0336 Onder 12 (4e fase)
RKDVC JO12-1
Teamleden
Spelers | |||||||
Eléan van Dalen | Keeper | ||||||
Annemijn Bos | |||||||
Ryan Clarke | |||||||
Teun van Dal | |||||||
Sam van der Harst | |||||||
Mats De Hart | |||||||
Bas Van Pelt | |||||||
Wessel Schoenmakers | |||||||
Kjell Trügg | |||||||
Tygo Willems | |||||||
Overige teamleden | |||||||
Kyan Cordes | Leider/Trainer | ||||||
Jacco van der Sanden | Leider/Trainer |
Wedstrijdplanning
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Accommodatie | Veld | KK RKDVC | KK gast | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
V | 11-05-2024 10:00 | RKDVC JO12-1 | training | 4 (n.gr.) | 6 | |||||
C | 13-05-2024 18:30 | Nivo Sparta JO12-1 | RKDVC JO12-1 | 221794 | Sportpark De Watertoren | - | - | |||
C | 18-05-2024 11:15 | RKDVC JO12-1 | Sparta'30 JO12-2 | 222237 | Sportpark aan de Duinweg | 2-A (k.gr.) | 3 | 17 Li |
Wedstrijdhistorie
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 04-05-2024 10:00 | Sparta'30 JO12-2 | FC Engelen JO12-1 | 220919 | 3-8 | ||
C | 20-04-2024 09:00 | Sparta'30 JO12-2 | OJC ROSMALEN JO12-1 | 221957 | 1-2 | ||
C | 20-04-2024 09:45 | FC Engelen JO12-1 | Wilhelmina JO12-1 | 221525 | 6-0 | ||
C | 15-04-2024 19:00 | RKDVC JO12-1 | Wilhelmina JO12-1 | 220381 | 6-1 | ||
C | 13-04-2024 13:30 | FC Engelen JO12-1 | Nivo Sparta JO12-1 | 220775 | 7-8 | ||
C | 13-04-2024 10:00 | OJC ROSMALEN JO12-1 | RKDVC JO12-1 | 221445 | 5-3 | ||
C | 13-04-2024 10:00 | Wilhelmina JO12-1 | Sparta'30 JO12-2 | 222359 | 2-4 | ||
C | 06-04-2024 10:45 | Nivo Sparta JO12-1 | OJC ROSMALEN JO12-1 | 221533 | 7-3 | ||
C | 06-04-2024 08:30 | FC Engelen JO12-1 | RKDVC JO12-1 | 221368 | 2-5 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 23-03-2024 12:00 | Were Di JO12-1 | RKDVC JO12-1 | 179109 | 5-0 | ||
C | 23-03-2024 10:30 | Oosterhout JO12-1 | FC Tilburg JO12-1 | 177865 | 5-1 | ||
C | 23-03-2024 10:30 | Bavel JO12-1 | TSV Gudok JO12-1 | 178855 | 4-3 | ||
C | 23-03-2024 09:00 | SV Reeshof JO12-1 | SCO JO12-1 | 177831 | 2-3 | ||
C | 16-03-2024 09:00 | Bavel JO12-1 | Oosterhout JO12-1 | 179013 | 2-1 | ||
C | 16-03-2024 09:30 | FC Tilburg JO12-1 | Were Di JO12-1 | 179258 | 2-6 | ||
C | 16-03-2024 10:30 | TSV Gudok JO12-1 | SCO JO12-1 | 179647 | 5-2 | ||
C | 16-03-2024 11:15 | RKDVC JO12-1 | SV Reeshof JO12-1 | 178019 | 2-1 | ||
C | 09-03-2024 12:15 | SCO JO12-1 | RKDVC JO12-1 | 178552 | 0-0 | ||
C | 09-03-2024 10:30 | Were Di JO12-1 | Bavel JO12-1 | 178194 | 1-3 | ||
C | 09-03-2024 10:30 | SV Reeshof JO12-1 | FC Tilburg JO12-1 | 177786 | 2-4 | ||
C | 09-03-2024 10:30 | Oosterhout JO12-1 | TSV Gudok JO12-1 | 178893 | 4-3 | ||
C | 02-03-2024 10:30 | Oosterhout JO12-1 | Were Di JO12-1 | 178363 | 0-4 | ||
C | 02-03-2024 09:30 | FC Tilburg JO12-1 | SCO JO12-1 | 180044 | 5-2 | ||
C | 02-03-2024 09:00 | Bavel JO12-1 | SV Reeshof JO12-1 | 178318 | 1-0 | ||
C | 02-03-2024 09:00 | TSV Gudok JO12-1 | RKDVC JO12-1 | 178065 | 1-3 | ||
C | 24-02-2024 12:15 | SCO JO12-1 | Bavel JO12-1 | 179611 | 1-6 | ||
C | 24-02-2024 11:45 | Were Di JO12-1 | TSV Gudok JO12-1 | 179243 | 4-4 | ||
C | 24-02-2024 11:15 | RKDVC JO12-1 | FC Tilburg JO12-1 | 178399 | 8-4 | ||
C | 24-02-2024 09:00 | SV Reeshof JO12-1 | Oosterhout JO12-1 | 179172 | 2-4 | ||
C | 03-02-2024 08:30 | TSV Gudok JO12-1 | FC Tilburg JO12-1 | 177938 | 4-3 | ||
C | 03-02-2024 08:30 | Bavel JO12-1 | RKDVC JO12-1 | 180378 | 2-4 | ||
C | 03-02-2024 09:30 | Oosterhout JO12-1 | SCO JO12-1 | 178702 | 4-1 | ||
C | 03-02-2024 12:00 | Were Di JO12-1 | SV Reeshof JO12-1 | 177911 | 3-1 | ||
C | 27-01-2024 11:15 | SCO JO12-1 | Were Di JO12-1 | 179831 | 1-4 | ||
C | 27-01-2024 11:15 | RKDVC JO12-1 | Oosterhout JO12-1 | 178650 | 2-3 | ||
C | 27-01-2024 09:00 | SV Reeshof JO12-1 | TSV Gudok JO12-1 | 179749 | 0-2 | ||
C | 27-01-2024 09:00 | FC Tilburg JO12-1 | Bavel JO12-1 | 178875 | 5-2 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 16-12-2023 09:00 | Were Di JO12-1 | Uno Animo JO12-1 | 123652 | 6-3 | ||
C | 09-12-2023 11:00 | Uno Animo JO12-1 | RKDVC JO12-1 | 126068 | 2-1 | ||
C | 09-12-2023 10:00 | Wilhelmina JO12-1 | VV Trinitas Oisterwijk JO12-1 | 125958 | 0-7 | ||
C | 09-12-2023 10:15 | Jong Brabant JO12-1 | OJC ROSMALEN JO12-1 | 126269 | 2-6 | ||
C | 09-12-2023 09:00 | FC Tilburg JO12-1 | Were Di JO12-1 | 126175 | 0-0 | ||
C | 02-12-2023 09:00 | VV Trinitas Oisterwijk JO12-1 | Jong Brabant JO12-1 | 125588 | 2-4 | ||
C | 02-12-2023 10:00 | OJC ROSMALEN JO12-1 | Uno Animo JO12-1 | 125842 | 6-3 | ||
C | 02-12-2023 10:00 | Were Di JO12-1 | Wilhelmina JO12-1 | 125620 | 0-0 | ||
C | 02-12-2023 11:15 | RKDVC JO12-1 | FC Tilburg JO12-1 | 125774 | 4-4 | ||
C | 25-11-2023 11:00 | Uno Animo JO12-1 | Jong Brabant JO12-1 | 125345 | 3-3 | ||
C | 25-11-2023 10:00 | Wilhelmina JO12-1 | RKDVC JO12-1 | 125128 | 2-6 | ||
C | 25-11-2023 09:30 | FC Tilburg JO12-1 | OJC ROSMALEN JO12-1 | 125437 | 1-5 | ||
C | 25-11-2023 09:00 | VV Trinitas Oisterwijk JO12-1 | Were Di JO12-1 | 125288 | 3-5 | ||
C | 18-11-2023 11:15 | RKDVC JO12-1 | VV Trinitas Oisterwijk JO12-1 | 124745 | 5-2 | ||
C | 18-11-2023 09:00 | Uno Animo JO12-1 | FC Tilburg JO12-1 | 124931 | 2-1 | ||
C | 18-11-2023 10:15 | Jong Brabant JO12-1 | Were Di JO12-1 | 125024 | 1-5 | ||
C | 18-11-2023 10:00 | OJC ROSMALEN JO12-1 | Wilhelmina JO12-1 | 124813 | 9-3 | ||
C | 11-11-2023 11:15 | Were Di JO12-1 | RKDVC JO12-1 | 124498 | 0-0 | ||
C | 11-11-2023 10:00 | Wilhelmina JO12-1 | Uno Animo JO12-1 | 124298 | 4-3 | ||
C | 11-11-2023 09:30 | FC Tilburg JO12-1 | Jong Brabant JO12-1 | 124622 | 1-1 | ||
C | 11-11-2023 09:00 | VV Trinitas Oisterwijk JO12-1 | OJC ROSMALEN JO12-1 | 124458 | 3-6 | ||
C | 04-11-2023 09:30 | FC Tilburg JO12-1 | Wilhelmina JO12-1 | 124101 | 2-1 | ||
C | 04-11-2023 10:00 | OJC ROSMALEN JO12-1 | Were Di JO12-1 | 123875 | 5-4 | ||
C | 04-11-2023 10:15 | Jong Brabant JO12-1 | RKDVC JO12-1 | 124194 | 2-2 | ||
C | 04-11-2023 09:00 | Uno Animo JO12-1 | VV Trinitas Oisterwijk JO12-1 | 123994 | 3-3 | ||
C | 28-10-2023 11:15 | RKDVC JO12-1 | OJC ROSMALEN JO12-1 | 123807 | 7-5 | ||
C | 28-10-2023 10:00 | Wilhelmina JO12-1 | Jong Brabant JO12-1 | 123465 | 3-6 | ||
C | 28-10-2023 09:00 | VV Trinitas Oisterwijk JO12-1 | FC Tilburg JO12-1 | 123612 | 4-1 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 07-10-2023 11:15 | DAW Schaijk JO12-1 | RKDVC JO12-1 | 44329 | 2-6 | ||
C | 07-10-2023 10:00 | Zwaluw VFC JO12-1 | SV BLC JO12-1 | 44180 | 4-3 | ||
C | 07-10-2023 10:15 | GJS JO12-1 | Wilhelmina JO12-1 | 44234 | 4-5 | ||
C | 07-10-2023 09:00 | VV Trinitas Oisterwijk JO12-1 | FC Engelen JO12-1 | 44092 | 1-5 | ||
C | 30-09-2023 10:00 | FC Engelen JO12-1 | SV BLC JO12-1 | 42853 | 3-1 | ||
C | 30-09-2023 10:00 | Wilhelmina JO12-1 | VV Trinitas Oisterwijk JO12-1 | 43150 | 4-3 | ||
C | 30-09-2023 11:15 | RKDVC JO12-1 | GJS JO12-1 | 42988 | 2-7 | ||
C | 30-09-2023 11:15 | DAW Schaijk JO12-1 | Zwaluw VFC JO12-1 | 43046 | 2-4 | ||
C | 23-09-2023 10:00 | Zwaluw VFC JO12-1 | RKDVC JO12-1 | 43396 | 1-7 | ||
C | 23-09-2023 09:45 | GJS JO12-1 | FC Engelen JO12-1 | 43449 | 1-3 | ||
C | 23-09-2023 09:30 | SV BLC JO12-1 | Wilhelmina JO12-1 | 43548 | 12-2 | ||
C | 23-09-2023 09:00 | VV Trinitas Oisterwijk JO12-1 | DAW Schaijk JO12-1 | 43305 | 4-1 | ||
C | 18-09-2023 19:00 | SV BLC JO12-1 | RKDVC JO12-1 | 45426 | 11-2 | ||
C | 16-09-2023 11:15 | RKDVC JO12-1 | VV Trinitas Oisterwijk JO12-1 | 43876 | 2-8 | ||
C | 16-09-2023 11:00 | SV BLC JO12-1 | GJS JO12-1 | 43647 | 9-4 | ||
C | 16-09-2023 10:00 | FC Engelen JO12-1 | Zwaluw VFC JO12-1 | 43741 | 2-2 | ||
C | 16-09-2023 10:00 | Wilhelmina JO12-1 | DAW Schaijk JO12-1 | 43937 | 2-3 | ||
C | 09-09-2023 11:15 | DAW Schaijk JO12-1 | SV BLC JO12-1 | 45020 | 3-7 | ||
C | 09-09-2023 11:15 | RKDVC JO12-1 | FC Engelen JO12-1 | 44962 | 0-4 | ||
C | 09-09-2023 09:00 | VV Trinitas Oisterwijk JO12-1 | GJS JO12-1 | 44883 | 4-1 | ||
C | 09-09-2023 10:00 | Wilhelmina JO12-1 | Zwaluw VFC JO12-1 | 45122 | 3-7 | ||
C | 02-09-2023 10:00 | Zwaluw VFC JO12-1 | VV Trinitas Oisterwijk JO12-1 | 45269 | 4-3 | ||
C | 02-09-2023 09:45 | GJS JO12-1 | DAW Schaijk JO12-1 | 45323 | 9-0 | ||
C | 02-09-2023 10:00 | FC Engelen JO12-1 | Wilhelmina JO12-1 | 45522 | 3-0 |
Standen
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nivo Sparta JO12-1 | 2 | 2 | 0 | 0 | 6 | 15 | 10 | 5 | 0 |
2 | RKDVC JO12-1 | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | 14 | 8 | 6 | 0 |
3 | OJC ROSMALEN JO12-1 | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | 10 | 11 | -1 | 0 |
4 | FC Engelen JO12-1 | 4 | 2 | 0 | 2 | 6 | 23 | 16 | 7 | 0 |
5 | Sparta'30 JO12-2 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 8 | 12 | -4 | 0 |
6 | Wilhelmina JO12-1 | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | 3 | 16 | -13 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Were Di JO12-1 | 7 | 5 | 1 | 1 | 16 | 27 | 11 | 16 | 0 |
2 | Oosterhout JO12-1 | 7 | 5 | 0 | 2 | 15 | 21 | 15 | 6 | 0 |
3 | Bavel JO12-1 | 7 | 5 | 0 | 2 | 15 | 20 | 15 | 5 | 0 |
4 | RKDVC JO12-1 | 7 | 4 | 0 | 3 | 12 | 22 | 20 | 2 | 0 |
5 | TSV Gudok JO12-1 | 7 | 3 | 1 | 3 | 10 | 22 | 20 | 2 | 0 |
6 | FC Tilburg JO12-1 | 7 | 3 | 0 | 4 | 9 | 24 | 29 | -5 | 0 |
7 | SCO JO12-1 | 7 | 2 | 0 | 5 | 6 | 14 | 29 | -15 | 0 |
8 | SV Reeshof JO12-1 | 7 | 0 | 0 | 7 | 0 | 8 | 19 | -11 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | OJC ROSMALEN JO12-1 | 7 | 6 | 0 | 1 | 18 | 42 | 23 | 19 | 0 |
2 | RKDVC JO12-1 | 6 | 3 | 2 | 1 | 11 | 25 | 17 | 8 | 0 |
3 | Were Di JO12-1 | 5 | 3 | 1 | 1 | 10 | 20 | 12 | 8 | 0 |
4 | Jong Brabant JO12-1 | 7 | 2 | 3 | 2 | 9 | 19 | 22 | -3 | 0 |
5 | Uno Animo JO12-1 | 7 | 2 | 2 | 3 | 8 | 19 | 24 | -5 | 0 |
6 | VV Trinitas Oisterwijk JO12-1 | 7 | 2 | 1 | 4 | 7 | 24 | 24 | 0 | 0 |
7 | FC Tilburg JO12-1 | 7 | 1 | 3 | 3 | 6 | 10 | 17 | -7 | 0 |
8 | Wilhelmina JO12-1 | 6 | 1 | 0 | 5 | 3 | 13 | 33 | -20 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FC Engelen JO12-1 | 6 | 5 | 1 | 0 | 16 | 20 | 5 | 15 | 0 |
2 | Zwaluw VFC JO12-1 | 6 | 4 | 1 | 1 | 13 | 22 | 20 | 2 | 0 |
3 | SV BLC JO12-1 | 6 | 4 | 0 | 2 | 12 | 43 | 18 | 25 | 0 |
4 | VV Trinitas Oisterwijk JO12-1 | 6 | 3 | 0 | 3 | 9 | 23 | 17 | 6 | 0 |
5 | GJS JO12-1 | 6 | 2 | 0 | 4 | 6 | 26 | 23 | 3 | 0 |
6 | RKDVC JO12-1 | 6 | 2 | 0 | 4 | 6 | 19 | 33 | -14 | 0 |
7 | Wilhelmina JO12-1 | 6 | 2 | 0 | 4 | 6 | 16 | 32 | -16 | 0 |
8 | DAW Schaijk JO12-1 | 6 | 1 | 0 | 5 | 3 | 11 | 32 | -21 | 0 |
Training
Wekelijkse trainingen
dag | tijd | veld | Kleedkamer | type | periode | status | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
maandag | 18:15 - 19:30 | 2-A (k.gr.) | Team training | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
donderdag | 18:15 - 19:30 | Tr. veld 4-B | Team training | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|