwaluw VFC JO13-2 | 48250 | 4-3 | ||
C | 09-09-2023 11:30 | Haarsteeg JO13-2 | RKDVC JO13-2 | 48158 | 3-8 | ||
C | 09-09-2023 11:30 | Helvoirt JO13-1 | Nemelaer JO13-1 | 48088 | 3-0 | ||
C | 02-09-2023 11:30 | OJC ROSMALEN JO13-4 | Helvoirt JO13-1 | 48486 | 2-6 | ||
C | 02-09-2023 11:45 | Nemelaer JO13-1 | Nieuwkuijk JO13-1 | 48539 | 3-0 | ||
C | 02-09-2023 11:15 | RKDVC JO13-2 | Emplina JO13-3 | 48755 | 6-1 | ||
C | 02-09-2023 10:00 | Zwaluw VFC JO13-2 | Haarsteeg JO13-2 | 48685 | 3-5 |
Standen
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | RFC JO13-1 | 8 | 6 | 1 | 1 | 19 | 27 | 11 | 16 | 0 |
2 | SVSSS JO13-1 | 8 | 5 | 3 | 0 | 18 | 14 | 5 | 9 | 0 |
3 | Willem II JO13-1JM | 9 | 4 | 3 | 2 | 15 | 22 | 14 | 8 | 0 |
4 | SC 't Zand JO13-3 | 9 | 4 | 2 | 3 | 14 | 17 | 17 | 0 | 0 |
5 | Jong Brabant JO13-1 | 8 | 4 | 1 | 3 | 13 | 17 | 12 | 5 | 0 |
6 | Haarsteeg JO13-1 | 8 | 2 | 5 | 1 | 11 | 19 | 16 | 3 | 0 |
7 | Sarto JO13-2 | 8 | 2 | 3 | 3 | 9 | 12 | 12 | 0 | 0 |
8 | Baronie JO13-2 | 8 | 3 | 0 | 5 | 9 | 16 | 18 | -2 | 0 |
9 | DESK JO13-1 | 8 | 2 | 1 | 5 | 7 | 16 | 22 | -6 | 0 |
10 | FC Tilburg JO13-1 | 8 | 2 | 1 | 5 | 7 | 21 | 33 | -12 | 0 |
11 | RKDVC JO13-2 | 8 | 0 | 2 | 6 | 2 | 9 | 30 | -21 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | RKDVC JO13-2 | 7 | 6 | 1 | 0 | 19 | 26 | 12 | 14 | 0 |
2 | RWB JO13-1 | 6 | 4 | 1 | 1 | 13 | 17 | 6 | 11 | 0 |
3 | Nieuwkuijk JO13-1 | 7 | 3 | 2 | 2 | 11 | 15 | 15 | 0 | 0 |
4 | CHC JO13-1 | 6 | 3 | 0 | 3 | 9 | 23 | 22 | 1 | 0 |
5 | Baardwijk JO13-1 | 7 | 2 | 3 | 2 | 9 | 12 | 13 | -1 | 0 |
6 | SCG'18 JO13-2 | 7 | 2 | 1 | 4 | 7 | 16 | 17 | -1 | 0 |
7 | Emplina JO13-2 | 7 | 1 | 1 | 5 | 4 | 13 | 24 | -11 | 0 |
8 | DBN'22 JO13-1 | 7 | 1 | 1 | 5 | 4 | 16 | 29 | -13 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Helvoirt JO13-1 | 7 | 7 | 0 | 0 | 21 | 44 | 8 | 36 | 0 |
2 | OJC ROSMALEN JO13-4 | 7 | 4 | 1 | 2 | 13 | 29 | 23 | 6 | 0 |
3 | RKDVC JO13-2 | 7 | 4 | 0 | 3 | 12 | 24 | 18 | 6 | 0 |
4 | Nemelaer JO13-1 | 7 | 4 | 0 | 3 | 12 | 19 | 16 | 3 | 0 |
5 | Emplina JO13-3 | 6 | 3 | 1 | 2 | 10 | 18 | 19 | -1 | 0 |
6 | Nieuwkuijk JO13-1 | 6 | 2 | 0 | 4 | 6 | 12 | 22 | -10 | 0 |
7 | Zwaluw VFC JO13-2 | 7 | 1 | 0 | 6 | 3 | 18 | 32 | -14 | 0 |
8 | Haarsteeg JO13-2 | 7 | 1 | 0 | 6 | 3 | 15 | 41 | -26 | 0 |
Training
Wekelijkse trainingen
dag | tijd | veld | Kleedkamer | type | periode | status | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
dinsdag | 18:15 - 19:30 | 2-B (k.gr.) | 17 | Team training | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
vrijdag | 18:15 - 19:30 | 1-A (k.gr.) | 1 | Team training | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|