0290 Onder 10 (4e fase)
RKDVC JO10-3
Teamleden
Spelers | |||||||
Nadir Alyouncha | |||||||
Jip van Ballegooijen | |||||||
Tijn van den Heuvel | |||||||
Ă–mer Faruk Okuducu | |||||||
Daan Sterrenberg | |||||||
Stef den Teuling | |||||||
Senn Timmermans | |||||||
Overige teamleden | |||||||
Cees den Teuling | Leider/Trainer | ||||||
Nick Timmermans | Leider/Trainer |
Wedstrijdplanning
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Accommodatie | Veld | KK RKDVC | KK gast | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 15-05-2024 18:30 | Baardwijk JO10-3 | RKDVC JO10-3 | 226922 | Sportpark Olympia | - | - | |||
C | 18-05-2024 08:45 | RKDVC JO10-3 | Haarsteeg JO10-4 | 226431 | Sportpark aan de Duinweg | 1-B Li | 11 | 17 Li |
Wedstrijdhistorie
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 11-05-2024 11:00 | HHC'09 JO10-1 | RKDVC JO10-3 | 226242 | 0-0 | ||
C | 11-05-2024 09:45 | Baardwijk JO10-3 | NOAD'32 JO10-1 | 226100 | 0-0 | ||
C | 11-05-2024 08:45 | Haarsteeg JO10-4 | OJC ROSMALEN JO10-8 | 227435 | 0-0 | ||
C | 20-04-2024 08:45 | Haarsteeg JO10-4 | HHC'09 JO10-1 | 226921 | 0-0 | ||
C | 20-04-2024 09:00 | NOAD'32 JO10-1 | OJC ROSMALEN JO10-8 | 228686 | 0-0 | ||
C | 13-04-2024 11:00 | HHC'09 JO10-1 | Baardwijk JO10-3 | 228557 | 0-0 | ||
C | 13-04-2024 08:45 | Haarsteeg JO10-4 | NOAD'32 JO10-1 | 227428 | 0-0 | ||
C | 13-04-2024 08:45 | RKDVC JO10-3 | OJC ROSMALEN JO10-8 | 226778 | 0-0 | ||
C | 06-04-2024 09:45 | Baardwijk JO10-3 | Haarsteeg JO10-4 | 227971 | 0-0 | ||
C | 06-04-2024 08:30 | OJC ROSMALEN JO10-8 | HHC'09 JO10-1 | 227958 | 0-0 | ||
C | 06-04-2024 09:00 | NOAD'32 JO10-1 | RKDVC JO10-3 | 226548 | 0-0 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 25-03-2024 18:30 | VOAB JO10-4 | RKDVC JO10-3 | 171748 | 0-0 | ||
C | 23-03-2024 10:00 | SVG JO10-1 | SV Reeshof JO10-2JM | 172040 | 0-0 | ||
C | 23-03-2024 09:30 | WSC JO10-3 | RKDVC JO10-3 | 170854 | 0-0 | ||
C | 23-03-2024 09:30 | Viola JO10-1 | Jong Brabant JO10-3 | 173319 | 0-0 | ||
C | 23-03-2024 09:00 | Were Di JO10-3 | VOAB JO10-4 | 171708 | 0-0 | ||
C | 16-03-2024 08:45 | RKDVC JO10-3 | SVG JO10-1 | 171405 | 0-0 | ||
C | 16-03-2024 08:45 | VOAB JO10-4 | SV Reeshof JO10-2JM | 172492 | 0-0 | ||
C | 16-03-2024 10:00 | Were Di JO10-3 | Viola JO10-1 | 172874 | 0-0 | ||
C | 16-03-2024 10:15 | Jong Brabant JO10-3 | WSC JO10-3 | 173426 | 0-0 | ||
C | 09-03-2024 11:00 | SV Reeshof JO10-2JM | RKDVC JO10-3 | 171873 | 0-0 | ||
C | 09-03-2024 10:00 | SVG JO10-1 | Jong Brabant JO10-3 | 172226 | 0-0 | ||
C | 09-03-2024 10:45 | WSC JO10-3 | Were Di JO10-3 | 173284 | 0-0 | ||
C | 09-03-2024 09:30 | Viola JO10-1 | VOAB JO10-4 | 170713 | 0-0 | ||
C | 02-03-2024 10:15 | Were Di JO10-3 | SVG JO10-1 | 172523 | 0-0 | ||
C | 02-03-2024 10:15 | Jong Brabant JO10-3 | SV Reeshof JO10-2JM | 169313 | 0-0 | ||
C | 02-03-2024 09:30 | Viola JO10-1 | WSC JO10-3 | 172594 | 0-0 | ||
C | 24-02-2024 11:00 | SV Reeshof JO10-2JM | Were Di JO10-3 | 170425 | 0-0 | ||
C | 24-02-2024 10:00 | SVG JO10-1 | Viola JO10-1 | 173210 | 0-0 | ||
C | 24-02-2024 10:45 | WSC JO10-3 | VOAB JO10-4 | 169971 | 0-0 | ||
C | 24-02-2024 08:45 | RKDVC JO10-3 | Jong Brabant JO10-3 | 170108 | 0-0 | ||
C | 03-02-2024 08:45 | VOAB JO10-4 | Jong Brabant JO10-3 | 172781 | 0-0 | ||
C | 03-02-2024 09:30 | Viola JO10-1 | SV Reeshof JO10-2JM | 170077 | 0-0 | ||
C | 03-02-2024 10:45 | WSC JO10-3 | SVG JO10-1 | 169532 | 0-0 | ||
C | 03-02-2024 10:30 | Were Di JO10-3 | RKDVC JO10-3 | 173279 | 0-0 | ||
C | 27-01-2024 11:00 | SV Reeshof JO10-2JM | WSC JO10-3 | 171480 | 0-0 | ||
C | 27-01-2024 10:15 | Jong Brabant JO10-3 | Were Di JO10-3 | 171162 | 0-0 | ||
C | 27-01-2024 10:00 | SVG JO10-1 | VOAB JO10-4 | 171422 | 0-0 | ||
C | 27-01-2024 08:45 | RKDVC JO10-3 | Viola JO10-1 | 172237 | 0-0 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 09-12-2023 10:00 | Zwaluw VFC JO10-5 | FC Engelen JO10-3 | 119002 | 0-0 | ||
C | 09-12-2023 09:30 | Vlijmense Boys JO10-2 | SC Elshout JO10-1JM | 119267 | 0-0 | ||
C | 09-12-2023 08:45 | Haarsteeg JO10-6 | Helvoirt JO10-2JM | 118793 | 0-0 | ||
C | 09-12-2023 08:45 | RKDVC JO10-3 | Wilhelmina JO10-3 | 118905 | 0-0 | ||
C | 02-12-2023 08:30 | FC Engelen JO10-3 | Haarsteeg JO10-6 | 118192 | 0-0 | ||
C | 02-12-2023 08:30 | Wilhelmina JO10-3 | Zwaluw VFC JO10-5 | 118342 | 0-0 | ||
C | 02-12-2023 10:15 | Helvoirt JO10-2JM | Vlijmense Boys JO10-2 | 118144 | 0-0 | ||
C | 02-12-2023 10:45 | SC Elshout JO10-1JM | RKDVC JO10-3 | 118613 | 0-0 | ||
C | 25-11-2023 10:15 | Helvoirt JO10-2JM | FC Engelen JO10-3 | 117702 | 0-0 | ||
C | 25-11-2023 10:00 | Zwaluw VFC JO10-5 | SC Elshout JO10-1JM | 117880 | 0-0 | ||
C | 25-11-2023 08:45 | Haarsteeg JO10-6 | Wilhelmina JO10-3 | 117533 | 0-0 | ||
C | 25-11-2023 08:45 | RKDVC JO10-3 | Vlijmense Boys JO10-2 | 117794 | 0-0 | ||
C | 18-11-2023 10:45 | SC Elshout JO10-1JM | Haarsteeg JO10-6 | 117051 | 0-0 | ||
C | 18-11-2023 11:00 | Vlijmense Boys JO10-2 | FC Engelen JO10-3 | 117377 | 0-0 | ||
C | 18-11-2023 08:45 | RKDVC JO10-3 | Zwaluw VFC JO10-5 | 117179 | 0-0 | ||
C | 18-11-2023 08:30 | Wilhelmina JO10-3 | Helvoirt JO10-2JM | 116780 | 0-0 | ||
C | 11-11-2023 10:15 | Helvoirt JO10-2JM | SC Elshout JO10-1JM | 116442 | 0-0 | ||
C | 11-11-2023 10:00 | Zwaluw VFC JO10-5 | Vlijmense Boys JO10-2 | 116642 | 0-0 | ||
C | 11-11-2023 08:45 | Haarsteeg JO10-6 | RKDVC JO10-3 | 116273 | 0-0 | ||
C | 11-11-2023 08:30 | FC Engelen JO10-3 | Wilhelmina JO10-3 | 116492 | 0-0 | ||
C | 04-11-2023 08:45 | RKDVC JO10-3 | Helvoirt JO10-2JM | 115755 | 0-0 | ||
C | 04-11-2023 10:00 | Vlijmense Boys JO10-2 | Wilhelmina JO10-3 | 116117 | 0-0 | ||
C | 04-11-2023 10:00 | Zwaluw VFC JO10-5 | Haarsteeg JO10-6 | 115852 | 0-0 | ||
C | 04-11-2023 10:45 | SC Elshout JO10-1JM | FC Engelen JO10-3 | 115627 | 0-0 | ||
C | 28-10-2023 09:00 | Helvoirt JO10-2JM | Zwaluw VFC JO10-5 | 115156 | 0-0 | ||
C | 28-10-2023 09:00 | Haarsteeg JO10-6 | Vlijmense Boys JO10-2 | 114990 | 0-0 | ||
C | 28-10-2023 08:30 | Wilhelmina JO10-3 | SC Elshout JO10-1JM | 115356 | 0-0 | ||
C | 28-10-2023 08:30 | FC Engelen JO10-3 | RKDVC JO10-3 | 115206 | 0-0 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 14-10-2023 10:15 | RKDVC JO10-3 | Helvoirt JO10-2JM | 34718 | 0-0 | ||
C | 11-10-2023 18:30 | Baardwijk JO10-3 | VCB JO10-1 | 91528 | 0-0 | ||
C | 07-10-2023 11:00 | Vlijmense Boys JO10-1 | VCB JO10-1 | 91530 | 0-0 | ||
C | 07-10-2023 11:00 | Vlijmense Boys JO10-1 | SV BLC JO10-3 | 36347 | 0-0 | ||
C | 07-10-2023 10:15 | Helvoirt JO10-2JM | Zwaluw VFC JO10-5 | 36545 | 0-0 | ||
C | 07-10-2023 09:00 | Haarsteeg JO10-5 | Baardwijk JO10-3 | 36166 | 0-0 | ||
C | 07-10-2023 08:45 | RKDVC JO10-3 | OJC ROSMALEN JO10-7 | 36002 | 0-0 | ||
C | 30-09-2023 08:30 | OJC ROSMALEN JO10-7 | Baardwijk JO10-3 | 34013 | 0-0 | ||
C | 30-09-2023 09:45 | SV BLC JO10-3 | RKDVC JO10-3 | 34487 | 0-0 | ||
C | 30-09-2023 10:00 | Zwaluw VFC JO10-5 | Vlijmense Boys JO10-1 | 34183 | 0-0 | ||
C | 30-09-2023 10:15 | Helvoirt JO10-2JM | Haarsteeg JO10-5 | 34459 | 0-0 | ||
C | 30-09-2023 10:30 | VCB JO10-1 | RKDVC JO10-3 | 91529 | 0-0 | ||
C | 23-09-2023 11:00 | Vlijmense Boys JO10-1 | OJC ROSMALEN JO10-7 | 35066 | 0-0 | ||
C | 23-09-2023 09:45 | Baardwijk JO10-3 | SV BLC JO10-3 | 35231 | 0-0 | ||
C | 23-09-2023 09:00 | Haarsteeg JO10-5 | Zwaluw VFC JO10-5 | 34881 | 0-0 | ||
C | 16-09-2023 10:00 | Zwaluw VFC JO10-5 | RKDVC JO10-3 | 35630 | 0-0 | ||
C | 16-09-2023 09:45 | SV BLC JO10-3 | Helvoirt JO10-2JM | 35775 | 0-0 | ||
C | 16-09-2023 09:45 | Baardwijk JO10-3 | Vlijmense Boys JO10-1 | 35391 | 0-0 | ||
C | 16-09-2023 08:30 | OJC ROSMALEN JO10-7 | Haarsteeg JO10-5 | 35459 | 0-0 | ||
C | 09-09-2023 08:45 | RKDVC JO10-3 | Vlijmense Boys JO10-1 | 37287 | 0-0 | ||
C | 09-09-2023 09:45 | SV BLC JO10-3 | Haarsteeg JO10-5 | 37698 | 0-0 | ||
C | 09-09-2023 10:00 | Zwaluw VFC JO10-5 | OJC ROSMALEN JO10-7 | 37395 | 0-0 | ||
C | 09-09-2023 10:15 | Helvoirt JO10-2JM | Baardwijk JO10-3 | 37670 | 0-0 | ||
C | 02-09-2023 11:00 | Vlijmense Boys JO10-1 | Helvoirt JO10-2JM | 38115 | 0-0 | ||
C | 02-09-2023 09:45 | Baardwijk JO10-3 | Zwaluw VFC JO10-5 | 38285 | 0-0 | ||
C | 02-09-2023 09:00 | Haarsteeg JO10-5 | RKDVC JO10-3 | 37932 | 0-0 | ||
C | 02-09-2023 08:30 | OJC ROSMALEN JO10-7 | SV BLC JO10-3 | 38352 | 0-0 |
Standen
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | RKDVC JO10-3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | HHC'09 JO10-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Haarsteeg JO10-4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Baardwijk JO10-3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | OJC ROSMALEN JO10-8 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | NOAD'32 JO10-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | WSC JO10-3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | SVG JO10-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | SV Reeshof JO10-2JM | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | RKDVC JO10-3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Jong Brabant JO10-3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | Were Di JO10-3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | Viola JO10-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | VOAB JO10-4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Haarsteeg JO10-6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Helvoirt JO10-2JM | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | FC Engelen JO10-3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Wilhelmina JO10-3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | SC Elshout JO10-1JM | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | RKDVC JO10-3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | Zwaluw VFC JO10-5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | Vlijmense Boys JO10-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | RKDVC JO10-3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Haarsteeg JO10-5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Vlijmense Boys JO10-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Baardwijk JO10-3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | OJC ROSMALEN JO10-7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | Zwaluw VFC JO10-5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | Helvoirt JO10-2JM | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | VCB JO10-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Training
Wekelijkse trainingen
dag | tijd | veld | Kleedkamer | type | periode | status | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
maandag | 18:15 - 19:30 | 2-B (k.gr.) | Team training | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
woensdag | 18:15 - 19:30 | Tr. veld 2 | Team training | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|