C-Junioren (voorjaar), 4e klasse 4.12
RKDVC C4
Teamleden
Spelers | |||||||
Thijs van de Wiel | Keeper | ||||||
Thijmen Coesmans | |||||||
Noah Louer | |||||||
Flynn van Mook | |||||||
Stan de Peffer | |||||||
Stan Schapendonk | |||||||
Overige teamleden | |||||||
Dorus de Peffer | Leider/Trainer | ||||||
Peter van de Wiel | Leider | ||||||
Bas van Kuik | Trainer | ||||||
Peter Houtriet | Jeugdcoördinator |
Wedstrijdplanning
Geen wedstrijden gevonden |
Wedstrijdhistorie
Geen wedstrijden gevonden |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 14-05-2016 13:00 | OSC'45 C1 | RKDVC C4 | Mauriks, A. | 109131 | 6-1 | |
C | 07-05-2016 13:00 | Helvoirt C2 | RKDVC C4 | Glas, H.J.M. | 108856 | 4-1 | |
C | 30-04-2016 13:00 | Heerewaarden C1 | Baardwijk C2 | Schreuders, T | 108775 | 0-5 | |
C | 30-04-2016 13:00 | OSC'45 C1 | DSC C3 | Mauriks, A. | 109135 | 2-1 | |
C | 30-04-2016 09:45 | NOAD'32 C2 | Helvoirt C2 | Sonneveld, G | 109393 | 2-3 | |
C | 23-04-2016 11:00 | NOAD'32 C2 | OJC ROSMALEN C6 | Goor, W. van de | 109394 | 1-4 | |
C | 23-04-2016 13:00 | RKDVC C4 | BVV C3 | Heeswijk, A. van | 108391 | 3-5 | |
C | 23-04-2016 13:00 | SC Elshout C1 | OSC'45 C1 | Fleuren, S. | 109183 | 0-6 | |
C | 23-04-2016 13:00 | RWB C2 | Baardwijk C2 | Ophorst, J. | 108641 | 6-0 | |
C | 23-04-2016 13:00 | Helvoirt C2 | Nivo Sparta C4 | Aa, R.J.A. vd | 108860 | 1-5 | |
C | 23-04-2016 13:00 | DSC C3 | Heerewaarden C1 | Vogel, A. | 109051 | 2-0 | |
C | 16-04-2016 13:00 | Heerewaarden C1 | RWB C2 | Schreuders, T | 108776 | 2-2 | |
C | 16-04-2016 10:45 | BVV C3 | OSC'45 C1 | Lensen, W. | 109346 | 1-7 | |
C | 16-04-2016 11:00 | Nivo Sparta C4 | NOAD'32 C2 | Versluis, A.C. | 109466 | 6-0 | |
C | 16-04-2016 12:45 | Baardwijk C2 | Helvoirt C2 | Meyden, P.J. v.d. | 108401 | 2-2 | |
C | 16-04-2016 13:00 | SC Elshout C1 | DSC C3 | Klerks, M | 109182 | 0-2 | |
C | 16-04-2016 13:00 | OJC ROSMALEN C6 | RKDVC C4 | Dartel, C.J.M. van | 109033 | 4-1 | |
C | 09-04-2016 10:45 | BVV C3 | SC Elshout C1 | Bechtold, W. | 109347 | 5-1 | |
C | 09-04-2016 09:30 | RWB C2 | DSC C3 | Ophorst, J. | 108643 | 0-2 | |
C | 09-04-2016 13:00 | Helvoirt C2 | Heerewaarden C1 | Glas, H.J.M. | 108858 | 0-4 | |
C | 09-04-2016 13:00 | OSC'45 C1 | OJC ROSMALEN C6 | Mauriks, A. | 109134 | 3-0 | |
C | 09-04-2016 13:00 | RKDVC C4 | Nivo Sparta C4 | Cate, F. ten | 108393 | 2-2 | |
C | 09-04-2016 09:45 | NOAD'32 C2 | Baardwijk C2 | Millenaar, C. | 109392 | 4-4 | |
C | 07-04-2016 18:30 | Heerewaarden C1 | NOAD'32 C2 | Schreuders, T | 108780 | 1-1 | |
C | 02-04-2016 13:00 | OJC ROSMALEN C6 | BVV C3 | Dartel, C.J.M. van | 109038 | 2-1 | |
C | 02-04-2016 12:45 | Baardwijk C2 | RKDVC C4 | Meyden, P.J. v.d. | 108400 | 2-1 | |
C | 02-04-2016 13:00 | DSC C3 | Helvoirt C2 | Vogel, A. | 109052 | 3-0 | |
C | 02-04-2016 09:45 | Nivo Sparta C4 | OSC'45 C1 | Spierenburg, R. van | 109464 | 1-5 | |
C | 02-04-2016 13:00 | SC Elshout C1 | RWB C2 | Fleuren, S. | 109180 | 0-1 | |
C | 26-03-2016 09:45 | NOAD'32 C2 | OSC'45 C1 | Lubberdink, B. | 109396 | 0-6 | |
C | 26-03-2016 13:00 | Heerewaarden C1 | SC Elshout C1 | Schreuders, T | 108779 | 5-1 | |
C | 26-03-2016 13:00 | DSC C3 | Nivo Sparta C4 | Vogel, A. | 109054 | 3-1 | |
C | 23-03-2016 18:45 | Helvoirt C2 | BVV C3 | Hamers, M.J.C. | 108859 | 4-1 | |
C | 19-03-2016 13:00 | RKDVC C4 | Heerewaarden C1 | Cate, F. ten | 108390 | 3-2 | |
C | 19-03-2016 10:45 | BVV C3 | Nivo Sparta C4 | Maat, M. v.d. | 109349 | 0-3 | |
C | 19-03-2016 09:45 | NOAD'32 C2 | DSC C3 | Wit, D. de | 109395 | 0-4 | |
C | 19-03-2016 13:00 | OJC ROSMALEN C6 | SC Elshout C1 | Hubers, T. | 109037 | 3-1 | |
C | 19-03-2016 13:00 | Helvoirt C2 | RWB C2 | Glas, H.J.M. | 108857 | 2-1 | |
C | 19-03-2016 13:00 | OSC'45 C1 | Baardwijk C2 | Mauriks, A. | 109132 | 3-1 | |
C | 15-03-2016 19:00 | Nivo Sparta C4 | SC Elshout C1 | Oostrom, M. | 109465 | 6-1 | |
C | 12-03-2016 14:30 | Nivo Sparta C4 | OJC ROSMALEN C6 | Donker, P. | 109463 | 0-1 | |
C | 12-03-2016 13:00 | DSC C3 | RKDVC C4 | Vogel, A. | 109050 | 5-0 | |
C | 12-03-2016 13:00 | Heerewaarden C1 | OSC'45 C1 | Schreuders, T | 108778 | 0-0 | |
C | 12-03-2016 13:00 | RWB C2 | NOAD'32 C2 | Bergmans, J | 108645 | 4-2 | |
C | 12-03-2016 13:00 | SC Elshout C1 | Helvoirt C2 | Kuijpers, LBM | 109181 | 1-2 | |
C | 12-03-2016 12:45 | Baardwijk C2 | BVV C3 | Meyden, P.J. v.d. | 108404 | 1-3 | |
C | 05-03-2016 13:00 | RKDVC C4 | RWB C2 | Heeswijk, A. van | 108389 | 0-5 | |
C | 05-03-2016 13:00 | OJC ROSMALEN C6 | Baardwijk C2 | Dartel, C.J.M. van | 109034 | 6-1 | |
C | 05-03-2016 10:45 | BVV C3 | Heerewaarden C1 | Maat, M. v.d. | 109345 | 2-4 | |
C | 27-02-2016 13:00 | SC Elshout C1 | RKDVC C4 | Fleuren, S. | 109179 | 1-3 | |
C | 27-02-2016 09:45 | Nivo Sparta C4 | RWB C2 | Poric, H. | 109461 | 2-3 | |
C | 27-02-2016 10:45 | BVV C3 | NOAD'32 C2 | Maat, M. v.d. | 109348 | 2-2 | |
C | 27-02-2016 13:00 | OJC ROSMALEN C6 | Helvoirt C2 | Dartel, C.J.M. van | 109035 | 3-5 | |
C | 27-02-2016 12:45 | Baardwijk C2 | DSC C3 | Meyden, P.J. v.d. | 108402 | 0-2 | |
C | 20-02-2016 13:00 | SC Elshout C1 | NOAD'32 C2 | Fleuren, S. | 109184 | 1-3 | |
C | 20-02-2016 13:00 | DSC C3 | BVV C3 | Vogel, A. | 109053 | 4-1 | |
C | 20-02-2016 12:45 | Baardwijk C2 | Nivo Sparta C4 | Meyden, P.J. v.d. | 108405 | 3-3 | |
C | 20-02-2016 13:00 | Heerewaarden C1 | OJC ROSMALEN C6 | Schreuders, T | 108777 | 3-2 | |
C | 20-02-2016 13:00 | RWB C2 | OSC'45 C1 | Hammen, N.C.M van der | 108644 | 0-3 | |
C | 13-02-2016 13:00 | RKDVC C4 | NOAD'32 C2 | Cate, F. ten | 108392 | 7-2 | |
C | 13-02-2016 10:00 | Nivo Sparta C4 | Heerewaarden C1 | Spierenburg, R. van | 109462 | 3-3 | |
C | 13-02-2016 10:45 | BVV C3 | RWB C2 | Helvoort, P.T.W. van | 109344 | 1-15 | |
C | 13-02-2016 12:45 | Baardwijk C2 | SC Elshout C1 | Meyden, P.J. v.d. | 108403 | 7-1 | |
C | 13-02-2016 13:00 | OJC ROSMALEN C6 | DSC C3 | Dartel, C.J.M. van | 109036 | 0-3 | |
C | 13-02-2016 13:00 | OSC'45 C1 | Helvoirt C2 | Mauriks, A. | 109133 | 4-2 | |
C | 23-01-2016 13:00 | RWB C2 | OJC ROSMALEN C6 | Wentink, P.C.M. | 108642 | 1-1 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
B | 24-10-2015 13:00 | RKDVC C4 ZA | Nieuwkuijk C2 ZA | Maas, F.H. | 8811 | 3-1 | |
B | 24-10-2015 13:00 | OJC ROSMALEN C7 ZA | Haarsteeg C5 ZA | Janssen, N. | 8893 | 14-0 | |
B | 05-09-2015 11:30 | OJC ROSMALEN C7 ZA | RKDVC C4 ZA | Hubers, T. | 8339 | 4-0 | |
B | 05-09-2015 13:00 | Haarsteeg C5 ZA | Nieuwkuijk C2 ZA | Henskens, A.J.M. | 8480 | 1-1 | |
B | 29-08-2015 13:00 | RKDVC C4 ZA | Haarsteeg C5 ZA | Peffer, T.H.G de | 8055 | 3-0 | |
B | 29-08-2015 13:00 | Nieuwkuijk C2 ZA | OJC ROSMALEN C7 ZA | Hogedoorn, P | 8122 | 0-11 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 12-12-2015 13:00 | Helvoirt C2 | WSC C4 | Bresser, J.M. de | 42994 | 6-0 | |
C | 12-12-2015 13:00 | DESK C4 | OJC ROSMALEN C8 | Dannenberg, C | 42787 | 2-2 | |
C | 05-12-2015 12:30 | WSC C4 | FC Drunen C1 | Huysmans, LM | 43306 | 0-3 | |
C | 05-12-2015 13:00 | OJC ROSMALEN C8 | RWB C2 | Lith, L.A.M. van | 43232 | 0-7 | |
C | 05-12-2015 12:15 | GDC C2 | RKDVC C4 | Treffers, W. | 43254 | 1-3 | |
C | 28-11-2015 13:00 | RWB C2 | DESK C4 | Wentink, P.C.M. | 42750 | 3-1 | |
C | 28-11-2015 13:00 | SC Elshout C1 | RKDVC C4 | Kuijpers, LBM | 43330 | 3-3 | |
C | 28-11-2015 12:45 | Baardwijk C2 | WSC C4 | Meyden, P.J. v.d. | 42553 | 4-1 | |
C | 28-11-2015 11:30 | FC Drunen C1 | Haarsteeg C4 | Ruter, W. | 43023 | 2-3 | |
C | 28-11-2015 13:00 | Helvoirt C2 | GDC C2 | Aa, R.J.A. vd | 42996 | 2-0 | |
C | 28-11-2015 13:00 | OJC ROSMALEN C8 | FC Engelen C3 | Lith, L.A.M. van | 43234 | 7-2 | |
C | 21-11-2015 11:30 | FC Drunen C1 | Baardwijk C2 | Ruter, W. | 43018 | 5-1 | |
C | 21-11-2015 12:15 | GDC C2 | SC Elshout C1 | Hobo, C. | 43251 | 1-3 | |
C | 21-11-2015 13:00 | Haarsteeg C4 | Helvoirt C2 | Bruurmijn, J.P.W. | 43101 | 5-0 | |
C | 21-11-2015 13:00 | FC Engelen C3 | WSC C4 | Geerts, B. | 43461 | 7-3 | |
C | 21-11-2015 13:00 | RKDVC C4 | RWB C2 | Pijnenburg, M.P.W.J | 42538 | 3-2 | |
C | 14-11-2015 13:00 | RKDVC C4 | Helvoirt C2 | Heeswijk, A. van | 42542 | 1-1 | |
C | 14-11-2015 12:15 | GDC C2 | FC Drunen C1 | Rochat, A. | 43255 | 0-6 | |
C | 14-11-2015 12:30 | WSC C4 | OJC ROSMALEN C8 | Huysmans, LM | 43308 | 3-2 | |
C | 14-11-2015 13:00 | FC Engelen C3 | RWB C2 | Geerts, B. | 43465 | 2-2 | |
C | 14-11-2015 13:00 | DESK C4 | SC Elshout C1 | Dannenberg, C | 42791 | 1-1 | |
C | 14-11-2015 13:00 | Haarsteeg C4 | Baardwijk C2 | Vugt, A.J.C.H. van | 43106 | 4-4 | |
C | 07-11-2015 13:00 | SC Elshout C1 | FC Engelen C3 | Hoven, A.C.M. v.d. | 43329 | 2-1 | |
C | 07-11-2015 13:00 | OJC ROSMALEN C8 | Baardwijk C2 | Lith, L.A.M. van | 43233 | 2-1 | |
C | 07-11-2015 13:00 | Haarsteeg C4 | GDC C2 | Bruurmijn, J.P.W. | 43105 | 4-1 | |
C | 07-11-2015 13:00 | Helvoirt C2 | DESK C4 | Aa, R.J.A. vd | 42995 | 1-0 | |
C | 07-11-2015 11:30 | FC Drunen C1 | RKDVC C4 | Ruter, W. | 43022 | 5-0 | |
C | 07-11-2015 13:00 | RWB C2 | WSC C4 | Ligtvoet, N | 42749 | 3-1 | |
C | 31-10-2015 11:15 | Baardwijk C2 | GDC C2 | Meyden, P.J. v.d. | 42552 | 3-1 | |
C | 31-10-2015 13:00 | FC Engelen C3 | Helvoirt C2 | Geerts, B. | 43464 | 2-2 | |
C | 31-10-2015 13:00 | DESK C4 | FC Drunen C1 | Hout, J. van den | 42790 | 1-2 | |
C | 31-10-2015 12:30 | WSC C4 | SC Elshout C1 | Oene, J.C. van | 43307 | 0-4 | |
C | 31-10-2015 13:00 | RKDVC C4 | Haarsteeg C4 | Heeswijk, H van | 42541 | 2-3 | |
C | 17-10-2015 13:00 | RWB C2 | Baardwijk C2 | Ligtvoet, N | 42748 | 2-4 | |
C | 17-10-2015 13:00 | Haarsteeg C4 | DESK C4 | Bruurmijn, J.P.W. | 43104 | 4-1 | |
C | 17-10-2015 13:00 | SC Elshout C1 | OJC ROSMALEN C8 | Klerks, M | 43328 | 3-2 | |
C | 17-10-2015 11:30 | FC Drunen C1 | FC Engelen C3 | Ruter, W. | 43021 | 5-1 | |
C | 10-10-2015 11:15 | Baardwijk C2 | RKDVC C4 | Meyden, P.J. v.d. | 42551 | 2-1 | |
C | 10-10-2015 13:00 | RWB C2 | SC Elshout C1 | Hammen, N.C.M van der | 42747 | 2-1 | |
C | 10-10-2015 13:00 | OJC ROSMALEN C8 | Helvoirt C2 | Lith, L.A.M. van | 43231 | 2-5 | |
C | 10-10-2015 13:00 | DESK C4 | GDC C2 | Dannenberg, C | 42789 | 4-0 | |
C | 10-10-2015 13:00 | FC Engelen C3 | Haarsteeg C4 | Veld, T. In 't | 43463 | 1-2 | |
C | 03-10-2015 11:30 | FC Drunen C1 | OJC ROSMALEN C8 | Ruter, W. | 43020 | 2-2 | |
C | 03-10-2015 12:15 | GDC C2 | FC Engelen C3 | Hobo, C. | 43253 | 2-2 | |
C | 03-10-2015 13:00 | Haarsteeg C4 | WSC C4 | Vugt, A.J.C.H. van | 43103 | 4-3 | |
C | 03-10-2015 13:00 | SC Elshout C1 | Baardwijk C2 | Vrijhoeven, M. | 43327 | 4-0 | |
C | 03-10-2015 13:00 | RKDVC C4 | DESK C4 | Maas, F.H. | 42540 | 3-2 | |
C | 03-10-2015 13:00 | Helvoirt C2 | RWB C2 | Traa, C.F.M. | 42993 | 2-3 | |
C | 26-09-2015 13:00 | SC Elshout C1 | Helvoirt C2 | Klijn, H.A.F. | 43326 | 0-4 | |
C | 26-09-2015 11:30 | OJC ROSMALEN C8 | Haarsteeg C4 | Lith, L.A.M. van | 43230 | 2-4 | |
C | 26-09-2015 12:30 | WSC C4 | GDC C2 | Dongen, H. van | 43305 | 2-0 | |
C | 26-09-2015 12:00 | Baardwijk C2 | DESK C4 | Verboven, J.M.M. | 42550 | 3-1 | |
C | 26-09-2015 13:00 | RWB C2 | FC Drunen C1 | Fijneman, J. | 42746 | 1-4 | |
C | 26-09-2015 13:00 | FC Engelen C3 | RKDVC C4 | Geerts, B. | 43462 | 2-3 | |
C | 19-09-2015 11:30 | DESK C4 | FC Engelen C3 | Rissema, R. | 42788 | 2-3 | |
C | 19-09-2015 11:30 | FC Drunen C1 | SC Elshout C1 | Ruter, W. | 43019 | 8-0 | |
C | 19-09-2015 12:15 | GDC C2 | OJC ROSMALEN C8 | Hobo, C. | 43252 | 0-5 | |
C | 19-09-2015 13:00 | RKDVC C4 | WSC C4 | Peffer, T.H.G de | 42539 | 3-3 | |
C | 19-09-2015 13:00 | Haarsteeg C4 | RWB C2 | Damen, J. | 43102 | 3-4 | |
C | 19-09-2015 13:00 | Helvoirt C2 | Baardwijk C2 | Aa, R.J.A. vd | 42992 | 6-0 | |
C | 12-09-2015 12:30 | WSC C4 | DESK C4 | Oene, J.C. van | 43304 | 2-0 | |
C | 12-09-2015 13:00 | OJC ROSMALEN C8 | RKDVC C4 | Lith, L.A.M. van | 43229 | 3-2 | |
C | 12-09-2015 13:00 | Helvoirt C2 | FC Drunen C1 | Hooft, C. van | 42991 | 0-0 | |
C | 12-09-2015 13:00 | RWB C2 | GDC C2 | Fijneman, J. | 42745 | 7-1 | |
C | 12-09-2015 13:00 | SC Elshout C1 | Haarsteeg C4 | Hoven, MAM van den | 43325 | 2-7 | |
C | 12-09-2015 12:45 | Baardwijk C2 | FC Engelen C3 | Meyden, P.J. v.d. | 42549 | 6-4 |
Standen
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | OSC'45 C1 | 11 | 10 | 1 | 0 | 31 | 45 | 7 | 38 | 0 |
2 | DSC C3 | 11 | 10 | 0 | 1 | 30 | 31 | 4 | 27 | 0 |
3 | RWB C2 | 11 | 6 | 2 | 3 | 20 | 38 | 15 | 23 | 0 |
4 | OJC ROSMALEN C6 | 11 | 6 | 1 | 4 | 19 | 26 | 20 | 6 | 0 |
5 | Helvoirt C2 | 11 | 6 | 1 | 4 | 19 | 25 | 27 | -2 | 0 |
6 | Heerewaarden C1 | 11 | 4 | 4 | 3 | 16 | 24 | 21 | 3 | 0 |
7 | Nivo Sparta C4 | 11 | 4 | 3 | 4 | 15 | 32 | 22 | 10 | 0 |
8 | Baardwijk C2 | 11 | 3 | 3 | 5 | 12 | 26 | 31 | -5 | 0 |
9 | RKDVC C4 | 11 | 3 | 1 | 7 | 10 | 22 | 38 | -16 | 0 |
10 | BVV C3 | 11 | 3 | 1 | 7 | 10 | 22 | 46 | -24 | 0 |
11 | NOAD'32 C2 | 11 | 1 | 3 | 7 | 6 | 17 | 42 | -25 | 0 |
12 | SC Elshout C1 | 11 | 0 | 0 | 11 | 0 | 8 | 43 | -35 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Haarsteeg C4 | 11 | 9 | 1 | 1 | 28 | 43 | 22 | 21 | 0 |
2 | FC Drunen C1 | 11 | 8 | 2 | 1 | 26 | 42 | 9 | 33 | 0 |
3 | RWB C2 | 11 | 7 | 1 | 3 | 22 | 36 | 22 | 14 | 0 |
4 | Helvoirt C2 | 11 | 6 | 3 | 2 | 21 | 29 | 13 | 16 | 0 |
5 | Baardwijk C2 | 11 | 6 | 1 | 4 | 19 | 28 | 31 | -3 | 0 |
6 | SC Elshout C1 | 11 | 5 | 2 | 4 | 17 | 23 | 29 | -6 | 0 |
7 | RKDVC C4 | 11 | 4 | 3 | 4 | 15 | 24 | 27 | -3 | 0 |
8 | OJC ROSMALEN C8 | 11 | 4 | 2 | 5 | 14 | 29 | 31 | -2 | 0 |
9 | WSC C4 | 11 | 3 | 1 | 7 | 10 | 18 | 36 | -18 | 0 |
10 | FC Engelen C3 | 11 | 2 | 3 | 6 | 9 | 27 | 36 | -9 | 0 |
11 | DESK C4 | 11 | 1 | 2 | 8 | 5 | 15 | 24 | -9 | 0 |
12 | GDC C2 | 11 | 0 | 1 | 10 | 1 | 7 | 41 | -34 | 0 |
Training
Wekelijkse trainingen
dag | tijd | veld | Kleedkamer | type | periode | status | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
maandag | 18:15 - 19:30 | Tr. veld 4-B | 4 | Team training | ||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
woensdag | 18:15 - 19:30 | 2-B (k.gr.) | 4 | Team training | ||||||||||
Trainingsdagen
|