0336 Onder 12 (4e fase)
RKDVC JO12-2
Teamleden
Spelers | |||||||
Cas Broekmans | Keeper | ||||||
Jelte Buijks | |||||||
Luc Fennema | |||||||
Dex van Heeswijk | |||||||
Milly van Houwelingen | |||||||
Mees van Hulten | |||||||
Siep Van Lamoen | |||||||
Cas van der Linden | |||||||
Jesse Snoeren | |||||||
Koert Vos | |||||||
Overige teamleden | |||||||
Anko Fennema | Leider | ||||||
Ronald van Heeswijk | Leider | ||||||
Pim van Lamoen | Leider |
Wedstrijdplanning
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Accommodatie | Veld | KK RKDVC | KK gast | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 18-05-2024 10:00 | RKDVC JO12-2 | DESK JO12-2 | Jelle van Bijnen (Scheidsrechter) | 220434 | Sportpark aan de Duinweg | 2-A (k.gr.) | 2 | 18 |
Wedstrijdhistorie
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 11-05-2024 10:30 | NEO'25 JO12-1 | SSC'55 JO12-1JM | 220510 | 5-6 | ||
C | 11-05-2024 09:00 | GDC JO12-1 | RKDVC JO12-2 | 221126 | 0-10 | ||
C | 11-05-2024 09:00 | DESK JO12-2 | SV Capelle JO12-2 | 221600 | 4-7 | ||
C | 20-04-2024 10:30 | SV Capelle JO12-2 | RKDVC JO12-2 | 221632 | 1-4 | ||
C | 20-04-2024 08:30 | GDC JO12-1 | NEO'25 JO12-1 | 220562 | 3-0 | ||
C | 20-04-2024 09:00 | DESK JO12-2 | SSC'55 JO12-1JM | 220906 | 1-7 | ||
C | 15-04-2024 18:30 | RKDVC JO12-2 | NEO'25 JO12-1 | 221741 | 9-0 | ||
C | 13-04-2024 10:15 | NEO'25 JO12-1 | DESK JO12-2 | 222355 | 3-2 | ||
C | 13-04-2024 09:00 | GDC JO12-1 | SV Capelle JO12-2 | 221657 | 0-5 | ||
C | 13-04-2024 08:30 | SSC'55 JO12-1JM | RKDVC JO12-2 | 220450 | 2-2 | ||
C | 06-04-2024 10:30 | SV Capelle JO12-2 | SSC'55 JO12-1JM | 221513 | 2-1 | ||
C | 06-04-2024 09:00 | DESK JO12-2 | GDC JO12-1 | 220933 | 5-2 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 23-03-2024 11:15 | RKDVC JO12-2 | Nivo Sparta JO12-1 | 180577 | 3-2 | ||
C | 23-03-2024 10:00 | OJC ROSMALEN JO12-3 | GVV'63 JO12-1 | 179538 | 7-0 | ||
C | 23-03-2024 10:00 | Wilhelmina JO12-1 | SV BLC JO12-2 | 178931 | 2-2 | ||
C | 16-03-2024 09:30 | Nivo Sparta JO12-1 | OJC ROSMALEN JO12-3 | 179035 | 7-1 | ||
C | 16-03-2024 08:30 | FC Engelen JO12-2 | SV BLC JO12-2 | 178700 | 6-1 | ||
C | 16-03-2024 10:15 | GVV'63 JO12-1 | Wilhelmina JO12-1 | 180137 | 0-4 | ||
C | 09-03-2024 11:15 | RKDVC JO12-2 | FC Engelen JO12-2 | 178801 | 6-4 | ||
C | 09-03-2024 11:00 | SV BLC JO12-2 | GVV'63 JO12-1 | 180261 | 1-3 | ||
C | 09-03-2024 10:00 | Wilhelmina JO12-1 | Nivo Sparta JO12-1 | 179781 | 3-4 | ||
C | 02-03-2024 12:00 | FC Engelen JO12-2 | GVV'63 JO12-1 | 180285 | 2-1 | ||
C | 02-03-2024 11:15 | RKDVC JO12-2 | OJC ROSMALEN JO12-3 | 178736 | 0-3 | ||
C | 02-03-2024 09:30 | Nivo Sparta JO12-1 | SV BLC JO12-2 | 178126 | 7-2 | ||
C | 27-02-2024 18:30 | OJC ROSMALEN JO12-3 | Wilhelmina JO12-1 | 178889 | 1-4 | ||
C | 24-02-2024 10:15 | GVV'63 JO12-1 | Nivo Sparta JO12-1 | 180317 | 3-8 | ||
C | 24-02-2024 10:00 | OJC ROSMALEN JO12-3 | FC Engelen JO12-2 | 177984 | 2-1 | ||
C | 24-02-2024 10:00 | Wilhelmina JO12-1 | RKDVC JO12-2 | 179387 | 2-1 | ||
C | 03-02-2024 11:15 | RKDVC JO12-2 | SV BLC JO12-2 | 178847 | 0-3 | ||
C | 03-02-2024 11:15 | FC Engelen JO12-2 | Nivo Sparta JO12-1 | 178040 | 5-7 | ||
C | 27-01-2024 08:30 | SV BLC JO12-2 | OJC ROSMALEN JO12-3 | 179701 | 2-3 | ||
C | 27-01-2024 10:00 | Wilhelmina JO12-1 | FC Engelen JO12-2 | 178582 | 7-2 | ||
C | 27-01-2024 10:15 | GVV'63 JO12-1 | RKDVC JO12-2 | 179233 | 2-1 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 09-12-2023 11:15 | RKDVC JO12-2 | SV Capelle JO12-2 | 126096 | 3-0 | ||
C | 09-12-2023 09:45 | FC Engelen JO12-3 | NEO'25 JO12-1 | 125956 | 9-4 | ||
C | 09-12-2023 08:30 | OJC ROSMALEN JO12-6 | GDC JO12-1 | 126294 | 3-6 | ||
C | 09-12-2023 08:30 | NOAD'32 JO12-1 | DBN'22 JO12-1 | 126169 | 5-4 | ||
C | 02-12-2023 09:00 | GDC JO12-1 | RKDVC JO12-2 | 125859 | 1-0 | ||
C | 02-12-2023 09:30 | NEO'25 JO12-1 | OJC ROSMALEN JO12-6 | 125573 | 6-4 | ||
C | 02-12-2023 10:30 | SV Capelle JO12-2 | NOAD'32 JO12-1 | 125796 | 3-2 | ||
C | 02-12-2023 11:30 | DBN'22 JO12-1 | FC Engelen JO12-3 | 125709 | 7-0 | ||
C | 25-11-2023 11:15 | RKDVC JO12-2 | OJC ROSMALEN JO12-6 | 125369 | 5-1 | ||
C | 25-11-2023 09:30 | FC Engelen JO12-3 | SV Capelle JO12-2 | 125126 | 2-5 | ||
C | 25-11-2023 09:30 | NEO'25 JO12-1 | DBN'22 JO12-1 | 125272 | 2-4 | ||
C | 25-11-2023 10:00 | NOAD'32 JO12-1 | GDC JO12-1 | 125431 | 0-5 | ||
C | 18-11-2023 11:15 | RKDVC JO12-2 | NOAD'32 JO12-1 | 124959 | 1-5 | ||
C | 18-11-2023 10:30 | SV Capelle JO12-2 | NEO'25 JO12-1 | 124767 | 0-2 | ||
C | 18-11-2023 09:00 | GDC JO12-1 | FC Engelen JO12-3 | 124830 | 0-2 | ||
C | 18-11-2023 08:30 | OJC ROSMALEN JO12-6 | DBN'22 JO12-1 | 125049 | 5-5 | ||
C | 11-11-2023 11:30 | DBN'22 JO12-1 | SV Capelle JO12-2 | 124588 | 6-1 | ||
C | 11-11-2023 09:45 | FC Engelen JO12-3 | RKDVC JO12-2 | 124296 | 1-3 | ||
C | 11-11-2023 09:30 | NEO'25 JO12-1 | GDC JO12-1 | 124442 | 4-2 | ||
C | 11-11-2023 10:00 | NOAD'32 JO12-1 | OJC ROSMALEN JO12-6 | 124617 | 5-5 | ||
C | 04-11-2023 10:00 | NOAD'32 JO12-1 | FC Engelen JO12-3 | 124095 | 3-4 | ||
C | 04-11-2023 10:00 | OJC ROSMALEN JO12-6 | SV Capelle JO12-2 | 124219 | 1-4 | ||
C | 04-11-2023 09:00 | GDC JO12-1 | DBN'22 JO12-1 | 123892 | 2-9 | ||
C | 04-11-2023 11:15 | RKDVC JO12-2 | NEO'25 JO12-1 | 124022 | 10-2 | ||
C | 28-10-2023 12:00 | DBN'22 JO12-1 | RKDVC JO12-2 | 123742 | 2-5 | ||
C | 28-10-2023 10:30 | SV Capelle JO12-2 | GDC JO12-1 | 123829 | 6-2 | ||
C | 28-10-2023 08:30 | FC Engelen JO12-3 | OJC ROSMALEN JO12-6 | 123463 | 4-3 | ||
C | 28-10-2023 09:30 | NEO'25 JO12-1 | NOAD'32 JO12-1 | 123596 | 5-7 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 07-10-2023 11:30 | Zwaluw VFC JO12-2 | DBN'22 JO12-1 | 44376 | 4-5 | ||
C | 07-10-2023 11:15 | RKDVC JO12-2 | SV BLC JO12-2 | 44175 | 1-1 | ||
C | 07-10-2023 10:00 | OJC ROSMALEN JO12-2 | Maliskamp JO12-1 | 44248 | 3-1 | ||
C | 07-10-2023 09:45 | FC Engelen JO12-3 | Haarsteeg JO12-1 | 44042 | 3-2 | ||
C | 30-09-2023 10:00 | Haarsteeg JO12-1 | SV BLC JO12-2 | 42863 | 1-10 | ||
C | 30-09-2023 11:30 | Zwaluw VFC JO12-2 | RKDVC JO12-2 | 43092 | 5-6 | ||
C | 30-09-2023 11:30 | DBN'22 JO12-1 | OJC ROSMALEN JO12-2 | 43024 | 5-6 | ||
C | 30-09-2023 12:00 | Maliskamp JO12-1 | FC Engelen JO12-3 | 43155 | 1-3 | ||
C | 23-09-2023 11:15 | RKDVC JO12-2 | DBN'22 JO12-1 | 43391 | 10-1 | ||
C | 23-09-2023 10:00 | OJC ROSMALEN JO12-2 | Haarsteeg JO12-1 | 43463 | 15-1 | ||
C | 23-09-2023 10:00 | FC Engelen JO12-3 | Zwaluw VFC JO12-2 | 43253 | 7-1 | ||
C | 23-09-2023 09:30 | SV BLC JO12-2 | Maliskamp JO12-1 | 43550 | 5-3 | ||
C | 19-09-2023 18:30 | Haarsteeg JO12-1 | RKDVC JO12-2 | 43750 | 5-8 | ||
C | 16-09-2023 12:00 | Maliskamp JO12-1 | Zwaluw VFC JO12-2 | 43942 | 10-3 | ||
C | 16-09-2023 11:30 | DBN'22 JO12-1 | FC Engelen JO12-3 | 43912 | 6-2 | ||
C | 16-09-2023 11:00 | SV BLC JO12-2 | OJC ROSMALEN JO12-2 | 43649 | 4-6 | ||
C | 09-09-2023 08:30 | FC Engelen JO12-3 | OJC ROSMALEN JO12-2 | 44833 | 3-10 | ||
C | 09-09-2023 11:30 | Zwaluw VFC JO12-2 | SV BLC JO12-2 | 45065 | 0-10 | ||
C | 09-09-2023 11:30 | DBN'22 JO12-1 | Haarsteeg JO12-1 | 44997 | 12-1 | ||
C | 09-09-2023 12:00 | Maliskamp JO12-1 | RKDVC JO12-2 | 45127 | 3-1 | ||
C | 02-09-2023 11:15 | RKDVC JO12-2 | FC Engelen JO12-3 | 45264 | 6-1 | ||
C | 02-09-2023 11:00 | SV BLC JO12-2 | DBN'22 JO12-1 | 45428 | 4-5 | ||
C | 02-09-2023 10:00 | OJC ROSMALEN JO12-2 | Zwaluw VFC JO12-2 | 45337 | 11-2 | ||
C | 02-09-2023 10:00 | Haarsteeg JO12-1 | Maliskamp JO12-1 | 45532 | 1-6 |
Standen
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | RKDVC JO12-2 | 4 | 3 | 1 | 0 | 10 | 25 | 3 | 22 | 0 |
2 | SV Capelle JO12-2 | 4 | 3 | 0 | 1 | 9 | 15 | 9 | 6 | 0 |
3 | SSC'55 JO12-1JM | 4 | 2 | 1 | 1 | 7 | 16 | 10 | 6 | 0 |
4 | DESK JO12-2 | 4 | 1 | 0 | 3 | 3 | 12 | 19 | -7 | 0 |
5 | NEO'25 JO12-1 | 4 | 1 | 0 | 3 | 3 | 8 | 20 | -12 | 0 |
6 | GDC JO12-1 | 4 | 1 | 0 | 3 | 3 | 5 | 20 | -15 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nivo Sparta JO12-1 | 6 | 5 | 0 | 1 | 15 | 35 | 17 | 18 | 0 |
2 | Wilhelmina JO12-1 | 6 | 4 | 1 | 1 | 13 | 22 | 10 | 12 | 0 |
3 | OJC ROSMALEN JO12-3 | 6 | 4 | 0 | 2 | 12 | 17 | 14 | 3 | 0 |
4 | FC Engelen JO12-2 | 6 | 2 | 0 | 4 | 6 | 20 | 24 | -4 | 0 |
5 | RKDVC JO12-2 | 6 | 2 | 0 | 4 | 6 | 11 | 16 | -5 | 0 |
6 | GVV'63 JO12-1 | 6 | 2 | 0 | 4 | 6 | 9 | 23 | -14 | 0 |
7 | SV BLC JO12-2 | 6 | 1 | 1 | 4 | 4 | 11 | 21 | -10 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | RKDVC JO12-2 | 7 | 5 | 0 | 2 | 15 | 27 | 12 | 15 | 0 |
2 | DBN'22 JO12-1 | 7 | 4 | 1 | 2 | 13 | 37 | 20 | 17 | 0 |
3 | SV Capelle JO12-2 | 7 | 4 | 0 | 3 | 12 | 19 | 18 | 1 | 0 |
4 | FC Engelen JO12-3 | 7 | 4 | 0 | 3 | 12 | 22 | 25 | -3 | 0 |
5 | NOAD'32 JO12-1 | 7 | 3 | 1 | 3 | 10 | 27 | 27 | 0 | 0 |
6 | GDC JO12-1 | 7 | 3 | 0 | 4 | 9 | 18 | 24 | -6 | 0 |
7 | NEO'25 JO12-1 | 7 | 3 | 0 | 4 | 9 | 25 | 36 | -11 | 0 |
8 | OJC ROSMALEN JO12-6 | 7 | 0 | 2 | 5 | 2 | 22 | 35 | -13 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | OJC ROSMALEN JO12-2 | 6 | 6 | 0 | 0 | 18 | 51 | 16 | 35 | 0 |
2 | RKDVC JO12-2 | 6 | 4 | 1 | 1 | 13 | 32 | 16 | 16 | 0 |
3 | DBN'22 JO12-1 | 6 | 4 | 0 | 2 | 12 | 34 | 27 | 7 | 0 |
4 | SV BLC JO12-2 | 6 | 3 | 1 | 2 | 10 | 34 | 16 | 18 | 0 |
5 | Maliskamp JO12-1 | 6 | 3 | 0 | 3 | 9 | 24 | 16 | 8 | 0 |
6 | FC Engelen JO12-3 | 6 | 3 | 0 | 3 | 9 | 19 | 26 | -7 | 0 |
7 | Zwaluw VFC JO12-2 | 6 | 0 | 0 | 6 | 0 | 15 | 49 | -34 | 0 |
8 | Haarsteeg JO12-1 | 6 | 0 | 0 | 6 | 0 | 11 | 54 | -43 | 0 |
Training
Wekelijkse trainingen
dag | tijd | veld | Kleedkamer | type | periode | status | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
maandag | 18:15 - 19:30 | 2-A (k.gr.) | Team training | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
donderdag | 18:15 - 19:30 | Tr. veld 4-B | Team training | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|