0325 Onder 9 (4e fase)
RKDVC JO9-5
Teamleden
Spelers | |||||||
Kian Boer | |||||||
DJ Van Engelen | |||||||
Luan van Iersel | |||||||
Luan Leibling | |||||||
Mikael Mirzoyan | |||||||
Stijn van de Rakt | |||||||
Dex Schlüter | |||||||
Koray Soncan | |||||||
Vik van Weert | |||||||
Overige teamleden | |||||||
Danny Van Engelen | Leider/Trainer | ||||||
Koen van Weert | Leider |
Wedstrijdplanning
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Accommodatie | Veld | KK RKDVC | KK gast | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 11-05-2024 10:15 | RKDVC JO9-5 | HHC'09 JO9-1 | 231223 | Sportpark aan de Duinweg | 1-B (k.gr.) | 8 | 6 | ||
C | 18-05-2024 09:30 | SC Elshout JO9-1 | RKDVC JO9-5 | 231088 | Sportpark Den Donk | - | - |
Wedstrijdhistorie
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 20-04-2024 08:30 | Baardwijk JO9-1 | HHC'09 JO9-1 | 230582 | 0-0 | ||
C | 20-04-2024 08:45 | Haarsteeg JO9-2 | SC Elshout JO9-1 | 231572 | 0-0 | ||
C | 20-04-2024 10:15 | RKDVC JO9-5 | Sparta'30 JO9-1 | 231979 | 0-0 | ||
C | 13-04-2024 09:30 | Sparta'30 JO9-1 | Haarsteeg JO9-2 | 231543 | 0-0 | ||
C | 13-04-2024 09:30 | SC Elshout JO9-1 | HHC'09 JO9-1 | 230065 | 0-0 | ||
C | 13-04-2024 10:15 | RKDVC JO9-5 | Baardwijk JO9-1 | 230995 | 0-0 | ||
C | 06-04-2024 08:30 | Baardwijk JO9-1 | SC Elshout JO9-1 | 230777 | 0-0 | ||
C | 06-04-2024 08:45 | Haarsteeg JO9-2 | RKDVC JO9-5 | 232128 | 0-0 | ||
C | 06-04-2024 10:00 | HHC'09 JO9-1 | Sparta'30 JO9-1 | 230928 | 0-0 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 23-03-2024 08:45 | Zwaluw VFC JO9-8 | SCG'18 JO9-3JM | 165929 | 0-0 | ||
C | 23-03-2024 08:30 | SV BLC JO9-7 | Haarsteeg JO9-3 | 164737 | 0-0 | ||
C | 23-03-2024 08:30 | Wilhelmina JO9-4 | RKDVC JO9-5 | 165170 | 0-0 | ||
C | 23-03-2024 08:30 | FC Engelen JO9-3 | VCB MO9-1 | 165734 | 0-0 | ||
C | 16-03-2024 08:30 | SCG'18 JO9-3JM | Wilhelmina JO9-4 | 168220 | 0-0 | ||
C | 16-03-2024 08:30 | FC Engelen JO9-3 | SV BLC JO9-7 | 167037 | 0-0 | ||
C | 16-03-2024 08:45 | Haarsteeg JO9-3 | Zwaluw VFC JO9-8 | 167768 | 0-0 | ||
C | 16-03-2024 09:15 | VCB MO9-1 | RKDVC JO9-5 | 165207 | 0-0 | ||
C | 09-03-2024 10:15 | RKDVC JO9-5 | SCG'18 JO9-3JM | 166561 | 0-0 | ||
C | 09-03-2024 08:45 | Zwaluw VFC JO9-8 | FC Engelen JO9-3 | 164863 | 0-0 | ||
C | 09-03-2024 08:30 | SV BLC JO9-7 | VCB MO9-1 | 168386 | 0-0 | ||
C | 09-03-2024 08:30 | Wilhelmina JO9-4 | Haarsteeg JO9-3 | 166379 | 0-0 | ||
C | 02-03-2024 09:15 | VCB MO9-1 | SCG'18 JO9-3JM | 164930 | 0-0 | ||
C | 02-03-2024 08:45 | Haarsteeg JO9-3 | RKDVC JO9-5 | 167251 | 0-0 | ||
C | 02-03-2024 08:30 | SV BLC JO9-7 | Zwaluw VFC JO9-8 | 164759 | 0-0 | ||
C | 02-03-2024 08:30 | FC Engelen JO9-3 | Wilhelmina JO9-4 | 168499 | 0-0 | ||
C | 24-02-2024 10:15 | RKDVC JO9-5 | FC Engelen JO9-3 | 166825 | 0-0 | ||
C | 24-02-2024 08:45 | Zwaluw VFC JO9-8 | VCB MO9-1 | 165347 | 0-0 | ||
C | 24-02-2024 08:30 | Wilhelmina JO9-4 | SV BLC JO9-7 | 164286 | 0-0 | ||
C | 24-02-2024 08:30 | SCG'18 JO9-3JM | Haarsteeg JO9-3 | 165731 | 0-0 | ||
C | 03-02-2024 08:30 | FC Engelen JO9-3 | SCG'18 JO9-3JM | 166717 | 0-0 | ||
C | 03-02-2024 08:30 | SV BLC JO9-7 | RKDVC JO9-5 | 168661 | 0-0 | ||
C | 03-02-2024 08:45 | Zwaluw VFC JO9-8 | Wilhelmina JO9-4 | 167688 | 0-0 | ||
C | 03-02-2024 09:15 | VCB MO9-1 | Haarsteeg JO9-3 | 166376 | 0-0 | ||
C | 27-01-2024 10:15 | RKDVC JO9-5 | Zwaluw VFC JO9-8 | 168316 | 0-0 | ||
C | 27-01-2024 08:45 | Haarsteeg JO9-3 | FC Engelen JO9-3 | 168953 | 0-0 | ||
C | 27-01-2024 08:30 | Wilhelmina JO9-4 | VCB MO9-1 | 167359 | 0-0 | ||
C | 27-01-2024 08:30 | SCG'18 JO9-3JM | SV BLC JO9-7 | 168588 | 0-0 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 16-12-2023 10:00 | Zwaluw VFC JO9-8 | FC Tilburg MO9-1 | 112958 | 0-0 | ||
C | 09-12-2023 10:15 | RKDVC JO9-5 | ODC JO9-3JM | 114613 | 0-0 | ||
C | 09-12-2023 09:00 | VV Trinitas Oisterwijk JO9-4 | Zwaluw VFC JO9-8 | 114127 | 0-0 | ||
C | 09-12-2023 08:45 | Jong Brabant JO9-6 | SV BLC JO9-7 | 114215 | 0-0 | ||
C | 09-12-2023 08:30 | ZIGO JO9-3 | FC Tilburg MO9-1 | 114415 | 0-0 | ||
C | 02-12-2023 08:30 | SV BLC JO9-7 | ZIGO JO9-3 | 113678 | 0-0 | ||
C | 02-12-2023 08:45 | Zwaluw VFC JO9-8 | RKDVC JO9-5 | 113416 | 0-0 | ||
C | 02-12-2023 08:45 | ODC JO9-3JM | Jong Brabant JO9-6 | 113943 | 0-0 | ||
C | 02-12-2023 11:15 | FC Tilburg MO9-1 | VV Trinitas Oisterwijk JO9-4 | 113643 | 0-0 | ||
C | 25-11-2023 09:00 | VV Trinitas Oisterwijk JO9-4 | SV BLC JO9-7 | 112867 | 0-0 | ||
C | 25-11-2023 08:45 | Jong Brabant JO9-6 | RKDVC JO9-5 | 113112 | 0-0 | ||
C | 25-11-2023 08:30 | ZIGO JO9-3 | ODC JO9-3JM | 113299 | 0-0 | ||
C | 18-11-2023 10:15 | RKDVC JO9-5 | FC Tilburg MO9-1 | 112723 | 0-0 | ||
C | 18-11-2023 08:45 | Jong Brabant JO9-6 | ZIGO JO9-3 | 112487 | 0-0 | ||
C | 18-11-2023 08:45 | ODC JO9-3JM | VV Trinitas Oisterwijk JO9-4 | 112377 | 0-0 | ||
C | 18-11-2023 08:30 | SV BLC JO9-7 | Zwaluw VFC JO9-8 | 112112 | 0-0 | ||
C | 11-11-2023 11:15 | FC Tilburg MO9-1 | SV BLC JO9-7 | 111933 | 0-0 | ||
C | 11-11-2023 09:00 | VV Trinitas Oisterwijk JO9-4 | Jong Brabant JO9-6 | 111607 | 0-0 | ||
C | 11-11-2023 08:45 | Zwaluw VFC JO9-8 | ODC JO9-3JM | 111698 | 0-0 | ||
C | 11-11-2023 08:30 | ZIGO JO9-3 | RKDVC JO9-5 | 112048 | 0-0 | ||
C | 04-11-2023 08:30 | ZIGO JO9-3 | VV Trinitas Oisterwijk JO9-4 | 111265 | 0-0 | ||
C | 04-11-2023 10:00 | ODC JO9-3JM | FC Tilburg MO9-1 | 110955 | 0-0 | ||
C | 04-11-2023 08:45 | Jong Brabant JO9-6 | Zwaluw VFC JO9-8 | 111065 | 0-0 | ||
C | 04-11-2023 10:15 | RKDVC JO9-5 | SV BLC JO9-7 | 111463 | 0-0 | ||
C | 28-10-2023 11:15 | FC Tilburg MO9-1 | Jong Brabant JO9-6 | 110655 | 0-0 | ||
C | 28-10-2023 09:00 | VV Trinitas Oisterwijk JO9-4 | RKDVC JO9-5 | 110335 | 0-0 | ||
C | 28-10-2023 08:45 | Zwaluw VFC JO9-8 | ZIGO JO9-3 | 110420 | 0-0 | ||
C | 28-10-2023 08:30 | SV BLC JO9-7 | ODC JO9-3JM | 110690 | 0-0 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 07-10-2023 09:30 | SC Elshout JO9-1 | RKDVC JO9-5 | 32020 | 0-0 | ||
C | 07-10-2023 09:30 | Sparta'30 JO9-2 | NOAD'32 JO9-1 | 31672 | 0-0 | ||
C | 07-10-2023 09:00 | DESK MO9-1 | Achilles Veen JO9-2JM | 84858 | 0-0 | ||
C | 07-10-2023 09:00 | Haarsteeg JO9-3 | WSC MO9-1 | 31778 | 0-0 | ||
C | 30-09-2023 09:00 | Achilles Veen JO9-2JM | NOAD'32 JO9-1 | 29642 | 0-0 | ||
C | 30-09-2023 09:30 | SC Elshout JO9-1 | Sparta'30 JO9-2 | 29994 | 0-0 | ||
C | 30-09-2023 09:45 | WSC MO9-1 | DESK MO9-1 | 84857 | 0-0 | ||
C | 30-09-2023 10:15 | RKDVC JO9-5 | Haarsteeg JO9-3 | 29839 | 0-0 | ||
C | 25-09-2023 19:00 | NOAD'32 JO9-1 | WSC MO9-1 | 30720 | 0-0 | ||
C | 23-09-2023 09:00 | DESK MO9-1 | SC Elshout JO9-1 | 84856 | 0-0 | ||
C | 23-09-2023 09:30 | Sparta'30 JO9-2 | RKDVC JO9-5 | 30422 | 0-0 | ||
C | 23-09-2023 09:00 | Haarsteeg JO9-3 | Achilles Veen JO9-2JM | 30532 | 0-0 | ||
C | 23-09-2023 09:00 | DESK MO9-2 | SC Elshout JO9-1 | 30308 | 0-0 | ||
C | 16-09-2023 10:15 | RKDVC JO9-5 | DESK MO9-2 | 31244 | 0-0 | ||
C | 16-09-2023 08:30 | WSC MO9-1 | SC Elshout JO9-1 | 31377 | 0-0 | ||
C | 16-09-2023 09:00 | Achilles Veen JO9-2JM | Sparta'30 JO9-2 | 31052 | 0-0 | ||
C | 16-09-2023 10:15 | RKDVC JO9-5 | DESK MO9-1 | 84855 | 0-0 | ||
C | 16-09-2023 10:00 | NOAD'32 JO9-1 | Haarsteeg JO9-3 | 30877 | 0-0 | ||
C | 09-09-2023 11:00 | DESK MO9-2 | Haarsteeg JO9-3 | 32811 | 0-0 | ||
C | 09-09-2023 09:30 | SC Elshout JO9-1 | NOAD'32 JO9-1 | 33117 | 0-0 | ||
C | 09-09-2023 08:30 | WSC MO9-1 | Sparta'30 JO9-2 | 33253 | 0-0 | ||
C | 09-09-2023 10:15 | RKDVC JO9-5 | Achilles Veen JO9-2JM | 32961 | 0-0 | ||
C | 09-09-2023 11:00 | DESK MO9-1 | Haarsteeg JO9-3 | 84854 | 0-0 | ||
C | 02-09-2023 09:30 | Sparta'30 JO9-2 | DESK MO9-1 | 84853 | 0-0 | ||
C | 02-09-2023 09:30 | Sparta'30 JO9-2 | DESK MO9-2 | 33391 | 0-0 | ||
C | 02-09-2023 09:00 | Achilles Veen JO9-2JM | WSC MO9-1 | 33863 | 0-0 | ||
C | 02-09-2023 09:00 | Haarsteeg JO9-3 | SC Elshout JO9-1 | 33499 | 0-0 | ||
C | 02-09-2023 08:30 | NOAD'32 JO9-1 | RKDVC JO9-5 | 33692 | 0-0 |
Standen
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SC Elshout JO9-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Sparta'30 JO9-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | RKDVC JO9-5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Haarsteeg JO9-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | HHC'09 JO9-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | Baardwijk JO9-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Wilhelmina JO9-4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | RKDVC JO9-5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | SCG'18 JO9-3JM | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Haarsteeg JO9-3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | FC Engelen JO9-3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | SV BLC JO9-7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | VCB MO9-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | VV Trinitas Oisterwijk JO9-4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Zwaluw VFC JO9-8 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | FC Tilburg MO9-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | SV BLC JO9-7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | ODC JO9-3JM | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | Jong Brabant JO9-6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | ZIGO JO9-3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | RKDVC JO9-5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sparta'30 JO9-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Haarsteeg JO9-3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | SC Elshout JO9-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Achilles Veen JO9-2JM | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | DESK MO9-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | RKDVC JO9-5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | NOAD'32 JO9-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | WSC MO9-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Training
Wekelijkse trainingen
dag | tijd | veld | Kleedkamer | type | periode | status | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
woensdag | 18:15 - 19:30 | 1-B (k.gr.) | Team training | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
vrijdag | 18:15 - 19:30 | Tr. veld 2 | Team training | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|