0388 Onder 15 (3e fase)
RKDVC JO15-6
Teamleden
Spelers | |||||||
Marvin van Olffen | Keeper | ||||||
Ties van Arendonk | |||||||
Marco Beek | |||||||
Destinn van den Broek | |||||||
Rens Buijs | |||||||
Lars Elshout | |||||||
Koen Franken | |||||||
Milan Haarselhorst | |||||||
Lex Hansen | |||||||
Sepp Van den Hooven | |||||||
Aiden Kerver | |||||||
Tim Klerks | |||||||
Tim van der Lee | |||||||
Sem van der Linden | |||||||
Steven van Loon | |||||||
Felipe Merkx | |||||||
Keano Wijnen | |||||||
Overige teamleden | |||||||
Maarten van Loon | Teammanager | ||||||
Sidney Franken | Leider/Trainer | ||||||
Jeffrey Kerver | Leider/Trainer |
Wedstrijdplanning
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Accommodatie | Veld | KK RKDVC | KK gast | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 11-05-2024 11:30 | Rood Wit V JO15-2 | RKDVC JO15-6 | 191023 | Sportpark De Korze | - | - | |||
C | 18-05-2024 13:00 | RKDVC JO15-6 | Boxtel JO15-1 | 190110 | Sportpark aan de Duinweg | 1 (k.gr.) | 10 | 13 |
Wedstrijdhistorie
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 11-05-2024 11:30 | Rood Wit V JO15-2 | RKDVC JO15-6 | 191023 | 0-0 | ||
C | 11-05-2024 13:15 | Den Dungen JO15-2 | RPC JO15-3 | 190895 | 0-0 | ||
C | 11-05-2024 13:15 | DAW Schaijk JO15-3JM | RKSV Nuenen JO15-3 | 189168 | 0-0 | ||
C | 11-05-2024 13:00 | FC Uden JO15-2JM | Prinses Irene JO15-2JM | 191321 | 0-0 | ||
C | 11-05-2024 11:30 | Nooit Gedacht JO15-2 | EFC JO15-4JM | 188762 | 0-0 | ||
C | 08-05-2024 19:30 | Boxtel JO15-1 | RKSV Nuenen JO15-3 | 189698 | 0-8 | ||
C | 20-04-2024 11:30 | Nooit Gedacht JO15-2 | SV BLC JO15-3 | 190802 | 1-5 | ||
C | 20-04-2024 13:00 | Rood Wit V JO15-2 | Prinses Irene JO15-2JM | 190506 | 5-0 | ||
C | 20-04-2024 12:00 | EFC JO15-4JM | RPC JO15-3 | 189961 | 3-6 | ||
C | 20-04-2024 13:00 | DAW Schaijk JO15-3JM | FC Uden JO15-2JM | 190218 | 7-0 | ||
C | 20-04-2024 13:15 | Den Dungen JO15-2 | RKDVC JO15-6 | 189036 | 4-1 | ||
C | 13-04-2024 12:15 | RKSV Nuenen JO15-3 | Den Dungen JO15-2 | 191746 | 6-0 | ||
C | 13-04-2024 13:00 | RKDVC JO15-6 | Nooit Gedacht JO15-2 | 189460 | 6-1 | ||
C | 13-04-2024 13:00 | Prinses Irene JO15-2JM | Boxtel JO15-1 | 189875 | 3-3 | ||
C | 13-04-2024 13:00 | SV BLC JO15-3 | RPC JO15-3 | 190952 | 1-7 | ||
C | 13-04-2024 13:15 | DAW Schaijk JO15-3JM | EFC JO15-4JM | 189827 | 9-4 | ||
C | 13-04-2024 13:00 | FC Uden JO15-2JM | Rood Wit V JO15-2 | 190468 | 0-7 | ||
C | 06-04-2024 11:30 | Nooit Gedacht JO15-2 | RKSV Nuenen JO15-3 | 190211 | 0-8 | ||
C | 06-04-2024 13:15 | RPC JO15-3 | RKDVC JO15-6 | 188993 | 1-1 | ||
C | 06-04-2024 13:15 | Den Dungen JO15-2 | Prinses Irene JO15-2JM | 190644 | 4-0 | ||
C | 06-04-2024 11:15 | EFC JO15-4JM | SV BLC JO15-3 | 188935 | 6-2 | ||
C | 06-04-2024 11:30 | Rood Wit V JO15-2 | DAW Schaijk JO15-3JM | 190983 | 10-4 | ||
C | 06-04-2024 11:45 | Boxtel JO15-1 | FC Uden JO15-2JM | 191353 | 3-3 | ||
C | 30-03-2024 13:00 | Rood Wit V JO15-2 | RPC JO15-3 | 191114 | 3-2 | ||
C | 23-03-2024 13:15 | DAW Schaijk JO15-3JM | Boxtel JO15-1 | 188705 | 6-1 | ||
C | 23-03-2024 13:00 | Prinses Irene JO15-2JM | Nooit Gedacht JO15-2 | 190689 | 5-0 | ||
C | 23-03-2024 13:00 | FC Uden JO15-2JM | Den Dungen JO15-2 | 190938 | 0-8 | ||
C | 23-03-2024 13:00 | Rood Wit V JO15-2 | EFC JO15-4JM | 191296 | 7-2 | ||
C | 23-03-2024 13:00 | RKDVC JO15-6 | SV BLC JO15-3 | 189362 | 4-6 | ||
C | 23-03-2024 12:20 | RKSV Nuenen JO15-3 | RPC JO15-3 | 191025 | 2-1 | ||
C | 16-03-2024 13:15 | RPC JO15-3 | Prinses Irene JO15-2JM | 191256 | 0-3 | ||
C | 16-03-2024 13:15 | Den Dungen JO15-2 | DAW Schaijk JO15-3JM | 191747 | 12-2 | ||
C | 16-03-2024 13:00 | SV BLC JO15-3 | RKSV Nuenen JO15-3 | 189124 | 4-2 | ||
C | 16-03-2024 13:00 | EFC JO15-4JM | RKDVC JO15-6 | 189636 | 3-9 | ||
C | 16-03-2024 11:45 | Boxtel JO15-1 | Rood Wit V JO15-2 | 188664 | 3-7 | ||
C | 16-03-2024 11:30 | Nooit Gedacht JO15-2 | FC Uden JO15-2JM | 192039 | 2-6 | ||
C | 09-03-2024 13:00 | FC Uden JO15-2JM | RPC JO15-3 | 189565 | 0-4 | ||
C | 09-03-2024 13:15 | Den Dungen JO15-2 | EFC JO15-4JM | 190038 | 7-2 | ||
C | 09-03-2024 11:45 | Boxtel JO15-1 | Nooit Gedacht JO15-2 | 191774 | 5-4 | ||
C | 02-03-2024 13:00 | RKDVC JO15-6 | Prinses Irene JO15-2JM | 191765 | 5-0 | ||
C | 02-03-2024 12:45 | EFC JO15-4JM | RKSV Nuenen JO15-3 | 190986 | 1-7 | ||
C | 02-03-2024 11:30 | Nooit Gedacht JO15-2 | Rood Wit V JO15-2 | 191517 | 1-9 | ||
C | 02-03-2024 13:15 | Den Dungen JO15-2 | Boxtel JO15-1 | 190303 | 2-3 | ||
C | 02-03-2024 11:30 | RPC JO15-3 | DAW Schaijk JO15-3JM | 191417 | 6-3 | ||
C | 02-03-2024 13:00 | SV BLC JO15-3 | FC Uden JO15-2JM | 191888 | 4-2 | ||
C | 24-02-2024 13:00 | FC Uden JO15-2JM | RKDVC JO15-6 | 190286 | 2-5 | ||
C | 24-02-2024 13:15 | DAW Schaijk JO15-3JM | SV BLC JO15-3 | 189801 | 7-4 | ||
C | 24-02-2024 13:00 | Prinses Irene JO15-2JM | RKSV Nuenen JO15-3 | 189114 | 0-1 | ||
C | 03-02-2024 11:30 | Nooit Gedacht JO15-2 | Den Dungen JO15-2 | 190475 | 1-11 | ||
C | 03-02-2024 13:00 | RKDVC JO15-6 | DAW Schaijk JO15-3JM | 191670 | 2-2 | ||
C | 03-02-2024 13:00 | EFC JO15-4JM | Prinses Irene JO15-2JM | 190821 | 2-3 | ||
C | 03-02-2024 13:00 | SV BLC JO15-3 | Rood Wit V JO15-2 | 190021 | 2-4 | ||
C | 03-02-2024 13:15 | RPC JO15-3 | Boxtel JO15-1 | 189235 | 1-4 | ||
C | 03-02-2024 12:00 | RKSV Nuenen JO15-3 | FC Uden JO15-2JM | 188782 | 6-0 | ||
C | 27-01-2024 12:15 | RKSV Nuenen JO15-3 | RKDVC JO15-6 | 189352 | 2-2 | ||
C | 27-01-2024 12:00 | Rood Wit V JO15-2 | Den Dungen JO15-2 | 191285 | 0-1 | ||
C | 27-01-2024 13:00 | Prinses Irene JO15-2JM | SV BLC JO15-3 | 188729 | 1-1 | ||
C | 27-01-2024 13:15 | DAW Schaijk JO15-3JM | Nooit Gedacht JO15-2 | 189392 | 9-2 | ||
C | 27-01-2024 11:45 | Boxtel JO15-1 | EFC JO15-4JM | 189090 | 2-4 | ||
C | 20-01-2024 12:15 | RKSV Nuenen JO15-3 | Rood Wit V JO15-2 | 190602 | 1-7 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 16-12-2023 13:00 | RKDVC JO15-6 | Nooit Gedacht JO15-2 | 132341 | 7-0 | ||
C | 16-12-2023 09:45 | VV Trinitas Oisterwijk JO15-4 | SV BLC JO15-3 | 132015 | 11-1 | ||
C | 09-12-2023 13:00 | SV BLC JO15-3 | RKDVC JO15-6 | 133371 | 1-4 | ||
C | 09-12-2023 13:00 | FC Uden JO15-2JM | Schijndel/DE WIT JO15-4 | 133575 | 6-1 | ||
C | 09-12-2023 11:45 | Boxtel JO15-1 | Hilvaria JO15-2 | 133487 | 1-5 | ||
C | 09-12-2023 09:45 | VV Trinitas Oisterwijk JO15-4 | Nooit Gedacht JO15-2 | 133359 | 11-0 | ||
C | 02-12-2023 11:30 | Nooit Gedacht JO15-2 | FC Uden JO15-2JM | 132951 | 5-4 | ||
C | 02-12-2023 11:30 | Schijndel/DE WIT JO15-4 | SV BLC JO15-3 | 133207 | 3-3 | ||
C | 02-12-2023 11:45 | Hilvaria JO15-2 | VV Trinitas Oisterwijk JO15-4 | 133023 | 2-6 | ||
C | 02-12-2023 13:00 | RKDVC JO15-6 | Boxtel JO15-1 | 133169 | 5-0 | ||
C | 25-11-2023 13:00 | SV BLC JO15-3 | FC Uden JO15-2JM | 132787 | 2-6 | ||
C | 25-11-2023 11:45 | Boxtel JO15-1 | Schijndel/DE WIT JO15-4 | 132882 | 7-0 | ||
C | 25-11-2023 11:30 | Nooit Gedacht JO15-2 | Hilvaria JO15-2 | 132708 | 0-13 | ||
C | 25-11-2023 09:45 | VV Trinitas Oisterwijk JO15-4 | RKDVC JO15-6 | 132687 | 6-1 | ||
C | 18-11-2023 13:00 | SV BLC JO15-3 | Boxtel JO15-1 | 132453 | 3-1 | ||
C | 18-11-2023 13:00 | FC Uden JO15-2JM | Hilvaria JO15-2 | 132567 | 0-11 | ||
C | 18-11-2023 11:30 | Schijndel/DE WIT JO15-4 | VV Trinitas Oisterwijk JO15-4 | 132379 | 0-4 | ||
C | 11-11-2023 13:00 | Hilvaria JO15-2 | RKDVC JO15-6 | 132127 | 3-2 | ||
C | 11-11-2023 11:45 | Boxtel JO15-1 | FC Uden JO15-2JM | 132226 | 7-2 | ||
C | 11-11-2023 11:30 | Nooit Gedacht JO15-2 | Schijndel/DE WIT JO15-4 | 132036 | 4-1 | ||
C | 04-11-2023 11:30 | Schijndel/DE WIT JO15-4 | Hilvaria JO15-2 | 131617 | 1-10 | ||
C | 04-11-2023 11:45 | Boxtel JO15-1 | VV Trinitas Oisterwijk JO15-4 | 131808 | 1-0 | ||
C | 04-11-2023 13:00 | FC Uden JO15-2JM | RKDVC JO15-6 | 131895 | 2-10 | ||
C | 04-11-2023 13:00 | SV BLC JO15-3 | Nooit Gedacht JO15-2 | 131692 | 4-3 | ||
C | 28-10-2023 13:00 | RKDVC JO15-6 | Schijndel/DE WIT JO15-4 | 131579 | 5-2 | ||
C | 28-10-2023 12:00 | Hilvaria JO15-2 | SV BLC JO15-3 | 131432 | 6-1 | ||
C | 28-10-2023 11:30 | Nooit Gedacht JO15-2 | Boxtel JO15-1 | 131341 | 0-10 | ||
C | 28-10-2023 09:45 | VV Trinitas Oisterwijk JO15-4 | FC Uden JO15-2JM | 131321 | 4-2 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 14-10-2023 13:15 | Gilze JO15-2 | Haarsteeg JO15-3 | 52011 | 5-0 | ||
C | 14-10-2023 11:30 | Berkdijk JO15-1 | RKDVC JO15-6 | 51829 | 5-0 | ||
C | 14-10-2023 11:00 | WSC JO15-4 | JEKA JO15-5 | 51796 | 0-0 | ||
C | 14-10-2023 10:15 | Baronie JO15-4 | Were Di JO15-2 | 51964 | 5-5 | ||
C | 07-10-2023 11:30 | Haarsteeg JO15-3 | Baronie JO15-4 | 52377 | 1-11 | ||
C | 07-10-2023 12:00 | Were Di JO15-2 | Berkdijk JO15-1 | 52105 | 4-1 | ||
C | 07-10-2023 12:45 | JEKA JO15-5 | Gilze JO15-2 | 52275 | 0-0 | ||
C | 07-10-2023 13:00 | RKDVC JO15-6 | WSC JO15-4 | 52253 | 0-11 | ||
C | 30-09-2023 11:45 | Gilze JO15-2 | Were Di JO15-2 | 51315 | 2-2 | ||
C | 30-09-2023 11:45 | Berkdijk JO15-1 | WSC JO15-4 | 51056 | 3-3 | ||
C | 30-09-2023 11:30 | Haarsteeg JO15-3 | RKDVC JO15-6 | 51251 | 2-2 | ||
C | 30-09-2023 10:15 | Baronie JO15-4 | JEKA JO15-5 | 51184 | 0-0 | ||
C | 23-09-2023 13:00 | RKDVC JO15-6 | Baronie JO15-4 | 51560 | 0-7 | ||
C | 23-09-2023 12:00 | Were Di JO15-2 | Haarsteeg JO15-3 | 51412 | 4-0 | ||
C | 23-09-2023 11:35 | WSC JO15-4 | Gilze JO15-2 | 51715 | 3-2 | ||
C | 23-09-2023 11:00 | JEKA JO15-5 | Berkdijk JO15-1 | 51584 | 0-0 | ||
C | 16-09-2023 13:15 | Gilze JO15-2 | Baronie JO15-4 | 52699 | 1-5 | ||
C | 16-09-2023 12:30 | Berkdijk JO15-1 | Haarsteeg JO15-3 | 52613 | 15-0 | ||
C | 16-09-2023 10:45 | JEKA JO15-5 | RKDVC JO15-6 | 52444 | 12-1 | ||
C | 16-09-2023 11:00 | WSC JO15-4 | Were Di JO15-2 | 52578 | 2-3 | ||
C | 09-09-2023 11:30 | Haarsteeg JO15-3 | WSC JO15-4 | 52984 | 1-9 | ||
C | 09-09-2023 13:15 | Gilze JO15-2 | RKDVC JO15-6 | 53045 | 7-4 | ||
C | 09-09-2023 10:15 | Baronie JO15-4 | Berkdijk JO15-1 | 52914 | 5-3 | ||
C | 09-09-2023 10:30 | Were Di JO15-2 | JEKA JO15-5 | 52796 | 1-10 | ||
C | 02-09-2023 13:00 | RKDVC JO15-6 | Were Di JO15-2 | 53203 | 0-6 | ||
C | 02-09-2023 12:30 | Berkdijk JO15-1 | Gilze JO15-2 | 53392 | 0-0 | ||
C | 02-09-2023 12:30 | JEKA JO15-5 | Haarsteeg JO15-3 | 53228 | 9-0 | ||
C | 02-09-2023 11:00 | WSC JO15-4 | Baronie JO15-4 | 53357 | 5-2 |
Standen
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Rood Wit V JO15-2 | 11 | 10 | 0 | 1 | 30 | 65 | 19 | 46 | 0 |
2 | RKSV Nuenen JO15-3 | 11 | 8 | 1 | 2 | 25 | 51 | 19 | 32 | 0 |
3 | Den Dungen JO15-2 | 9 | 7 | 0 | 2 | 21 | 49 | 15 | 34 | 0 |
4 | DAW Schaijk JO15-3JM | 10 | 5 | 1 | 4 | 16 | 53 | 49 | 4 | 0 |
5 | RKDVC JO15-6 | 10 | 4 | 3 | 3 | 15 | 38 | 27 | 11 | 0 |
6 | RPC JO15-3 | 9 | 4 | 1 | 4 | 13 | 28 | 20 | 8 | 0 |
7 | SV BLC JO15-3 | 9 | 4 | 1 | 4 | 13 | 29 | 34 | -5 | 0 |
8 | Prinses Irene JO15-2JM | 10 | 3 | 3 | 4 | 12 | 18 | 24 | -6 | 0 |
9 | Boxtel JO15-1 | 9 | 3 | 2 | 4 | 11 | 24 | 38 | -14 | 0 |
10 | EFC JO15-4JM | 10 | 3 | 0 | 7 | 9 | 34 | 52 | -18 | 0 |
11 | FC Uden JO15-2JM | 10 | 1 | 2 | 7 | 5 | 16 | 49 | -33 | 0 |
12 | Nooit Gedacht JO15-2 | 10 | 0 | 0 | 10 | 0 | 12 | 71 | -59 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hilvaria JO15-2 | 7 | 6 | 0 | 1 | 18 | 50 | 11 | 39 | 0 |
2 | VV Trinitas Oisterwijk JO15-4 | 7 | 6 | 0 | 1 | 18 | 42 | 7 | 35 | 0 |
3 | RKDVC JO15-6 | 7 | 5 | 0 | 2 | 15 | 34 | 14 | 20 | 0 |
4 | Boxtel JO15-1 | 7 | 4 | 0 | 3 | 12 | 27 | 15 | 12 | 0 |
5 | SV BLC JO15-3 | 7 | 2 | 1 | 4 | 7 | 15 | 34 | -19 | 0 |
6 | FC Uden JO15-2JM | 7 | 2 | 0 | 5 | 6 | 22 | 40 | -18 | 0 |
7 | Nooit Gedacht JO15-2 | 7 | 2 | 0 | 5 | 6 | 12 | 50 | -38 | 0 |
8 | Schijndel/DE WIT JO15-4 | 7 | 0 | 1 | 6 | 1 | 8 | 39 | -31 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Were Di JO15-2 | 6 | 4 | 2 | 0 | 14 | 24 | 10 | 14 | 0 |
2 | WSC JO15-4 | 6 | 4 | 1 | 1 | 13 | 33 | 11 | 22 | 0 |
3 | Baronie JO15-4 | 6 | 4 | 1 | 1 | 13 | 35 | 15 | 20 | 0 |
4 | Berkdijk JO15-1 | 6 | 3 | 1 | 2 | 10 | 41 | 12 | 29 | 0 |
5 | Gilze JO15-2 | 6 | 2 | 1 | 3 | 7 | 17 | 28 | -11 | 0 |
6 | RKDVC JO15-6 | 6 | 0 | 1 | 5 | 1 | 6 | 38 | -32 | 0 |
7 | Haarsteeg JO15-3 | 6 | 0 | 1 | 5 | 1 | 4 | 46 | -42 | 0 |
Training
Wekelijkse trainingen
dag | tijd | veld | Kleedkamer | type | periode | status | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
maandag | 18:15 - 19:30 | Tr. veld 1 | 5 | Team training | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
donderdag | 18:15 - 19:30 | 1-A (k.gr.) | 9 | Team training | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|