0290 Onder 10 (4e fase)
RKDVC JO10-6
Teamleden
Spelers | |||||||
Salah Aldeen Alabboud | |||||||
Chesley Bruens | |||||||
Mads Fijneman | |||||||
Arne Van Hulten | |||||||
Jayden Klerx | |||||||
Silvijn Kremers | |||||||
Jurian Stelt | |||||||
Sven van Tongerlo | |||||||
Morris Verstijnen | |||||||
Overige teamleden | |||||||
Stefhanie Priest | Leider/Trainer | ||||||
Erik van Tongerlo | Leider |
Wedstrijdplanning
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Accommodatie | Veld | KK RKDVC | KK gast | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 11-05-2024 08:45 | RKDVC JO10-6 | SSC'55 JO10-2JM | 226073 | Sportpark aan de Duinweg | 1-B (k.gr.) | 11 | 12 | ||
C | 18-05-2024 10:45 | SC Elshout JO10-1JM | RKDVC JO10-6 | 228872 | Sportpark Den Donk | - | - |
Wedstrijdhistorie
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 22-04-2024 18:45 | Vlijmense Boys JO10-3 | SSC'55 JO10-2JM | 228512 | 0-0 | ||
C | 20-04-2024 09:00 | NEO'25 JO10-2 | RKDVC JO10-6 | 226243 | 0-0 | ||
C | 20-04-2024 10:45 | SC Elshout JO10-1JM | Baardwijk JO10-5JM | 226115 | 0-0 | ||
C | 13-04-2024 08:30 | SSC'55 JO10-2JM | Baardwijk JO10-5JM | 226272 | 0-0 | ||
C | 13-04-2024 08:45 | RKDVC JO10-6 | Vlijmense Boys JO10-3 | 227156 | 0-0 | ||
C | 13-04-2024 10:15 | NEO'25 JO10-2 | SC Elshout JO10-1JM | 228263 | 0-0 | ||
C | 06-04-2024 09:30 | Vlijmense Boys JO10-3 | NEO'25 JO10-2 | 227788 | 0-0 | ||
C | 06-04-2024 09:45 | Baardwijk JO10-5JM | RKDVC JO10-6 | 228059 | 0-0 | ||
C | 06-04-2024 10:45 | SC Elshout JO10-1JM | SSC'55 JO10-2JM | 225673 | 0-0 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 23-03-2024 12:30 | Waspik JO10-2 | RWB JO10-3 | 173330 | 0-0 | ||
C | 23-03-2024 10:15 | NEO'25 JO10-2 | SC Elshout JO10-1JM | 172260 | 0-0 | ||
C | 23-03-2024 09:45 | Baardwijk JO10-5JM | GDC JO10-3G | 170859 | 0-0 | ||
C | 23-03-2024 08:30 | SSC'55 JO10-4 | RKDVC JO10-6 | 173597 | 0-0 | ||
C | 18-03-2024 18:30 | SSC'55 JO10-4 | Baardwijk JO10-5JM | 171044 | 0-0 | ||
C | 16-03-2024 09:00 | GDC JO10-3G | Waspik JO10-2 | 171209 | 0-0 | ||
C | 16-03-2024 08:45 | RKDVC JO10-6 | SC Elshout JO10-1JM | 172839 | 0-0 | ||
C | 16-03-2024 10:00 | RWB JO10-3 | NEO'25 JO10-2 | 172932 | 0-0 | ||
C | 11-03-2024 18:30 | SC Elshout JO10-1JM | SSC'55 JO10-4 | 171754 | 0-0 | ||
C | 09-03-2024 12:00 | Waspik JO10-2 | SSC'55 JO10-4 | 170722 | 0-0 | ||
C | 09-03-2024 10:45 | SC Elshout JO10-1JM | RWB JO10-3 | 170340 | 0-0 | ||
C | 09-03-2024 10:00 | NEO'25 JO10-2 | GDC JO10-3G | 172994 | 0-0 | ||
C | 09-03-2024 09:45 | Baardwijk JO10-5JM | RKDVC JO10-6 | 170702 | 0-0 | ||
C | 02-03-2024 09:45 | Baardwijk JO10-5JM | Waspik JO10-2 | 171084 | 0-0 | ||
C | 02-03-2024 09:00 | GDC JO10-3G | SC Elshout JO10-1JM | 172598 | 0-0 | ||
C | 02-03-2024 08:45 | RKDVC JO10-6 | RWB JO10-3 | 173301 | 0-0 | ||
C | 02-03-2024 08:30 | SSC'55 JO10-4 | NEO'25 JO10-2 | 171575 | 0-0 | ||
C | 24-02-2024 10:45 | Waspik JO10-2 | RKDVC JO10-6 | 172680 | 0-0 | ||
C | 24-02-2024 10:00 | RWB JO10-3 | GDC JO10-3G | 170513 | 0-0 | ||
C | 24-02-2024 09:45 | NEO'25 JO10-2 | Baardwijk JO10-5JM | 172947 | 0-0 | ||
C | 03-02-2024 08:30 | SSC'55 JO10-4 | RWB JO10-3 | 169323 | 0-0 | ||
C | 03-02-2024 08:45 | RKDVC JO10-6 | GDC JO10-3G | 172132 | 0-0 | ||
C | 03-02-2024 09:45 | Baardwijk JO10-5JM | SC Elshout JO10-1JM | 171039 | 0-0 | ||
C | 03-02-2024 12:45 | Waspik JO10-2 | NEO'25 JO10-2 | 171291 | 0-0 | ||
C | 27-01-2024 10:45 | SC Elshout JO10-1JM | Waspik JO10-2 | 169613 | 0-0 | ||
C | 27-01-2024 10:00 | RWB JO10-3 | Baardwijk JO10-5JM | 169596 | 0-0 | ||
C | 27-01-2024 09:45 | NEO'25 JO10-2 | RKDVC JO10-6 | 171354 | 0-0 | ||
C | 27-01-2024 09:00 | GDC JO10-3G | SSC'55 JO10-4 | 172652 | 0-0 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 09-12-2023 11:00 | HHC'09 JO10-1 | SSC'55 JO10-4 | 118884 | 0-0 | ||
C | 09-12-2023 10:30 | VCB JO10-1 | Haarsteeg JO10-7 | 119243 | 0-0 | ||
C | 09-12-2023 09:00 | GDC JO10-3G | RKDVC JO10-6 | 119071 | 0-0 | ||
C | 09-12-2023 08:30 | NOAD'32 JO10-2 | NEO'25 JO10-2 | 118681 | 0-0 | ||
C | 02-12-2023 08:30 | SSC'55 JO10-4 | GDC JO10-3G | 118483 | 0-0 | ||
C | 02-12-2023 08:45 | RKDVC JO10-6 | NOAD'32 JO10-2 | 118253 | 0-0 | ||
C | 02-12-2023 08:45 | Haarsteeg JO10-7 | HHC'09 JO10-1 | 118636 | 0-0 | ||
C | 02-12-2023 09:30 | NEO'25 JO10-2 | VCB JO10-1 | 118103 | 0-0 | ||
C | 25-11-2023 11:00 | HHC'09 JO10-1 | VCB JO10-1 | 117774 | 0-0 | ||
C | 25-11-2023 09:30 | NEO'25 JO10-2 | RKDVC JO10-6 | 117652 | 0-0 | ||
C | 25-11-2023 09:00 | GDC JO10-3G | Haarsteeg JO10-7 | 117949 | 0-0 | ||
C | 25-11-2023 09:00 | NOAD'32 JO10-2 | SSC'55 JO10-4 | 117421 | 0-0 | ||
C | 18-11-2023 11:00 | HHC'09 JO10-1 | GDC JO10-3G | 117158 | 0-0 | ||
C | 18-11-2023 10:30 | VCB JO10-1 | RKDVC JO10-6 | 117353 | 0-0 | ||
C | 18-11-2023 08:45 | Haarsteeg JO10-7 | NOAD'32 JO10-2 | 117074 | 0-0 | ||
C | 18-11-2023 08:30 | SSC'55 JO10-4 | NEO'25 JO10-2 | 116921 | 0-0 | ||
C | 11-11-2023 09:30 | NEO'25 JO10-2 | Haarsteeg JO10-7 | 116392 | 0-0 | ||
C | 11-11-2023 09:00 | GDC JO10-3G | VCB JO10-1 | 116702 | 0-0 | ||
C | 11-11-2023 08:45 | RKDVC JO10-6 | SSC'55 JO10-4 | 116553 | 0-0 | ||
C | 11-11-2023 10:00 | NOAD'32 JO10-2 | HHC'09 JO10-1 | 116161 | 0-0 | ||
C | 04-11-2023 08:45 | Haarsteeg JO10-7 | RKDVC JO10-6 | 115650 | 0-0 | ||
C | 04-11-2023 09:00 | GDC JO10-3G | NOAD'32 JO10-2 | 115921 | 0-0 | ||
C | 04-11-2023 10:30 | VCB JO10-1 | SSC'55 JO10-4 | 116093 | 0-0 | ||
C | 04-11-2023 11:00 | HHC'09 JO10-1 | NEO'25 JO10-2 | 115734 | 0-0 | ||
C | 28-10-2023 09:30 | NEO'25 JO10-2 | GDC JO10-3G | 115106 | 0-0 | ||
C | 28-10-2023 08:45 | RKDVC JO10-6 | HHC'09 JO10-1 | 115267 | 0-0 | ||
C | 28-10-2023 08:30 | NOAD'32 JO10-2 | VCB JO10-1 | 114897 | 0-0 | ||
C | 28-10-2023 08:30 | SSC'55 JO10-4 | Haarsteeg JO10-7 | 115497 | 0-0 |
Standen
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SSC'55 JO10-2JM | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | RKDVC JO10-6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | NEO'25 JO10-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Vlijmense Boys JO10-3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Baardwijk JO10-5JM | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | SC Elshout JO10-1JM | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Waspik JO10-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | NEO'25 JO10-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | SC Elshout JO10-1JM | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | RWB JO10-3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | GDC JO10-3G | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | SSC'55 JO10-4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | Baardwijk JO10-5JM | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | RKDVC JO10-6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | NOAD'32 JO10-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | NEO'25 JO10-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | RKDVC JO10-6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | SSC'55 JO10-4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Haarsteeg JO10-7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | HHC'09 JO10-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | GDC JO10-3G | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | VCB JO10-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Training
Wekelijkse trainingen
dag | tijd | veld | Kleedkamer | type | periode | status | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
maandag | 18:15 - 19:30 | 2-B (k.gr.) | Team training | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
woensdag | 18:15 - 19:30 | Tr. veld 2 | Team training | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|