Mannen Zondag reserve nacompetitie 2e ro, 1e klasse/2e klasse 1
RKDVC 3
Vormt selectie met: RKDVC 1, RKDVC 2
Teamleden
Spelers | |||||||
Julius Elshout | Keeper | ||||||
Mitchell de Jager | Keeper | ||||||
Stijn Brokx | |||||||
Lars Kievits | |||||||
Remco van der Linden | |||||||
Stef Muskens | |||||||
Rob Muskens | |||||||
Mark Pulles | |||||||
Marco Pulles | |||||||
Mauries Spronk | |||||||
Overige teamleden | |||||||
Eric Fitters | Leider | ||||||
Henny van der Geld | Leider | ||||||
Christ Schellekens | Trainer | ||||||
Marcel van Hulten | Keeperstrainer | ||||||
Rob Kiliaan | Verzorger |
Wedstrijdplanning
Geen wedstrijden gevonden |
Wedstrijdhistorie
Geen wedstrijden gevonden |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 03-05-2015 12:00 | Oosterhout 2 | Gilze 2 | 16619 | 2-0 | ||
C | 03-05-2015 12:00 | VOAB 2 | RKsv RCD 2 | 16515 | 4-0 | ||
C | 03-05-2015 12:00 | DIA 2 | RKTVV 2 | 16054 | 8-0 | ||
C | 03-05-2015 12:00 | Uno Animo 2 | RKDVC 3 | 15871 | 3-1 | ||
C | 03-05-2015 12:00 | Dubbeldam 2 | OJC ROSMALEN 3 | 14987 | 4-3 | ||
C | 03-05-2015 12:00 | Baardwijk 2 | GSBW 2 | 14787 | 0-2 | ||
C | 26-04-2015 14:00 | RKDVC 3 | DIA 2 | 14732 | 0-0 | ||
C | 26-04-2015 12:00 | RKTVV 2 | Oosterhout 2 | 15079 | 1-6 | ||
C | 26-04-2015 10:30 | RKsv RCD 2 | Baardwijk 2 | 15287 | 4-2 | ||
C | 26-04-2015 12:00 | GSBW 2 | Uno Animo 2 | 15942 | 3-0 | ||
C | 26-04-2015 11:30 | Gilze 2 | Dubbeldam 2 | Vermeulen, B.G. | 15972 | 2-4 | |
C | 26-04-2015 13:30 | OJC ROSMALEN 3 | VOAB 2 | 16255 | 8-2 | ||
C | 19-04-2015 11:30 | RKDVC 3 | RKTVV 2 | 14727 | 5-0 | ||
C | 19-04-2015 11:00 | Baardwijk 2 | Gilze 2 | 14788 | 2-5 | ||
C | 19-04-2015 12:00 | Uno Animo 2 | RKsv RCD 2 | 15875 | 4-1 | ||
C | 19-04-2015 11:30 | DIA 2 | OJC ROSMALEN 3 | 16059 | 0-3 | ||
C | 19-04-2015 11:45 | VOAB 2 | GSBW 2 | 16517 | 0-2 | ||
C | 19-04-2015 11:30 | Oosterhout 2 | Dubbeldam 2 | 16614 | 1-4 | ||
C | 12-04-2015 11:00 | Dubbeldam 2 | Baardwijk 2 | 14980 | 3-5 | ||
C | 12-04-2015 12:00 | RKTVV 2 | Uno Animo 2 | 15073 | 3-6 | ||
C | 12-04-2015 10:30 | RKsv RCD 2 | Oosterhout 2 | 15296 | 1-1 | ||
C | 12-04-2015 12:00 | GSBW 2 | DIA 2 | 15944 | 0-2 | ||
C | 12-04-2015 11:30 | Gilze 2 | VOAB 2 | 15979 | 1-4 | ||
C | 12-04-2015 14:30 | OJC ROSMALEN 3 | RKDVC 3 | 16246 | 3-2 | ||
C | 06-04-2015 12:00 | Baardwijk 2 | VOAB 2 | 136371 | 1-0 | ||
C | 29-03-2015 14:00 | RKDVC 3 | GSBW 2 | 14730 | 8-1 | ||
C | 29-03-2015 12:00 | Uno Animo 2 | Gilze 2 | 15877 | 1-1 | ||
C | 29-03-2015 11:30 | DIA 2 | RKsv RCD 2 | 16055 | 3-0 | ||
C | 29-03-2015 14:30 | OJC ROSMALEN 3 | RKTVV 2 | 16249 | 7-2 | ||
C | 29-03-2015 11:45 | VOAB 2 | Dubbeldam 2 | 16513 | 5-0 | ||
C | 29-03-2015 11:30 | Oosterhout 2 | Baardwijk 2 | 16613 | 6-1 | ||
C | 22-03-2015 11:30 | Oosterhout 2 | RKDVC 3 | 16612 | 2-1 | ||
C | 22-03-2015 11:30 | Gilze 2 | DIA 2 | 15977 | 1-2 | ||
C | 22-03-2015 12:00 | GSBW 2 | OJC ROSMALEN 3 | 15945 | 3-0 | ||
C | 22-03-2015 10:30 | RKsv RCD 2 | RKTVV 2 | 15289 | 3-1 | ||
C | 22-03-2015 11:00 | Dubbeldam 2 | Uno Animo 2 | 14983 | 3-1 | ||
C | 22-03-2015 12:00 | Baardwijk 2 | VOAB 2 | 14791 | 0-0 | ||
C | 15-03-2015 12:00 | Uno Animo 2 | OJC ROSMALEN 3 | 15879 | 0-0 | ||
C | 15-03-2015 12:00 | RKTVV 2 | Gilze 2 | 15075 | 1-4 | ||
C | 08-03-2015 14:30 | OJC ROSMALEN 3 | RKsv RCD 2 | 16250 | 2-0 | ||
C | 08-03-2015 11:30 | DIA 2 | Dubbeldam 2 | 16053 | 0-4 | ||
C | 08-03-2015 12:00 | Uno Animo 2 | Baardwijk 2 | 15872 | 3-2 | ||
C | 08-03-2015 12:00 | RKTVV 2 | GSBW 2 | 15074 | 0-5 | ||
C | 08-03-2015 14:00 | RKDVC 3 | Gilze 2 | 14731 | 2-1 | ||
C | 08-03-2015 11:45 | VOAB 2 | Oosterhout 2 | 16521 | 3-4 | ||
C | 01-03-2015 12:00 | Baardwijk 2 | RKTVV 2 | 14784 | 4-3 | ||
C | 01-03-2015 11:00 | Dubbeldam 2 | GSBW 2 | 14984 | 4-2 | ||
C | 01-03-2015 10:30 | RKsv RCD 2 | RKDVC 3 | 15286 | 3-0 | ||
C | 01-03-2015 11:30 | Gilze 2 | OJC ROSMALEN 3 | 15978 | 1-1 | ||
C | 01-03-2015 11:45 | VOAB 2 | Uno Animo 2 | 16516 | 6-3 | ||
C | 01-03-2015 11:30 | Oosterhout 2 | DIA 2 | 16620 | 1-2 | ||
C | 22-02-2015 14:00 | RKDVC 3 | Dubbeldam 2 | 14726 | 4-2 | ||
C | 22-02-2015 12:00 | Uno Animo 2 | Oosterhout 2 | 15881 | 2-4 | ||
C | 22-02-2015 12:00 | GSBW 2 | RKsv RCD 2 | 15941 | 0-2 | ||
C | 22-02-2015 11:30 | DIA 2 | VOAB 2 | 16060 | 2-1 | ||
C | 22-02-2015 14:30 | OJC ROSMALEN 3 | Baardwijk 2 | 16247 | 3-0 | ||
C | 08-02-2015 11:30 | Oosterhout 2 | GSBW 2 | 16618 | 4-1 | ||
C | 08-02-2015 12:00 | Baardwijk 2 | DIA 2 | 14789 | 2-3 | ||
C | 08-02-2015 11:00 | Dubbeldam 2 | RKTVV 2 | 14981 | 9-3 | ||
C | 08-02-2015 11:30 | Gilze 2 | RKsv RCD 2 | 15974 | 2-2 | ||
C | 08-02-2015 11:45 | VOAB 2 | RKDVC 3 | 16511 | 2-4 | ||
C | 23-11-2014 12:00 | Baardwijk 2 | Dubbeldam 2 | Verhoeks, H.J. | 14783 | 0-0 | |
C | 23-11-2014 12:00 | Uno Animo 2 | RKTVV 2 | Apostolovski, T. | 15874 | 0-0 | |
C | 23-11-2014 11:30 | DIA 2 | GSBW 2 | Preradovic, M. | 16057 | 0-0 | |
C | 23-11-2014 11:45 | VOAB 2 | Gilze 2 | Koolen, J.P.H.M. | 16518 | 0-0 | |
C | 23-11-2014 11:30 | Oosterhout 2 | RKsv RCD 2 | Dons, M.M.J. | 16616 | 0-0 | |
C | 23-11-2014 14:00 | RKDVC 3 | OJC ROSMALEN 3 | Mol, M.W.W.M. van | 14733 | 0-0 | |
C | 09-11-2014 11:00 | Dubbeldam 2 | VOAB 2 | 14988 | 1-5 | ||
C | 09-11-2014 12:00 | RKTVV 2 | OJC ROSMALEN 3 | 15077 | 2-4 | ||
C | 09-11-2014 10:30 | RKsv RCD 2 | DIA 2 | 15293 | 4-1 | ||
C | 09-11-2014 12:00 | GSBW 2 | RKDVC 3 | 15937 | 2-2 | ||
C | 09-11-2014 11:30 | Gilze 2 | Uno Animo 2 | 15975 | 1-0 | ||
C | 09-11-2014 12:00 | Baardwijk 2 | Oosterhout 2 | 14792 | 2-1 |
Standen
Training
Wekelijkse trainingen
dag | tijd | veld | Kleedkamer | type | periode | status | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
dinsdag | 19:45 - 21:15 | Tr. veld 4-B | 3 | Team training | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
donderdag | 19:45 - 21:15 | 1-B (k.gr.) | 3 | Team training | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|